Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
El tudnátok képzelni hogy Bell nálunk legyen a legjobban fizetett RB? Oké, hogy sehol nincs a falunk a Steelerséhez képest, de kurva sokat dobna az offense-en. Kb a legjobb futó elkapásokban is, eddig is sokszor állt fel WR-ben, nem feltétlenül lenne kisebb szerepe mint Pittsburghben (ha ezért nem lennénk mi szimpik neki pl).
Ha nagy pénzt adunk vkinek, én inkább őt hoznám. Kb 4év 55-60misi, fele garantált. Aztán ha Luck épp nem nyer meccset majd nyer Bell 😊
Rogers egész jó volt amikor játszott, lesz sok WR fa piacon, még az is lehet h Moncrief is marad, nem biztos h hoznék Hilton mögé/mellé még valakit évi 12M+ért (no1 WR pénzért).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.

peterk2005
Derek Newton a Texans tackle-je, neki még a 2019-es szezonra is van érvényes szerződése, akire gondoltál az sztem Andrew Norwell. 😊
empty taxi
szoval peterk mar nemcsak a QB-kat keveri 😊.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.

peterk2005
Derek Newton a Texans tackle-je, neki még a 2019-es szezonra is van érvényes szerződése, akire gondoltál az sztem Andrew Norwell. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Landry-nek örülnék, Watkinsnak nem. Nálam Watkins egy Moncrief klón, nagy upside-al, ami képtelen kijönni belőle. Mindketten úgysem jönnek, annyit nem áldoz Ballard, és ha az egyikre kell voksolnom, akkor feltétlenül Landry. Vagy pedig A-Rob. Ő sem váltott világot mostanában (volt kifejezetten rossz éve is a sérülése mellett), de belőle már jött ki az "állat". Ha felépül és úgy tud játszani ahogy az első két évében akkor T.Y. felkötheti a gatyáját, mert a #1 pozíciója erősen veszélyben lesz.

Ha már free agency, akkor nálam a preferencia:
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.
- Vagy Melvin+Desir, vagy egy hasonló vagy jobb kaliberű CB. De nem Butler 😊 (Press man-be ő kicsi, nem elég agresszív.)
- Egy off ball LB. (Ha 4-3 lesz, akkor MLB potenciállal).
- Ha a fenti három megvan, a többi szabad a gazda. Jöhet WR, TE, még CB, még OL, még LB, bármi.

+ David Irving, ha a Dallas van olyan hülye, hogy csak 2. körös tendert rak rá. (Lawrence nem lesz szabadügynök, ezért nem írtam őt, és akkor már DE-t sem, mert Irvingen kívül a többitől nem vagyok lenyűgözve.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én JMD-vel kapcsolatban igazából Ballardban bízom. Ő az a típusú ember, aki a denveri JMD féle embereket tűzzel vassal irtja, kizártnak tartom, hogy ha csak a leghalványabb félelme lenne azzal kapcsolatban, hogy itt is denveri dúlásba kezd, akkor szerződteti. Ettől eltekintve, nekem sem szimpatikus ránézésre sem az ember. Valahogy az a tenyérbemászós, nagyképű fajta. De majd kiderül. Mindenesetre Pagano chopping woods-át hatodik évben is el tudtam viselni, még ha röhögés is fogott el. Ha JMD nem teljesít, őtőle 2 év után ki fog verni a víz, a h*lál f*szára fogom kívánni. 😊

A tehetségével kapcsolatban viszont manapság kevésbé emlegetik, de érdemes tudni, hogy ő 2006-ban lett először a Pats koordinátora, előtte pedig két évig (2004-2005) a QB coach volt. És érdemes ezt összevetni Brady fejlődési pályájával. Szinte tökéletes az időbeli egyezés. Brady 2004-2006 között alakult át fokozatosan Alex Smith típusú, nem hibázok, pontos vagyok, de túl sokat se vállalok game managerből igazi elit QB-vá. És 2005-2006 után vált az addigi defense dominanciájú csapat fokozatosan offense dominanciájúvá, szintén JMD keze alatt. És annak a széles repertoárú, elit játékosok mellett "szerepjátékosokat" is kiválóan használó rendszernek az alapjai is akkor lettek lerakva, ami akkor is és azóta is folyamatosan változik, de maga a rendszer akkor épült ki. És ez nem Belichick, ez JMD volt. (Legalábbis a végrehajtó. Az "engedélyt" biztos, hogy az öreg adta, de JMD volt aki megcsinálta.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
LeBeau szerintem jó ötlet lenne, Cardinalsnál is bejött Tom Pratt jelenléte - egyetlen fejvakarósdi nekem ebben az, hogy ezek az emberek inkább impact emberkék, első 1-2 évben tudnak nagy javulást mutatni, de utána valahogy mindig eltűnnek - lásd előbb említett Cards passrush, bár tény, hogy roster változás is benn van ezekben, lásd Campbell elmenetele.

Amúgy ha már JMD - az őszinte és tiszta gyűlöletemen kívül irányába - azt azért el kell ismernem, hogy a Jax ellen a második félidőben az offenseben megint nagyot alakítottak, ha ezt ténylegesen ide tudja hozni JMD Luck alá, akkor az nagyon odabaszhat.
coltman
JMD okos. Évek óta a pici fehérek nyerik a nagy meccseket a Patsnek, mint Welker, Edelman, Amendola. Ja, és Gronkowski. x-D

Egyébként ha már így, JMD esetében egyébként én nagyon kíváncsi leszek, nála ugyanis általában nagy szerepet kapnak a slot WR-ek, ennek alapján egyáltalán nem lepne meg, ha fognánk és odakúrnánk Landry, vagy valamelyik minőségi elkapó elé egy picit nagyobb pénzt.

JMD számára a megbízhatóság a pálya közepén érezhetően nagyon fontos és kiemelt hangsúlyt kap. Halkan jegyzem meg, egy bizonyos Danny Amendola szabadügynök lesz a szezon végén, nem lepne meg, ha jövőre már Colts-mezben látnám.

De én Landrynek örülnék a legjobban, ha meg szélre keresünk #1 kvalitású elkapót, akkor Watkins. Csak egyik sem lesz olcsó, szerintem évi 10 millió alatt egyikre sem lesz esélyünk.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
LeBeau szerintem jó ötlet lenne, Cardinalsnál is bejött Tom Pratt jelenléte - egyetlen fejvakarósdi nekem ebben az, hogy ezek az emberek inkább impact emberkék, első 1-2 évben tudnak nagy javulást mutatni, de utána valahogy mindig eltűnnek - lásd előbb említett Cards passrush, bár tény, hogy roster változás is benn van ezekben, lásd Campbell elmenetele.

Amúgy ha már JMD - az őszinte és tiszta gyűlöletemen kívül irányába - azt azért el kell ismernem, hogy a Jax ellen a második félidőben az offenseben megint nagyot alakítottak, ha ezt ténylegesen ide tudja hozni JMD Luck alá, akkor az nagyon odabaszhat.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elmondása szerint az edzőváltás óta senki sem kereste a Titanstől, hogy mit akarnak tőle, stb. Amikor így áll hozzá az új stáb, annak a vége általában az, hogy az illetővel nem kifejezetten számolnak a jövőben.

De nyilván én is arra az opcióra gondoltam, ha nem maradna, mert akkor viszont örülnék, ha itt kötne ki valami úton-módon, bár esélyét sem látom, ha nem marasztalja a Titans, akkor szerintem biztosan visszavonul.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos, hogy Lebeau nem marad Tennessee-ben? Csak azt olvastam, hogy "nem bánja, ha nem folytatja". Ez még elég feltételesen hangzik, inkább csak azt jelenti, hogy nem áll Vrabel útjába, ha mást szeretne.

Mindenesetre az új DC tanácsadójaként én is szívesen látnám. Hasonló szerepben, mint amiben Crennel volt tavaly Vrabel mögött.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán furcsa, de én elnézném itt legalább egy asszisztens/segéd/tanácsadó szerepében Lebeau-t. Nem muszáj megkapnia az egységet, de ha azt nézem, micsoda tapasztalattal rendelkezik bármilyen szituációt illetően, szerintem tudnánk hasznát venni.

Meg hát persze hozhatná a kémhíreket Tennesse-ből!!!
Stez
szerintem nem fog félni egy ilyen karaktert behúzni JMD, látszik h mcvay-nél is jól sült el.
mondjuk pont tegnap néztem, hogy a legtöbb pénzt arányosan a D-re pont a titans költ (60%), azért annyira nem lett elit a védelem, nem azt mondom h ez az ő hibája, de tény h ő sem egy übermensch
Miska84
Nem ő felelt azért, kik jöjjenek a védelembe, illetve azért pár többet kereső védő már ott volt Lebeau érkezésekor. Eleinte pedig asszisztens volt csak. És itt sem hinném, hogy DC lenne, mivel az valószínűleg már megvan, csak JMD bejelentéséig őt sem jelentjük be.

De Assistant DC-ként Lebeau tapasztalata szerintem nagyon jól jönne,

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Talán furcsa, de én elnézném itt legalább egy asszisztens/segéd/tanácsadó szerepében Lebeau-t. Nem muszáj megkapnia az egységet, de ha azt nézem, micsoda tapasztalattal rendelkezik bármilyen szituációt illetően, szerintem tudnánk hasznát venni.

Meg hát persze hozhatná a kémhíreket Tennesse-ből!!!
Stez
szerintem nem fog félni egy ilyen karaktert behúzni JMD, látszik h mcvay-nél is jól sült el.
mondjuk pont tegnap néztem, hogy a legtöbb pénzt arányosan a D-re pont a titans költ (60%), azért annyira nem lett elit a védelem, nem azt mondom h ez az ő hibája, de tény h ő sem egy übermensch

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán furcsa, de én elnézném itt legalább egy asszisztens/segéd/tanácsadó szerepében Lebeau-t. Nem muszáj megkapnia az egységet, de ha azt nézem, micsoda tapasztalattal rendelkezik bármilyen szituációt illetően, szerintem tudnánk hasznát venni.

Meg hát persze hozhatná a kémhíreket Tennesse-ből!!!

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Doyle is megy a Pro Bowlra, megérdemli, jó volt idén.
McDaniels jön második "interjú"-ra.
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
(Egyszer szurkolok ebben az életben a Jacksonville-nek - akkor is minek...)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább hozzuk el Butlert FA-ról Davis pénzéért, a szintén a Patstől berántott névrokona eléggé bejött. Nem volt jó éve, ami nekünk jó, talán olcsóbban aláír, de azért előtte viszont több elég erős idénye is volt.

Nem szeretnék cornert a drafton hamar, hiába nagy need, most nem látok olyan Ramsey-féle potenciális klasszist, akit vígan és megnyugvással az első napon kezdetni lehetne.

A cornereket, ha lehet, inkább a piacról oldanám meg. Ha sémát váltunk, ami egyébként elég esélyes, akkor mondanám Chubbot, bár én rá sem lőnék top picket, valahogy nem érzem, hogy ő olyan Miller, Bosa, Mack-féle hülye állat, aki mindenkit terrorizálni fog minden körülmények között. De hát persze ki tudja.

Nekem az az 1/3 erős érte. A baj az, hogy mindenkiért erős, aki needre jöhetne, úgyhogy én is amondó vagyok, 1/6-10 közé vissza kellene menni.

Smith például szerintem nagyon jó játékos, de nem Kuechly-szint, nem adnék top10-15 picket ILB-ért. Ne feledjük el, szinte minden évben 1-2-3 ILB-t húznak 1/20 és 2/20 között, olyanokat, akik ráadásul jól is teljesítenek élesben. Draftolunk a második kör elején is, ahol azért elég sok csapat talál Kendrickseket és hasonló leadereket.

Fos szar a keret, de a rengeteg cappel és ezekkel a pickekkel minden adott, hogy az LB-sorba találjunk egy megbízható leadert, akinek esze is van a játékhoz és rendelkezik a poszthoz kellő ösztönnel, tudjuk foltozni a secondaryt, ha úgy van, akkor Sheard másik oldalára pedig jöhet akár Chubb is.

Szükség van még két megbízható elkapóra, de ebből az egyik slot, akit nem kell szarrá fizetni, illetve Doyle mögé jöhet akár egy TE. A fal nagyjából fiatalokkal van tömve, potenciál van, egy RT-t elnéznék, oda ha minőséget hozunk, azért kell fizetni, az tény, de még mindig ott tartunk, hogy ilyen cappel bőven belefér.

Ahogy a Jax odatolta a lóvét Bouyénak, úgy szerintem nekünk is muszáj lesz befektetnünk valamelyik jobb cornerbe idén, attól függetlenül, hogy Wilsonból mi lesz. Muszáj egy vastag keretet kialakítanunk, elég ránézni a Jaguarsra, ahol tényleg szarásig kimaxolták a DL-t és a secondaryt, de meg is érte, tudnak megfelelően rotálni, megfelelő passh rusht és passz elleni védekezést tudnak folyamatosan generálni.

Coughlin nem hülye, New Yorkban megtapasztalta, hogy ez kell a gyűrűhöz és ez az, ami valamit érhet Brady és a többi jó irányító ellen. Mint ahogy a Chiefs is gondolkodás nélkül behúzta Fordot néhány éve, amikor egy Houston, Hali páros rohamozott folyamatosan. Nem érdekelte őket, BPA alapon húzták be a fronthétbe a játékosokat, hogy még hatékonyabbá váljon a pass rush.

Ilyen alapon nem zavarna, ha behúzzuk Chubbot, viszont a Colts most abban a nehéz helyzetben van, hogy kötelező kimaxolnia a behúzott tehetségekből a potenciált, mert óriási-óriási javulást kell hozniuk egyből a holt szezonban érkezőknek, hogy akárcsak ismét versenyben legyünk a csoportgyőzelemért. Nagyon kell egy Mack, Bosa, Miller-szintű vadállat.

Rengeteg helyünk lesz és szerintem abszolút nincs annyi sztárra szükség (ha én lennék a GM, egy „sztár” cornerrel és egy RT-vel számolnék, mint akik igazán sokba fájhatnak, a safety a minőségi is elhozható évi 7-9 millióért, ami nem a világ vége, simán belefér), hogy akárcsak megizzadjon Ballard a cap menedzseléssel.

Vastagítanunk kell a keretet, de az azért megoldható jó pénzekkel, tavaly meg Ballard az ilyen rotációs játékosokra többségében okosan költött, idén sem várok mást, ebben a tekintetben szvsz megfontolt lesz.

Ha a 2-3 legfontosabb FA-igazolásunk, plusz az 1/3 és esetleg a második körös választottunk korrekt kezdő lesz, akkor óriásit javul szerintem a csapat, és akkor még nem beszéltem arról, hogy esetleg lesz olyan szerencsénk, és egy egészséges Luck tapizza majd a center popóját, nem pedig Brissett.

Meg azzal sem számoltam, hogy McDaniels is óriásit dobhat Luckon egy jobban rászabott, számára kényelmesebb playbookkal, jobb hívásokkal, gameplanekkel. Ha pedig Brissett, ő rajta is sokat dobhat JMD, elvégre azért karrierje első évét mellette töltötte, talán az sem véletlen, hogy a Patriots épp őt draftolta.

És persze akkor bújjunk bele peterk bőrébe, gyártsunk egy kis összeesküvés-elméletet: vajon JMD sejthette már az idény elején, hogy a Colts vezetőedzői posztja vár rá, aminek köze lehet ahhoz, hogy Brissett épp ide került? Ha csak azt nézzük, hogy Pagano úgy lett megtartva, hogy 99.9 százalék volt, hogy repül... Irsay egyetlen kérése lehetett az Ballardhoz, hogy a 2017-es szezont még Csakkal húzzuk le.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Persze, a FA piac és Combine alapjaiban fogja ártendezni a képet. Ezek csak olyan szintű latolgatások, amiknek kb semmi értelme, de valamivel le kell kötnie az ember agyát, ha már ennyire korán kezdődött a holtszezonunk. (október)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Fitzpatrick van, aki nem is igazi CB, aztán a nagy űr. Qincy Wilson tavaly simán volt olyan prospect, mint az ideiek közül a legeleje. És mélység sincs mögöttük...
peterk2005
imádom az ilyet, Ward simán lehet Lattimore szint, Josh Jackson minimum egy lapon emlegethető névrokonával, Adoree-val, és a CB-k szoktak a legnagyobb eséllyel a felmérők után az ismeretlenségből gyorsan berobbanni az első körbe (mire a drafthoz érünk. pl. a UCF-es Mike Hughes már nagy eséllyel top20-ba várt pick lesz)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van több féle táblázat is (IRL sem mindig jön ki ezek alapján), de nekünk szerintem számolgatni ez is tökéletes.

Az 1/3-ért nem hiszem, hogy bárki az 1/20-on kívülről feljönne. Ahhoz el kell adni a házat. 😊 Tavaly többen is feljöttek a 10-hely környékére, és azért is jövő évi első kört kellett adniuk (plusz a többi). Az 1/3 meg dupla annyit ér, kifizethetetlen nekik.

Ha lesz egyáltalán trade, akkor a legvalószínűbb, hogy vagy a Denver vagy a Jets jön fel, hogy beelőzze a másikat a #3 QB-ért. (Esetleg a #2-ért ha előttünk valaki nem QB-t húzna, de erre nem sok esélyt látok.) Ha sikerülne, akkor pár helyet lépnénk hátra, és szinte nem veszítenénk semmit, mert aki feljön úgyis QB-ért jön. Mi viszont kaphatnánk egy extra 2. kört minimum.

Ha nem a Denver/Jets, akkor talán még a Dolphins/Redskins/Cardinals hármasból nyomhat valaki all-in-t, ha bent marad az a QB, aki nekik tetszik, és félnek, hogy a Denver/Jets elviszi. De ez már őrült drága lenne, én kicsi esélyt adok neki. Pedig nem is kell mondanom, hogy mennyire imádnám. Azért a kb. 10 helyes hátralépésért kb. egy teljes évi draftsort megkapnánk értékben. Barkley ide, Chubb oda, nincs az a játékos (QB-n kívül) aki megérne ennyit. Ballard 2 év alatt 3 évnyi full draftot nyomhatna (értékben). Durva...

Melvinnel és Desirrel remélem, hogy nem fogunk garasoskodni. Ha csórózunk, akkor komoly bajba is kerülhetünk, mert a most jövő draft a tavalyihoz viszonyítva ultra gyenge CB poszton. Fitzpatrick van, aki nem is igazi CB, aztán a nagy űr. Qincy Wilson tavaly simán volt olyan prospect, mint az ideiek közül a legeleje. És mélység sincs mögöttük...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
 profootballtalk.nbcsports.com/draft/draft-trade-chart/
ezt tényleg alapul szokták venni állítólag.
persze minden class más de valóban több egy 1/3 mint egy 1/21 + 1/22

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1/3 többet ér mint 1/21+1/22.
Jöjjön egy "impact player" | 😀 | , aki egyből dob is a játékon. Tőlem jöhet ILB is ha picit hátrébb megyünk, de egy gyors pass rushernek örülnék legjobban, ha lehet Mingonál picit nagyobb darab 😀 Ha Melvin és Desir is megy, akkor CB is jöhetne elején. Első kör után remélem hozunk anyagot az OL-be (még ha Mewhort marad is), elkapó sorba, egy futó is jöhetne (bár ott gyanús egy ex patrióta érkezése sztem), illetve LB sorba. Safetyn meg DL-en kívül igazából bárki jöhet. Ha átállás lesz akkor viszont megint lesz vagy 6 új kezdő a védelemben, új DC-vel...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Ha váltunk, akkor teljesen egyértelmű Chub. Ha maradunk 3-4-ben, akkor viszont a DLunk annyira nem gáz, a LB sort ott erősíteni meg 1/3-ra pazarlás. Akkor jöhet pl az 1/6 ra letrade. Azt nem néztem még, azért mit kaphatnánk.
Vagy a draft húzása lenne, ha a Bills két első körösét ki tudánk belőlük sajtolni az 1/3-ért. Jó 3-4 es ILB és OLB ott is lesz még elérhető.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha maradunk 3-4-ben, vagy valami hibrid féleséggel próbálkozunk, akkor többféle lehetőséget is látok, de ha 4-3-ba váltunk, akkor nálam Chubb a kötelező húzás. Nincs passrushunk, és Jó passrush nélkül megehetjük a kalapunkat. Piacról kicsi az esélyünk nagyot erősíteni, mert jó endek ritkán elérhetők. Marad a draft, annak is az eleje. Positional value-ban is az egyik legértékesebb, legdrágább poszt a DE, egy top5 pick simán ellőhető rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Oruljunk Vrabelnek
Stez
vigyázz mit kívánsz 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oruljunk Vrabelnek

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
...Vagy olyan csapattal lefelé csere, hogy még bent legyen a srác.
kristóf17
Egy Jets tradet 1/6-ra még el is tudnék képzelni. Később (pl 1/13 Skins, ha Cousins megy) már nem biztos, bent lesz.