Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert sanszosan esetleg az Indy ellen kezdhet, tehát a Seattle meccs is Henneé lehet. Azok szerint, akik közelről látták a vágást, azt mondták elég mély volt a seb.....



Ó és bár Szöszi is szar volt, két stat - 15 QB hitet szenvedett el tegnap és 5 WR drop volt... Prisco & Boselli szerint a QB rossz volt, de az offenseben sokan még rosszabbul játszottak nála...


Gratznak is annyi minimum 3 hétig. Lewist majd még meglátják.

Érdekes lesz látni, hogy Henne kiköszörüli-e a tavalyi csorbát, mikor egy Szöszi által megnyert meccset bukott el a Raiders ellen...

Stanzi a 2. számú Qb, de lehet igazolunk veteránt a héten. (NE!)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
a végén még meglesz a W a következő meccsen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Speaking Monday, Jaguars coach Gus Bradley said Blaine Gabbert (lacerated throwing hand) is "definitely" out for Week 2.
The "definitely" implies Gabbert is staring at a multi-week absence, but Bradley claimed he's "hopeful" Gabbert will be back for Week 3. Regardless, Chad Henne will be under center against the Raiders, and could easily keep the starting job with a solid effort, regardless of Gabbert's health. For all intents and purposes, Gabbert's "prove it" season is already down the drain, just like his first two. Before going down Sunday, his yards per attempt (3.5) was worse than his yards per carry (4.0). The jig is up. Sep 9 - 3:44 PM
Source: John Oehser on Twitter
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szokták mondani, hogy néha egy kép többet mondd 1000 szónál. Hát íme a tegnapi egész meccses kínszenvedés összesűrítve 1 képbe.

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Az Oakland meccs fokmérő lesz. Ha ott is így fogunk szenvedni, mint tegnap, akkor mindenkinek ajánlom, hogy inkább colege meccseket nézzenek idén a Jags találkozói helyett, mert utóbbiak ártalmasak az idegekre. Én vállalom, hogy végigszenvedem a 16 meccset mindenki helyett, és beszámolok róla itt.

Ja és idén nincs suck (vagyis van, mert mi már azt csináljuk egy ideje, 2011 óta hardcore szinten) - idén "Tank for Teddy" vagy "Tank for Tajh" van. Inkább előbbi.iktriad
Ment a "lájk" az önkéntes mazochizmusodért, ha ezt a szezont érfelvágás nélkül képes leszel végignézni, óriási respekt. Ma letöltöttem a meccset, megnéztem, káromkodtam, a többit hagyjuk. Amúgyis kb. minden rossz összejött, ez a meccs volt egy torta sz*rra a hab fosból. Ezen formában kétségkívül remekmű lett...

Amennyiben Maka első felindulásból eladná a London-i jegyét 100 Ft-ért, megérteném. Hozzáállását ismerve, nem fog ilyet tenni, ezért duplán tiszteltetem!
Minden meccs más, de a 'Niners ellen ez a brigád, hasonló játékkal... belegondolni is rossz !
Az lesz az "Ask for Mercy-Game". És nem a TE-nkre gondolok...

Őszintén remélem, hogy a brigád tegnap a legrosszabb arcát mutatta és ennél jóval többet fognak a továbbiakban produkálni, mert ez nem volt NFL-szint, ha egyáltalán. Tényleg szavakat nem találok az egészre!
A tavalyi év tanulsága után ezért nem írtam egy büdös mondatot sem az előszezon alatt. Pedig ezzel az új vezetéssel fogunk elkezdeni kilábalni a gödörből ebben legalább biztos vagyok! Az tuti, hogy nem lesz könnyű dolguk! Féltettem a csapatot, de ugyanakkor bizakodtam is, sajnos - így elsőre - a legrosszabb rémálmaim jöttek be. Azért bizakodom egy jobb folytatásban, bár ennél nem lesz nehéz többet mutatni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2007-ben volt "Alternate", ami azért közel van, mert full-backből nincs csere 😉 Az nekem új, hogy Ő akart elmenni, ezen átcsúsztam.

TankForTeddy vagy TankForTajh, akkor legyen csak politikailag korrektül: #TFT!Húsrágó
Ő volt a másik, akit Meester mellett nagyon vissza akartunk hozni, nála volt konkrét szerződésajánlat az asztalon. Sajna ő is azt az utat választotta, mint Daryl. Remélem, megtalálja majd a számításait és mellé őt is elismerik a ligában. Megérdemelné.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Tegnap végigszenvedtem a meccset, kegyetlenség volt a javából. Esélyes, hogy a Fűrész 7-ben feltűnik majd ez a kínzás!

Gabbert arra jó, hogy meglegyen az 1/1. Erre akarják használni. Nem akarom azt mondani, hogy "én megmondtam", de az állításom most is kiállja a valóság kontrolját.😊
A második INT-nél számomra kiderült, hogy Szöszi közeli rokonságában van egy (megnevezni nem kívánt) magyar válogatott középhátvéddel...

Joeckelt a vállvédő nélküli edzéseken elkönyvelték a "szakértők" pro-bowler/allpro/HoF-nek, miközben a meccs remekül rávilágított, hogy előtte is egy hosszú és rögös út van sok-sok tanulnivalóval, korántsem annyira domináns, mint a harmatgyenge "házi"passrush ellen volt egy hónapja.

Ijesztő, hogy nem sikerült váltani, miután a harmadik snapnél lelepleződött a "passz a LoS-hoz vagy futás középen" taktika, és elszaladt néhány teljesen kilátástalan negyed, mígnem a 7 perccel a meccs vége előtt első(!) alkalommal átlépte a Jags az ellenfél térfelére... RZ "teljesítmény" a viccek topicban kaphatna lájkokat.

MJD-nek nem jönne rosszul egy Pro-Bowler full-back. Ja, hogy volt ilyen, csak elzavarták...sorry, akkor nem szóltam, biztosan jobb ez így. Legalább spórolnak pár millát az szezon végén, amikor a "rossz" teljesítményre hivatkozva nem hosszabítanak vele. A O# fal kegyetlen gyászos, szinte azon is át kellett törnie MJD-nek. Elit futót képtelen kiszolgálni a csapat, Gabbertre meg vigyázhatna a TEK is, akkor se lesz soha nézhető színvonalú irányító.

Ez így egy zsákutca. Szóval #SuckForAnybodyElse!Húsrágó
Kis megjegyzés - Greg Jones (sajna) soha nem volt Pro Bowlos. Mellesleg pont az ő esetében többet ajánlottunk, mint a Texans(tehát nem zavartuk el, sőt), de ő gyűrűt akar nyerni, ezért odament.


Ja és idén nincs suck (vagyis van, mert mi már azt csináljuk egy ideje, 2011 óta hardcore szinten) - idén "Tank for Teddy" vagy "Tank for Tajh" van. Inkább előbbi.iktriad
2007-ben volt "Alternate", ami azért közel van, mert full-backből nincs csere 😉 Az nekem új, hogy Ő akart elmenni, ezen átcsúsztam.

TankForTeddy vagy TankForTajh, akkor legyen csak politikailag korrektül: #TFT!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap végigszenvedtem a meccset, kegyetlenség volt a javából. Esélyes, hogy a Fűrész 7-ben feltűnik majd ez a kínzás!

Gabbert arra jó, hogy meglegyen az 1/1. Erre akarják használni. Nem akarom azt mondani, hogy "én megmondtam", de az állításom most is kiállja a valóság kontrolját.😊
A második INT-nél számomra kiderült, hogy Szöszi közeli rokonságában van egy (megnevezni nem kívánt) magyar válogatott középhátvéddel...

Joeckelt a vállvédő nélküli edzéseken elkönyvelték a "szakértők" pro-bowler/allpro/HoF-nek, miközben a meccs remekül rávilágított, hogy előtte is egy hosszú és rögös út van sok-sok tanulnivalóval, korántsem annyira domináns, mint a harmatgyenge "házi"passrush ellen volt egy hónapja.

Ijesztő, hogy nem sikerült váltani, miután a harmadik snapnél lelepleződött a "passz a LoS-hoz vagy futás középen" taktika, és elszaladt néhány teljesen kilátástalan negyed, mígnem a 7 perccel a meccs vége előtt első(!) alkalommal átlépte a Jags az ellenfél térfelére... RZ "teljesítmény" a viccek topicban kaphatna lájkokat.

MJD-nek nem jönne rosszul egy Pro-Bowler full-back. Ja, hogy volt ilyen, csak elzavarták...sorry, akkor nem szóltam, biztosan jobb ez így. Legalább spórolnak pár millát az szezon végén, amikor a "rossz" teljesítményre hivatkozva nem hosszabítanak vele. A O# fal kegyetlen gyászos, szinte azon is át kellett törnie MJD-nek. Elit futót képtelen kiszolgálni a csapat, Gabbertre meg vigyázhatna a TEK is, akkor se lesz soha nézhető színvonalú irányító.

Ez így egy zsákutca. Szóval #SuckForAnybodyElse!Húsrágó
Kis megjegyzés - Greg Jones (sajna) soha nem volt Pro Bowlos. Mellesleg pont az ő esetében többet ajánlottunk, mint a Texans(tehát nem zavartuk el, sőt), de ő gyűrűt akar nyerni, ezért odament.

Fal - az engem nagyon meglepett. Tudtam, hogy nehéz meccs lesz, de azt nem, hiogy ennyire. Joeckel is, de Monroenak is voltak gondjai, ő meg nem ma kezdte. Uchenak nagyon nem ízlik szerintem a zone blokkolási rendszer, Meester öreg, Rackley meg folyton sérült. Brewster meg olyan amilyen.

A picksix tényleg szörnyű, még Gabberttől is. De előtte azért őt is cserbenhagyták az elkapói egy pár droppal... Valaki megjegyezte, hogy Szöszinek nagyon szarul megy az Everbankben (idegenben sokkal jobb, lásd tavaly - Minnesota, Green bay, Oakland). Talán 2 vállalható meccsére emlékszem (Tampa, Colts) otthon...Viszont a 6 sacket és pickeket is magára vállalta, az első feles volt az elkapóval (asszem Shortsal). Ha már Cecil, érdemes megnézni a reakcióját itt, amikor arról kérdezik mit érez...
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Open-Locker-Room/1856de53-e8d5-4e1e-b1a5-2df56411a85f

Szerintem Gus és Caldwell tegnap döbbent rá igazából, mire is vállalkoztak.

Az Oakland meccs fokmérő lesz. Ha ott is így fogunk szenvedni, mint tegnap, akkor mindenkinek ajánlom, hogy inkább colege meccseket nézzenek idén a Jags találkozói helyett, mert utóbbiak ártalmasak az idegekre. Én vállalom, hogy végigszenvedem a 16 meccset mindenki helyett, és beszámolok róla itt.

Ja és idén nincs suck (vagyis van, mert mi már azt csináljuk egy ideje, 2011 óta hardcore szinten) - idén "Tank for Teddy" vagy "Tank for Tajh" van. Inkább előbbi.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Tegnap végigszenvedtem a meccset, kegyetlenség volt a javából. Esélyes, hogy a Fűrész 7-ben feltűnik majd ez a kínzás!

Gabbert arra jó, hogy meglegyen az 1/1. Erre akarják használni. Nem akarom azt mondani, hogy "én megmondtam", de az állításom most is kiállja a valóság kontrolját.😊
A második INT-nél számomra kiderült, hogy Szöszi közeli rokonságában van egy (megnevezni nem kívánt) magyar válogatott középhátvéddel...

Joeckelt a vállvédő nélküli edzéseken elkönyvelték a "szakértők" pro-bowler/allpro/HoF-nek, miközben a meccs remekül rávilágított, hogy előtte is egy hosszú és rögös út van sok-sok tanulnivalóval, korántsem annyira domináns, mint a harmatgyenge "házi"passrush ellen volt egy hónapja.

Ijesztő, hogy nem sikerült váltani, miután a harmadik snapnél lelepleződött a "passz a LoS-hoz vagy futás középen" taktika, és elszaladt néhány teljesen kilátástalan negyed, mígnem a 7 perccel a meccs vége előtt első(!) alkalommal átlépte a Jags az ellenfél térfelére... RZ "teljesítmény" a viccek topicban kaphatna lájkokat.

MJD-nek nem jönne rosszul egy Pro-Bowler full-back. Ja, hogy volt ilyen, csak elzavarták...sorry, akkor nem szóltam, biztosan jobb ez így. Legalább spórolnak pár millát az szezon végén, amikor a "rossz" teljesítményre hivatkozva nem hosszabítanak vele. A O# fal kegyetlen gyászos, szinte azon is át kellett törnie MJD-nek. Elit futót képtelen kiszolgálni a csapat, Gabbertre meg vigyázhatna a TEK is, akkor se lesz soha nézhető színvonalú irányító.

Ez így egy zsákutca. Szóval #SuckForAnybodyElse!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem nagyon néztem Jax meccset, szóval Szöszke sokkolt...
...arról nem beszélve, hogy Szöszke megvédhetetlen.. egyszerűen nem érzi a zsebet, a pályát, a Föld nevű bolygót!

SorryHelmut Zimmer
Nem akarom védeni, mert borzalmasan játszott ő is, de a támadófal, különösen a közepe kritikán aluli teljesítményt nyújtott.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Én nem nagyon néztem Jax meccset, szóval Szöszke sokkolt...
...arról nem beszélve, hogy Szöszke megvédhetetlen.. egyszerűen nem érzi a zsebet, a pályát, a Föld nevű bolygót!

Sorry
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert státusza a következő meccsre:

"If healthy, he is still the guy," the team official said. "Premature to think anything otherwise."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doktor House jelenti:
Gabbert jobb kezét 15 (egyesek szerint 16) öltéssel kellett összevarrni.
Rackley térde ugyanazon a ponton sérült meg, amivel a preseasonben bajlódott.
Gratznek lábszár zúzódása van.

Ja és történelmi meccs volt a mai - az NFL történetében most először fordult elő, hogy 28-2re érjen véget egy meccs. 21-2es félidő sem volt még soha!
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Kitöröltem! Elnézést kérek attól, akit megbántottam!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbertnek egy vágás keletkezett a kezén, össze kellett varrni, de az mutatóujja sértetlen.

Mike Dirocco gyorselemzése:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/53642/rapid-reaction-chiefs-28-jaguars-2

"Kedvenc" pontom:
MV-Punter: Punter Bryan Anger's leg is sure to be pretty sore on Monday. He punted a franchise-record 11 times against the Chiefs, breaking the old record of 10 (Adam Podlesh verus Tennessee in 2008). Anger, the Jaguars’ third-round draft pick in 2012, averaged 50.5 yards on those 11 punts.
Gratznek bokasérülése van, Rackleynek térdsérülése.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki jót akar magának az mostantól Louisviille és Clemson meccseket néz és scoutolja Bridgwatert és Bojdot és a mi találkozóinkat skippeli.

Szöszi megsérült, én Bradley helyében nem nagyon erőltetném jövő hétre. Elnézve az Okalnad mai helytállását Indyben ott is kinéz nekünk egy zakó.

Végül nem lett meg a negatív total yard rekord offensben.

Joeckelt Houston megette reggelire, az O-line (és az egész offense úgy ahogy van) nagyon rossz volt.

Pass rush nincs. Szerintem idén nem is nagyon lesz...

Legalább a D# csinált valamit a második félidőben... ez így hosszú szezon lesz, pláne, hogy a Titans is nyert.phylos
Az boritékolható volt, hogy 4.ek leszünk idén is, szóval ez nem oszt vagy szoroz sokat.

A Chiefs meg lelazsálta a 2. félidőt plusz nem volt Charles (legjobb támadójuk), szóval helyén kell kezelni a D teljesítményét.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Legalább a D# csinált valamit a második félidőben... ez így hosszú szezon lesz, pláne, hogy a Titans is nyert.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hú, de hosszú szezon lesz ez...

El kéne intézni a szünetben, hogy fujják le a meccset, mert ennek így nincs sok értelme....

Ó, és Gratz visszatérése is kérdéses.

Egyébként remek hogy elindult az idény...

#TankforTeddy
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inaktívak: QB Stanzi, S Guy, OL McClendon, OL Bradfield, TE Lewis, DT Jones, DE McCoy

Ebből egyedül Bradfield meglepő. Pasztor így az első számú cseretackle. A 10 múlt héten hozott emberből 7 aktív.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: Gabbert kezd nálunk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert 10-15 yardos passzokat dobál a bemelegítéseknél, úgy tűnik bevetésre kész.

Plusz Stanzi pár emberkével együtt készülget az erőnléti edzőnkkel, akik majd valószínűleg inaktívak lesznek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad: lattam mit irtal a Chiefs topicba, igy gondoltam megkerdezem mi lenne ha Tebow Jaguar lenne, az csak felpiszkalna nem? 😛Beki
Emiatt nem kell szerencsére aggódnom, hisz
 www.bigcatcountry.com/2013/1/11/3867072/even-if-hes-released-the-remix
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És még én trollkodok. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
iktriad: lattam mit irtal a Chiefs topicba, igy gondoltam megkerdezem mi lenne ha Tebow Jaguar lenne, az csak felpiszkalna nem? 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 233 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még az FTU is a mai meccs minden párharcát a Chiefs javára ítélte.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-09-07/story/chiefs-jaguars-preview-capsule
Náluk a Bowe vs Allen és Gratz a meccs párharca. Szerintem Fasano és Jamaal Charles megállítása fontosabb feladat lesz Bowenál...

Alex Smith ma hetedszer játszik Gus Bradley Dje ellen. Íme az eddig 6 meccs stajai:
2009 60% 310 yard 2 TD 0 INT
2010 57.8% 225 yard 0 TD 2INT
2010 63% 255 yard 3 TD 0INT
2011 75% 124yard 0TD 0INT
2011 53.9% 179yard 0TD 0INT
2012 60.9% 140yard 1TD 1INT
Total 60.7% 1,233 yard 6 TD 3INT

Még mindig nem tudni, hogy Gabbert játszik-e ma (sanszosan igen). Amennyiben nem, akkor inaktív lesz, Henne kezd, és Stanzi lesz a csere QB.

Kis előzetes a mai csemegére (elvégre ma látjuk az idei 1/1est és 1/2est is)
Egy kis Joeckel filmelemzés Lagemannel
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Luke-Joeckel/71ae4ada-1533-4851-9eba-14f68062ed49

És Jeff itt elemzi a Kansas játékosait (Tamba Halit, Derrick Johnsont, Eric Berryt, és az 1/1es Eriuc Fishert - valamint pár keresetlen szót intéz Troy Polamaluhoz is a legvégén).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film_Room_Friday/2c9ffe6d-12da-4754-a55d-67ac84dd980d