Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az álmom továbbra is egy Janoris pick, vagy felmenni DeCastroért.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valahogy nem félek annyira az átoktól. Persze utólag majd bele lehet magyarázni, hogy ezért buktuk el a döntőt. 😀Bazzani

😀
Megatronra ki fog hatni az atok, pont ezert lesz csak 15TDje es 1500 yardja. 😊
De egyebkent tovabbra sem szopott peldauk Fitz, mikor boriton volt, egyenileg legalabbis. Brees sem. Csapatszinten az mas, de en iden sem varom el a gyurut a Lionstol 😀Stez
Robotokon nem fog az átok 😊 no para.

Kíváncsian várom a mai estét, h Von Schwarz mit talál ki. :/Blevi
Állítólag Mayhew a nagy guru ebben.
Régebben olvastam róla, hogy rengeteg egyetemi meccset néz, elemez, stb.

több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ha idénre gondolsz most Hillis volt. Amikor Brees volt akkor estek ki a Seahawks ellen wc-körben..superbrutal88
Valahogy nem félek annyira az átoktól. Persze utólag majd bele lehet magyarázni, hogy ezért buktuk el a döntőt. 😀Bazzani

😀
Megatronra ki fog hatni az atok, pont ezert lesz csak 15TDje es 1500 yardja. 😊
De egyebkent tovabbra sem szopott peldauk Fitz, mikor boriton volt, egyenileg legalabbis. Brees sem. Csapatszinten az mas, de en iden sem varom el a gyurut a Lionstol 😀Stez
Robotokon nem fog az átok 😊 no para.

Kíváncsian várom a mai estét, h Von Schwarz mit talál ki. :/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hajnali 2

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint hánykor lesz a draft ?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Picsát. Ha jól tudom akkor tavaly Brees volt a borítón és rekordokat döntött.Bazzani
Ha idénre gondolsz most Hillis volt. Amikor Brees volt akkor estek ki a Seahawks ellen wc-körben..superbrutal88
Valahogy nem félek annyira az átoktól. Persze utólag majd bele lehet magyarázni, hogy ezért buktuk el a döntőt. 😀Bazzani

😀
Megatronra ki fog hatni az atok, pont ezert lesz csak 15TDje es 1500 yardja. 😊
De egyebkent tovabbra sem szopott peldauk Fitz, mikor boriton volt, egyenileg legalabbis. Brees sem. Csapatszinten az mas, de en iden sem varom el a gyurut a Lionstol 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a következő áldozat?Ventura
Picsát. Ha jól tudom akkor tavaly Brees volt a borítón és rekordokat döntött.Bazzani
Ha idénre gondolsz most Hillis volt. Amikor Brees volt akkor estek ki a Seahawks ellen wc-körben..superbrutal88
Valahogy nem félek annyira az átoktól. Persze utólag majd bele lehet magyarázni, hogy ezért buktuk el a döntőt. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a következő áldozat?Ventura
Picsát. Ha jól tudom akkor tavaly Brees volt a borítón és rekordokat döntött.Bazzani
Ha idénre gondolsz most Hillis volt. Amikor Brees volt akkor estek ki a Seahawks ellen wc-körben..
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a következő áldozat?Ventura
Picsát. Ha jól tudom akkor tavaly Brees volt a borítón és rekordokat döntött.

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a következő áldozat?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes, hogy egy nappal a draft előtt nincs bennem semmi izgalom. Valószinűleg azért mert idén várhatóan nem kezdőjátékos érkezik, hiszen a kezdőcsapat megvan. Kezdőre max CB és S poszton van esély.
Töltsük fel a keretet jó játékosokkal és nagy baj nem lehet.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Glenn T és G egyaránt tud lenni, senior bowlon is mindkét poszton próbálgatták, jól ment neki. hogy egyetemen mit játszott azt empty taxitól kell megkérdezni, én egyik helyen sem félteném.kristof
Guardot is játszott, utolsó évében volt LT. NFL-ben alapvetően guard lehet, tackle legfeljebb a jobb oldalon.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újra Barry Sanders jelenti be a második körös pickünket. Titusnál szerencsét hozott.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Glenn T és G egyaránt tud lenni, senior bowlon is mindkét poszton próbálgatták, jól ment neki. hogy egyetemen mit játszott azt empty taxitól kell megkérdezni, én egyik helyen sem félteném.

Kuechly picknél pedig sztem így nézne ki a lb sor: Tulloch(sam)-Kuechly(mike)-Levy(will)kristof
Durant ezerszer jobb volt mint Levy. Én a helyére raknék inkább valakit.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Glenn T és G egyaránt tud lenni, senior bowlon is mindkét poszton próbálgatták, jól ment neki. hogy egyetemen mit játszott azt empty taxitól kell megkérdezni, én egyik helyen sem félteném.

Kuechly picknél pedig sztem így nézne ki a lb sor: Tulloch(sam)-Kuechly(mike)-Levy(will)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kuechly szerintem top10-13, de Glenn sem fog lecsúszni 1/23-ig..Stez
Átérezted a kérdés lényegét. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kuechly szerintem top10-13, de Glenn sem fog lecsúszni 1/23-ig..

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olvasgatom az amcsi okosokat. Most Glenn lett éppen a trendi pick. Felmerült bennem egy kérdés, remélem idetéved valaki egy válasz erejéig.
Ha G-nak jönne Glenn akkor jobb RG lenne e mint Peterman. Játszott már RG- t valaha?
Ha T-nek hoznánk akkor miért nem inkább Adams, aki ''gyárilag'' LT (Backus utódnak) vagy Martin aki meg prototipus RT (Cherilus helyett)?

Ja és mégegy. Kuechly (jól írtam) játszhatna Levy helyén (SLB ugye?) ? Mert őt írogatják még lelkesen, bár ő símán kimegy sztem.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy volt már...

WALE - BARRY SANDERS
http://www.youtube.com/watch?v=qi2no__AD7E
mondjuk nem egy erős nóta, de érdekes.

üdv,
VZ
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Detroit News columnist John Niyo and Lions beat writer Chris McCosky discuss the team's biggest needs.
Egy beszélgetés a draftról, sztem minden benne van amit mi gondolunk. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. (kicsit elgondolkodtatott egy Janoris Jenkins draftról.)
http://www.youtube.com/watch?v=9IADEORRfF8

És egy kis draft day trade lehetőség:
http://www.youtube.com/watch?v=qJX40ytNnP0
Igazából nem is tudom, hogy mit gondolnék róla. Az a baj, hogy az Avrilért kapott elsőkörös pick-el nem tudnánk nála jobb passrusher DE-t húzni, így sztem ez soványka volna.Bazzani
Jó reggelt! 😛
Janoris remek corner lesz, csak hülye, ettől függetlenül én kibaszottul örülnék neki 1/23-ra.
Pass D# is olyan upgradet kapna ezzel, hogy talán ne menjen át az a védelmen, aki csak akar. Ő az a kulcs, akivel szerintem partyban lenne a csapat egy Saintsel, de akárki mással.
Nagyon jó pick volna, rohadt boldog lennék!Stez
Eddig sem Jenkinsel volt bajom, csak nem hittem, hogy őt húzzuk.
Viszont amit itt róla mondtak, meghogy Mayhew külön beszélgetett vele (mondjuk tavaly ugyanez volt Jimmy Smith-el is) kicsit megingott az elméletem.Bazzani
Hát nem tudom, én végig úgy érzem, hogy nagyon ott volt/van a levegőben egy Janoris pick 1/23-ra..
És azt mondom, hogy inkább Ő, mint mondjuk Mike Adams például.. Janoris nagyobb need, nagyobb upgrade. A CB meg most a Lionsnál kényesebb poszt úgy érzem..
Vagy ez, vagy még mindig a felfelé való mozgás mondjuk DeCastroért, vagy hozzá hasonló tehetségért, de ahhoz garantáltan top 11-12-be kell menni, mert például a Cards szvsz szó nélkül elviszi, ha elérhető lesz még.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit News columnist John Niyo and Lions beat writer Chris McCosky discuss the team's biggest needs.
Egy beszélgetés a draftról, sztem minden benne van amit mi gondolunk. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. (kicsit elgondolkodtatott egy Janoris Jenkins draftról.)
http://www.youtube.com/watch?v=9IADEORRfF8

És egy kis draft day trade lehetőség:
http://www.youtube.com/watch?v=qJX40ytNnP0
Igazából nem is tudom, hogy mit gondolnék róla. Az a baj, hogy az Avrilért kapott elsőkörös pick-el nem tudnánk nála jobb passrusher DE-t húzni, így sztem ez soványka volna.Bazzani
Jó reggelt! 😛
Janoris remek corner lesz, csak hülye, ettől függetlenül én kibaszottul örülnék neki 1/23-ra.
Pass D# is olyan upgradet kapna ezzel, hogy talán ne menjen át az a védelmen, aki csak akar. Ő az a kulcs, akivel szerintem partyban lenne a csapat egy Saintsel, de akárki mással.
Nagyon jó pick volna, rohadt boldog lennék!Stez
Eddig sem Jenkinsel volt bajom, csak nem hittem, hogy őt húzzuk.
Viszont amit itt róla mondtak, meghogy Mayhew külön beszélgetett vele (mondjuk tavaly ugyanez volt Jimmy Smith-el is) kicsit megingott az elméletem.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Detroit News columnist John Niyo and Lions beat writer Chris McCosky discuss the team's biggest needs.
Egy beszélgetés a draftról, sztem minden benne van amit mi gondolunk. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. (kicsit elgondolkodtatott egy Janoris Jenkins draftról.)
http://www.youtube.com/watch?v=9IADEORRfF8

És egy kis draft day trade lehetőség:
http://www.youtube.com/watch?v=qJX40ytNnP0
Igazából nem is tudom, hogy mit gondolnék róla. Az a baj, hogy az Avrilért kapott elsőkörös pick-el nem tudnánk nála jobb passrusher DE-t húzni, így sztem ez soványka volna.Bazzani
Jó reggelt! 😛
Janoris remek corner lesz, csak hülye, ettől függetlenül én kibaszottul örülnék neki 1/23-ra.
Pass D# is olyan upgradet kapna ezzel, hogy talán ne menjen át az a védelmen, aki csak akar. Ő az a kulcs, akivel szerintem partyban lenne a csapat egy Saintsel, de akárki mással.
Nagyon jó pick volna, rohadt boldog lennék!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit News columnist John Niyo and Lions beat writer Chris McCosky discuss the team's biggest needs.
Egy beszélgetés a draftról, sztem minden benne van amit mi gondolunk. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. (kicsit elgondolkodtatott egy Janoris Jenkins draftról.)
http://www.youtube.com/watch?v=9IADEORRfF8

És egy kis draft day trade lehetőség:
http://www.youtube.com/watch?v=qJX40ytNnP0
Igazából nem is tudom, hogy mit gondolnék róla. Az a baj, hogy az Avrilért kapott elsőkörös pick-el nem tudnánk nála jobb passrusher DE-t húzni, így sztem ez soványka volna.

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Szavazás a detroitlions.com-on a várható eredményekről:

Here's how the vote went:

Week 1 -- RAMS: W-1523 L-5 (W 99%)

Week 2 -- at 49ers: W-849 L-679 (W 56%)

Week 3 -- at Titans: W-1,434 L-94 (W 93%)

Week 4 -- VIKINGS: W-1,516 L-12 (W 99%)

Week 5 –BYE –

Week 6 -- at Eagles: W-788 L-740 (W 52%)

Week 7 -- at Bears: W-872 L-656 (W 57%)

Week 8 -- SEAHAWKS: W-1,497 L-31 (W 98%)

Week 9 -- at Jaguars: W-1,495 L-33 (W 98%)

Week 10 -- at Vikings: W-1,413 L-115 (W 92%)

Week 11 -- PACKERS: W-922 L-606 (W 60%)

Week 12 -- TEXANS: W-1,296 L-232 (W 85%)

Week 13 -- COLTS: W-1,517 L-11 (W 99%)

Week 14 -- at Packers: W-410 L-1118 (L 73%)

Week 15 -- at Cardinals: W-1,410 L-118 (W 92%)

Week 16 -- Falcons: W-1,226 L-302 (W 80%)

Week 17 -- BEARS: W- 1,392 L-136 (W 91%)

Overall 15-1

Na persze...Bazzani
Ki bízzon a csapatban ha nem a szurkolói 😀
Én draft után írom meg a jóslatot, meglátjuk hogy sikerül összehozni.