Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
vonulj má vissza PM 😛haromt
A sors fintora.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
konnyebb lesz sztem az elkovetkezo 2-3 evben az afcben sb eselyeskent mint odaat.
ehhez kepest az nfcben van vagy 6 csapat akiknek barmely evben csunyan kijohet a lepes azokrol nem beszelve akik iden v jovore fognak robbantani.Fake
Így-így. A Southban, Falcons-Saints, az elmúlt 3 évben PO, a Bucs is beerősített, a Panthersnek ot van Cammel, az East is erősödött/erősödik, plusz hát ugye ott címvédő, a Westben is éledezik a 9ers mellett a Seahawks és szerintem a Rams is, a Northban egyedül a Vikings-szal nem lehet tudni, hogy mi lesz, a másik 3 elég erős. Az elmúlt 5 évben 4-szer NFC csapat nyert SB-t, és nem úgy tűnik, hogy gyengülne a konferencia. Jó döntés volt az AFC-ben maradni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ennyit picsogni azért, mert minden idők egyik legjobb irányítója (feltételezve, hogy egészséges) a csapatodba ment... 😊 Ráadásul Tebowt váltva... Meg sem érdemlik a Broncos szurkolók, kérjük vissza Peytont. Most.Escalade
word.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ennyit picsogni azért, mert minden idők egyik legjobb irányítója (feltételezve, hogy egészséges) a csapatodba ment... 😊 Ráadásul Tebowt váltva... Meg sem érdemlik a Broncos szurkolók, kérjük vissza Peytont. Most.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Bele olvasgattam a Broncos topicba az SB Nation-ön.
Ott találtam ezt, ami nagyon-nagyon jól kifejezi, hogy a sok Tebow fan mit érezhet most.

It’s like winning the lottery and having your beloved dog run over in the same day.

Óriásiszf61
Ennyi. Nincs mit hozzátenni. Minden benne van ebben a mondatban.
Ilyen az NFL.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
mindjárt sajnálom őket, hogy odamegy a "kocsog" Manning és miatta nem játszhat TT...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
milyen furcsa lesz a Denver szurkolóknak h az új qb egy driveban több complete passzt ad mint amennyiszer Tebow 2 meccsen próbálkozott.Farky
én úgy hallottam PM read option QB, azért szerződtette le őt a Denver


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bele olvasgattam a Broncos topicba az SB Nation-ön.
Ott találtam ezt, ami nagyon-nagyon jól kifejezi, hogy a sok Tebow fan mit érezhet most.

It’s like winning the lottery and having your beloved dog run over in the same day.

Óriási

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Saturday viziten a Packersnél
ennyit a visszavonulásról, csak itt nem akar játszani

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
milyen furcsa lesz a Denver szurkolóknak h az új qb egy driveban több complete passzt ad mint amennyiszer Tebow 2 meccsen próbálkozott.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
konnyebb lesz sztem az elkovetkezo 2-3 evben az afcben sb eselyeskent mint odaat.
a ravens lassan de biztosan oregszik, a vasasnak ujra osszekene allni, mordor speciel all es ok eselyesek lesznek mindig,
ezen kivul en csak a texanst latom olyan csapatnak akik felkerulhetnek a terkepre konstans mod plusz legyen a bengals akiknel ez lehetseges de egyenlore meg csak a lehetoseget alapozzak meg. az egesz west halal a denveren kivul sajnos ezert vagy azert bar a kansas nagyon jo brigad csak epp egy epkezlab qbjuk nincs. ehhez kepest az nfcben van vagy 6 csapat akiknek barmely evben csunyan kijohet a lepes azokrol nem beszelve akik iden v jovore fognak robbantani.
ennek a denvernek meg gyak mindene van ami egy bajnokeselyes csapatnak kell es meg javithatnak is a keret erossegen.
van oline van futojatek elkapok kicsit gyengebbek de azert nem katasztrofalis. front7 abalomodban nyomja bar a visszaigazolasokon sok mulik majd es a sec is solid a rugojatekuk pedig ligaelit.
mondjuk megnezem majd fox arcat amikor az elso meccs elso negyedeben peyton a 6. te passzt dobja meg
h milyen kepet fog vagni 😀
több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Bazz, azt olvastam, hogy Tibót meg aktívan térdeltetik ...... 😊


Hát ha SB-t akar hamarosan nyerni, akkor a Niners-hez kellett volna.
Bár az NFC-ben meg az öcsit kellett volna adott esetben megszopatni.
Franc se tudja milyen alapon döntött.
Tibót már aktívan trédelik.szf61



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hát ha SB-t akar hamarosan nyerni, akkor a Niners-hez kellett volna.
Bár az NFC-ben meg az öcsit kellett volna adott esetben megszopatni.
Franc se tudja milyen alapon döntött.
Tibót már aktívan trédelik.

Ugyanakkor ha belegondolok:
Chiefs, Chargers, Raiders mellett nem olyan borzasztó nehéz csoportot nyerni.
+ A Broncos-nak 50 milla cap space áll rendelkezésre.
+ Nyilván teljes kontrollja lesz az offense felett, amit a 49ers-nél Harbaugh mellett nem igazán lehet elképzelni.
+ Saturday is állítólag megy vizitre Denverbe.

Összeáll a kép így lassan

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-peyton-manning-a-denver-broncosban-folytatja-palyafutasat-2122352

Hát erre nem számítottam...Azt hittem a 49ers lesz, ott még el is tudtam volna képzelni.
Bár ott meg az öccsével került volna szembe egy esetleges konferenciadöntőn.
Igy meg majd a SB-on? 😀
Denverrel soha.....



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
PM és a Broncos, ezt nem gondoltam volna amikor elengedtük, ráadásul Tebow tuti elátkozza

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano nem hallgat Escre:
Tamme megy vizitelni a Seahawkshoz.
Kurvára nem illik abba az offensebe, de mindegy. 😀

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Injury Gonzalez aláírt Bostonba. Remélem ez nem okoz törést a karrierjében, és a megszokott szintet tudja tartani.Höri
majd utána jöhet Békéscsabára edzőnekJSanyo
John Lowry, aki idén lesz a Raptors edzője ezt mondta: ...Van mit tanulni a football technikákban és a playek kivitelezésében...
Akkor ha jön jövőre Gonzo, ő ezt fogja valszeg: ...Van mit tanulni a football sérülések összeszedésében...

Mathis megegyezett a Philyvel, ennek nem örülök. Reddingnek viszont nagyon. És tudom, hogy ezerszer meg lett említve, hogy nem állunk túl fényesen a cappel, de még mindig nem vagyunk túl aktívak. Lecsúsztunk pár játékosról, akit azért egész jó áron ide hozhattunk volna és minőségileg jóval előrébb lennénk velük...

Remélem Manning aláír a Friscohoz!!!

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Pedig valszeg maradni fog Freeney is, két napja azt moondják, hogy át akarjuk strukturálni a szerződését és nem lesz se trade, se cutStez
ha már végre lett ügynöke csináljuk is meg.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig valszeg maradni fog Freeney is, két napja azt moondják, hogy át akarjuk strukturálni a szerződését és nem lesz se trade, se cut

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
i am the Sam LB in this new scheme equivalent to jarret johnson for the ravensRobert Mathis twitteren keresztül
Egyre érdekesebb ez a Freeney dolog. Nem tudom elképzelni, hogy mindkét passrusherünkkel megkockáztatjuk a váltást...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis nem jön Philadelphiából. Denverben viszont mintha egy új irányító előtt "takarítanának"...wmitty
Friscoban még takarítani se kell.

megy a curling ezerrel

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fölösleges elemezni még.
A piac javában tart, és még van néhány jónevű szabadügynök a piacon, akivel nagyot erősödhetünk.
Ráadásul a drafton meg bivalyerős pickjeink vannak, amíg azt sem tudjuk, ott kiket húzunk, mit szakmázgassunk. Egy biztos, hogy Luck jön.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Valaki aki okosabb nálam összegezhetne kilátást a szezonra, kezdem nem érteni a dolgokat! A védelembe jött pár igazolás, kiket tudunk megtartani a régiekből? Az offense az maga a káosz számomra lassan Wayne-en kivűl nem marad senki!! Mire lehet számítani offense szinten? Tudom még jön a draft meg még tart a szabad ügynökök mozgása, de mégis. Luck vagy RGIII?k78chriss
1.) Luck
2.) összesen 90 millánk van, ebből ennyi jön ki.
3.) a 2012 szezon max 4-5 win
4.) Go Blue

(Valaki majd nyilván ír hosszabb elemzést is 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki aki okosabb nálam összegezhetne kilátást a szezonra, kezdem nem érteni a dolgokat! A védelembe jött pár igazolás, kiket tudunk megtartani a régiekből? Az offense az maga a káosz számomra lassan Wayne-en kivűl nem marad senki!! Mire lehet számítani offense szinten? Tudom még jön a draft meg még tart a szabad ügynökök mozgása, de mégis. Luck vagy RGIII?
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Injury Gonzalez aláírt Bostonba. Remélem ez nem okoz törést a karrierjében, és a megszokott szintet tudja tartani.Höri
majd utána jöhet Békéscsabára edzőnek