Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldert sem fogja elengedni a Pats. Ráadásul szerintem nem is akar eljönni Bostonból. A kislánya beteg, már a visszavonulás is megfordult a fejében. Róla azt is simán el tudom képzelni, hogy akár kevesebbért is Bostonban marad, mert a családi helyzete fontosabb, mint plusz 1-2 millió.
peterk2005
Egyetértek pont ezek miatt (meg ugye nála is volt egy elég súlyos betegség, amiből szerencsére felépült nálunk) szerintem is két opció van csak: Pats vagy visszavonulás, nem fogja költöztetni a családot néhány dollárral többért.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mi van Stez, öregszel? Vagy 3 óra kellett, hogy ellent mondj valamiben 😀

Amúgy meg egyértelmű a válasz : fekete 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 417 — Colts fan
Úgy, hogy Wilsonon kívül van egy Hairston-Moore (UDFA) párosunk a posztra? Peterk kérdését ismételném én is. Meggyőzhető vagyok, csak fura.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom mi Ballard terve, de remélem Melvin mindenképpen benne van.
peterk2005
Nem tudom, mi Ballard terve, de remélem, Melvin semmiképpen sincs benne.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marv Levy a McDaniels visszalépés után levelet írt Irsay-nek, hogy beajánlja neki Reich-et. Azután, hogy Reich lett a HC, nyilvánosságra hozta a levelet (pontosabban szóban elmondta a tartalmát:

 www.colts.com/news/article-1/Read-Marv-Levy%E2%80%99s-Letter-Of-Recommendation-For-Frank-Reich/75b894a4-8352-40c4-8c79-7d580b002f04

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mi Ballard terve, de remélem Melvin mindenképpen benne van. És én Desirt sem érzem "fölöslegnek". Melvin, Desir, Wilson, Hairston ez még mindig csak 4 név, miközben ma már 3 CB a "kezdő". Kell legalább 5, lehet, hogy 6 CB az 53-ba. Ha Melvint visszahoznánk, akkor lenne 3, ha Desirt is, akkor 4 használható játékos. Még mindig kell majd 1 v. 2 embert találni, akik jobbak mint Moore / Milton.

Nálam is Chubb az obvious choice. A combine után majd meglátjuk, de addig biztosan ő. Egyelőre én se számolok azzal sem, hogy 1-2 helynél többel lejjebb tudnánk menni. Az is annak a függvénye, hogy a Jets v. Broncos mint csinál a FA QB-kal. Ha valamelyik megszerzi Cousins-t, akkor sztem maradunk a 3. helyen, nem lesz aki feltradelne. És akkor Chubb 1/3-ra.

Castonzo-t nem tudom miért nem szereted, de kezdem lassan azt érezni, hogy elcsábította a csajodat. 😀 De ha így is van, valahogy hozzá kell szoknod, hogy őt nézed, mert még egy darabig biztosan maradni fog. 😊 Nem egy Jason Peters, de jó játékos. Az ára és a teljesítménye teljesen arányban vannak egymással. Nála jobb LT-t ha akarnánk se tudnánk hozni, mert senki nem engedi el őket, hacsak nem 35 évesek. Soldert sem fogja elengedni a Pats. Ráadásul szerintem nem is akar eljönni Bostonból. A kislánya beteg, már a visszavonulás is megfordult a fejében. Róla azt is simán el tudom képzelni, hogy akár kevesebbért is Bostonban marad, mert a családi helyzete fontosabb, mint plusz 1-2 millió.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Luck > Wentz/ Foles
Gore, Mack < Dzsoint Blant, Ajayi, Smallwood
Doyle< Örc
TY > Agholor
?? (Moncrief) < Jeffery
Colts OL< Philly OL
Torrey Smith meg Burton kalibert lehet találni FA-n is meg drafton is, akár udfa is.
Az offensenél a falat kell kurvára rendbe rakni, de ha up tempot játszunk, az a fal munkáján is könnyíthet.
Doyle elnök lesz újra ha Bandi fog irányítani meglássátok.
Szvsz a fal rendbeszedése mellett egy cula WR kellene az offensebe meg egy erősebb futó Gore mögé, Mack meg marad a speedster.
A defense oldalra viszont kellene CB (Vontae Davis szabadon igazolható 😮), legalább két LB, ebből az MLB a legfontosabb, illetve egy bivaly pass rusher DE.
+ a keret mélyítése, ami talán az Eagles legnagyobb erőssége volt idén.
Mingo mennyire volt fos 4-3ban gyenge oldali LB-ként korábban? Sebessége meg van hozzá, nem tudom milyen coverageben. Sheard ugye DE Simon meg SAM lesz.
Nagyon kéne egy olyan MLB aki a def vezére tudna lenni...
Demario Davist el tudnám képzelni FA-ról, igazi tacklegyár. Vagy ha le tud hozni még egy szezont,akkor DJ. Igazi mentor, ráadásul kansasi. Aztán drafton hozhatnánk mögé valakit, akinek egy igazi legendától lenne lehetősége tanulni.
Borbinho
Hát DJ az a nagyondenagyonéstutirahogysohasem kategória, 35 éves UFA-t kizárt dolognak tartok, hogy Ballard igazolna, bármekkora ász. Hitchens játéka nekem annyira nincs meg, de tényleg kb mindenhonnan ezt hallani, hogy az a triviális UFA MLB-re - persze már túl logikus húzás, szóval ki tudja 😛

CB-ből én értelmes ZS-vel megkínálnám Melvint, ő azért jó évet futott, jobb volt mint Davis. Desir már kérdőjel nálam, mert ha őt is visszahoznánk, akkor az kb elismerés lenne, hogy Wilson bust plusz akkor előle lenne elvéve a snapszám - mivel nem SB év a következő, inkább csak terheljük QW-t, had szokja, derüljön ki mit tud ténylegesen.

Én amúgy egyre inkább azt mondom, hogy nem kell annyira letradelnünk, max 1-2 helyet, és hozzuk el Chubb-ot - annyira láthatatlan a pass rushunk évek óta, hogy ha még vannak is emberek akik vitatkoznak, hogy nem annyira jó, hogy top 5-öt érjen, szerintem nálunk luxus lenne nem őt húzni - főleg hogy Mathis papa kezei közé is kerülhetne rögtön, ami azért még dobna a teljesítményén az tuti.

És szokásos - évek óta tartó vesszőparipám - hogy Castonzótól ideje lenne elbúcsúzni, elit pénzért akkora középszaer a csávó, hogy az már fájdalmas, ennyi pénzért kb Nate Soldert is elhozhatjuk és tutira jobbak lennénk.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Feltetted a kérdést, és megválaszoltad magadnak a kérdést. Fűzzek még hozzá valamit, vagy elégedett vagy a saját válaszoddal is? 😊

A Coltsban Gore személyében volt egy feature back, aki mögött kevesebb snapszám jutott másnak. Ami jutott Turbin-nak, az hasonló szerep volt, mint amivel Blount 16TD-ig jutott Bostonban 2016-ban. Ő abban az évben 200 yardot futva, 200 yardot elkapva csinált 9TD-t. Kicsiben hasonló. Kicsit alacsonyabb, 7-8 kilóval könnyebb, kicsit keveseb snap, yard és TD. Cserében el is kap. Tavaly, amíg a karját el nem törte, megmutatta, hogy ha kell, tudja kicsit nagyobb snapszámban és yardban is ugyanezt. Talán nem annyira hatékonyan mint Blount, de cserében őt ki lehet küldeni szélre és el is hiszik, hogy menni fog labda feléje. 😊
peterk2005
Elégedett vagyok magammal, a blountos meglátásoddal kevésbé 😊 Blount továbbra sem faltörő kos. Pont. (szerk, bármi másra majd holnap reagálok)
Wyatt
Már holnap van 😀

Úgy látom (abból is amit nekem írtál), hogy ebben nem lesz egyetértés. Elfogadom az álláspontod, tényleg kiemelkedően vált irányt Blount (de csak a méretéhez képest, nem egy Bush/McCoy/Barry Sanders 😀, tudom, nem is mondtál semmi ilyesmit!), de ahogy a Te, úgy az én véleményem se változott 😊 Blount egy power back, (méretéhez képest) átlagon felüli irányváltási képességgel

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Feltetted a kérdést, és megválaszoltad magadnak a kérdést. Fűzzek még hozzá valamit, vagy elégedett vagy a saját válaszoddal is? 😊

A Coltsban Gore személyében volt egy feature back, aki mögött kevesebb snapszám jutott másnak. Ami jutott Turbin-nak, az hasonló szerep volt, mint amivel Blount 16TD-ig jutott Bostonban 2016-ban. Ő abban az évben 200 yardot futva, 200 yardot elkapva csinált 9TD-t. Kicsiben hasonló. Kicsit alacsonyabb, 7-8 kilóval könnyebb, kicsit keveseb snap, yard és TD. Cserében el is kap. Tavaly, amíg a karját el nem törte, megmutatta, hogy ha kell, tudja kicsit nagyobb snapszámban és yardban is ugyanezt. Talán nem annyira hatékonyan mint Blount, de cserében őt ki lehet küldeni szélre és el is hiszik, hogy menni fog labda feléje. 😊
peterk2005
Elégedett vagyok magammal, a blountos meglátásoddal kevésbé 😊 Blount továbbra sem faltörő kos. Pont. (szerk, bármi másra majd holnap reagálok)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Blount-féle faltörő kos az milyen? Az az ember 250 fontosan abból él, hogy úgy vált irányt, mint egy 180 fontos csóka. És kb olyan hatékony is a direktbe középre futásoknál kis túlzással 😀

Persze, ha elit a fala és nincs az ellenfélnek védelme, akkor elég faszán tud kinézni, de Blountnál mindig meglep, hogy mindenkiben az a kép él, hogy egy faltörő kos, pedig kurva messze van tőle. De most vicc nélkül, ha már felhoztad Lewist, ő jobb futó, és elkapásban összehasonlíthatatlan.
Wyatt
akkor te nem láttad Blountot Tampában 😀 (vagy a Vasasnál, vagy nálatok, vagy az Eaglesben)
 www.youtube.com/watch?v=rzESUFOt2Gg
kedvenc playem tőle
mi offense volt az, Josh Fremont, Arrelious Benn, Mike Williams, Winslow, Blant...😮 na jó, irónia off 😀
általában egyetértek veled, de itt más a nézőpontunk 😊 Azt aláírom, hogy a 250 fontjához képest tényleg jól vált irányt Blount, de szvsz ő mindig is az erejéből élt, abból, hogy egy LB-t vagy DL-t lenyomott stiff armmal, vagy csak seggre fejelt. Az meg nem is kérdés, hogy Lewis jobb opció, fiatalabb, elkapni is nagyon tud. A keretünkbe is jobb lenne egy Lewis típusú ember, felgyorsulni se tudna Blount, mire -3yardra a LOS-tól odaérne az első védő...😀
Borbinho
De láttam. Volt néhány szép megmozdulása, pazar. Szerintem pont eleget láttam viszont ahhoz, hogy tudjam, hogy mik a gyengeségei. Az, hogy 250 fontosan egy direktbe 1-2 yardot meg tudott tenni már a 2016-os idényben, na az eléggé szép fejlődés volt nála...

Blount ha fel tud gyorsulni, értsd kap egy olyan falat, ahol nem a fal mögött 3 yarddal érkezik a kontakt, hanem mondjuk 3-mal utána, na akkor tudsz szép dolgokat csinálni. Meg az elfáradó védelem ellen. Ellenben sohasem az erejéből élt, a seggre fejeléseket meg inkább hagyjuk is. Abból élt, hogy ha lendületet vesz. jól vált irányt. Az utolsó évében egész jól vitte be az egy-két yardos TD-ket. De nem erőfutó, sohasem volt az, mindig is az irányváltásai miatt volt benne potenciál, sohasem azért, mert szétfejelt mindenkit faltól függetlenül. Pont ezért, ő nem lenne jó nálatok pl az említett mínusz hármas kezdés után.

Lehet jól használni persze, de amikor meglátom, hogy Blount=faltörő kos, mindig furcsán nézek. Btw, most miattad vissza kellett kapcsolnom a gépet, bús panda vagyok :d

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Blount-féle faltörő kos az milyen? Az az ember 250 fontosan abból él, hogy úgy vált irányt, mint egy 180 fontos csóka. És kb olyan hatékony is a direktbe középre futásoknál kis túlzással 😀

Persze, ha elit a fala és nincs az ellenfélnek védelme, akkor elég faszán tud kinézni, de Blountnál mindig meglep, hogy mindenkiben az a kép él, hogy egy faltörő kos, pedig kurva messze van tőle. De most vicc nélkül, ha már felhoztad Lewist, ő jobb futó, és elkapásban összehasonlíthatatlan.
Wyatt
akkor te nem láttad Blountot Tampában 😀 (vagy a Vasasnál, vagy nálatok, vagy az Eaglesben)

kedvenc playem tőle
mi offense volt az, Josh Fremont, Arrelious Benn, Mike Williams, Winslow, Blant...😮 na jó, irónia off 😀
általában egyetértek veled, de itt más a nézőpontunk 😊 Azt aláírom, hogy a 250 fontjához képest tényleg jól vált irányt Blount, de szvsz ő mindig is az erejéből élt, abból, hogy egy LB-t vagy DL-t lenyomott stiff armmal, vagy csak seggre fejelt. Az meg nem is kérdés, hogy Lewis jobb opció, fiatalabb, elkapni is nagyon tud. A keretünkbe is jobb lenne egy Lewis típusú ember, felgyorsulni se tudna Blount, mire -3yardra a LOS-tól odaérne az első védő...😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Feltetted a kérdést, és megválaszoltad magadnak a kérdést. Fűzzek még hozzá valamit, vagy elégedett vagy a saját válaszoddal is? 😊

A Coltsban Gore személyében volt egy feature back, aki mögött kevesebb snapszám jutott másnak. Ami jutott Turbin-nak, az hasonló szerep volt, mint amivel Blount 16TD-ig jutott Bostonban 2016-ban. Ő abban az évben 200 yardot futva, 200 yardot elkapva csinált 9TD-t. Kicsiben hasonló. Kicsit alacsonyabb, 7-8 kilóval könnyebb, kicsit keveseb snap, yard és TD. Cserében el is kap. Tavaly, amíg a karját el nem törte, megmutatta, hogy ha kell, tudja kicsit nagyobb snapszámban és yardban is ugyanezt. Talán nem annyira hatékonyan mint Blount, de cserében őt ki lehet küldeni szélre és el is hiszik, hogy menni fog labda feléje. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Blount-féle faltörő kos az milyen? Az az ember 250 fontosan abból él, hogy úgy vált irányt, mint egy 180 fontos csóka. És kb olyan hatékony is a direktbe középre futásoknál kis túlzással 😀

Persze, ha elit a fala és nincs az ellenfélnek védelme, akkor elég faszán tud kinézni, de Blountnál mindig meglep, hogy mindenkiben az a kép él, hogy egy faltörő kos, pedig kurva messze van tőle. De most vicc nélkül, ha már felhoztad Lewist, ő jobb futó, és elkapásban összehasonlíthatatlan.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gore-t én kivenném és Mack mellé odatenném Turbint. Ez a kiindulás jövőre. Turbint kedvelem, és szerintem egy Blount féle faltörő kos szerepben jó is. Ha Mack fel tudna nőni Ajayi szintre, akkor meg is lennénk, de én őszintén megmondom nem látom benne ezt az upside-ot. Villámgyors meg minden, de a két tackle között nem tud futni. Tanítsák meg azt kívánom, de inkább az a reális, hogy érkezzen valaki még. Tőlem lehet Dion Lewis is, csak nála kicsit tartok a sérülékenységtől.

WR: Landry. 😊 Vannak kétségeim, hogy Ballard akkora pénzt rászánna-e mint amennyibe kerülni fog, de én nagyon lájkolnám őt. T.Y. catch per yard karrier rate-je valahol 13-14 yard körül van, Landy-é meg sose ment 8 fölé. Pont azt tudná hozzáadni a játékhoz, ami annyira nagyon hiányzott, és amit Moncrief nem volt képes: RZ target és rövid yardos elkapások, megverekedve a labdáért. Sztem ő ideális fit lenne nálunk. A pénzt se sajnálnám egy percig se.

MLB: Szerintem itt Hitchens-t bevéshetjük. Bár Toub-ot is majdnem bevéstük, és szóba sem került, de úgy érzem Hitchens túl kézenfekvő. A Dallas cap szoros, nem hiszem, hogy ne engednék ki FA-ra. Akkor meg Eberflusnak kell egy MLB, akit ismer, akire építhet. Hitchens pont ez. Fiatal is, és az ára sem akkora, hogy problémát jelentsen megfizetni.

Mingo - sőt Bostic, stb. - nem hiszem, hogy maradnak. Én nem látom a helyüket. de ne legyen igazam. Mindenesetre ha lehet olyant is találni aki biztosan 4-3-ban jó, miért kísérletezni? Pl. Avery Williamson a Titansból. Már, ha elengedik. Van pénzük, nincs sok lejáró szerződésű játékosuk, bőven megengedhetik hogy megtartsák. Demario Davis is oké, csak szerintem Ballard 30 közeli/körüli játékost már nem igazol. Inkább fiatalabbakra számítok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Luck > Wentz/ Foles
Gore, Mack < Dzsoint Blant, Ajayi, Smallwood
Doyle< Örc
TY > Agholor
?? (Moncrief) < Jeffery
Colts OL< Philly OL
Torrey Smith meg Burton kalibert lehet találni FA-n is meg drafton is, akár udfa is.
Az offensenél a falat kell kurvára rendbe rakni, de ha up tempot játszunk, az a fal munkáján is könnyíthet.
Doyle elnök lesz újra ha Bandi fog irányítani meglássátok.
Szvsz a fal rendbeszedése mellett egy cula WR kellene az offensebe meg egy erősebb futó Gore mögé, Mack meg marad a speedster.
A defense oldalra viszont kellene CB (Vontae Davis szabadon igazolható 😮), legalább két LB, ebből az MLB a legfontosabb, illetve egy bivaly pass rusher DE.
+ a keret mélyítése, ami talán az Eagles legnagyobb erőssége volt idén.
Mingo mennyire volt fos 4-3ban gyenge oldali LB-ként korábban? Sebessége meg van hozzá, nem tudom milyen coverageben. Sheard ugye DE Simon meg SAM lesz.
Nagyon kéne egy olyan MLB aki a def vezére tudna lenni...
Demario Davist el tudnám képzelni FA-ról, igazi tacklegyár. Vagy ha le tud hozni még egy szezont,akkor DJ. Igazi mentor, ráadásul kansasi. Aztán drafton hozhatnánk mögé valakit, akinek egy igazi legendától lenne lehetősége tanulni.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Jó nagy cula ez a Reich 😀 főleg Ballardhoz képest 😀 és van élet a hangjában! Első 5 mondata nagyon tetszik. Meg is említette, hogy örül hogy Ballarddal dolgozhat.

Imáááádom Patet 😀 McAfee megkérdezte Reichet, hogy utálja e Jackdanielst 😀😀😀
Válasz: "a backup pozíció eddig eléggé bejött"
😀
Agresszív Up tempo offense lesz, sok no huddle-el. Ja és Reich hívja a playeket majd, ahogy várható volt.
Borbinho
Na, nekem is ez ütötte meg a fülem, és vigyorogtam, hogy sok no huddle - amit ugye Lucknak nem kell túlmagyarázni, már Arians alatt is elég jól tolta. Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy ez a multiple play eladás, hogy ugyanarra a felállásra több játék is lesz, mennyire fog működni - jelenleg van kb 3 skill player, aki erre képes, a többi az eléggé limitáltan.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát utolsónak jöttünk, de a press conference versenyt nyertük. Látszik a palin, hogy nyolc évet szónokolt, beszélni azt tud. Itt nem volt chopping wood szemernyi se.

De nem press conference-t kell nyerni, hanem majd meccseket. Meglátjuk. Engem egyelőre megvett és zsebrerakott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jó nagy cula ez a Reich 😀 főleg Ballardhoz képest 😀 és van élet a hangjában! Első 5 mondata nagyon tetszik. Meg is említette, hogy örül hogy Ballarddal dolgozhat.

Imáááádom Patet 😀 McAfee megkérdezte Reichet, hogy utálja e Jackdanielst 😀😀😀
Válasz: "a backup pozíció eddig eléggé bejött"
😀
Agresszív Up tempo offense lesz, sok no huddle-el. Ja és Reich hívja a playeket majd, ahogy várható volt.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most kezdődik Reichet bemutató press conference.
Colts.comon,nfl networkon meg Colts FB oldalán is lehet nézni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Ballard megindokolta, hogy Reich miért nem volt a januárban meginterjúvoltak között. Ugye, a szabad hét miatt az első héten őt is hívhattuk volna.

Ballard azzal indokolta a döntést, hogy bár Reich is rajta volt a listán, de inkább Jackdanielst - hívjuk akkor már így 😊 - választották mert ő előbb volt a listán, és mások is kikérték, ezért nem akartak lemaradni. a versenyeztek.
Jackass miatt el kellett utazni Bostonba, ezért arra a napra már nem fért be több interjú. A másik lehetséges napokra meg inkább olyanokat hívtak, akik szintén rajta voltak a listán, de máshová is el voltak hívva. Ugyanaz volt az indok, mint Jaskassnál: hogy ne maradjunk le, ha jól interjúzik.

Úgyhogy lényegében azért nem kértük ki, mert más sem, ezért ráértünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pagano-nak a Steelers és a Pats borzasztó matchup. Elit offense-ek, akik ismernek is minket (nem úgy, mint az NFC elit). Pagano, nem offensive elme, nem volt képes killer offensive gameplan-re. A koordinátorok meg ... meh. Pagano a defense-el tudott volna esetleg harapni. De ahhoz, ha feltesszük, hogy tudott is volna harapni, akkor is kellett volna egy defense. 😀

Egyelőre marad is a szitu. A védelem frontja és a secondary fiatal és tehetséges is, sok bennük a fantázia. De még nem kész. LB sorunk meg nincs. 😀 És ehhez még sémát is váltunk. Lesz ebből homlokráncolás, mire valahogy ki fogunk nézni. Védelem nélkül meg nem lehet a Steelerst/Patriots-t verni. Egyelőre a Texans, Jags is elég nagy falat lesz, főleg, ha Watson felépül és úgy játszik ahogy tavaly.

Offense oldalon azért - ha lesz Luck - az az RPO / WCO / play action / read option hibrid ami kezd teret kapni és amit remélünk, hogy Reich elhoz magával Phillyből, Hozhat szép perceket. Akár a Pats/Steelers ellen is, mert náluk se karmol annyira mostanában a defense.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na Bandi állítólag felbaszta magát JMD kihátrálásán. Gondolom, hogy nem vagyunk elég jók Jackdanielsnek | sorry a plagizálásért Helm, megtetszett 😀 | . Extra motiváltan tolja emiatt a rehabot, és minden Pats elleni meccs (kezdve a nyitófordulóval ha egészséges lesz) egy erkölcsi párbaj is lesz. Nem Lükére vall, de tetszik 😀

Borbinho
Akkor idén játszani is fog? 😀
Tolja csak rendesen, elférne egy-két jó Pats–Colts megint 😊
Wyatt
Ne is mondd. Félreértés ne essék, tudjuk jól, hogy a "Rivalry" elég egyoldalú az elmúlt időszakban. De volt azért olyan időszak, amikor minden Pats-Colts meccs kétesélyes volt, és mindenki a Brady vs Manning párharcról beszélt. Régi szép idők 😊
Nekem már az is elég lenne, ha valami fejlődést/előrelépést látnék a Luck éra eddigi eredményeihez képest. Nem tudom felsorolni a pontos eredményeket, de legkésőbb a 3.negyedre eldőlt kb az összes meccs. Oké, hogy BB-ék half time adjustmentje kb legjobb ever, de basszameg a Packerst, Hoxot is vertük amikor ők a liga krémjébe tartoztak (most sem rosszak, félreértés elkerülése végett), aztán a Pats (meg a Vasas) mindig rommá ver minket...Remélem ebben Reich jobb lesz mint Pags volt. Igazából csak jobb lehet. Vagy az volt, hogy félidőre -20 kb bárki ellen, aztán vagy csodát tett Luck vagy kiszoptunk, vagy az, hogy félideig még csak csak tartottuk magunkat, aztán olyan szinten outcoachingolták Chuckyékat, hogy rossz volt nézni. Olyan érzésem volt a játékhívásunkkal kapcsolatban, mint amikor felbaszom magam maddenben, és behívom a playt amit a játék ajánlj. Amit dob a gép, vagy bejön vagy nem...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Bandi állítólag felbaszta magát JMD kihátrálásán. Gondolom, hogy nem vagyunk elég jók Jackdanielsnek | sorry a plagizálásért Helm, megtetszett 😀 | . Extra motiváltan tolja emiatt a rehabot, és minden Pats elleni meccs (kezdve a nyitófordulóval ha egészséges lesz) egy erkölcsi párbaj is lesz. Nem Lükére vall, de tetszik 😀

Borbinho
Akkor idén játszani is fog? 😀
Tolja csak rendesen, elférne egy-két jó Pats–Colts megint 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning Reichről :

“He is a tireless worker,” Manning continued. “He is a grinder. He is a guy that is going to be over there late at night. He and I text each other all the time, ‘Hey check out the Buffalo game, play number 40. That is a look we might see.’ I like that. I like a guy that is constantly got football on his mind and thinking about helping me. I am grateful for that kind of effort. I lean on Frank. I ask him a lot of questions and he is very comforting to me.

Ha csak fele olyan "elmebeteg", mint Manning, már jól hangzik a dolog 😉
coltman
Ez nagyszeru.
Kis tulzassal ez is mehet a kozhely gyujtobe. 8-))
Stez
Tény, nem is azért tettem be, hanem azért aki mondta - nem hinném, hogy Manning csak szimpla hazafiasságból BS-elne, és hasonlítaná magához indirekt mód (akiről ugye köztudott volt, hogy 7/24 elemzett, ha épp nem pályán volt).
coltman
Persze, teny, de azert valljuk be, Manning szajabol sem igazan hallhattunk meg olyat az evek soran, hogy valami edzot vagy stabtagot negativ jelzovel illetett volna. 8-)

Engem egyebkent hidegen hagy most Reich maga, sokkal jobban foglalkoztat, hogy a hatterben az Irsay familia nagyon probalja ravenni PM-et, hogy belathato idon belul terjen vissza a Colts FO-hoz. Szamomra pedig igazabol ez lenne az alom. A Manning, Luck paros egyuttmukodese elesben is.