Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway nem viszi sehova. Se senki más. Teljesen más most a helyzet. Luck nem 35 éves, és nem jön olyan játékos a drafton, mint ő volt, akit nonszensz lett volna évekig padoztatni. És most az ő fizetésével együtt is van 80+ millió cap space-ünk. Luck vagy itt fog felépülni és játszani, vagy sehol.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)
Szivacs
A draftig kiderül. Ballard sokszor elmondta, hogy Luck fontos, de a csapat még fontosabb. Ha a draft idejére nem lesznek amennyire csak lehet biztosak abban, hogy Luck felépül - sőt, abban is, hogy utána nem lesz annyira sérülékeny, hogy bármikor kieshet ismét - akkor QB-t draftolunk.
peterk2005
Elway meg elviszi Luckot Denverbe és megint Super Bowlt nyernek a szamarak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deleted account 1 758
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)
Szivacs
Nem rotator cuff, hanem labrum. És a második se rotator cuff lenne, hanem az meg a bicepsz izom rögzítését oldaná meg máshogy. Legalábbis az elérhető infókból ennyit tudni.

Egyébként de. Hogy a fenébe ne félnénk... torn labrum miatt nem egy élsportoló fejezte be idő előtt a karrierjét. De legalább ugyanannyian viszont folytatták. Minden azon múlik, hogy a) milyen súlyos a sérülés és b) mennyire képes a játékos teste a regenerálódásra. Egy vérrel nagyon gyengén ellátott területről van szó, ezért a rehabilitáció és annak sebessége is nagyon egyén függő. Van aki viszonylag "egyszerűen" felépül, van akinél elhúzódik, és van aki egyáltalán nem.

Szóval aggódunk persze. Jómagam - és gondolom a többi Colts fan is - meg nem tudom mondani, hogy hány cikket olvastam a témában. Az összes korábbi híresebb sérülésekről is, a sikeres visszatérésekről, a karrier véggel járókról, Luckéról, stb. Én abba kapaszkodom, hogy az általam megismert karrier zárással végződő esetekben (pl Braxton Miller, rá lehet keresni az ő sztorijára) a sérülés beütött, és kampeca. A játékos többet nem tudott pályára lépni, sőt, mozgatni se tudta a karját őrült fájdalom nélkül. Luck a sérülése után lejátszott még másfél évet. És mégcsak nem is úgy került kés alá, hogy kész, nem bírja tovább, kiszáll idény közben, IR és műtét. Hanem befejezte a szezont, és egy csomót vacillált, hogy megműttesse-e magát, vagy folytassa így tovább. Állítólag azért ment bele a műtétbe, hogy hosszú pályafutása lehessen. Ha olyan súlyos lett volna a helyzet, akkor nem hiszem, hogy lett volna min vacillálni.

A draftig kiderül. Ballard sokszor elmondta, hogy Luck fontos, de a csapat még fontosabb. Ha a draft idejére nem lesznek amennyire csak lehet biztosak abban, hogy Luck felépül - sőt, abban is, hogy utána nem lesz annyira sérülékeny, hogy bármikor kieshet ismét - akkor QB-t draftolunk.
peterk2005
pöti korekszión : bicepsz szalag (biceps tendon) rögzítése lenne más, maga az izom marad ahol volt, ahhoz nem nyúlnak.

Amúgy én egyelőre szándékosan nem olvasok Luck vállával kapcsolatos híreket, a média sajnos mindig igazolja magát : pöcegödörben fetrengő, egysejtű, de magukat kurva okosnak tartó idióták gyülekezete nagyrészt, akiknek a fő funkciójuk, hogy félelmet meg pánikot keltsenek.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)
Szivacs
Nem rotator cuff, hanem labrum. És a második se rotator cuff lenne, hanem az meg a bicepsz izom rögzítését oldaná meg máshogy. Legalábbis az elérhető infókból ennyit tudni.

Egyébként de. Hogy a fenébe ne félnénk... torn labrum miatt nem egy élsportoló fejezte be idő előtt a karrierjét. De legalább ugyanannyian viszont folytatták. Minden azon múlik, hogy a) milyen súlyos a sérülés és b) mennyire képes a játékos teste a regenerálódásra. Egy vérrel nagyon gyengén ellátott területről van szó, ezért a rehabilitáció és annak sebessége is nagyon egyén függő. Van aki viszonylag "egyszerűen" felépül, van akinél elhúzódik, és van aki egyáltalán nem.

Szóval aggódunk persze. Jómagam - és gondolom a többi Colts fan is - meg nem tudom mondani, hogy hány cikket olvastam a témában. Az összes korábbi híresebb sérülésekről is, a sikeres visszatérésekről, a karrier véggel járókról, Luckéról, stb. Én abba kapaszkodom, hogy az általam megismert karrier zárással végződő esetekben (pl Braxton Miller, rá lehet keresni az ő sztorijára) a sérülés beütött, és kampeca. A játékos többet nem tudott pályára lépni, sőt, mozgatni se tudta a karját őrült fájdalom nélkül. Luck a sérülése után lejátszott még másfél évet. És mégcsak nem is úgy került kés alá, hogy kész, nem bírja tovább, kiszáll idény közben, IR és műtét. Hanem befejezte a szezont, és egy csomót vacillált, hogy megműttesse-e magát, vagy folytassa így tovább. Állítólag azért ment bele a műtétbe, hogy hosszú pályafutása lehessen. Ha olyan súlyos lett volna a helyzet, akkor nem hiszem, hogy lett volna min vacillálni.

A draftig kiderül. Ballard sokszor elmondta, hogy Luck fontos, de a csapat még fontosabb. Ha a draft idejére nem lesznek amennyire csak lehet biztosak abban, hogy Luck felépül - sőt, abban is, hogy utána nem lesz annyira sérülékeny, hogy bármikor kieshet ismét - akkor QB-t draftolunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)
Szivacs
Hát a 2 rotator cuff műtét lehet necces, de Lucknál eddig egy se volt, és amiről írogatnak, hogy lóg a levegőben az se az lesz 😊

Amúgy még mindig csak visszautalni tudok a tavalyi expert-es interjúra, ahol a sajtó hírek nagy részét kukába dobta, lévén nettó hülyeség, vagy nincs hozzá infó. Visszajött Luck, és kiderült, igen, nettó hülyeség volt a nagy része az irkálásoknak. Ezek után van most egy tempó, ami a terv, és a sajtó már idő előtt irkál megint mindenfélét - ergo én megvárom hogy mit jelent be Ballard vagy az orvosi stáb, és nem a sajtó balfaszkodását figyelem, mert az rohadt idegesítő és félrevezető.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Van már vezetőedzőnk?
Belichick? McDaniels? Jones-Drew?
Irsay elköltöztette vagy eladta már a franchise-t? Kraft az új főni?
Lehetnénk a Pats NB II-es fiókcsapata. McDaniels jöhet HC-nak, hogy a stadion egy győztes meccs végén zengjen a LIPCSEIPETI, LIPCSEIPETI orkántól.
Stez
Ancelotti még jöhet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)
Szivacs
Majd megtanul ballal passzolni. A kis szarházi nem fogja a Colts pénzét megkapni addig, amíg nem teljesíti, amit elvár az egyesület. Legrosszabb esetben is elküldjük a gyapotföldre dolgozni.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
A maszatolást a Colts részéről értettem, szerintem is vagy-vagy szitu van, de 2 rotator cuff műtét az meleg lássuk be.(ha lesz)

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon félve merem leírni, de nem éreztek párhuzamot Luck és Pennington vállsérülése között ?
Olyan szempontból kérdezem, hogy anno ment a Jetsnél a maszatolás hogy nincs baja, nem is gyenge a karja, 2 szezont erőltették, aztán kiderült hogy iszonyat fájdalmakkal játszott az ember. Óriási a csend, nemhiszem hogy karrier ending vagy ilyenek, de ha elveszti Luck is a " zippet" akkor az ciao. Ha pedig ujra rásérült ahogy néhány arc írta októberben, az a Coltsnak felér egy tragédiával.
Szivacs
Akkor szerződtetjük Peyton Manninget. A mi elit védelmünk hozzásegíti még egy gyűrűhöz.

Perpill egyébként nem maszatolás megy. Amikor visszajött Európából, már akkor mondták, hogy néhány hétig még erősítenie kell, utána kezd el óvatosan dobálni, mozdulatokat végezni, és azok alapján fog kiderülni, hogy rendben van-e, esetleg ismét műteni kell-e.

Tény, hogy mondjuk decemberben januárra írták, hogy akkor kezdi el a procedúrát, de én szerintem az előzetes tervhez képest 2-3 hétnél nem nagyobb a csúszás. Most itt tart, én szerintem ezért nincsenek hírek. Most arról, hogy minden nap lehozzanak valamit, hogy hú, egyelőre nincsen fájdalomról, amikor még labda nélkül rehabol... Hát az fölösleges.

De egyébként tény, hogy nem néz ki biztatóan a dolog, viszont a média hajlamos kissé túlhúzni a parát. JMD köcsögsége után is egyből jött, hogy Luck miatt van tutira, aztán egyre inkább derül ki, hogy olyan szinten semmi köze sincs az egésznek Luckhoz, hogy az valami félelmetes.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Nagyon félve merem leírni, de nem éreztek párhuzamot Luck és Pennington vállsérülése között ?
Olyan szempontból kérdezem, hogy anno ment a Jetsnél a maszatolás hogy nincs baja, nem is gyenge a karja, 2 szezont erőltették, aztán kiderült hogy iszonyat fájdalmakkal játszott az ember. Óriási a csend, nemhiszem hogy karrier ending vagy ilyenek, de ha elveszti Luck is a " zippet" akkor az ciao. Ha pedig ujra rásérült ahogy néhány arc írta októberben, az a Coltsnak felér egy tragédiával.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja. Ja. Ja. Szerinted.
Szerintem is. De a Frazier-interjú az ellenkezőjét mutatja. És aggódom, mert nagyon tolják Fraziert a médiában, hogy Ballard favoritja ő.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A DC a helyén, az offense-ben az OL-en kívül minden edzői poszt kiadó. Szerintem defensive HC csak akkor lesz, ha mindenki más rosszul szerepel. Egy védekező HC-nak el kellene fogadni a már leigazolt DC-t és defensive pozíciós edzőt is. És védő szakemberként hárulna rá az a hálátlan szerep, hogy offense-be OC-tól kezdve mindenkit megtaláljon.

Sokkal kézenfekvőbb a támadó HC. Eberflus és Ballard összerakja a védelmi stáb maradék részét, az új HC pedig szabadon összerakhatja a saját támadó stábját. Ehhez támadó coachként a kapcsolatrendszere is inkább megvan, mint a védelemhez lenne.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyelőre Campbell, Reich és Frazier nevéről lehet csak hallani.
Na most Fraziertől kiráz a hideg engem, nemá.
Na most Campbellre is azt mondom, nemá.
Alapvetően Reichre is azt mondom, nemá. De ha mondjuk a három jelölt közül választhatok, akkor még mindig Reichre szavaznék. Philadelphiában összepakolt valamit, ami hasonlít egy jó egységre, amit meg rengeteg csapat egyáltalán nem tud lereagálni, hogy kiesik a király kezdőirányítód, az Eagles remekül megoldotta.

DeFilippo és Reich együtt óriási volt, szóval azért félek, hogy Reich egyedül némileg haloványabb lesz, viszont számomra már az önmagában fontos, hogy támadókoponya jöjjön, lényegesnek gondolom, hogy Luck köré végre felépítsünk egy ideális rendszert, végre egy igazán jó offense álljon össze, a rendszernek köszönhetően pedig kihasználjuk a gyereknek az erősségeit.

Reich pedig alapjába véve adhat egy új irányt Ballardnak is, aki a védelembe azért okosan FA-zott és igazolgatott, nem sztárt hozott, vastagította az egységet. Az Eagles támadóegysége pontosan erről szól, hogy nem klasszisok alkotják, hanem sok jó, megbízható játékos. Két futó, akik remekül kiegészítik egymást. Egyik sem sztár, de mindkettő bőven kezdőszint.

Reich valószínűleg tisztában van vele, kiket akar megszerezni a saját kis rendszerébe. QB-edzőnek meg DeFilippo híján elhozhatná McDanielst, aztán megtehetné vízhordónak.

RB-coachnak meg jöhet peterk favoritja, Jones-Drew. x-D

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze vannak wtf emberek, mellényúlás, de ennyi ideig toppon lenni az coaching, illetve nagyon erős emberi tényező. Persze most már lehet mondani hogy Brady mindenkit elvinne SB ig, de vajon a 2004 es TB és elvitte volna cshoro Caldwellt monnyuk ?
Szivacs
A Pats-ról valóban nehéz pro-és kontra vitatkozni, mert tényleg különleges együttállás. Egyedi, csak feltételezhetjük hogy mi lenne ha, mi lett volna ha. De azért én azt gondolom, hogy a 2004-es győzelemhez is kellett az a védelem. Anélkül még Belichick sem nyert volna. A tavalyihoz meg Brady kellett. Nélküle szintén nem nyert volna.

A legjobb edző sikeréhez is kötelező vagy így vagy úgy a minőség. Vagy egy rendkívüli képességű (rendkívüli szezont futó) QB, vagy pedig egy kiemelkedő roster (akár úgy, hogy mindkét oldalon nagyon, jó, vagy úgy, hogy egyik oldalon korszakosan nagyon jó). Én nem emlékszem olyanra, hogy enélkül valakinek sikerült volna. (Talán még a mostani Philly siker van hozzá a legközelebb.) Fordítva viszont több olyan edzőt is tudok mondani, aki nem mondható top edzőnek, és kiemelkedő rosterrel a kezében eljutott a Superbowlba.

Mindegy, nem vitaindítónak szántam. Nyilván minden tényező fontos, és mivel nem tudjuk a dolgot számszerűsíteni, és matematikailag levezetni, a fogalmakon, jelzőkön tudunk "vitázni". Azokat meg mindenki úgyis a saját szája íze szerint használja. Én is, te is, Wyatt is, és mások is. A mondandóm tulajdonképpen a Colts mostani helyzetére vonatkozott. Nekünk most a hangsúly a roster építésen van. Edzőt is cserélünk, mert Pagano szavatossága közben lejárt. Sőt, már szavatossági időn túl használtuk. De jelenleg a nagyobbik bajunk az, hogy Luck nem egészséges, a roster meg lyukas. Ha most igazolunk egy közepes edzőt, azt jövőre - viszonylag hamar - korrigálhatjuk. Ha Lucknak annyi, az viszont hosszabb távon visszavethet. Ahogy az is, ha Ballard második évétől átmegy Grigsonba.

Az edző cserével kapcsolatban meg egyébként sem voltunk jó helyzetben. Ez az év nem valami hűde edzőjelöltekben. Persze bármelyik beválhat, de ez is olyan, mint a draft. Minden draft classból kijön végül minimum 1-2 szupersztár, de mégiscsak vannak jobb és rosszabb évek. Ez az év edző szempontból nem túl jó, egyik edzőtől sem vagyok hasraesve. Nem ugráltam volna örömömben Nagy-tól, Patricia-tól, stb. sem. És McDanielstől sem, ha jött volna. Őt akartam a jelöltek közül, mert hozzánk ebből a felhozatalból ő passzolt volna leginkább. Azt tudjuk, hogy elit QB-val király offense-re képes, és olyan playbookot ír ehhez, hogy nem kell minden meccsen attól fosni, hogy lesérül a QB. Feltételezve, hogy Luck felépül, nálunk pont olyan helyzet van, hogy mindkét szempont adott ill. jól jönne. Ezen felül viszont Ballard az erős ember, ő vitte volna a roster építést, sőt a defense-t inkább egy "független" DC+Ballard építette volna, McDaniels red flagjeit el tudtam fogadni. Lettek volna még így is aggodalmaim, mert Denverben csak lerombolt egy top5 offense-t, és a Ramsből is 32. offense-t hozott össze, de talán itt nem ez lett volna.

Namost, ha így nézem - hogy tulajdonképpen egy "kvázi OC" HC-t keresgélünk, akinek nincs a vállán a védelem, nem az ő felelőssége a roster, van a háttérben egy nagyon erős Ballardunk, akkor egy ilyen szerepre amennyire Nagy vagy McDaniels alkalmas lett volna, annyira pl. Frank Reich is alkalmas lehet. Azt, hogy melyikből lesz a következő Doug Pederson - ha egyáltalán valamelyikből lesz - azt most úgysem tudjuk megjósolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
És ott van az isteni csoda (Steelers), ahonnan amikor (nem ha, mindig van valami, szóval amikor) kiesik valaki, akkor mindenki néz, mint hal a szatyorban, hogy de, de, de... Hát most miénk a legjobb futó, a legjobb elkapó, a legjobb fal, a legjobb második és harmadik WR, a legjobb irányító (vagy a védelemben így szuper épp valami, vagy úgy), aztán amikor van valami, akkor paff, jönnek a kifogások, hogy de ha ez játszana, vagy az játszana, akkor más lett volna.

Szóval lényegesen nagyobb jelentőséget tulajdonítanék én ennek a maradék embernek és az edzőknek, mint te.
Wyatt
Én is nagyobb jelentőséget tulajdonítok nekik, de épp a Steelerst felhozni ilyen formában ellenpéldaként azért elég röhejes..
De majd megnézünk titeket a BB-Brady éra után mit fogtok összerinyálni, főleg annak fényében hogy még így is erősen megvan bennetek a hajlam 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Reich interjúja megvolt tegnap.
Szimpatikus fickónak tűnik, dolgozott is nálunk, de annyi helyről kirúgták már, tartok 1 picit tőle.
Tony Adams

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 193 — Colts Fan
Reich interjúja megvolt tegnap.
Szimpatikus fickónak tűnik, dolgozott is nálunk, de annyi helyről kirúgták már, tartok 1 picit tőle.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/961606685939912704
Tony Adams
Neki is Bob LaMonte az ügynöke, mint Ballardnak, kezd ez gyanús lenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van már vezetőedzőnk?
Belichick? McDaniels? Jones-Drew?
Irsay elköltöztette vagy eladta már a franchise-t? Kraft az új főni?
Lehetnénk a Pats NB II-es fiókcsapata. McDaniels jöhet HC-nak, hogy a stadion egy győztes meccs végén zengjen a LIPCSEIPETI, LIPCSEIPETI orkántól.

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Szivacs
Biztos van olyan fórum, ahol effajta kérdéseire választ kaphat az ember.

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Ő az 5 HC-ja közül 4-et elvitt a Superbowl-ba. Köztük Jim Caldwellt és Gary Kubiak-ot.
Kubiakot Manning vitte Superbowlba? Azt adom 😀

A témához hozzászólva, teljesen egyedi ami a Patriots nál történik 2000 óta. Kialakult egy kikezdhetetlen kapocs, ugyanúgy gondolkodik a Fr QB mint a HC aki GM is egyben. Nincs szopatás, nincs koordinátor főedző akar lenni, teljes kontroll ( Patriots way ), tulajdonos sem bolond és nem akar hetente szerepelni.

Persze vannak wtf emberek, mellényúlás, de ennyi ideig toppon lenni az coaching, illetve nagyon erős emberi tényező. Persze most már lehet mondani hogy Brady mindenkit elvinne SB ig, de vajon a 2004 es TB és elvitte volna cshoro Caldwellt monnyuk ?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk azért BB-nél hajlamosak vagyunk lassan már úgy emlékezni, mint egy 0–16-os edzőre Clevelandben, pedig volt ott 11–5-ös mérleg és győzelem a rájátszásban (épp a Patriots ellen). Azért szerintem lényegesen nagyobb szerepük van az edzőknek, mint ahogy azt te itt leegyszerűsítetted itt.

Nem kell messzire menni. Nálunk kb mindenki pótolható, és cél is azért, hogy ez így legyen, és legyen mélység. Oké, LB-poszton ezt csúnyán elszúrtuk, nem váltak be a manőverek, előferdül, nem lett meg a bajnoki cím.Wyatt
A "fontos az edző, de még fontosabb, hogy mi van a keze alatt" úgy gondoltam kifejezi amit gondolok, de majd legközelebb pontosabban fogalmazok. Mert egyébként kb. arra gondoltam amit írsz. Belichick minden bizonnyal Clevelandben is már minőségi munkát végzett, már akkor is jó edző volt. Ott mégsem jött az eredmény annyira, mint Bostonban. A különbség szerintem a lehetőségekben volt. Kezdve például egy HOF QB-val. A "még fontosabb"-at pedig úgy értettem, hogy egy clevelandi kerettel nem tudom elképzelni, hogy létezne NFL edző aki bajnokságot tudna nyerni (vagy akár a pillanatnyi Colts kerettel). Azt viszont elég sok edzőről el tudom képzelni, hogy mondjuk a denveri 2015-ös keretet gyűrűig vigye.

Mondom máshogyan is. Kezdem ott, hogy a kiemelt rész sántít, mert van pótolhatatlan játékos Bostonban: Brady. Persze, tudom, 11-5, Cassell. Hát az nem elég erős ellenérv. A kivételes képességű QB-k (az igazi hall of famerek) általában sikeres csapatokban játszottak, nyertek is egyet vagy többet. Nem nagyon van minta, hogy mi történik ,ha gyenge az edző, mi történik ha jó, mert kevés edzőt fogyasztanak (hiszen sikeres a csapat, már önmagában miattuk is). Manning pályafutása ebből a szempontból elég egyedi. Az ő kaliberénél ritka, hogy valakinek annyi HC-ja legyen, mint amennyi neki volt. Ő az 5 HC-ja közül 4-et elvitt a Superbowl-ba. Köztük Jim Caldwellt és Gary Kubiak-ot.

Namost, felteszem szerinted Brady Manning-nél is jobb. Ergó, ő is el tudott volna legalább négy különböző edzőt is vinni, ha úgy alakult volna a karrierje. Nem csak Belichick szintűeket, de Jim Caldwell szintűeket is. Ezért gondolom, hogy ő a) nem pótolható, b) valami ilyesmire gondoltam azzal, hogy "az edző fontos, de az még fontosabb, hogy mivel dolgozhat".

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
peterk2005
Mondjuk azért BB-nél hajlamosak vagyunk lassan már úgy emlékezni, mint egy 0–16-os edzőre Clevelandben, pedig volt ott 11–5-ös mérleg és győzelem a rájátszásban (épp a Patriots ellen). Azért szerintem lényegesen nagyobb szerepük van az edzőknek, mint ahogy azt te itt leegyszerűsítetted itt

Egy jó csapat magját 22-25 játékos adja, ezt kihívás összerakni magas színvonalon. A maradék embereket már sokkal könnyebb megtalálni. A Ballard által hozott 10-12 ember jelentős része a leendő minőségi magnak is a része lehet, ami bíztató. peterk2005
Ezzel sem értek teljesen egyet. x jó játékost simán össze lehet hozni, nagyjából minden csapatnál fel tudsz rakni egy olyan magot, hogy ezek tök jók, így meg így még egész jó is lehetne a csapat, aztán szeptember után a csapata negyede hiányzik már, és szevasz. A nagy különbséget pont az jelenti, hogy az általad sokkal könnyebben megtalálhatónak nevezett embereket hogyan találják meg a csapatok.

Nem kell messzire menni. Nálunk kb mindenki pótolható, és cél is azért, hogy ez így legyen, és legyen mélység. Oké, LB-poszton ezt csúnyán elszúrtuk, nem váltak be a manőverek, előferdül, nem lett meg a bajnoki cím. Ott van az Eagles, ahonnan a legjobb játékos esett ki, és szinte vissza sem estek ennek ellenére. Ott van a Vikings, ahol a 3. számú irányító, futó kombinációjával mentek konferenciadöntőig.

És ott van az isteni csoda (Steelers), ahonnan amikor (nem ha, mindig van valami, szóval amikor) kiesik valaki, akkor mindenki néz, mint hal a szatyorban, hogy de, de, de... Hát most miénk a legjobb futó, a legjobb elkapó, a legjobb fal, a legjobb második és harmadik WR, a legjobb irányító (vagy a védelemben így szuper épp valami, vagy úgy), aztán amikor van valami, akkor paff, jönnek a kifogások, hogy de ha ez játszana, vagy az játszana, akkor más lett volna.

Szóval lényegesen nagyobb jelentőséget tulajdonítanék én ennek a maradék embernek és az edzőknek, mint te.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kineveztük már Maurice Jones-Drew-t?
Stez
Én naponta 2-3-szor kinevezem, de aztán mindig visszamondja.
peterk2005
Van az olyan 6-7 is, de ki számolja 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kineveztük már Maurice Jones-Drew-t?
Stez
Én naponta 2-3-szor kinevezem, de aztán mindig visszamondja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)