Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hatalmas hírzárlatunkat megszakítva jelentem, hogy Justice szerződése át lesz strukturálva, ezzel némi helyet nyerünk majd. Csak nem ártana valakit igazolni is akkor már és nem kukázni. 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
RT Patriots set to host ex-Colts WR Anthony Gonzalez for a visit http://bit.ly/yyAcNX #bh_sportsFarky
Ahogy a tweet is írja...
Marhára kell vigyáznia, mikor kilép a repülőből... baromi veszélyes tud lenni az a pár lépcsőfok 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
RT Patriots set to host ex-Colts WR Anthony Gonzalez for a visit http://bit.ly/yyAcNX #bh_sportsFarky
csak írna már alá 😀Höri
csak a végén még egészséges marad és használható játékos lesz belőle

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RT Patriots set to host ex-Colts WR Anthony Gonzalez for a visit http://bit.ly/yyAcNX #bh_sportsFarky
csak írna már alá 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
RT Patriots set to host ex-Colts WR Anthony Gonzalez for a visit http://bit.ly/yyAcNX #bh_sports
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy meg sem említitek, hogy az elit cornerünk, Laci vizitre megy a Lionshoz és itt fog minket hagyni?
Így nem lesz championship 😛
Mondjuk azért örülni nem örülök, így maradt Powers az egyetlen cornerünk kb, aki normális és habár Laci alapból sem az, de azért a semminél jobb, nem marad CB a rosteren, aztán ott is kukázni leszünk kénytelenek.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Milyen állam ez egyáltalán?!

1897:
Így írta át a matematikát Indiana
http://index.hu/tudomany/tortenelem/2012/03/14/igy_irta_at_a_matematikat_indiana/
A képviselőház 67:0 arányban megszavazta, hogy 3,2 legyen a pi. Azóta rajtuk röhög a világ.

2012:
A Colts elküldi/elengedi Peyton Manninget.


(Hoosier Doom...)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Djax már nem jön. Marad sas 48,5M-ért.roniadi
rettentően sajnáljuk 😐
PM-nél meg azt mondják, hogy a Titans és a Denver esélyes, azért én csalódnék, ha a Titansnél kötne ki..

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Djax már nem jön. Marad sas 48,5M-ért.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eagles free-agent G Evan Mathis drawing interest from Colts and Redskins. Some consider him one of league's most under-rated players.Farky
Most megy vizitelni a Ravenshez.
Úgy sem lesz a miénk.

LaCanfora meg lehozta, hogy Freeneyt tradelni akarjuk.

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reddinget én nem kedvelem, de hát ez van.Höri
A Ravens-ben jó volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reddinget én nem kedvelem, de hát ez van.Höri
A Ravens-ben jó volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Eagles free-agent G Evan Mathis drawing interest from Colts and Redskins. Some consider him one of league's most under-rated players.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Én Reddingnek kifejezetten örülök. Meg hát dolgozott már Paganoval, szóval szerintem jól fel tudja majd használni. Most már ideje lenne egy ütős defensenek nálunk is.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justice nem lesz rosszabb, mint Diem, és mindössze 15 helyet cseréltünk hátrafelé érte a 6. körben, korrekt trade.

Reddinget én nem kedvelem, de hát ez van.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Vagy a Vikings lesz a Pats 2, double TE formation ftw!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..Stez
Kleinsasser sem rossz TE ott.Bazzani
hát mondjuk nem tudom, de egy 25 millás szerződés után gondolom Carlson lesz a kezdő, ha nem sérül

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..Stez
Kleinsasser sem rossz TE ott.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Amikor tavalyelőtt Clark sérült volt, szerintem egész jól helyettesítette Tamme. Bár ebből nehéz kiszedni, hogy az ő teljesítménye mennyire függött PM zsenijétől.

Mondjuk az is egy alternatíva, hogy az offenset erősítjük inkább, Pagano meg összerak így is egy egész jó védelmet. Baltimoreban már bizonyított, hogy ért hozzá. Mondjuk ott azért jobb választéka volt.dugo1993
Félek, Tammet PM húzta fel, de ami engem kifejezetten zavar vele kapcsolatosan, az az, hogy kb. akármikor elkezdtük lasztival tömni, a 3-4-5. ütközés után sérülten ment le a pályáról.. Nem bízom benne, én hoznék valakit elsőszámúnak biztosan.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Heller?Bazzani
sanszosan Fleenerre akarunk rárontani drafton
egyébként nem tudom, nekem tetszik ez a TE felhozatal a piacon, kint van Carlson, Martellus Bennett, de még legalább 1-2 olyan TE, akit szívesen elnéznék nálunk és jó igazolásnak vélném
személyes okok miatt a favorit Carlson lenne na, de ezt már mindenki tudja 😀
Hellernél szvsz tudnánk pár jobb játékost is hozni..

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
simán leeshet, főleg ha a giants elviszi MArtellus Bennettet kezdőnek
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Amikor tavalyelőtt Clark sérült volt, szerintem egész jól helyettesítette Tamme. Bár ebből nehéz kiszedni, hogy az ő teljesítménye mennyire függött PM zsenijétől.

Mondjuk az is egy alternatíva, hogy az offenset erősítjük inkább, Pagano meg összerak így is egy egész jó védelmet. Baltimoreban már bizonyított, hogy ért hozzá. Mondjuk ott azért jobb választéka volt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Heller?