Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.iktriad
Ja, de röhögni fogok, amikor az UFL csapatunkkal is verünk titeket. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.Stez
Kiestetek az NFLből, és idén az UFLben kell kiharcolni a feljutást.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bármit mondasz KIRÚGTOK és én az Általad írtakkal nem tudok egyetérteni. Aki így áll hozzá az elfelejti / máris / , hogy ki PM és mit tett értünk. Vlószinüleg nem emlékszel az elötte volt időkre ....

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/03/09/nfl_manning3

Bár nem mindenben értek egyet a cikkben leírtakkal,(zárójelben nem kellett volna oda írni hogy kirúgtuk.Az úgy pont jó hogy elengedtük!)de lényegében erre gondoltam,mikor az előző hozzászólásomat megfogalmaztam.Imi1975
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.Stez
Nem is arra mondtam, csak nekem nem elég karakteres a "franchise arc" minősítésre. És ő is mindössze 6 éve van itt...Escalade
Tény, de még 2-3 év, és rá is rásüthetjük simán. 😊 Mondjuk én most is úgy vagyok vele, hogy nem tudnám elképzelni a Coltsot nélküle, de ez szubjektív.
Mindenesetre baromira vicces irányba haladunk, lehet Irsay már tud valamit, és időközben átraktak minket valami más bajnokságba.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.Stez
Nem is arra mondtam, csak nekem nem elég karakteres a "franchise arc" minősítésre. És ő is mindössze 6 éve van itt...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.Escalade
Bethea azért fasza játékos, nem is sérülékeny, hatalmas hiba lenne kivágni.
Idén valszeg kukázni fogunk nagyban, 2013-ban meg remélhetőleg odabaszunk. És még lehet, sőt elég sanszos, hogy lesz még egy top3-mas draftunk is jövőre.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jövőre csúnya szezon lesz, 2013-ra viszont mindössze 32 millió van lefoglalva. Az új vezetőség jobban teszi, ha érti a dolgát, mert ez konkrétan egy sóval behintett előző évekbeli gárda...

Egyik sem meglepő, sőt még egyet is lehet érteni a cutokkal (Bullitt szar és hasztalan, de drága; Brackett drága, Clark öreg, sérülékeny és csak rosszabb lesz; Addai az összes többi egyvelege; Painterről pedig a jó ízlés határain belül nem lehet nyilatkozni), ettől függetlenül lehangoló, mennyire nem lesznek már itt a jól megszokott franchise arcok (Manning, Saturday, Wayne, Brackett, Addai, Clark, Freeney?). Marad Mathis és Bethea, utóbbi erőltetve kerül ebbe a kategóriába.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
kamikaze van
úgy gondolom, hogy csináljuk a helyet Linnek, hátha átjön NY-bólStez
😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Brackett: 7,4m ---> 7,2m (ez tényleg a "ha már káromkodsz, káromkodj rendesen"-vonal)
Addai: 4,76m ---> 3,72m
Bullitt: 3,735m ---> 2,67m
Clark: 7,32m ---> 3,66m (vagy 5,58m. nem tudom, hogy a misc. bonus is számít a dead capbe vagy nem 😊)
Painter: 587,75k ---> 22,75k

összesen: 6,53m-val mentünk lejjebb. Clarkot leszámítva itt inkább az öregek kirakása volt a lényeg szerintem.marci
Painter és Bullitt az ügyetlensége miatt távozott, nem pénzügyi okokból elsősorban szeritntem.Höri
jaja, aki öreg és/vagy drága és/vagy alkalmatlan azt kitették, így értettem főleg (valahol fent is hasonlóan fogalmaztam).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor beszéljünk a draftról.
2013-ban kit hozunk 1/1-re?
Lesz valami Megatron? Kelleni fog. 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
úgy látszik továbbra is maradtak okos fiúk a vezetőségben

szerk. annyira mégse, 2013-ban üdvözítő lesz a helyzetkristof
akkor megint szopunk, egy szezont, de legalább már belejöttünkFarky
Suck for ... ?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
From TWITTER (Shake1n1bake)
The mass cuts have basically given the Colts 26mil more cap room...
But all the dead money has them building a team with a ~90mil cap.

Azért volt értelme az elmúlt két év szerződéseinek.
Chris Polian a kurva anyádat.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
úgy látszik továbbra is maradtak okos fiúk a vezetőségben

szerk. annyira mégse, 2013-ban üdvözítő lesz a helyzetkristof
akkor megint szopunk, egy szezont, de legalább már belejöttünk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kamikaze van
úgy gondolom, hogy csináljuk a helyet Linnek, hátha átjön NY-ból

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
úgy látszik továbbra is maradtak okos fiúk a vezetőségben

szerk. annyira mégse, 2013-ban üdvözítő lesz a helyzet
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
5 millió $-t spóroltunk és 18,9 millió $ cap hit keletkezett????? az szép

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bullitt megkapta a nagy zsét, majd lesérült.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett: 7,4m ---> 7,2m (ez tényleg a "ha már káromkodsz, káromkodj rendesen"-vonal)
Addai: 4,76m ---> 3,72m
Bullitt: 3,735m ---> 2,67m
Clark: 7,32m ---> 3,66m (vagy 5,58m. nem tudom, hogy a misc. bonus is számít a dead capbe vagy nem 😊)
Painter: 587,75k ---> 22,75k

összesen: 6,53m-val mentünk lejjebb. Clarkot leszámítva itt inkább az öregek kirakása volt a lényeg szerintem.marci
Painter és Bullitt az ügyetlensége miatt távozott, nem pénzügyi okokból elsősorban szeritntem.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
elhozzuk Jacobsot Addai helyére 😀Farky
sokat fog kérni Ő ahhoz
Donald kacsa lesz az új franchise RB-nkStez
LaMichael James?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Brackett: 7,4m ---> 7,2m (ez tényleg a "ha már káromkodsz, káromkodj rendesen"-vonal)
Addai: 4,76m ---> 3,72m
Bullitt: 3,735m ---> 2,67m
Clark: 7,32m ---> 3,66m (vagy 5,58m. nem tudom, hogy a misc. bonus is számít a dead capbe vagy nem 😊)
Painter: 587,75k ---> 22,75k

összesen: 6,53m-val mentünk lejjebb. Clarkot leszámítva itt inkább az öregek kirakása volt a lényeg szerintem.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paintert is kitették 😕zolika26
majd elviszi a Jax, azonnal kezdhet.Höri
Egy szöszi QB nekünk éppen elég. Viszont remélem Gene Smith tollal és szerződésekkel a kezében áll jelenleg a lukács olaj bejáratánál, és 1-2 embert elhoz a szeméttelepetekről (csak hogy őrizzük a hagyományokat 😊).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
elhozzuk Jacobsot Addai helyére 😀Farky
sokat fog kérni Ő ahhoz
Donald kacsa lesz az új franchise RB-nk

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elhozzuk Jacobsot Addai helyére 😀Farky
ki kéne ütni egy válaszfalat, hogy beférjen az öltözőbe, de fene bánja.

mondjuk 3.7 yard/carry-vel annyira nem tolt nagy évet 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
elhozzuk Jacobsot Addai helyére 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az fasza, de ha Addai és Brackett idénre semmi pluszt kb. nem szabadított fel, akkor még megtarthattuk volna Őket és kivágjuk jövőre. Lett volna depth legalább és 1-2 korrekt játékos. Így semmi sem lesz.
De egyébként baszottul kíváncsi vagyok, hogy Grigsonék mit akarnak, mert én szerintem a piacon is durrantani akarnak valamit.