Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
(Hogy ne izgassam fel Sobrit). | Mikor van egy Stanzink, kinek kell Tebow? Amerika kapitányhoz képest Timmy csak egy egyszerű vizesfiú | iktriad
Nem ismerem a Jax-et részletesen, az egyéni teljesítményeket, a rostert posztonként, a sémákat, stratégiákat, playbookot, kérlek áruld el, hogy látva az eddigi 2 meccset, mitől lenne rosszabb Tebow-al ez a Jaguars?
Komolyan érdekelne, hol húzná vissza ezt a teljesítményt Tebow, mit venne el ebből az átgondolt taktikából, akár a pályán, akár az öltözőben, amiért úgy érzed, vele csak rosszabb lenne ez a jelenlegi Jacksonville?
Vagy ez már egyfajta furmány része, hogy tutira meglegyen az 1/1, és jövőre lehessen húzni egy bust QB-t, vagy egy új puntert, csak olyan játékos ne legyen még véletlenül se, aki tud győzni? (Stanzit kedvelem, ő tán tudna is, de ha a zseniális edzői gárda nem állítja be, nem engedi pályára, úgy elég nehéz győzelemre vezetni egy csapatot.)
Oké, a Kansas és az Oakland két igazi szörnyeteg PO-csapat, szóval bekezdtetek rendesen, lehet erre fogni ezt a meccsenkénti majdnem 6 pontos átlagot, amit a csapat jelenleg produkál, sőt lehet SB-t is nyerni 0-2-ről (a Pats-nek is sikerült, ráadásul szintén a kezdő irányító kiesése után), de momentán úgy tűnik nem ez a helyzet, ezért érdekelne, hogy szerinted Tebow mit rontana a csapatotokon?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ínaktívok: Gabbert, Mike Brown, Gratz, Thomas, Lewis, Jones, Burley.

Ball, Nwaneri és Rackley is aktív és kezd.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem a Pats simán bejelentkezhet MoJoért. Vereen sanyi a szezonra, Ridley nem egy életbiztosítás, Blount meg onehit wonder volt. Egy utolsó (?) futás még benne van a Patsben, amiért szerintem hajlandóak picket áldozni, MoJo is boldog lenne (már az első hét után elkezdte a sírást, hogy "tired of losing"), meg hát Brady mellé úgy illene a Patsbe, mint fasz a pinába.

Főleg a sérülékeny elkapó brigáddal érdemes lenne kicsit felturbózniuk a futójátékot, hiszen az AFC-ben gyakorlatilag egy ellenfelük van (bocsi mindenkitől, aki nem Broncos szurkoló).Maka
Hibátlan. Hiába, a rang az kötelez.😊
Btw 2.-3. kört biztos, hogy nem adna BB MoJoért. (Vereen (még) nem sanyi a szezonra.) Sok a fizetése, ki tudja mennyi van még benne; legfeljebb 5. kör környéke, ha nagyon ég a ház.tomi-tomi
Sajnos tényleg ez a realitás, hacsak nem kell egy playoff contendernek sügrősen egy kezdő RB.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem a Pats simán bejelentkezhet MoJoért. Vereen sanyi a szezonra, Ridley nem egy életbiztosítás, Blount meg onehit wonder volt. Egy utolsó (?) futás még benne van a Patsben, amiért szerintem hajlandóak picket áldozni, MoJo is boldog lenne (már az első hét után elkezdte a sírást, hogy "tired of losing"), meg hát Brady mellé úgy illene a Patsbe, mint fasz a pinába.

Főleg a sérülékeny elkapó brigáddal érdemes lenne kicsit felturbózniuk a futójátékot, hiszen az AFC-ben gyakorlatilag egy ellenfelük van (bocsi mindenkitől, aki nem Broncos szurkoló).Maka
Hibátlan. Hiába, a rang az kötelez.😊
Btw 2.-3. kört biztos, hogy nem adna BB MoJoért. (Vereen (még) nem sanyi a szezonra.) Sok a fizetése, ki tudja mennyi van még benne; legfeljebb 5. kör környéke, ha nagyon ég a ház.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem a Pats simán bejelentkezhet MoJoért. Vereen sanyi a szezonra, Ridley nem egy életbiztosítás, Blount meg onehit wonder volt. Egy utolsó (?) futás még benne van a Patsben, amiért szerintem hajlandóak picket áldozni, MoJo is boldog lenne (már az első hét után elkezdte a sírást, hogy "tired of losing"), meg hát Brady mellé úgy illene a Patsbe, mint fasz a pinába.

Főleg a sérülékeny elkapó brigáddal érdemes lenne kicsit felturbózniuk a futójátékot, hiszen az AFC-ben gyakorlatilag egy ellenfelük van (bocsi mindenkitől, aki nem Broncos szurkoló).

A másik ilyen csapatom a Packers, ahol évek óta probléma a futás. Persze Lacy és Franklin draftolása hosszútávon oké, de jelen pillanatban egy tapasztalt MoJo-val azért többre mennének egy esetleges rájátszásbeli szereplésnél, mint a két rookie-val. Ha meg nem működik a project, akkor nyáron mehet, ahova akar.Maka
A Pats TALÁN meglépi ezt, bár nem tudom Mojo fizuja befér-e a salary cap alá. És akkor Maurice ebben is követné mentorát, Fredet...
A Green Bay nem hiszem, hogy picket áldozna egy futóért, mikor beáldoztak kettőt a posztra a drafton, és egyik se volt túl alacsony. Ettőlfüggetlenül tovább sem hiszem, hogy eltradelnénk MJDt, úgyhogy inkbb majd az offseasonban lesz könnyes bucsúnk tőle.

Henne szerintem sehol máshol nem lenne kezdő QB (de szerintem csere se), szal a jövőjéért játszást gondolom úgy érted, hogy nálunk bebiztosíthatja a helyét idénre, aztán csókolom.

A rookie-k játéka érdekel a mai meccsből, meg fain lenne ha az O-line, illetve a D bebizonyítaná, hogy van keresnivalójuk, legalább velük ne kelljen annyit foglalkozni a nyáron.

Persze, egy meccs, benne is van, hogy nyerünk (elvégre a liga két legrosszabb csapata csap össze, hands down), de azért már az első héten bőven bebizonyosodott, hogy a gárdától nem érdemes többet várni néhány lucky győzelemnél (Simmons aranyosan 5 W-t írt a nevünk mellé, ez még a sérülések előtt is viccesen hangzott).

Az idei cél, hogy Shorts és Blackmon kedve ne menjen el a csapattól (pláne annyira ne, hogy alkoholba fojtsák bánatukat), a védelem csiszolódjon, az újoncok pedig megszokják a légkört. Ennyi. Hogy aztán út közben hány győzelmet "találunk" az érdemben tök lényegtelen, de lehetőleg ne rontsuk a helyzetünket brutálisan a franchise QB megszerzésétől.

(Tudom troll dolog már a második héten tankért szurkolni, de pl a tavalyi két győzelmünkre ki a picsám emlékszik már? Persze az idei draft ebből a szempontból lényegtelen volt, de a jövő évi nem lesz az sajna.)Maka
Szeintem lenne pár hely, ahol Henne upgrade lenne, annyira nem rossz csere QB. Ma kiderülhet mennyire jó.

Az O-linetól azt várom, hogy hagyjanak m időt Hennenek, főleg a Monroe- Joeckel párostól várok sokat. Ha Brewster pályára kerül az aggasztó (már pedig sanszosan fog), illetve megy a Uche watch is, szegény Nwaneri kezd egyre nagyobb probléma lenni. Ja és mondtam már hogy Meester öreg?...

4-5 W szezon előtt nem hagzott olyan nagy hülyeségenek, most már tényleg nagyon optimista scenariónak tűnik, de azért a mai meccs előtt lehet reménykedni. Ha ez elmegy, akkor kezdhetünk Louisville meccseket nézni (esetleg Clemson és/vagy South Carolina találkozokat) szombatonként a vasárnapi Jags meccsek helyett...

A tavalyi nem tervezett tank volt a sajna (bár volt 3 db OT vereségünk, mindegyikben egy megnyert meccset veszettünk el, szóval lehetünk volna simán 5-11en is). Idén a tanknak komoly tétje van a Bridgewater, Clowney páros miatt. Bár most utóbbit kevésbé jobban szeretném jelenleg, persze ha ő kerül a Jagsbe, nem fogok szomorkodni. Végre lenen pass rush ,ami majdnem akkora gond, mint a QB poszt nálunk egy jó ideje....
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Henne szerintem sehol máshol nem lenne kezdő QB (de szerintem csere se), szal a jövőjéért játszást gondolom úgy érted, hogy nálunk bebiztosíthatja a helyét idénre, aztán csókolom.

A rookie-k játéka érdekel a mai meccsből, meg fain lenne ha az O-line, illetve a D bebizonyítaná, hogy van keresnivalójuk, legalább velük ne kelljen annyit foglalkozni a nyáron.

Persze, egy meccs, benne is van, hogy nyerünk (elvégre a liga két legrosszabb csapata csap össze, hands down), de azért már az első héten bőven bebizonyosodott, hogy a gárdától nem érdemes többet várni néhány lucky győzelemnél (Simmons aranyosan 5 W-t írt a nevünk mellé, ez még a sérülések előtt is viccesen hangzott).

Az idei cél, hogy Shorts és Blackmon kedve ne menjen el a csapattól (pláne annyira ne, hogy alkoholba fojtsák bánatukat), a védelem csiszolódjon, az újoncok pedig megszokják a légkört. Ennyi. Hogy aztán út közben hány győzelmet "találunk" az érdemben tök lényegtelen, de lehetőleg ne rontsuk a helyzetünket brutálisan a franchise QB megszerzésétől.

(Tudom troll dolog már a második héten tankért szurkolni, de pl a tavalyi két győzelmünkre ki a picsám emlékszik már? Persze az idei draft ebből a szempontból lényegtelen volt, de a jövő évi nem lesz az sajna.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szerintem a Pats simán bejelentkezhet MoJoért. Vereen sanyi a szezonra, Ridley nem egy életbiztosítás, Blount meg onehit wonder volt. Egy utolsó (?) futás még benne van a Patsben, amiért szerintem hajlandóak picket áldozni, MoJo is boldog lenne (már az első hét után elkezdte a sírást, hogy "tired of losing"), meg hát Brady mellé úgy illene a Patsbe, mint fasz a pinába.

Főleg a sérülékeny elkapó brigáddal érdemes lenne kicsit felturbózniuk a futójátékot, hiszen az AFC-ben gyakorlatilag egy ellenfelük van (bocsi mindenkitől, aki nem Broncos szurkoló).

A másik ilyen csapatom a Packers, ahol évek óta probléma a futás. Persze Lacy és Franklin draftolása hosszútávon oké, de jelen pillanatban egy tapasztalt MoJo-val azért többre mennének egy esetleges rájátszásbeli szereplésnél, mint a két rookie-val. Ha meg nem működik a project, akkor nyáron mehet, ahova akar.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCoy mellett ment McClendon is, mert ahogy várható volt Ebert és a CB Marcus Burnley feljött a practice squadból.


Azért az szögezzük le, hogy ha ma kikapunk, akkor nagy eséllyel mehetünk a 0-16 felé, mivel gyakorlatilag ez a két derbi volt a legkönnyebb az egész schedule-ban. (A három másik jelentkező még: vs. Cards, at Browns, vs. Bills - mindhárom bukóbéla szerintem.)

Remélem Henne-t is megkúrja valaki és mehetünk Stanzival, kis izgalom jól jönne, vazze már az első héten a Red Zone Channelt néztem, ez mondjuk mindent elmond a csapatról.

Olyan 0-4, 0-5 körülre teszem, mikor MoJo-t elcseréljük egy második-harmadik körös draftpickre, lesz egy pillanatnyi fájdalom majd, ezért is készítek fel mindenkit erre. Plusz ugye mindig jó móka az olyan offseason, mikor kezdő QB-t és RB-t is kell keresni, de ez van.

Mai meccsre tipp: Henne és a védelem meccsben tart minket, de az utolsó negyedben a comeback egy ordenáré turnoverrel meghiúsul. Book it.Maka
Minden meccs más Maka. Azért jelenleg baromi sok a sérültünk, plusz nincs Blackmon se. Szóval a 0-16 még nagyon odébb van. A Raiders nagyon megszorította a Coltsot múlt héten, idegenben. Ez ki várta a Black Hole tagjain kivűl? Senki. Nem állítom, hogy olyan sokat fogunk nyerni, de nem hiszem, hogy 0ázás lesz.

MJDért, ha csak valaki nincs teljesen elkeseredves senki nem adna most annyit amit irtál. Plusz Lagemanék szerint az első mecs alapján ő sincs 100%os formában. Remélem jinxelek, amikor azt mondom, neki már a legjobb napjainak vége a pályán. Viszont abban könnyen igazad lehet, hogy jövőre kell ú kezdő RB és a kezdő QB mellé.

A mai mecsen Henne lehet az a bizonyos X faktor. Van egy rendezetlen számálája a Raidersel (lásd tavaly), plusz kicsita jövőjéért is játszik. Idén asszem leját a szerződése, nem ártana valami minőségi produkciót lerakni a 32 GM elé. Én a sok sérült miatt aggódom inkább, hogy az ő hiányuk mennyiben lesz probléma.

Bízom a mai Wben!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Azért az szögezzük le, hogy ha ma kikapunk, akkor nagy eséllyel mehetünk a 0-16 felé, mivel gyakorlatilag ez a két derbi volt a legkönnyebb az egész schedule-ban. (A három másik jelentkező még: vs. Cards, at Browns, vs. Bills - mindhárom bukóbéla szerintem.)

Remélem Henne-t is megkúrja valaki és mehetünk Stanzival, kis izgalom jól jönne, vazze már az első héten a Red Zone Channelt néztem, ez mondjuk mindent elmond a csapatról.

Olyan 0-4, 0-5 körülre teszem, mikor MoJo-t elcseréljük egy második-harmadik körös draftpickre, lesz egy pillanatnyi fájdalom majd, ezért is készítek fel mindenkit erre. Plusz ugye mindig jó móka az olyan offseason, mikor kezdő QB-t és RB-t is kell keresni, de ez van.

Mai meccsre tipp: Henne és a védelem meccsben tart minket, de az utolsó negyedben a comeback egy ordenáré turnoverrel meghiúsul. Book it.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 484 — rabszolga
Az egykori Eagle, Chris McCoy waivelve.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 gyors infó.

1. Lehet a sérülések miatt lesz 1-2 ember felhozva ma a practice squadból. Elsősorban Jeremy Ebertre kell itt gondolni, mert mint írtam, ha Brown nem tudja vállalni a játékot, akkor 3 bevethető WRünk van össz-vissz (plusz Marcedes is maródi).
2. Ha Ball nem játszhat, a két normál (külső) kezdő CB Will Blackmon, és a 7. körös rookie Demetrius McCray lesz, és Mike Harris kezd nickel CBben. Ha Ball játszik(szerintem nem fog), akkor Blackmon lesz a társa.
3. Ha Rackley nem lesz bevethető, akkor Pryor collegebeli centere a Buckeyesból, Mike Brewster lesz a kezdő LG, aminek annyira nem örülök, mert szerintem Pasztor jobb oda, de rá elsősorban 1. számú csere OTként tekintünk jelenleg.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nem volt semmi extra, bár majdnem megette a bírót egy Forsett féle hosszúelkapással (de a Turkey day napi meccsel ellentétben a zebra most nem kajálta meg a pici kis csínytevését. Ha megtette volna, lett volna egy 50+ yardos elkapása első meccsén.
Egész pontosan földre vitte egy Chiefs védő 3rd&longnál 6-8 yard után (punt is következett), ilyenkor megáll a játék. De ő szabálytalanul felállt a labdával és futott tovább. Én nem is értettem elsőre, mit akar. Mindenki nézett nagyot, a KC védők is, aztán egyikük földre vitte csak addigra sokat futott. Ő elvben hihette, hogy nem ért földet keze-lába, mivel egy KC védőre esett. De legalább küzdött, nekem tetszett a játéka. 9 passzből elkapott 3at asszem.
Illetve volt visszahordása, csak gyenge lett. A többieknek is.

De ha már meccs előtti jósolt támadók iktriadtól.
Offensive weapon egy wildcatben tűnt fel számomra, ami ~1yardos futás lett.

Shorts, aki legjobb WR iknek, (sztem Blackmon) 11 passzból 3 elkapás. Az ő problémája az volt szvsz, hogy sokszor nem Flowerst a kis technikás elit CBt kapta (ahogy vártam), hanem a benga fizikális Sean Smitht. Képtelen volt a birkózásból kiszabadulni legtöbbször. Ha mégis, akkor sem tudta lerázni Smitht. Érdekes taktikai húzás volt.ulpianus
Denard most biztos több szerep hárul. Lehet csak 3 bevethető WR lesz aktív Alkesz eltiltása, és Brown sérülése miatt. Szerintem biztos többet fogjuk használni, mint ellenetek.

Ja, a 2008as kezdő OT párosunk ( Khalif Barnes és Tony Pashos - akik holnap szintén kezdeni fognak) és Rashad Jennings mellett lesz még egy ismerős arc az ellenfélnél. Greg Olson, aki QB coach volt tavaly nálunk (és aki többek szerint a "Blame Gabbert" nyilatkozatot megtette a télen) most a Raiders OCja. Szerintem remek edző, kiváncsi vagyok mit talál ki ellenünk. Alaposan kicserélődött a Dnk nálunk, de azért a pass rushereket, Pozt, Allent és Loweryt jól ismerheti.


Teddy simán Luck szintű tehetség, sőtjjncaa
Mindtam, hogy JJ nagyon kedveli.

Miben látod őt jobbnak egyébként Lucknál?iktriad
összehasonlításokba nem mennék bele, pláne hogy Luck ugye már az NFL-ben is bizonyított, és amúgy sem fog gyenge karriert befutni a profinál... de nekem ő még old-school QB, Bridgewater meg a jövő NFL irányítójának prototípusajjncaa
Ha tényleg hozzánk kerül jövőre, akkor remélem igazad lesz ezzel a kijelentéssel.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 162 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Teddy simán Luck szintű tehetség, sőtjjncaa
Mindtam, hogy JJ nagyon kedveli.

Miben látod őt jobbnak egyébként Lucknál?iktriad
összehasonlításokba nem mennék bele, pláne hogy Luck ugye már az NFL-ben is bizonyított, és amúgy sem fog gyenge karriert befutni a profinál... de nekem ő még old-school QB, Bridgewater meg a jövő NFL irányítójának prototípusa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nem volt semmi extra, bár majdnem megette a bírót egy Forsett féle hosszúelkapással (de a Turkey day napi meccsel ellentétben a zebra most nem kajálta meg a pici kis csínytevését. Ha megtette volna, lett volna egy 50+ yardos elkapása első meccsén.iktriad
Egész pontosan földre vitte egy Chiefs védő 3rd&longnál 6-8 yard után (punt is következett), ilyenkor megáll a játék. De ő szabálytalanul felállt a labdával és futott tovább. ulpianus
Azért tudnék mondani ellenpéldát...Bazzani
Bocsi hogy feltéptem a soha begyógyulni nem fogó(?) sebet.

Teddy simán Luck szintű tehetség, sőtjjncaa
Mindtam, hogy JJ nagyon kedveli.

Miben látod őt jobbnak egyébként Lucknál?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még nem volt semmi extra, bár majdnem megette a bírót egy Forsett féle hosszúelkapással (de a Turkey day napi meccsel ellentétben a zebra most nem kajálta meg a pici kis csínytevését. Ha megtette volna, lett volna egy 50+ yardos elkapása első meccsén.iktriad
Egész pontosan földre vitte egy Chiefs védő 3rd&longnál 6-8 yard után (punt is következett), ilyenkor megáll a játék. De ő szabálytalanul felállt a labdával és futott tovább. ulpianus
Azért tudnék mondani ellenpéldát...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 823 — SuperLOL
Még nem volt semmi extra, bár majdnem megette a bírót egy Forsett féle hosszúelkapással (de a Turkey day napi meccsel ellentétben a zebra most nem kajálta meg a pici kis csínytevését. Ha megtette volna, lett volna egy 50+ yardos elkapása első meccsén.iktriad
Egész pontosan földre vitte egy Chiefs védő 3rd&longnál 6-8 yard után (punt is következett), ilyenkor megáll a játék. De ő szabálytalanul felállt a labdával és futott tovább. Én nem is értettem elsőre, mit akar. Mindenki nézett nagyot, a KC védők is, aztán egyikük földre vitte csak addigra sokat futott. Ő elvben hihette, hogy nem ért földet keze-lába, mivel egy KC védőre esett. De legalább küzdött, nekem tetszett a játéka. 9 passzből elkapott 3at asszem.
Illetve volt visszahordása, csak gyenge lett. A többieknek is.

De ha már meccs előtti jósolt támadók iktriadtól.
Offensive weapon egy wildcatben tűnt fel számomra, ami ~1yardos futás lett.

Shorts, aki legjobb WR iknek, (sztem Blackmon) 11 passzból 3 elkapás. Az ő problémája az volt szvsz, hogy sokszor nem Flowerst a kis technikás elit CBt kapta (ahogy vártam), hanem a benga fizikális Sean Smitht. Képtelen volt a birkózásból kiszabadulni legtöbbször. Ha mégis, akkor sem tudta lerázni Smitht. Érdekes taktikai húzás volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 162 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Teddy simán Luck szintű tehetség, sőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#tankMaka
Ahogy mondod! Kegyetlen egy szezon lesz.Húsrágó
Ha mondjuk ez az ára, hogy (Tank for) Teddy Bridgewater itt játszon jövőre, ám legyen.
iktriad
Ő "csak" a class legjobbja, vagy olyan tehetség, akiből 3-5 évente van egy (pl Stafford vagy Newton)? Luck olyan volt, akiből 20 évente van egy, de ilyenre jobb nem is gondolni... 😊Húsrágó
Nekem nagyon meggyöző volt mindig amikor láttam. És azt is tudom, hogy mások is nagyon, nagyon kedvelik (pl.JJ). Szerintem senki nem örülne a divizióriválisok közül, ha jövőre már ő osztogatná a passzokat a Shorts, Alkesz, Sanders 3asnak.
Nem Luck szintű tehetség, de olyan nagyon nincs messze tőle. A "3 évente van 1 ilyen" tipusba illik - szerintem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars megérkezett San Joseba.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Oakland/c0cdef9d-0340-4546-9009-ece78ebd06be
.A következő 8 nap nagy részét itt töltik majd.

Lowery CB volt az egyetemen. Emlékszem, hogy életem első Lions-os mock draftjában magunkhoz jósoltam. Még gsn hívta fel rá a figyelmem.

Ik! Mi lett a beígért Ace Sanders féle visszahordásokkal? Milyen volt az első meccsen?Bazzani
Még nem volt semmi extra, bár majdnem megetette a bírót egy Forsett féle hosszúelkapással (de a Turkey day napi meccsel ellentétben a zebra most nem kajálta meg a pici kis csínytevését. Ha megtette volna, lett volna egy 50+ yardos elkapása első meccsén.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
#tankMaka
Ahogy mondod! Kegyetlen egy szezon lesz.Húsrágó
Ha mondjuk ez az ára, hogy (Tank for) Teddy Bridgewater itt játszon jövőre, ám legyen.
iktriad
Ő "csak" a class legjobbja, vagy olyan tehetség, akiből 3-5 évente van egy (pl Stafford vagy Newton)? Luck olyan volt, akiből 20 évente van egy, de ilyenre jobb nem is gondolni... 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lowery CB volt az egyetemen. Emlékszem, hogy életem első Lions-os mock draftjában magunkhoz jósoltam. Még gsn hívta fel rá a figyelmem.

Ik! Mi lett a beígért Ace Sanders féle visszahordásokkal? Milyen volt az első meccsen?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kint van a végső injury report, de nagyon okosabbak nem lettünk.
Gabbert és Gratz nem játszik (ez már hétfőn biztos volt), marcedes játéka kétséges (8doubtful - szerintem szintén nem játszik).
A meccs napján dől el, hogy játszik: Rackley, Ball, Mike Brown és J. T. Thomas. Ball ma nem edzett. Lövésem sincs ki lesz a kezdő CB párosunk, ha Ball se játszhat. Will Blackmon lesz az egyik CB ez esetben, a másik nem tudom ki. Mike Harris? McCray? De olya verziót is hallotam, hogy Lowery(!) megy át CB posztta, és Evans vagy Prosinski lenne Cyprien társa safetyben.Egyik verzió "jobb" mint a másik...
Uche, Shorts és Roy Miller játszani fog.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig nemértem rá hogy megnézzem a meccset....mostanáig nemtudtam a végkimenetelét...most már tudom...meg se nézem...m-bryo
Jobban jársz, ha nem teszed. Nem sok pozítivum volt benne.

Bár Jeff Lageman talált kettőt (plusz elemezte az eheti feladatot, Terrelle Pryort)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/b86744a0-214f-4bbd-9d3f-ac857048f523
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Eddig nemértem rá hogy megnézzem a meccset....mostanáig nemtudtam a végkimenetelét...most már tudom...meg se nézem...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#tankMaka
Ahogy mondod! Kegyetlen egy szezon lesz.Húsrágó
Ha mondjuk ez az ára, hogy (Tank for) Teddy Bridgewater itt játszon jövőre, ám legyen.

Mivel 2 meccsünk lesz most a nyugati parton, érdemes megnézni, milyen "jók" vagyunk arrafelé. 9 meccs - 2 W, 7 L....

1996: Oakland 17, Jaguars 13
1997: Jaguars 20, Oakland 9
2001: Seattle 24, Jaguars 15
2004: San Diego 34, Jaguars 21
2004: Jaguars 13, Oakland 6
2009: Seattle 41, Jaguars 0
2009: San Francisco 20, Jaguars 3
2010: San Diego 38, Jaguars 13
2012: Oakland 26, Jaguars 23 (OT)
Record: 2-7 (.222)