Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/AlbertBreer/status/649956350202630144
evergreen
Kivágjuk Luckot, Burkus kárörvendhet ezerrel.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/AlbertBreer/status/649956350202630144


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pedig egyértelmű, hogy fúj Grigsonra, nem véletlen, hogyx manapság lassan minden nyilatkozatával célozgat arra, hogy rossz munkát végzett a GM a holt szezonban. Ebben igaza van, de Pagano valóban nem volt olyan, hogy dobálja sarat, eléggé érezhető az ellentét. Szerintem itt a háttérben már egyértműen tudják a felek, hogy ki fog távozni, esetleg mennek-e mindketten.
Törölt felhasználó
Mekkora szopás lenne mindkettőnek, ha netán bejutnánk mégiscsak a SB-ba. El kéne viselniük egymást még évekig. 😀
peterk2005
A szezon hosszú és bármi lehet, de most ez egy elég szürreális opciónak tűnik.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Egyébként ahogy írtam Pagano odabökését ("pick one of them"), lehet csak régen néztem kevesebb Press conference-t, meg főleg hétköznapi interjút, de kicsit furcsa nekem az öreg. Nem ma kezdte a szakmát ezt nagyon jól tudjuk, a HC-ságot sem, nyilván a sikere sem ma kezdődött és mégis mintha kicsit olyan, "jajj de elegem van már az egészből" válaszokat mond és olyan stílusban beszél, ami nekem azért a mutatott kép alapján furcsa. Az ilyen dolgoknak egyszerűen nem szabadna látszania egy profi HC-nál, főleg nem hétközben (mert oké, egy csúnya vereség után szakad el fonál mindenkinél, "Playoooffss playoooooffs...!!!", de kezd nekem az öreg Chuck nem tetszeni).
bobi0092
vaze, írni akartam valamelyik nap egy ugyanilyen hsz-t, de ezek szerint csak álmomban sikerült 😀 még az öreg Jim Mora is benne volt.
Höri
Bezzeg mikor ezt fejtegettem itt 1-2 hete le se szartátok 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig egyértelmű, hogy fúj Grigsonra, nem véletlen, hogyx manapság lassan minden nyilatkozatával célozgat arra, hogy rossz munkát végzett a GM a holt szezonban. Ebben igaza van, de Pagano valóban nem volt olyan, hogy dobálja sarat, eléggé érezhető az ellentét. Szerintem itt a háttérben már egyértműen tudják a felek, hogy ki fog távozni, esetleg mennek-e mindketten.
Törölt felhasználó
Mekkora szopás lenne mindkettőnek, ha netán bejutnánk mégiscsak a SB-ba. El kéne viselniük egymást még évekig. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasselback már ilyeneket nyilatkozik, hogy ha kell készen áll a játékra vasárnap, és ma is ő dobált elsősorban az edzésen. Ilyen komoly lenne Luck sérülése?
iktriad
azt írják még Alex Tanney mozgása is épületesebb volt.
Höri
Már az öreg Hassieé vagy Lucké?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hasselback már ilyeneket nyilatkozik, hogy ha kell készen áll a játékra vasárnap, és ma is ő dobált elsősorban az edzésen. Ilyen komoly lenne Luck sérülése?
iktriad
azt írják még Alex Tanney mozgása is épületesebb volt.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasselback már ilyeneket nyilatkozik, hogy ha kell készen áll a játékra vasárnap, és ma is ő dobált elsősorban az edzésen. Ilyen komoly lenne Luck sérülése?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként ahogy írtam Pagano odabökését ("pick one of them"), lehet csak régen néztem kevesebb Press conference-t, meg főleg hétköznapi interjút, de kicsit furcsa nekem az öreg. Nem ma kezdte a szakmát ezt nagyon jól tudjuk, a HC-ságot sem, nyilván a sikere sem ma kezdődött és mégis mintha kicsit olyan, "jajj de elegem van már az egészből" válaszokat mond és olyan stílusban beszél, ami nekem azért a mutatott kép alapján furcsa. Az ilyen dolgoknak egyszerűen nem szabadna látszania egy profi HC-nál, főleg nem hétközben (mert oké, egy csúnya vereség után szakad el fonál mindenkinél, "Playoooffss playoooooffs...!!!", de kezd nekem az öreg Chuck nem tetszeni).
bobi0092
vaze, írni akartam valamelyik nap egy ugyanilyen hsz-t, de ezek szerint csak álmomban sikerült 😀 még az öreg Jim Mora is benne volt.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként ahogy írtam Pagano odabökését ("pick one of them"), lehet csak régen néztem kevesebb Press conference-t, meg főleg hétköznapi interjút, de kicsit furcsa nekem az öreg. Nem ma kezdte a szakmát ezt nagyon jól tudjuk, a HC-ságot sem, nyilván a sikere sem ma kezdődött és mégis mintha kicsit olyan, "jajj de elegem van már az egészből" válaszokat mond és olyan stílusban beszél, ami nekem azért a mutatott kép alapján furcsa. Az ilyen dolgoknak egyszerűen nem szabadna látszania egy profi HC-nál, főleg nem hétközben (mert oké, egy csúnya vereség után szakad el fonál mindenkinél, "Playoooffss playoooooffs...!!!", de kezd nekem az öreg Chuck nem tetszeni).
bobi0092
Pedig egyértelmű, hogy fúj Grigsonra, nem véletlen, hogyx manapság lassan minden nyilatkozatával célozgat arra, hogy rossz munkát végzett a GM a holt szezonban. Ebben igaza van, de Pagano valóban nem volt olyan, hogy dobálja sarat, eléggé érezhető az ellentét. Szerintem itt a háttérben már egyértműen tudják a felek, hogy ki fog távozni, esetleg mennek-e mindketten.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Egyébként ahogy írtam Pagano odabökését ("pick one of them"), lehet csak régen néztem kevesebb Press conference-t, meg főleg hétköznapi interjút, de kicsit furcsa nekem az öreg. Nem ma kezdte a szakmát ezt nagyon jól tudjuk, a HC-ságot sem, nyilván a sikere sem ma kezdődött és mégis mintha kicsit olyan, "jajj de elegem van már az egészből" válaszokat mond és olyan stílusban beszél, ami nekem azért a mutatott kép alapján furcsa. Az ilyen dolgoknak egyszerűen nem szabadna látszania egy profi HC-nál, főleg nem hétközben (mert oké, egy csúnya vereség után szakad el fonál mindenkinél, "Playoooffss playoooooffs...!!!", de kezd nekem az öreg Chuck nem tetszeni).

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathis pillanatnyilag a legsz*rabbul játszó falember a 2 rookieval felálló denveri oline-ban. 😀 (Nem, nem a rookiek annyira jók. Mathis annyira sz*r. 😀 )
peterk2005
Nem tudhatod, ez mi miatt van, mint ahogy nem jelenti azt, hogy Mathis itt is szar lenne vagy bárhol máshol.

Ellenben szerintem a denveri fal még így, hogy jelenleg sem jó, így is nagyon visszaesne Mathis nélkül.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként igen, iktriad mindig trollkodik itt a Jax szarjaival, mondván rajtuk lesz TD-nk, ők majd nem fejtenek ki nyomást, nem fogják a futást, nem csinálják ezt-azt, etc., de igazából tőlünk bármi kitelik. (:
Törölt felhasználó
Hogy egy itteni már-már klasszikust idézzek | Sobritól | - .Nem trollkodásnak szántam amit írtam. LOL
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mathis pillanatnyilag a legsz*rabbul játszó falember a 2 rookieval felálló denveri oline-ban. 😀 (Nem, nem a rookiek annyira jók. Mathis annyira sz*r. 😀 )
peterk2005
Ezzel a teljesítménnyel itt még a legjobb is lehetne 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Asse tudom kit huztunk helyette.
dugo93
Denzelle Good, aki a Marsról jött. Felejthetetlen.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mathis pillanatnyilag a legsz*rabbul játszó falember a 2 rookieval felálló denveri oline-ban. 😀 (Nem, nem a rookiek annyira jók. Mathis annyira sz*r. 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mondjuk számomra az a legelszomorítóbb, hogy viszonylag olcsón is sokat javithattunk volna ezen a falon. Elhoztuk volna Mathist (oke ez penzes dolog), meg elotte a drafton Collinst. Nem hiszem el, hogy nem ert volna meg egy hetedik kort. Meg ha bunos is lett volna, nem nagy veszteseg kibaszni. Asse tudom kit huztunk helyette. Ha mindez megvan akkor kb most csak a C lenne kerdojeles.

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Luck nagy szerencséjére Andre Branch úgy tűnik felépült és talán játszhat is. Ha ő lesz bent főleg LEOban, akkor onnan nem kell sok veszélytől tartania Lucknak....
iktriad
Kis naiv... 😀
dugo93
Egyébként igen, iktriad mindig trollkodik itt a Jax szarjaival, mondván rajtuk lesz TD-nk, ők majd nem fejtenek ki nyomást, nem fogják a futást, nem csinálják ezt-azt, etc., de igazából tőlünk bármi kitelik. (:

Ezt a falat elnézve még a 92 éves nagymamámra sem mondanám, hogy nem ér majd oda Luckhoz.

Ez egy olyan dolog, hogy oké, hogy van egy kurva fos játékosod, de mit sem ér az, ha mi alul tudjuk múlni.
Törölt felhasználó
meg ha felépük és visszanyeri a kezdőben a helyét az mutatja, hogy akit kiszorított az sem egy dzsédzsévatt

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nekem ne mondja senki, hogy egy Hudson, Oher,Franklin, Iupati (ok most sérült) közül nem kellett senki ebbe az off falba...Itt kb mindenki tisztában volt vele, nem értem hogy a csapatnál miért nem. Aztán ha az lesz mint a tavalyi pats fallal, hogy év végére belejönnek, akkor megemelem a kalapomat...De nálunk sztem még a 6 OL-es felállásoknál is lenne nyomás Bandin. Andre Johnsonra meg Trent Colera van péz szarásig, de Lucknak egy picit hóttszarnál jobb off falat rakni luxus...ez basz fel mindig, a mi DL-ünket elnyomja az ellen OL-je, a mi OL-ünket meg az ellen DL-je...Idén a dl + a front 7 egész pofás, talán lehet egy átlag futás elleni védelmünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck nagy szerencséjére Andre Branch úgy tűnik felépült és talán játszhat is. Ha ő lesz bent főleg LEOban, akkor onnan nem kell sok veszélytől tartania Lucknak....
iktriad
Kis naiv... 😀
dugo93
Egyébként igen, iktriad mindig trollkodik itt a Jax szarjaival, mondván rajtuk lesz TD-nk, ők majd nem fejtenek ki nyomást, nem fogják a futást, nem csinálják ezt-azt, etc., de igazából tőlünk bármi kitelik. (:

Ezt a falat elnézve még a 92 éves nagymamámra sem mondanám, hogy nem ér majd oda Luckhoz.

Ez egy olyan dolog, hogy oké, hogy van egy kurva fos játékosod, de mit sem ér az, ha mi alul tudjuk múlni.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Luck nagy szerencséjére Andre Branch úgy tűnik felépült és talán játszhat is. Ha ő lesz bent főleg LEOban, akkor onnan nem kell sok veszélytől tartania Lucknak....
iktriad
Kis naiv... 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luck nagy szerencséjére Andre Branch úgy tűnik felépült és talán játszhat is. Ha ő lesz bent főleg LEOban, akkor onnan nem kell sok veszélytől tartania Lucknak....

Luckot pihentették, de játszani fog vasárnap.
Pagano azért megint betolta az őszintét:
"Mikor megkérdezték: Melyik play során szerezte Luck a sérülését? Odabökte: Válasszon egyet. " 😂
bobi0092
Picit OFF: Bortles sohasem játszott és nem is fog abban a mezben, amit az avatarodobn adtál rá. Az Gene Smith érás mez. LOL

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Luckot pihentették, de játszani fog vasárnap.
Pagano azért megint betolta az őszintét:
"Mikor megkérdezték: Melyik play során szerezte Luck a sérülését? Odabökte: Válasszon egyet. " 😂

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
tisztelettel szeretnek kerni titeket h hagyjatok abba a lutyozest. legyen szakall, pickviking, mittudomen de ez nagyon gaz h egy ien kepessegu gyereket megha poenbol is de lehulyeztek.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lutyo valla megserult, nem is edzett.