Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
telón ez az infó valamiért kimaradt nekemFarky
rossz számot hívtál, megadjam az enyém? 😛Höri
csak ha nem 90-es 😀Farky
harminckettő tizes

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
telón ez az infó valamiért kimaradt nekemFarky
rossz számot hívtál, megadjam az enyém? 😛Höri
csak ha nem 90-es 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ne izgulj, nem játszhat 18-asban mert azt visszavonultatták már 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.


Ezt egyszerűen NEM LEHET megszokni.
This is JUST NOT RIGHT
Már bocs a kifakadásért, de azt hiszem soha nem fogom megemészteni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Amikor mondjuk Montana Kansasbe került, hál'istennek nem volt még net és Chiefs-topik, így nem tudjuk, ott is nyavalyogtak volna-e a népek.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
telón ez az infó valamiért kimaradt nekemFarky
rossz számot hívtál, megadjam az enyém? 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
itt megtalálod: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=496752#p496752

telón ez az infó valamiért kimaradt nekem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike McGlynn-ről mit lehet tudni? Mármint milyen szintet képvisel? Én bevallom nem ismeremdugo1993
már írtunk róla korábban

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Mike McGlynn-ről mit lehet tudni? Mármint milyen szintet képvisel? Én bevallom nem ismerem

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tebow nem csak egy játékos, hanem karakter és franchise arc is, persze, hogy nehéz megemészteni a leváltását.
Főleg, hogy mennyi ellendrukkerrel szemben kellett a denveri kollágknak megvédeni őt, így pláne a szívükhöz tudott nőni, főleg annak, aki a floridai 4 (3,2,1) évét is végigizgulta.

Hozzánk is jön egy új QB, aki ezerszer egészségesebb, mint az elődje, mégse veri senki önfeledten a seggét a földhöz, szóval nem értem az empátia hiányát 😛

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
én most emiatt nem akarom (napokig) böngészni a bowl.hu-s Broncos-topikot, de ha valaki megteszi, kérem, meséljen, mit mondanak ott!wmitty
röviden: megy a sírás, hogy minek jön PM, mikor TT a királyFarky
Javarészt ugyanez megy a külföldi topikokban is.
Egyem a szívüket...
Volt egy QB-jük aki a legalapvetőbb passzokat sem tudta megdobni.
Most kapnak egy Hall of Fame QB-t, aki 70%-os állapotban is 10x jobb, mint Jézus barátja 100%-osan.
Milyen szar is lehet.szf61
egyet felejt el mindenki: Tebow játszott is tavaly...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
én most emiatt nem akarom (napokig) böngészni a bowl.hu-s Broncos-topikot, de ha valaki megteszi, kérem, meséljen, mit mondanak ott!wmitty
röviden: megy a sírás, hogy minek jön PM, mikor TT a királyFarky
Javarészt ugyanez megy a külföldi topikokban is.
Egyem a szívüket...
Volt egy QB-jük aki a legalapvetőbb passzokat sem tudta megdobni.
Most kapnak egy Hall of Fame QB-t, aki 70%-os állapotban is 10x jobb, mint Jézus barátja 100%-osan.
Milyen szar is lehet.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
nekem semmi bajom nincs vele sem és a Denverrel sem, de ez már kicsit sok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én most emiatt nem akarom (napokig) böngészni a bowl.hu-s Broncos-topikot, de ha valaki megteszi, kérem, meséljen, mit mondanak ott!wmitty
röviden: megy a sírás, hogy minek jön PM, mikor TT a királyFarky
Én sem csípem TT-t, ezért kerülöm én is majd a Broncos topicot, de majd belenyugszanak. 😉
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
én most emiatt nem akarom (napokig) böngészni a bowl.hu-s Broncos-topikot, de ha valaki megteszi, kérem, meséljen, mit mondanak ott!wmitty
röviden: megy a sírás, hogy minek jön PM, mikor TT a király

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hozzáteszem, eddig nekem a Denver nem volt "senkim", de egy alapvetően szimpatikus csapat volt, legalábbis nem ellenszenves, semmilyen értelemben, egy karakteres "középcsapat", néhány érdekes játékossal, stílussal, filozófiával, valamint a South Park miatti vonzerővel.

Így most első blikkre nem tűnik nehéznek, hogy Manning "miatt" meg kellene barátkoznom velük, szerintem menni fog.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
én most emiatt nem akarom (napokig) böngészni a bowl.hu-s Broncos-topikot, de ha valaki megteszi, kérem, meséljen, mit mondanak ott!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Jim Irsay
Roster move: signed offensive lineman Mike McGlynn.

vajon melyik csapatban játszott 2008-2010 között...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Hosszú álmos szezonnak nézek elébe 😊 (meccsnézés szempontjából 😊 )
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kicsit utánanéztem:

A divízión kívül 2012-ben, a következő (jelentősebb) ellenfelek várnak Manningre:

Idegenben: Ravens, Bengals, Patriots, Falcons és a Panthers
Otthon: Steelers, Texans és a Saints

Ehhez még adalék, hogy 1 (egy!!) meccse lesz Peytonnak fedett pályán.

Nem lesz egyszerű.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nekünk van egy Kolbászunk, ide nem kell 😂 😂 😂 Ő majd megmutatja hogyan lehet egy kész csapattal negatív szezont produkálni... ugye az előző szezonban is a cseréjének köszönhetően jött össze a 8-8. Frencsájzkjubi 1-6, bekápkjúbí 6-1... de legaláb sokba került 😂

Valóban, azért egy Fitzel igazi csemege lett volna a játéka.Delonso_
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valóban, azért egy Fitzel igazi csemege lett volna a játéka.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kíváncsi leszek azon érvekre ami miatt nem a 49erst választotta hanem a Denvert, a két csapat ereje közt nem piciny a különbség.Delonso_
A 49ers részévtele ködös azért. Állítólag érdeklődtek, de sosem volt ott a csapat központjában és komolyabb tárgyalások sem voltak. Szóval lehet nem is hármas volt a versenyfutás.

Cserébe sajnálom, hogy nem ment végül a Chiefs/Seahawks/Cardinals hármashoz. Mindegyik a szimpatikusabb kategória nálam, és kicsit készebb csapatnak is tűnnek. Persze sosem fogjuk megtudni, mik voltak a prioritásai, lehetőségei, mennyire kapott volna szabad kezet vagy hosszútávú bizalmat.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Nem tudom, szerintem meg nincsenek jó elkapók Denverben, a faluk halál gyenge, a futójátékuk jó de TT-vel. A védelemben a pass rush remek a többi azonban vagy lukas vagy öreg.
Ez lenne egy PO contender? Aligha. Persze jöhetnek jó FA-k, már ami Peyton után marad pénz és aki maradt még a piacon. Azzal egyetértek ezen Peyton sokat fog dobni, de ott a Kansasből csak egy QB hiányzik már és nagyon erős csapat, a Bolts sem lesz ilyen gyenge, az Oakland ellen meg ilyen fallal... tényleg gyorsan meg kell szabadulnia a labdától.

Kíváncsi leszek azon érvekre ami miatt nem a 49erst választotta hanem a Denvert, a két csapat ereje közt nem piciny a különbség.Delonso_
Hát a kihívás 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom, szerintem meg nincsenek jó elkapók Denverben, a faluk halál gyenge, a futójátékuk jó de TT-vel. A védelemben a pass rush remek a többi azonban vagy lukas vagy öreg.
Ez lenne egy PO contender? Aligha. Persze jöhetnek jó FA-k, már ami Peyton után marad pénz és aki maradt még a piacon. Azzal egyetértek ezen Peyton sokat fog dobni, de ott a Kansasből csak egy QB hiányzik már és nagyon erős csapat, a Bolts sem lesz ilyen gyenge, az Oakland ellen meg ilyen fallal... tényleg gyorsan meg kell szabadulnia a labdától.

Kíváncsi leszek azon érvekre ami miatt nem a 49erst választotta hanem a Denvert, a két csapat ereje közt nem piciny a különbség.