Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kineveztük már Maurice Jones-Drew-t?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgyhogy hajrá Ballard, tessék jól draftolni, tessék jól igazolni, tessék tehetségeket találni.peterk2005
Speaking of talent acquisition:

Sheard 41. lett a pff top 101-es ranglistáján 2017-ben. A tavalyi 5 legjobbra értékelt Colts játékos között egyébként 3 Ballard igazolás van (Sheard, Hankins, Woods). És a maradék kettő is nem régi kukázás (Farley, Melvin). Őket szorosan követi Ballard tavalyi két top pickje (Hooker és Wilson), illetve a negyedik igazolása (Simon). És nem sokkal lejjeb Hairston, újabb Ballard pick, stb.

Tulajdonképpen egy év után is már Ballard tevékenysége alakítja döntően a Colts roster elejét. A top10-12 teljesítmény nagy részében benne volt a keze. Ez részben Grigson borzalmának újabb lenyomata is. De azért Ballard jó munkáját is dícséri. Lényegében nem volt rossz igazolása. Egy jó csapat magját 22-25 játékos adja, ezt kihívás összerakni magas színvonalon. A maradék embereket már sokkal könnyebb megtalálni. A Ballard által hozott 10-12 ember jelentős része a leendő minőségi magnak is a része lehet, ami bíztató. Természetesen az egy darab top100-as hely kevés. Kell majd több is, És lehetőleg előrébb is a 41-nél. Az nem Sheard lesz, tőle ez is szép. Oda Hookernek, vagy az új érkezők valamelyikének kellene majd odaérnie. És húznia magával minél többeket.

Idén 3-szor annyi cap space, a drafton pedig a tavalyi 15. helyett minden körben a 3. pick áll Ballard rendelkezésére a jó folytatáshoz. Folytassa is így ... vagy inkább még jobban. Ez az igazán fontos jelenleg. Ha ez sikerül, akkor a többi probléma úgyis "megoldja magát" addigra mire fontos lesz, hogy megoldódjon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw én a régebbi Mathis/Freenes/Brackett/Sanders (már amikor egészséges volt :/) D-t szerettem, lehet nem volt elit, de nem véletlen tolták ránk a fastest defense jelzőt, mert tényleg kibaszott gyorsak voltunk. Bár így most akkora elit UFA nem rémlik idén, akit esetleg behorgászhatnánk Brackett utódnak, szóval az így kérdéses nekem :/
coltman
A gyors jelzőt egyébként Ballard is külön kihangsúlyozta. És mondott egy olyan mondatot, hogy ez egy dome team, a meccsek (több, mint) felét dome-ban játssza. És manapság ahol építkeznek ott dome, vagy dome-szerű environment épül, úgyhogy ennél csak többet fog a jövőben dome-ban játszani. Dome-ban pedig a gyorsaság kulcstényező, ezért erre nagy hangsúlyt kell fektetni. És még azzal egészítette ki, hogy olyan rendszert szeretne, amibe a fiatal játékosok is gyorsan beépíthetők, (a játékos számára) egyszerű, könnyen tanulható, hogy ösztönből játszhassanak, ne kelljen gondolkodni.

Jól hangzik, de meglátjuk mi lesz belőle a gyakorlatban. Azért ebben a nagy coaching mizériában is jó emlékeztetni magunkat, hogy nem a HC személye fog dönteni menny és pokol között. Akkor sem, ha annyit beszélünk róla. Alapvetően mégiscsak az van, hogy szarból senki sem tud várat építeni, gránitból meg sokan. Fontos az edző, de még fontosabb, hogy mi van a keze alatt. Belichick nem csak azért győz Bostonban és nem győzött Clevelandben mert jobb edző lett mire Bostonba érkezett. Valószínűleg jó volt már előtte is. Kubiak nem azért nem nyert semmit Houstonban és nyert Denverben, mert ő személyesen időközben jobb edző lett. Valószínű, hogy Carroll sem 65 éves korára tanult meg edzősködni, hanem előtte is jó volt, csak a körülmények, az állomány, a stáb, stb. kevésbé volt segítségére. Sean Payton valószínűleg 2009 és 2017 között sem felejtette el a szakmáját. És mondjuk McVay sem feltétlenül csak azért billentett akkorát a Rams sorsán, mert ő akkora zseni, hanem valószínűleg azért is, mert számára nagyon passzoltak a körülmények is. (Akkor is, ha ez 1 éve esetleg még nem is látszott.) Ahogy Pederson sem csak azért nyert Superbowl-t vasárnap, mert akkora zseni, hogy vaspántokkal kell bent tartania a sok észt a koponyájában, hanem azért is, mert meg voltak hozzá az eszközei is, a feltételek. Amik a nehézségeken is átsegítették. És a fordítottja is igaz. A Jags nem azért szenvedett hosszú évek óta, mert csak vadbarmokat választott edzőnek. Hanem alapvetően azért, mert szarul draftolt, mert nem volt jó a csapat. Aztán elkezdtek jól draftolni, és lám, ott is megtanultak edzősködni.

Úgyhogy hajrá Ballard, tessék jól draftolni, tessék jól igazolni, tessék tehetségeket találni. Ha ez meglesz, akkor Indyben jó csapat lesz, akárki is lesz az aktuális reményemberünk. Jim Caldwell is eljutott a Superbowlig Manninggel. Manning-ünk ugyan nem lesz akkor se ha Luck felépül, de annál a 2009-es rosternél jobb overall minőségű rostert lehet építeni. És ez Ballard feladata. Ő válljon be nekünk hosszú távon, és akkor a többi úgy is jönni fog vele.

Na. írtam fél oldalnyi trivialitást. De jól esett leírni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Vétkesek közt cinkos, aki néma.
Cinkosok közt néma, aki vétkes.
Némák közt vétkes, aki cinkos.
Willis
Asszem sikerült bekeverednem 2 coltman idézet közé, de mindegy. 😀

Addig amíg kikeveredek, és Coltman eldönti, hogy mennyi az annyi, 85 vagy 75, itt egy kis anyag Eberbeflus-ról, aki közben megerősítette, hogy eszében sincs aaggódni a történteken, köszöni a lehetőséget és akárki is lesz a head coach, örömmel fog a keze alá dolgozni. (mondjuk mi mást is vártunk? 😊 )

 www.colts.com/news/article-1/Will-The-Colts-Make-A-Switch-Back-To-A-4-3-Base-Defense/03f17b6d-6859-4967-b761-4bd6ae48c892

(Szerintem ezzel el is dőlt, hogy érkezni fog egy minőségi - de legalábbis annak remélt - MLB. Merthogy nincs. És ez a Dungy-Marinelli-Eberflus féle tampa2-ből gyökerekből növesztett játékrendszer hajtvány anélkül fabatkát se fog érni.)
peterk2005
Nyugi, befejeztem 😀

Amúgy azzal kiegyeznék, ha top10 környéki D-nk lenne, azzal már egy egészséges Bandi simán elviszi a csapatot, és nem az van mindig, hogy akkor -10 vagy -15 pont, és akkor gyere haver, mentsd meg a seggünket már megint.

Btw én a régebbi Mathis/Freenes/Brackett/Sanders (már amikor egészséges volt :/) D-t szerettem, lehet nem volt elit, de nem véletlen tolták ránk a fastest defense jelzőt, mert tényleg kibaszott gyorsak voltunk. Bár így most akkora elit UFA nem rémlik idén, akit esetleg behorgászhatnánk Brackett utódnak, szóval az így kérdéses nekem :/
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 070 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vétkesek közt cinkos, aki néma.
Cinkosok közt néma, aki vétkes.
Némák közt vétkes, aki cinkos.
Willis
Asszem sikerült bekeverednem 2 coltman idézet közé, de mindegy. 😀

Addig amíg kikeveredek, és Coltman eldönti, hogy mennyi az annyi, 85 vagy 75, itt egy kis anyag Eberbeflus-ról, aki közben megerősítette, hogy eszében sincs aaggódni a történteken, köszöni a lehetőséget és akárki is lesz a head coach, örömmel fog a keze alá dolgozni. (mondjuk mi mást is vártunk? 😊 )

 www.colts.com/news/article-1/Will-The-Colts-Make-A-Switch-Back-To-A-4-3-Base-Defense/03f17b6d-6859-4967-b761-4bd6ae48c892

(Szerintem ezzel el is dőlt, hogy érkezni fog egy minőségi - de legalábbis annak remélt - MLB. Merthogy nincs. És ez a Dungy-Marinelli-Eberflus féle tampa2-ből gyökerekből növesztett játékrendszer hajtvány anélkül fabatkát se fog érni.)
peterk2005
Annyit tennék csak hozzá, hogy egyébként Eberflus hozzánk még Rob Ryan-el jött anno. Csak aztán Őt akarta a csapat, RR elküldése után is.

Kiffin és Marinelli pedig ez után, 2013 elején érkezett a csapathoz. Szoval csak azt akarom kinyögni, hogy én nem tudom Ő tényleg valójában mennyire kötődik a Dungy-Kiffin féle vonalhoz.

Jó, minőségi Mike meg minden védelembe kell 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy meg igazán be lehetne csukni a topikba a faszba úgy 2-3 napra, amíg elül a hullám
JSanyo
A suck for luck óta nem volt ekkora sanszunk, hogy meglökjük egy kicsit a topic postszámát, és te éppen most akarnád bezárni? Előzhetünk vazze. 😊
peterk2005
én azt nagy ívben leszarom, hogy mennyi a postszám... a hsz-ek 80%a hulladék
JSanyo
A maradek 20%-ot meg en irom. Hat na.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vétkesek közt cinkos, aki néma.
Cinkosok közt néma, aki vétkes.
Némák közt vétkes, aki cinkos.
Willis
Asszem sikerült bekeverednem 2 coltman idézet közé, de mindegy. 😀

Addig amíg kikeveredek, és Coltman eldönti, hogy mennyi az annyi, 85 vagy 75, itt egy kis anyag Eberbeflus-ról, aki közben megerősítette, hogy eszében sincs aaggódni a történteken, köszöni a lehetőséget és akárki is lesz a head coach, örömmel fog a keze alá dolgozni. (mondjuk mi mást is vártunk? 😊 )

 www.colts.com/news/article-1/Will-The-Colts-Make-A-Switch-Back-To-A-4-3-Base-Defense/03f17b6d-6859-4967-b761-4bd6ae48c892

(Szerintem ezzel el is dőlt, hogy érkezni fog egy minőségi - de legalábbis annak remélt - MLB. Merthogy nincs. És ez a Dungy-Marinelli-Eberflus féle tampa2-ből gyökerekből növesztett játékrendszer hajtvány anélkül fabatkát se fog érni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Akkor valaki nem autista, csak speciális mód kommunikál a világgal, nem tömeggyilkos, csak szereti az egyedüllétet, és sorolhatnám. Ő egy vadparaszt, egy igazi tahó, klasszikus "nekem mindent lehet, mert a világ körülöttem forog" mentalitású, ha valaki nem szorítja kemény keretek közé, szóval aligha hiszem hogy vannak elvei, csak annyi kevés esze, hogy abba a kézbe nem harap, amelyik eteti (BB, Kraft).coltman
az én szememben ilyenkor az se ártatlan, aki kussolt, ennyi.
peterk2005
coltman
Vétkesek közt cinkos, aki néma.
Cinkosok közt néma, aki vétkes.
Némák közt vétkes, aki cinkos.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Akkor valaki nem autista, csak speciális mód kommunikál a világgal, nem tömeggyilkos, csak szereti az egyedüllétet, és sorolhatnám. Ő egy vadparaszt, egy igazi tahó, klasszikus "nekem mindent lehet, mert a világ körülöttem forog" mentalitású, ha valaki nem szorítja kemény keretek közé, szóval aligha hiszem hogy vannak elvei, csak annyi kevés esze, hogy abba a kézbe nem harap, amelyik eteti (BB, Kraft).coltman
Igazad van, nem a jelzők a lényegesek. Nálam legalább úgy leírta magát a faszi mint nálad, max. a mentalitásunk különbözik és máshogy jelzőzzük.

Amúgy azzal vitatkoznék, hogy BB meg Kraft nem voltak gecik : ők ugyanúgy tudták, hogy ezzel a húzással JMD-t is olyan kényszerpályára tették, amit normális ember nem feltétlen húzott volna már meg - nem hinném hogy Kraft vagy BB nem tudta, mi lesz ennek ligaszerte a visszhangja, és hogy ezzel gyakorlatilag JMD karrierjének csúnya vége lesz (Pats or nothing).coltman
Ez kb. a barátnőmet meghúzza a postás esete. Van aki ilyenkor a postásnak esik neki, van aki a barátnőnek. Én a barátnő verők táborát szaporítom. 😀 A postáshoz nincs közöm, a barátnőm az aki elkötelezte magát hozzám, neki kellett volna tudnia, hogy szétteheti a lábát vagy sem.

Kraft nem kötelezte el magát felénk semennyire. Ő egy másik franchise feje, aki ugyanúgy joggal versenyezhet az edzőért, ahogy mondjuk a Giants tette. Előfordulhatott volna az a helyzet is, hogy a Giants sem nevez ki senkit, és ketten futunk JMD-ért, és úgy marad hoppon az egyik. Ez a biznisz része. Itt az a sáros, aki elígérkezik valahová, aztán nem tartja a szavát. Nem Kraft táncolt vissza, hanem JMD. Meg is ihatta volna a kávéját, aztán föláll, szépen elköszön, felül Irsay gépére és leszáll Indyben. Nem ezt tette.

(Az egy másik történet, ha Kraft direkt bosszúból csinálta. De, ahogy szerecsent se fogok soha mosdatni, úgy bizonyítékok nélkül sem fogok senkit pocskondiázni soha. A mendemonda meg nem bizonyíték.)
peterk2005
Úgy néz ki, akkor én ritka emberfaj vagyok, mert szimplán csak felbaszom magam az eseten, és otthagyom a postást meg a barátnőt is a faszba, és új lapot kezdek 😀

De komolyra fordítva, igazából én csak annyit mondtam, hogy azért nem 100%-0% az eloszlás a köcsögség terén az ügyben, hanem 80-20, 75-25, tökmindegy, nem patika mérlegen mérhető dolog ez. És bár korom ellenére furcsán szoktak ezen kijelentésem miatt nézni rám, de szoktam volt mondani, hogy beza a korral, és a tapasztalattal az emberen (értelmesről beszélek) a felelősség is nagyobb lesz. 10 év tapasztalat egy ifjonccal szemben nagy előny, 40 év tapasztalat 15-tel szemben nagy előny, és ezzel lehet élni, meg visszaélni. Nincs olyan ember, akit nem lehet átvágni, akinél nincs rutinosabb adott témában, nem lehet befolyásolni.

Számomra BB meg Kraft a visszaélést csinálta. Mindketten jóval nagyobb rutinnal rendelkeznek JMD-nél, aki ráadásul nem is az átgondolt emberek közé tartozik, és talán még kicsit erre rá is játszva egy olyan helyzetbe hozták, amiről azért ők sejtették, hogy elbizonytalanodik, manipulálhatóvá válik. Ettől még JMD a paraszt, de attól még a másik kettő is megtette a magáét a dologban. Kb mintha mondjuk tudod valakiről, hogy epilepsziás, mégis szó nélkül hagyod, hogy bemenjen egy diszkóba, és egy kísérletet sem teszel arra, hogy megállítsd - az én szememben ilyenkor az se ártatlan, aki kussolt, ennyi.
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy meg igazán be lehetne csukni a topikba a faszba úgy 2-3 napra, amíg elül a hullám
JSanyo
A suck for luck óta nem volt ekkora sanszunk, hogy meglökjük egy kicsit a topic postszámát, és te éppen most akarnád bezárni? Előzhetünk vazze. 😊
peterk2005
én azt nagy ívben leszarom, hogy mennyi a postszám... a hsz-ek 80%a hulladék

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor valaki nem autista, csak speciális mód kommunikál a világgal, nem tömeggyilkos, csak szereti az egyedüllétet, és sorolhatnám. Ő egy vadparaszt, egy igazi tahó, klasszikus "nekem mindent lehet, mert a világ körülöttem forog" mentalitású, ha valaki nem szorítja kemény keretek közé, szóval aligha hiszem hogy vannak elvei, csak annyi kevés esze, hogy abba a kézbe nem harap, amelyik eteti (BB, Kraft).coltman
Igazad van, nem a jelzők a lényegesek. Nálam legalább úgy leírta magát a faszi mint nálad, max. a mentalitásunk különbözik és máshogy jelzőzzük.

Amúgy azzal vitatkoznék, hogy BB meg Kraft nem voltak gecik : ők ugyanúgy tudták, hogy ezzel a húzással JMD-t is olyan kényszerpályára tették, amit normális ember nem feltétlen húzott volna már meg - nem hinném hogy Kraft vagy BB nem tudta, mi lesz ennek ligaszerte a visszhangja, és hogy ezzel gyakorlatilag JMD karrierjének csúnya vége lesz (Pats or nothing).coltman
Ez kb. a barátnőmet meghúzza a postás esete. Van aki ilyenkor a postásnak esik neki, van aki a barátnőnek. Én a barátnő verők táborát szaporítom. 😀 A postáshoz nincs közöm, a barátnőm az aki elkötelezte magát hozzám, neki kellett volna tudnia, hogy szétteheti a lábát vagy sem.

Kraft nem kötelezte el magát felénk semennyire. Ő egy másik franchise feje, aki ugyanúgy joggal versenyezhet az edzőért, ahogy mondjuk a Giants tette. Előfordulhatott volna az a helyzet is, hogy a Giants sem nevez ki senkit, és ketten futunk JMD-ért, és úgy marad hoppon az egyik. Ez a biznisz része. Itt az a sáros, aki elígérkezik valahová, aztán nem tartja a szavát. Nem Kraft táncolt vissza, hanem JMD. Meg is ihatta volna a kávéját, aztán föláll, szépen elköszön, felül Irsay gépére és leszáll Indyben. Nem ezt tette.

(Az egy másik történet, ha Kraft direkt bosszúból csinálta. De, ahogy szerecsent se fogok soha mosdatni, úgy bizonyítékok nélkül sem fogok senkit pocskondiázni soha. A mendemonda meg nem bizonyíték.)

Egy megjegyzés még a margóra: Nem Ballard miatt döntött így, hanem mert vannak màs pàciensei is akiket el kell adnia a jövőben! Mert ha nem teszi akkor nagyon nehezen tudna szerződéseket kötni.Fattyu
Egyértelmű. Ez egy elég szűk elit klub, marha sokat számítanak a személyes kapcsolatok, adott szavak. MJD olyant csinált, amire én nem tudok példát korábbról. Még a Belichick ügy is elő-előjön közel húsz év távlatából, pedig az messze-messze nem volt ennyire piszkos. Ott előbb Belichick-el basztak ki, hogy ne mehessen el. Ő erre reakcióként vonta meg a vállát, hogy akkor is otthagylak titeket. Teljesen más kontextus. (Ezért is sántít az a hasonlat, hogy miért ne kaphatna JMD új esélyt, Belichick is mindenkinek kellene. Egyrészt Belichick nem volt genya, az egy kölcsönösen csúnya vita volt, másrészt Belichick nyert 5 gyűrűt ahhoz, hogy kelljen.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Paganoval nem ez volt a baj. Felőlem lehet színtelen szagtalan, ha közben
1. a felépített rendszerében mindenki tudja mi a dolga, és azt meg is akarja csinálni,
2 a pálya mellett képes rendesen menedzselni a dolgokat, és néha képes váratlant húzni.
Ezeket innen nem fogod tudni megítélni.

Persze csak ha értesz mindenhez IS. Ezt meg tudjuk... 😉 #nohomo
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Frazier nekem keves. Szintelen-szagtalan. Na nalam alig-alig jelentene elorelepest Paganohoz kepest.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
 twitter.com/RapSheet/status/961606685939912704
Tony Adams
Frazier is volt Philly-ben Reid alatt nem? Irsay biztos nézte a SB-t és azt gondolja, hogy mindenkiből Doug (Pats double penetrator/deepthroater) Pederson lesz.

#nohomo

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
OFF: Mennyire lenne genyó dolog és karma-átok, ha most a Pats DC interjúztatásnál járna hasonlóan. Gondolom a szurkolóik nem lennének felháborodva 😊
Fast Willie
Nem mindegy? Amúgy nem Kraft vagy BB voltak a g*cik. Ők csak az üzletben megszokott módon leültek vele és adtak új ajánlatot. Ez McDaniels sara.

Amúgy meg lesz vele gondjuk nekik elég, ha majd BB búcsút int. Remek OC, de amilyen remek OC, olyan életveszély lesz minden másban. A denveri sztori után még lehetett abban reménykedni, hogy fiatal volt, korai volt neki a job meg hasonlók, és azóta beérett. De most megmutatta, hogy érett a fenét. Semmit nem változott. Én nem is azt mondanám rá, hogy gerinctelen, mert nem ismerem emberként. Lehet, hogy a maga hülye módján a maga világában vannak elvei. De akkor meg egy kamasz szintjén ragadt férfi testbe belenőtt infantilis gyerek. Sok történet szól arról, hogy akárhányszor valami krízishelyzet volt Denverben, igen hamar elkezdett feszült lenni, ordítozni, és magára csapta az ajtót. Nem bírta a feszkót, csak akkor érezte jól magát, ha bezárkózhatott az irodájába és a kedvenc játékával, az offense tervezésével foglalkozhatott. Minden mást lesöpört hogy oldjátok meg. Ha meg nem ment, akkor gondolkodás nélkül az első megoldást választva túl akart lenni rajta. Pont ahogy egy kamasz viselkedik. Azt is el tudom képzelni, hogy az indy állást is ezért mondta végül vissza. Bazdirgálta a fantáziáját, hogy HC lehessen, de a lelke mélyén tartott is tőle. Félt, hogy újra bukhat. És Ballard nem az a fajta, aki megsímogatja a vállát, hogy nincs semmi baj, csak csináld a dolgod, a többit bízd rám. Ő felelősséget is rakott rá. És akkor jött Kraft papa, meg Belichick nagybátyó, akik elmondták, hogy jó helye van itt, és ő rájött, hogy tényleg. Bill papa megold mindent, nem kell draftolni, nem kell új játékosokat találni, nem kell kiállni és nyilatkozni vereség után. Nincs nyomás se hét közben, se a meccseken, mert Bill megoldja, ő tartja a hátát. Ő meg csak élhet a hobbijának. Ami Billnek tökéletesen elég is, mert abban JMD tényleg marha jó. És 24/7-ben, fáradthatatlanul nyomja, az az élete.

Szóval Bill szempontjából logikus lépés volt. Patricia-t megoldják elég könnyen, de JMD-t nem lett volna egyszerű pótolni. Elég feladatot jelent a védelmet újra összerakni, az offense csak plusz problémákat jelentett volna. Bradynek is új emberrel kellett volna újrakezdenie a munkát. De ami rövid távon jó, az hosszú távon vissza is üthet. JMD nem fog felnőni, ha rá rakják a terhet, ugyanaz a hisztis infantilis lesz mint itt vagy Denverben. Persze Kraft is simán kiléphet a dealből. Megteheti, hogy BB visszavonulásakor megint leül vele és közli, hogy HC poszt nyema. Maradhat OC - ha az új HC hajlandó lesz vele dolgozni - vagy szia.

Mindebben nem is lett volna semmi gond, ha ez a szerencsétlen januárban eldönti, hogy mit akar, és mi nem baszunk el rá fölöslegesen egy hónapot.

Egyébként nem csak a Colts-osokat, a saját ügynökét, a bepalizott segédedzőket és a Pats-t amúgy se szeretőket akasztotta ki MJD. Charlie Weis is kiakadt például. Ő volr ugye MJD elődje mint Pats OC, ő nyerte az első három gyűrűt Belichick-el.
peterk2005
Akkor valaki nem autista, csak speciális mód kommunikál a világgal, nem tömeggyilkos, csak szereti az egyedüllétet, és sorolhatnám. Ő egy vadparaszt, egy igazi tahó, klasszikus "nekem mindent lehet, mert a világ körülöttem forog" mentalitású, ha valaki nem szorítja kemény keretek közé, szóval aligha hiszem hogy vannak elvei, csak annyi kevés esze, hogy abba a kézbe nem harap, amelyik eteti (BB, Kraft).

De még abban sem vagyok biztos, hogy megkapja a HC posztot majd, bőven kinézem belőle, hogy azzal, hogy megkapta az ígéretet, hogy majd BB után ő jön (egyébként mi másért maradt volna), és elkezd még nagyobbra nőni az arca, akkor lehet hogy Kraft a maga erkölcsös módján ahogy JMD átcsűrt minket a palánkon, úgy fogja ő JMD-t. De ez már legyen az ő problémája...

Amúgy azzal vitatkoznék, hogy BB meg Kraft nem voltak gecik : ők ugyanúgy tudták, hogy ezzel a húzással JMD-t is olyan kényszerpályára tették, amit normális ember nem feltétlen húzott volna már meg - nem hinném hogy Kraft vagy BB nem tudta, mi lesz ennek ligaszerte a visszhangja, és hogy ezzel gyakorlatilag JMD karrierjének csúnya vége lesz (Pats or nothing).

Ha valaki még emlékszik Ballard egyik első nyilatkozatára, ahol megkérdezték, hogy Pat-et célja-e visszacsábítani, akkor azt mondta, hogy első dolog az emberi oldal, és az NFL az életnek csak egy szakasza, és hogy ugyanúgy fontos az, hogy megtaláld, mit csinálsz majd utána.

Szóval ők bőven azon tudás birtokában voltak, hogy ezzel több rosszat tehetnek JMD-nek hosszútávon mit jót - mégis meghúzták, mert a saját érdeküket nézték, és a kis jóért simán képesek beáldozni egy karriert. Na ez az, amit Ballard, Irsay, Pagano, de szerintem ligaszerte a hasonló poszton lévő emberek 90+ százaléka mérlegelne, és nem így csinálná, ahogy BB meg Kraft tette, hanem előbb megejtették volna ezt a dumát, hogy ne hozzanak valakit ilyen helyzetbe, ennyi.

Ettől még JMD a fő barom, csak azért ne tegyünk úgy, hogy BB meg Kraft a szent tehén ebben a sztoriban, és teljesen ártatlan mód csak beszélgettek vele, mert pontosan tudták mit csinálnak.
coltman
Köszönöm, hogy leírtad helyettem, kb. szóról szóra így gondolom.

Amúgy a hozzászólásomban a JMD-t mentegető Pats szurkolókról írtam, hogy ők lennének a legjobban felháborodva - tisztelet a nem kevés kivételnek, de bizony a kisebbségnek - ha az ő csapatukkal történne hasonló. De ez a manőver annyira egyedi volt, hogy más csapatok ezután körbeveszik majd magukat biztosítékokkal. Pl. - ha már ment a jogászkodás - egy bíztatási kár (reliance interest) címén történő perlés simán kinézhet JMD-nek Colts részéről, ez ugyanis tipikus esete annak, hogy kárt okozott azzal, hogy "az adott szót megszegte".

A biztatási kár (más néven az utaló magatartás) a polgári jogban szereplő jogintézmény. Arra az esetre vonatkozik, ahol a károsodás a másokba vetett bizalom folytán, másnak a biztatására következik be. Ha valaki a célzott magatartásával másban valamely tény valósága iránt hitet ébreszt, és a másik e hite alapján kárt szenved, ezért a magatartás tanúsítója helytállni tartozik. A biztatási kár tehát abból a szándékos magatartásból következik be, hogy az egyik személy a másik jóhiszemű személyt alapos okkal költséges vagy más szempontból kárt eredményező, önhibáján kívüli magatartásra indította.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én tegnap teljesen megnyugodtam a sajtótájékoztató után. Bárki is jön, az lesz a megfelelő ember. A gondom max annyi, hogy kisebb a lehetőségek száma, így nem fix, hogy akit most leültet Ballard, az az, akit 1 hónappal ezelőtt is hozott volna (a JMD mizériát kivéve, vele nem számolva). Tegyük fel ha Vrabel vagy Nagy lett volna a no2. JMD mögött. Na ők már nem elérhetőek. De egyáltalán nem félek attól, hogy egy tutit hozna Ballard. Előbb hoz tutit mint egy "boom or bust" HC-t (már ha létezik ez a term edzőknél, bár Csipkelli miatt már tuti 😀), az igaz. De olyat fog hozni, aki tényleg előre fogja vinni a franchise-t. Vagy legalábbis ő azt gondolja, aztán persze ez az NFL, Ballard is besülhet még, nagyon keveset tett még le mint GM. De mint ember, vezető, engem kilóra megvett már eddig is, de a tegnapival végleg. Ha egy ilyen mentalitású HC-t talál, aki még a focsihoz is ért...lehet tényleg lenne újra rivalry. A Jax 1/4 után lett konf döntős, egy jó edzővel (bár legyen inkább 2, Coughlin ott a főmufti sztem), nekünk | egyelőre | nincs olyan keretünk (defben főleg) mint a Jaxnek, de nekik meg nincs Bandijuk. Igaz tavaly nekünk se volt...:\ Na de a lényeg az, hogy olyan nüanszok döntenek a ligában, hogy simán benne van, hogy egy egészséges Luckkal visszatérünk az AFC South élére.
Csomó fiatal van a keretben, ha idén sikerülne hozni még 4-5 olyan játékost a drafton, akik értéket jelenthetnek hosszú távon, akkor minden adott lenne, hogy visszatérjünk az élmezőnybe. Mondjuk ha Unokatestvérek Kirk tényleg a Broncosba megy, akkor a Jetsnek semmi értelme feljönnie a helyünkre. Max ha a Cardinals/Bills/vki meglepi csapat nem szerelmesedik bele az egyik QB-ba, de nekik már sokat kéne adniuk az 1/3ért. Szóval a letrade szerintem ilyen szempontból picit valószínűtlenebb, aztán persze nem csak irányítóért lehet feljönni.
De jó lenne már 1-2 héttel idősebbnek lenni, lehet Ballard nem szereti a timetableöket, de a várakozás megöl.

Más:
Luck:
Tegnap felvetődött a fejemben, egy gondolat. Ha valamilyen játékosnak/edzőnek/akárkinek valami komolyabb gondja van, az általában előbb, vagy utóbb de vagy a média elé áll vagy kiad egy statementet, legyen szó bármelyik major ligáról. Ha full egészséges, akkor elmondja, megmutatja, és mindenki továbblép. Abba lehet hagyni a fikciók kreálását. Ellenben ha tényleg gebasz van, akkor arról tudjon a nép. Nem mindig ez a bevett eljárás, tudom. Csak arra akartam kilyukadni, hogy az, hogy most már több, mint egy éve, hogy kb a parasztvakítás megy a Colts részéről, az azt a gondolatot ültette a fejembe, hogy lehet tényleg baj van Bandival. Amikor nem jön a hír, addig mindenki egyből a negatív dologra gondol. Tényleg ennyire "random" ez a váll rehab? Tényleg nem lehet tudni, hogy akkor kell-e második műtét, ha kell mikor? Ilyen kurva sok idő kell amíg kiderül? Nagyon szar példa, de építek egy házat, és majd amikor kezdenénk neki a tetőnek, majd kiderül, hogy jó volt-e a cement, amit használtam? Tudom, még Ballard is kiemelte tegnap, hogy a váll egy ilyen része a testnek, főleg azoknál, akik dobásra használják rendszeresen. Eddig úgy voltam vele, hogy Luck ha az OTA-kra nem is, de a pre seasonra legkésőbb már az első csapattal fog edzeni. Tényleg a kurva social media tehet róla, ha nem olvasnám naponta 3x azt, hogy jól lesz, meg 2x azt, hogy lehet career ending, akkor nyugodtabban telnének a napjaim.
Vkinek vmi értelmes válasz, hogy miért nem ad ki egyszerűen egy sima nyilatkozatot Luck, hogy "ez meg ez van, márc1-jére tudni fogjuk. köszi puszi"?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Remélem Ballard a főnök továbbra is, nem Irsay kedvence kell, csinálja csak Ballard.
De rettegek, hogy húzunk egy"tutit", nem merünk kockáztatni, és jön 1 D orientált Pagano no2.
Szerintem pont most kell rizikózni, sok veszíteni való nincs.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Állítólag az ügynöke kibaszta ezt a f.tarisznyát.Azért ez jelzés értékű.Tegnap már a guta ütött meg ahogy megpróbálták egyesek megmagyarázni hogy a rövidnadrág kitérdesedik.Pedig nem.
Imi1975
Ezt tegnap már kiveséztük. És nem, nem jelzésértékű. JMD ügynöke ugyanis Ballardé is volt egyben. Alap volt, hogy választania kell, és így fog cselekedni.
Stez
Egy megjegyzés még a margóra:
Nem Ballard miatt döntött így, hanem mert vannak màs pàciensei is akiket el kell adnia a jövőben! Mert ha nem teszi akkor nagyon nehezen tudna szerződéseket kötni.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay már megint hülye.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/961606685939912704
több mint 6 éve
deleted account 1 758
OFF: Mennyire lenne genyó dolog és karma-átok, ha most a Pats DC interjúztatásnál járna hasonlóan. Gondolom a szurkolóik nem lennének felháborodva 😊
Fast Willie
Nem mindegy? Amúgy nem Kraft vagy BB voltak a g*cik. Ők csak az üzletben megszokott módon leültek vele és adtak új ajánlatot. Ez McDaniels sara.

Amúgy meg lesz vele gondjuk nekik elég, ha majd BB búcsút int. Remek OC, de amilyen remek OC, olyan életveszély lesz minden másban. A denveri sztori után még lehetett abban reménykedni, hogy fiatal volt, korai volt neki a job meg hasonlók, és azóta beérett. De most megmutatta, hogy érett a fenét. Semmit nem változott. Én nem is azt mondanám rá, hogy gerinctelen, mert nem ismerem emberként. Lehet, hogy a maga hülye módján a maga világában vannak elvei. De akkor meg egy kamasz szintjén ragadt férfi testbe belenőtt infantilis gyerek. Sok történet szól arról, hogy akárhányszor valami krízishelyzet volt Denverben, igen hamar elkezdett feszült lenni, ordítozni, és magára csapta az ajtót. Nem bírta a feszkót, csak akkor érezte jól magát, ha bezárkózhatott az irodájába és a kedvenc játékával, az offense tervezésével foglalkozhatott. Minden mást lesöpört hogy oldjátok meg. Ha meg nem ment, akkor gondolkodás nélkül az első megoldást választva túl akart lenni rajta. Pont ahogy egy kamasz viselkedik. Azt is el tudom képzelni, hogy az indy állást is ezért mondta végül vissza. Bazdirgálta a fantáziáját, hogy HC lehessen, de a lelke mélyén tartott is tőle. Félt, hogy újra bukhat. És Ballard nem az a fajta, aki megsímogatja a vállát, hogy nincs semmi baj, csak csináld a dolgod, a többit bízd rám. Ő felelősséget is rakott rá. És akkor jött Kraft papa, meg Belichick nagybátyó, akik elmondták, hogy jó helye van itt, és ő rájött, hogy tényleg. Bill papa megold mindent, nem kell draftolni, nem kell új játékosokat találni, nem kell kiállni és nyilatkozni vereség után. Nincs nyomás se hét közben, se a meccseken, mert Bill megoldja, ő tartja a hátát. Ő meg csak élhet a hobbijának. Ami Billnek tökéletesen elég is, mert abban JMD tényleg marha jó. És 24/7-ben, fáradthatatlanul nyomja, az az élete.

Szóval Bill szempontjából logikus lépés volt. Patricia-t megoldják elég könnyen, de JMD-t nem lett volna egyszerű pótolni. Elég feladatot jelent a védelmet újra összerakni, az offense csak plusz problémákat jelentett volna. Bradynek is új emberrel kellett volna újrakezdenie a munkát. De ami rövid távon jó, az hosszú távon vissza is üthet. JMD nem fog felnőni, ha rá rakják a terhet, ugyanaz a hisztis infantilis lesz mint itt vagy Denverben. Persze Kraft is simán kiléphet a dealből. Megteheti, hogy BB visszavonulásakor megint leül vele és közli, hogy HC poszt nyema. Maradhat OC - ha az új HC hajlandó lesz vele dolgozni - vagy szia.

Mindebben nem is lett volna semmi gond, ha ez a szerencsétlen januárban eldönti, hogy mit akar, és mi nem baszunk el rá fölöslegesen egy hónapot.

Egyébként nem csak a Colts-osokat, a saját ügynökét, a bepalizott segédedzőket és a Pats-t amúgy se szeretőket akasztotta ki MJD. Charlie Weis is kiakadt például. Ő volr ugye MJD elődje mint Pats OC, ő nyerte az első három gyűrűt Belichick-el.
peterk2005
Akkor valaki nem autista, csak speciális mód kommunikál a világgal, nem tömeggyilkos, csak szereti az egyedüllétet, és sorolhatnám. Ő egy vadparaszt, egy igazi tahó, klasszikus "nekem mindent lehet, mert a világ körülöttem forog" mentalitású, ha valaki nem szorítja kemény keretek közé, szóval aligha hiszem hogy vannak elvei, csak annyi kevés esze, hogy abba a kézbe nem harap, amelyik eteti (BB, Kraft).

De még abban sem vagyok biztos, hogy megkapja a HC posztot majd, bőven kinézem belőle, hogy azzal, hogy megkapta az ígéretet, hogy majd BB után ő jön (egyébként mi másért maradt volna), és elkezd még nagyobbra nőni az arca, akkor lehet hogy Kraft a maga erkölcsös módján ahogy JMD átcsűrt minket a palánkon, úgy fogja ő JMD-t. De ez már legyen az ő problémája...

Amúgy azzal vitatkoznék, hogy BB meg Kraft nem voltak gecik : ők ugyanúgy tudták, hogy ezzel a húzással JMD-t is olyan kényszerpályára tették, amit normális ember nem feltétlen húzott volna már meg - nem hinném hogy Kraft vagy BB nem tudta, mi lesz ennek ligaszerte a visszhangja, és hogy ezzel gyakorlatilag JMD karrierjének csúnya vége lesz (Pats or nothing).

Ha valaki még emlékszik Ballard egyik első nyilatkozatára, ahol megkérdezték, hogy Pat-et célja-e visszacsábítani, akkor azt mondta, hogy első dolog az emberi oldal, és az NFL az életnek csak egy szakasza, és hogy ugyanúgy fontos az, hogy megtaláld, mit csinálsz majd utána.

Szóval ők bőven azon tudás birtokában voltak, hogy ezzel több rosszat tehetnek JMD-nek hosszútávon mit jót - mégis meghúzták, mert a saját érdeküket nézték, és a kis jóért simán képesek beáldozni egy karriert. Na ez az, amit Ballard, Irsay, Pagano, de szerintem ligaszerte a hasonló poszton lévő emberek 90+ százaléka mérlegelne, és nem így csinálná, ahogy BB meg Kraft tette, hanem előbb megejtették volna ezt a dumát, hogy ne hozzanak valakit ilyen helyzetbe, ennyi.

Ettől még JMD a fő barom, csak azért ne tegyünk úgy, hogy BB meg Kraft a szent tehén ebben a sztoriban, és teljesen ártatlan mód csak beszélgettek vele, mert pontosan tudták mit csinálnak.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Na, én beleszerettem a Rivalry is back on pólóba, úgyhogy én tutira rendelek magamnak egyet. Akit érdekel, az szóljon, szerintem olyan péntek délután dobom le a megrendelést, addig akit érdekel szóljon. Póló 25 dolcsi, szállítás 15, és oszlik annyi fele, ahányan leszünk.

 theshopindy.com/collections/newest-stuff/products/the-rivalry-is-back-on?variant=6138461782048

 pbs.twimg.com/media/DVdUynqU8AAB6Dq.jpg
coltman
20 perc alatt megcsinálom fele pénzért. | Mondjuk tök mindegy mit írok úgyse látszik 😀 |
Matthew99
akkor ide is
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pólónyomás - Közösség | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
OFF: Mennyire lenne genyó dolog és karma-átok, ha most a Pats DC interjúztatásnál járna hasonlóan. Gondolom a szurkolóik nem lennének felháborodva 😊
Fast Willie
Nem mindegy? Amúgy nem Kraft vagy BB voltak a g*cik. Ők csak az üzletben megszokott módon leültek vele és adtak új ajánlatot. Ez McDaniels sara.

Amúgy meg lesz vele gondjuk nekik elég, ha majd BB búcsút int. Remek OC, de amilyen remek OC, olyan életveszély lesz minden másban. A denveri sztori után még lehetett abban reménykedni, hogy fiatal volt, korai volt neki a job meg hasonlók, és azóta beérett. De most megmutatta, hogy érett a fenét. Semmit nem változott. Én nem is azt mondanám rá, hogy gerinctelen, mert nem ismerem emberként. Lehet, hogy a maga hülye módján a maga világában vannak elvei. De akkor meg egy kamasz szintjén ragadt férfi testbe belenőtt infantilis gyerek. Sok történet szól arról, hogy akárhányszor valami krízishelyzet volt Denverben, igen hamar elkezdett feszült lenni, ordítozni, és magára csapta az ajtót. Nem bírta a feszkót, csak akkor érezte jól magát, ha bezárkózhatott az irodájába és a kedvenc játékával, az offense tervezésével foglalkozhatott. Minden mást lesöpört hogy oldjátok meg. Ha meg nem ment, akkor gondolkodás nélkül az első megoldást választva túl akart lenni rajta. Pont ahogy egy kamasz viselkedik. Azt is el tudom képzelni, hogy az indy állást is ezért mondta végül vissza. Bazdirgálta a fantáziáját, hogy HC lehessen, de a lelke mélyén tartott is tőle. Félt, hogy újra bukhat. És Ballard nem az a fajta, aki megsímogatja a vállát, hogy nincs semmi baj, csak csináld a dolgod, a többit bízd rám. Ő felelősséget is rakott rá. És akkor jött Kraft papa, meg Belichick nagybátyó, akik elmondták, hogy jó helye van itt, és ő rájött, hogy tényleg. Bill papa megold mindent, nem kell draftolni, nem kell új játékosokat találni, nem kell kiállni és nyilatkozni vereség után. Nincs nyomás se hét közben, se a meccseken, mert Bill megoldja, ő tartja a hátát. Ő meg csak élhet a hobbijának. Ami Billnek tökéletesen elég is, mert abban JMD tényleg marha jó. És 24/7-ben, fáradthatatlanul nyomja, az az élete.

Szóval Bill szempontjából logikus lépés volt. Patricia-t megoldják elég könnyen, de JMD-t nem lett volna egyszerű pótolni. Elég feladatot jelent a védelmet újra összerakni, az offense csak plusz problémákat jelentett volna. Bradynek is új emberrel kellett volna újrakezdenie a munkát. De ami rövid távon jó, az hosszú távon vissza is üthet. JMD nem fog felnőni, ha rá rakják a terhet, ugyanaz a hisztis infantilis lesz mint itt vagy Denverben. Persze Kraft is simán kiléphet a dealből. Megteheti, hogy BB visszavonulásakor megint leül vele és közli, hogy HC poszt nyema. Maradhat OC - ha az új HC hajlandó lesz vele dolgozni - vagy szia.

Mindebben nem is lett volna semmi gond, ha ez a szerencsétlen januárban eldönti, hogy mit akar, és mi nem baszunk el rá fölöslegesen egy hónapot.

Egyébként nem csak a Colts-osokat, a saját ügynökét, a bepalizott segédedzőket és a Pats-t amúgy se szeretőket akasztotta ki MJD. Charlie Weis is kiakadt például. Ő volr ugye MJD elődje mint Pats OC, ő nyerte az első három gyűrűt Belichick-el. A fickó tényleg kinyírta magát Bostonon kívül.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag az ügynöke kibaszta ezt a f.tarisznyát.Azért ez jelzés értékű.Tegnap már a guta ütött meg ahogy megpróbálták egyesek megmagyarázni hogy a rövidnadrág kitérdesedik.Pedig nem.
Imi1975
Ezt tegnap már kiveséztük. És nem, nem jelzésértékű. JMD ügynöke ugyanis Ballardé is volt egyben. Alap volt, hogy választania kell, és így fog cselekedni.

több mint 6 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Állítólag az ügynöke kibaszta ezt a f.tarisznyát.Azért ez jelzés értékű.Tegnap már a guta ütött meg ahogy megpróbálták egyesek megmagyarázni hogy a rövidnadrág kitérdesedik.Pedig nem.