Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Imi1975
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/BigBaltazar
A Vick gyereknek nem törték ketté a gerincét és nem kellett a semmiből újra felfozni a karját, hogy egyáltalán donbi tudjon vele.
A kettőt ne hasonlítsd össze azért.

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Imi1975
Hát nem tudom.... Itt van ez a M. Vick gyerek az Eaglesből két évet húzott le az Atlantai Sittesek 😀 csapatában és gond nélkül visszatért a ligába. Szerinted PM-nek nehezebben menne? Én szívesen látnám Seattle-ben. Persze mi nem költünk ennyit egy QB-re. Sajnos. :/

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Hát nem tudom,ha mondjuk a Miami szurkoló lennék azért elgondolkoznék,jó ez nekünk?Max 2,3 év és újra építkezni kell.Elküldtük igen mert ez volt a helyes döntés!Ha nem jön be Luck??Szerintem akkor sem kellene itt akasztásokat rendezni.Most most van,senki nem látja mi lesz a jövőben,most pedig ezt a döntést kellett meghozni!Ez az élet basszus!Én nem fogom hibáztatni Irsayt ezért.Senki nem gondolta hogy így lesz vége a Manning érának,de inkább adjunk hálát az istenek hogy legalább megvan az esélyünk egy új Manningre.Ha váltani kell akkor ezt most kell meglépni,ahogy ezt szerencsére meg is tettük!Ami pedig még jó dolog hogy így lett vége!Senki nem köpködött senkire!Nagy szavak hangoztak el,és ez jól esik az embernek,és hiszem hogy mindezek igazak is voltak.De az élet megy tovább.Imi1975
ez egy k*rva nagy rizikó és egy k*rva nagy marketing!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Milyen jó is, hogy a nem kis bánat közepette, boldog-boldogtalan idejár sütögetni a jobbnál jobb poénokat, meg köszörülni a nyelvét.szf61
Nem ez volt a szándékom (Direkt nem raktam semmilyen smilet a végére,csak egyszerűen jelezni akartam, hogy létezik ilyen megközelítés is ) , de minden érzékeny lelkű Colts fantól elnézést kérek. Nem vagyunk egyformák, nekem mondjuk tetszeni szokott a csapatomat maró gúnnyal kifigurázó karikatúrái (lásd az idei két Pats elleni zakó után készült művei). Szerintem ezekben a karikatúrákban semmi bántó nincs. 😊
Még egyszer bocs.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Milyen jó is, hogy a nem kis bánat közepette, boldog-boldogtalan idejár sütögetni a jobbnál jobb poénokat, meg köszörülni a nyelvét.szf61
Jó reggelt kívánok, eddig ment a szekér, maximum irigykedni jártak ide. Aki nem divatfan, az állja az ilyen pofonokat is. Mit szóltál volna 0-16-nál? 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Egy dolgot mindenki elfelejt a nagy Manning akarásban.A korát,és azt hogy kihagyott egy teljes szezont.Igaz hogy ő PM,meg profi meg minden,de könyörgöm ennyi meccs hiánnyal még neki is fel fogja adni a leckét visszaszokni.Mindezt egy idegen környezetben,más edzők,más csapat társak.Hát nem tudom,ha mondjuk a Miami szurkoló lennék azért elgondolkoznék,jó ez nekünk?Max 2,3 év és újra építkezni kell.Elküldtük igen mert ez volt a helyes döntés!Ha nem jön be Luck??Szerintem akkor sem kellene itt akasztásokat rendezni.Most most van,senki nem látja mi lesz a jövőben,most pedig ezt a döntést kellett meghozni!Ez az élet basszus!Én nem fogom hibáztatni Irsayt ezért.Senki nem gondolta hogy így lesz vége a Manning érának,de inkább adjunk hálát az istenek hogy legalább megvan az esélyünk egy új Manningre.Ha váltani kell akkor ezt most kell meglépni,ahogy ezt szerencsére meg is tettük!Ami pedig még jó dolog hogy így lett vége!Senki nem köpködött senkire!Nagy szavak hangoztak el,és ez jól esik az embernek,és hiszem hogy mindezek igazak is voltak.De az élet megy tovább.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
xrace77
Milyen jó is, hogy a nem kis bánat közepette, boldog-boldogtalan idejár sütögetni a jobbnál jobb poénokat, meg köszörülni a nyelvét.szf61
Ugyan már, nézd meg a Broncos topikot, ott vannak az igazán durvák. 😀 Ebben nincs semmi bántó szándék xrace részéről, egyszerűen ez a karikatúra jelent meg most, és mivel aktuális gondolta beteszi ide. Nem gúnyolódni jött. 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egészdugo1993
Mintha a fizetési sapka egy akkor újdonság lenne, melyről soha nem is lehetett hallani...Deny
2 éve nem voltdugo1993
Ja, de előtte 1994 óta mindig egészen 2009-es szezon végéig, 2010-ben nem volt, 2011-től megint van. Arra az egy évre alapozni jó ötletnek tűnik.
Ja, nem.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
xrace77
Milyen jó is, hogy a nem kis bánat közepette, boldog-boldogtalan idejár sütögetni a jobbnál jobb poénokat, meg köszörülni a nyelvét.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.Deny
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egészdugo1993
Mintha a fizetési sapka egy akkor újdonság lenne, melyről soha nem is lehetett hallani...Deny
2 éve nem volt

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.Höri
Pedig tuti ez lesz. 😊 Miért lenne átok? Montana elment és Young nyert gyűrűt a 49ersnek. Favre tipli Rodgers SB győzelem. 😊aztec
Ja akkor csak mi vagyunk ebben is szopóágon? jó tudni. Gondoltam ha már a mi tehenünk megdöglött...MacPhisto
Ahhoz képest idén egész jól muzsikált a csapat. 😊 Csak az elmúlt évek jó draftolására volt szükség és máris meglett az eredménye.Ha korábban is ilyen jól sikerült volna, akkor gondolom nem lett volna ekkora szopóág.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.Deny
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egészdugo1993
Mintha a fizetési sapka egy akkor újdonság lenne, melyről soha nem is lehetett hallani...
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
aztecnak igaza van. Manning lesérült jött Collins, Painter és Orlovsky. 3an nyertek két meccset 😀 😀

(ne vedd sértésnek, nem beszólásnak szántam. egyébként is egyet értek veled)

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.Höri
Pedig tuti ez lesz. 😊 Miért lenne átok? Montana elment és Young nyert gyűrűt a 49ersnek. Favre tipli Rodgers SB győzelem. 😊aztec
Ja akkor csak mi vagyunk ebben is szopóágon? jó tudni. Gondoltam ha már a mi tehenünk megdöglött...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.Höri
Pedig tuti ez lesz. 😊 Miért lenne átok? Montana elment és Young nyert gyűrűt a 49ersnek. Favre tipli Rodgers SB győzelem. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezaz, remélem minden vesztett meccs után beírják legalább öten, hogy Manninggel nyertünk volna.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
a franchise legjobb játékosának kivágásátEscalade
Ha beindul a "Manning átok", akkor az mit jelent, hány évig nem nyerhet SB-t/juthat PO-ban a csapat?wmitty
Köszönöm, ezt akartam írni. The Curse of Bobby Layne csókoltatja Irsay Olivért.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem xrace rajzolta 😀

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
xrace77
hát ezzel a képpel itt nem leszel népszerű

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.Deny
úgy értettem, ha nem lenne fizetési sapka akkor nem lett volna ez az egész

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióróldugo1993
És a fizetési sapkának nincs köze pénzhez. Legalább mindig tanulok valamit.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2012/03/08/konnyek_kozott_bucsuzott_peyton_manning/vadibandi
"A felek igyekeztek hangsúlyozni, a pénz egyáltalán nem játszott szerepet a döntésben, de a szerződésbontás már csak azért is volt fontos a Coltsnak, mert huszonnyolc millió dolláros bónuszt kellett volna kifizetniük az irányítónak, ha a március 8-án még a keret tagja lett volna."

a 28 millió az akkor mi ha nem pénz?Ventura
Szerintem ez inkább szólt a fizetési sapkáról, mint a 28 millióról

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
vajon ő is megveri az összes NFL csapatot karrierje során? kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsa.brk
4 év múlva kiderül 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
vajon ő is megveri az összes NFL csapatot karrierje során? kíváncsi vagyok, hogy alakul a sorsa