Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Levy és Hilliard aláírta a tendert, maradnak. Sammie Hill vár 20.áig, hátha keresi másik csatat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351bowl.hu
Barronon és Adamsen kívül baromság szavazni a többire. Első körben nem fogjuk draftolni a 4.számú CB-t vagy a 3.számú RB-t. Itt Barron a BPA.

több mint 12 éve
bowl.hu 48
Lions jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát az OL pick nem volna meglepő, de itt továbbra is max Adams lesz elérhető szerintem trade nélkül..
DeCastro top13-14 szvsz legkésőbb, Glenn top20, Martin talán-talán eshet, de arra se nagyon alapoznék

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jahvid Best expected to attend workouts

Detroit Lions RB Jahvid Best (concussion) is expected to be present for the start of offseason workouts.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | OL could be first round option

The Detroit Lions could consider taking an offensive lineman in the first round of the 2012 NFL Draft. Ohio State OT Mike X. Adams, Stanford OT Jonathan Martin, Stanford OG David DeCastro and University of Georgia OL Cordy Glenn could be options at their pick.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jason Hanson expecting competition

Detroit Lions PK Jason Hanson said he expects the team to add a kicker to compete with him during training camp.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | May go with DE early in draft

The Detroit Lions could look to take a defensive end in one of the early rounds of the 2012 NFL Draft because DE Cliff Avril and Lawrence Jackson are scheduled to be unrestricted free agents next offseason and DE Willie Young will be a restricted free agent.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
With that in mind, here is an updated list of the players the Lions have brought in for pre-draft visits this year:
Josh Norman, CB, Coastal Carolina
Kelechi Osemele, OT, Iowa State
Mike Adams, OT, Ohio State
Braylon Broughton, DE, TCU
LaMichael James, RB, Oregon
David Douglas, WR, Arizona
Kevin Murphy, OT, Harvard
Whitney Mercilus, DE, Illinois
Zach Brown, LB, North Carolina
Kaelin Burnett, DE, Nevada
Brandon Brooks, OL, Miami (Ohio)
Dre Kirkpatrick, CB, Alabama
Amini Silatolu, OL, Midwestern State
Dennis Kelly, OT, Purdue

The Lions also have additional five visits scheduled:
Tyrone Crawford, DE, Boise State
Keith Tandy, CB, West Virginia
Derrick Coleman, RB, UCLA
Danny Enright, TE, Wayne State
Joshua Howard, S, Ball State

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson GB-ben szeretné kezdeni az idényt. Erre nagyon kevés az esély, általában -40fokban megyünk oda.
Kedden sorsolás, remélem lesz egykét MNF benne.
Jó lenne a könnyebb ellenfelekkel kezdeni. A Hálaadás meccs valószinűleg a Texans ellen lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Expect three arrested players to attend workouts

Detroit Lions president Tom Lewand said the team expects RB Mikel Leshoure, OT Johnny Culbreath and DT Nick Fairley to be in attendance for the start of offseason workouts even though each was arrested on marijuana-related charges earlier this offseason. Lewand said he believes all three players deserve a second chance.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Cliff Avril can take part in workouts if waiver signed

Detroit Lions president Tom Lewand said franchise free-agent DE Cliff Avril could participate in offseason workouts if he is willing to sign an injury waiver that would protect the team.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | DeAndre Levy to sign tender soon

Detroit Lions restricted free-agent LB DeAndre Levy will sign his tender offer in time to participate in the start of offseason workouts.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Tavaly Petersonért mentünk volna csak az Arizona nem volt partner a dologban.
DeCastro sztem top10ben kimegy, az meg minimum 13helyes feltrade. Múltkor nézegettem, az első 3 körünk ugrana.Bazzani
1/12-13-ra elég lenne menni DeCastroért, nem fog kimenni top10-ben.. szerintem...
de ha Ő nem, akkor marad Glenn, de érte is menni kéne fel pár helyet, Ő az, akiért viszont nem mennék..

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stez! Tavaly Petersonért mentünk volna csak az Arizona nem volt partner a dologban.
DeCastro sztem top10ben kimegy, az meg minimum 13helyes feltrade. Múltkor nézegettem, az első 3 körünk ugrana.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kirkpatrick pick lesz ebbol, az a gyanum. :-P
Barron szerintem nem lesz mar bent, DT ellenben kibaszott csunya lenne megint. 😂
De elkapora sem lonek el elso kort.. OL kene es csokolom. Be kene menni DeCastroert. :-PStez
Az drága lenne nagyon.Janek
Megfizethetetlen.
Tavaly a 13.ről akartunk a 4.re felmenni, az is kurva drága lett volna. DeCastroért kb 15 helyet kellene felmenni.Bazzani
Azért nem mind1, hogy a draft 4. pick-jét akarod-e megszerezni vagy csak a 15.-et. 😀
Plusz a 15 helyest feltrade-et sokallom. Kevés rá az esély, hogy 7., 8. helyen kihúzzák.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ja de addig nem fog csúszni szvsz

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kirkpatrick pick lesz ebbol, az a gyanum. :-P
Barron szerintem nem lesz mar bent, DT ellenben kibaszott csunya lenne megint. 😂
De elkapora sem lonek el elso kort.. OL kene es csokolom. Be kene menni DeCastroert. :-PStez
Az drága lenne nagyon.Janek
Megfizethetetlen.
Tavaly a 13.ről akartunk a 4.re felmenni, az is kurva drága lett volna. DeCastroért kb 15 helyet kellene felmenni.Bazzani
kiért akartak felmenni?
hát DeCastroért olyan top13-14-ig szerintem menni kéne biztosan, nem lenne olcsó buli, tény
23-ig Adams fog esni szerintem, ha nem lesz le/feltrade, de mint mondtam, engem Kirkpatrick sem lepne meg, ha 23-on elérhető lenne és Őt vinné a Lions

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
CB tán égetőbb mint a G de ezt te jobban tudod

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kirkpatrick pick lesz ebbol, az a gyanum. :-P
Barron szerintem nem lesz mar bent, DT ellenben kibaszott csunya lenne megint. 😂
De elkapora sem lonek el elso kort.. OL kene es csokolom. Be kene menni DeCastroert. :-PStez
Az drága lenne nagyon.Janek
Megfizethetetlen.
Tavaly a 13.ről akartunk a 4.re felmenni, az is kurva drága lett volna. DeCastroért kb 15 helyet kellene felmenni.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
15 helyen Dre simán elérhető szvsz

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron már a 4ben van a Madden cover csatában. 😕
Draftról az a véleményem, ha BPA-zunk akkor hozzunk olyan játékost aki azonnal kezdő lehet. Barron Spievey helyett, Glenn Peterman helyett, Kirkpatrick Houston párjának esetleg egy RB vagy LB. Más poszton kizártnak tartom ezt.
Amúgy egy büdös fillért nem tennék arra, hogy a 23.helyen fogunk választani. A 15.-20.hely környékére fel lehetne menni. Kérdés, hogy megéri e?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Kirkpatrick pick lesz ebbol, az a gyanum. :-P
Barron szerintem nem lesz mar bent, DT ellenben kibaszott csunya lenne megint. 😂
De elkapora sem lonek el elso kort.. OL kene es csokolom. Be kene menni DeCastroert. :-PStez
Az drága lenne nagyon.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kirkpatrick pick lesz ebbol, az a gyanum. :-P
Barron szerintem nem lesz mar bent, DT ellenben kibaszott csunya lenne megint. 😂
De elkapora sem lonek el elso kort.. OL kene es csokolom. Be kene menni DeCastroert. :-P

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew elmondta egy riportban, hogy nem reach-elünk a drafton. Síma BPA várható.
Kell a DT. :d

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Avril állítólag nem tervezi, hogy megjelenjen OTA-n.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ja, de elso korben luxus ilyen alappal draftolni szerintem. Mert amugy meg elmondhatod ugyanezt a DErol, OLrol, LBrol, meg ugye a komplett secondaryrol. Tobb poszt van, ahova kifejezetten egeto volna az elso-masodik koros huzas, mint DB. Jo, ettol fuggetlenul a Barron picket is ertenem, de egyebkent en siman rantanam Jenkinset is, a fu nem akkora tenyezo, elmondasa alapjan sulivaltasa ota nem is tolta. 😀. Es kibaszott jo.Stez
1. A Fairley pick nem volt luxus?
2. Ebben a szituban nem vállaljuk be, hogy mégegy füves kerüljön ide, mégha állítólag nem is csinálja. Ja persze...
3. Sztem a legégetőbb húzás jelenleg a G Peterman helyett. Ha Avril nem hajlandó aláírni akkor meg a passrusher DE.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja, de elso korben luxus ilyen alappal draftolni szerintem. Mert amugy meg elmondhatod ugyanezt a DErol, OLrol, LBrol, meg ugye a komplett secondaryrol. Tobb poszt van, ahova kifejezetten egeto volna az elso-masodik koros huzas, mint DB. Jo, ettol fuggetlenul a Barron picket is ertenem, de egyebkent en siman rantanam Jenkinset is, a fu nem akkora tenyezo, elmondasa alapjan sulivaltasa ota nem is tolta. 😀. Es kibaszott jo.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Barron jó pick lett volna valóban, de szerintem kicsit "luxus" tekintve, hogy Delmas jó, és Spieveyvel sem voltak komoly gondok, emellett pedig azért Backus csak kibaszott vén, míg a fal kb. összes pontjára mondhatjuk, hogy jah, elférne itt az erősítés. Backus és Raiola sem olyan elképesztően jó, de még így is azt mondom, hogy Ők a falnak a legjobb, biztosabb pontjai. De az OL pick jelen pillanatban sokkal jobb volt, mint egy Barron pick.
Még ami szerintem mehetett volna első körben, az a CB, de az is csak akkor, ha valaki jobb lecsúszik. Bár én úgy vélem, Laci nem lesz rossz, a Wright szintet hozni fogja mindenképpen.Stez
Claiborne és Kirk kiment, Gilmoret nem éreztem kellően jónak az 1/23hoz míg Jenkins alapból kiesett.
Delmas és Spievey tényleg jók, csak láttuk mi lesz ha egyikük kidől...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Barron jó pick lett volna valóban, de szerintem kicsit "luxus" tekintve, hogy Delmas jó, és Spieveyvel sem voltak komoly gondok, emellett pedig azért Backus csak kibaszott vén, míg a fal kb. összes pontjára mondhatjuk, hogy jah, elférne itt az erősítés. Backus és Raiola sem olyan elképesztően jó, de még így is azt mondom, hogy Ők a falnak a legjobb, biztosabb pontjai. De az OL pick jelen pillanatban sokkal jobb volt, mint egy Barron pick.
Még ami szerintem mehetett volna első körben, az a CB, de az is csak akkor, ha valaki jobb lecsúszik. Bár én úgy vélem, Laci nem lesz rossz, a Wright szintet hozni fogja mindenképpen.