Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Stephen Burtonnek is agyrázkódásszerű tünetei vannak, szóval jelenleg van 2 azaza 2 bevethető aktív WRünk, nem csoda, hogy Ebert és Tobai Palmer is az 1. csapatal készült. McClendon megint el lesz bocsátva szombaton 2 napra - erre most 1.05os az odds 😀

A 2 WR mellett nem edzett a 2 kezdő CB és Lowery.
Limitáltan edzhetett Will Blackmon, Uche, J.T. Thomas és végre Marcedes is.
Gabbert teljes értéküen edzett.
Meester, Babin, MJD és Miller pihent.
Ball valószinüleg edzhet holnap, Gratz állapota nagyon jó ütemben javul, de még nem játszik a Colts ellen. A rams ellen ő és Mike Brown is visszatérhet (és akkor már lesz Alkesz is!)

Jedd Fisch megvédte Rackley. Mint mondta, jobban kell játszania, de a sérülések, és a tapasztalatlansága, valamit a túl jó ellenfelek együttesen elég nagy kíhvást jelentenek neki. (na ezért kéne padoztatni lassan...).
Bradley azt kérte szöszitől, hogy legyen minnél kevésbé konzervatív a meccseken (micsoda 180 fokos fordulat ez Mularkeyékhoz képest, akik megh nem győzték tavaly visszafogni...).
Forsett megjegyezte, hogy meglepi milyen kevés játéklehetőségett kapott eddig, de tisztában van vele, hogy kevés hosszú drivunk volt idén, és általában futunk az eredmény után, ami miatt inkább a passzjátékon van a hangsúly.iktriad
MJD tud elkapni is, elég megbízhatóan, így Forsett futhat többet és mindketten nyernek egy kis játékidőt, plusz MJD JAC mutatója fényesebb lehet, mint egy átlagos Jaguars WR-nek (-Shorts)

Én azóta nem hiszek a "Gabbert vissza van fogva, ezért ilyen gyenge" elméletben, mióta kipattant. Gabbert esetében a LOS közeli passzok tűntek a megváltásnak 1 Jets elleni sikeres próba után. Aztán az élet és KC védelem kegyetlensége rámutatott, hogy ez egy zabolátlan téveszme volt. Kb a 3. snapnél lepleződött lett a dolog és ezzel a hatékonysága is elérte a 0-t (saját térfeléről se jutott ki vele Szöszi) Ha elkezd szabadon dobálni olyan secondary-k ellen, ahol mondjuk vannak akár más csapatokba is beférni képes játékosok, akkor erről is ki fog derülni, hogy nem működik. Tippem az, hogy minden TD-re jut majd 3 INT, mert az eddigi viszonylagos labdabiztonsága nem a pontosságából fakadt, hanem a keveset kockáztató játékhívásokból. 3 INT-ből persze egyet a WR ügyetlenségére fognak majd, egyet a Hold ciklusra, egyet meg a Sátánra, de ettől még nem nagyon fog működni. A fal nem alkalmas arra, hogy a mágikus 2,6 másodpercet biztosítja Szöszinek. Bár amikor megvan ez az idő neki, akkor is rosszabb mint az átlag, úgyhogy kb mindegy is.
Negatív vagyok, tudom, ezzel vétkezem. Penitencia gyanánt újra elolvasnom 10-szer Helmut írását 😀
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Ik, szerinted pl: Cox és Darly Smith jó játékából kiindulva kaphatunk-e compensatory picket idén, és hányat/hányadik körben?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
easy, its coming...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
D'Anthony Smitht felszedte a Jags szeméttelepe (=a Lions) waiverről. Ki gondolta volna, hogy ennyire sokan ácsingóztak utána? 😀😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Burtonnek is agyrázkódásszerű tünetei vannak, szóval jelenleg van 2 azaza 2 bevethető aktív WRünk, nem csoda, hogy Ebert és Tobai Palmer is az 1. csapatal készült. McClendon megint el lesz bocsátva szombaton 2 napra - erre most 1.05os az odds 😀

A 2 WR mellett nem edzett a 2 kezdő CB és Lowery.
Limitáltan edzhetett Will Blackmon, Uche, J.T. Thomas és végre Marcedes is.
Gabbert teljes értéküen edzett.
Meester, Babin, MJD és Miller pihent.
Ball valószinüleg edzhet holnap, Gratz állapota nagyon jó ütemben javul, de még nem játszik a Colts ellen. A rams ellen ő és Mike Brown is visszatérhet (és akkor már lesz Alkesz is!)

Jedd Fisch megvédte Rackley. Mint mondta, jobban kell játszania, de a sérülések, és a tapasztalatlansága, valamit a túl jó ellenfelek együttesen elég nagy kíhvást jelentenek neki. (na ezért kéne padoztatni lassan...).
Bradley azt kérte szöszitől, hogy legyen minnél kevésbé konzervatív a meccseken (micsoda 180 fokos fordulat ez Mularkeyékhoz képest, akik megh nem győzték tavaly visszafogni...).
Forsett megjegyezte, hogy meglepi milyen kevés játéklehetőségett kapott eddig, de tisztában van vele, hogy kevés hosszú drivunk volt idén, és általában futunk az eredmény után, ami miatt inkább a passzjátékon van a hangsúly.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka szomorú, de nem tervezünk tradelni Josh Freemanért.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
HHelmut Zimmer
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.Sobri Jóska
Már rég nemnevettem annyit mint most 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de. Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója. Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3. De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?" De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is: Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Ez a "Denvert is a PO-ba vitte" örökké elő fog jönni? Mark Sanchez kétszer "vitte" főcsoportdöntőbe a Jets-t, róla is úgy gondolod, hogy kéne vele még próbálkozni?

Egyébként csak a 13-3-ra, meg a PO-ra válaszoltam. Senki nem vinné ezt a csapatot idén PO-ba. Emellett a Houston, Colts, Titans hármas mellett semmiképpen sem. Abban viszont egyetértünk, hogy ettől még - vagy éppen ezért - próbálkozni érdemes lehet. Ha Stanzi-t kipróbálnák, abban látok fantáziát. De Tebow idehozatalában semmit, látva az előszezonbeli teljesítményét. Hogy te ennek ellenére is hiszel benne, azt tudom. 😊peterk2005
Tebow minden alkalommal PO-ba vitte a csapatát, amikor kezdő volt, ráadásul úgy, hogy nem is rá volt optimalizálva az offense.
Sanchez eleinte jól muzsikált, de mostanra már elergyadt.
Vele már nem próbálkoznék.

Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.Sobri Jóska
ez hatalmas 😀😀😀DD
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.Sobri Jóska
Ha valaki ezt a Jagst bejutatná a playoffba, az akkora csoda lenne, hogy az illetőt a szezon végén szenté avatják - még életében!

Jó lenne, ha már végre elkezdenétek nyerni, vagy legalább pontokat szerezni, mert Tebow-t csak azzal űzitek el. 😛DoM
Nálunk ha Brady, az idősebb Manning vagy Rodgers dobálna, egyes emberek akkor is Tebowt követelnék a csapatba. De a tény hogy 20 embernél többet még ilyen nem túl vidám időkben sem sikerült összetoborozni a híveknek mostanság (sőt múltkor már ennyit se) azt mutatja, hogy múlóban van a varázs...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gabbert pedig igyekszik többet rizikózni vasárnap mint eddig (A sztori emögött - pénteken és vasárnap is Szöszi edzett a cserékkel és többet kockáztatott a dobásaival mint általában, amik többször bejöttek, mint nem. Bradley ezt látva azt mondta neki, ilyet szeretne látnui tőle ezentúl vasárnapoknént).iktriad
Ez érdekes kérdést vet fel: vajon mire jó az edzés? Mi a célja? Edzőtábor alatt Brady és talán Belichick is nyilatkozta az olyan felvetésekre válaszul, hogy xyz interceptiont dobott, vagy rosszul nézett ki stb, hogy az edzéseken lehetősége van az irányítónak szabadon, következmények nélkül feszegetni a határokat és a saját korlátait. Csak így lehet előrelépni és megismerni, hogy mit lehet megengedni majd éles körülmények között is. Abból senki sem fog tanulni, ha az edzéseken checkdown passzokat dobál az offensive weaponnak és büszkén lehet mutatni a stat lőlapot, hogy milyen jók voltunk a 8/10, TD mutatóval.

Helmut írta, hogy a szakembereket hagyni kell dolgozni... Ez a "jelenet" így leírva elég esetlegesnek tűnik.

Jó lenne, ha már végre elkezdenétek nyerni, vagy legalább pontokat szerezni, mert Tebow-t csak azzal űzitek el. 😛
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
HHelmut Zimmer
Szia Helmut!

A jó képesség maga Tebow vezetői képesége. Hogy tud győzni.
De vágom, hogy beugrató kérdés volt, kb. olyan, minthogy "a piros színt milyen összetevők alapján tartod pirosnak?" Azért mert a fényt úgy töri, hogy pirosnak látszik, ergo azért piros, mert piros.

De ha az érdekel, hogy Tebow vezetői képességének mik az összetevői, mely tulajdonságok bizonyítják, akkor ezt válaszolom:
- intelligencia
- helyes döntések meghozatala
- ellenfél gyengéinek kihasználása
- fegyelem
- munkamorál
- példamutató szorgalom
- meg nem alkuvás
- eltökéltség
- kitartás
- és ha hiszel istenben, akkor az, hogy isten meccsről meccsre segíti, és általa prezentál csodát és példát számunkra.
Ha nem hiszel, az utolsó pontot ne vedd figyelembe.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de. Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója. Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3. De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?" De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is: Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Ez a "Denvert is a PO-ba vitte" örökké elő fog jönni? Mark Sanchez kétszer "vitte" főcsoportdöntőbe a Jets-t, róla is úgy gondolod, hogy kéne vele még próbálkozni?

Egyébként csak a 13-3-ra, meg a PO-ra válaszoltam. Senki nem vinné ezt a csapatot idén PO-ba. Emellett a Houston, Colts, Titans hármas mellett semmiképpen sem. Abban viszont egyetértünk, hogy ettől még - vagy éppen ezért - próbálkozni érdemes lehet. Ha Stanzi-t kipróbálnák, abban látok fantáziát. De Tebow idehozatalában semmit, látva az előszezonbeli teljesítményét. Hogy te ennek ellenére is hiszel benne, azt tudom. 😊peterk2005
Tebow minden alkalommal PO-ba vitte a csapatát, amikor kezdő volt, ráadásul úgy, hogy nem is rá volt optimalizálva az offense.
Sanchez eleinte jól muzsikált, de mostanra már elergyadt.
Vele már nem próbálkoznék.

Tebow PO-ba vinné idén a Jax-et, ebben biztos vagyok, pláne emellett a hármas mellett.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes úgy tűnik játszani fog vasárnap. ma elöször hosszú idő után edzésre jelentkezik. Azt mondta elege van abból, hogy az oldalvonalról kell néznie a dolgokat, inkább beszállna.

Gabbert pedig igyekszik többet rizikózni vasárnap mint eddig (A sztori emögött - pénteken és vasárnap is Szöszi edzett a cserékkel és többet kockáztatott a dobásaival mint általában, amik többször bejöttek, mint nem. Bradley ezt látva azt mondta neki, ilyet szeretne látnui tőle ezentúl vasárnapoknént).

A Florida Times Union még bizakodó:
JACKSONVILLE JAGUARS
The bad news: The offense is dead last, a staggering 52 yards a game worse than 31st-ranked Tampa Bay.
The good news: The offense should have three key pieces all back [WR Justin Blackmon, TE Marcedes Lewis and QB Blaine Gabbert] after this Sunday.
Why things could get better: The Jaguars have faced two undefeated teams (Kansas City and Seattle), have their worst road trip behind them and a lighter schedule awaits.
Why things could get worse: They can’t. This team is generating the minimal amount of positives through the first three games.
First win will come: Week 5 at
St. Louis.
Outlook: The offense could spark to respectability once Blackmon (left), Lewis and Gabbert are back in the lineup. The Jaguars depth issues have been evident and a historically bad season is on the table if the injuries continue to mount. Still, remaining games against St. Louis, San Diego, Arizona, Cleveland, Buffalo, as well as two games against Tennessee, make it seem unlikely the Jaguars won’t surpass last season’s 2-14 record.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-09-25/story/jaguars-not-alone-bottom#ixzz2fvJdP1oO
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Ezt a csapatot nemhogy Tebow, de senki nem vinné 13:3-ig idén, de még pozitívba se. Se jövőre. peterk2005
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de.
Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója.
Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3.
De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?"
De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is:
Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Szia Sobri!
Érdekelne a véleményed, így lenne egy egyszerű kérdésem:
Melyek azok a képességek, amelyek alapján jó vzetőnek tartod Tim Tebow-t?

Köszi , üdv.
H
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ik, most hogy így leszoptad D'Anthony Smith-t igazán fel fog állni a te cerkád is, mert a Seahawks kibaszta. Visszahozzuk?

Így egyébként a Seahawks pickjét sem tarthatjuk meg.Maka
Championship. És nem hiszem, hogy visszahoznánk. 1 meccsen kellett volna még aktívnak lennie, hogy meglegyen az az extra 7. kör.iktriad
Jajaja, nem véletlenül lett kitéve pont most.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de. Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója. Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3. De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?" De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is: Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?Sobri Jóska
Ez a "Denvert is a PO-ba vitte" örökké elő fog jönni? Mark Sanchez kétszer "vitte" főcsoportdöntőbe a Jets-t, róla is úgy gondolod, hogy kéne vele még próbálkozni?

Egyébként csak a 13-3-ra, meg a PO-ra válaszoltam. Senki nem vinné ezt a csapatot idén PO-ba. Emellett a Houston, Colts, Titans hármas mellett semmiképpen sem. Abban viszont egyetértünk, hogy ettől még - vagy éppen ezért - próbálkozni érdemes lehet. Ha Stanzi-t kipróbálnák, abban látok fantáziát. De Tebow idehozatalában semmit, látva az előszezonbeli teljesítményét. Hogy te ennek ellenére is hiszel benne, azt tudom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ezt a csapatot nemhogy Tebow, de senki nem vinné 13:3-ig idén, de még pozitívba se. Se jövőre. peterk2005
Ez kb. egy olyan vélemény, amire csak azt tudom mondani, hogy de.
Idén is PO-ba vinné a Jax-et, ha kezdő lenne, jövőre pláne. Sose derül ki, hogy melyikünknek van igaza, mert Tebow nem a Jaguars kezdő irányítója.
Pl. a Denvert is PO-ba vitte amikor átvette a csapatot, és ott a negatív mérleg rosszabb volt, mint -3.
De nem is ez a lényeg, hiszen az eredeti felvetésem középpontjába nem Tebow zsenialitása állt, hanem az a kérdéskör, hogy "ugyan mit rontana ezen a csapaton Tebow?"
De ha az ő neve ennyire vörös posztó számodra, akkor kérdezhetem úgy is:
Ugyan mit rontana ezen a csapaton Stanzi?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem így látom. Ha lenne leader, akkor a PO-ért harcolnátok, nem az 1/1-ért.
Nézd meg pl. a Pats-t, a már kiégett Bradyt leszámítva nincs az offensben egy épkézláb ember, de alapszakaszban jó leader, és 3-0. És ti teszitek bust-á Bridgewatert azzal, ha ledraftoljátok, úgyhogy rád lesz mérges. 😊Sobri Jóska
A Pats-nál ott van az utóbbi másfél évtized egyik (talán) legnagyobb QB-ja, és az egyik (talán) legnagyobb edzőzsenije. "Csak" ennyi hiányzik Jacksonwille-ben ahhoz, hogy igazad legyen. 😊

Egyébként a Jags nem Chiefs. A Chiefs valóban évek óta jól építkezik, ők valóban egy remek rostert hoztak össze, és tényleg "csak" egy megfelelő edző és egy korrekt QB (nevezhetjük leadernek is) kellett. De Jacksonville inkább az Oakland-hez hasonlít, ahol az előző rezsim szisztematikusan és fokozatosan teljesen leépítette a csapatot, aminek ma is szívják a következményeit. Persze, így is van talent a rosterben, de melyik NFL rosterben nincs?

Egy jó edzői gárda kezei alatt, egy jó draft-tal, 1-2 jó igazolással és egy jó felkészüléssel, illetve jó öltözői mentális állapottal a Jags is egyik évről a másikra sokat javulhat. De azért a 13:3 az illúzió. Idén pedig abszolút nonszensz. Ezt a csapatot nemhogy Tebow, de senki nem vinné 13:3-ig idén, de még pozitívba se. Se jövőre. Nézd meg a Colts-ot. Nekik az utóbbi 2 évtized talán legnagyobb QB tehetségét sikerült megszerezni, és még emellé pluszban az új rezsim is lényegében minden lépésevel tízest lőtt az első évben, és így is csodaszámba menő volt a tavalyi 11:5.Sőt, még idén is csodaszámba menne. Ehhez képest 13:3? Ugyan már...

Ha jól sikerül az offseason Jacksonville-ben, akkor jövőre megcélozható egy egál körüli szezon. Ami ha összejön, akkor szvsz igen jó irányt fog jelezni. Pozitív mérleghez, playoff esélyhez még 1-2 év építkezés hátra van. Olyan építkezés, ahol nem húz puntert az FO akkor, amikor egy Russel Wilson még elérhető. 😀 És emellé, ahogy Iktriad is és Helmut Zimmer is írta, következetes és fokozatos roster építés, ahol az érintettek tudják, hogy mit akarnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, most hogy így leszoptad D'Anthony Smith-t igazán fel fog állni a te cerkád is, mert a Seahawks kibaszta. Visszahozzuk?

Így egyébként a Seahawks pickjét sem tarthatjuk meg.Maka
Championship. És nem hiszem, hogy visszahoznánk. 1 meccsen kellett volna még aktívnak lennie, hogy meglegyen az az extra 7. kör.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ik, most hogy így leszoptad D'Anthony Smith-t igazán fel fog állni a te cerkád is, mert a Seahawks kibaszta. Visszahozzuk?

Így egyébként a Seahawks pickjét sem tarthatjuk meg.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom ki volt ez a Seahawksból (talán Tony McDaniel???), de ez nagyon rendes volt tőle.
A Seattle defensive lineman offered Jaguars rookie right tackle Luke Joeckel some advice after Sunday’s contest.
“One of the players came up to him after the game,” Bradley said. “He said, ‘You know what, I had you because you turned your shoulders on your pass set’ after the game. The player said, ‘That’s what you’re doing.’ Luke said, ‘That’s great feedback. I know I’ve been told to do that, but I must think you’re out there a ways and I’ve got to do that to get to him.’ It’s lessons like that where guys are learning.”
És íme pár stat arról, mennyire "karcol" idén az offense eddig...

Category Number Rank

Yards 230.3 Last
Points 9.3 Last
Yards per snap 3.5 Last
First downs 14.7 T31st
Third down att 50 T3rd
Possession 28:02 27th
Rushes 66 25th
Rushing yards 156 30th
Average rush 2.4 Last
20-yard rushes 0 Tied last
TD passes 1 Last
Sacks allowed 15 Most

Ja és köszi Helmut az írást a Seahawks rebuildingjéről!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg már csak 4.ek vagyunk a waiverlistán a Redskins, a Ginats és a Vikngs mögött. Túl jó a mérlege az eddigi ellenfeleinkenek
Redskins (1-2 Philly, 1-2 GB, 2-1 Det),
Giants (2-1 Dallas, 3-0 Den, 1-2 Car)
Vikings (2-1 Det, 3-0 Chi, 1-2 Cle)
Jaguars (3-0 KC, 1-2 Oak, 3-0 Sea)

Snap countok a Seahawks meccsről

OFFENSE (66 snaps)

QB: Chad Henne 66.
RB: Maurice Jones-Drew 48, Will Ta’ufo’ou 28, Justin Forsett 9, Jordan Todman 6, Denard Robinson 3.
TE: Allen Reisner 41, Clay Harbor 34, D.J. Williams 24, Cam Bradfield 1.(!)
WR: Cecil Shorts 63, Stephen Burton 48, Ace Sanders 23, Justin Ebert 2.
OL: Luke Joeckel, Eugene Monroe, Will Rackley, Brad Meester and Uche Nwaneri – all 66.
Eddig csak Ausztin Pasztor nem játszott még egy O snappet sem idén, pedig inkább neki kéne, mint pl. Rackleynek...
Denard eddig összesen 11 sanppet játszott a 3 meccsen.
Érdekes, hogy Butron snapszámja mennyire megemelkedett Ace Sanders kárára..

DEFENSE (68 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 64, Roy Miller 43, Tyson Alualu 42, Jason Babin 40, Andre Branch 39, Jeremy Mincey 29, Brandon Deaderick 18.
LB: Paul Posluszny 68, Geno Hayes 68, Russell Allen 44.
DB: Johnathan Cyprien 68, Josh Evans 66, Demetrius McCray 65, Will Blackmon 56, Mike Harris 33, Chris Prosinski 3, Dwight Lowery 2.
Branch snapjeinek száma emelkedett, de továbbra sem jön trőle semmi produktum. Josh Evans minden snapnél bent volt, amint lesérült Lowery. Prsonski elöszőr volt pályán idén.
Kyle Knox, LaRoy Reynolds, J.T. Thomas és Winston Guy még nem játszot 1 védelm snappet sem, ami Reynolds esetében nekem nem kicsit meglepő.
Utolsó blackmontalan hét lesz ez, kíváncsi vagyok hogy a két jómadár hogy muzsikál az év hátralevő részében, meg remélem, hogy fű alatt már megkezdték a privát edzéseket a hétköznap hajnali órákban Teddyvel, hogy a training campben azzal már ne kelljen foglalkozni.

MoJo mellett Lewist is kiárusítanám, ha visszatér a sérülésből, ő se lesz már benne a jövő Jaguarsában szerintem (hiába a szerződése), úgyhogy a két UCLA-s haver talpára köthetjük az útilaput. Az eheti BS reportban Simmons is javasolta MoJo elcserélését, neki is a Packers jutott először eszébe - szerinte kaphatnánk egy harmadik köröst érte, végül is ha Mr. 3.5 Yardpercarry-ért dobtak egy elsőköröst, akkor egy RB-need PO csapat is feláldozhat némi jövőt egy esetleges SB győzelemért.

Ik, te ezekben jó vagy: ha van bármi infó, hogy a Jags mit csinál majd Londonban, hol szállnak meg, mikor érkeznek, vagy ilyesmi, akkor az lődd mindenképp, Blackmonnal bedobnék pár felest majd.Maka
Ha lesz bármi, szolókm és igyekszem figyelni ezeket az infókat.

Marcedesre szükség van az offenseben idén, plusz túl nagy a salaryje, szóval ő maradni fog idén itt.

Ami MJDt illeti, én továbbra se látom hova kelelne. A Packersnél Franklinnek Lacy távollétében volt egy korrekt meccse. A Patsnél meg inkább Wrt akarnak szerezni, mint RBt szerintem.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Utolsó blackmontalan hét lesz ez, kíváncsi vagyok hogy a két jómadár hogy muzsikál az év hátralevő részében, meg remélem, hogy fű alatt már megkezdték a privát edzéseket a hétköznap hajnali órákban Teddyvel, hogy a training campben azzal már ne kelljen foglalkozni.

MoJo mellett Lewist is kiárusítanám, ha visszatér a sérülésből, ő se lesz már benne a jövő Jaguarsában szerintem (hiába a szerződése), úgyhogy a két UCLA-s haver talpára köthetjük az útilaput. Az eheti BS reportban Simmons is javasolta MoJo elcserélését, neki is a Packers jutott először eszébe - szerinte kaphatnánk egy harmadik köröst érte, végül is ha Mr. 3.5 Yardpercarry-ért dobtak egy elsőköröst, akkor egy RB-need PO csapat is feláldozhat némi jövőt egy esetleges SB győzelemért.

Ik, te ezekben jó vagy: ha van bármi infó, hogy a Jags mit csinál majd Londonban, hol szállnak meg, mikor érkeznek, vagy ilyesmi, akkor az lődd mindenképp, Blackmonnal bedobnék pár felest majd.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Retrospektív:
PC kivágta a Hox felét egy szezon alatt. Egy nagyon jó draft anyagban volt 2 húzása az első körben, és egy nagyon korán a 2. ban. Húzott egy vakoldali Tacklet, akiről sokáig nem tudtuk, hogy jó, mert folyton sérült volt, húzott egy Thomast, aki vagy 6-7 meccsen keresztül tanulta, hogy mi is lesz az ő feladata, és mi azon keseregtünk, hogy bezzeg Eric Berry mekkora impact. Húzott egy Tatet, akinak Hasszel alig, TJ-vel pedig semmilyen chemistrije nem volt, majdnem ki is tettük. Kancellár egy évig a pályán sem járt, mert nem értette, mi a feladata. Bryan kedvenc mondata az volt, hogy "but coach am a 3 techniqe guy" Clemmons az első edzés napján nem értette, hogy miért kell az első csapattal DE-et játszania 4 különböző technikáról.
Lynch nem értette a gap kiosztást, nem igazán tudta, hogy merre fusson, jobban sikerültek a futásai a falat megkerülve, mint át. Emléxem, az OL emberek estek keltek a ZB sémában, Lynchet rendszeresen ők szerelték! Botrány volt, az első igazán jó meccse talán a 10. hétig vártunk.
Ugye mi 7-9 el nyertük azt a roncs csoportot, mindenki röhögött. Következő évben már nem volt Hass. Jött TJack, Carpenter (no impact), Sherman, Wright, kezdő lett Kancellár. Olyan szörnyen rosszak voltunk, hogy talán 1-4 nél (adtuk fel a szezont, ésn hetente 5x írtam , hogy please fire Bradley) aztán valami történt, mert a szezon derekán rettenetesen elkaptuk a Giantset, egy igazi vérgőzös D leszámoláson. A mai Seahawks D működési elvei szerint azóta létezik, működik! És igen azóta is mindenki úgy néz a Hox D-re, mint borjú az újkapura, és ha kikapunk, akkor is általában azért, mert az O képtelen pontokat csinálni.

Sémaváltás akkor is tetemes idő, ha van blueprint!! Jó lesz szerintem ez, de... hagyni kell a szakembereket dolgozni, van min.

üdv. HHelmut Zimmer
Kíváncsi vagyok, hogy a Seahawks-on kívül máshol belefért volna-e, hogy ennyi ideig és ennyi erőforrást felhasználva dolgozzanak ki alapjaiban új dolgot. Az Excel fejlesztése is hasonló történet lehet.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
no, ez egy méteres lájk

Made... Laid... Paid