Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább örülj neki, hogy a fél liga még mindig odáig van érte és kapkodnak utána, aztán pedig reméld, hogy esetleg az NFC-be köt ki, ahol például nem lesz meg az az esély, hogy gyakorta összefussunk vele. Mert hiába Colt a szíve, a pályán nem fog nekünk kegyelmezni, ha úgy alakul. De reméljük, hogy Luck sem lesz egy vesztes típus és nem a tavalyi évhez hasonló meccseink/produkcióink lesznek hetente.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
érdemes beleolvasni a Broncos topikba 😊Farky
Wishful thinking .... 😉
Ugyanakkor be kell valljam, minden egyes hír olvastakor miszerint Manning ide megy, meg oda megy mintha kést forgatnának a szívemben.
Egyik oldalról úgy vagyok vele mint a büszke apa, hogy lám a mi fiunkért micsoda harc megy.
A másik oldalról meg bele lehet pusztulni, hogy ez egyáltalán lehetséges.
Nem tudom hogy lehet ezen túl lenni ...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ha megtetted, mesélj!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
érdemes beleolvasni a Broncos topikba 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
"Peyton Manning Denverben kezdte meg 'országos túráját' "
Érdekes volna, ha...
Tulajdonképpen még tetszene is.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kellemes elemzés a CHFF-en Manning lehetséges végállomásairól.
Meglepő végeredménnyel 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
várjuk mit ajánl érte Khan

több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.gsn
Szerintem pont az általad felsorolt indokok miatt nem lenne drága. A Colts számára szinte lenyelhetetlen ez a szerződés (trade/cut), cserébe a vevőnek az 1 év lehet vonzó is, illetve a biztos megszerzése, ami FAként közel sem garantált.Escalade
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem strukturálja át. Hozzáadnának még pár évet, ő is jobban járna. Viszont, ha ragaszkodik a jelenlegihez, gyakorlatilag a saját elküldését harcolja csak ki. Trade és cut esetén 5 millió ragad be a capben, de 14 millió szabadul fel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.gsn
Szerintem pont az általad felsorolt indokok miatt nem lenne drága. A Colts számára szinte lenyelhetetlen ez a szerződés (trade/cut), cserébe a vevőnek az 1 év lehet vonzó is, illetve a biztos megszerzése, ami FAként közel sem garantált.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...Escalade
Szerintem nem érdeklődik iránta senki, csak a Colts szeretné, és egy kis PR-t nyomatnak pár újságíróval. Nem racionális elvinni egy játékost, aki 32 éves, 19 milliós cap helyet foglal, nem nyitott az újratárgyalásra, és lassan az útja végén jár ebben a ligában, és csak egy biztos évre! ráadásul nyilván azért nem egy hetedik körösért adnák... Én, ha csapatvezető lennék, nem gondolkoznék egy ilyen trade-en.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag van pár kérő Freeneyt illetően. Lehet hogy lementek a statisztikái, de még mindig nagyon jó játékos. Ez is rohadtul fájna...

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Szerintetek kb mennyi idő, amíg Manning talál magának csapatot?aztec
Szerintem ő már nagyjából tudja hogy hova fog menni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szerintetek kb mennyi idő, amíg Manning talál magának csapatot?aztec
Peyton Manning's camp is aiming to make a decision within the next week on where he will play next season, according to sources, who add that while Manning prefers to stay in the AFC, he is open to playing in the NFC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek kb mennyi idő, amíg Manning talál magának csapatot?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/03/09/nfl_manning3

Bár nem mindenben értek egyet a cikkben leírtakkal,(zárójelben nem kellett volna oda írni hogy kirúgtuk.Az úgy pont jó hogy elengedtük!)de lényegében erre gondoltam,mikor az előző hozzászólásomat megfogalmaztam.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://matthas.wordpress.com/2012/03/08/tribute-wallpaper-thank-you-18/

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1+1+1+1 éves szerződést adnék neki, hogy nyugodtan visszavonulhasson legalább négyszer a'la Brett.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/BigBaltazar
Vick életében nem volt Atlantában sitten... onnan jó 600 km-re, Kansas melletti kis városban. Deny
Oké igazad van, de nem is ez volt a lényeg. Szvsz ha Manning + az orvosai nem éreznék 100 % azt hogy focizhat már biztosan bejelentette volna a visszavonulását. Szerintem Ő még gondolkodik ( persze ehhez olyan szerződés is kell ) két-három max négy éves szerződésben.BigBaltazar
4 éves szerződést azért eléggé túlzásnak érzem, személy szerint max 2 éveset adnék neki, de a 3 is nem kicsit rizikós. Persze a struktúrától is függ.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Imi1975
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/BigBaltazar
Vick életében nem volt Atlantában sitten... onnan jó 600 km-re, Kansas melletti kis városban. Deny
Oké igazad van, de nem is ez volt a lényeg. Szvsz ha Manning + az orvosai nem éreznék 100 % azt hogy focizhat már biztosan bejelentette volna a visszavonulását. Szerintem Ő még gondolkodik ( persze ehhez olyan szerződés is kell ) két-három max négy éves szerződésben.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék Höri pajtás és többiek nem kell félnetek:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82776467/article/eagles-reid-were-obviously-happy-with-vick-at-qb?module=HP11_around-the-league
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
MEGVANNAK AZ UTÓDOK

@JimIrsay Colts sign free agents, offensive lineman Jake Kirkpatrick and quarterback Trevor Vittatoe.Höri
Elég Vittatoett ez a QB kérdés nélküle is. 😛

Kirkpatrcik is kisebb spíler volt a draftja előtt pár hónappal. Aztán tessék, már örül ha a ligában bárhol felkérik, hogy két sörért ugorgyon be szétüttetni magát a TCben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Milyen jó is, hogy a nem kis bánat közepette, boldog-boldogtalan idejár sütögetni a jobbnál jobb poénokat, meg köszörülni a nyelvét.szf61
Nem ez volt a szándékom (Direkt nem raktam semmilyen smilet a végére,csak egyszerűen jelezni akartam, hogy létezik ilyen megközelítés is ) , de minden érzékeny lelkű Colts fantól elnézést kérek. Nem vagyunk egyformák, nekem mondjuk tetszeni szokott a csapatomat maró gúnnyal kifigurázó karikatúrái (lásd az idei két Pats elleni zakó után készült művei). Szerintem ezekben a karikatúrákban semmi bántó nincs. 😊
Még egyszer bocs.xrace77
OK ... no problem. 2 Ok miatt reagáltam csak így.

1. Magam nem igazán járkálok át más csapat topicba sem itt sem külföldi fórumokon.. maradok a Coltsnál.
(itt egyszer látogattam át máshova -- 2 hét Ban lett a vége 😉 )

2. Manning távozása után kicsit "felzaklatott" állapotban ért a dolog.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MEGVANNAK AZ UTÓDOK

@JimIrsay Colts sign free agents, offensive lineman Jake Kirkpatrick and quarterback Trevor Vittatoe.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Imi1975
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/BigBaltazar
Vick életében nem volt Atlantában sitten... Még a közelében sem. Az más kérdés, hogy a börtöncsapatban ő aktívan focizott, de nem mindig QB-ként. De nem Atlantában, onnan jó 600 km-re, Kansas melletti kis városban. Itten-e: http://maps.google.hu/maps?um=1&ie=UTF-8&q=United+States+Penitentiary+in+Leavenworth,+Kan&fb=1&gl=hu&hq=United+States+Penitentiary+in+Leavenworth,+Kan&cid=0,0,4823020580628769788&ei=nwtZT5LxMMex0AWbkvXXDQ&sa=X&oi=local_result&ct=image&ved=0CAoQ_BI
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Imi1975
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/BigBaltazar
Nem hiszem, hogy a világ minden kincsét kérné.Játszani akar, persze megkéri az árát majd, de nem hiszem, hogy annyira brutális összeg lesz.

A Jégember győz, nem beszél.