Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na asszonyja, Leshouret egyszer február 18án, egyszer pedig március 12-én kapták el fűvel, ezért lesz az eltiltás

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
valami olyasmi terjeng, hogy Leshouret füvezésen kapták és eltiltásra számíthatStez
Nagy hasznunkra van. Feltrade-eltünk érte...Bazzani
igen, komoly a csóka 😀
ennek ellenére továbbra sem draftolnék futót 3. kör előtt
jöjjön Polk és hozni kell még FA-ról, ezt mondtam eddig is, most végképp így vélem
de 1-2. körös cetlit tutira nem lőnék el rá..Stez
Cap room: $4,519,733.00 ezzel nehéz FA piacon mozogni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
valami olyasmi terjeng, hogy Leshouret füvezésen kapták és eltiltásra számíthatStez
Nagy hasznunkra van. Feltrade-eltünk érte...Bazzani
igen, komoly a csóka 😀
ennek ellenére továbbra sem draftolnék futót 3. kör előtt
jöjjön Polk és hozni kell még FA-ról, ezt mondtam eddig is, most végképp így vélem
de 1-2. körös cetlit tutira nem lőnék el rá..

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
:S

Mondtam,hogy RB kell még...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
valami olyasmi terjeng, hogy Leshouret füvezésen kapták és eltiltásra számíthatStez
Nagy hasznunkra van. Feltrade-eltünk érte...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
valami olyasmi terjeng, hogy Leshouret füvezésen kapták és eltiltásra számíthat

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt elejtett labdája, de a társak megmentették.
Én nagyon szeretném, ha jönne helyette valaki, akivel esélyünk van jobb pozícióra.
Azért fenntertani egy külön helyet a rosteren, hogy fair catch-eket csináljon sztem felesleges.
Nagyon kell az a hely a sérülékeny secondarynak, vagy futóknak.
De a DLine rotációnál is jól jönne.
Tehát draftoljunk egy 4. vagy 5.számú WR-t aki visszahordani is tud.Bazzani
Van néhány DB, aki visszahordani is tud (mondjuk Boykin, és ........ és több nem is jut eszembe 😀 ), bár az se mindegy, hogy punt vagy kickoff.füligjimmy
WRek (amiből jelenleg 3 használható van a keretben) között több van.
Ha CB jön akkor az első 2 körben történik.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Volt elejtett labdája, de a társak megmentették.
Én nagyon szeretném, ha jönne helyette valaki, akivel esélyünk van jobb pozícióra.
Azért fenntertani egy külön helyet a rosteren, hogy fair catch-eket csináljon sztem felesleges.
Nagyon kell az a hely a sérülékeny secondarynak, vagy futóknak.
De a DLine rotációnál is jól jönne.
Tehát draftoljunk egy 4. vagy 5.számú WR-t aki visszahordani is tud.Bazzani
Van néhány DB, aki visszahordani is tud (mondjuk Boykin, és ........ és több nem is jut eszembe 😀 ), bár az se mindegy, hogy punt vagy kickoff.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Because of the changes to the kickoff rule, the number of kick returns went down," Schwartz said. "I don't want to say the value of that position went down, but that person got less opportunity to make an impact on the games. And that was something Logan was very good at."

Fair catch-ben az egyik legjobb volt.
Csak futni ne kelljen a labdával.Bazzani
Ahogy én ezt értelemzem, Logan nagyon jó volt abban, hogy ne legyen hatása a meccsek kimenetelére. Vagy ebből az idézetből kimaradt valami. Mondjuk azt mégse mondhatja, hogy nincs pénz egy jobbra.füligjimmy
Volt elejtett labdája, de a társak megmentették.
Én nagyon szeretném, ha jönne helyette valaki, akivel esélyünk van jobb pozícióra.
Azért fenntertani egy külön helyet a rosteren, hogy fair catch-eket csináljon sztem felesleges.
Nagyon kell az a hely a sérülékeny secondarynak, vagy futóknak.
De a DLine rotációnál is jól jönne.
Tehát draftoljunk egy 4. vagy 5.számú WR-t aki visszahordani is tud.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"Because of the changes to the kickoff rule, the number of kick returns went down," Schwartz said. "I don't want to say the value of that position went down, but that person got less opportunity to make an impact on the games. And that was something Logan was very good at."

Fair catch-ben az egyik legjobb volt.
Csak futni ne kelljen a labdával.Bazzani
Ahogy én ezt értelemzem, Logan nagyon jó volt abban, hogy ne legyen hatása a meccsek kimenetelére. Vagy ebből az idézetből kimaradt valami. Mondjuk azt mégse mondhatja, hogy nincs pénz egy jobbra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki mit tud James Bryant fullback-ről???Úgy olvastam hogy szabad ügynök volt és leigazoltuk!!! Én nem tudok róla semmit és nem is nagyon találtam róla infót!!!! Jó lesz ő nekünk?? :omark0919
Ne számolj nagyon vele. UDFA volt, majd kacskaringós úton a CFL-be került. Onnan igazoltuk. Volt TE és LB is. Állítólag jó ST player. Tuti nem éli meg a végső rostert, PS maximum.Bazzani
According to Mayhew, the Lions discovered fullback James Bryant, who they signed a couple weeks ago, when running backs coach Sam Gash was at the pro day for Miami (Florida). Bryant worked out and Gash liked what he saw enough to invite Bryant up to Allen Park for a workout. The Lions then made the decision to sign him after watching the workout. Before Gash saw him at Miami, Mayhew, like most of us, had never even heard of him.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez épp elég a draftra.

Már csak" egy RB kéneJanek
Ha LeShoure egészséges tud maradni és normálist teljesítményt nyújt, akkor Kevin Smith + egy 3.-5.körös rookie elég lesz.
Gondolom marad mögöttük Keiland Williams vagy hoznak egy olcsó veteránt (mondjuk Morrist vissza).

Lions | May look for RB depth in draft
Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team will face backfield depth issues if RBs Mikel Leshoure (Achilles') and Jahvid Best (concussion) aren't productive in 2012. The Lions are prepared to add depth at running back in the NFL Draft if the right player is available in the later rounds. "As you probably have noticed, backs have really been devalued in the NFL," Mayhew said. "The free-agent backs this year aren't getting very much play. There could be some guys that slip (to later rounds) that are really talented."

Én sokkal nagyobb gondnak érzem,hogy a sérülékeny Lb sorunk mögött mindössze Palmer és Hogue van depthnek.
Nagyon kellene egy olyan univerzális csere mint Carpenter volt.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ez épp elég a draftra.

Már csak" egy RB kéne

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions
Current contracts: 47
Previous year carryover: $1,364,071.00
Adjustments: $2,802,484.00
Adjusted cap: $124,766,555.00
Team cap: $120,246,822.00
Cap room: $4,519,733.00
Team cash: $117,573,300.00

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Because of the changes to the kickoff rule, the number of kick returns went down," Schwartz said. "I don't want to say the value of that position went down, but that person got less opportunity to make an impact on the games. And that was something Logan was very good at."

Fair catch-ben az egyik legjobb volt.
Csak futni ne kelljen a labdával.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Mikel Leshoure injury update

Thu, 29 Mar 2012 06:16:08 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said RB Mikel Leshoure (Achilles') could be ready for training camp. "I never put timetables on (injuries), but I would be surprised if he wasn't ready before (training camp)," Schwartz said.

Lions | Looking for value in free agency

Thu, 29 Mar 2012 06:10:37 -0700

Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team could still make a free-agent signing this offseason, but only if that player fits the team's scheme - and financial plans. "Trying to find value in free agency is hard to do," Mayhew said. "We've had conversations with several players, and we're still in dialogue with some of those guys. We'll see what happens. We're still in the market, and we're still looking."

Lions | Titus Young could be used as returner

Thu, 29 Mar 2012 12:47:01 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said WR Titus Young could compete for the team's kick return and punt return duties this season.


Ennek nem örülnék.
Ne töressük össze, inkább hozzunk valakit erre a célra.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább legyen Revis azért a 3. körért, amit Samuelre szánna Mayhew 😛Stez
Az ellen nem tüntetnék, de kétlem, hogy eladó lenne.

Mayhew az Alabama pro dayen járt.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
jah+hozzá Green

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább legyen Revis azért a 3. körért, amit Samuelre szánna Mayhew 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://blogs.nfl.com/2012/03/29/lions-not-interested-in-trading-for-eagles-cb-samuel/?module=HP11_headline_stack

Bocs, de nekünk nagyobb szükségünk van rá. Go Titans! 😊Nandito
Hála az égnek.
Nagyon nem illene bele az utóbbi évek játékospolitikánkba.
Sokkal inkább egy 1.-2.körös CB jöjjön, mint egy kiöregedő veterán.
Kirkpatrick? Jenkins? Gilmore? Más?

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
http://blogs.nfl.com/2012/03/29/lions-not-interested-in-trading-for-eagles-cb-samuel/?module=HP11_headline_stack

Bocs, de nekünk nagyobb szükségünk van rá. Go Titans! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Passzolom, csak annyit írtak, hogy lesz valami találka.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikor lesz a meeting?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Durantet nem hinném, hogy belevonják az üzletbe, ha trade lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Durant trade?Janek
Miért lenne az jó nekünk?
Ha jön Samuel akkor sztem nem adunk érte sokat. Inkáb megvárjuk a cut-ot.