Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokan írták/mondták azt, hogy nem Lucknak, hanem igazából Grigsonnak szólt a sav, hogy nem volt képes normális O-falembereket hozni 3 év alatt a csapathoz... Mennyi szerepet játszhat szerintetek az eddigi rossz szezonban, hogy a GM és a HC között úgy tűnik igen nagy a törés?iktriad
Nem tudom. Én csak beírom amiket olvasok. Nem is akarom megpróbálni kitalálni. Mindenesetre érdekes, hogy Grigson offensive limeman volt valamikor amikor játszott. 😊

Amúgy sajnálom, hogy D-Low nem váltja meg itt a világot FSben, azt hittem jobb lesz.
Viszont nálunk (Paolo) Sergio Brown egyelőre a szezon kellemes meglepetése közé tartozik FSben. Na ezt se hittem volna...iktriad
Nem szedném le róla a keresztvizet egyelőre. Papíron Adams a SS és Low a FS, de nincs markáns különbség a feladatokban a kettő között. Összesen három labda ment felé, egyet védekezett le. Ő több tackle-t csinált, mint Adams, és kevesebb missed tackle-je van (neki 2, Adamsnek 5 - hmm, ez elég sok). De még kicsi a minta, nem is játszottunk olyan QB-k ellen, akik igazán tesztelték volna a secondary-t. Emögött a jelenlegi CB sor mögött meg amúgy se könnyű a safety játékot értékelni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más. Pagano közben visszakozott, twitteren agyondícsérte Luckot. 😀 Remélem ma leültek egymással, nem hiányzik, hogy még emiatt is súrlódás legyen. Én mindenesetre nem fogok visszakozni. 😀 Nyilvánvaló, hogy Luck az Luck, és reméljük lesz is még 15 évig, és ennél csak jobb lehet, meg a többi. Ez triviális, nem erről van szó. De neki is össze kell kapnia magát, mert egyelőre nincs értelme mutogatni, pont annyira sokat bénázik, mint mindenki körülötte.
peterk2005
Sokan írták/mondták azt, hogy nem Lucknak, hanem igazából Grigsonnak szólt a sav, hogy nem volt képes normális O-falembereket hozni 3 év alatt a csapathoz...

Mennyi szerepet játszhat szerintetek az eddigi rossz szezonban, hogy a GM és a HC között úgy tűnik igen nagy a törés?

Amúgy sajnálom, hogy D-Low nem váltja meg itt a világot FSben, azt hittem jobb lesz.
Viszont nálunk (Paolo) Sergio Brown egyelőre a szezon kellemes meglepetése közé tartozik FSben. Na ezt se hittem volna...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mégis mit? Lelépni? 😀
peterk2005
Patterson, Dixon kuka, hoztunk egy free agent CB-t (Josh Thomas).
FearTomi
Kb ezt. Anélkül, hogy minősíteném a távozókat és az érkezőt, legalább történt valami. Hétfőn úgy mentünk neki a meccsnek, hogy nem volt annyi corner nevezve, amennyivel neki szabad menni egy meccsnek. Ha Davisen kívül valaki megsérül, akkor nincs next man up, mert nincs next man! Ezt szerdán lehetett látni, és még csak ilyen szintű mozgás sem volt, bezzeg jött egy DE és egy ILB. Nem mondom, hogy ezek a mozgások nem voltak értelmetlenek. Sőt. Viszont a corner helyzettel kellett volna kezdeni valamit.
uatu
Futót ne hozzunk? Ha kiesik Gore és Robinson, akkor nincs futónk se. Esetleg tackle-t? Ha kiesik Castonzo és Mewhort, nem tudunk felállni tackleben. így nézve egyedül OLB-be nem kell senki, ott vagyunk annyian, mint a kínaiak. Cserébe senki nem játszik jól. 😀

A secondary (és általában a védelem) hozta magát a körülményekhez képest kifejezetten korrekten. Így is, anélkül is, hogy hoztunk volna még 1-2 sosehallottamróla cornerbacket. Nem ott kellett volna matatni, hanem a másik oldalon. Gameplan, mentális felkészítés, tökömtuggya. Valamit, amitől nem vagyunk ilyen rohadtul reménytelenek.

Más. Pagano közben visszakozott, twitteren agyondícsérte Luckot. 😀 Remélem ma leültek egymással, nem hiányzik, hogy még emiatt is súrlódás legyen. Én mindenesetre nem fogok visszakozni. 😀 Nyilvánvaló, hogy Luck az Luck, és reméljük lesz is még 15 évig, és ennél csak jobb lehet, meg a többi. Ez triviális, nem erről van szó. De neki is össze kell kapnia magát, mert egyelőre nincs értelme mutogatni, pont annyira sokat bénázik, mint mindenki körülötte.

Az a szomorú ebben a két meccsben, hogy ha csikorgósan is, de valahogy menne az offense, akkor ezt a Jets meccset hátradőlve hozhattuk volna. Még a Bills meccs is meg lehetett volna, ha nincs a millió nevetséges hiba. És akkor szívesen írnék pl. arról, hogy Anderson eddig nekem kifejezetten tetszik. Amellett, hogy jól dolgozik futás ellen is, passrushban is eddig ő teszi hozzá a legtöbbet, nem is az OLB-k. (Ami az OLB corpra nézve viszont igen szomorú.) Anderson mellett Parry is egész jó ahhoz képest, hogy második meccses rookie. Mindegy, egyelőre ennek nincs jelentősége, amíg az offense nem kapja össze magát. Mondjuk rögtön jövő héten. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Mégis mit? Lelépni? 😀
peterk2005
Patterson, Dixon kuka, hoztunk egy free agent CB-t (Josh Thomas).
FearTomi
Kb ezt.
Anélkül, hogy minősíteném a távozókat és az érkezőt, legalább történt valami. Hétfőn úgy mentünk neki a meccsnek, hogy nem volt annyi corner nevezve, amennyivel neki szabad menni egy meccsnek. Ha Davisen kívül valaki megsérül, akkor nincs next man up, mert nincs next man! Ezt szerdán lehetett látni, és még csak ilyen szintű mozgás sem volt, bezzeg jött egy DE és egy ILB. Nem mondom, hogy ezek a mozgások nem voltak értelmetlenek. Sőt. Viszont a corner helyzettel kellett volna kezdeni valamit.
több mint 8 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Patterson, Dixon kuka, hoztunk egy free agent CB-t (Josh Thomas).

Szerkesztette: FearTomi

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen négy?Törölt
Toller, Butler, D'Juon Smith, és hajnalban Davis. Így jön ki a 4, de félre ne érts, veled értek egyet. Hétközben már lehetett tudni, hogy Butler, Smith és Toller out. Már akkor lépni kellett volna.
uatu
Mégis mit? Lelépni? 😀

Ezt a CB dolgot hagyjuk, mert a teljesen jogos kritikákat tesszük nevetségessé. Nincs csapat sehol az NFL-ben, amelyik a depth chart első 4 CB-jének kiesését meg tudná oldani. Oké, Toler sérülékeny. De NÉGYEN estek ki, ne vicceljünk már. Ráadásul az egyik meccs közben sérül le. Mit kellett volna csinálnia az edzőnek? Vagy a GM-nek, tök mindegy. Átmenni Revishez a szünetben, hogy tesó gyere már át hozzánk egy félidőre? 😀 Ugyan már. Ráadásul a védelem ezzel együtt is teljesen tisztességes produkciót nyújtott. Még a patchwork secondary is. Ha a KEZDŐ CB-inket égeti így meg párszor Marshall+Decker, az is benne lett volna a meccsben. Múlt héten Foles ennél jobban szivatta Shermanékat. Derek Carr a Ravens kezdő secondary-t alázta le Smith-estül teljesen tegnap.

Inkább az a kérdés, hogy például mi a tököm van Luck-al? Persze, senki nem vitatja, hogy a vállán vitte, viszi a csapatot. Ez nem is kérdés. És fel lehet tenni a playcalling kérdését is. Meg még sok mindent. De mindettől teljesen függetlenül, Luck az első két fordulóban eddig pocsékul játszik. Nem hibázgat, hanem botrány gyengén játszik. Egyszerűen nem értem, mi van vele. Igaza van Pagano-nak ebben. Oké, szar az oline, nagy a nyomás. De basszus, Luck nem egy nyeretlen, első éves UDFA rookie, hanem egy elitbe tartó, kiemelkedő tehetségű, NEGYEDÉVES irányító. Russell Wilsonon legalább ekkora nyomás van - ha nem jóval nagyobb - és töredéke ennyi hibát sem csinál, Pedig neki is gyakran passzolnia KELL már, mert máshogy a Hawks O is be-beáll. Lucknál a hiba most nem az, hogy a nagy teher miatt tolja a yardokat, és közben bele-bele hibázik (ahogy korábban), hanem egyszerűen hülyeségeket választ. Első downra bevállal teljesen reménytelen - rossz helyre dobott - mély passzokat, mert szalad felé üresen egy blokkolatlan blitzelő? Tyrod Taylorok dobnak ilyeneket, nem egy Andrew Luck. Ezt még Andy Dalton is simán megoldja. Dobja ki oldalt, feküdjön le, próbáljon kifordulni, tök mindegy, de egyet ne tegyen: ne hajítsa fel dupla, tripla coverage-ba - 10 yardokat tévesztve. Ilyent max. utolsó drive 4. downban, soha máskor.

A másik kérdés, hogy miért nem tudnak az elkapóink elszakadni? Nem Johnson, hanem egyik se? Az MMQB-n olvastam egy cikket ma (ha lesz időm/kedvem visszakeresem a linket). Egy Colts-os szakíró írta, aki kint volt a meccsen. Azt írja, hogy borzasztó volt nézni, hogy a sok lehetséges célpont közül SENKI nem volt képes separation-ra. Egész meccsen.

A millió elkövetett szabálytalanságról, holdingról, fals startról, stb. már ne is beszéljünk. No meg a fumble-kről. Volt drive tegnap az egyetlen TD drive-on kívül amiben nem volt legalább 1 holding, és utána vagy nem volt INT vagy fumble? Nem sok lehetett....

(A Pagano interjúhoz: a kinti colts fórumon linkeltek egy másik cikket, azt is egy Colts insider írta. Szerinte Pagano interjúja a híres-hirhedt Jim Mora "playoffs? playoffs?" kifakadást idézte. Annak aki akkor még nem követte az eseményeket: Mora egy olyan meccs után fakadt ki, amelyiken kísértetiesen hasonló történt. Ötször adtuk el a labdát, Manning asszem pont szintén 3 INT-et dobott, és az egész offense borzasztóan pocsékul üzemelt. És akkor Mora kapott valami védelemmel kapcsolatos kritikai kérdést. Erre fakadt ki így. Az akkori történethez hozzátartozik, hogy annak idején állítólag Polian gyakorlatilag teljesen megkötötte Mora kezét az offense-el kapcsolatban. A védelmet irányíthatta, de az offense politikába Polian nem engedett beleszólni. Manning az "ő gyereke" volt, mindent ő akart offensive oldalon intézni, a Játékospolitikától az offensive szakmai stáb kijelöléséig. Mora-nak később sem sikerült elérnie nagyobb beleszólást, és rá is ment az az év. Dungy volt az, aki az érkezésekor kikötötte, hogy vagy övé minden kontroll, vagy nem vállalja, és ő tette aztán rendbe az offense-et a következő évben. Ezzel nem akarok semmit sugallani, mert én nem látok bele. Azt írtam le amit olvastam.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Toler megtartása már eleve hiba. 2milliót hozzáraksz a fizetéséből és elhozod skrine-t. ritkán mondok ilyet, de tényleg azt gondolom h jobb döntéseket hoztam volna átlagban mint ez a pöcs

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk a CB pont az a poszt amelyikkel szerintem kar ervelni. Mondj egy csapatot, ahol nem jelentett volna gondot ha a 4 legjobb kiesik errol a posztrol.

Mondhatod erre, hogy Toler uveg, de a tobbiek nem serulekenyebbek az atlagnal.
dugo93
Milyen négy?
Alapból van egy elit cornered, mellé van egy üveg, aki hullámzó, tavaly jó volt, előtte kurva szar, meg van egy, akit csak és kizárólag slotban tudsz játszatni.
Na most ezek mellé nekem senki se mondja, hogy már csak elővigyázatosságból sem kell valami normális játékost hozni, míg nekünk ezzel szemben olyanokkal van töltve a poszt, akik pályát nem láttak életükben, és mindenki halálra szopatja őket.

De, a corner poszt is pontosan Grigson lelkén szárad. Igenis fel kell készülni. Talán nem a csere OLB-kre kell elkölteni évi sokmilliót, meg ellőni első köröket, hanem akkor mondjuk foglalkozni ezzel a poszttal, ahol évek óta akadnak gondok.
Törölt
Igen a fent említett 4 nev. Akkora luxusban meg nem vagyunk/voltunk a szezon elott, hogy ide hozzunk meg 2 embert. Tavaly ok megoldottak ugy, hogy Smith itt sem volt. Sok posztot lehet tamadni, de a cb-t szerintem nem. Ha kidolt volna a depth elso 4 elkapoja, akkor azt mondanad, hogy mekkora balfasz Grigson, hogy nem hozott meg oda embert? Vagy szerinted az attol fuggetlenul mukodne?
dugo93
De, pont akkora luxusban voltunk. És ha megnézed, ehelyett a luxus helyett mi inkább azt a luxust választottuk, hogy hozunk 8 milláért egy kiöregedő OLB-t és egy WR-t, majd draftoltunk még egy elkapót ennek tetejében.

Meg hozunk egy fos, ráadásul sérülékeny safetyt.

Ja, és számomra ez a négy név igazából továbbra is kettő, mivel Butlert nem lehet szélen játszatni, így Toler sérülése esetén gáz van ugyanúgy, míg Smith egy újonc, aki ráadásul edzőtáborban nem hogy semmit sem mutatott, folyamatosan hiányzott is.

Na most ha a vezetőség vele képzelte el akár Davis, akár Toler, de akárcsak Butler pótlását, hát gratulálok neki. Ahelyett, hogy van tizenöt OLB-nk 30 millióért a keretben, ahelyett talán foglalkozni kellett volna a hátsó négyes rendbetételével is.

És itt a lényeg azon van, hogy Grigson elvileg SB-runra indult ebben az idényben, na most ahhoz viszont azért nem lehet teljesen lyukas secondaryvel nekivágni. Nem kell nekem Revis, leszarom, de az, hogy kettő darab hét után ott vagyunk, hogy ilyen Brownok rohangálhatnak a pályán, az gáz.

Igenis meg kell előzni, inkább legyen több normális corner, és ne kelljen pályára küldeni, minthogy ne legyen abszolút, amikor kéne. Amikor a csapatban ott van egy Greg Toler, meg van egy Butlered, akit csak slotban játszathatsz, akkor sosem lehet elég óvatosnak lenni.

több mint 8 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Őszintén,én a hajnali után,még a három csoport meccsben sem vagyok biztos!Pont ezért mert annyira mindenki fixre veszi.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 086
Mondjuk a CB pont az a poszt amelyikkel szerintem kar ervelni. Mondj egy csapatot, ahol nem jelentett volna gondot ha a 4 legjobb kiesik errol a posztrol.

Mondhatod erre, hogy Toler uveg, de a tobbiek nem serulekenyebbek az atlagnal.
dugo93
Milyen négy?
Alapból van egy elit cornered, mellé van egy üveg, aki hullámzó, tavaly jó volt, előtte kurva szar, meg van egy, akit csak és kizárólag slotban tudsz játszatni.
Na most ezek mellé nekem senki se mondja, hogy már csak elővigyázatosságból sem kell valami normális játékost hozni, míg nekünk ezzel szemben olyanokkal van töltve a poszt, akik pályát nem láttak életükben, és mindenki halálra szopatja őket.

De, a corner poszt is pontosan Grigson lelkén szárad. Igenis fel kell készülni. Talán nem a csere OLB-kre kell elkölteni évi sokmilliót, meg ellőni első köröket, hanem akkor mondjuk foglalkozni ezzel a poszttal, ahol évek óta akadnak gondok.
Törölt
Igen a fent említett 4 nev. Akkora luxusban meg nem vagyunk/voltunk a szezon elott, hogy ide hozzunk meg 2 embert. Tavaly ok megoldottak ugy, hogy Smith itt sem volt. Sok posztot lehet tamadni, de a cb-t szerintem nem. Ha kidolt volna a depth elso 4 elkapoja, akkor azt mondanad, hogy mekkora balfasz Grigson, hogy nem hozott meg oda embert? Vagy szerinted az attol fuggetlenul mukodne?

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Milyen négy?
Törölt
Toller, Butler, D'Juon Smith, és hajnalban Davis. Így jön ki a 4, de félre ne érts, veled értek egyet. Hétközben már lehetett tudni, hogy Butler, Smith és Toller out. Már akkor lépni kellett volna.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk a CB pont az a poszt amelyikkel szerintem kar ervelni. Mondj egy csapatot, ahol nem jelentett volna gondot ha a 4 legjobb kiesik errol a posztrol.

Mondhatod erre, hogy Toler uveg, de a tobbiek nem serulekenyebbek az atlagnal.
dugo93
Milyen négy?
Alapból van egy elit cornered, mellé van egy üveg, aki hullámzó, tavaly jó volt, előtte kurva szar, meg van egy, akit csak és kizárólag slotban tudsz játszatni.
Na most ezek mellé nekem senki se mondja, hogy már csak elővigyázatosságból sem kell valami normális játékost hozni, míg nekünk ezzel szemben olyanokkal van töltve a poszt, akik pályát nem láttak életükben, és mindenki halálra szopatja őket.

De, a corner poszt is pontosan Grigson lelkén szárad. Igenis fel kell készülni. Talán nem a csere OLB-kre kell elkölteni évi sokmilliót, meg ellőni első köröket, hanem akkor mondjuk foglalkozni ezzel a poszttal, ahol évek óta akadnak gondok.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 086
Mondjuk a CB pont az a poszt amelyikkel szerintem kar ervelni. Mondj egy csapatot, ahol nem jelentett volna gondot ha a 4 legjobb kiesik errol a posztrol.

Mondhatod erre, hogy Toler uveg, de a tobbiek nem serulekenyebbek az atlagnal.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már pikkelek rá, akkor megkérdezem, hogy Dorsettet az egy fumbli után el is felejtjük punt returnerként? Az megint szép volna.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Néha Pagano be tud szólni olyat, aminél az embernek az az első gondolata, hogy inkább csöndbe maradt volna.

Ez meg kifejezetten szemét dolog, hogy a nyilvánosság előtt kezdi konkrétan oltani azt a srácot, aki miatt egyébként még van egyáltalán állása a Coltsnál, tipikusan az a helyzet, amikor a HC köszönhet mindent kb. a QB-nak.

És ez a nyilatkozat, az egyébként világ életében halál nyugodt, világ életében mindenkiről jókat mondó edzőtől eléggé azt sugallja, hogy igenis problémák vannak, és ezek valószínűleg sokkal, de sokkal mélyebbre nyúlnak le, mint azt sejteni is mernénk. Ez olyan, mintha Pagano még Luckkal is összerúgta volna a port, nem csak Grigsonnal vagy Irsay-jel. Mi lehet itt a háttérben, de tényleg?

Valami óriási sárdobálás van szerintem, a tippem az, hogy Pagano nagyon felhúzta magát az egész offseasonon, gondolom ő nem akarta a drágán hozott játékosok felét, nem értett velük egyet, tök más lett volna a terve.

A hajnali verést meg tökéletesen megérdemeltük, így volt a jó. Nem foglalkoztunk a CB depth rendberakásával, most meg isszuk a levét, hogy az egyetlen értékelhető corner kidőlt. Grigson hülyesége.

Nem hoztunk safetyt, komolytalan Lowerykkel oldottuk meg, akikből állandóan hülyét csinál az ellenfél. Grigson hiba.

Cole-t figyeltem végig, nem volt faktor, egy nulla. 8 millióért mindezt, egy vén kukinak. Grigson hiba.

A támadófalunk egy nagy nulla, és amikor hetek óta látjuk ezt előszezonban, nem hozunk egy All Pro Guardot, mert minek? Majd Louis kezd! Grigson hiba. Mint ahogy az is, hogy ilyen veterán vagy 2-3-4. körös pickekkel próbálja megoldani a problémát, amivel nem is lenne baj, de folyamatosan mellé nyúl. Piacon pedig szintén leszállóágban lévő játékosokat hoz a posztra. Hiba.

Itt az irányítónk, akinek így is vannak heppjei, amiket láthatóan nem tud levetkőzni, de kifejezetten szenved már egy ideje, és minden évben ő kapja a legtöbb ütést, az előtte lévő fal engedi kb. a legtöbb sacket. Nagyon helyes, üttessük ki Lütyőt, hátha összeszed valami súlyos sérülést.

Egy Wayne 2.0-ra költeni kell évi 8 milliót, a pályán meg semmit sem csinál, máshol meg ennyiért kibaszott jó játékosok rohangálnak. Majd ennek tetejében még ellőjük az első kört egy komolytalan elkapóra. Mert ha csúszik Parker például, szó nélkül azt mondom, hogy be kellett rántani. Csak Dorsettnek köze sincs ehhez a kategóriához.

És pont ott tartunk, hogy az ilyen elszórakozott első körből legalább papíron egy posztra tudtunk volna hozni egy kezdőt például.

Ezek egyesével, kettesével nem nagy hibák Grigsontól, de amikor már 4-5 ilyen húzása visszájára sül el, akkor azt megérzi a csapat. Most úgy minden el van baszva. És a legjobb az, hogy most ütjük a három gyenge csoportellenfelet, aztán megint elhiszi mindenki, hogy kezdenek helyreállni a dolgok, de sajnos azért ez nem igaz. Pont tojok rá, hogy elcsapjuk a Jaxet egy félidő alatt 30–0-ra, amikor középcsapatok ellen szopunk ki látványosan mellette.

Ami elkeserítő, a Coltsnál ebben az érában voltak már kurva rossz meccsek, időszakok, de Luckon, és úgy a teljes csapaton sosem lehetett érezni, hogy ennyire ne lenne rendben valami. És ez baj.

Gore meg nagy király, a fumble összejött, ez van, ő az, aki abszolút nem érdemel fikázást, mégha a legrosszabbkor is nyomta a műsort, és állítom, nyertünk volna, ha ott akkor az a TD megvan.

Most a Grigson, Pagano kettős kapja a lebaszást, minden rájuk szakad, de azért talán említsük meg Pep Hamilton papát is, aki nyolc negyed alatt, a liga egyik legjobb támadósorával képes volt 21 pontot felrakni a táblára, de általánosságban megnézve a két meccsen hívott támadójátékokat, nevetséges, amit művel. Megint elkezdte a szokásos heppjét, elfelejti a rövid játékokat, és 20+ yardos big playekkel akar gyorsan operálni, meg egy-egy nagy passzból menne végig a pályán.

Óriási blama eddig.

El vagyok keseredve, de egyáltalán nem annyira, mint kellene, mert megérdemeljük ezt az egészet, a stáb pengeélen táncol sok húzásával egy ideje, most meg a kuki rossz oldalára kerültünk, minden rosszul sül el. Szerencsénk sincsen, de nem is érdemeljük meg, hogy az legyen. Sokkal-sokkal gyengébbek vagyunk az ellenfeleknél, kapjunk ki. Rá fér mindenkire a pofon és a fejmosás.

Ha csak olyan meccset játszanánk, ahol elmondható lenne, hogy kikapunk, de nem vagyunk igazából sokkal rosszabbak... De bazeg, két meccsből kettőn lemostak minket a pályáról. (:

több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
ez mi?

 twitter.com/mchappell51/status/646186068518170624

 twitter.com/mchappell51/status/646185789261398017
baggio
Biztos "meetingelnek" Irsay kollegaval.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 899 — No es importante
ez mi?

 twitter.com/mchappell51/status/646186068518170624

 twitter.com/mchappell51/status/646185789261398017


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
grigson belemegy valami eszméletlen tradebe, 19-re lapot húzva, hogy mentse a menthetetlent. mondjuk egy elit CB-ért két első kör valami hasonló. ami nem csak az idei évet teszi tönkre, hanem a jövőt is beárnyékolja.
Miska84
Én már most ezen parázok. Az ok, hogy hozni kell embereket, csak ne adjuk oda senkiért a fél klubbot.
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nem akarom azt mondani 1 hete hogy valami nagyon nem jó, és mindenki mondta h nyugi, de tényleg megmondtam.
egyszerűen a világ legrosszabb gm-je ez a világtalan fasz. legfontosabb a mai fociban az OL és passrush. nekünk aki a 4. legnagyobb cap-ben bírt ezeken a posztokon lance louis, werner, walden, meg cole jutott. hát bravó. illetve kezdő opció toler hátul. ezzel a kerettel maddenezni nem mernék.
luck frusztrált, látszik rajta, hogy nem érzi magát jól a fal mögött. ez nagyon nagy baj.
ami jó, hogy futni nem tudtak. ez nagyon jó. csak hát secondary nélkül nehéz. sajnos 7végén sem mi vagyunk az esélyesek. méghozzá azért mert jobb az edzői gárda. mi megint megpróbáljuk majd a kiismerhető O-t felrakni, "hátha". ők meg mariotára felépítenek egy gameplant és 300+-ot fog passzolni.
ilyen egyszerű.
és még simán nyerhettük volna a meccset, ilyen játékkal is. 10-12 komoly hiba ellenére.
csak egy valamitől félek de nagyon. ha nem állunk a 6. hétre minimum 3-3-mal, ez az ostoba pökhendi köcsög grigson belemegy valami eszméletlen tradebe, 19-re lapot húzva, hogy mentse a menthetetlent. mondjuk egy elit CB-ért két első kör valami hasonló. ami nem csak az idei évet teszi tönkre, hanem a jövőt is beárnyékolja.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még abban bízom, hogy most jön 3 csoportmeccs egymás után, és talán ha picsán lesznek rúgva a fiaink (mehh, Chucky bácsi) akkor elkalapáljuk őket a hagyomány elve szerint. Jó, hogy most játszunk velünk, nem amikor már jobban összeálltak.

Bármennyire is nagy nulla volt a mai, ha nyernénk 3 AFC South meccset, gyorsan le lehetne pisszenteni a trónkövetelséről susmusolókat. Ha már ganék vagyunk, legalább a saját ganédombunkat védjük meg.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rohadt csalódott vagyok, teljesen megfogott ez a meccs.
Höri
Nem irigyellek. Ezt leközvetíteni kultúrált, lehetőleg semleges, szakértő stílusban....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Anderson a goal line-on fumblizikpeterk2005
Robinson, csak a történeti hűség kedvéért.

Az az ironikus az egészben, hogy miközben botrány ami történik, aközben egyáltalán nem az az ember érzése, hogy van egy sz*r offense, ennyit tudunk és kész, szenvedünk. Éppen az ellenkezője,
peterk2005
igen, egyszer majd bedurran valami, aztán vágunk hatvanat valami himi-humi meccsen, ahol 20 ponttal is lehetne nyerni.

Rohadt csalódott vagyok, teljesen megfogott ez a meccs.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck a meccs után: "I don't think we're a perfect, well-oiled machine right now. You never are in Week 2."

Hát így is lehet fogalmazni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tavalyi pats po meccs megmutatta hogy igencsak túlteljesített a csapat, így szerintem most végre visszatértünk a földre. A leginkább félelmetes az Pagano kifejezéstelen arca, és kb fingja nincs hogy mit kéne kezdeni. Ő az NFL "Taki" bácsija.Cuki, aranyos ember, de pont ezért még 100évesen is egy lepukkant kocka ladával taxizik.(nem kéne szomszédok ismétlést néznem...)
mukijoe
Ez nem föld, ez a bánya mélye. 😀 Ilyen offense teljesítményt azt mondanám évek óta nem láttam, de nem mondhatom, mert láttam a vasárnapi Dallas-Philly meccset. 😀 Na azzal voltunk kb. pariban.

Ha szenved az oline, oké. Ha szenved Luck, oké. Ha nem tudunk futni, oké. Ezeket mindegyiket megértem. Arra lehetne mondani, hogy oké, szarok vagyunk, gyenge az állomány. De itt nem ez van. Luck egy gunslinger, de ilyeneket rookie évében se dobott. Anderson a goal line-on fumblizik, de mázlinkra nem veszítjük el a labdát erre a következő playben a tíz éves veterán Gore kezéből esik ki a labda? Vinatieri a goal line-ról is kihagyja a rúgásokat? Hogy nem tudunk úgy labdát visszahordani, hogy ne dobjanak be a zebrák sárgát? Hogy három futásból kettőt holding miatt visszafújnak?

Itt valami nagyon durván nincs a helyén, akármi is legyen az. Az emberben felmerül, hogy lehet, hogy tényleg áll a bál a vezetésben és ez hat ki a csapatra? De akkor a védelem miért nem áll fejre? Ők a helyzethez képest egész tisztességesen hozzák magukat. Múlt héten is, és tegnap is. Pedig a nagyobb felfordulás ott van, ott van sérüléshullám, ott van egy rakat rookie. Ha ők álltak volna fejre, azt még érteném. De, hogy az offense, ahol papíron nincs nagy gond, nincsenek komoly hiányzók, nincs semmi látható, érthető indok? Mert az oline gyengesége ERRE már nem indok.

Az az ironikus az egészben, hogy miközben botrány ami történik, aközben egyáltalán nem az az ember érzése, hogy van egy sz*r offense, ennyit tudunk és kész, szenvedünk. Éppen az ellenkezője, kifejezetten az az érzésem, hogy egyébként tudnánk futni, mégpedig hosszú ideje először eredményesen is. És tudnánk passzolni is, tudna ez működni. Amikor valami véletlen folytán nem csinálunk valami ökörséget, akkor megy a futás - még a Jets dline ellen is elég jól jöttek a yardok, de a Bills ellen is, amíg a hátrány akkora volt, hogy egyáltalán hívtunk futást. És amikor éppen olyanjuk van, akkor az elkapók is elszakadnak, és még Luck is kap időnként elég időt. Csak éppen három értelmesebb play után jön valami teljes agymenés és tönkrevág mindent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
Mondjuk az Oline-otok kisértesen hasonlít a mi tavalyi szezoneleji Oline-unkhoz.
Remélem a végeredmény nem ugyanaz lesz.