Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom itt is minden rendben 😀armando83
Havaj, dizsi, szánsájn.
több mint 10 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Látom itt is minden rendben 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment.

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/23666850/florida-tv-station-apologizes-for-showing-jaguars-over-manning-bowl
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
A nap mondása a Florida Times Union beat writerétől, Hays Carlyontól :
"Wouldn't it be great if the Jaguars just said, 'Screw it, we're flying home.'"
I wanna cry...iktriad
Próbáltam mindenkit sarkallni, hogy fölösleges elvárásokat tápláltok. Ebbe a csapdába esett bele armando is, egyszerűen fölösleges túlgondolni a dolgokat, az van, amink van, és nagyon nagy mázli kell, hogy egy győzelmünk is legyen idén.

Nincs irányítónk, a futónk egy sérülésből visszatérő motiválatlan cry baby, a legjobb elkapónk el van tiltva, a kezdő tight endünk sérült, a támadófalunk és a védelmünk épülget.

Mit is vártunk? Én semmit, ti nem tudom.Maka
Azért annyit el lehet várni, hogy egy 3. évét kezdő QB ne legyen rosszabb mint volt korábban, vagy mint bármelyik kezdő QB a ligában.
Azért annyit el lehet várni, hogy az O fal, ami "mindössze" egy 1/2-es, de általános vélekedés szerint 1/1-es tekinthető emberrel bővült, ne legyen rosszabb passz segítésében (2,6 sec!), mint volt korábban.
Azért annyit el lehet várni, hogy az O fal legalább annyira tudja segíteni a futójátékot, mint tudta eddig.
Azért annyit el lehet várni, hogy az Offensive Weapon 3 labdából ne összesen(!) 1 azaz egy yardot legyen képes csinálni. Ez a 0,33 yard/att átlag nem indokolja az OW besorolást. (micsoda trükkök lesznek itt még bevetve, a SF49ers meg is fog lepődni)...

De mást tényleg nem lehet elvárni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap mondása a Florida Times Union beat writerétől, Hays Carlyontól :
"Wouldn't it be great if the Jaguars just said, 'Screw it, we're flying home.'"
I wanna cry...iktriad
Próbáltam mindenkit sarkallni, hogy fölösleges elvárásokat tápláltok. Ebbe a csapdába esett bele armando is, egyszerűen fölösleges túlgondolni a dolgokat, az van, amink van, és nagyon nagy mázli kell, hogy egy győzelmünk is legyen idén.

Nincs irányítónk, a futónk egy sérülésből visszatérő motiválatlan cry baby, a legjobb elkapónk el van tiltva, a kezdő tight endünk sérült, a támadófalunk és a védelmünk épülget.

Mit is vártunk? Én semmit, ti nem tudom.Maka
Azt lehagytad hogy MJD is megsérült tegnap.

Nem voltak nagy elvárásaim, de azért 2 Wnél valamivel többre számítottam idén. Ehhez képest... Inkább nem gondolok bele.

Ja az megvan hogy Shack Harris OTi (Pashos és Barnes - a. k. a. a Jags kezdő tacklejei 2008ban) simán kikapcsolták Gene DEit (Babint és Andre 'The latest Jaguars DE bust" Brancht)? 😥
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Talán még érdeklődésre számíthat Gabbert Chiefs elleni produkciójának képes elemzése (negyedenként új hozzászólásban).

Az összegzés:

He threw 35 passes. I would identify 12 of them as good passes, and only 6 of them went past the LOS. That was a miserable performance from Gabbert, and anyone who calls it differently is a blind homer.
DoM
3-15 - Holds into ball for over 3 seconds (2.6, remember), gets sacked. Shorts is wide open.

Na ez mondta az igazán genyó!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A nap mondása a Florida Times Union beat writerétől, Hays Carlyontól :
"Wouldn't it be great if the Jaguars just said, 'Screw it, we're flying home.'"
I wanna cry...iktriad
Próbáltam mindenkit sarkallni, hogy fölösleges elvárásokat tápláltok. Ebbe a csapdába esett bele armando is, egyszerűen fölösleges túlgondolni a dolgokat, az van, amink van, és nagyon nagy mázli kell, hogy egy győzelmünk is legyen idén.

Nincs irányítónk, a futónk egy sérülésből visszatérő motiválatlan cry baby, a legjobb elkapónk el van tiltva, a kezdő tight endünk sérült, a támadófalunk és a védelmünk épülget.

Mit is vártunk? Én semmit, ti nem tudom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy újabb aranyos szösszenet - avagy minden a legnagyobb rendben velünk. 😥

"The Broncos have scored 90 points in two games. At their current pace, the Jaguars won't score 90 points all season."( A CBS NFL twitteraccountjáról)
Teddy simán Luck szintű tehetség, sőtjjncaa
Mindtam, hogy JJ nagyon kedveli.

Miben látod őt jobbnak egyébként Lucknál?iktriad
összehasonlításokba nem mennék bele, pláne hogy Luck ugye már az NFL-ben is bizonyított, és amúgy sem fog gyenge karriert befutni a profinál... de nekem ő még old-school QB, Bridgewater meg a jövő NFL irányítójának prototípusajjncaa
hát testileg biztos nem prototípus, Lucktól egész pontosan 45 font minuszban van, de még RG3-tól is lemaradt hússzal.

de egyébként nehezen kikezdhető prospect Teddy. a játéka teljesen ingertelen, ha nézed biztos nem mondod meg, hogy ez a csávó olyan nagy tehetség, de ez Luck esetében is így volt. Egy Newtont, egy RG3-t ha látsz egyszer, akkor megjegyzed örökre a nevet, a különbség, hogy ők Heisman-favoritként dolgoztak az év(ek) alatt, nem mint 1/1 esélyes. Más kávéház. Tajh Boyd is ezerszer látványosabb mint Bridgewater, minden statban jobban is fog zárni. Teddy viszont technikailag finomra van hangolva, a mozgása közel van a profik közt elvárthoz, a drafton pedig ezt fogják nézni, nem pedig azt, hogy csak 250 yardot passzolt meccsenként.

Én nem kedvelem őt mert unalmas nézni, JJ is csak azért lelkes mert Lúvill homer, ha a UConnban csinálná ugyanezt Teddy, akkor alig esne róla szó :p

de ti úgy is Johnny Footballt választjátok XDHöri
Ha így lesz akkor a draft napján ezt a számot fogom küldeni Shao Khannak szeretettel.
:
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teddy simán Luck szintű tehetség, sőtjjncaa
Mindtam, hogy JJ nagyon kedveli.

Miben látod őt jobbnak egyébként Lucknál?iktriad
összehasonlításokba nem mennék bele, pláne hogy Luck ugye már az NFL-ben is bizonyított, és amúgy sem fog gyenge karriert befutni a profinál... de nekem ő még old-school QB, Bridgewater meg a jövő NFL irányítójának prototípusajjncaa
hát testileg biztos nem prototípus, Lucktól egész pontosan 45 font minuszban van, de még RG3-tól is lemaradt hússzal.

de egyébként nehezen kikezdhető prospect Teddy. a játéka teljesen ingertelen, ha nézed biztos nem mondod meg, hogy ez a csávó olyan nagy tehetség, de ez Luck esetében is így volt. Egy Newtont, egy RG3-t ha látsz egyszer, akkor megjegyzed örökre a nevet, a különbség, hogy ők Heisman-favoritként dolgoztak az év(ek) alatt, nem mint 1/1 esélyes. Más kávéház. Tajh Boyd is ezerszer látványosabb mint Bridgewater, minden statban jobban is fog zárni. Teddy viszont technikailag finomra van hangolva, a mozgása közel van a profik közt elvárthoz, a drafton pedig ezt fogják nézni, nem pedig azt, hogy csak 250 yardot passzolt meccsenként.

Én nem kedvelem őt mert unalmas nézni, JJ is csak azért lelkes mert Lúvill homer, ha a UConnban csinálná ugyanezt Teddy, akkor alig esne róla szó :p

de ti úgy is Johnny Footballt választjátok XD

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel sajnos nem tudok vitatkozni.

I think Jacksonville’s the worst team in the league, and it’s not close. It’s taken only eight quarters to prove it definitively. (Peter King a ai MMQBban)
több mint 10 éve
Robi 6
ELADÓ " JEGY A LONDONI MECCSRE NFL: San Francisco 49ers VS Jacksonville Jaguars
Wembley Stadium, London,
Sun 27 Oct 2013, 17:00

Seat location: section BK 549, row 4, seats 278-277
Total Charge: £101.60

angyalhaza@gmail.com
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én egyébként ott tartok, hogy rakjuk be Denardot irányítani. Why not.

(A Tebow-láz meg lassan azért lecsenghetne, tekintettel, hogy a faszi soha többet nem kerül NFL pályára. Period.)Maka
Amíg van egy Stanzink, ne legyen Shoelace QB. 😀😀😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Én egyébként ott tartok, hogy rakjuk be Denardot irányítani. Why not.

(A Tebow-láz meg lassan azért lecsenghetne, tekintettel, hogy a faszi soha többet nem kerül NFL pályára. Period.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
2 down, 14 to go. Jó lesz ez.

Ha Tebow akkora "nyertes" lenne, nem passzolgatnák tovább minden NFL csapatból, végül ki az NFL-ből. (Valószínűleg minden épeszű vezető felismerte, hogy pár lucky 4th quarter comeback még nem tesz valakit franchise QB-vá.) De tény, ennél rosszabbak vele se lennénk, csakhát fölösleges megpróbálni vele, mert ezzel az erővel Garrardot is visszahozhatnánk, elvégre "vele se leszünk rosszabbak" alapon. Vagy berakhatnánk engem is.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Talán még érdeklődésre számíthat Gabbert Chiefs elleni produkciójának képes elemzése (negyedenként új hozzászólásban).

Az összegzés:

He threw 35 passes. I would identify 12 of them as good passes, and only 6 of them went past the LOS. That was a miserable performance from Gabbert, and anyone who calls it differently is a blind homer.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
17.5 pontos underdogként nyitottunk a Seahawks ellen Vegasban, és a Seattle még játszik. Mellesleg ez negatív franchise rekord.

A nap vicce - Henne statjai: 25/38 241 yard, TD, 92.1 QB rating Aki nem látta a meccset még azt hinné, hogy jó volt, pedig dehogy.iktriad
1 félidő alapján Henne nem volt annyira szar, mint Szöszi múlt héten. Ezt a kijelentést nem kívánom statisztikákkal alátámasztani, de egyszerűen "kevésbé tűnt kilátástalannak" mint Szöszi, inkább csak zavartabb volt. És egész jól tűrte, hogy a fal közepe egy szappanbuborék keménységével fogta vissza Raiderst. Néha ugyan meglepődött, hogy a snap után a labda később ért el hozzá mint a passrusherek, de derekasan állta a pofonokat.

Be kell ismerjem, hogy egyetértek Sobrival (most vonódnak vissza a "likeok" )... De se Tebow se Stanzi nem lenne reménytelenebb. Igazából Stanzit be lehetne vetni, legalább egy félidőre. Seahawks lehet, hogy ledózerolja az önbizalmát egy perc alatt, de lehet, hogy képes lenne 30 perc alatt 1-nél többször átjutni a felezővonalon (térfélcserét is beszámítva persze😊 ), mert akkor már jobb mint Gabbert.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks éppen most verte meg a nálunk "egy csöppet erősebb" 49erst 29-3ra, Kaepernicknek volt 3 pickje, a 49ersnek meg eggyel kevesebb total yardja (207) mint ammenyit Boldin elkapott az első a Packers ellen egyedül(208). Szóval bíztatóak a kilátások a hétvégére...

Ó és nagyon könnyen lehet, hogy MJD se játszik most vasárnap.

#TankForTeddy
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17.5 pontos underdogként nyitottunk a Seahawks ellen Vegasban, és a Seattle még játszik. Mellesleg ez negatív franchise rekord.

A nap vicce - Henne statjai: 25/38 241 yard, TD, 92.1 QB rating Aki nem látta a meccset még azt hinné, hogy jó volt, pedig dehogy.iktriad
Örülök, hogy Henne szerint nem adtuk fel és végig küzdöttünk. Szóval azért volt 4 db 3 & out a 2. félidőben, és némi stat kozmetikázás a garbage timeban...
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_postgame_press_conference/16205409-ae44-435f-9b15-5ee5a607fd3c

Gus a meccs után az öltőzöben.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Gus_Bradley_Postgame_Speech/beb9436f-06c9-44c9-af29-60da02b7dfaa
Lassan jöhetne egy "DO YOUR JOB!" szerű lebaszás tele f betűs szavakkal...

Lagemanék keresték a pozítivumokat, nem sikerült találni túl sokat...
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_Postgame_Report/f7c18c06-62cf-4087-82e5-13a21a2e7116

Hogy Adam Stitest idézzem a meccs alatt - "Nem hiszem, hogy 0-16 lesz a végső mérlegünk, de jelenleg nincs semmi bizonyítékom, hogy ezt alátámasszam...."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17.5 pontos underdogként nyitottunk a Seahawks ellen Vegasban, és a Seattle még játszik. Mellesleg ez negatív franchise rekord.

A nap vicce - Henne statjai: 25/38 241 yard, TD, 92.1 QB rating Aki nem látta a meccset még azt hinné, hogy jó volt, pedig dehogy.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap mondása a Florida Times Union beat writerétől, Hays Carlyontól :
"Wouldn't it be great if the Jaguars just said, 'Screw it, we're flying home.'"
I wanna cry...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ezt a garbage time-os TD-t nem igazán számoltam bele. Élesben 3 pont az a 2 vagy 9, amit az O összehozott.
De a 9 se túl acélos.

Hiszel, nem hiszel, attól még működött.
Ahogy egyetemen Stanzinál is, ezért érthetetlen, hogy miért Henne játszott.Sobri Jóska
Nagyobb NFLes tapasztalat és nem csak 2 hete van itt. Ennyi. Igazán lezúzhatták volna a raiderseke, de olyan a pali mint egy csótány -elpusztíthatalan.

Ahogy hallottam,a CBSek szerint jövő héten is Henne kezd majd a Seattle ellen. Hirtelen az ESPN magazin 58-0ás jóslata már nem is olyan ostoba tipp....

Kiváncsi vagyok MJD új sérülése mennyire komoly. Ő is megutálja gyerekkori kedvenc csapatát. 2 év- 2 × sérül le ugyanott. Nagyon nem megy neki a Bay Areaban.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Ma haivatalossá vált hogy mi vagyunk az egész liga legszarabb csapata. Abban reménykedhetünk, hogy Teddy Bridgewater nem ijed meg a kihivástól, és nem marad még 1 évet a Louisvilleben...


(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú | iktriad
Nem ismerem a Jax-et részletesen, az egyéni teljesítményeket, a rostert posztonként, a sémákat, stratégiákat, playbookot, kérlek áruld el, hogy látva az eddigi 2 meccset, mitől lenne rosszabb Tebow-al ez a Jaguars?
Komolyan érdekelne, hol húzná vissza ezt a teljesítményt Tebow, mit venne el ebből az átgondolt taktikából, akár a pályán, akár az öltözőben, amiért úgy érzed, vele csak rosszabb lenne ez a jelenlegi Jacksonville?
Vagy ez már egyfajta furmány része, hogy tutira meglegyen az 1/1, és jövőre lehessen húzni egy bust QB-t, vagy egy új puntert, csak olyan játékos ne legyen még véletlenül se, aki tud győzni? (Stanzit kedvelem, ő tán tudna is, de ha a zseniális edzői gárda nem állítja be, nem engedi pályára, úgy elég nehéz győzelemre vezetni egy csapatot.)
Oké, a Kansas és az Oakland két igazi szörnyeteg PO-csapat, szóval bekezdtetek rendesen, lehet erre fogni ezt a meccsenkénti majdnem 6 pontos átlagot, amit a csapat jelenleg produkál, sőt lehet SB-t is nyerni 0-2-ről (a Pats-nek is sikerült, ráadásul szintén a kezdő irányító kiesése után), de momentán úgy tűnik nem ez a helyzet, ezért érdekelne, hogy szerinted Tebow mit rontana a csapatotokon?Sobri Jóska
Tebowhoz speciális O-line kell, ami elősorban a futásra koncentrál(mert bocsi de Timmy sajnos nem igazán tud dobni. Az NFLben legalábbis nem. Mea maxima culpa). Azt MJD is bemutatja mostansáh, hogy mennyire hatásos. Nem kössz, inkább bevárjuk Bridgewatert. ha kell végigszenvedjük ezt az évet mellé.iktriad
Ez rendben, nem igazán tud dobni, de tud győzni. Vagy az se fontos, csak a szép, pontos spirálok, meg a tankönyvbe illő dobómozdulat?
Mert ugye az alapigazság, hogy semelyik irányító nem tud dobni, és semelyik futó nem tud futni O-line nélkül, Tebow meg két sikeres passzal is tud meccset nyerni.
A védelmetek meg nem feltétlen rossz, csak nehéz egy csapatot 2 pont alatt tartani, ráadásul full motiválatlanul látva a teljesen impotens offenset, amelyik élesben két meccs alatt 3 pontot szerez.Sobri Jóska
9 az a 2 mert volt Tdnk is ma. Csak arról lemaradtál.
És ezt a nyerő dolgot sajnos Vince Young óta nem tudom komolyan venni. Őrá is azt mondták anno, hogy nyerő típus, volt egy jó éve, aztán most ő és Tim is bőszen keresnek magunknak csapatot jelenleg...iktriad
Én ezt a garbage time-os TD-t nem igazán számoltam bele. Élesben 3 pont az a 2 vagy 9, amit az O összehozott.
De a 9 se túl acélos.

Hiszel, nem hiszel, attól még működött.
Ahogy egyetemen Stanzinál is, ezért érthetetlen, hogy miért Henne játszott.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma haivatalossá vált hogy mi vagyunk az egész liga legszarabb csapata. Abban reménykedhetünk, hogy Teddy Bridgewater nem ijed meg a kihivástól, és nem marad még 1 évet a Louisvilleben...


(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú | iktriad
Nem ismerem a Jax-et részletesen, az egyéni teljesítményeket, a rostert posztonként, a sémákat, stratégiákat, playbookot, kérlek áruld el, hogy látva az eddigi 2 meccset, mitől lenne rosszabb Tebow-al ez a Jaguars?
Komolyan érdekelne, hol húzná vissza ezt a teljesítményt Tebow, mit venne el ebből az átgondolt taktikából, akár a pályán, akár az öltözőben, amiért úgy érzed, vele csak rosszabb lenne ez a jelenlegi Jacksonville?
Vagy ez már egyfajta furmány része, hogy tutira meglegyen az 1/1, és jövőre lehessen húzni egy bust QB-t, vagy egy új puntert, csak olyan játékos ne legyen még véletlenül se, aki tud győzni? (Stanzit kedvelem, ő tán tudna is, de ha a zseniális edzői gárda nem állítja be, nem engedi pályára, úgy elég nehéz győzelemre vezetni egy csapatot.)
Oké, a Kansas és az Oakland két igazi szörnyeteg PO-csapat, szóval bekezdtetek rendesen, lehet erre fogni ezt a meccsenkénti majdnem 6 pontos átlagot, amit a csapat jelenleg produkál, sőt lehet SB-t is nyerni 0-2-ről (a Pats-nek is sikerült, ráadásul szintén a kezdő irányító kiesése után), de momentán úgy tűnik nem ez a helyzet, ezért érdekelne, hogy szerinted Tebow mit rontana a csapatotokon?Sobri Jóska
Tebowhoz speciális O-line kell, ami elősorban a futásra koncentrál(mert bocsi de Timmy sajnos nem igazán tud dobni. Az NFLben legalábbis nem. Mea maxima culpa). Azt MJD is bemutatja mostansáh, hogy mennyire hatásos. Nem kössz, inkább bevárjuk Bridgewatert. ha kell végigszenvedjük ezt az évet mellé.iktriad
Ez rendben, nem igazán tud dobni, de tud győzni. Vagy az se fontos, csak a szép, pontos spirálok, meg a tankönyvbe illő dobómozdulat?
Mert ugye az alapigazság, hogy semelyik irányító nem tud dobni, és semelyik futó nem tud futni O-line nélkül, Tebow meg két sikeres passzal is tud meccset nyerni.
A védelmetek meg nem feltétlen rossz, csak nehéz egy csapatot 2 pont alatt tartani, ráadásul full motiválatlanul látva a teljesen impotens offenset, amelyik élesben két meccs alatt 3 pontot szerez.Sobri Jóska
9 az a 2 mert volt Tdnk is ma. Csak arról lemaradtál.
És ezt a nyerő dolgot sajnos Vince Young óta nem tudom komolyan venni. Őrá is azt mondták anno, hogy nyerő típus, volt egy jó éve, aztán most ő és Tim is bőszen keresnek magunknak csapatot jelenleg...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Ma haivatalossá vált hogy mi vagyunk az egész liga legszarabb csapata. Abban reménykedhetünk, hogy Teddy Bridgewater nem ijed meg a kihivástól, és nem marad még 1 évet a Louisvilleben...


(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú | iktriad
Nem ismerem a Jax-et részletesen, az egyéni teljesítményeket, a rostert posztonként, a sémákat, stratégiákat, playbookot, kérlek áruld el, hogy látva az eddigi 2 meccset, mitől lenne rosszabb Tebow-al ez a Jaguars?
Komolyan érdekelne, hol húzná vissza ezt a teljesítményt Tebow, mit venne el ebből az átgondolt taktikából, akár a pályán, akár az öltözőben, amiért úgy érzed, vele csak rosszabb lenne ez a jelenlegi Jacksonville?
Vagy ez már egyfajta furmány része, hogy tutira meglegyen az 1/1, és jövőre lehessen húzni egy bust QB-t, vagy egy új puntert, csak olyan játékos ne legyen még véletlenül se, aki tud győzni? (Stanzit kedvelem, ő tán tudna is, de ha a zseniális edzői gárda nem állítja be, nem engedi pályára, úgy elég nehéz győzelemre vezetni egy csapatot.)
Oké, a Kansas és az Oakland két igazi szörnyeteg PO-csapat, szóval bekezdtetek rendesen, lehet erre fogni ezt a meccsenkénti majdnem 6 pontos átlagot, amit a csapat jelenleg produkál, sőt lehet SB-t is nyerni 0-2-ről (a Pats-nek is sikerült, ráadásul szintén a kezdő irányító kiesése után), de momentán úgy tűnik nem ez a helyzet, ezért érdekelne, hogy szerinted Tebow mit rontana a csapatotokon?Sobri Jóska
Tebowhoz speciális O-line kell, ami elősorban a futásra koncentrál(mert bocsi de Timmy sajnos nem igazán tud dobni. Az NFLben legalábbis nem. Mea maxima culpa). Azt MJD is bemutatja mostansáh, hogy mennyire hatásos. Nem kössz, inkább bevárjuk Bridgewatert. ha kell végigszenvedjük ezt az évet mellé.iktriad
Ez rendben, nem igazán tud dobni, de tud győzni. Vagy az se fontos, csak a szép, pontos spirálok, meg a tankönyvbe illő dobómozdulat?
Mert ugye az alapigazság, hogy semelyik irányító nem tud dobni, és semelyik futó nem tud futni O-line nélkül, Tebow meg két sikeres passzal is tud meccset nyerni.
A védelmetek meg nem feltétlen rossz, csak nehéz egy csapatot 2 pont alatt tartani, ráadásul full motiválatlanul látva a teljesen impotens offenset, amelyik élesben két meccs alatt 3 pontot szerez.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma hivatalossá vált hogy mi vagyunk az egész liga legszarabb csapata. Abban reménykedhetünk, hogy Teddy Bridgewater nem ijed meg a kihivástól, és nem marad még 1 évet a Louisvilleben...


(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú | iktriad
Nem ismerem a Jax-et részletesen, az egyéni teljesítményeket, a rostert posztonként, a sémákat, stratégiákat, playbookot, kérlek áruld el, hogy látva az eddigi 2 meccset, mitől lenne rosszabb Tebow-al ez a Jaguars?
Komolyan érdekelne, hol húzná vissza ezt a teljesítményt Tebow, mit venne el ebből az átgondolt taktikából, akár a pályán, akár az öltözőben, amiért úgy érzed, vele csak rosszabb lenne ez a jelenlegi Jacksonville?
Vagy ez már egyfajta furmány része, hogy tutira meglegyen az 1/1, és jövőre lehessen húzni egy bust QB-t, vagy egy új puntert, csak olyan játékos ne legyen még véletlenül se, aki tud győzni? (Stanzit kedvelem, ő tán tudna is, de ha a zseniális edzői gárda nem állítja be, nem engedi pályára, úgy elég nehéz győzelemre vezetni egy csapatot.)
Oké, a Kansas és az Oakland két igazi szörnyeteg PO-csapat, szóval bekezdtetek rendesen, lehet erre fogni ezt a meccsenkénti majdnem 6 pontos átlagot, amit a csapat jelenleg produkál, sőt lehet SB-t is nyerni 0-2-ről (a Pats-nek is sikerült, ráadásul szintén a kezdő irányító kiesése után), de momentán úgy tűnik nem ez a helyzet, ezért érdekelne, hogy szerinted Tebow mit rontana a csapatotokon?Sobri Jóska
Tebowhoz speciális O-line kell, ami elősorban a futásra koncentrál(mert bocsi de Timmy sajnos nem igazán tud dobni. Az NFLben legalábbis nem. Mea maxima culpa). Azt MJD is bemutatja mostansáh, hogy mennyire hatásos. Nem kössz, inkább bevárjuk Bridgewatert. ha kell végigszenvedjük ezt az évet mellé.