Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
#tankMaka
Ahogy mondod! Kegyetlen egy szezon lesz.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
#tank

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
hát, most egy kemény "ba"-val kezdődő mondat hagyta el a számat, az irodában meg mindenki engem néz... tudom, hogy JaX szurkolónak lenni nehéz, már megszoktam, de hogy minden év elején lesérül a fél banda, az már azért baromira meredek.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komoly lista...

Azért kétségbe esni (egyelőre) nem kell, sokan ilyenkor egyszerűen csak pihentetésből, vagy a kisebb összeszedett sérüléseik nyalogatása miatt nem edzenek.peterk2005
Brown és Millers zerdán még edzett, csütörtökön már nem. Alan Ball nem fejezte be az edzést. Rackley és Lewis k9önnyen csatlakozhat a Szöszi, Gratz pároshoz. Nem állunk túl jól.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komoly lista...

Azért kétségbe esni (egyelőre) nem kell, sokan ilyenkor egyszerűen csak pihentetésből, vagy a kisebb összeszedett sérüléseik nyalogatása miatt nem edzenek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sérültlistánk egyre riasztóbb. Roy Miller és Mie Kbrown a a tegnapi limitált edzés után DNPs volt ma. Nem edzett se Rackley, se Uche sem. J T Thomas (aki kiharcolta a safetyt vasárnap) szintén lesérült még szerdán és ma nem edzett.
És edzés közben megsérült Alan Ball is, ami azért "remek" mert Gratz már biztos nem játszik vasárnap. Emellé még Shorts is limitáltan edzett...

DID NOT PRACTICE

QB Blaine Gabbert Out
CB Dwayne Gratz Out
TE Marcedes Lewis Gus Bradley hasn’t ruled him out yet.
LG Will Rackley Bradley hopes he will be able to play.
RG Uche Nwaneri Bradley anticipates he can play.
WR Mike Brown Limited on Wednesday but didn’t work today.
DT Roy Miller Limited on Wednesday but didn’t work today. He also had a wrap on his right ankle.
LB J.T. Thomas Had tightness after Wednesday’s workout.

LIMITED

CB Alan Ball Already without Gratz, the Jaguars finished practice without both starting corners.
WR Cecil Shorts Limited for second straight day.
RB Jordan Todman Limited for second straight day.

A Babin, MJD, Meester, Mike Harris kvartett minden tagja visszatért rendesen edzeni.

Az egyátalán nem edzők közt van összensen 7 kezdő (Mike Brown most annak számít). a limitáltak közül 2. Mivel amúly "legendásan mély" a depthünk (főleg CBben, vagy a támadófal belsejében), alig várom hogy milyen összeállításban fogunk kiállni az Oakland ellen....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harbor sztem jó lesz kinőheti simán kezdő TE-nek, magát megvan benne a potenciál ha hisznek bíznak benne és persze megfelelően használják. Szurkolok neki mert megérdemli nálunk is becsülettel dolgozott mindig odatette magát ha kellett.dande
Mondjuk Marcedes miatt ő csak max. 2 számú TE lehet, ha Lewis egészséges. De remélem megragad itt hosszabb távon is majd.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 909 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harbor sztem jó lesz kinőheti simán kezdő TE-nek, magát megvan benne a potenciál ha hisznek bíznak benne és persze megfelelően használják. Szurkolok neki mert megérdemli nálunk is becsülettel dolgozott mindig odatette magát ha kellett.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a Raiders két kezdő OTje vasárnap két régi ex-jaguár lehet, Khalif Barnes és Tony Pashos?! 😀 Plusz Rashad Jenneings is náluk van, bár sokat nem hiszem, hogy látjuk majd, a Colts ellen volt 1 db 2 yardos futása.

Henne tegnap azt mondta, úgy készül, hogy szeretné a mostani (és jövő heti) produktumával elhúdítani a kezdő QB posztot.

ha marcedes nem játszhat (sanszosan nem fog), ezen a héten Clay Harbor szerepe alaposan megnőhezt a múlt héthez képest.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Also: Ki tette volna rá a bal kezét és jobb heréjét, hogy Höri erősorrendjében 32+ leszünk? Mindenki? Oké.Maka
Én kértem, hogy rakjon minket 34.nek, szóval csak ezt teljesítette. 😀iktriad
így van, magamtól sose lennék ilyen gané!Höri
Én jót röhögtem rajta szintén. Aki ezen besértődik és Jax-drukker, az nézzen magába. Tulajdonképpen egy külső szemlélő megállapítja, amit mi ugyanúgy láttunk, csak nekünk fájdalmas, másoknak nem.
Ha a csapat rászolgál, tőlem ekézhetik őket. Jó volt a PR Höri, nyomasd csak tovább!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Also: Ki tette volna rá a bal kezét és jobb heréjét, hogy Höri erősorrendjében 32+ leszünk? Mindenki? Oké.Maka
Én kértem, hogy rakjon minket 34.nek, szóval csak ezt teljesítette. 😀iktriad
így van, magamtól sose lennék ilyen gané!Höri
Sőt még kedves is voltál - én azt kértem, hogy KFL "csapatok" legyenek előttünk, te CFL csapatokat raktál elénk.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Also: Ki tette volna rá a bal kezét és jobb heréjét, hogy Höri erősorrendjében 32+ leszünk? Mindenki? Oké.Maka
Én kértem, hogy rakjon minket 34.nek, szóval csak ezt teljesítette. 😀iktriad
így van, magamtól sose lennék ilyen gané!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérültlista:

DNPs sérültek
QB Blaine Gabbert (right hand). A héten nem játszik
CB Dwayne Gratz (right ankle). A héten nem játszik
LG Will Rackley (left knee). Holnap már edz, és sanszosan vasárnap játszik.
TE Marcedes Lewis (left calf).Nem valószinű, hogy pálya lép Oaklandben (Bradleyt idézve -."long shot" (kevés esély van rá)

DNPs veteránok (pihentettek)

RB Maurice Jones-Drew
DE Jason Babin
C Brad Meester
CB Mike Harris (apa lett, eltávot kapott - gratula Mike!)

Limitáltak:

RG Uche Nwaneri rakoncátlankodik a térde (remek, olyan jól állunk guardokban... Ja nem.)
WR Mike Brown Vasárnap is voltak gondjai a hátával, ez újult ki valamelyest
RB Jordan Todman Hétfőn már jegelni kellett a vállát, ezzel van problémája.

 thebiglead.com/2013/09/09/blaine-gabbert-was-atrocious-why-doesnt-jacksonville-sign-tim-tebow/JoeyPorter
Nem.Maka
(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú |

Also: Ki tette volna rá a bal kezét és jobb heréjét, hogy Höri erősorrendjében 32+ leszünk? Mindenki? Oké.Maka
Én kértem, hogy rakjon minket 34.nek, szóval csak ezt teljesítette. 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
 thebiglead.com/2013/09/09/blaine-gabbert-was-atrocious-why-doesnt-jacksonville-sign-tim-tebow/JoeyPorter
Nem.

Also: Ki tette volna rá a bal kezét és jobb heréjét, hogy Höri erősorrendjében 32+ leszünk? Mindenki? Oké.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 thebiglead.com/2013/09/09/blaine-gabbert-was-atrocious-why-doesnt-jacksonville-sign-tim-tebow/

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 tdmagazin.hu/power_ranking

a TD magazin szerint még csak nem is QB posztra érkezik majd az 1/1.. mondjuk a passrusher se egy megoldott poszt, azt biztos.Húsrágó
Mondjuk a legfrissebb számuk egylk oldalán Babin még a Phily játékosa, szóval érthető ez a magyarázat.

Ha ebből 1/1 lesz, akkor Teddy jön azzal a pickkel, nem Clowney(már ha mindkettő úgy dönt kijön a draftra...)
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
 tdmagazin.hu/power_ranking

a TD magazin szerint még csak nem is QB posztra érkezik majd az 1/1.. mondjuk a passrusher se egy megoldott poszt, azt biztos.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Amennyiben Maka első felindulásból eladná a London-i jegyét 100 Ft-ért, megérteném. Hozzáállását ismerve, nem fog ilyet tenni, ezért duplán tiszteltetem!
Minden meccs más, de a 'Niners ellen ez a brigád, hasonló játékkal... belegondolni is rossz !
Az lesz az "Ask for Mercy-Game". És nem a TE-nkre gondolok...
N-Drew
Hehe, jó lesz az örök emléknek. Tervbe volt, hogy ki fogunk szopni, mikor berendeltem, úgyhogy nincs gáz. Majd a következő években próbálkozom újra...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Amadeus91
no huddle defense a'la Jaguars, ebből PM se nagyon tudná kiolvasni, hogy milyen passrush jön majd (leginkább semmilyen persze) 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 276

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccselemzés Lagemanékkel, némi Oesher okossággal megspékelve
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-99/3472842f-9381-4191-bb0d-9c944934a2b5

Nem lenne forradalmibb bevetni Stanzit? Henne-ről tudjuk kb, hogy mire képes, nem Ő lesz a franchise arca, hogy úgy mondjam, de még egy ilyen csapattal is összeguberál majd 2 győzelmet. Stanzit viszont még a "misztikum" kategóriában van, nagyobb meglepetéseket okozhatna 😀Húsrágó
Nem. Henne itt volt az egész offszezonban, Stanzi itt van 2 hete. Ezen el is döl a dolog.

Ja, mivel az utolsó pillanatban nyert a Houston (addig nem is vezettek) máris egyedüli csoport utolsók vagyunk, 1 hét után....
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Nem lenne forradalmibb bevetni Stanzit? Henne-ről tudjuk kb, hogy mire képes, nem Ő lesz a franchise arca, hogy úgy mondjam, de még egy ilyen csapattal is összeguberál majd 2 győzelmet. Stanzit viszont még a "misztikum" kategóriában van, nagyobb meglepetéseket okozhatna 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 200 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert sanszosan esetleg az Indy ellen kezdhet, tehát a Seattle meccs is Henneé lehet. Azok szerint, akik közelről látták a vágást, azt mondták elég mély volt a seb.....



Ó és bár Szöszi is szar volt, két stat - 15 QB hitet szenvedett el tegnap és 5 WR drop volt... Prisco & Boselli szerint a QB rossz volt, de az offenseben sokan még rosszabbul játszottak nála...


Gratznak is annyi minimum 3 hétig. Lewist majd még meglátják.

Érdekes lesz látni, hogy Henne kiköszörüli-e a tavalyi csorbát, mikor egy Szöszi által megnyert meccset bukott el a Raiders ellen...

Stanzi a 2. számú Qb, de lehet igazolunk veteránt a héten. (NE!)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 301 — ℧
a végén még meglesz a W a következő meccsen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Speaking Monday, Jaguars coach Gus Bradley said Blaine Gabbert (lacerated throwing hand) is "definitely" out for Week 2.
The "definitely" implies Gabbert is staring at a multi-week absence, but Bradley claimed he's "hopeful" Gabbert will be back for Week 3. Regardless, Chad Henne will be under center against the Raiders, and could easily keep the starting job with a solid effort, regardless of Gabbert's health. For all intents and purposes, Gabbert's "prove it" season is already down the drain, just like his first two. Before going down Sunday, his yards per attempt (3.5) was worse than his yards per carry (4.0). The jig is up. Sep 9 - 3:44 PM
Source: John Oehser on Twitter