Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Manning Reichről :

“He is a tireless worker,” Manning continued. “He is a grinder. He is a guy that is going to be over there late at night. He and I text each other all the time, ‘Hey check out the Buffalo game, play number 40. That is a look we might see.’ I like that. I like a guy that is constantly got football on his mind and thinking about helping me. I am grateful for that kind of effort. I lean on Frank. I ask him a lot of questions and he is very comforting to me.

Ha csak fele olyan "elmebeteg", mint Manning, már jól hangzik a dolog 😉
coltman
Ez nagyszeru.
Kis tulzassal ez is mehet a kozhely gyujtobe. 8-))
Stez
... na és ez a Ti hősötök... 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na Bandi állítólag felbaszta magát JMD kihátrálásán. Gondolom, hogy nem vagyunk elég jók Jackdanielsnek | sorry a plagizálásért Helm, megtetszett 😀 | . Extra motiváltan tolja emiatt a rehabot, és minden Pats elleni meccs (kezdve a nyitófordulóval ha egészséges lesz) egy erkölcsi párbaj is lesz. Nem Lükére vall, de tetszik 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Manning Reichről :

“He is a tireless worker,” Manning continued. “He is a grinder. He is a guy that is going to be over there late at night. He and I text each other all the time, ‘Hey check out the Buffalo game, play number 40. That is a look we might see.’ I like that. I like a guy that is constantly got football on his mind and thinking about helping me. I am grateful for that kind of effort. I lean on Frank. I ask him a lot of questions and he is very comforting to me.

Ha csak fele olyan "elmebeteg", mint Manning, már jól hangzik a dolog 😉
coltman
Ez nagyszeru.
Kis tulzassal ez is mehet a kozhely gyujtobe. 8-))
Stez
Tény, nem is azért tettem be, hanem azért aki mondta - nem hinném, hogy Manning csak szimpla hazafiasságból BS-elne, és hasonlítaná magához indirekt mód (akiről ugye köztudott volt, hogy 7/24 elemzett, ha épp nem pályán volt).
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning Reichről :

“He is a tireless worker,” Manning continued. “He is a grinder. He is a guy that is going to be over there late at night. He and I text each other all the time, ‘Hey check out the Buffalo game, play number 40. That is a look we might see.’ I like that. I like a guy that is constantly got football on his mind and thinking about helping me. I am grateful for that kind of effort. I lean on Frank. I ask him a lot of questions and he is very comforting to me.

Ha csak fele olyan "elmebeteg", mint Manning, már jól hangzik a dolog 😉
coltman
Ez nagyszeru.
Kis tulzassal ez is mehet a kozhely gyujtobe. 8-))

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek, hogy milyen rendszert fog Reich itt kiépíteni. Ő egy olyan figura, aki megjárt néhány rendszert, dolgozott többféle felfogásban is. Annak idején mikor Manning QB coach-a volt, a Colts EP-t (Erhardt-Perkins) használt. Aztán amikor innen elkerült, átkerült Mike McCoy "kezei közé", ott is alapvetően EP működött. A Philly viszont Pedersonnal - legalábbis szerintem - WCO-t futtat. A linkelt Peter King cikkben van egy ilyen: "Gun trey left, open buster star motion … 383 X follow Y slant". Ez WCO. Viszont a "Philly special" és az, hogy Foles csuklópántján volt egy csomó speckó play "Wristband XXX" elnevezéssel nem tipikusan azok. (Nem tudom, hogy Foles a huddle-ben hogyan hívott, valószínűleg WCO.)

A Philly stábját dícséri, hogy amikor Wentz lesérült, és Folest kellett elővenni, akkor fogták magukat, és elővették a Chip Kelly(!!!) év felvételeit, és kiszemezgették abból(!), azokat a playeket amiben Foles a legjobb volt. És azokat, illetva azokra építve újakat kreálva lényegében írtak Folesnak egy saját playbookot. Mindezt idény vége felé, néhány hét alatt. Bravúros, mert úgy kellett megcsinálni, hogy az offense többi tagja ebből a lehető legkevesebbet vegyen észre.

Ha Reich ezt a kreativitást elhozza ide is, akkor nem féltem az offense-t. Már annak örülök, hogy Luck számára vége az Air Coryell időknek. Remélem Reich 56 éves kora nem jelenti azt, hogy ő volt az "öreg" a Philly stábban, aki végignézte a fiatalabb Pederson és DeFillippo munkáját, de csak mint utazó, aki egymaga képtelen hasonlót megcsinálni. A playhívásról elmondtam már a véleményemet. Vannak play caller zsenik, akik ösztönből zseniálisak, de manapság, akiknek ez a tehetség nem adatott meg, nekik ott van az analitika. Tessék az új dolgokat használni akkor. Ha arra is képtelen, hogy annak a segítségével jó színvonalon hívjon, akkor jó színvonalú playbookot, game plan-t se tud összerakni. Szóval ettől nem félek annyira. De majd meglátjuk.

Az sem izgat egyébként, hogy az OC tök ismeretlen. A harmincas évei közepén jár, McVay ennél fiatalabb volt amikor a "semmiből" OC lett, McDaniels dettó. És ő is a szokásos offensive quality control, QB coach, WR coach ranglétrát megjárta, dolgozott az offense különböző területein, edzett elkapót, QB-t, dolgozott playbookon, stb. Semmire nincs természetesen garancia, de az 56 éves Reich mellé inkább ilyen OC-t preferálok - fiatalt, nyitottat, aki már tablettel a kezében nőtt fel -, mint egy ötvenes éveiben járót, berögződött elképzelésekkel, munkamódszerekkel. A 2018 így is megy úgy is újabb felkészülési év lesz az átmenetben. A szakmai oldalon is lehet felkészülési / összeszokási évnek felhasználni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Manning Reichről :

“He is a tireless worker,” Manning continued. “He is a grinder. He is a guy that is going to be over there late at night. He and I text each other all the time, ‘Hey check out the Buffalo game, play number 40. That is a look we might see.’ I like that. I like a guy that is constantly got football on his mind and thinking about helping me. I am grateful for that kind of effort. I lean on Frank. I ask him a lot of questions and he is very comforting to me.

Ha csak fele olyan "elmebeteg", mint Manning, már jól hangzik a dolog 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Meme2...Szerintem brilliáns 😀

 cdn.vox-cdn.com/thumbor/7n5-84Vj2Xyj1fnK3lnP6NVv4ts=/800x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10212835/IndyRollerCoaster_BreakingT.jpg
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Az OC nem lesz könnyű menet, mert itt már nincs kötelező kiadás. Az NFL fura ura szabályai szerint a pozíciós edzőből OC-vá válás nem előléptetés, hanem lateral move. Töklogikus.

Szóval a Chargers tulajdonképpen "rendes volt", hogy elengedte Nick Sirianni-t interjúra.
peterk2005
Jó ilyen szinten azért él az értelmes emberek közössége dolog, ergo ha bejön a kérés az interjúra, és odaáll a csóka, hogy na, engem érdekel, szeretnék, akkor értelmes csapat elengedi, mert utána egy sértődött meg rossz szájízű emberrel ők se mennek sokra. És attól mert elmegy egy interjúra, attól még nem is biztos, hogy egyrészt a csapat akarja, vagy másrészt nem tol egy JMD-t.

Amúgy olyan szempontból még jól is elsülhet ez a dolog, hogy akik most idekerültek, azok nem számítottak arra, hogy jönnek, ergo sötét ló kategóriába tartoznak - ha nem homorítanak nagyot, akkor mondhatják, hogy ez van, nem ők voltak az első opciók, ha meg véletlen elsül a kezük, akkor meg toltak egy Leicestert 😀
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Reichről csak pozitív visszajelzések jöttek Philly-ben, emberileg nehéz nála tökéletesebbet találni szerintem. Hogy milyen főedző lesz az kérdéses, de erősen hozzájárult a sikerünkhöz szerintem, play-eket nem hívott de természetesen kulcsszerepe volt a game plan összeállításában. Ami nálunk nagyon jól működött az az, hogy mindenkinek volt inputja a game planre, remélhetőleg ezt is hozza magával és jó emberekkel veszi körbe magát. Nem az a "sexy hire", de általában ezek válnak be a legjobban 😊 Sok sikert Reich!
Cooltiszo
Ez mind szép és jó. Csak épp nem mindegy, hogy egy jó szakember további másik hárommal rak össze mindent, a szerepe sokkal kisebb úgy, hogy Pederson például vezényli a támadórendszert, vagy hogy ezúttal vezetőedzőként egyik korábbi kollégája sem lesz ott mellette, és sokkal de sokkal nagyobb szerep hárul rá.

Most tényleg ő lesz a vezér. Ég és föld a különbség. Az eddigi OC-jelöltektől nem dobtam hátast egyébként. Vagyis de, negatív szempontból.
Stez
Ez tény, de ha megnézed akkor Pederson 2 éve nagyjából hasonló tapasztalattal jött hozzánk, csak úgy mint anno Reid. Reid sose hívott play-eket előtte, Pederson pedig elvileg pár meccsen utolsó évében, de azért Reid mellett ezt fenntartásokkal kezelném. Reichnek kulcskérdés lesz hogy milyen stábot rak össze, de anno a Pederson-Reich-DeFilippo 3asból egyik se volt túl bíztató, mind Reich mind DeFilippo "bukott" OC évek után jöttek nem sokkal, aztán mégis egész potenst támadógépezetet raktak össze. Én inkább hoznék egy ötletekre nyitott, jó rendszert látott edzőt, mint egy autokratát (lásd pl McAdoo), aki csak azért is a saját szavát erőlteti. Vannak edzők akiknek az autokrata stílus bejön, de ez több embernél vezet bukáshoz mint sikerhez.

Én nagyon várom mit fog csinálni Reich, egy egészséges Luckkal sztem 10+ győzelmes szezon lesz.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/FieldYates/status/963233448763719680

Akkor a komolyabb kérdések el is dőltek edzői fronton.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az OC nem lesz könnyű menet, mert itt már nincs kötelező kiadás. Az NFL fura ura szabályai szerint a pozíciós edzőből OC-vá válás nem előléptetés, hanem lateral move. Töklogikus.

Szóval a Chargers tulajdonképpen "rendes volt", hogy elengedte Nick Sirianni-t interjúra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Reichről csak pozitív visszajelzések jöttek Philly-ben, emberileg nehéz nála tökéletesebbet találni szerintem. Hogy milyen főedző lesz az kérdéses, de erősen hozzájárult a sikerünkhöz szerintem, play-eket nem hívott de természetesen kulcsszerepe volt a game plan összeállításában. Ami nálunk nagyon jól működött az az, hogy mindenkinek volt inputja a game planre, remélhetőleg ezt is hozza magával és jó emberekkel veszi körbe magát. Nem az a "sexy hire", de általában ezek válnak be a legjobban 😊 Sok sikert Reich!
Cooltiszo
Ez mind szép és jó. Csak épp nem mindegy, hogy egy jó szakember további másik hárommal rak össze mindent, a szerepe sokkal kisebb úgy, hogy Pederson például vezényli a támadórendszert, vagy hogy ezúttal vezetőedzőként egyik korábbi kollégája sem lesz ott mellette, és sokkal de sokkal nagyobb szerep hárul rá.

Most tényleg ő lesz a vezér. Ég és föld a különbség. Az eddigi OC-jelöltektől nem dobtam hátast egyébként. Vagyis de, negatív szempontból.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
Nyilván a jövőben is az edző fogja hívni magát a playt, de a mostani asztalterítőtől...
peterk2005
a playcallingról is terveztem egy cikket, de félretettem későbbre, erről mondjuk mindig ez jut az eszembe: a kettő közül ki a sikeresebb edző?





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Reichről csak pozitív visszajelzések jöttek Philly-ben, emberileg nehéz nála tökéletesebbet találni szerintem. Hogy milyen főedző lesz az kérdéses, de erősen hozzájárult a sikerünkhöz szerintem, play-eket nem hívott de természetesen kulcsszerepe volt a game plan összeállításában. Ami nálunk nagyon jól működött az az, hogy mindenkinek volt inputja a game planre, remélhetőleg ezt is hozza magával és jó emberekkel veszi körbe magát. Nem az a "sexy hire", de általában ezek válnak be a legjobban 😊 Sok sikert Reich!

Szerkesztette: Cooltiszo
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg mindig Reich a HC?
Egyebkent Ballard favoritja szerintem Frazier volt.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peter KInget szeretem hallgatni / olvasni, tegnap egy egész hosszú cikke jelent meg a Philly Superbowl playhívásairól (az egyik Ertz playt külön kitárgyalják). Hárman is interjú alanyok, Pederson, Reich és MIke Groth (WR edző). Érdemes elolvasni. A végét is, mert pár bekezdést King szán Reich Indybe költözésére is.

 www.si.com/nfl/2018/02/11/eagles-super-bowl-zach-ertz-touchdown-wristband-145-mmqb-peter-king

Más. Egyre többekről hallani, hogy masszívan használnak analitikai segítséget a playhívásban. Pedersonnak például állítólag a Superbowl alatt folyamatosan mondta a fülére egy analitikus, hogy a hívni kívánt playnek milyen sikeressége van adott felállások ellen.

Nem zárom ki, hogy a játék jövője annyira ez lesz, hogy a rövidesen nem az oldalvonali zsenikről szól majd, hanem a tudományról. A fizikai felkészítés, étkezés, rehabilitáció már gyakorlatilag a tudomány irányítása alatt áll, nem az edzőében. Az edző csak informálódik, és megkapja a végeredményt.

Nyilván a jövőben is az edző fogja hívni magát a playt, de a mostani asztalterítőtől szerintem elég rövid lesz az út, hogy majd tabletet lássunk, az OC/HC meg majd tapizgat, kiválasztja a pályán látott personnelt, esetleg felállást is a gép azonnal dobja a szeme elé a héten összeállított playbookból a legesélyesebb hívható playeket. A háttérben meg egy csapat dolgozik gőzerővel, hogy élőben rögzítse neki az adatokat, hogy másodpercre up to date legyen minden.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem néztem utána, de magesküdtem volna, hogy Irsay még nincs 60! (Valahol olvastam egy hete, hogy 59-es) 😀 Szóval nem jól tartja magát 😀
Helmut Zimmer
Erre lehet mondani, hogy a jellemzés találó. 😀
Bár kicsit szégyellem is magam ezen poénkodva. Az ember gerince / csípője tönkön van és nem a piás életmód miatt. 😕
(Amúgy döbbenet, mert tényleg nincs még 60. Valamiért úgy emlékeztem 1-2 éve betöltötte.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/963029836427087873

Sirianni nekem sötét ló, de még csak 36 éves, ami pozitívum számomra.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
OFF:
Nagyon irritál ez a történet. - nem maga a HSz.
Tényleg Polian a balfasznak, mint archetípusnak a tökéletes példája? Tényleg Nick Saban a rossz választás? Tényleg Irsay a legkisebb fiú, aki egyenesbe teszi a dolgokat?

Nemrég itt volt némi vita Dungy nagysága kapcsán, hasonlóan érthetetlen volt.
Helmut Zimmer
Érthetően irritál. Ez csak egy kiszínezett történet valószínűleg. Azért raktam be mert túlságosan passzolt a helyzethez. 😊

u.i.:
Egyébként az elég jól "dokumentált", hogy Polian tényleg nem Dungy-t akarta. Ezt Dungy is többször elmondta ("I was hired by Jim Irsay", stb.) és Polian is beszélt róla utólag. Viszont Sabanról most hallok először Dungy kapcsán. Annak idején a pletyka Norv Turnerről szólt. Turner volt állítólag Polian favoritja. Sabanról korábban, a Mora igazolásnál súgdolóztak. Lehet, hogy ezt a kettőt "mixelte" a riporter össze, nem tudom.

Azóta sok víz lefolyt a Dunán. Irsay is más ember volt negyven valahány évesen, mint most, hatvan felett. Fiatalabb korában GM volt, sokkal aktívabban belefolyt. Grigsont - pechünkre - már sokkal szabadabbra engedte. De még ma is fenntart bizonyos döntéseket saját magának. A Grigson / Pagano konfliktusban ő kényszerítette a két ember vissza az asztalhoz, hogy leültök és kitaláljátok hogyan tudtok együtt dolgozni. Nem tudták, és nem Pagano ment, hanem Grigson. Grigson biztosan nem magát rúgta volna ki, úgyhogy itt is belenyúlt Irsay.

Nem zárom ki, hogy most is azt mondta, hogy oké, első kör a tiéd volt, de a második körben már én mondom ki a végső szót.
peterk2005
Nem néztem utána, de magesküdtem volna, hogy Irsay még nincs 60! (Valahol olvastam egy hete, hogy 59-es) 😀 Szóval nem jól tartja magát 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a Chargers fanoktól amit elcsíptem, az alapján passzorientált playbook lesz (no shit 😀), illetve felhozták negatívumnak, hogy kiszámítható a playhívása is. Nem most volt, amikor utoljára playt hívott, és biztos hogy neki + DeFilipponak is nagy szerepe volt abban, hogy idén ilyen jól muzsikált az Eagles támadósor, Wentz kiesése után is. Szóval nem aggódom, majd ha szeptemberben jön a run-run-incomplete-punt minden driveban, akkor lehet 😀 ...
Borbinho
Akik a vehemens edzőket szeretik, azok már októberben bosszankodni fognak, mert Reich is a Dungy, Caldwell, Pagano vonal. 😊 Csendes típus ő is.

Azt meg majd meglátjuk, hogy itt mire megy. Mike McCoy-t pl. én kifejezetten jó OC-nak tartom. A Tebow féle denveri offense-t például ő tette valamelyest működőképessé. És utána Manningnak is jó offensive rendszert állított össze, és harmonikusan tudtak dolgozni. San Diego-ban viszont HC-ként nem igazán találta a megoldást ő sem, nem csak Reich. Tavaly meg Denverben fél idényig húzta, abszolút semmit nem tudott kezdeni a Siemian/Lynch párossal (asszem ő Osweilerig el se jutott). Mégis elvitte az Arizona. Sokat számít, hogy hol milyen körülmények között kell produkálni. McDaniels se virított Tampa-ban.... (se Denverben).

Azért nem bánnám, ha az új trendekből (RPO, kicsi college behatás, stb.) felszedett volna magára Phillyben. De ha annyit megcsinál, hogy Chudzinsky 5-7 lépéses, hosszabb lefolyású playekre alapozó szisztémáját lecseréli gyors, rövid passzokra épülőre, már nyertünk, hívják bárminek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
OFF:
Nagyon irritál ez a történet. - nem maga a HSz.
Tényleg Polian a balfasznak, mint archetípusnak a tökéletes példája? Tényleg Nick Saban a rossz választás? Tényleg Irsay a legkisebb fiú, aki egyenesbe teszi a dolgokat?

Nemrég itt volt némi vita Dungy nagysága kapcsán, hasonlóan érthetetlen volt.
Helmut Zimmer
Érthetően irritál. Ez csak egy kiszínezett történet valószínűleg. Azért raktam be mert túlságosan passzolt a helyzethez. 😊

u.i.:
Egyébként az elég jól "dokumentált", hogy Polian tényleg nem Dungy-t akarta. Ezt Dungy is többször elmondta ("I was hired by Jim Irsay", stb.) és Polian is beszélt róla utólag. Viszont Sabanról most hallok először Dungy kapcsán. Annak idején a pletyka Norv Turnerről szólt. Turner volt állítólag Polian favoritja. Sabanról korábban, a Mora igazolásnál súgdolóztak. Lehet, hogy ezt a kettőt "mixelte" a riporter össze, nem tudom.

Azóta sok víz lefolyt a Dunán. Irsay is más ember volt negyven valahány évesen, mint most, hatvan felett. Fiatalabb korában GM volt, sokkal aktívabban belefolyt. Grigsont - pechünkre - már sokkal szabadabbra engedte. De még ma is fenntart bizonyos döntéseket saját magának. A Grigson / Pagano konfliktusban ő kényszerítette a két ember vissza az asztalhoz, hogy leültök és kitaláljátok hogyan tudtok együtt dolgozni. Nem tudták, és nem Pagano ment, hanem Grigson. Grigson biztosan nem magát rúgta volna ki, úgyhogy itt is belenyúlt Irsay.

Nem zárom ki, hogy most is azt mondta, hogy oké, első kör a tiéd volt, de a második körben már én mondom ki a végső szót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Caldwell közben Vikings OC lett. Ő mondjuk egyébként sem volt itt szóba jöhető jelölt.
Nick Sirianni neve nekem semmit nem mond. Kansasi és és Chargers kötődése van. Ballard és Reich is ismerhetik, ezért lehet jelölt. Mondjuk ez még nem teszi alkalmassá....

Ha ő jön akkor Reich valószínűleg követi Pederson példáját, és HC-ként ő fogja a playeket hívni azok után, hogy OC-ként nem hívta.
peterk2005
a Chargers fanoktól amit elcsíptem, az alapján passzorientált playbook lesz (no shit 😀), illetve felhozták negatívumnak, hogy kiszámítható a playhívása is. Nem most volt, amikor utoljára playt hívott, és biztos hogy neki + DeFilipponak is nagy szerepe volt abban, hogy idén ilyen jól muzsikált az Eagles támadósor, Wentz kiesése után is. Szóval nem aggódom, majd ha szeptemberben jön a run-run-incomplete-punt minden driveban, akkor lehet 😀 ...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Na, akkor erre itt egy történet. Phil Wilson az the Indianapolis Star újságírója beszélt erről tegnap az Indy rádióban:

"(Tony) Dungy wasn't Polian's guy. I know that for a fact, that Dungy was not who Bill wanted. Jimmy [Irsay] basically got Bill on a plane. He went down to Tampa. They got Tony and Bill in a room and said, You work it out. Jimmy just made it clear: He's my coach.

It's always been speculated that Polian wanted to hire Nick Saban as the Colts head man after Mora was canned. Some of you might not know this, but Saban was who Polian wanted to hire in 1998. The deal never materialized. Polian settled for Mora. Saban was eventually hired by an NFL team in 2006 (the Dolphins), only to lie to and then ditch them after two seasons so he can coach Alabama. While the coach in Miami, Saban also famously snubbed free agent quarterback Drew Brees and opted to sign Dante Culpepper. Brees signed with the Saints after the deal with Miami fell through. Saban was also an insufferable **** to both his players and his team employees."


peterk2005
OFF:
Nagyon irritál ez a történet. - nem maga a HSz.
Tényleg Polian a balfasznak, mint archetípusnak a tökéletes példája? Tényleg Nick Saban a rossz választás? Tényleg Irsay a legkisebb fiú, aki egyenesbe teszi a dolgokat?

Nemrég itt volt némi vita Dungy nagysága kapcsán, hasonlóan érthetetlen volt.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Caldwell közben Vikings OC lett.
peterk2005
Az nem de filippo?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Caldwell közben Vikings OC lett. Ő mondjuk egyébként sem volt itt szóba jöhető jelölt.
Nick Sirianni neve nekem semmit nem mond. Kansasi és és Chargers kötődése van. Ballard és Reich is ismerhetik, ezért lehet jelölt. Mondjuk ez még nem teszi alkalmassá....

Ha ő jön akkor Reich valószínűleg követi Pederson példáját, és HC-ként ő fogja a playeket hívni azok után, hogy OC-ként nem hívta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)