Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley added muscle last season

Wed, 28 Mar 2012 11:00:28 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said DT Nick Fairley added 18 pounds of muscle while he was waiting to recover from his foot injury last season. Schwartz said he expects Fairley to be fine this season.

:o

Kell is az izom a passrushra.
Remélem Suh is brutál módban tér vissza.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki mit tud James Bryant fullback-ről???Úgy olvastam hogy szabad ügynök volt és leigazoltuk!!! Én nem tudok róla semmit és nem is nagyon találtam róla infót!!!! Jó lesz ő nekünk?? :omark0919
Ne számolj nagyon vele. UDFA volt, majd kacskaringós úton a CFL-be került. Onnan igazoltuk. Volt TE és LB is. Állítólag jó ST player. Tuti nem éli meg a végső rostert, PS maximum.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki mit tud James Bryant fullback-ről???Úgy olvastam hogy szabad ügynök volt és leigazoltuk!!! Én nem tudok róla semmit és nem is nagyon találtam róla infót!!!! Jó lesz ő nekünk?? :o
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Visszaigazoltuk K.Smith-t 1évre.

Nem kaptunk compensatory picket. Nem is nagy baj, a Schwartz érában kukába mennek a hátsókörös pickjeink.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.Bazzani
Jó ötlet, de szerintem a Panthers inkább picket akar. Szerintem 3. kör is sok Stewartért, második meg nagyon sok.Gyurma Pappa
Remélem tényleg rámegyünk. Mayhew nagy trade mágus.

Mondjuk Stewart jönne Williams+későbbi körös pickért.
Jó lenne reggel erre kelni. 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.Bazzani
Jó ötlet, de szerintem a Panthers inkább picket akar. Szerintem 3. kör is sok Stewartért, második meg nagyon sok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolinaStez
Nem tudom mennyire kell a Panthersnek DT, de rájuksózhatnánk Corey Williemset.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stewart 3. Korert talan johetne. Bar szerintem 2.-At biztos akarna a carolina

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.Bazzani
DWill / Stewartra tippelek.tenorx
Én is. :d
Csak nem akarok okoskodni, mert nem igazán tudom az árukat.
Jó volna egy harmadik körösért megkapni egy jó RB-t.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.Bazzani
DWill / Stewartra tippelek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
Fene tudja. Ő sem valami strapabíró.

Amúgy Mayhew azt mondta, hogy tradekben aktívak leszünk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jacobs?vassadi
Ha kellett volna, akkor már itt lenne.
Draftról jön valaki, olyan aki elkapásokban is jó.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jacobs?vassadi
Szerintem sokat kér, és a kevés carrynél is sipákolna. Márpedig a Lions passzra építő csapat, itt sosem fog meccs/20-25 carryt megkapni.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Jacobs?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Polkot ide 3. körben!Stez
Doug Martint és LaMichael Jamest nézegette állítólag komolyabban a stáb.Bazzani
James gyors, én így elsőre inkább azt mondanám, hogy valami powerbackre volna szüksége a csapatnak
jó, mondjuk alapból az offseasonban monimum 2, de akár 3 RB-t is hozni kellene, draftról 2-3. körrel, de piacról is
hiába az ismételten elbaszott pick, vastagítani kellene a posztot
Benson még szabad, ha beérné valami lófasz zsével, jöhetne 1-2. számú futónak, míg mellette Kevin Smith, Leshoure és a 2-3. körrel draftolt újonc is RB is szerepet kaphatna.
De ide simán kellene 4 játékos, elvégre Smith üveg, Leshoure achilles nélkül futna, fasz se tudja, az újonc meg azért nem fogja rögtön elvinni a futásokat a hátán.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Polkot ide 3. körben!Stez
Doug Martint és LaMichael Jamest nézegette állítólag komolyabban a stáb.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Polkot ide 3. körben!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Be kellene szüntetni ezt az egész sportot, mert a végén még valaki megsérül.Bazzani
Így van. Éljen a flag foci!Szabler
Picsát, ott is el lehet esni.
Viccet félretéve tényleg nem tanácsos Bestnek folytatni.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Be kellene szüntetni ezt az egész sportot, mert a végén még valaki megsérül.Bazzani
Így van. Éljen a flag foci!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Be kellene szüntetni ezt az egész sportot, mert a végén még valaki megsérül.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Lem Barney, a Lions Hall of Famer defensive backje már bánja, hogy valaha is focizott és Jahvid Bestnek is azt tanácsolja, hogy lehetőleg ne folytassa.

http://www.freep.com/article/20120324/SPORTS01/203240378/Concussions-make-Lions-great-Lem-Barney-wish-he-never-played

"Lions great Lem Barney wasn't diagnosed with his first concussion until years after his Hall of Fame career ended, when an ophthalmologist looked into his eyes and saw spots on his brain.

"(He) told me that he saw where I had at least seven or eight concussions," Barney said. "One (spot) was as large as a silver dollar, and he said, 'You were out for a long time.' And there was about 30 minutes that I was out -- down at Tiger Stadium playing against the Bengals. It was just amazing.
...
Barney is one of 106 retired players who filed suit against the NFL in Philadelphia federal court in January accusing the league of negligence when it came to treating and diagnosing head injuries.
...
"It's that type of game. It's a lethal game. Again, as I tell people, 'Do you miss the game, Lem?' And sincerely, I don't miss the game."

In fact, Barney goes a step further.

"If I look at the game now and I look back on it retrospectively, if I had another choice I'd never played the game, at all, in my life," he said. "Never. Never. From all-city, all-state, all-conference, all-American, seven times All-Pro, I'm in eight Hall of Fames, it wouldn't be. It would be golf or tennis. I'm serious. Very serious."
...
Barney said if he were advising Best, he'd tell him to consider giving up the game."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions | Jacob Lacey contract update

Fri, 23 Mar 2012 13:15:40 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions signed CB Jacob Lacey to a one-year deal worth $1.3 million.

Halálra röhögöm magam, ha lehozza ugyanazt mint Wright.Bazzani
le fogja szerintem

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jacob Lacey contract update

Fri, 23 Mar 2012 13:15:40 -0700

Updating a previous report, the Detroit Lions signed CB Jacob Lacey to a one-year deal worth $1.3 million.

Halálra röhögöm magam, ha lehozza ugyanazt mint Wright.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Köszi Bear!

És akkor mégegy jó hír mára: Will Heller resign.
Bazzani
YAY!!!!!!!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM