Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Nevis-re kíváncsi vagyok hol találnak neki helyet (ha találnak)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én Hengerer-Conner ILB duót tippelek, kívül meg Mathis helye biztosnak látszik, Freeney nagyon kakukktojás nekem, gondolom még Wheelert és a trutymó elsőkörös zseninket próbálgatjuk majd.. meg hát piac 😊
érdekes lesz, ez tuti

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Miért kinek kéne hinnem inkább, neked?

Szerintem pont az, hogy egy újonnan kinevezett vezetőedző ennyire nyíltan beszél az esetleges sémaváltásról egy klasszikus 4-3 csapat esetében több, mint mint sokat mondó. Nyilván hybrid védelemmel kezdünk, de a FA igazolások/draft szerintem 3-4 felé fog tendálni és max 1 év átmenet lesz. Mellesleg az új dcoord (és playcaller) Greg Manusky is ezt a sémát alkalmazza.Escalade
igaz bocsanat. nem is ertem manuskyt hogyan hagyhattam ki a szamitasbol ha mar paganot nem feltetlen kotottem ossze a semavaltassal meg a nyilatkozata ellenere sem.
igy teljesen egyertelmu a dolog es igazat kell adjak nektek akik 3-4eznek mar miota ismert h pagano lesz a hc.
en mondjuk nem latom at h ilyen alacsonyan mint amilyen alacsony mathis es freeney h lehet vki 3-4 olb
de harrison is megoldja vhogy tehat ez az ervem sem all.
eszerint jelenleg ugy nez ki a defense h a frontban van 2 olb aztan masegyeb nuku ?
hengerer meg elmehet ilbnek meg diles is depthbe de kikbol lesz a dl ?
az osszes interior dl emberunk sztem nem alkalmas fizikai parametereibol kifolyolag a 3 emberes falra.
esetleg sok 2-4-5 nickel felallas es 4-3 base D amire a jelenlegi dtink jok lehetnek.
na ez igy roppant erdekes lesz.Fake
Nem mondtam, hogy alkalmas rá a keret... 😀 (mert valóban se DT, se 3-4 DE, se MLB, se OLB, és akkor még a szokásos S/CB hiányról nem is beszéltünk) A szándék viszont valószínűnek tűnik.

Pierre-ről első info: 8 millió/év, pf.

Höri: rengeteg drop, botrányos catch rate, 1-2 kiemelkedő hosszú elkapás és ennyi. Ilyen -megjósolható- fizetésért ez kevés nekem. Persze többet ér, mint az eddigi 6. körös fizetése, de közel sem elit szint.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ettől függetlenül biztos, hogy túlfizették, annyit pedig nem ér, mint amennyit kapni fog

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért kinek kéne hinnem inkább, neked?

Szerintem pont az, hogy egy újonnan kinevezett vezetőedző ennyire nyíltan beszél az esetleges sémaváltásról egy klasszikus 4-3 csapat esetében több, mint mint sokat mondó. Nyilván hybrid védelemmel kezdünk, de a FA igazolások/draft szerintem 3-4 felé fog tendálni és max 1 év átmenet lesz. Mellesleg az új dcoord (és playcaller) Greg Manusky is ezt a sémát alkalmazza.Escalade
igaz bocsanat. nem is ertem manuskyt hogyan hagyhattam ki a szamitasbol ha mar paganot nem feltetlen kotottem ossze a semavaltassal meg a nyilatkozata ellenere sem.
igy teljesen egyertelmu a dolog es igazat kell adjak nektek akik 3-4eznek mar miota ismert h pagano lesz a hc.
en mondjuk nem latom at h ilyen alacsonyan mint amilyen alacsony mathis es freeney h lehet vki 3-4 olb
de harrison is megoldja vhogy tehat ez az ervem sem all.
eszerint jelenleg ugy nez ki a defense h a frontban van 2 olb aztan masegyeb nuku ?
hengerer meg elmehet ilbnek meg diles is depthbe de kikbol lesz a dl ?
az osszes interior dl emberunk sztem nem alkalmas fizikai parametereibol kifolyolag a 3 emberes falra.
esetleg sok 2-4-5 nickel felallas es 4-3 base D amire a jelenlegi dtink jok lehetnek.
na ez igy roppant erdekes lesz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Számokat nem tudva (csak hogy mit utasított el, és milyen hamar aláírt) előre egy tipp: teljesen hülye ez a Washington. Nem alkalmas segítség egy újonc QB számára. Örülök hogy nem tartották meg drágán.Escalade
nem értek egyet, Painter is újonc volt lényegében, hozzá képest pedig RG3 le se írom micsoda.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
aláírt a fővárosba.

előtte azért köcsög módon behülyítette a st. louist 😂Höri
Számokat nem tudva (csak hogy mit utasított el, és milyen hamar aláírt) előre egy tipp: teljesen hülye ez a Washington. Nem alkalmas segítség egy újonc QB számára. Örülök hogy nem tartották meg drágán.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
aláírt a fővárosba.

előtte azért köcsög módon behülyítette a st. louist 😂Höri
Shanny erősít, hogy legyen kiket kibaszni hamarosan 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
aláírt a fővárosba.

előtte azért köcsög módon behülyítette a st. louist 😂

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
"I wanted you all to hear it from me 1st before u saw it on the news... I will be signing with the Washington..."

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Pierre Garcon posted on his FB page he's signing with Washington." (Schefter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idióta

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
stez. utoljara. a ravens nem jatszott 3-4et.
te honnet szeded akkor megis h o azt akar jatszatni velunk ?Fake
"If Wade Phillips can go to the Houston Texans (as defensive coordinator) and install the 3-4 with no offseason and make (defensive end) Mario Williams an outside linebacker and stand up on early downs, (with) the two explosive, great athletes we have on the edge here, I don't see an issue,"
"Our motto is simple me, complex you. To say I'm a 3-4 guy, we want to build a defense that's flexible. It's going to be simple for our guys to execute, but when offenses prepare for it on Sundays it's going to look very complex to them,"Pagano 2 hónapja, a bemutatkozó sajtótájékoztatóján:
Escalade
maris meggyoztel. egy frissen kinevezett vezetedzo az elso sajtotajekoztatojan bejelenti h irany a 3-4.
ezt te keszpenznek veszed ?Fake
Miért kinek kéne hinnem inkább, neked?

Szerintem pont az, hogy egy újonnan kinevezett vezetőedző ennyire nyíltan beszél az esetleges sémaváltásról egy klasszikus 4-3 csapat esetében több, mint mint sokat mondó. Nyilván hybrid védelemmel kezdünk, de a FA igazolások/draft szerintem 3-4 felé fog tendálni és max 1 év átmenet lesz. Mellesleg az új dcoord (és playcaller) Greg Manusky is ezt a sémát alkalmazza.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
stez. utoljara. a ravens nem jatszott 3-4et.
te honnet szeded akkor megis h o azt akar jatszatni velunk ?Fake
"If Wade Phillips can go to the Houston Texans (as defensive coordinator) and install the 3-4 with no offseason and make (defensive end) Mario Williams an outside linebacker and stand up on early downs, (with) the two explosive, great athletes we have on the edge here, I don't see an issue,"
"Our motto is simple me, complex you. To say I'm a 3-4 guy, we want to build a defense that's flexible. It's going to be simple for our guys to execute, but when offenses prepare for it on Sundays it's going to look very complex to them,"Pagano 2 hónapja, a bemutatkozó sajtótájékoztatóján:
Escalade
maris meggyoztel. egy frissen kinevezett vezetedzo az elso sajtotajekoztatojan bejelenti h irany a 3-4.
ezt te keszpenznek veszed ?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
stez. utoljara. a ravens nem jatszott 3-4et.
te honnet szeded akkor megis h o azt akar jatszatni velunk ?Fake
"If Wade Phillips can go to the Houston Texans (as defensive coordinator) and install the 3-4 with no offseason and make (defensive end) Mario Williams an outside linebacker and stand up on early downs, (with) the two explosive, great athletes we have on the edge here, I don't see an issue,"
"Our motto is simple me, complex you. To say I'm a 3-4 guy, we want to build a defense that's flexible. It's going to be simple for our guys to execute, but when offenses prepare for it on Sundays it's going to look very complex to them,"Pagano 2 hónapja, a bemutatkozó sajtótájékoztatóján:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kell a pénz Reggie-re meg ClarkraFarky
meg Saturdayre, Diemre, Painterre, Gonzalezre, Pollákra

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kell a pénz Reggie-re meg ClarkraFarky
ezen felrohogtem 😂
az azert vmi ultimate lenne ha peyton vinne oket is. ilyen sztem meg tuti nem volt a liga tortenelmeben.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom elit elkapó nélküli csapathoz nem igazol Manning, így szerintem Miami kuka.Mondjuk ilyen erővel nem értem, hogy mit keresett nálunk. 😂aztec
azt írják, pont amiatt cserélték el Marshallt, mert Manning nem bírja, ha meg ez így van, akkor PM Miamiba fog aláírni
ahogy Wayne is, meg a fél Colts 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
kell a pénz Reggie-re meg ClarkraFarky
Igazságod vagyon, ez eszembe se jutott. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
kell a pénz Reggie-re meg Clarkra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Gondolom elit elkapó nélküli csapathoz nem igazol Manning, így szerintem Miami kuka.Mondjuk ilyen erővel nem értem, hogy mit keresett nálunk. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért idén valami hasonló stealt mi is bemutathatnánk, ami azt illeti
mondjuk vicces, állítólag PM miatt cserélték el Marshallt 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marshall nem igazol kiesőcsapatba 😀 megkeresni is időpocsékolás lett volna

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
öhm, 3+3-at talán nekünk is megért volna Marshall 😀Stez
alapvetoen egyetertek ha csak a jatektudast nezzuk. de lucknak aki igy is egy kurvanehez helyzetbe fog kerulni
sztem elonyos h nem hozunk a nyakara egy olyan embert aki tud is es meg a tetejebe egy hulye diva is.
ebbol a szitubol jol nem lehetett vna kijonni.
ha marshall jol jatszik az elso perctol kezdve akkor : nem jar a pofaja, luckot vsz nem terrorizaljak szet (mmint a sajto),
es kb itt a vege a pozitivumoknak.
ha marshall nem valik be az elso perctol akkor : megallas nelkul a labdaert rinyal, beugat barkinek barmilyen stilusban, hazabassza az ujonc qbnk onbizalmat, stb.

marshall kurvanagy jatekos ez vitan feluli de en ebben a helyzetben amiben mi vagyunk
nem vagyok kifejezetten boldogtalan h nem hoztak ide meg ilyen csekely arert sem.