Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én azt nem értem ebben az egészben, hogy egy csomó olyan játékost vágtunk ki, akik csak minimális összeget szabadítottak fel a sapkában, a többi cap hit. Magyarul olyanokat, akik kirúgása csak jövőre lesz jó a cap helyzetéből. Akkor kérdem én, mi a francért nem maradhattak volna még egy évet?! Nem marad olyan játékos a csapatba aki az elmúlt években kezdő volt.

Ezt megmagyarázhatná valaki nekemdugo1993
A alapfizetéseken kifizetett különböző bónuszok (signing bónusz, roster bónusz stb ) miatt van a kalmajka.
Ezeket ugyan egyben fizetik ki, de sapka szempontból elosztják a szerződés teljes időtartamára.
Ráadásul ezek a bónuszok általában évenként egyre emelkedő mértékűek.

Manning példáján bemutatva itt leírtam, miért nem mindegy mikor rúgsz ki valakit:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=451864#p451864

Ezen a példán is láthatod, hogy így, hogy március 8.-a előtt elküldték Manninget 16 millió dead cap maradt utána.
Ha március 8 után küldték volna el már 44 millió lett volna.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha 2012 után vágjuk ki őket, akkor 2013-ban lettek volna dead capek. Semmi értelme nincs húzni a rebuildet, minél gyorsabban minél mélyebbre süllyed a csapat, annál gyorsabban fel lehet jönni a jó pickek és rahedli cap space segítségével.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Én azt nem értem ebben az egészben, hogy egy csomó olyan játékost vágtunk ki, akik csak minimális összeget szabadítottak fel a sapkában, a többi cap hit. Magyarul olyanokat, akik kirúgása csak jövőre lesz jó a cap helyzetéből. Akkor kérdem én, mi a francért nem maradhattak volna még egy évet?! Nem marad olyan játékos a csapatba aki az elmúlt években kezdő volt.

Ezt megmagyarázhatná valaki nekem

több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Lehet hogy butaság az elméletem,de nem lehet,hogy ez a idén pocsék,de a további évekre igen kedvezőnek tűnő cap helyzet lehetőséget ad azért a franchisenak néhány okos szerződésre?

Ha 1 FAval olyan szerződést íratnánk alá,hogy 2012re kevés cap helyet vegyen el,majd 2013 leszakítson 1 jelentős összeget,úgy talán kezelhető lenne ez az FA időszak.

De nem értek hozzá,javítsatok ki nyugodtan.😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2012 az alapok lerakasarol szol, 2013-ban robbantunk majd, lesz ra elegendo cap spaceunk is. 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, sokszor a megújulás nagyon jókat hoz ki egy csapatból, példa erre pár évvel ezelőtt a Bucs is, idén a Bengals.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tekintve, hogy momentán tilos játékost igazolni, csak elengedni lehet, így gyanítom lesz még változás a keretben.Höri
Na ja ... de ennyi változás ???
Különös tekintettel, hogy a dead cap miatt kb 90 Millió van csapatot kiállítani.
2012 biztos nem a mi évünk lesz még.
De nem baj.... Go Blue!szf61
A Miami 1-15 után 1/1-ként, 11-5-el csoportgyőztes volt a következő évben. Ezzel nem azt mondom, hogy ti is így jártok majd, de nem szabad leírni soha sem egy csapatot sem.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Tekintve, hogy momentán tilos játékost igazolni, csak elengedni lehet, így gyanítom lesz még változás a keretben.Höri
Na ja ... de ennyi változás ???
Különös tekintettel, hogy a dead cap miatt kb 90 Millió van csapatot kiállítani.
2012 biztos nem a mi évünk lesz még.
De nem baj.... Go Blue!

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel hogy jelenleg Luck-nak nincs kinek passzolnia, nincs előtte fal, nincs secondary, nincs vízhordó fiú, szertáros és a portásról is azt hallani hogy elküldik, a 2012-es évet ezennel lezárhatjuk.

Új mottóm: Suck WITH Luck 😊szf61
Azért az FA időszak kezdete előtt lezárni egy bajnoki szezont...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tekintve, hogy momentán tilos játékost igazolni, csak elengedni lehet, így gyanítom lesz még változás a keretben.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mivel hogy jelenleg Luck-nak nincs kinek passzolnia, nincs előtte fal, nincs secondary, nincs vízhordó fiú, szertáros és a portásról is azt hallani hogy elküldik, a 2012-es évet ezennel lezárhatjuk.

Új mottóm: Suck WITH Luck 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
en is ismerek egy ilyen embert bar azt meg nem mernem mondani h mikor jon ki es milyen posztra
de playmaker az pedig itt nincs.

Black MambaFake
Wow ... Ezt nevezem sebességnek. Sztakurva milyen gyors ez a gyerek.
RB-nek szerintem madárcsontú (175 cm, 78 kg).
WR-ként is félő hogy széttépik.szf61
D-Jaxes

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
en is ismerek egy ilyen embert bar azt meg nem mernem mondani h mikor jon ki es milyen posztra
de playmaker az pedig itt nincs.

Black MambaFake
Wow ... Ezt nevezem sebességnek. Sztakurva milyen gyors ez a gyerek.
RB-nek szerintem madárcsontú (175 cm, 78 kg).
WR-ként is félő hogy széttépik.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
en is ismerek egy ilyen embert bar azt meg nem mernem mondani h mikor jon ki es milyen posztra
de playmaker az pedig itt nincs.

Black MambaFake
Impresszív. Jöhet! 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2014, Sammy Watkins. Már idén első körös lett volna, de freshman 😀Höri
en is ismerek egy ilyen embert bar azt meg nem mernem mondani h mikor jon ki es milyen posztra
de playmaker az pedig itt nincs.

Black Mamba
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
From TWITTER (Shake1n1bake)
The mass cuts have basically given the Colts 26mil more cap room...
But all the dead money has them building a team with a ~90mil cap.

Azért volt értelme az elmúlt két év szerződéseinek.
Chris Polian a kurva anyádat.szf61
ahogy nezem ez az utolso 2 sor szalloige lesz 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na akkor beszéljünk a draftról.
2013-ban kit hozunk 1/1-re?
Lesz valami Megatron? Kelleni fog. 😀Stez
Woodskristof
USC WR, igazi életbiztosítás. Nem.

2014, Sammy Watkins. Már idén első körös lett volna, de freshman 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor beszéljünk a draftról.
2013-ban kit hozunk 1/1-re?
Lesz valami Megatron? Kelleni fog. 😀Stez
Woods
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagyon reménykedhet Irsay, hogy bejön Luckra az all-in. A Rams most kapott 3 1st roundert (amiből az egyik egy idei 6. választás) és egy 2. körös picket a Redskinstől. Ennyiből kis híján franchise-ot lehet építeni...Escalade
hát ha az 1/2 három első körbe fáj, akkor az 1/1 hatba 😀 de a 2. körüket megtarthatták volna, mert Indy-ben úriemberek vannak 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vagy odaadjuk a jövő évi draftunkat Megatronért, aztán semmi baj 😛

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Maradt még ember a csapatban?
Meglehet a köv. idényre is meglehet a korai pick ha ez így folytatódik nálatok! :/

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon reménykedhet Irsay, hogy bejön Luckra az all-in. A Rams most kapott 3 1st roundert (amiből az egyik egy idei 6. választás) és egy 2. körös picket a Redskinstől. Ennyiből kis híján franchise-ot lehet építeni...Escalade
Ha nem Luck lenne az 1/1, akkor szerintem ennyiért a Colts is odaadta volna az 1/1-es draftcetlit.aztec
Persze. A Redskinsnek szerintem amúgy is RGIII a prioritás, jobban illik a sémába.Escalade
mondjuk vicces lesz, amikor egy olyan OL mögé akarják berakni RGIII-at, aztán majd csodálkoznak, ha összetörik

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon reménykedhet Irsay, hogy bejön Luckra az all-in. A Rams most kapott 3 1st roundert (amiből az egyik egy idei 6. választás) és egy 2. körös picket a Redskinstől. Ennyiből kis híján franchise-ot lehet építeni...Escalade
Ha nem Luck lenne az 1/1, akkor szerintem ennyiért a Colts is odaadta volna az 1/1-es draftcetlit.aztec
Persze. A Redskinsnek szerintem amúgy is RGIII a prioritás, jobban illik a sémába.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagyon reménykedhet Irsay, hogy bejön Luckra az all-in. A Rams most kapott 3 1st roundert (amiből az egyik egy idei 6. választás) és egy 2. körös picket a Redskinstől. Ennyiből kis híján franchise-ot lehet építeni...Escalade
Ha nem Luck lenne az 1/1, akkor szerintem ennyiért a Colts is odaadta volna az 1/1-es draftcetlit.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon reménykedhet Irsay, hogy bejön Luckra az all-in. A Rams most kapott 3 1st roundert (amiből az egyik egy idei 6. választás) és egy 2. körös picket a Redskinstől. Ennyiből kis híján franchise-ot lehet építeni...Escalade
Bár szerintem túlfizette a Redskins a picket, jól jelzi ez a csere, hogy micsoda értéke van egy jó fiatal QB-nak a jelenlegi QB-orientált NFL-ben.marci
Hogy ez mennyire igaz, ehhez a megjegyzéshez csak képzeljük ide Blaine Gabbert képét(bár itt van a sigemben, szóval nem is kell a képzelőerőre hagyatkozni).