Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊
peterk2005
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.
Wyatt
Brühühühü, a meg nem értett zseni, mert az NFL történetében ő az egyetlen akit igazságtalanul mindig csak bántanak a bírok. Baszki, attól profi, hogy tudjon viselkedni, nekem ezt már középsuli végére sikerült megtanulnom, és nem olyan bonyolult. Ha pedig nem képes rá, akkor menjen el Kanadába favágónak, ott nem fogják a bírok bántani és a fák sem lesznek igazságtalanok vele.

| pszt, csak megsúgom, ez talán legkevésbé az a topik, ahol a szegény kicsi Gronk dumának van helye |
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊
peterk2005
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talibot és a többieket kizárhatjuk. Kb. ugyanaz a sztori, mint Harbóról vagy Grudenről beszélgetni edzőcserénél. Lehet, de minek. Ballard úgy sem fogja elhozni egyiket sem. Elmondta, hogy nem igazol idős játékost, mert építkezés van, fiatal magot akar. Akár azon az áron is, hogy így 1-1 poszton saját (gyengébb) fiatal játszik.

Nekem egyébként nem lenne kifogásom Talib ellen. Még mindig az egyik legjobb 1 on 1 corner a ligában, nem látszik, hogy különösebben visszaesne. Egy ökör, de nem aljas / asszonyverő fajta. Inkább dilinyós. Olyan mint Gronk, annyi a különbség, hogy Gronk egy fehér polgári belvárosi kamasz, Talib meg egy nigga külvárosi kamasz. 😀

Shermannak kapcsolatban nem tudok állást foglalni. Csak azt hallom / látom ami nagy publicitást kap, de fogalmam sincs, hogy mennyire ő a puskapor a levegőben ott Seattle-ben. A nagy pofa önmagában még nem lenne baj. De ő is Talib eset: úgyse jön, kár vesztegetni rá a szót.
peterk2005
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
EJ Gaines-t nagyon bírnám, és elég sérülékeny szegény, hátha nem szalad el az ára.
Nézegetve még a CBk listáját: Nevin Lawson ? 26 éves, kellő rutinnal, bár nincs előttem, milyen volt idén.
Ja és durva, hogy Moncrief még csak 24 éves, 1 jó kis Ballard féle kevés garantált pénzes 1-2 éves szerződéssel adnék még neki esélyt.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talibot és a többieket kizárhatjuk. Kb. ugyanaz a sztori, mint Harbóról vagy Grudenről beszélgetni edzőcserénél. Lehet, de minek. Ballard úgy sem fogja elhozni egyiket sem. Elmondta, hogy nem igazol idős játékost, mert építkezés van, fiatal magot akar. Akár azon az áron is, hogy így 1-1 poszton saját (gyengébb) fiatal játszik.

Nekem egyébként nem lenne kifogásom Talib ellen. Még mindig az egyik legjobb 1 on 1 corner a ligában, nem látszik, hogy különösebben visszaesne. Egy ökör, de nem aljas / asszonyverő fajta. Inkább dilinyós. Olyan mint Gronk, annyi a különbség, hogy Gronk egy fehér polgári belvárosi kamasz, Talib meg egy nigga külvárosi kamasz. 😀

Shermannak kapcsolatban nem tudok állást foglalni. Csak azt hallom / látom ami nagy publicitást kap, de fogalmam sincs, hogy mennyire ő a puskapor a levegőben ott Seattle-ben. A nagy pofa önmagában még nem lenne baj. De ő is Talib eset: úgyse jön, kár vesztegetni rá a szót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/963752440490160128

Patet tényleg csak imádni lehet 😀
Borbinho
Egy állat 😀 Btw én ezért gyűlöltem azt, amikor úgy volt, hogy jön JMD, mert ő nem ebbe a kultúrába való, képtelen ilyenekre, mint amit Reich leművelt McAfeevel - ami amúgy nekem nagyon tetszett, hogy simán válaszolt JMD részre is, és nem bullshitelés volt 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/963752440490160128

Patet tényleg csak imádni lehet 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Talibot értem. De miért utálod a kupac elefántszart? 😀
Az állatkertben dolgozol talán? 😀
Wyatt
A kupac/mennyiség a baj tudod 😀 Nem elég trágyázásra.
Mindig a lényeg! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talibot értem. De miért utálod a kupac elefántszart? 😀
Az állatkertben dolgozol talán? 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Butler és Fuller is nagyon bőven a megfizethető kategóriában lesz. Én egyedül Trumaine-nél vagyok biztos benne, hogy az már számunkra sem lesz vállalható pénz.

Melvinnél meg én biztosan nem fizetnék még évi 9 milliót sem, amit Davis megkeresett. Nekem ő ahhoz túlságosan is keveset rakott le az asztalra.

Sherman reális lehetne, egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a Seahawks nem hajlandó eladni, ő egyébként nem lesz UFA. Az, hogy Talib egy óriási hímvessző, engem pont nem izgat, mert a pályán viszont kiegyensúlyozottan jól teljesít, hozza a minőségi szintet. Nekem pedig ez a lényeg.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Ha annyit kér, mint Butler, akkor kérdés nincsen kire kell rámenni. De ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni, miért ne legyen itt 2. számúnak. Meg ugye Butlerre elég sok jelentkező lesz szerintem. Nem csak nekünk van sok pénzünk és CB hiányunk.
kristóf17
Ha annyit? Évi 10 millió körülre saccolják, vagy Davis évi 9 milliójára. Na, ez az, amit szerintem nem ér. Nem azért, második számúként pedzegettük, hogy mellé hozhatnánk valami első számú játékost, hanem azért, mert iksz éve alatt volt egy jó fél idénye, ennyi, helló.

Nekem ez nem ér még évi 7-8-9 milliót sem, nem hogy mondjuk évi 10 fölött. És nem is fiatal ráadásul, hogy azt mondjuk, micsoda potenciál lakozik benne, és azt fizetjük meg.

Szerintem vastag lesz a CB-poszt a piacon, ha már ilyen 7-9 millió körül szeretnénk stabil kezdőt találni, akkor azért lesz fiatalabb, vagy hasonló korban lévő, de olyan játékos, aki már ténylegesen bizonyított, nem olyannal kellene rizikózni, aki fel tud mutatni hat vagy hét jó meccset öt szezon alatt. Engem ez nagyon nem győzött meg, nem hogy még oda is toljak elé egy zsíros szerződést.

Az pedig számomra egyértelmű, sőt, elsődleges célpont, hogy a piacról egy minőségi cornert elhozzunk.
Stez
Elképzelés patent és legyen is így, hogy elhozunk, de kik közül?
Egyedül Kyle Fuller tetszik nekem a piacról. Trumaine talán. Itt le is főtt a már említett Butleren kívül, aki azért szintén nem elit személyiség ráadásul. Amukamara nem tűnik még most sem top játékosnak, Dontae Johnson és Colvin mondjuk ott van még. Colvin nagyot ment tavaly, nyilván drága. Szűkítve, Fullerért, Butlerért mennék, és a két Johnsonért adnék még pénzt max. Azért ez nem túl fényes piac így elsőre. Persze simán lehet, hogy feléled nálunk valaki, csak azt megtalálni, hogy ki lesz az...
kristóf17
Attol fugg. Szerintem egy corner meg 30 folott is lehet hatekony. En peldaul biztosan varok egy Rodgers-Cromartie cutot, es ot szivesen latnam valami korrekt penzert 2, maximum 3 evre.

De Talibot is kirakjak, o is remek jatekos. Trumaine nalam alapbol az elso szamu, de o irrealisan sokat fog kapni a piacon. Butlernek en orulnek, mar tavaly is mondtam ot, netalantan Breeland, bar o nagyon hullamzo. EJ Gaines meg megerhet egy probalkozast, alapvetoen nem rossz jatekos.
Stez
Cromartie-val sajnos nem vagyok képben, szóval ott akkor hiszek is neked, viszont mivel Talibot utálom, mint a kupac elefántszart, mert kb. annyit is érhet emberileg, (lehet az életben teljes ellentéte annak, mint amilyen a pályán, akkor ez tök semmis) így én Őt nem preferálnám, bármennyire is jó CB.
Ettől függetlenül ha a hasznos lenne, hát jöjjön, de az Ő pénzéért szerintem hozhatunk a felsoroltakból mást.
De összefoglalva:
drágák: Trumaine, Fuller, Colvin, Butler
fizethető: Talib, Cromartie, Melvin?, Breeland, Gaines, Sherman?, Dontae
Jól csoportosítottam? Fizukkal azért bajban vagyok.
Így, hogy mondod, mondjuk Gaines-t adnám én is. Fuller, Gaines vagy valamelyik Johnson közül kettő jöhetne.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha annyit kér, mint Butler, akkor kérdés nincsen kire kell rámenni. De ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni, miért ne legyen itt 2. számúnak. Meg ugye Butlerre elég sok jelentkező lesz szerintem. Nem csak nekünk van sok pénzünk és CB hiányunk.
kristóf17
Ha annyit? Évi 10 millió körülre saccolják, vagy Davis évi 9 milliójára. Na, ez az, amit szerintem nem ér. Nem azért, második számúként pedzegettük, hogy mellé hozhatnánk valami első számú játékost, hanem azért, mert iksz éve alatt volt egy jó fél idénye, ennyi, helló.

Nekem ez nem ér még évi 7-8-9 milliót sem, nem hogy mondjuk évi 10 fölött. És nem is fiatal ráadásul, hogy azt mondjuk, micsoda potenciál lakozik benne, és azt fizetjük meg.

Szerintem vastag lesz a CB-poszt a piacon, ha már ilyen 7-9 millió körül szeretnénk stabil kezdőt találni, akkor azért lesz fiatalabb, vagy hasonló korban lévő, de olyan játékos, aki már ténylegesen bizonyított, nem olyannal kellene rizikózni, aki fel tud mutatni hat vagy hét jó meccset öt szezon alatt. Engem ez nagyon nem győzött meg, nem hogy még oda is toljak elé egy zsíros szerződést.

Az pedig számomra egyértelmű, sőt, elsődleges célpont, hogy a piacról egy minőségi cornert elhozzunk.
Stez
Elképzelés patent és legyen is így, hogy elhozunk, de kik közül?
Egyedül Kyle Fuller tetszik nekem a piacról. Trumaine talán. Itt le is főtt a már említett Butleren kívül, aki azért szintén nem elit személyiség ráadásul. Amukamara nem tűnik még most sem top játékosnak, Dontae Johnson és Colvin mondjuk ott van még. Colvin nagyot ment tavaly, nyilván drága. Szűkítve, Fullerért, Butlerért mennék, és a két Johnsonért adnék még pénzt max. Azért ez nem túl fényes piac így elsőre. Persze simán lehet, hogy feléled nálunk valaki, csak azt megtalálni, hogy ki lesz az...
kristóf17
Attol fugg. Szerintem egy corner meg 30 folott is lehet hatekony. En peldaul biztosan varok egy Rodgers-Cromartie cutot, es ot szivesen latnam valami korrekt penzert 2, maximum 3 evre.

De Talibot is kirakjak, o is remek jatekos. Trumaine nalam alapbol az elso szamu, de o irrealisan sokat fog kapni a piacon. Butlernek en orulnek, mar tavaly is mondtam ot, netalantan Breeland, bar o nagyon hullamzo. EJ Gaines meg megerhet egy probalkozast, alapvetoen nem rossz jatekos.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Ha annyit kér, mint Butler, akkor kérdés nincsen kire kell rámenni. De ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni, miért ne legyen itt 2. számúnak. Meg ugye Butlerre elég sok jelentkező lesz szerintem. Nem csak nekünk van sok pénzünk és CB hiányunk.
kristóf17
Ha annyit? Évi 10 millió körülre saccolják, vagy Davis évi 9 milliójára. Na, ez az, amit szerintem nem ér. Nem azért, második számúként pedzegettük, hogy mellé hozhatnánk valami első számú játékost, hanem azért, mert iksz éve alatt volt egy jó fél idénye, ennyi, helló.

Nekem ez nem ér még évi 7-8-9 milliót sem, nem hogy mondjuk évi 10 fölött. És nem is fiatal ráadásul, hogy azt mondjuk, micsoda potenciál lakozik benne, és azt fizetjük meg.

Szerintem vastag lesz a CB-poszt a piacon, ha már ilyen 7-9 millió körül szeretnénk stabil kezdőt találni, akkor azért lesz fiatalabb, vagy hasonló korban lévő, de olyan játékos, aki már ténylegesen bizonyított, nem olyannal kellene rizikózni, aki fel tud mutatni hat vagy hét jó meccset öt szezon alatt. Engem ez nagyon nem győzött meg, nem hogy még oda is toljak elé egy zsíros szerződést.

Az pedig számomra egyértelmű, sőt, elsődleges célpont, hogy a piacról egy minőségi cornert elhozzunk.
Stez
Elképzelés patent és legyen is így, hogy elhozunk, de kik közül?
Egyedül Kyle Fuller tetszik nekem a piacról. Trumaine talán. Itt le is főtt a már említett Butleren kívül, aki azért szintén nem elit személyiség ráadásul. Amukamara nem tűnik még most sem top játékosnak, Dontae Johnson és Colvin mondjuk ott van még. Colvin nagyot ment tavaly, nyilván drága. Szűkítve, Fullerért, Butlerért mennék, és a két Johnsonért adnék még pénzt max. Azért ez nem túl fényes piac így elsőre. Persze simán lehet, hogy feléled nálunk valaki, csak azt megtalálni, hogy ki lesz az...

szerk.: Sherman lehet el lesz még engedve. Na Ő meg aztán pláne talány. Nem tudom Ő e az egyik szikra a sólymok öltözőjében, mert annyi a jelölt, mint égen a csillag, de ha igen, akkor minek ide, mint veterán ikon. Ha nincs ilyen probléma, akkor még jó is lehet akár.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem vagyok ellene annak sem, hogy ne Melvin, hanem valaki más. De kicsoda? Ballard nem fog 30 éves cornert igazolni. Megmondta, a jövő csapatát építi, veterán igazolása nem lesz. Akkor sem, ha 1-2 évig upgrade lenne. Akkor inkább hoz egy fiatalt arra a roster spotra és próbál belőle játékost nevelni. Szóval, maradnak a 28 és fiatalabb játékosok. Kit tudnánk hozni? Majd egy hónap múlva meglátjuk, de látva a cap space-eket, szerintem a Trumaine Johnson, Amerson, Gaines félék várhatóan nem lesznek elérhetők. Butlerért nem lelkesedem úgy, mint tavaly. Nem rossz, de szerintem Melvin van olyan jó, és nála olcsóbb is.

Melvin egyébként nem fél idényt játszott jól, hanem másfelet. Már 2016-ban is az első számú cornerünk volt. Bouye ennél kisebb sample size-ra kapott mega gázsit. Ha Melvin 25-26 éves lenne, azt mondanám oda neki a Gilmore pénzt (Gilmore is pl. hány évet játszott jól azért a contractért?)
Így, hogy 28 éves, Bouye, Gilmore féle contract úgysem reális Melvinnek. Egy 2+X éves viszont nem probléma, és őszintén szólva 80 millió cappel teszek rá, hogy 8, 10 vagy 12 per év. Az első évet mellényzsebből is, utána meg úgyis nulla lesz a dead cap rubrikában, Ballard mindenkivel így szerződik. Hankinsnek is már 0 a dead capje idéntől. Ha Melvin jól játszik, a pénzét is megéri. Ha nem, mehet isten hírével, hátrahagyott terhek nélkül.

Desir meg olcsó lesz. Szerintem 2-3 millió körül simán itt lehet tartani. Az nem pénz manapság.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha annyit kér, mint Butler, akkor kérdés nincsen kire kell rámenni. De ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni, miért ne legyen itt 2. számúnak. Meg ugye Butlerre elég sok jelentkező lesz szerintem. Nem csak nekünk van sok pénzünk és CB hiányunk.
kristóf17
Ha annyit? Évi 10 millió körülre saccolják, vagy Davis évi 9 milliójára. Na, ez az, amit szerintem nem ér. Nem azért, második számúként pedzegettük, hogy mellé hozhatnánk valami első számú játékost, hanem azért, mert iksz éve alatt volt egy jó fél idénye, ennyi, helló.

Nekem ez nem ér még évi 7-8-9 milliót sem, nem hogy mondjuk évi 10 fölött. És nem is fiatal ráadásul, hogy azt mondjuk, micsoda potenciál lakozik benne, és azt fizetjük meg.

Szerintem vastag lesz a CB-poszt a piacon, ha már ilyen 7-9 millió körül szeretnénk stabil kezdőt találni, akkor azért lesz fiatalabb, vagy hasonló korban lévő, de olyan játékos, aki már ténylegesen bizonyított, nem olyannal kellene rizikózni, aki fel tud mutatni hat vagy hét jó meccset öt szezon alatt. Engem ez nagyon nem győzött meg, nem hogy még oda is toljak elé egy zsíros szerződést.

Az pedig számomra egyértelmű, sőt, elsődleges célpont, hogy a piacról egy minőségi cornert elhozzunk.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ha az idei év úgyis átmenet, mert nem SB az elvárás, akkor én meghúznám azt, hogy vagy UFA-ról hozunk egy pass protectionben jó LT-t, vagy draftolunk egyet Castonzo mögé, hogy max jövőre kivághassuk a faszba. De ahogy néztem eddig a 2017-es értékeléseket LT poszton, más is így látja, hogy rohadtul mezőny közepe, fizuja meg annyi, mint Joe Thomasnak. Azért érzed mire akarok kilyukadni, ugye? 😉coltman
Ezt a kört megfutottuk már egyszer. 😊 Castonzo a 11. legtöbb pénzt keresi, amivel gyakorlatilag a "franchise LT-k" között lassan a legutolsó, mert a többi vagy még rookie contract alatt van, vagy ezer éves szerződéses vén veterán, vagy pedig olyan journeyman, mint Ben Ijalana, 5.5 millióért per év. Joe Thomas fizuja egyébként majdnem 3 millió/év-el magasabb, pedig az ő szerződése is egy 6 éve kötött contract kiterjesztése, Castonzoé meg kettő éves. Ha hoznánk bárkit, annak új szerződést kellene adni. Ha top3-ban hoznánk valakit, annak a rookie fizetése is 7 millió környékén lenne. Ehhez érdemes mérni Castonzo 10.5 millióját.

Teljesítmény oldalról pedig a PFF szerint Castonzo 2017-ben a 11. legjobb tackle volt. Nem LT, htnam LT+RT összevonva. Nate Solder a 33. volt a rangsorban. Nem mondom, hogy szentírás a PFF, de idén az eye teszt is igazolja ezt, Soldernek nem volt jó szezonja. A Pats mégis bolond lenne elengedni, pedig nem 10 milliót fog kérni.

Castonzo ezt a top15 (LT+RT) helyet évek óta stabilan hozza is. Ha tőle ennyire ki vagy akadva, akkor a top 4-5 LT-n kívül mindenkitől ki lennél akadva, hidd el. FA-n egyszerűen nincs elérhető játékos aki jobb lehetne. Russell Okung van 13.5 millióért, aki nem jobb Castonzonál. Viszont drágább. Meg a 35 éves Whithworth, aki szintén drágább annak ellenére is, hogy lassan bottal jár. De ezek is csak nagy ritkán vannak, mert többnyire a náluk "gyengébbekel" is hosszabbít a csapatuk. Lásd Matt Kalil, Eric Fisher. Mindkettőt megtartották. Többért, mint mi Castonzo-t. Akik elérhetők, azok a Ben Ijalana félék, 5-6 millióért. Ez van. Franchise LT-t draftolni kell. De az vagy évekig tart mire a hátsóbb körökből valaki beválik, vagy pedig akkor nincs Chubb pick, hanem LT pick van. (Aminek egyébként az egyik legrosszabb a beválási aránya az összes poszt közül, úgyhogy még csak nincs is garancia.) Inkább örüljünk, hogy van egy Castonzo-nk és nem kell még az LT poszttal is foglalkozni, mert azt nehezebb lenne megoldani még a passrushnál is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Ha annyit kér, mint Butler, akkor kérdés nincsen kire kell rámenni. De ha esetleg olcsóbban meg lehet úszni, miért ne legyen itt 2. számúnak. Meg ugye Butlerre elég sok jelentkező lesz szerintem. Nem csak nekünk van sok pénzünk és CB hiányunk.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nem tudom mi Ballard terve, de remélem Melvin mindenképpen benne van. És én Desirt sem érzem "fölöslegnek". Melvin, Desir, Wilson, Hairston ez még mindig csak 4 név, miközben ma már 3 CB a "kezdő". Kell legalább 5, lehet, hogy 6 CB az 53-ba. Ha Melvint visszahoznánk, akkor lenne 3, ha Desirt is, akkor 4 használható játékos. Még mindig kell majd 1 v. 2 embert találni, akik jobbak mint Moore / Milton.

Nálam is Chubb az obvious choice. A combine után majd meglátjuk, de addig biztosan ő. Egyelőre én se számolok azzal sem, hogy 1-2 helynél többel lejjebb tudnánk menni. Az is annak a függvénye, hogy a Jets v. Broncos mint csinál a FA QB-kal. Ha valamelyik megszerzi Cousins-t, akkor sztem maradunk a 3. helyen, nem lesz aki feltradelne. És akkor Chubb 1/3-ra.

Castonzo-t nem tudom miért nem szereted, de kezdem lassan azt érezni, hogy elcsábította a csajodat. 😀 De ha így is van, valahogy hozzá kell szoknod, hogy őt nézed, mert még egy darabig biztosan maradni fog. 😊 Nem egy Jason Peters, de jó játékos. Az ára és a teljesítménye teljesen arányban vannak egymással. Nála jobb LT-t ha akarnánk se tudnánk hozni, mert senki nem engedi el őket, hacsak nem 35 évesek. Soldert sem fogja elengedni a Pats. Ráadásul szerintem nem is akar eljönni Bostonból. A kislánya beteg, már a visszavonulás is megfordult a fejében. Róla azt is simán el tudom képzelni, hogy akár kevesebbért is Bostonban marad, mert a családi helyzete fontosabb, mint plusz 1-2 millió.
peterk2005
Nem tartom felesnek Desirt, de szerintem ő is kezdő közeli ZS-t akar majd magának, az meg szerintem luxus hogy két olyan 10M környéki CB-nk legyen, hogy mögötte meg az újonctól vesszük el a snappeket - mert ugye 10M-ért full kezdőt igazolsz, nem depth-et. De ha jön kevesebbért is, akkor nem vagyok ellene, csak gyanúm, hogy nem ez lesz.

Hairstont direkt nem kevertem bele, ő slotra van, Desir viszont nem.

Nem, nem nyúlta le csajomat Castonzo | legalábbis eddig 😀 | , de az elmúlt 2 évben gyakorlatilag minden komolyabb védelem szopatóágat játszott vele, és vagy Lucknak kellett kimozognia a zsebből, hogy időt nyerjen, vagy zsák lett a vége, ala Brisett. Ez nálam nem elit fizu, max a fele. Ráadásul 2016-ban még Mehwort volt mellette a guard, szóval kenni sem lehetett a szart, hogy azért olyan, mert a guard mellette egy halom fos. És ha az idei év úgyis átmenet, mert nem SB az elvárás, akkor én meghúznám azt, hogy vagy UFA-ról hozunk egy pass protectionben jó LT-t, vagy draftolunk egyet Castonzo mögé, hogy max jövőre kivághassuk a faszba. De ahogy néztem eddig a 2017-es értékeléseket LT poszton, más is így látja, hogy rohadtul mezőny közepe, fizuja meg annyi, mint Joe Thomasnak. Azért érzed mire akarok kilyukadni, ugye? 😉

Solder sztorit nem tudtam, akkor mondjuk ő nem opció, ez tény.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Emberunk a fel ligat vegigjarta, sehol sem kellett eddig. Itt lehozott nehany jo meccset, teszem hozza, mindezt ugy, hogy folyamatosan duplazassal kapott segitseget, minden alkalommal az o oldalat vedtuk hulyere, mindekozben a masikon (es a palya kozepen) pedig ugy szetkaptak minket, hogy nezni is rossz volt.

Es lejatszott kemeny 500 snapet. Ez szerintem nagyon messze van a mervadotol. Emberunk oktoberben mar 29 eves lesz. Megitelesem szerint egy ujjaepulo csapatba egyaltalan nem egy ilyen one year wondernek kellene kifizetnunk evi 10-12 millio dollart. Mert cornerkent ennyi lesz. Ha a poszt nem indokolna egy ilyen szerzodest, azt mondanam, megeri a probat, de indokol.

Akkor mar inkabb Butler.

Ez a csapat most pont ott van, hogy semmi tehetseg, túl sok a ha/vagy/talán, kevés a stabil pont. A Coltsba szerintem jelenleg a sok cap space ellenere sem kellene egy csomo penzt megkockaztatni valakiert, akinek iksz ev alatt volt most egy jo fel szezonja. Nekem ez tulsagosan is talan. Szvsz azokra kellene rafekudni, akik azert mar stabilan leraktak valamit az asztalra, bizonyitottak, valoban stabilitast vagy esetleg komoly javulast hoztak adtak egy csapatreszbe/egysegbe.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldert sem fogja elengedni a Pats. Ráadásul szerintem nem is akar eljönni Bostonból. A kislánya beteg, már a visszavonulás is megfordult a fejében. Róla azt is simán el tudom képzelni, hogy akár kevesebbért is Bostonban marad, mert a családi helyzete fontosabb, mint plusz 1-2 millió.
peterk2005
Egyetértek pont ezek miatt (meg ugye nála is volt egy elég súlyos betegség, amiből szerencsére felépült nálunk) szerintem is két opció van csak: Pats vagy visszavonulás, nem fogja költöztetni a családot néhány dollárral többért.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mi van Stez, öregszel? Vagy 3 óra kellett, hogy ellent mondj valamiben 😀

Amúgy meg egyértelmű a válasz : fekete 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Úgy, hogy Wilsonon kívül van egy Hairston-Moore (UDFA) párosunk a posztra? Peterk kérdését ismételném én is. Meggyőzhető vagyok, csak fura.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom mi Ballard terve, de remélem Melvin mindenképpen benne van.
peterk2005
Nem tudom, mi Ballard terve, de remélem, Melvin semmiképpen sincs benne.

  Felkapott fórum témák