Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt álmodtam, hogy John Fox lett a HC, szóval meg vagyunk mentve.

Szerencsére felébredtem. 😊
Bálesz
Aham. Aztán majd felébredsz, és látod, hogy Fisher a HC.
Engem amúgy tőle és Foxtól ráz ki a hideg, ők ketten azok, akiknél leugranék a hídról.

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Azt álmodtam, hogy John Fox lett a HC, szóval meg vagyunk mentve.

Szerencsére felébredtem. 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán nem vélem annyira fontosnak a sémaváltás miatti dolgot. Egyrészt új DC jön, majd ő döntse el, milyen rendszert alkalmaz. Ha jó szakember, megtalálja, akiket használni tud.

Másrészt, a Chargers is sémát váltott, márpedig egyetlen egy ember miatt. És bejött. Szóval van az a sztár, akiért bőven megéri módosítani, más kérdés, hogy Bosa egy állat, de megítélésem szerint egyáltalán nincs a 2018-as classban olyan védő, akiért megérné belenyúlni mindenbe.

Egyébként Sheard is játszott jól 4-3-ban, a fronthét meg az elmúlt két évben hibridet játszott, sok snapet láttak a srácok 3-4-ben és 4-3-ban is. Az LB-sort igazából nem is nézem, Morrisonéknak mi fit és mennyire, mert ők 3-4-ben is full gyengék voltak, kis túlzással rosszabbak nem lehetnének 4-3-ban.

Hunt is évekig tolta 4-3-ban Cincyben, egyébként Bostic is 4-3-azott sokáig. Szóval ez a változás az, ami szerintem nem oszt vagy szoroz annyira jelenleg. Egyszerűen csak nem látok semmiféle domináns rushert, akiért megérné a dolog.

A baj, hogy Ramsey-féle cornert sem látok, akinek a személyében pedig sztárcornert tudnánk hozni elöl. Én amúgy nem tartanám meg Melvint, hogy őszinte legyek. Kell corner, nem is egy, de nem marasztalnám Melvint annyiért, amit el fog kérni.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben kiderült, hogy a keleti parti nagy vihar miatt előrehozták a McDaniels interjút szerda estére, úgyhogy már túl is vagyunk rajta. Nincs egyéb hír.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg a játékrendszer. Luckkal is időnként a hajamat téptem, hogy mijaf..ért kell 5-7 lépéses pass playeket hívni sorban amelyiknél ha akarná se tudná eldobni 3mp alatt a labdát. Nehogy segítsünk már a falnak egy picit...

(Egyébként annak idején Pep rendszere sokkal fantáziadúsabb, innovatívabb volt, mint Chud-és. Csk Pep meg abban volt marha gyengus, hogy az amúgy innovatív playbookot az adott ellenfelek gyengéjére szabja, és abból jól hívjon meccs közben. Mindig mindenki ellen ugyanazt csináltuk. Chud ebben jobb volt, jobban érezte, hogy mit kell alakítani, és mit kellene hívni, de olyan - nemistudom - elavult volt a rendszere hogy az fájt néha. Nem kár egyikért sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
OL nélkül ne akarjunk semmit, Brisett is csak azért élte túl az évet mert fekete kölök
Farky
Brisett sokszor magának okozta a bajt. Lassan szabadult a labdától. Mondjuk erre Luck is hajlamos 😀

több mint 6 éve
deleted account 1 758
fasza lenne a raquan smith gyerek, pont jó lenne 3-4-be, mert pont azt emelik ki hátrányként h alulméretezett.
na ez a mi sémánkban nem lenne gond. kezdjük innen az építkezést.
legnagyobb needek szerintem: 1. ILB, 2. edge 3-4. OL és WR.
az a baj h a drafotn az OL class ugyan jó, de a WR borzalmas. olyan 2016-os szint, ahol fuller volt a sztár. azaz azt a FA piacon meg kellene tudni oldani.
Miska84
WR-t szerintem amúgy is FA-n kell megoldanunk, mivel gyakorlatilag TY és Doyle-on kívül jelenleg nincs más normális célpont, ami azért elég karcsú, és egy draftról jövő tehetség is kevés lenne, mert 2-3 év minimum míg odaér, addig meg Luck szívna, mint a torkosborz. Összehasonlításképp, 2014-ben 7 játékos végzett 300+ elkapott yarddal, tavaly 5, és abból már Allen meg Dorsett el is ment, idén a maradék 3 érte el a 300+ yardot, és ebből Moncrief UFA - és remélem az is marad, nem szeretném őt viszontlátni, max valami vetminért 4. elkapónak.

Plusz WR-ből minden évben van kint a piacon 2-3 prémium kaliber (Watkins, Landry Lee eddig, de szerintem még fog 1-2 repülni sapka miatt), szóval ha megkínáljuk pénzzel, akkor van esély szerezni, így inkább pass rusherre lőjünk drafton, meg ILB-re, amit UFA-n rohadt nehéz szerezni.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
OL nélkül ne akarjunk semmit, Brisett is csak azért élte túl az évet mert fekete kölök

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
fasza lenne a raquan smith gyerek, pont jó lenne 3-4-be, mert pont azt emelik ki hátrányként h alulméretezett.
na ez a mi sémánkban nem lenne gond. kezdjük innen az építkezést.
legnagyobb needek szerintem: 1. ILB, 2. edge 3-4. OL és WR.
az a baj h a drafotn az OL class ugyan jó, de a WR borzalmas. olyan 2016-os szint, ahol fuller volt a sztár. azaz azt a FA piacon meg kellene tudni oldani.

Szerkesztette: Miska84

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjam a kézenfekvőt? 😊 David Shaw. (Stanford)

Egyébként, ha már kérdezted, akkor tényleg. Van NFL múltja, kb 10 évet nyomott le az NFL-ben pozíciós edzőként (QB, WR), mielőtt előbb a Cardinals (a Stanford) koordinátora, majd főedzője lett. Ha már kötődések, akkor éppenséggel Harbaugh - a friscoi-michigani Harbaugh - volt fölötte a HC akkoriban. Őt követte a poszton, amikor Harbaugh friscoba írt alá. Egyébként Shaw mostanra a Stanford franchise legsikeresebb főedzője lett, idén döntötte meg a franchise rekordot győzelmek számában.

A Colts stanfordi kötődése ismert, és a Stanford a college csapatok közül egy egyik leg "NFL-szerűbb" rendszerben játszik. Úgyhogy akár tényleg fel is merülhetne a neve. És akkor ha már Harbaugh nem jön, jönne helyette az egyik fiókája. 😊

peterk2005
Shaw nem 1x kijelentette h egyáltalán nem akar eljönni a Stanfordtól.
empty taxi
És fekete..
Tony Adams
Nem is!
empty taxi
Stanfordban a feketét szeretik!

 i.ytimg.com/vi/cZexmkibSY4/hqdefault.jpg

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjam a kézenfekvőt? 😊 David Shaw. (Stanford)

Egyébként, ha már kérdezted, akkor tényleg. Van NFL múltja, kb 10 évet nyomott le az NFL-ben pozíciós edzőként (QB, WR), mielőtt előbb a Cardinals (a Stanford) koordinátora, majd főedzője lett. Ha már kötődések, akkor éppenséggel Harbaugh - a friscoi-michigani Harbaugh - volt fölötte a HC akkoriban. Őt követte a poszton, amikor Harbaugh friscoba írt alá. Egyébként Shaw mostanra a Stanford franchise legsikeresebb főedzője lett, idén döntötte meg a franchise rekordot győzelmek számában.

A Colts stanfordi kötődése ismert, és a Stanford a college csapatok közül egy egyik leg "NFL-szerűbb" rendszerben játszik. Úgyhogy akár tényleg fel is merülhetne a neve. És akkor ha már Harbaugh nem jön, jönne helyette az egyik fiókája. 😊

peterk2005
Shaw nem 1x kijelentette h egyáltalán nem akar eljönni a Stanfordtól.
empty taxi
És fekete..
Tony Adams
Nem is!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Mondjam a kézenfekvőt? 😊 David Shaw. (Stanford)

Egyébként, ha már kérdezted, akkor tényleg. Van NFL múltja, kb 10 évet nyomott le az NFL-ben pozíciós edzőként (QB, WR), mielőtt előbb a Cardinals (a Stanford) koordinátora, majd főedzője lett. Ha már kötődések, akkor éppenséggel Harbaugh - a friscoi-michigani Harbaugh - volt fölötte a HC akkoriban. Őt követte a poszton, amikor Harbaugh friscoba írt alá. Egyébként Shaw mostanra a Stanford franchise legsikeresebb főedzője lett, idén döntötte meg a franchise rekordot győzelmek számában.

A Colts stanfordi kötődése ismert, és a Stanford a college csapatok közül egy egyik leg "NFL-szerűbb" rendszerben játszik. Úgyhogy akár tényleg fel is merülhetne a neve. És akkor ha már Harbaugh nem jön, jönne helyette az egyik fiókája. 😊

peterk2005
Shaw nem 1x kijelentette h egyáltalán nem akar eljönni a Stanfordtól.
empty taxi
És fekete..
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjam a kézenfekvőt? 😊 David Shaw. (Stanford)

Egyébként, ha már kérdezted, akkor tényleg. Van NFL múltja, kb 10 évet nyomott le az NFL-ben pozíciós edzőként (QB, WR), mielőtt előbb a Cardinals (a Stanford) koordinátora, majd főedzője lett. Ha már kötődések, akkor éppenséggel Harbaugh - a friscoi-michigani Harbaugh - volt fölötte a HC akkoriban. Őt követte a poszton, amikor Harbaugh friscoba írt alá. Egyébként Shaw mostanra a Stanford franchise legsikeresebb főedzője lett, idén döntötte meg a franchise rekordot győzelmek számában.

A Colts stanfordi kötődése ismert, és a Stanford a college csapatok közül egy egyik leg "NFL-szerűbb" rendszerben játszik. Úgyhogy akár tényleg fel is merülhetne a neve. És akkor ha már Harbaugh nem jön, jönne helyette az egyik fiókája. 😊

peterk2005
Shaw nem 1x kijelentette h egyáltalán nem akar eljönni a Stanfordtól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjam a kézenfekvőt? 😊 David Shaw. (Stanford)

Egyébként, ha már kérdezted, akkor tényleg. Van NFL múltja, kb 10 évet nyomott le az NFL-ben pozíciós edzőként (QB, WR), mielőtt előbb a Cardinals (a Stanford) koordinátora, majd főedzője lett. Ha már kötődések, akkor éppenséggel Harbaugh - a friscoi-michigani Harbaugh - volt fölötte a HC akkoriban. Őt követte a poszton, amikor Harbaugh friscoba írt alá. Egyébként Shaw mostanra a Stanford franchise legsikeresebb főedzője lett, idén döntötte meg a franchise rekordot győzelmek számában.

A Colts stanfordi kötődése ismert, és a Stanford a college csapatok közül egy egyik leg "NFL-szerűbb" rendszerben játszik. Úgyhogy akár tényleg fel is merülhetne a neve. És akkor ha már Harbaugh nem jön, jönne helyette az egyik fiókája. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Bár eddig nem volt szó róluk, de Ballard emlegette a sajttájon, hogy az egyetemi fociban is szétnéznek HC ügyben.
Nem vagyok annyira ismerős azon a terepen, van ott olyan, aki fiatal, mozdítható, és jó?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyire nem emlékeztem az akkori Denverre amúgy, de arra igen, hogy asszem Greg Rosenthal volt aki akkor felvetette, hogy mindenki Tebow-t ekézi, pedig McDaniels azért elég hülye, és hozta a példákat gazdagon, hogy mi minden az, amiről fix, hogy nem Tebow meg a csapat tehet. Meg a mérleg sem Danielst igazolta, szóval ameddig valahol nem bizonyítja a Pats-en kívül, hogy képes jót alkotni, addig mérnök emberként csak a jelenleg rendelkezésre álló adatokat tudom valóságnak tekinteni, az meg az, hogy akár Broncos, akár Rams, nem nagyon alkotott semmi óriásit.
coltman
Nem egészen így volt, a poén éppen az a történetben, hogy McDaniels csak ledraftolta Tebow-t, de ő alatt nem játszott egy meccset sem. 😀 (Studesville tette be kezdőbe interimként 2010-ben, miután JMD-t kirúgták. Aztán a következő évben Fox alatt játszott.)

De ezzel együtt is igaz, hogy ha az első bukás kizáró ok lenne, akkor Belichick sose került volna a Pats-hoz. Vagy Carroll a Seattle-hez. Vagy Kubiak Denverbe. Vagy Dungy hozzánk. 😊

JMD is abba a kategóriába tartozik, hogy van olyan tehetséges, hogy érdemes vállalni egy második rizikót. Ha mi most nem vállaljuk, akkor más fogja valószínűleg, mert itt az ideje. Nálam ezért van a "tetszene" listán. Pagano elmenetele kapcsán mindig leírtam, hogy elküldjük, akkor egy nála jobbat akarok. JMD-ben látom ezt a potenciált. A Shurmur és hasonlókban nem. Aztán ha nálunk is besül, akkor egyesével fogom kitépni a hajam. 😊

| Na és ezek után fog jönni a hír, hogy leszerződtettük 😀 |
coltman
| Ha így lesz, akkor ülünk még pár hetet, mert amíg a Pats versenyben van, nem lehet hivatalosan bejelenteni a szerződtetést. 😉 |

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Én a Manning. Ballard, új HC felállásnak, ha összejönne, továbbra sem jósolok hosszú jövőt. Aki irányított már szervezetet, az tudja, hogy van értelmes feladat- és felelősség megosztás és van értelmetlen. Ha Manning idejön, akkor nem létezik, hogy a roster menedzselését, a draftot, a szakmai stáb összeállítását továbbra is ráhagyná Ballardra. Akkor minek jönne? Disznek az irodába? Ha jön, akkor azért jön, hogy ő döntsön, ő vezessen. És Ballard is azért van itt, hogy döntéseket hozzon. Draftoljon, menedzselje a rostert, és felügyelje a szakmai munkát. Ezt vállalta, ezért hoztuk ide, ettől GM. Ezeket a feladatokat nem lehet normálisan szétszálazni. Én draftolok, te igazolsz, vagy enyém az offense, tied a defense, vagy enyém a QB, tied a többi? Nonszensz. Nem működik. Valakinek a kezében kell lennie a felelősségnek és a döntéseke is neki kell véglegesen meghoznia. Vagy GM van és ő csinálja, és akkor nincs fölötte még egy futball-szakmai döntnök, vagy co-Owner (president, tökmindegy) van, és akkor a GM poszt nem igazi GM poszt, hanem csak director of scouting vagy hasonló, aki alá dolgozik a főnöknek, de nem ő a döntnök.

Szóval ha megtörténik a dolog, akkor kizárt, hogy ne lenne egy újabb átrendeződés az FO-ban. Aminek alapból nem örülök, mert már tényleg itt lenne az ideje egy huzamosabb folytonosságnak. De nekem Manning mindent megér, szóval ha ez az ára, akkor egye fene, tőlem mehet Ballard is meg az új HC is meg mindenki és jöjjön PM. Csak ne húzzák akkor évekig mint a rétestésztát...
peterk2005
Akkor fogalmazom másképp : Ha Manning jönne, és mondjuk feladat felosztás tényleg úgy lenne, ahogy te mondod, akkor vagy az lenne, hogy rögtön búcsút intenének Ballardnak, vagy ténylegesen lenne valami felosztás. De ez az utólag mutogatunk egymásra meg beszólunk a másiknak típusú dolog tutira nem lenne, nekem az teljesen össze-egyeztethetetlen Manninggel és az élet minden területén meglévő precizitásával.

Amúgy ha jön is, akkor szerintem megint van annyira maximalista, hogy a kerethez keresne HC-t, és idővel alakítaná át esetleg olyanra, mint amilyenre ő gondol, és nem mondjuk egy 2012-es tarvágást rendezne.

De ezen mondatokban annyi a ha, hogy a megvalósulási valószínűség elég elhanyagolható érték jelen helyzetben.

Viszont a tehetsége megkérdőjelezhetetlen. És elég megnézni például Belichick Boston előtti működését. A zsenik a tanulófázisban igencsak nagy marhaságokat tudnak csinálni. A megszokottnál is nagyobbakat, pont azért, mert extrém fazonok.

Szóval kockázatos, de bizonyos helyzetben megéri a kockázatot, mert nagyon nagy lehet a nyereség. Nekem vannak fenntartásaim, de az is igaz, hogy kíváncsi lennék egy ilyen kísérletre. Ha bejönne, hatalmasat nyernénk. De ha nem, akkor az utóbbi két év elégedetlenkedése semmi nem volt ahhoz képest, ami jön...
peterk2005
Azért nem minden zseni csinál előtte orbitális faszságokat, és főleg nem éri meg a kockázatot, és főleg nem jelen helyzetben.

Ennyire nem emlékeztem az akkori Denverre amúgy, de arra igen, hogy asszem Greg Rosenthal volt aki akkor felvetette, hogy mindenki Tebow-t ekézi, pedig McDaniels azért elég hülye, és hozta a példákat gazdagon, hogy mi minden az, amiről fix, hogy nem Tebow meg a csapat tehet. Meg a mérleg sem Danielst igazolta, szóval ameddig valahol nem bizonyítja a Pats-en kívül, hogy képes jót alkotni, addig mérnök emberként csak a jelenleg rendelkezésre álló adatokat tudom valóságnak tekinteni, az meg az, hogy akár Broncos, akár Rams, nem nagyon alkotott semmi óriásit.

| Na és ezek után fog jönni a hír, hogy leszerződtettük 😀 |
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tebow egy túl hypeolt QB volt, de nem csak ezért hasalt el McDanielscoltman
Erről Vipera vagy Storm sokat tudna mesélni. 😊 McDaniels olyan másfél évet nyomott le Denverben, hogy arra nem sok példa akadt az NFL történelemben. Nem egyszerűen nem volt jó, hanem kb. minden amit csinált, romboló hatású lett építő helyett. Lényegében másfél év alatt teljesen leamortizált egy liga elit, előző évben még #2 offense-t. OFFENSE-t(!!!). Ő, a támadó guru....

Viszont a tehetsége megkérdőjelezhetetlen. És elég megnézni például Belichick Boston előtti működését. A zsenik a tanulófázisban igencsak nagy marhaságokat tudnak csinálni. A megszokottnál is nagyobbakat, pont azért, mert extrém fazonok.

Szóval kockázatos, de bizonyos helyzetben megéri a kockázatot, mert nagyon nagy lehet a nyereség. Nekem vannak fenntartásaim, de az is igaz, hogy kíváncsi lennék egy ilyen kísérletre. Ha bejönne, hatalmasat nyernénk. De ha nem, akkor az utóbbi két év elégedetlenkedése semmi nem volt ahhoz képest, ami jön...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a Manning. Ballard, új HC felállásnak, ha összejönne, továbbra sem jósolok hosszú jövőt. Aki irányított már szervezetet, az tudja, hogy van értelmes feladat- és felelősség megosztás és van értelmetlen. Ha Manning idejön, akkor nem létezik, hogy a roster menedzselését, a draftot, a szakmai stáb összeállítását továbbra is ráhagyná Ballardra. Akkor minek jönne? Disznek az irodába? Ha jön, akkor azért jön, hogy ő döntsön, ő vezessen. És Ballard is azért van itt, hogy döntéseket hozzon. Draftoljon, menedzselje a rostert, és felügyelje a szakmai munkát. Ezt vállalta, ezért hoztuk ide, ettől GM. Ezeket a feladatokat nem lehet normálisan szétszálazni. Én draftolok, te igazolsz, vagy enyém az offense, tied a defense, vagy enyém a QB, tied a többi? Nonszensz. Nem működik. Valakinek a kezében kell lennie a felelősségnek és a döntéseke is neki kell véglegesen meghoznia. Vagy GM van és ő csinálja, és akkor nincs fölötte még egy futball-szakmai döntnök, vagy co-Owner (president, tökmindegy) van, és akkor a GM poszt nem igazi GM poszt, hanem csak director of scouting vagy hasonló, aki alá dolgozik a főnöknek, de nem ő a döntnök.

Szóval ha megtörténik a dolog, akkor kizárt, hogy ne lenne egy újabb átrendeződés az FO-ban. Aminek alapból nem örülök, mert már tényleg itt lenne az ideje egy huzamosabb folytonosságnak. De nekem Manning mindent megér, szóval ha ez az ára, akkor egye fene, tőlem mehet Ballard is meg az új HC is meg mindenki és jöjjön PM. Csak ne húzzák akkor évekig mint a rétestésztát...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Rapoport:
Three candidates the #Colts are expected to interview: #Patriots OC Josh McDaniels, #Chiefs OC Matt Nagy, #Chiefs ST coach Dave Toub. There will be others, of course.
Klaci79
Wilks és Richard (panthers DC és seahawks DC) is hivatalosan kikérve

nem is tudom ki lenne a legjobb. lehet a billicheck kultúra miatt talán mcdaniels, tudom h már egyszer megbukott, de igazából ha nem tebow van a kezei alatt lehet a mai napik ő ott az edző. megnézném az ő playbookját Luck-ra
Miska84
Azért ezzel csak óvatosan, ez a minden X vagy Y hibája szimmetria itt sem volt igaz nálunk, hogy csak RG vagy csak CP miatt voltunk szarok, mindketten hozzátették a sajátjukat.

Tebow egy túl hypeolt QB volt, de nem csak ezért hasalt el McDaniels, mert pl 2011-ben bement a Broncos a playoffba Tebow-val, McDaniels nélkül, még ha ehhez kellett a többi csapat balfaszkodása is, de azért csak egy 12-4-es Steelerst csaptak ki a playoffból első körben. Ahogy peterk is írta, valószínűleg ugyanazt a rendszert próbálta átültetni, amit a Patsben látott, de az csak ott működik, máshol nem. És pont az a keringő mutatta meg, hogy sikeres ő a Patsnél, de közel sem csak maga miatt, hanem jelentős BB faktor is van benne.

AMúgy HC poszton ha tippelnem kéne, akkor esélyes, hogy Matt Nagy fog kikötni nálunk, lévén ők már dolgoztak együtt Ballarddal, és korban is pont stimmel a fiatalt keresünk.
több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 247sports.com/nfl/new-england-patriots/Bolt/Schedule-for-New-England-Patriots-Josh-McDaniels-head-coaching-interviews-revealed-113108307

JMD nálatok kezd.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Ravens vissza akarja vinni Paganot DC-nek Pees helyere. Varhato volt, hogy hamar allast talal, meg ha nem is HC-kent.

Manning meg johet. Orulnek, ha Cameron Diaz vissza tudna csabitani hozzank. Egy ilyen legendanak mindenkepp itt a helye.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Várós lenne, ha a a Sheriff visszatérne. remélem összejön ez a felállás, érdekes kísérlet lenne, megnézném, még ha a mi bőrünkre menne a játék,akkor is.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ezek így hírből kapott dolgok, várjuk meg mi alakul ki az egészből. Manning szerintem még okosan kivár, és rá jellemző mód kicsit sem kapkod, hanem abszolút nyugodtan szemléli mi történik körülötte.

Ballarddal meg szerintem tudnának együtt dolgozni, vagy legalábbis szerintem pont Manning precizításából adódóan lenne az, hogy amikor elvállalja a posztot, akkor az utolsó szögig ledumálnák egyértelműre, hogy akkor kinek mi a jogköre, és ki mit csinálhat. Ez persze nem zárja ki, hogy esetlegesen lennének surlódások, de azt erősen kétleném, hogy ilyen durván egymásra mutogató és Grigson-féle szappanoperává fajuló dolog kerekedne belőle.

Amúgy szerintem ember nincs, aki ne látná amolyan co-CEO-nak szívesen Manninget. Persze jó lenne minél hamarabb, hogy még Luck-kal tudjon együtt edzeni sokat, meg együtt dumálni, mert az Luck karrierjánek se tenne rosszat, az tuti 😉 Néha meccs közben még partvonal mellé le is mehetne, hogy hívjon 1-2 playt - szerintem simán menne is neki 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éppen linkelni akartam egy érdekes cikket Brad Wells-től, aki december 29.-én még ezt tweetelte: 😊

 twitter.com/BradWellsNFL/status/946883084955164673

Mindegy, belinkelem most már, ha voltam képes és végig olvastam 😊

A cikk lényege, hogy a HC keresgélés mellett más nagyon fontos változások is történhetnek a franchise háza táján. Wells értesülései szerint Jim eldöntötte, hogy lelép a színpadról, és átadja a franchise vezetését (CEO poszt) a lányának. Állítólag a folyamat jogi procedúra része már fél éve zajlk. Jim tiszteletbeli elnöki posztot kapna (Chairman Emeritus), ami operatív jogkörökkel nem jár, azért kapná, hogy háttér emberként, a lánya tanácsadójaként maradhasson szerepe.

Eddig a hír még teljesen hihető is, Irsay már néhány éve elkezdte bevezetni a lányát a cég vezetésébe, és már egy ideje pl. a lány képviseli őt a tulajdonosi találkozókon is. És aki kicsit figyel, mindig láthatja is őt akárhol, ahol Jim megjelent. Pl. az utolsó meccs után az öltözőben is ott volt. (Meg a sajtótájékoztatón is a háttérben, stb.)

A vad részek ezek után következnek. Állítólag Charlie (a lány) és Ballard viszonya nem teljesen felhőtlen. Nincs viszály, egyszerűen arról van szó, hogy Charlie mindenképpen meg akarja szerezni Manning-et a klubhoz, afféle "director of everything" féle pozícióba. Tulajdonképpen helyettes CEO-nak. Állítólag tavaly még Ballard szerződtetése előtt Jim is (és a lánya is) minden követ megmozgatott, hogy rávegye Manninget egy ilyen pozíció elvállalására, és elég közel jutottak az álláspontok. A forrás szerint Charlie, a lány azóta is minden követ megmozgat, folyamatosan ostromolja Manninget. (Ide szúrom be, mert ez nincs a cikkben, de a szobor avatás idején olvastam, hogy az Irsay lány és Manning állítólag többször is hosszabb személyes találkozót tartott az alatt, amíg Manning Indianapolisban volt.)

Folytatva a cikket, Manningnek állítólag tetszik Ballard GM munkája, és ha összejön a deal, meg akarná tartani. De - és itt van az Irsay lány és Ballard között a szeplő a hímzésen - Ballard érthető módon nem lelkesedik az ötletért. Kapna Manning személyében egy olyan főnököt a feje fölé, aki átnyúlhat a feje fölött. De ha nem jön be, akkor Ballard viheti el a balhét.

A cikk tovább is megy még, spekulál azon, hogy kik Ballard favoritjai a HC posztra - elsősorban Toub -, és Manning kikkel van nagyon jóban (hát ő sokakkal, Shanahantől Grudenen át egészen McDaniels-ig. A fél liga tulajdonképpen, de a Chiefs jelöltek éppen nincsenek köztük.) Ennek fényében - ha feltételezzük, hogy van a dologban igazságtartalom - érdekesek a mostani történések. Egyrészt az a két-három mondat is nagyobb jelentőséget kap, amit Irsay ejtett el a tegnapi sajtótájékoztatón, nevezetesen, hogy Ballard vezeti majd a scoutingot, ő válogatja ki a legjobb jelölteket, és részt vesz a döntéshozatali folyamatban is, de a végső döntést tulajdonosi szinten fogják meghozni. Másrészt az is érdekes, hogy az eddig nyilvánosságra jutott jelöltek között Ballard "ember" és Manning "ember" is akad.

Még egyszer: fogalmam sincs, hogy mennyi ebben az igazságtartalom, én ezeket a cikkeket erős fenntartásokkal szeretem kezelni (lásd a szerző két nappal ezelőtti "értesülését" fent McDaniels-el kapcsolatban). Ugyanakkor ha tényleg igaz, hogy az öreg a lelépést intézi és a lány kerül előre - ami, látva tegnap Jim-et igencsak időszerűnek tűnik -, akkor a lány lenne a CEO, akinek a futball-szakmai tudása még hiányos. Manningnél pedig tökéletesebb kvázi co-CEO-t keresve se találhatna erre. Teljesen érthető és logikus lenne a lány részéről, hogy kapar Manning irányába.

Egyelőre nem is tudom, hogy mit gondoljak. 😊 Már, ha igaz az egész. Manninget nagyon akarnám, de azt se szeretném, ha Ballardnak idő előtt mennie kellene. Pedig ebből a felállásból szerintem nem lenne más kimenetel, mint a szakítás, mert egyikük sem egy másodhegedűs típus, mindkettő igényli a saját hatáskört. Mindegy minek hivják a posztot, lehet az HC is, mint Bostonban Belichick, a lényeg, hogy csak egy egó van, egy akarat, mindenki más beáll az akarat mögé. Ballard nem hiszem, hogy ezt elvállalná. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)