Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Durantet nem hinném, hogy belevonják az üzletbe, ha trade lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Durant trade?Janek
Miért lenne az jó nekünk?
Ha jön Samuel akkor sztem nem adunk érte sokat. Inkáb megvárjuk a cut-ot.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Durant trade?

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
hoppácska, állítólag lesz egy találkozó a Phillyvel Samuel miatt
Bazza nem örül most 😊
kíváncsi leszek, ha lesz rá hely és olcsón jön, felőlem simán.. azt nyilatkozta, hogy hajlandó szerződés strukturálásra is egyébkéntStez
Hát nem nagyon. Már 2013as 3.körös pick is lehet az ajánlatunk állítólag.
Mondjuk Wrightnál gyengébb nem lenne, csak valakinek repülni kell miatta. Williams vagy Avril trade?Bazzani
Wright-nál gyengébb nem lenne? Ez kb olyan mintha mi Eagles fanok Ryans érkezésére azt mondtuk volna, hogy hát végülis Casey-nél nem gyengébb. 😀
Asante elit corner. Csak az emberekbe (akik nem látnak Philly meccset) be van rögzülve, hogy össze-vissza ugrik a labdára meg csomó TD-t csinálnak róla, merthogy ez jön a médiából, de nagyon nem így van.
2 jó év még simán van benne. Szerelni nem nagyon fog meg próbálja kerülni a kontaktust, de labdát nem igazán fognak rá dobni. (Legalábbis az utóbbi 2 évből kiindulva.)
Mi se akarnánk eltradelni ha nem lenne mögötte egy fiatal, tehetséges corner, DRC személyében.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hoppácska, állítólag lesz egy találkozó a Phillyvel Samuel miatt
Bazza nem örül most 😊
kíváncsi leszek, ha lesz rá hely és olcsón jön, felőlem simán.. azt nyilatkozta, hogy hajlandó szerződés strukturálásra is egyébkéntStez
Hát nem nagyon. Már 2013as 3.körös pick is lehet az ajánlatunk állítólag.
Mondjuk Wrightnál gyengébb nem lenne, csak valakinek repülni kell miatta. Williams vagy Avril trade?Bazzani
Szerintem kibaszott jó védelem lehetne ez Samuellel.
Hát nem tudom.. Az Avril trade mindig benne van a levegőben, mióta nem sikerült hosszútávra aláírtani, mert pénzéhes majom.
De inkább menjen Williams azért, Avril sackjeire és pass rushára szükség volna nagyon.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hoppácska, állítólag lesz egy találkozó a Phillyvel Samuel miatt
Bazza nem örül most 😊
kíváncsi leszek, ha lesz rá hely és olcsón jön, felőlem simán.. azt nyilatkozta, hogy hajlandó szerződés strukturálásra is egyébkéntStez
Hát nem nagyon. Már 2013as 3.körös pick is lehet az ajánlatunk állítólag.
Mondjuk Wrightnál gyengébb nem lenne, csak valakinek repülni kell miatta. Williams vagy Avril trade?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hoppácska, állítólag lesz egy találkozó a Phillyvel Samuel miatt
Bazza nem örül most 😊
kíváncsi leszek, ha lesz rá hely és olcsón jön, felőlem simán.. azt nyilatkozta, hogy hajlandó szerződés strukturálásra is egyébként

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Pre-draft NFL Power Rankings: NFC North
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/39933/pre-draft-nfl-power-rankings-nfc-north

Érdekes. Szerintem nem vagyunk a Bears előtt (döntetlenszagú),de ha ők mondják...


http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/56065/espn-coms-nfl-pre-draft-power-rankingsBazzani
Megatron miatt előrébb lehettek, ha nem is sokkal, de a pályán ez behozható 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Atogwe nem lenne azert rossz, ha korrekt penzert jon. De nyilvan Delmas a starter. Kozben Samuelt trade blockra rakta a Philly, olyan 3.kor koruli arat mondanak rola, amiert csapatot valthat. A Titansbe fog kikotni velhetoen mondjuk.Stez
Ne hozzuk ide Samuelt.
Fiatal csapatot építünk állítólag, ebbe ő nem illik bele.
Jöjjön drafton az első két kör valamelyikében CB.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pre-draft NFL Power Rankings: NFC North
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/39933/pre-draft-nfl-power-rankings-nfc-north

Érdekes. Szerintem nem vagyunk a Bears előtt (döntetlenszagú),de ha ők mondják...

Itt a teljes lista:
ESPN.com's NFL pre-draft Power Ranking
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/56065/espn-coms-nfl-pre-draft-power-rankings

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Atogwe nem lenne azert rossz, ha korrekt penzert jon. De nyilvan Delmas a starter. Kozben Samuelt trade blockra rakta a Philly, olyan 3.kor koruli arat mondanak rola, amiert csapatot valthat. A Titansbe fog kikotni velhetoen mondjuk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jacob Lacey expected to fight for starting job

Detroit Lions CB Jacob Lacey is expected to compete for one of the starting cornerback positions during training camp.
--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Still interested in two FAs

The Detroit Lions are still interested in free-agent LB Tim Shaw (Titans) and FS Oshiomogho Atogwe (Redskins). The Lions met with both players earlier in the free-agent period.


Here is where Detroit will draft this year:
1st round (23rd overall)
2nd round (54th overall)
3rd round (85th overall)
4th round (117th overall)
5th round (158 overall)
7th round (219 overall) - from Seattle
7th round (230 overall)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley added muscle last season

Wed, 28 Mar 2012 11:00:28 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said DT Nick Fairley added 18 pounds of muscle while he was waiting to recover from his foot injury last season. Schwartz said he expects Fairley to be fine this season.

:o

Kell is az izom a passrushra.
Remélem Suh is brutál módban tér vissza.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki mit tud James Bryant fullback-ről???Úgy olvastam hogy szabad ügynök volt és leigazoltuk!!! Én nem tudok róla semmit és nem is nagyon találtam róla infót!!!! Jó lesz ő nekünk?? :omark0919
Ne számolj nagyon vele. UDFA volt, majd kacskaringós úton a CFL-be került. Onnan igazoltuk. Volt TE és LB is. Állítólag jó ST player. Tuti nem éli meg a végső rostert, PS maximum.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki mit tud James Bryant fullback-ről???Úgy olvastam hogy szabad ügynök volt és leigazoltuk!!! Én nem tudok róla semmit és nem is nagyon találtam róla infót!!!! Jó lesz ő nekünk?? :o
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Visszaigazoltuk K.Smith-t 1évre.

Nem kaptunk compensatory picket. Nem is nagy baj, a Schwartz érában kukába mennek a hátsókörös pickjeink.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.Bazzani
Jó ötlet, de szerintem a Panthers inkább picket akar. Szerintem 3. kör is sok Stewartért, második meg nagyon sok.Gyurma Pappa
Remélem tényleg rámegyünk. Mayhew nagy trade mágus.

Mondjuk Stewart jönne Williams+későbbi körös pickért.
Jó lenne reggel erre kelni. 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.Bazzani
Jó ötlet, de szerintem a Panthers inkább picket akar. Szerintem 3. kör is sok Stewartért, második meg nagyon sok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolina

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.Bazzani
DWill / Stewartra tippelek.tenorx
Én is. :d
Csak nem akarok okoskodni, mert nem igazán tudom az árukat.
Jó volna egy harmadik körösért megkapni egy jó RB-t.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.Bazzani
DWill / Stewartra tippelek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jacobs?vassadi
Ha kellett volna, akkor már itt lenne.
Draftról jön valaki, olyan aki elkapásokban is jó.