Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
R.I.P.
Black_Adder
Ő inkább a hegyekben játszik mostanában 😀

Ahelyett, hogy örülnél Millernek, aki nélkül most sem lenne bajnoki címetek. Inkább megköszönnéd JMD-nek 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/JasonSpells/status/953002439636119553


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
2016-ot végigjátszotta. Egy meccset hagyott ki, concussion miatt. (Összesen másfél évet hagyott ki a 6 év alatt.)

Őszig - szerintem az áprilisi draftig - minden kiderült. Ha nem húzunk QB-t, Luck rendben lesz.

Apropó:
 twitter.com/AlbertBreer/status/953001606781554689


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
JMD nyilván fejlődött, de lehet itt Bill Bá is edző, ha majd ráugranak Luck vállára, oszt jónapot...utóbbi 3 évben egyszer sem játszott teljes szezont. Még pár eredménytelen évig lehet húzni, de utána el kell gondolkozni. Nyilván akkor, ha további években is sokat lesz sérült.
És még, ha minden ok, akkor is nehéz dolga lesz JMD-nek, mert a csoportban talán a Colts a leglyukasabb. Amilyen gyenge volt évekig a csoport, ezután jóval erősebb lesz egy SB contender Jax, masszív Titans, és egy beváló Watsonnal felálló Texans társaságában.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Naugye, éreztem én, hogy Ballard nem ugrik ukmukfukk bele egy ilyen McDaniels deal-be.

 twitter.com/AlbertBreer/status/952994428804849666

Most már azt is el tudom képzelni, hogy egész évben ezt tervezte, és még a Toub hír is csak smoke screen volt.
peterk2005
Nem tudom mennyire megbízható forrás, de ez alapján tényleg alaposan utánajárt JMD-nek.

 twitter.com/zkeefer/status/952551336658243585

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vártam már 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
R.I.P.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Naugye, éreztem én, hogy Ballard nem ugrik ukmukfukk bele egy ilyen McDaniels deal-be.

 twitter.com/AlbertBreer/status/952994428804849666

Most már azt is el tudom képzelni, hogy egész évben ezt tervezte, és még a Toub hír is csak smoke screen volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak kérni kellett, Nfl.comon már fent is van h JMD az új HC-nk.
Shurmur meg a Giantsé, Patricia meg akk a Lionsé.
Kik jöhetnek szóba mint koordinátorok?
Borbinho
Jason La Canfora reports that Josh McDaniels is expected to hire Cowboys LBs coach Matt Eberflus as his defensive coordinator and Raiders QBs coach Jake Peetz as his offensive coordinator with the Colts once he officially agrees to a deal.
Beki
A Cowboys LB coachról sokat nem találtam, Peetz meg ránézésre eddigi karrierje alapján kb segítő / elemző lesz JMD mellé. Playeket úgy is JMD hívja.
Majd körbekérdezek Cowboys meg Raiders topikbak mik a vélemények.

Peterk jogos, de Bill papa sztorit nem ma volt. Amiket már hivatalos oldalra kiraknak, már tényleg csak kb az aláírásra várnak általában.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak kérni kellett, Nfl.comon már fent is van h JMD az új HC-nk.
Shurmur meg a Giantsé, Patricia meg akk a Lionsé.
Kik jöhetnek szóba mint koordinátorok?
Borbinho
Ezek még nem hivatalosak. Szerintem annyi történt, hogy a Titans pletykákra válaszul a Colts kiszivárogtatott egy kontra hírt. Ha nem lenne elég közel a megállapodás akkor valószínűleg nem tették volna, úgyhogy azért erre lehet alapozni. De azért ne felejtsük, hogy Belichick hogy került a Patriotshoz...

Ha tényleg McDaniels lesz akkor a Raiders QB edzőt (nem jut eszembe a neve) és Matt Eberflus (Cowboys, LB edző) írják hozzánk koordinátoroknak. Utóbbi 4-3-as rendszerből jönne...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rapoport 2 órája kb. a teljes ellenkezőjét állította még. Mindegy, ha jól tudom bejelentés úgysem tehető meg amíg a Pats versenyben van. Addig még futhatunk pár kört a twitteren. )

Az viszont hivatalos, hogy a Titans kikérte Vrabelt interjúra. Ő nem Runey rule-os jelölt, az érdeklődés valós lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Csak kérni kellett, Nfl.comon már fent is van h JMD az új HC-nk.
Shurmur meg a Giantsé, Patricia meg akk a Lionsé.
Kik jöhetnek szóba mint koordinátorok?
Borbinho
Jason La Canfora reports that Josh McDaniels is expected to hire Cowboys LBs coach Matt Eberflus as his defensive coordinator and Raiders QBs coach Jake Peetz as his offensive coordinator with the Colts once he officially agrees to a deal.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak kérni kellett, Nfl.comon már fent is van h JMD az új HC-nk.
Shurmur meg a Giantsé, Patricia meg akk a Lionsé.
Kik jöhetnek szóba mint koordinátorok?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
The #Colts have held strong with their pursuit of #Patriots OC Josh McDaniels and that is expected to be his choice when an offer comes, sources tell me and @TomPelissero.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Toubot én még mindig a safety blanketnek érzem. Érte nem kell viaskodni, és feltűnően interjúztatni sem, Ballard "időtlen idők óta" ismeri.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet a Titans is beszáll a "harcba" JMD-ért a Giants mellett. Tényleg kezd már érdekelni ki lesz a HC, meg fogtok harcolni de nekem talán Shurmur is tetszene, azt nem tudom HC-nek milyen, de amit a Vikes offenseből kihoz az nagyon tetszik. Persze Zimmerrel meg elit deffel könnyebb.
Ha nem JMD akkor Toubon nem lepődnék meg, tavaly őt írták miután Ballard lett a GM, a KC St továbbra is elnök, senkivel se interjúzott, túl nagy a csend körülötte.
Az sem mellékes,.hogy a koordinátorok meg a stáb kinevezése se két nap, lassan történhetne már valami 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ezt én menekülő-útnak érzem, hogy mert Ballard hisz benne, akkor már biztos jó, higgyünk benne mi is. De mindegy, úgyis majd meglátjuk. És hogy most scoutolja az kb nálam a lófilét se ér - persze hogy BB alatt másképp muzsikál, viselkedik, ott poroszos rend van, és nem engedhet meg bármit. De ha kijön BB alól ---> Broncos. De ez az én látásmódom, ne legyen igazam, de ameddig nem bizonyítja nekem ellenkezőjét, addig nálam ő sajnos a nagy bukás lehetősége.

Azért a 2-14 az főként Curtis Painterek meg Kerry Collinsok miatt volt, nem az egész roster volt akkora ratyi - Ha Rogers helyett nem Lindley hanem CP játszott volna pl, akkor ők se hoztak volna egy meccset se, és azért a GB rostere sem teljesen nulla.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem a jellem miatt fázom JMD-től, hanem a "Belichick effekt" miatt. Attól tartok, hogy Bostonban minden kicsit jobban fénylik, mint amennyit ér. Belichick koordinátorokat válogat magának, nem a jövő HC-ait. Ami az ő esetében azt jelenheti - róla tudom leginkább feltételezni -, hogy a koordinátorainak kiválasztásakor két hasonló képességű jelöltből a kevésbé karizmatikust választja. Nézt meg Crennelt és a többieket. Mind nagyon jó koordinátorok, de BoB-on kívül egyik sem egy karizmatikus pali. McDaniels sem az, sőt Patricia sem. Arians, sőt Pagano sokkal karizmatikusabb emberek. Ez vezetőként azért nem mellékes trait. (BoB mondjuk karizmatikus, szóval van kivétel. Lehet, hogy ezért van még állása? 😊 Hibákat mindenesetre ő is bőven elkövetett. Csak ő túlélte. Eddig.)

Az emberi oldaláról azt gondolom, amit írtam. Az emberi oldal megismeréséhez nem kell együtt élni. Ballard a belső "források" szerint hónapok óta scoutolja McDaniels-t. Nem hirtelen ötlet volt, nem múlt héten látta szemtől szemben először. Szerintem meg sem hívja, ha a sok hónapnyi háttérmunka eredménye nem hoz erősen pozitív eredményt. Túl könnyen elengedte a Chiefs-es vonalat - amit személyesen is ismer - ahhoz, hogy azt feltételezzem, hogy do or die-ba ugrik fejest. Sőt, állítom neked, hogy akkor amikor Detroitban még Caldwellel tervezgették, hogy hogy tudnának playoffba csúszni, New Yorkban még McAdoo és Eli lecserélése körül állt a bál, akkor Ballardnak már készen volt a jelölt listája. Kidolgozott, alapos, minden részletre kiterjedő jellemzéssel. Jó ideje már minden elő volt készítve, és csak a statpisztolyra várt. Én ilyen metodikus, alapos embernek ismertem meg őt. Szerintem mindegyik másik klub döntése impulzívabb, rögtönzőbb volt/lesz, mint Ballardé. Ez nem jelenti, hogy automatikusan sikeresebb is lesz, de hogy megvizsgálta a döntést elölről, alulrúl, hátulról, száz irányból, abban biztos vagyok.

Az első randi vs együttélés problémában igazad van. De az másféle probléma, nem jellembeli. Ennek minden jelölt esetén meg lesz, meg lenne a kockázata.

A Manning időkbeli Colts gyengeségéről pedig szerintem a 2-14 mindent elmond. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a jelenlegi felhozatalból még mindig inkább JMD jöjjön, Pagano meg hiába volt jó emberileg, ha edzőként balfasz volt.
Farky
Na mer', JMD HC-ként egy agytröszt volt, vagy mi?
coltman
ő még nem bukott meg a Coltsban, sőt nem bukott meg a Coltsban 5x egymás után mint Pagano
Farky
Tény, csak Denverben, de sokkal nagyobbat 😀 Reméljük a narancs szín miatt volt, és a kék szín jó hatással lesz rá 😀
coltman
Figyelj, azért azt is add hozzá, hogy egy dolog az, amivel te nem számolsz, hogy igenis 6-7-8 év alatt az ember nagyon sokat változhat, főleg egy ilyen területen, mint a sport, meg annak a pszichológiája, a helyzetek kezelése, viszont Denverben konkrétan szenvedtek az irányítókkal abban az időben, és azért nem kicsit más felépíteni valamit egy Ortonra vagy egy nyolcbalkezes Tebowra, mint Luckra.

Ha pedig Luck egészséges lesz, neked pedig van egy ilyen alapköved a franchise-hoz, azért teljesen más filozófiát és felfogást ad, legalábbis szerintem. Azt pedig én még mindig tartom, hogy ez a 6-7 év, plusz a bukás, a további tapasztalatok BB mellett és egyebek igenis változtathatnak egy emberen. Ha az illető bölcs. Na most hogy JMD az-e, te nem tudhatod, és igazából peterk sem, de más sem, aki nem ismeri. Azért az elmúlt időszakban én már közel sem látok akkora „pofát” kisugározni belőle. Szerintem ő pontosan az a csávó, akit idő előtt bedobtak a mély vízbe, túl sokat gondolt, egyből oda akart baszni, viszont kapott egy olyan pofont, ami kicsit felrázta és visszaszállt a földre.

No offense, de picit előítéletes vagy JMD-vel kapcsolatban, én viszont ezzel nem értek egyet, mert szerintem ő annyit nem tett ezért, mintha mondjuk arról beszélnénk, hogy egy Fisher neve a tizenhatezredik bukása után is felvetődik.

Persze, elfogadom, hogy te fázol JMD-től, de ezeket a pszichológiai, jellembeli dolgokat, amitől te nagyon félsz, én például nem látom akkora faktornak, mert úgy gondolom, hogy történtek vele olyan dolgok, megkapta azokat a pofonokat, amikből – már ha okos ember – tanult.

Márpedig szerintem ő nem egy hülye fasz, csak egy pökhendi kis madár volt. De helyre lett rakva Denverben. Én bízom a fejlődésében.

De én most legfőképp azt nézem, hogy mit hozhat, mit adhat ő a csapatnak és Lucknak, ha viszont nem lesz hülye. És hát szerintem baromira sokat. Sokkal többet, mint Wilks, vagy Vrabel, vagy akiket itt emlegettek nálunk.

Itt volt évekig valami védőguru vagy mifasz, semerre sem tudta mozdítani a csapatot, most itt az ideje, hogy megpróbálkozzunk valakivel, akinek a kezéhez tényleg egy dinasztia fűzhető – a Colts legnagyobb fegyvere márpedig Luck, szerintem meg kell próbálni, hogy akkor most belőle hozzuk ki a maximumot, ehhez pedig JMD szvsz a megfelelő személy.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Jól van. Esetleg öt számot nem akarsz átküldeni nekem PM-ben? Ha bejönnek a jóslataid, akkor már leszarom, hogy ki lesz a HC idén, mert a nyerményemből megveszem az egész Indyt. x-)Stez
Álmodozz...Majd én veszem meg a Colts-ot, azt ha jól teljesítesz az interjún, akkor egye-fene, lehetsz majd akár az assistant long snapper coach is 😀
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Dehogyisnem, Pagano emberileg legalább nagyon is vállalható volt, JMD gyakorlatilag ennek a közelébe se fog érni, ezt sajnos én már most látom. Ami alapból még nem lenne akkora baj (bár azért jó se lenne), de mint feljebb említettem, Denver #2 szagot érzek, de nagyon erősen, amivel újabb 2-3 évet fogunk kukába dobni Luck karrierjéből, és akkor vsz el is köszönhetünk tőle, mert szépen el fog menni egy olyan csapathoz, ahol képesek nem egysejtű módjára csapatot építeni köré.coltman
Ha ez így lesz, akkor Ballardot is lehúzhatjuk a vécén. Én csak magam vagyok amikor döntéseket hozok, de egyedül is lett annyi szaglásom az évek alatt, hogy kiszúrjam, ha valaki morálisan / emberileg defektes. Egyetlen hosszabb interjúból is. Ha Ballard ennyi scout-tal, ennyi erőforrással ezt nem tudja kizárni, akkor nem jó GM. Akkor bukjon JMD-el együtt, és jöjjön Manning. 😊

Luck viszont nem megy sehova. 😊 Ez nem kívánságműsor. Manning sem ment sehova amikor lepukkant alatta a roster, Marino sem ment máshova. Ha Luck egészséges, akkor ő a Colts. Nem az edző, nem a GM, hanem ő. A Colts pedig nem megy sehova, legfeljebb éjszaka, kamionokkal. 😀
peterk2005
Hát most nem akarok itt nagyon belemenni, de ahogy azért te is írtad, hogy fázol JMD-től, pontosan sejted, tudod mire gondolok, mögöttes pszichológia, stb. Persze, elvileg minden lehetséges, az is, hogy a Browns jövőre megnyeri a SB-t, de azért beláthatjuk, hogy elég nagy oddsok lesznek erre. És egy interjú, meg a tényleges viselkedés az teljesen más : kb az első randi vs együtt élsz több évet hasonlatot tudnám hozni, elsőre mindig mindenki eladja magát, hogy mennyire szép, ha olyat akar, amit ott lát, és erőt vesz a sok marhaságán. De hosszú távon kijön a sok minden más, és ezt már láttuk JMD-nél. Szeretném azt hinni, hogy változott, meg hogy Ballard átlát ezeken, és ha tényleg denveri viselkedése van, akkor hagyják a francba, de valahogy a személyes tapasztalataim szigorúan ellent mondanak ezeknek, mármint hogy ekkorát tudjon változni egy ember. De mondom, ez az én tapasztalatom/megérzésem, jövőbe még nem látok - lehet jobb is 😀

PM alatt ennyire ratyi roster nekem közelében nem rémlik az első éveket leszámítva, hogy egy komplett védelem a fossal egyenlő, vagy hogy 2 használható elkapója van és vége. De Ballardot nem ekézem, ő tavaly azért lendített egy nagyot és láthatóan javulunk, szóval bízom benne, hogy idei UFA/drafton egy durvát odabaszunk a vetélytársaknak, és visszatérünk az élők közé.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Emberileg pontosan ugyanúgy lehet fejlődni és tanulni, mint ahogy a hibákból. Eltelt jó pár év, lenyugodhatott, bölcsebb, higgadtabb lehet, megváltozhatott a helyzetkezelése, a reakciói, a gondolkozása.
Stez
Hát azért 3X-en túl 6-7 év alatt egy vadparasztból nehezen tudom elképzelni, hogy kultúrember lesz, ez gyakorlatilag a mission impossible. Én ezért fázok tőle, mert sajnos én arra számítok, hogy egy Denver #2 lesz belőlünk, és így el fogunk oda jutni, hogy Luck első 7-8-9 éve gyakorlatilag kuka, ha értelmes közelítés lenne/lett volna, már rég akár több gyűrűje is lehetne, ehelyett mi balfaszkodunk Grigsonokkal Mokacsinókkal meg most JMD-vel.
ezt sajnos én már most látom
Stez
Jól van. Esetleg öt számot nem akarsz átküldeni nekem PM-ben? Ha bejönnek a jóslataid, akkor már leszarom, hogy ki lesz a HC idén, mert a nyerményemből megveszem az egész Indyt. x-)coltman

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dehogyisnem, Pagano emberileg legalább nagyon is vállalható volt, JMD gyakorlatilag ennek a közelébe se fog érni, ezt sajnos én már most látom. Ami alapból még nem lenne akkora baj (bár azért jó se lenne), de mint feljebb említettem, Denver #2 szagot érzek, de nagyon erősen, amivel újabb 2-3 évet fogunk kukába dobni Luck karrierjéből, és akkor vsz el is köszönhetünk tőle, mert szépen el fog menni egy olyan csapathoz, ahol képesek nem egysejtű módjára csapatot építeni köré.coltman
Ha ez így lesz, akkor Ballardot is lehúzhatjuk a vécén. Én csak magam vagyok amikor döntéseket hozok, de egyedül is lett annyi szaglásom az évek alatt, hogy kiszúrjam, ha valaki morálisan / emberileg defektes. Egyetlen hosszabb interjúból is. Ha Ballard ennyi scout-tal, ennyi erőforrással ezt nem tudja kizárni, akkor nem jó GM. Akkor bukjon JMD-el együtt, és jöjjön Manning. 😊

Luck viszont nem megy sehova. 😊 Ez nem kívánságműsor. Manning sem ment sehova amikor lepukkant alatta a roster, Marino sem ment máshova. Ha Luck egészséges, akkor ő a Colts. Nem az edző, nem a GM, hanem ő. A Colts pedig nem megy sehova, legfeljebb éjszaka, kamionokkal. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát a jelenlegi felhozatalból még mindig inkább JMD jöjjön, Pagano meg hiába volt jó emberileg, ha edzőként balfasz volt.
Farky
Na mer', JMD HC-ként egy agytröszt volt, vagy mi?
coltman
ő még nem bukott meg a Coltsban, sőt nem bukott meg a Coltsban 5x egymás után mint Pagano
Farky
Tény, csak Denverben, de sokkal nagyobbat 😀 Reméljük a narancs szín miatt volt, és a kék szín jó hatással lesz rá 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Hát a jelenlegi felhozatalból még mindig inkább JMD jöjjön, Pagano meg hiába volt jó emberileg, ha edzőként balfasz volt.
Farky
Na mer', JMD HC-ként egy agytröszt volt, vagy mi?
coltman
ő még nem bukott meg a Coltsban, sőt nem bukott meg a Coltsban 5x egymás után mint Pagano

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning