Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Arra valaki gondolt, hogy esetleg ezután a " takarítás " után nem fogja-e Luck ugyanazt mondani mint Eli a Chargersnek ? Azaz , hogy mivel nincs használható játékos nem írok alá ide ?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Goodell = HöriStez
Szerintem Höri kikéri magának, hogy ahhoz a paprikajancsihoz hasonlítsa valaki. 😊iktriad
Évi 20 millió dollárért talán nem hánykolódna álmatlanul.

Mellesleg lehet, hogy Gabbert jobb lesz, de ha én Jax fan lennék, kicsit szívnám a fogamat hogy valószínűleg kimaradok ebből a 2, QBban gazdag draftból miatta. Olyan hiányosságokat mutatott, amit nehéz kinőni, de meglátjuk...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Goodell = HöriStez
Szerintem Höri kikéri magának, hogy ahhoz a paprikajancsihoz hasonlítsa valaki. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd Höritől elvesszük a pickjét GM játékban.
Egyébként semmi olyasmit nem mondta, hogy bundáztunk. 😀Stez
Azt mondtad, ha fontos lett volna, akkor behúzzátok. Ez az én interpretálásomban azt sugallja, hogy direkt vesztettétek el az utolsó meccset. Megyek is árulkodni Goodellhez. 😊iktriad
Goodell = Höri

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd Höritől elvesszük a pickjét GM játékban.
Egyébként semmi olyasmit nem mondta, hogy bundáztunk. 😀Stez
Azt mondtad, ha fontos lett volna, akkor behúzzátok. Ez az én interpretálásomban azt sugallja, hogy direkt vesztettétek el az utolsó meccset. Megyek is árulkodni Goodellhez. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tavalyi év után(Gabbert & übertré Jags elkapók - Colts 2-0) inkább ne jósolgass velünk kapcsolatban. 😛iktriad
Van egy rossz hírem, Gabbert maradt...Escalade
Majd kiderül idén, hogy ez kinek rossz hír....

Na azért mindketten jól tudjuk, miről szólt a fáma az utolsó heti meccsen. 😉
Azt behúzzuk, ha nagyon fontos. 😛Stez
Aha persze...Amúgy ezzel azt akarod beismerni, hogy tavaly bundázott a Colts? Mert ha igen, akkor el kell tőletek venni az 1. körös cetliteket és viszlát Luck.iktriad
Majd Höritől elvesszük a pickjét GM játékban.
Egyébként semmi olyasmit nem mondta, hogy bundáztunk. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀Stez
A tavalyi év után(Gabbert & übertré Jags elkapók - Colts 2-0) inkább ne jósolgass velünk kapcsolatban. 😛iktriad
Van egy rossz hírem, Gabbert maradt...Escalade
Majd kiderül idén, hogy ez kinek rossz hír....

Na azért mindketten jól tudjuk, miről szólt a fáma az utolsó heti meccsen. 😉
Azt behúzzuk, ha nagyon fontos. 😛Stez
Aha persze...Amúgy ezzel azt akarod beismerni, hogy tavaly bundázott a Colts? Mert ha igen, akkor el kell tőletek venni az 1. körös cetliteket és viszlát Luck.

Ha csak az offense részét nézzük akkor kell egy irányító, egy TE, legalább egy WR, egy futó, egy center és még hol a védelem. 😀 és ezt ugye FA piacról és draftról kell összeszedni.aztec
QB jön.
RB Donald lesz.
TE lyuk, WR lyuk, Center lyuk
Fleener vagy Jeffery kell 2/2-re, melléjük meg FA-zni.Stez
Azért csak óvatosan az utóbbival, mert a végén még ráFAztok (bocsi, nem bírtam kihagyni).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha csak az offense részét nézzük akkor kell egy irányító, egy TE, legalább egy WR, egy futó, egy center és még hol a védelem. 😀 és ezt ugye FA piacról és draftról kell összeszedni.aztec
QB jön.
RB Donald lesz.
TE lyuk, WR lyuk, Center lyuk
Fleener vagy Jeffery kell 2/2-re, melléjük meg FA-zni.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha csak az offense részét nézzük akkor kell egy irányító, egy TE, legalább egy WR, egy futó, egy center és még hol a védelem. 😀 és ezt ugye FA piacról és draftról kell összeszedni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀Stez
A tavalyi év után(Gabbert & übertré Jags elkapók - Colts 2-0) inkább ne jósolgass velünk kapcsolatban. 😛iktriad
Na azért mindketten jól tudjuk, miről szólt a fáma az utolsó heti meccsen. 😉
Azt behúzzuk, ha nagyon fontos. 😛

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀Stez
A tavalyi év után(Gabbert & übertré Jags elkapók - Colts 2-0) inkább ne jósolgass velünk kapcsolatban. 😛iktriad
Van egy rossz hírem, Gabbert maradt...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀Stez
A tavalyi év után(Gabbert & übertré Jags elkapók - Colts 2-0) inkább ne jósolgass velünk kapcsolatban. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dehogy ! Az túl erős .....

Cél a női liga !!!!!!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀


Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Messze még szeptember. Nem lesz PO race, mint 2010ig, de a TOP3ra is mindig van 5-6 jelentkező minimum.

Másik pedig, ezt így kell csinálni, férfiasan. Újjáépíteni úgy kell, hogy igazolsz fiatalokat, és játszatod orrvérzésig, míg elválik a Painter a Hengerertől. Legalább tudod mihamarabb ki jó, és ki kuka blues.
Aki erőlködve minden évben küzd, hogy középszerű maradhasson, az is marad.
Le kell rombolni a régit, alapot, majd kész csapatot építeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bármit mondasz KIRÚGTOK és én az Általad írtakkal nem tudok egyetérteni. Aki így áll hozzá az elfelejti / máris / , hogy ki PM és mit tett értünk. Vlószinüleg nem emlékszel az elötte volt időkre ....

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/03/09/nfl_manning3

Bár nem mindenben értek egyet a cikkben leírtakkal,(zárójelben nem kellett volna oda írni hogy kirúgtuk.Az úgy pont jó hogy elengedtük!)de lényegében erre gondoltam,mikor az előző hozzászólásomat megfogalmaztam.Imi1975
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.Stez
Nem is arra mondtam, csak nekem nem elég karakteres a "franchise arc" minősítésre. És ő is mindössze 6 éve van itt...Escalade
Tény, de még 2-3 év, és rá is rásüthetjük simán. 😊 Mondjuk én most is úgy vagyok vele, hogy nem tudnám elképzelni a Coltsot nélküle, de ez szubjektív.
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.Stez
Nem is arra mondtam, csak nekem nem elég karakteres a "franchise arc" minősítésre. És ő is mindössze 6 éve van itt...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
kamikaze van
úgy gondolom, hogy csináljuk a helyet Linnek, hátha átjön NY-bólStez
😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Brackett: 7,4m ---> 7,2m (ez tényleg a "ha már káromkodsz, káromkodj rendesen"-vonal)
Addai: 4,76m ---> 3,72m
Bullitt: 3,735m ---> 2,67m
Clark: 7,32m ---> 3,66m (vagy 5,58m. nem tudom, hogy a misc. bonus is számít a dead capbe vagy nem 😊)
Painter: 587,75k ---> 22,75k

összesen: 6,53m-val mentünk lejjebb. Clarkot leszámítva itt inkább az öregek kirakása volt a lényeg szerintem.marci
Painter és Bullitt az ügyetlensége miatt távozott, nem pénzügyi okokból elsősorban szeritntem.Höri
jaja, aki öreg és/vagy drága és/vagy alkalmatlan azt kitették, így értettem főleg (valahol fent is hasonlóan fogalmaztam).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor beszéljünk a draftról.
2013-ban kit hozunk 1/1-re?
Lesz valami Megatron? Kelleni fog. 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
úgy látszik továbbra is maradtak okos fiúk a vezetőségben

szerk. annyira mégse, 2013-ban üdvözítő lesz a helyzetkristof
akkor megint szopunk, egy szezont, de legalább már belejöttünkFarky
Suck for ... ?


http://insidehandoff.com/