Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irsay-t egyre nehezebb hallgatni. Nincs jó bőrben az öreg. Mindenesetre én nem ígéretnek vettem, hanem szerintem az ott levő egyik újságírónak címezte amit mondott. A neve nem jut eszembe, de egész idényben azzal vádolta, hogy átverte a szurkolókat és a telt stadionért szándékosan hazudott. Neki szánta a választ szerintem. (Lényegében annyit mondott, hogy ő mindig egyenes volt, szándékosan sosem ferdített, amikor azt mondta hogy Luck rendben lesz akkor őszintén hitt is benne. És most is hiszi, mert minden orvos akit fel tudtak hajtani egyöntetűen azt mondják, hogy maga a műtét sikerült, a probléma a gyógyulási, rehab folyamattal van, az lett lassabb mint hitték.)

Vissza a HC keresésre. Mindketten beszéltek róla. Irsay elmondta, hogy elsősorban fiatalabb jelöltet keresnek, aki hosszú távon betölthetné a posztot, de ha akad olyan idősebb jelölt, aki leveszi őket a lábukról akkor a kor nem lesz akadály. Azt is elmondta, hogy nála a GM a director of personnel is egyben, szóval mindenkinek a főnöke, a HC-nak is. Ballard végzi a jelöltek felkutatását, kiválasztását, jellemzését és a legesélyesebbek leszűkítését, Irsay csak az interjúkra száll be, és nem lesz olyan jelölt meghallgatva aki nem ment át Ballard előzetes rostáján. Azt viszont nem mondta ki, hogy Ballard is dönt majd, inkább úgy tűnt, hogy ő fogja kimondani a végső szót. Ha tényleg így lesz, azt el tudnám fogadni. Most is az a véleményem, hogy az egyértelmű fölé-alá rendelés nem lenne jó. Nem szeretném, hogy ha az új HC besül, az Ballard helyzetére is hatással legyen. És fordítva, ha netán Ballard besülne, akkor jó lenne, ha nem lenne újabb edzőkeringő csak azért, mert GM-t váltunk, miközben amúgy a HC jól dolgozott.
Ballard is beszélt, ő azt hangsúlyozta, hogy a legfontosabb szempontok közé tartozik, hogy úgy érezzék, hogy az új ember illik a csapatba, lehet vele konfliktusok nélkül együtt dolgozni. A másik fontos szempont, hogy locker room guy legyen. Bírja a locker room támogatását, de egyúttal képes legyen kezében is tartani azt.

Közben hivatalosan kikértük Matt Patricia-t is (Pats DC). És nem hivatalosan állítólag Vrabel-t is (Texans DC). Belichick bébik mindenfelé....

Szerencsére Cable neve szóba sem jött mostanában. Szerintem Wilks a minority rule miatt került a képbe, mert az összes többi jelölt fehér. Richard-tól én sem vagyok elájulva. Rajtuk kívül (és ha Cable nem kerül vissza a képbe) a többiekkel szemben nincs ellenérzésem. Elájulva sem vagyok, de én előre senkitől nem tudok elájulni, 😊 Egyelőre annak drukkolok, hogy ne válasszunk olyant akiben már most sem tudok semennyire sem hinni.

McDaniels-ben nyilván benne lenne a rizikó. Elég meghallgatni hogy beszél. Egy Harbaugh féle potenciális bajkeverő a pali, az az egyéniség aki törvényszerűen összerúgja a port előbb-utóbb valakivel. Elhiszem, hogy tanult a hibáiból mára, de a génjeit senki nem tudja meghazudtolni, a konfrontatív típus mindig az is marad. Viszont, ha át tudná hozni az E.P. rendszert a Patstől és itt gyakorlatba ültetni, az óriásit tudna lökni az offense-en, miközben a defense-t valószínűleg ráhagyná a DC-re. (És itt nem az ő felelőssége lenne a roster, nem draftolna, nem igazolna, nem tradelgetne.) Szóval a rizikóval együtt azért komoly lehetőség is van a paliban.
Toubról már sok szó esett. Amit ST coachként csinált az impresszív, és az ember is szimpatikus. Szerintem ő klasszikus game menedzser HC lenne, nem hívna playeket, nem irányítaná közvetlenül sem az offense-t, sem a defense-t. Ezért igen fontos lesz nála, hogy milyen staffot állít össze. Nagy újonnan jött a képbe, amit Smith-el és a Chiefs offense-el csinál az tetszik, fiatal is, de őt sem ismerem. Ellenérzésem sincs.

Patricia emberileg szimpatikus pali. Tetszik a habitusa és az is ami a Pats defense-ben évről évre történik. Viszont ki tudja, hogy ebből mennyi Patricia és mennyi Belichick? A Belichick defense bébiknél ez mindig nagy kérdés, és őszintén szólva eddig egyik vplt defense bébi sem váltott másutt világot HC-ként (pl. Crennel, Shwartz). DC-ként mindegyiket szívesen fogadnám - Patricia-t is -, de HC-ként nem annyira. Mára azért elég egyértelmű, hogy Belichick rendszerét nem lehet másutt alkalmazni, az Belichick nélkül nem megy. Minél inkább megpróbálta valamelyik ugyanazt csinálni, annál nagyobbat bukott vele. Úgyhogy saját utat kell járni, abban meg ők is ugyanolyan újoncok, mint bármelyik máshonnan érkező jelölt. Akkor már inkább offense bébi jöjjön, ott legalább az nem kérdés, hogy szakmailag mit csináltak, mi az ő érdemük. Hozzátéve, hogy O'Brien QB keringője meglehetősen elrettent, egy volt Pats OC-tól nem ezt várná az ember. (Viszont O'Brien még a botrányos QB menedzseléssel együtt is tulajdonképpen elég sokat kihozott QB nélkül abból a csapatból.)
Vrabel még nem hivatalos. Szimpatikus volt játékosként és most edzőként is az, de ő is Belichick defense bébi, ráadásul minimális tapasztalattal. Szerintem ő nem is lesz képben komolyan, ha egyáltalán igaznak bizonyul a pletyka.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Irsay konkrétan ígéretet tett, hogy Luck rendben lesz a 2018-as szezonra. Ez azt jelenti, hogy vege a karrierjenek, iranyitot draftolunk 1/3-ra.

Ja, es eleg eros utalast tett arra, hogy rohadtul birna, ha futo jonne 1/3-ra. Ez nyilvan Barkley lenne.

Hiaba jo jatekos, nem orulnek egy futonak. Teljesen lyukas a csapat, rengeteg a need, nem egy futo hozna el a fordulatot.
Stez
Ő nem egy futó...ő egy támadó gépezet. Max egy normális fal kell elé még, de az nem megoldhatatlan.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat en sem Wilkset, sem Richardsot nem szeretnem.

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Rapoport:
Three candidates the #Colts are expected to interview: #Patriots OC Josh McDaniels, #Chiefs OC Matt Nagy, #Chiefs ST coach Dave Toub. There will be others, of course.
Klaci79
Wilks és Richard (panthers DC és seahawks DC) is hivatalosan kikérve

nem is tudom ki lenne a legjobb. lehet a billicheck kultúra miatt talán mcdaniels, tudom h már egyszer megbukott, de igazából ha nem tebow van a kezei alatt lehet a mai napik ő ott az edző. megnézném az ő playbookját Luck-ra

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay konkrétan ígéretet tett, hogy Luck rendben lesz a 2018-as szezonra. Ez azt jelenti, hogy vege a karrierjenek, iranyitot draftolunk 1/3-ra.

Ja, es eleg eros utalast tett arra, hogy rohadtul birna, ha futo jonne 1/3-ra. Ez nyilvan Barkley lenne.

Hiaba jo jatekos, nem orulnek egy futonak. Teljesen lyukas a csapat, rengeteg a need, nem egy futo hozna el a fordulatot.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Rapoport:
Three candidates the #Colts are expected to interview: #Patriots OC Josh McDaniels, #Chiefs OC Matt Nagy, #Chiefs ST coach Dave Toub. There will be others, of course.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
én is azt érzem h még egy napot se hagytunk senkit kétségek között ennek az lehet az oka h
1. valakivel már előrehaladott tárgyalások vannak
2. annyira akarunk valakit h akarunk némi fórt a versenytársakkal szemben
Miska84
Ha a jelölt az NFL-ben van, akkor előrehaladott tárgyalások senkivel nem lehetnek, tiltja az NFL, és ez kényesebb is mint játékos ügynökkel a háttérben alkudozni. Csak nagyon óvatos puhatolózást tudok elképzelni. Favoritunk viszont lehet, hogy van, de nagyon remélem, hogy nem ilyen Cable féle. Ha már Coltsos múlt, akkor már ezerszer inkább Frank Reich...
(Cable egyébként asszonyverő, munkatársverő. Az ilyeneket Indy-ben eddig messziről elkerültük.)

A McDaniels hírekre mindenesetre hamar választ fogunk kapni, mert a Patsnek first round bye jön, ha valamikor, akkor ezen a héten lehet(ne) az OC-t interjúztatni. Utána már valószínűleg csak februárban - igencsak későn -, mert a Pats tuti, hogy a SB-ig megy.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ez az Irsai nem kegyelmez... Ki se józanodtam teljesen, de bonthatom a következő pezsgőt 😀

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/947631678855483394
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mondjuk mindent elmond róla az a jelenet amikor idén ellenünk úgy fogták le Doug Baldwint mert kipicsázta volna... 😀
Asbee
nálunk nincsenek ilyen zsebes gettó-afroamerikaiak | négerek |
oohh wait

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk mindent elmond róla az a jelenet amikor idén ellenünk úgy fogták le Doug Baldwint mert kipicsázta volna... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
A hírek szerint JMD itt lenne legszívesebben HC:  sports.yahoo.com/colts-job-even-andrew-luck-limbo-looks-appealing-patriots-coordinator-josh-mcdaniels-031614087.html

Kérdés h Ballard kit választ 😊
empty taxi
én is azt érzem h még egy napot se hagytunk senkit kétségek között ennek az lehet az oka h
1. valakivel már előrehaladott tárgyalások vannak
2. annyira akarunk valakit h akarunk némi fórt a versenytársakkal szemben

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ha Cable-ből vezetőedző lesz, jönni fog a sok Direct TV-s mém 😀
empty taxi
hát Cable azért nemcsak OL edző hanem assitant HC ami azért nem rossz megnézve ott a dolgokat. persze kemények, néha aljasak, de akkor is.
és abból az OL alapanyagból azért meg biztos h sok mindent ki lehet hozni. elfogyott a cap mire bejutottak a székházba az OL ügynökei.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
A hírek szerint JMD itt lenne legszívesebben HC:  sports.yahoo.com/colts-job-even-andrew-luck-limbo-looks-appealing-patriots-coordinator-josh-mcdaniels-031614087.html

Kérdés h Ballard kit választ 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Pagano megkapta a meccslabdát a mérkőzés után, végülis csak nyert egy 1/3-at
Farky
inkább elbukta az 1/2-t. volt olyan rendes a nyg és nyert erre mi is. még lelépni se tud elegánsan 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Ha Cable-ből vezetőedző lesz, jönni fog a sok Direct TV-s mém 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
coltman
ha jól rémlik az én voltam, megjegyezném hogy Fox szerintem jobb mint Cable Seattleből akit szintén olvastam valahol hozzátok
Cuchulain82
Uhh, ha Cable jönne ide, akkor 6 hét után sírni fog mindenki Paganoért.
iktriad
én fel sem tudom fogni hogy Cableben ki a franc lát bármit is, azt a nagyszerű munkát amit a s'hawks fallal végzett szerintem pár tapasztaltabb fórumtárs is képes lett volna hozni, egyszerűen nem értem miért lenne jelölt bármire is
ennek ellenére nem szomorítana el ha a Colts kinevezné, de nála kb mindenki jobb
Cuchulain82
Ha a Seahawks a szezon után leváltaná a Cableszolgáltatóját, senki sem szólna egy szót sem....
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
coltman
ha jól rémlik az én voltam, megjegyezném hogy Fox szerintem jobb mint Cable Seattleből akit szintén olvastam valahol hozzátok
Cuchulain82
Uhh, ha Cable jönne ide, akkor 6 hét után sírni fog mindenki Paganoért.
iktriad
én fel sem tudom fogni hogy Cableben ki a franc lát bármit is, azt a nagyszerű munkát amit a s'hawks fallal végzett szerintem pár tapasztaltabb fórumtárs is képes lett volna hozni, egyszerűen nem értem miért lenne jelölt bármire is
ennek ellenére nem szomorítana el ha a Colts kinevezné, de nála kb mindenki jobb
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
coltman
ha jól rémlik az én voltam, megjegyezném hogy Fox szerintem jobb mint Cable Seattleből akit szintén olvastam valahol hozzátok
Cuchulain82
Uhh, ha Cable jönne ide, akkor 6 hét után sírni fog mindenki Paganoért.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
coltman
ha jól rémlik az én voltam, megjegyezném hogy Fox szerintem jobb mint Cable Seattleből akit szintén olvastam valahol hozzátok
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
coltman
Most miért? Fox elvitte 2 csapatát is a Superbowlba.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
iktriad
Mint ahogy egyik Patses forumtársnak is kívántam : Nektek akkor meg Singletaryt 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!
bobi0092
Jeff Fisher for the win! Na jó, még se vagyok ennyire szemét. Majd jön John Fox.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
 www.stampedeblue.com/2017/12/31/16835680/josh-mcdaniels-should-top-the-list-of-colts-coaching-candidates

McDaniels kell ide.

Vagy mondjuk lehetnék én is a HC. Maddenben is elvertem mindenkit csak szólni kell hogy a TrickPlsy playbookot használjuk. Boldog új évet mindenkinek!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Mellik Haribó? A baltimore-i lehet hogy éppen most veszíti el az állását. 😀

Ő jöhetne is azonnal, de úgysem küldik el. A michigani-t viszont hagyjuk... Ő onnan el nem fog jönni, különben sem kell ide egy head case aki nem bír maga körül semmilyen riválist. És Grudent is ha lehet, már a kommentátort. Milliószor emlegettük mindkettőt, tök fölöslegesen. No chance. (És ha mégis, én nem is örülnék egyiknek sem. Más-más okból de nem köll.)

Nekem Frank Reich és McDaniels két olyan név akire felkapnám a fejem. Ők offense oldalról választ is adnának a kérdésre, akárki is lenne az OC. DC-nek pedig mondjuk Chris Beake, de az úgy se jönneössze, mert szerintem nincs kapcsolata a fenti kettővel.
peterk2005
Nyilván a farkasos rozsomákos Haribóra gondoltam

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning