Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már emlékszem, hogy ki,de a napokban feszegette valamelyik topikban (Giants?), hogy McDaniels full kontrollt szeretne és erős GM mellé (mint Gettlemen vagy Ballard) nem férne el.

Úgyhogy a szervezeti kultúra lehet ok, hogy kit választ, bár lehet, hogy marad OC a Patsnél.
Fast Willie
Szerintem ez bullshit. Már az első része. Én Luck miatt gondolnám McDanielst, mert egy hozzá hasonló koponya számára kiemelt fontosságú, hogy ne backup-szintű irányítóval kelljen elkezdenie a munkát, és ha ő felépít a semmiből egy rendszert, akkor ahhoz meglegyen a megfelelő alapkő.
Stez
A Lionsnál pedig szerintem amúgy egy Erhard-Perkinsre jobb a játékosállomány, mint akár NY-ban, akár Indyben.
Fast Willie
Tök mindegy a játékosállomány, az irányító személye a lényeg. Márpedig JMD-nek fel kell építenie valamit. Namost Luck ehhez kurva erős opció. A 123 éves Elisha Nelson Manning nem, tetszik vagy sem, ő rá már nemigen lehet építeni semmit sem. A Lions opció lehetne, azt adom, elég erős offense-gépezetet lehetne összepakolni.

Ami ott elgondolkodtató, hogy kurva erős a csoport, brutális csapatokkal, egy Rodgersszel, egy Minnesotával. JMD gondolkodhat úgy, hogy a Colts a gyengébb csoportból egy egészséges Luckkal akár első évében odabaszhat, az AFC-ben könnyebb vitézkedni, azért ott könnyebb elkezdeni úgymond a „karrierjét”, miután a Denverben azért elég erősen leírta magát.

Szerintem egyébként nem marad a Patsnél, én legalábbis biztosra veszem, hogy jön hozzánk, azért elég erős, hogy sorra mondják vissza a jelöltek az interjúkat és azzal indokolják, hogy a Colts tulajdonképpen már megtalálta a HC-t, ez meg csak smokescreen.

És McDaniels volt kb. az első, aki jött hozzánk interjúra, az ő oldaláról állítólag óriási a Luck-imádat is. Kivel egyeztünk volna meg, akit nem jelentettünk volna be akkor? Vagy végre te is beláttad, hogy Belichick jön? x-D

ENNYI!

Egyébként számomra az jelzi, hogy itt a háttérben valami már történt, mert Irsay és Ballard is totál nyugodtan viselkedik, amikor az új edzőről kérdezik. Túlságosan nyugodtan is. Ha pedig megnézzük, kiket emlegettek nálunk jelöltként, akkor nem is nagyon rémlik olyan, akire még nagyon várhatnánk, mert PO-ban van a csapata.

Én egyébként jelen helyzetben nagyon bírnám JMD-t, egyik másik jelölt sem nyerte el igazán a tetszésem. Illetve annak is örülnék, ha egy ilyen Offense-elme kötne itt ki. Tavaly pletykálták Grudent, Paytont, őket imádnám (imádtam volna) most is, de mivel idén fel sem vetődött egyik sem a Coltsnál, az említett jelöltek közül egyértelműen JMD-t favorizálom. Azért csak nem esünk ki vele az NB II-be, na.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Már emlékszem, hogy ki,de a napokban feszegette valamelyik topikban (Giants?), hogy McDaniels full kontrollt szeretne és erős GM mellé (mint Gettlemen vagy Ballard) nem férne el.

Úgyhogy a szervezeti kultúra lehet ok, hogy kit választ, bár lehet, hogy marad OC a Patsnél.
Fast Willie
Szerintem ez bullshit. Már az első része. Én Luck miatt gondolnám McDanielst, mert egy hozzá hasonló koponya számára kiemelt fontosságú, hogy ne backup-szintű irányítóval kelljen elkezdenie a munkát, és ha ő felépít a semmiből egy rendszert, akkor ahhoz meglegyen a megfelelő alapkő.
Stez
A Lionsnál pedig szerintem amúgy egy Erhard-Perkinsre jobb a játékosállomány, mint akár NY-ban, akár Indyben.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Eli Manning-gel is dolgozhatnak együtt, aki már kétszer legyőzte a Pats-et SB-ban, így JMD-nek lehetősége lenne borsot törni BB orra alá vele harmadszor is. Szép konteó...

Miért jönne el a tutiból egy erős kezű GM mellé, ahol Luck állapota sem biztos, ha nem kap teljes kontrollt a roster és a cap felett? Lionsnál ez meglenne, és ott pl. Bob Quinn miatt van rendszerkötődés/ismeretség is. Amúgy simán kinézem JMD-ből az egoja alapján, hogy azt gondolja magáról, hogy Belichick szintjén van és képes is kvázi GM-ként tevékenykedni.

Persze Patricián is sok múlik, hogy hová megy, mert neki meg álmai csapata a Giants, de a Lionsnál meg alakíthatná saját szája íze szerint a védelmet és persze megint csak a Quinn kapcsolat. Szóval sok összetevője van.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már emlékszem, hogy ki,de a napokban feszegette valamelyik topikban (Giants?), hogy McDaniels full kontrollt szeretne és erős GM mellé (mint Gettlemen vagy Ballard) nem férne el.

Úgyhogy a szervezeti kultúra lehet ok, hogy kit választ, bár lehet, hogy marad OC a Patsnél.
Fast Willie
Szerintem ez bullshit. Már az első része. Én Luck miatt gondolnám McDanielst, mert egy hozzá hasonló koponya számára kiemelt fontosságú, hogy ne backup-szintű irányítóval kelljen elkezdenie a munkát, és ha ő felépít a semmiből egy rendszert, akkor ahhoz meglegyen a megfelelő alapkő.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Már emlékszem, hogy ki,de a napokban feszegette valamelyik topikban (Giants?), hogy McDaniels full kontrollt szeretne és erős GM mellé (mint Gettlemen vagy Ballard) nem férne el.

Úgyhogy a szervezeti kultúra lehet ok, hogy kit választ, bár lehet, hogy marad OC a Patsnél.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wilks már elbeszélgetésre se jön, JMD lesz ebből
baggio 🏈
Michael Lombardi szerint két komoly érdeklődő van JMD iránt, a Colts és Giants, plusz azt mondta nem kizárt, hogy még a Cardinals képbe kerül. Szerinte JMD nem fogja elfogadni a Giants ajánlatát - ha kap - mert a szervezeti struktúra nem olyan ami JMD-nek megfelelne. Nem fejtette ki, hogy pontosan hogy érti ezt. Feladatkör, mozgástér, személyi feltételek?

Mindegy, kizárásos alapon Lombardi szerint JMD vagy sehova sem megy, vagy ide jön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wilks már elbeszélgetésre se jön, JMD lesz ebből
baggio 🏈
hát a kettő közül már én is inkább McDaniels-t mondom.

Do or die

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki nem HC interjúról volt szó, hanem valami másról. A local mediaban mennek a konteók, hogy valamelyik HC jelölt említhette meg őt, mint lehetséges koordinátort / pozíciós edzőt, ha őt választjuk. És Ballard emiatt ült le vele. És vannak olyan vélemények is, hogy nem is edzőnek hívtuk, hanem valami másnak. (Mégis minek? Sofőrködni?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JMD mellé DC-nek el tudnám képzelni Bill Belichicket.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 twitter.com/ESPNRittenberg/status/951237455486865409
baggio 🏈
azosztigen.

Az nem lenne rossz, ha outside of the box jelleggel gondolkodva találnánk valakit, akire senki más nem gondolt.

De Rhule kb ilyen Marrone-típusú edző, aki volt már ugyan NFL-ben, de most évekig elvolt a college középmezőnyben, országos figyelem nélkül.
Höri
jól sikerülhetett az interjú!

 twitter.com/RapSheet/status/951647232515821568

Wilks már elbeszélgetésre se jön, JMD lesz ebből

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/951494413104091136
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy azért nem jelentettünk még be senkit sem, mert nem lehet bejelenteni.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/ESPNRittenberg/status/951237455486865409
baggio 🏈
azosztigen.

Az nem lenne rossz, ha outside of the box jelleggel gondolkodva találnánk valakit, akire senki más nem gondolt.

De Rhule kb ilyen Marrone-típusú edző, aki volt már ugyan NFL-ben, de most évekig elvolt a college középmezőnyben, országos figyelem nélkül.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 twitter.com/ESPNRittenberg/status/951237455486865409


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem örülök neki túlságosan. (Megfordult a fejemben, mint lehetséges OC, ha védő HC jönne.)

Egyébként sem rajongok, hogy ilyen gyorsan szétkapkodják a jobb alsó szintű edzőket. Amennyire rohanunk a HC választással, utána még OC, DC, a vége az lesz, hogy elvisznek minden épkézláb edzőt és a végén válogathatunk a munkanélküliekből.

Mindegy, ez van. Ha nem vinnék őket, akkor megtartani sem lenne érdemes őket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Lenyultak philbint. Jelentős visszaesest várok az OLtol. Mindjuk nem tudom hova 🧐😢

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
TY mehet a Pro Bowl-ra.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/950874378346139649
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ki mit vár Belichick érkezésétől?
Stez
Hogy vele leeresztve is nyerni fogunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
És ki mit vár Belichick érkezésétől?
Stez
Pont így gondolom. Jön Brissett után, ha már Jimmy-re nincs esélye. Tudja, hogy hibázott. Kétszer is.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És ki mit vár Belichick érkezésétől?

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Akkor passzolom a dolgot, én már nem tudom kinek mit higgyek 😀 Akkor hátradőlök, és várom a sült galambot - csak ne JMD legyen ráírva, mert akkor eladom a Colts mezeimet sürgősen 😀
coltman
Ennyire tartasz tőle? 😊

Amúgy meg ne higyj senkinek 😊 Akiknek ez a feladatok, azok is elég csinos bust-rate-el dolgoznak. Úgyhogy ez tényleg valamennyire úgy is lutri.
peterk2005
Hát aki ennyire leszerepel egyszer az nálam egészen addig ott marad, míg nem bizonyít, hogy az nem egyszeri dolog volt. És amúgy is másik csapatom révén (MU) az utóbbi 5-6 év ezzel telt, hogy kísérletezgetünk az edzőkkel, és elég nagy szopás azt elviselni, nem akarom még itt is azt nézni, hogy JMD mit kísérletezget össze megint. De persze ez az én bajom, szar csapatokat választottam 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor passzolom a dolgot, én már nem tudom kinek mit higgyek 😀 Akkor hátradőlök, és várom a sült galambot - csak ne JMD legyen ráírva, mert akkor eladom a Colts mezeimet sürgősen 😀
coltman
Ennyire tartasz tőle? 😊

Amúgy meg ne higyj senkinek 😊 Akiknek ez a feladatok, azok is elég csinos bust-rate-el dolgoznak. Úgyhogy ez tényleg valamennyire úgy is lutri.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
A HC-nél hullára tök mind1, milyen beállítottságú, legalábbis minimálisat nyom a latban. .... HC-nél szerintem fontosabb attribútum a people management és hogy legyen valami rendszer szemlélete valakinek - nekem ezért tetszik KR, mert ahogy olvastuk itt Hummeltől, a LOB egyik, ha nem legfőbb megálmodója, ami azt jelenti, hogy képes szinte a semmiből felépíteni valamit - na ez a különbség szerintem Pagano és KR között, mivel Baltimoreban a D-t nem Pagano építette a semmiből, csak úgymond üzemeltette.
coltman
Én is így gondolom. Más képességek kellenek HC poszton mint pozíciós edzőként, vagy koordinátorként. A people management mellé én odatenném azért a game managementet is. Nem árt, ha az oldalvonal mellett is hatékony, amin én nem feltétlenül és elsősorban azt értem, hogy jól dobja-e a red flaget, bár az sem árt. (Hanem, hogy pl. krízis helyzetben, hátrányban, momentum váltás esetén tud-e reagálni, ilyenkor mire utasítja a playt hívó koordinátorokat - hogyan kezdjünk futni, preventbe visszaállni, stb. És a clock menedzsment 2 minute drilleknél, stb.)

Egyébként jó, hogy undi válaszolt neked, én inkább már nem reagáltam. (Szerintem a megelőző postok inkább a személyemnek szóltak, mint a témának, és nem akartam nyújtani.) Lényeg a lényeg, hogy pont az a különbség nem látszik Paganohoz képest, amit gondolsz róla. Richard sem épített védelmet a semmiből. A secondary-ban dolgozott amikor az épült. Látod, hogy még az is véleményes, hogy secondary-t épített-e (ő találta-e ki), vagy másé a gondolat, amibe ő nevelőedzőként kinevelt remek játékosokat. Az én szememben ő is egy Pagano. Egy volt DB (nevelő) edző, DC tapasztalattal. Paganonál szinte biztosan jobb DB coach, de hogy jobb DC-e, az már véleményes (Pagano kezében is minden főbb paraméterben top3 defense volt a baltimore-i). Az pedig, hogy milyen HC lesz majd belőle, a jövő zenéje. Erről tényleg csak véleményünk lehet. Remélem, hogy ha őt válasszuk, akkor nagyon jó. 😊

(Szerintem egyébként ha ő lenne a befutó, akkor már kinevezték volna. Felesleges lenne akkor várni. Úgyhogy vagy még nincs meg a favorit, vagy McDaniels az. A Nagy all-in-t nem hiszem el. Ha McDaniels az, akkor érte a Giants-el meccselünk, mert szerintem ott is erős kandidáns. Ha őket választaná, akkor jöhet szóba nálunk Richards. Illetve Toub, akiről eddig semmi hír - még interjú sem - pedig korábban mennyit emlegették. Mivel sehol nem olvastam, hogy más is érdeklődne iránta, szerintem őt Ballard talonban tartja. Akkor fogja hívni, ha vagy elvesztettük a versenyt a kiválasztott favoritért, vagy ha senki sem egyértelmű nyertes,)
peterk2005
Akkor passzolom a dolgot, én már nem tudom kinek mit higgyek 😀 Akkor hátradőlök, és várom a sült galambot - csak ne JMD legyen ráírva, mert akkor eladom a Colts mezeimet sürgősen 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos, hogy lesz QB, nem is egy első körben. Csak az a gond, hogy az első kettő szinte biztos, hogy QB-t húz. Akkor is, ha gyenge marad a class értékelése, ha meg javul áprilisig, akkor csak még biztosabb, hogy azt húznak.

Szóval nekünk az az esélyünk, hogy lesz egy harmadik QB is akiért 1/3-ra fel érdemes jönni. Mikor volt utoljára olyan draft, hogy az első három húzás QB volt. Volt egyáltalán valaha? (Szerk, megnéztem kétszer volt ilyen, 1969-ben és 1999-ben. Nem gyakran...)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)