Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Legalább nem kell éjszakázni... Ráadásul feldúltan sem kell lefeküdni, ha olyan a meccs. 😊

Utolsó meccs pipa, nagyobb sérülések nélkül. Ma estig 53-ra kell szűkíteni a rostert (ám utána is lesz rendesen mozgás, sokan olyan játékosokat fognak kivágni, akik bőven beférnek a mi 53 legjobbunkba), és a Freeney cutot is egyre erősebben csiripelik.Escalade
mindegy mikor van a meccs csak sose legyen egyszerre a denverevel 😉
freeney cutnak jelenlegi allas szerint mi ertelme volna ? irsay megmentene magat a fizetestol. de ezen kivul ? ennyire semmi esely nincs ra h legalabb egy picit megcsillantson regi fenyebol ? ki jatszana helyette kezdokent ? hughes ?
Fake
Megnéztem mind a 4 preseason meccset, és ebből nagyjából leszűrhető, hogy Freeney használhatatlan OLBként. Nincs vele előrébb a csapat, cserébe kevesebbet játszanak azok a fiatal játékosok (Hughes, Addison - mindkettő nagyon jó eddig preseasonban), akik a versenyképes években is segíthetnek a csapaton. Ez az egész év egy nagy válogatás, minek szerepeljen olyan, aki jövőre nem lesz itt. Kompenzációs picket nem kapunk érte, mert elég nagy FA migráció várható jövőre, és látva a sapka alatti helyet jövő szezonban / minőségi távozókat, elég kicsi az esélye hogy vesztesként fogják a csapatot minősíteni.
14 millió pedig csak 14 millió. Esetleg lehetne meglévő contractokkal ügyeskedni, és fej nehézzé tenni őket, év közben nagyobb mozgástér, kis piac a Colts, Irsaynek valamiből fizetni kell az orvosi számlákat, stb. Nem utolsó sorban pedig a franchise legenda kivágásánál egy rosszabb van, ha irreleváns lesz (mondom ezt úgy, hogy a kedvenc játékosom, amióta a sportot nézem).

ui. nyilván mindenki tudja a receptet egy esetleges cutnál: leigazolja egy 4-3at védekező "rivális" csapat(csoport, Pats), de Manning után már nagy trauma nem érheti a szurkolóbázist.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Lehet, hogy én vagyok túlzottan optimista, de meglepődnék ha 8-8-nál rosszabb mérleggel végeznénk, és nem dobnék egy hátast egy 9-7-es, vagy akár 10-6-os reguláris szezon miatt sem, bár utóbbi nálam a legjobb eshetőség. Őrült vagyok? 😊 Az offense szerintem fog olyan meccseket is nyerni amikor szétfutnak minket, a secondary javult, Lucktól jó értelembe vett veterán játékot várok, van egy kiváló elkapónk... Nem bottom feeder keretnek néz ez ki. Johnny Firpo
énis optimista vagyok. Amit én várok: Titans-Jags duót oda-vissza verjük, Texanst meg otthon. Ez máris 5 win. 3-4 meccset meg még csak hozunk.

persze lehet pofáraesés lesz
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
freeney cutnak jelenlegi allas szerint mi ertelme volna ? irsay megmentene magat a fizetestol. de ezen kivul ? ennyire semmi esely nincs ra h legalabb egy picit megcsillantson regi fenyebol ? ki jatszana helyette kezdokent ? hughes ?
Fake
Freeney-nek 14 milla garantált fizetése van az idén...
Csámcsogjunk egy kicsit ezen.
Tizennégy millió dollár ... senki nem keres ennyit ma az NFL-ben

Még ha el is hisszük, hogy Pagano új rendszerében Freeney komolyan tud teljesíteni, ez akkor is rettenetesen sok érte.
Nincs olyan teljesítmény ami ezzel arányban állna.

Tradelni is pont ezért nem lehet, mert senki nem veszi át ezt a szerződést.
Esetleg újra lehet tárgyalni, de nagyon szoros a határidő.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Lehet, hogy én vagyok túlzottan optimista, de meglepődnék ha 8-8-nál rosszabb mérleggel végeznénk, és nem dobnék egy hátast egy 9-7-es, vagy akár 10-6-os reguláris szezon miatt sem, bár utóbbi nálam a legjobb eshetőség. Őrült vagyok? 😊 Az offense szerintem fog olyan meccseket is nyerni amikor szétfutnak minket, a secondary javult, Lucktól jó értelembe vett veterán játékot várok, van egy kiváló elkapónk... Nem bottom feeder keretnek néz ez ki.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha Freeney cut, akkor jöhet még 1-2 normális arc? OL-ba, vagy DL-ba elkélne...
Biznisz részéhez nem nagyon értek, szoval javítsatok ki ha nem így van, de akkor felszabadulna egy "kis" hely a fizetési sapkában, nem?

Secondary talán elfogadható lesz, a támadók sztem bármelyik védelem ellen képesek pontokat tenni a táblára. A két falat viszont foltozni kéne. Meg Angerer és Redding ne sérüljenek le sorba.

a 7 órás kezdésnek meg én örülök, suli miatt az a legjobb nekem 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legalább nem kell éjszakázni... Ráadásul feldúltan sem kell lefeküdni, ha olyan a meccs. 😊

Utolsó meccs pipa, nagyobb sérülések nélkül. Ma estig 53-ra kell szűkíteni a rostert (ám utána is lesz rendesen mozgás, sokan olyan játékosokat fognak kivágni, akik bőven beférnek a mi 53 legjobbunkba), és a Freeney cutot is egyre erősebben csiripelik.Escalade
mindegy mikor van a meccs csak sose legyen egyszerre a denverevel 😉
freeney cutnak jelenlegi allas szerint mi ertelme volna ? irsay megmentene magat a fizetestol. de ezen kivul ? ennyire semmi esely nincs ra h legalabb egy picit megcsillantson regi fenyebol ? ki jatszana helyette kezdokent ? hughes ?
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Remélem az alapszakasz végén egy-két meccsünket átteszik értelmesebb időpontra is, a magyar idő szerinti este 7 óra nem nyerő mindig. 😀aztec
Legalább nem kell éjszakázni... Ráadásul feldúltan sem kell lefeküdni, ha olyan a meccs. 😊

Utolsó meccs pipa, nagyobb sérülések nélkül. Ma estig 53-ra kell szűkíteni a rostert (ám utána is lesz rendesen mozgás, sokan olyan játékosokat fognak kivágni, akik bőven beférnek a mi 53 legjobbunkba), és a Freeney cutot is egyre erősebben csiripelik.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem az alapszakasz végén egy-két meccsünket átteszik értelmesebb időpontra is, a magyar idő szerinti este 7 óra nem nyerő mindig. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Remélem Vontae alakít ma.aztec
inkább a regular-ban legyen jó

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem a FirstRow-n leadják

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Remélem Vontae alakít ma.aztec
Főleg a backupok kezdenek, nem is starter (Vaughn-DJ Johnson). Sajnos ahogy látom live 247en nem adják a meccset, pedig az első pár drive érdekelne.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem Vontae alakít ma.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Mennyit játszik ma Luck?Egy negyedet vagy egy félidőt?aztec
max 2 drive-t szf61
jaja, kb 1-2 drive-t írtak, nehogy sérülés legyen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mennyit játszik ma Luck?Egy negyedet vagy egy félidőt?aztec
max 2 drive-t

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyit játszik ma Luck?Egy negyedet vagy egy félidőt?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem egyszerűen Vontae akkora franchise playernek tartotta magát (mégiscsak 1. körös pick), hogy eszébe se jutott soha korábban, hogy ő innen el fog menni míg él a szerződése.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
egyébként az is lehet, hogy más van a háttérben.

pl. az, hogy a nagymamája látta, hogy szenved csak a csapatnál és mondjuk nyaggatta, hogy igazoljon máshova.

persze ezek csak tippek

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Fel is töltöm a részt gyorsan valahová (hogy ne kelljen a torrentekkel kínlódni), mert kíváncsi vagyok a többiek véleményére.

Update: Video link:

 bit.ly/RsBOmh

Vontae Davis rész: 48:12 - tőldugo1993
[/quote]inkább olyan szemmel nézem, hogy jó, ha néha figyelmezteti magát az ember: a világ nem csak dörzsölt nethuszárokból áll...
vannak még a hatmilliárd lakos között olyanok is - hálistennek - bőven, akiket régen úgy neveztünk: egyszerű emberek
aki ha valami fura, váratlan dolog éri az életben, az ösztönös reakciója, hogy a legközelebbi családtagjához fordul

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
elég felemás a feje. kb csak annyira lepődik meg, mintha egy vacsorára hívnák meg, de még is az arckifejezése meg olyan mintha, meghalt volna az anyja.

egyébként én bízom benne. jó lehet ő. pont ez a környezetváltozás segíthet neki

Vontae eléggé meglepődött mikor szóltak neki, hogy csere van.
Először a nagymutert akarta felhívni minden indoklás előtt 😀 majd a végén azért rákérdezett, hogy mit kaptak cserébe. Gondolom kíváncsi volt, hogy mégis mennyit ér az élete.
Kötsög Ireland persze nem mondta meg konkrétan.szf61
Pont akartam én is írni erről, de megelőztél.
Azért a srác első reakciója, hogy szeretné felhívni a nagymamát eléggé meglepett.
És utána sem teszi le a telefont, Irelandnak kell mondni hogy:
"OK OK ... előtte intézzük el az üzleti részét, mielőtt hívod a nagymamit"
+ az a kifejezéstelen bamba arc...
Jó én tudom hogy sokkos helyzet ha kirúgnak,meg hogy egy 24 éves srácról beszélünk, de azért mégis furcsa volt nézni, hogy valaki ennyire elveszettnek tűnik.
Fel is töltöm a részt gyorsan valahová (hogy ne kelljen a torrentekkel kínlódni), mert kíváncsi vagyok a többiek véleményére.

Update: Video link:

 bit.ly/RsBOmh

Vontae Davis rész: 48:12 - től[/quote]

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
Érdekes volt a reakció,de vhogy azt éreztem az egész szituban,hogy örülnek hogy megszabadulnak tőle,és próbáltak 1 elég rossz képet kialakítani róla az edzők. De nem hiszem/remélem azt,hogy ennyire sz.r.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
hard kncoks update

Vontae eléggé meglepődött mikor szóltak neki, hogy csere van.
Először a nagymutert akarta felhívni minden indoklás előtt 😀 majd a végén azért rákérdezett, hogy mit kaptak cserébe. Gondolom kíváncsi volt, hogy mégis mennyit ér az élete.
Kötsög Ireland persze nem mondta meg konkrétan.Höri
Pont akartam én is írni erről, de megelőztél.
Azért a srác első reakciója, hogy szeretné felhívni a nagymamát eléggé meglepett.
És utána sem teszi le a telefont, Irelandnak kell mondni hogy:
"OK OK ... előtte intézzük el az üzleti részét, mielőtt hívod a nagymamit"
+ az a kifejezéstelen bamba arc...
Jó én tudom hogy sokkos helyzet ha kirúgnak,meg hogy egy 24 éves srácról beszélünk, de azért mégis furcsa volt nézni, hogy valaki ennyire elveszettnek tűnik.
Fel is töltöm a részt gyorsan valahová (hogy ne kelljen a torrentekkel kínlódni), mert kíváncsi vagyok a többiek véleményére.

Update: Video link:

 bit.ly/RsBOmh

Vontae Davis rész: 48:12 - től

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hard kncoks update

Vontae eléggé meglepődött mikor szóltak neki, hogy csere van.
Először a nagymutert akarta felhívni minden indoklás előtt 😀 majd a végén azért rákérdezett, hogy mit kaptak cserébe. Gondolom kíváncsi volt, hogy mégis mennyit ér az élete.
Kötsög Ireland persze nem mondta meg konkrétan.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Oliver Luck belépett a játékosok testi épségét figyelemmel tartó bizottságba, szóval ha valamelyik alamuszi védő bántani meri a fiacskáját, a gatyát is lepereli róla.Höri
Hát az idei támadófalunkat látva akár formanyomtatványt is írhatna, ahol csak a dátum rubrika marad üresen.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oliver Luck belépett a játékosok testi épségét figyelemmel tartó bizottságba, szóval ha valamelyik alamuszi védő bántani meri a fiacskáját, a gatyát is lepereli róla.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
én meg lecseréltem a lenti videót jobb képarányúra

Otthonom MisColts