Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32747732/dallas-cowboys-dt-trysten-hill-suspended-two-games-punching-las-vegas-raiders-og-john-simpson
empty taxi
pedig egy ideig arról szólt a fáma, hogy nem lesz büntetés
persze megértem, Mac "jaj azt hittem még nála a labda ezért inkább tőből kicsavartam a lábát" Jones semmit nem kap, még pénzbüntit sem, de egy Cowboys játékos bármiért ötször annyit.
rva
megütötte? ha igen, akkor ne csodálkozzunk.
mondjuk emlékeim szerint Toney csak egy meccset kapott, a sisakos részt meg azért nem tudom értelmezni, mert meccs után viszonylag kevés veszély leselkedik a játékosokra (kivétel ugye az ilyen parasztlengők), szóval...
slowmotion
Toney csak pénzbüntit kapott, csak megsérült a meccs vége felé és azért nem játszott utána.
De pár hete a Chargers-Steelers meccsen Heyward ba**ott oda Herbertnek, most vasárnap meg a szuper wunderlich scoreos Josh Norman vágott két ököllel Thielen hátára, de őket se tiltották el. Ezek után én se értem miért kapott két meccset ezért...lehet azért mert már véget ért a meccs és felvette a kamera. Pedig hányszor volt már, hogy az öltöző folyosón pofozkodta a srácok, aztán semmi nem történt belőle, szóval az NFL nem egy konzekvens intézmény...

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Mindenki nyugodjon le a pitsába! Nyerünk! 😀 Csak pozitívan! 😀
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 080 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nashon Wright is covid protocolon, úgyhogy Ő sem fog játszani péntek hajnalban. Az amúgy is acélos special teamsnek ez úgy kellett mint szar a zsebbe.

Nem lesz egy sétagalopp ez a meccs sem az biztos, de nagyon nagy szükség lenne egy győzelemre.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32747732/dallas-cowboys-dt-trysten-hill-suspended-two-games-punching-las-vegas-raiders-og-john-simpson
empty taxi
pedig egy ideig arról szólt a fáma, hogy nem lesz büntetés
persze megértem, Mac "jaj azt hittem még nála a labda ezért inkább tőből kicsavartam a lábát" Jones semmit nem kap, még pénzbüntit sem, de egy Cowboys játékos bármiért ötször annyit.
rva
megütötte? ha igen, akkor ne csodálkozzunk.
mondjuk emlékeim szerint Toney csak egy meccset kapott, a sisakos részt meg azért nem tudom értelmezni, mert meccs után viszonylag kevés veszély leselkedik a játékosokra (kivétel ugye az ilyen parasztlengők), szóval...
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32747732/dallas-cowboys-dt-trysten-hill-suspended-two-games-punching-las-vegas-raiders-og-john-simpson
empty taxi
pedig egy ideig arról szólt a fáma, hogy nem lesz büntetés
persze megértem, Mac "jaj azt hittem még nála a labda ezért inkább tőből kicsavartam a lábát" Jones semmit nem kap, még pénzbüntit sem, de egy Cowboys játékos bármiért ötször annyit.

Steele is megkapta a koronáját. Fasza...
gyeek
vótmá'
(beltazor 18 órája írta 😉)
rva
Hja, akkor inkább én nem írok több hírt hogy ne zavarjak, de marad tiltón. Nem kockáztatok még egy Dak szerződést, 1/1 drukkot vagy hasonlót. Lehet hogy szabad a véleménynyilvánítás, de én se megyek 70es nyuggerek fórumára a halál természetességéről papolni, hanem veszem a lapot és kussolok.
gyeek
ja hát én ezt nem tudhattam 😊
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hill gyerek is sik hulye nem ez az elso ilyen esete. Tavaly a labcsavaros eset, emellett nem egy Donald.

Jo hir hogy Gallimore elkezdte az edzesmunkat. Azert ha lesz D-law Gallimore meg Gregory is akkor azert szerintem bizakodhatunk a nyomast illetoen.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Szép nagy ütés volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1129%2Fr944349_1296x729_16-9.jpg
Cowboys' Hill suspended two games for punch
Cowboys DT Trysten Hill has been suspended two games for punching Raiders OG John Simpson after Dallas' loss to Las Vegas on Thanksgiving Day.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elvileg Rob Davies lesz az interim a Saints ellen. Igy a koordinátorok a helyükön maradhatnak.
Cowboykarcsi90
Ezt az jelenti, hogy BigMike is csak egy kirakat báb 😉😉😉😛
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 080 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elvileg Rob Davies lesz az interim a Saints ellen. Igy a koordinátorok a helyükön maradhatnak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Steele is megkapta a koronáját. Fasza...
gyeek
vótmá'
(beltazor 18 órája írta 😉)
rva
Hja, akkor inkább én nem írok több hírt hogy ne zavarjak, de marad tiltón. Nem kockáztatok még egy Dak szerződést, 1/1 drukkot vagy hasonlót. Lehet hogy szabad a véleménynyilvánítás, de én se megyek 70es nyuggerek fórumára a halál természetességéről papolni, hanem veszem a lapot és kussolok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Úgy látszik "bōlcs vezérünket" is nélkülöznünk kell csütörtökön. McCharthy is covidos.
100yard
Logika azt diktalja Dan Quinn potolja neki van HC tapasztalata.
De kilehetne probalni Mooret 😊

több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Úgy látszik "bōlcs vezérünket" is nélkülöznünk kell csütörtökön. McCharthy is covidos.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Steele is megkapta a koronáját. Fasza...
gyeek
valahogy vissza kellett tenni a tízmilliós RT-t a pályára arcveszteség nélkül 😛
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Steele is megkapta a koronáját. Fasza...
gyeek
vótmá'
(beltazor 18 órája írta 😉)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Steele is megkapta a koronáját. Fasza...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Simán túlreagáljuk a vesztes meccseket, idén mindenkinek kijut az alázatos szopórollerből. Az Eagles "új identitása" is tiszavirág életűnek bizonyult, a kevésbé acélos és szintén sérülésekkel bajlódó Giants ellen. Térjenek szépen vissza a sérültek és a betegek, meglátjuk utána mi a helyzet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
rva
Ez mind szép de lassan el kellene kezdeni meccseket nyerni.
100yard
Ki elozne meg? Oszinten kerdezem.
Blevi
tekintve, hogy még lesz 4 csoport meccsünk és abból kettő a WFT-vel, matematikailag akár az Eagles akár a WFT megelőzhet
nyilván látva az Eagles - Giants meccset tegnap nem látok nagy esélyt a sasok feltámadására, de a WFT még felkeményedhet decemberre. ráadásul amellett, hogy velünk kétszer játszanak, még az Eagles is kétszer jön nekik, plusz egy Giants meg egy Raiders, szóval nem egetverő ellenfelek.
rva
Matematikai esely van nyilvan, de amilyen kepet mutat az osszes csoportrivalis nem valoszinu hogy barki lesimaz barkit. Volt jo 6 meccsunk azota 3 hatarszar, de meg igyis azt gondolom hogy nagyon komoly meltdown kell hogy ne huzzuk be az Eastet.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
rva
Ez mind szép de lassan el kellene kezdeni meccseket nyerni.
100yard
Ki elozne meg? Oszinten kerdezem.
Blevi
Ha a hátralévő négy csoportmeccsünkből kettőt hozunk akkor már senki.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
rva
Ez mind szép de lassan el kellene kezdeni meccseket nyerni.
100yard
Ki elozne meg? Oszinten kerdezem.
Blevi
tekintve, hogy még lesz 4 csoport meccsünk és abból kettő a WFT-vel, matematikailag akár az Eagles akár a WFT megelőzhet
nyilván látva az Eagles - Giants meccset tegnap nem látok nagy esélyt a sasok feltámadására, de a WFT még felkeményedhet decemberre. ráadásul amellett, hogy velünk kétszer játszanak, még az Eagles is kétszer jön nekik, plusz egy Giants meg egy Raiders, szóval nem egetverő ellenfelek.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
rva
Ez mind szép de lassan el kellene kezdeni meccseket nyerni.
100yard
Ki elozne meg? Oszinten kerdezem.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem alapvetoen latszik a playoff picture. Aki most nyilvanvalo team to beat a Packers. Osszealt a vedelmuk is. Rogers mindig szivat raadasul a secondary sem egy eletbiztositas. Tampa is ott lesz valoszinuleg ok is jobbak nalunk. Cards-ot nem tudom igy hova tenni, de realisan 3.-4. Seed a mienk.

Nem megbantva senkit, de az NFC East a mienk kell hogy legyen innen. Mienk a legjobb csapat ezt a palyara is ki kell majd tenni, de valljuk be azert nem nagy a konkurencia a csoportban. 2,5 meccs elonyunk van es nalunk van a csoport legjobb iranyitoja is.

Jelen allapot szerint aki SB-t akar nyomni annak a tundran kell majd nyernie.

Szerintem nem vagyunk contender csapat jelenleg, mert 4 ertelems negyedet nem tudunk osszerakni egymas moge nemhogy 4x4et. One and done is befigyehet ellenfeltol fuggoen.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
rva
Ez mind szép de lassan el kellene kezdeni meccseket nyerni.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
a Giants megverte az Eagles-t, szóval a helyzet változatlan, ha a WFT nem támad fel hétfőn a szupergyenge Seahawks ellen, akkor a csoport így fog kinézni 12 hét után:
Cowboys 7 - 4
Eagles 5 - 7
WFT 4 - 7
Giants 4 - 7
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ha jol lattom Steele covid protocol alatt. Na akkor megnezhetjuk Collinst teljes meccsen.
beltazor
számomra úgy tűnik futásnál Collins a jobb, pass protection-ben meg Steele
és emellett egyik sem Pro Bowl szint, sajnos