Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sérülés most is van, mindig is lesz. Ez a játék egyik neve gyakorlatilag. Sztem az NFL 30%-ban survival show. Ezt én csak ritkán fogadom el kifogásként.

Tavaly például simán nem Palkot kellett volna betenni Cassel helyére. Ott ami elfogadható volt, hogy Ortont tették be, reagáltak. Csak első snapnél eltört az ujja. Arra nincs mit edzősködni. Három kezdőszintű QB nem szedhető össze, elfogadom.
Ellenben, hogy egy(!) safety kiesik, és szétesik a védelem hátul, az vállalhatatlan. Azért ennyire nem lehettek optimisták. Én (és mások) előre paráztam/tunk, hogy nincs csere safety, nincs csere CB (ma sincs).
Ahogy az is elfogadhatatlan kifogás, hogy Jamaal lesérült és nullázódik a futójáték. Oké, ne legyen 6.4-es átlag, nem mindenki Jamaal, de hogy 4.0-ás átlaggal szenvedünk, az botrány. És a másodszámú (előre tudhatóan) gyenge, kivénhedt futónk inkább csak oldalra halad, mint előre, az sem normális. HB igenis minden csapatból kiesik egy. Ez ilyen poszt, számolni kell ezzel. Ahogy nincs 5 tagú OL ami kibír egy teljes szezont, csak ritkán. Legalább egy G/C és egy OT kell vállalható szinten. Például írtam a meccs után, hogy Lilja miatt nyaltunk megint egy csúnya no blocking sacket, naggyá téve Dareust. Legújabb hír szerint hétvégén Lilja sérülése miatt Jeff Allen (G) kezd a meccsen. Tavaly is így kellett volna legyen, legalább egy-egy jó csere akadjon. Nincs csapat, amelyik kibírja sérülés nélkül, ezen kár bosszankodni vagy reménykedni. Survival show.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
A Browns és a Chiefs csoportja között van különbség ez világos. Azért is mondtam h térjünk rá vissza, mert ha ezzel a kerettel se lesz eredmény akk szvsz a coachingban van a hiba (kivéve ha jön egy tavalyihoz hasonló sérüléshullám).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Empty taxi!

Nem voltam pár napig, most reagálok.
Oké visszatérünk rá. Nem mintha egyszer is mondtam volna, hogy jó HC. Csak azt, hogy más helyzetben van. Ami tény. De semmi köze a minősítéséhez.

Csak annyit akartam mondani drága taxi uram, hogy teljesen más szitu egy csapatot dominált csoportban újjáépíteni úgy, hogy belépsz az ajtón. Megint más egy már működő csoportgyőztes esélyes gárdát átvenni úgy, hogy te építetted fel a védelmet évek alatt. Egész mások az elvárások és más képességek kellenek hozzá. Mondjuk itt amikor kinevezték Herm Edwards Herminatort, ő sem volt jó HC. Ki is rúgták. De kiváló scout volt mindig is, kiválóó embereket hozott, azt jól csinálta.
Ráadásul megtette amit kellett. Lerombolta talajig a Chiefst, és elkezdte újjáépíteni szó szerint. Nem ment Raiders módra (sok példát mondhatnék) rá a gyors sikerekre, igazolt pánikszerűen drágán, nem adta el a jövőt.

Lehet ebben Crennel megbukott Clevelandben, de itt egész más a helyzet. Erről beszéltem. Ettől még én sem rúgtam volna ki Haleyt, és ha mégis, sosem nevezem ki Crennelt, amikor végre legalább a defense működik. De nem is nekem kellett dönteni.
Egyébként már mondta Crennel, hogy lehet van benne valami, miszerint kinevezhetne egy DCt, mert ez így siralmas eddig. Ahogy Haley is egy teljes bukott OC (és HC) pocsék offense szezon után ismerte el, hogy nem bírja a kettőt egyszerre. Akkor jött Charlie Weis (OC), csak aztán ment is, Haley megint "besegített" Muirnak, és megint tragédia lett az offense. Szal ezt Crennelre olvasták már első meccs után is. Hát még a második után.
________________________________________________


Más. Itt megtalálható a sérült lista a két csapattól a meccsre:
 www.chiefsgab.com/2012/09/22/chiefs-vs-saints-friday-injury-report/


Valamint akit érdekel, Wallace Gilberryt a (Tampából kirúgták) felvette a Cinci DE posztra. Remélem megragad. Én szerettem mindig, sosem kellett motiválni, mindig jól is játszott a tehetségééhez mérten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Understood, térjünk vissza a kérdésre a szezon végén!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nevek alapján jó volt az a Browns, de ! a DL-be érkezett két olyan játékos (Corey Williams és Rogers), akik előtte kizárólag 4-3-ban játszottak. Utóbbi bevált, előbbi hatalmas melléfogásnak bizonyult. Wimbley is szenvedett, mint ROLB, DQ sokkal jobb a mostani 4-3-ban, mint anno Crennel alatt a 3-4-ben. Ez nem teljesen Romeo sara, elég rossz volt a viszonya a general managerrel, a draft pickekről és free agentekről az utóbbi döntött. Volt egy papíron jó védelem, csak a játékosok nem passzoltak a rendszerbe... Joey Tribbiani
Így van nagy különbség van aközött, hogy az a rendszer nem volt igazán jó, csak nevekben papíron kellett volna legyen. (Wimbleyt azért láttuk ,hogy szenvedett OLBként Oaklandben is. CSak DE posztra visszatéve volt jó mindig) Ez pedig jó volt eddig éveken át (defense).
Ráadásul itt a futás másképp működik eleve, a fal is teljesen másképp épül fel, sokkal homogénebb, és jól működött valóban a futás alapú offense is, mikor NEM Crennel volt az HC. De tavaly mikor kinevezték erről már szó nem volt. És IDÉN mikor ő az HC, miért teszi majd meg pont ugyanazt előre tudhatóan, amit nem is tudunk amit tesz még, és mit ér el a csapat, mint amikor Clevelandben mit tett????? 😊
Eddig a védelemért volt felelős. És az kiválóan ment. Ez akkor már inkább a Patriots korszakával vonhat párhuzamot, mint a Browns időszakkal.
A Chiefs mint csapat. Nem a Browns "mindig utolsó vagyok" idényei után nevezték ki Crennelt egy erős csoportban ,amit eleve dominált egy (két) csapat. Hanem egy nemrég simán csoportelső (utolsó meccset gyakorlatilag fel is adták, mert mindegy volt), majd egy teljesen kiegyenlített gyenge csoportban, pechesen utolsó (3 csapat 8-8 egy 7-9 lett, semmiféle domináns csapat sehol). És lement 2 azaz kettő meccs.
Nem megyek tovább a részletekbe, és értettem elsőre is miről beszél taxi, csak nem értek egyet vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Nevek alapján jó volt az a Browns, de ! a DL-be érkezett két olyan játékos (Corey Williams és Rogers), akik előtte kizárólag 4-3-ban játszottak. Utóbbi bevált, előbbi hatalmas melléfogásnak bizonyult. Wimbley is szenvedett, mint ROLB, DQ sokkal jobb a mostani 4-3-ban, mint anno Crennel alatt a 3-4-ben. Ez nem teljesen Romeo sara, elég rossz volt a viszonya a general managerrel, a draft pickekről és free agentekről az utóbbi döntött. Volt egy papíron jó védelem, csak a játékosok nem passzoltak a rendszerbe...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Crennel teljesen más szituációban van jelenleg. Egy teljesen más csapatnál, egy teljesen más csoportban, minden inkább más, mint egyezne.ulpianus
Abban vélek látni egy elég erős párhuzamot, hogy ugyanaz a koncepciója a két csapatnak: jó, kipróbált futó (Charles-Lewis), liga szinten erősebb védelem és kész
és ezzel hatalmasat bukott (bár ezt írtam is annó, hogy én nem bíznék Crennelben...), lehet azért mert ez nem életképes, vagy azért mert egyszerűen rossz HC, esetleg mindkettő
és nagyon szubjektív de szerintem a maga nemében keretileg (nevek alapján) jó helyeken volt erős az a Browns, ahogy elvileg a mostani Chiefs is az, vagy végiggondolva mégsem az?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Erről beszélek. Arra az 1 évre talált egy extrát az OC és lett TOP10-es az az offense, egyébként a labda mind2 oldalán nem sikerült TOP20-as egységet kialakítani. A 2010-es Chiefs tényleg kiváló volt, de ott még azért Haley volt a HC, nem mind1. Mindenesetre tényleg lehet h az én véleményem túlzó h Crennel is az a fajta edző aki kiváló coordinator, de nem való HC-nak.empty taxi
Erről beszélsz igen. Most. Nem igazán erről beszéltél eredetileg.
Crennelnek anno hasonló csapata volt Clevelandben is és ott se sikerült neki vmi nagyot alkotni...empty taxi
Nem az volt túlzó, hogy Crennelt nevezeted volna akármilyen HCnek, hanem az (és én nyilván ezt tettem szóvá), hogy az a Cleveleland hasonlít az idei Chiefshez.

Crennel teljesen más szituációban van jelenleg. Egy teljesen más csapatnál, egy teljesen más csoportban, minden inkább más, mint egyezne.

Más kérdés, hogy nem is igaz, miszerint a Chiefsnek ne sikerült volna a TOP10es offense mellé más legalább TOP20as egységet kialakítania. Mármint ez a mostani érved sem igaz sztem, de mindegy, mert nem erről volt szó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
taxi!

A Chiefsnek 2010ben ligaelső futójátéka volt, Jamaal űrszámaival, és Crennel védeleme is elég jó volt, rá egy évre is. A Browns védelem még okés, de támadásban egyáltalán nem voltak elsők semmiben.

ulpianus
Erről beszélek. Arra az 1 évre talált egy extrát az OC és lett TOP10-es az az offense, egyébként a labda mind2 oldalán nem sikerült TOP20-as egységet kialakítani. A 2010-es Chiefs tényleg kiváló volt, de ott még azért Haley volt a HC, nem mind1. Mindenesetre tényleg lehet h az én véleményem túlzó h Crennel is az a fajta edző aki kiváló coordinator, de nem való HC-nak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
taxi!

Azért ez a Chiefs a csoportjában majdnem minden poszton egyik legerősebb. A Browns egyáltalán nem volt az.
A Chiefsnél csoport elsőségről beszéltek (én nem), a Browns esetében ez fel sem merült.
A Chiefs a csoportgyőzelme után majdnem megcsinálta még egyszer. Browns egyáltalán nem.

A Chiefsnek 2010ben ligaelső futójátéka volt, Jamaal űrszámaival, és Crennel védeleme is elég jó volt, rá egy évre is. A Browns védelem még okés, de támadásban egyáltalán nem voltak elsők semmiben.

Crennelnek ott nem volt ilyen kerete sztem, bár most nem a legjobbkor mondom ezt, tudom. De attól még igaz. Tény hogy HC itt is ott is, de ezen felül olyan sok egyezés nincs. Csak annyi, amennyit szinte bármelyik csapattal összehozok, ha akarok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ulpi,
Lehet túlzás, de HC-ként csak 2007-ben ért el pozitív mérleget (jó mondjuk az AFC North akkoriban elég kemény volt) akk is szvsz azért mert Rob Chudzinski erőn felül teljesített az O-val (Derek Anderson, Braylon Edwards, Joe Jurevicius, Kellen Winslow, Jamal Lewis skill sor mellé egy olyan OL amiben csak a rookie Joe Thomas igazán jó), Crennel védelme yardban 30., pontban 21. helyen végzett a rangsorban úgy h igazából csak a DL ami markánsan gyengébb (Shaun Smith - Ehtan Kelley - Robaire Smith vs. T-Jax, Pó, Dorsey) a LB-sor (McGinest, Andra Davis, D'Qwell Jackson, Wimbley vs. Houston, Belcher, DJ, Hali) és a secondary (Eric Wright, Bodden, Sean Jones, Pool vs. Flowers, Routt, Berry, Kendrick Lewis) tekintetében oly nagy különbséget nem vélek felfedezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azzal jönni, h Crennel balfasz volt Clevelandben... Belichick is az volt ott, sőt... Aztán máshol mégse lett annyira nagyon rossz HC. | mármint más értelemben lett csak nagyon rossz HC 😀 |
[szerk]Ez persze nem jelenti azt, h Crennel szükségszerűen sikeres lenne KC-ban...[/szerk]

A Chiefsnek igazából volt egy kiugró jó éve 2 éve. Tavaly a kulcsemberek sérülése miatt voltak gyengébbek (igaz így se sokon múlott nekik a PO, de az így utólag 4 kifejezetten gyenge csapat versenyfutása volt), de igazából nem kizárt h abban a bizonyos szezonban egyszerűen kijött a lépés, és valójában nem annyira erős a csapat mint akkor hittük.

Én továbbra is azt tartom, h megvannak a playmakerek, és a többiek se annyira rossz játékosok, ennek ellenére ez 2 meccs után nagyon kevés /*a keret erejéhez mérten is*/, és a Chargers máris lépéselőnyben van. Persze hosszú még a szezon, és nehéz mindenkinek a sorsolás, szóval lesz még bukdácsolás nálunk bőven, de azért nem jó előjel 2 ilyen vereséggel kezdeni. Ráadásul ezek a vereségek nem csak Casselen múltak. Én nem látom azt bennetek, h a QB csere után egyértelműen jönnének a győzelmek. //Persze egy QB csere azt is jelenti, h az egész csapat úgy tisztalappal kezd, ami az addig gyengélkedő játékosoknak is jót tehet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Taxi!
Crennel esetében azért túlzás azt a Clevelandet ehhez a Chiefshez hasonlítani. Ez már belemagyarázás.
----------------------------------------


gabonak:
Támadásban a fal rendben van, én folyton látom a pillanatot, mikor dobni kéne, de Cassel ezt nem érzi, valamint nem látja célpontjait. Sokszor a kommentátor is mondja már, hogy ott van üresen XY, csak ő nem veszi észre. Minden drveban van ilyen first down esély. Ezért nem megy futás sem, mert arra koncentrálnak, a passz úgyis el lesz baszva. És nem mindig lesz, akkor mehetünk előre. DE Bowe a két TD előtt is meg kellett küzdjön a labdákért. Baldwin első idei elkapása is duplába ment a vonal mellé, épphogy meg tudta csinálni. Dexternek (előtte üresen volt 3 yardon át) úgy kellett kiütni a védő keze elöl egy kvázi IT-t. És még sorolhatnám ,de a complete passzok fele is későn érkezik, meg kell dögleni értük az elkapóknak.

Védelemben a DL a ludas elsősorban szvsz. Futás ellen jók, de pass rush totál nulla a 3 embertől. Simán kiblokkolják őket. Így aztán (mivel nem lehet folyton 5 emberel blitzelni, Crennel meg pláne nem ilyen) ha Halit blokkolják (akár ketten is mehetnek), nulla pass rush érkezik. Ha Justin Houston jön, ugyanaz.
Ráadásul ha valahogy mégis levédi a secondary a célpontokat, akkor (mivel középről SEMMI nem fenyeget) a QB előtt marad üres folyosó és futhat. Vagy előreléphet a támadófal elé is és üresben dobhat.
Ezért van, hogy bár sok 3rd down van ami az elvárt 5 yard fölött érkezik (sokszor 8-14 yardok), de passzolnak és megcsinálják. Ha nem kellene a két ILBnek besegíteni a zónázásban, egyik maradna elöl, vagy főleg a DL nyomást tudna helyezni a QBre sokkal gyakrabban, akkor nem menekülne már reflexből előre. Legalább körbenézne, nem a célpontjait nézhetné.

Értem én ,hogy nem az NTnek (főleg rookienak) kell a pass rusht generálni ,de azért két Top5ös DE 8Dorsey+Jackson) hiába jók futás ellen, ha a 3rd&long megvan és semmire nem megyünk vele. Pedig Crennel nem fog fullhouse blitzeket hívni, max egy meccsen kettőt, ezt most megmondom. Amíg ezt nem oldjuk meg, addig olyan secondary munka kellene, mint tavaly és előtte. De Lewis nincs, Berry lassan rázódik bele egy év kihagyás után. Flowers sérült, bár játszott most először. Carr távozott, Routt sosem játszotta ezt a rendszert. Szóval messze vagyunk attól ,hogy ugyanazt hozták volna. TEhát amikor passzol az ellen, Halit kiveszik a játékból, és van idejük bőven, ha mindenki foglalt, checkdown passz vagy futás előre. Sakk.

Én így látom, ez nem szakmai vélemény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Veletek mi a tököm van? Gondoltam idén rohadt jók lesztek, ezek után előadjátok ezt... Okés, hogy Cassel nem nagy mágus, de rajta kívük kb mindenhol megvagytok. Nagyon nem értem én ezt. Valaki logikus magyarázattal tud szogálni erre???gabokocka
Crennelnek anno hasonló csapata volt Clevelandben is és ott se sikerült neki vmi nagyot alkotni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Veletek mi a tököm van? Gondoltam idén rohadt jók lesztek, ezek után előadjátok ezt... Okés, hogy Cassel nem nagy mágus, de rajta kívük kb mindenhol megvagytok. Nagyon nem értem én ezt. Valaki logikus magyarázattal tud szogálni erre???gabokocka
passz, a védelem totális káosz, a fal meg hiába tartja meg az ellent, cassel a garbage time-on kívül nem tud rendesen egy drive-ot végigvinni..és még a futójáték is becsődölt, a következő hetek kérdése lesz, hogy ez most egész szezonban így lesz vagy talpra áll a banda
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 027 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Veletek mi a tököm van? Gondoltam idén rohadt jók lesztek, ezek után előadjátok ezt... Okés, hogy Cassel nem nagy mágus, de rajta kívük kb mindenhol megvagytok. Nagyon nem értem én ezt. Valaki logikus magyarázattal tud szogálni erre???gabokocka
Altatunk, aztán Stanzival Superbowlt nyerünk.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Veletek mi a tököm van? Gondoltam idén rohadt jók lesztek, ezek után előadjátok ezt... Okés, hogy Cassel nem nagy mágus, de rajta kívük kb mindenhol megvagytok. Nagyon nem értem én ezt. Valaki logikus magyarázattal tud szogálni erre???

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
haley-nek anno még örök kedvencem larry johnson milyet beszólt😊 valami olyasmi lehetett, hogy mit pattog itt a golfedzői tanfolyamával😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖÖÖööö nem bántásból Haley-t miért is kellett kirúgni (már akkor se egészen értettem)??? Crennel egyszer már zakózott a Brownsal nem is kicsit. Ahhoz képest hogy egy QB-ra voiltatok egy igazán jó csapattól. Sajnálom mert AFC-ből mint csapat drukkoltam nektekdande
Több okból rúgták ki.
1. Nem volt cseresora a csapatnak. Amint lesérült egy kulcsjátékos óriási űr volt a helyén. Ezzel buktunk meccseket.
2. Cassel után Tyler Palkot erőltette, akit Arizonából hozott, és full fos volt. Ezzel is buktunk pár meccset. A csávó nagyon nem volt NFL szint.
3. Szétedzette a játékosokat, folyton volt sérült.
4. Elkergette az utolsó értelmes OC-t (C. Weis), mert beleszólt a támadásokba. És nem hozott helyette senkit.
5. Értelmetlen helyzetekben kockáztatott, vagabund volt. Én bírtam ezt, Pioli kevésbé.
6. Volt egy kis személyes ellentéte Piolival az e-mailek olvasásáról, meg állítólagos lehallgatásokról. Nemtom kinek volt igaza, de valami lehetett.

Mindenesetre a Haley offense a ligában asszem 31. helyen zárt. A futás behalt, a passz nem ment. És a Steelersben sem megy úgy minden mint kéne. Haley kreatív és ultra bátor, valamint kiváló WR edző, de ettől még ő is tud kudarcot vallani.

Crennel azért nem idén jött. És a védelem eddig működött. HCként nem jó, bár a játékosok imádják, és az edzők is. Alapjában nem hív hülyeségeket, de Daboll is felelős a támadásokért, nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Más is felelős, például Cassel is, hiába unalmas ez.ulpianus
Köszönöm a Weis sztorival pl nem voltam tisztában. Megérdmelnétek már ti is egy normális HC-t.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
ÖÖÖÖÖÖÖÖööö nem bántásból Haley-t miért is kellett kirúgni (már akkor se egészen értettem)??? Crennel egyszer már zakózott a Brownsal nem is kicsit. Ahhoz képest hogy egy QB-ra voiltatok egy igazán jó csapattól. Sajnálom mert AFC-ből mint csapat drukkoltam nektekdande
Több okból rúgták ki.
1. Nem volt cseresora a csapatnak. Amint lesérült egy kulcsjátékos óriási űr volt a helyén. Ezzel buktunk meccseket.
2. Cassel után Tyler Palkot erőltette, akit Arizonából hozott, és full fos volt. Ezzel is buktunk pár meccset. A csávó nagyon nem volt NFL szint.
3. Szétedzette a játékosokat, folyton volt sérült.
4. Elkergette az utolsó értelmes OC-t (C. Weis), mert beleszólt a támadásokba. És nem hozott helyette senkit.
5. Értelmetlen helyzetekben kockáztatott, vagabund volt. Én bírtam ezt, Pioli kevésbé.
6. Volt egy kis személyes ellentéte Piolival az e-mailek olvasásáról, meg állítólagos lehallgatásokról. Nemtom kinek volt igaza, de valami lehetett.

Mindenesetre a Haley offense a ligában asszem 31. helyen zárt. A futás behalt, a passz nem ment. És a Steelersben sem megy úgy minden mint kéne. Haley kreatív és ultra bátor, valamint kiváló WR edző, de ettől még ő is tud kudarcot vallani.

Crennel azért nem idén jött. És a védelem eddig működött. HCként nem jó, bár a játékosok imádják, és az edzők is. Alapjában nem hív hülyeségeket, de Daboll is felelős a támadásokért, nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Más is felelős, például Cassel is, hiába unalmas ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖÖÖööö nem bántásból Haley-t miért is kellett kirúgni (már akkor se egészen értettem)??? Crennel egyszer már zakózott a Brownsal nem is kicsit. Ahhoz képest hogy egy QB-ra voiltatok egy igazán jó csapattól. Sajnálom mert AFC-ből mint csapat drukkoltam nektek
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát én ezt nem nagyon értem! Sokkal többet vártam a Chiefstől ezen az első két meccsen és a szezonban is többet várok.
De legalább nem csak mi állunk győzelem nélkül a csoportban két meccs után. Ha nem nagyon lesz változás, akkor most duplán vicces meccset fogunk játszani egymás ellen...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem igazán akarok végigmenni a csapaton, és kiemelni egyeseket. Igazságtalan lenne. A Defense úgy volt fos, ahogy ma kitalálták. Az offense szintúgy. Nemcsak Cassel, tőle megszoktuk hogy csak bukott garbage timeban és megnyert meccseken játszik jól.
Voltak akik nem voltak totál rosszak, de teljesen mindegy. Ezt így ebben formában többet nem akarom látni. Eleinte vicces volt, ahogy Jamaal elesett Asamoah lábában, meg a védők egymáson estek át. De hamar elmúlt a humorérzékem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Előző héten McCluster olyan jó volt, hogy mostanra minden fantasy ligban tolják mint gyik legjobb WR2 opciót.
Ezzel szemben Daboll azt mondta, hogy majd Baldwint érdemes figyelni, mert megpróbálja kihasználni jobban a képességeit. LEhet csak dumál, meglátjuk.

Érdekesebb kérdés, hogy a két csapat nagyszerűen futott előző fordulóban, mi jól is védekeztünk ellene (Ők sem rosszul). Ebből mi sül ki?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Az mondjuk tény, h nem most kell kockáztatnotok, de ha meg sokáig halogatjátok elmehet a szezon...

Az meg a másik, h nem tudom BQ-val előbbre lennétek-e (nálunk egy snappet nem játszott), Stanzi meg még nagyobb kérdőjel. //pont ezért félek tőle legjobban

Amúgy minden csapatban van 4-5 olyan játékos aki elsőnek jön utolsónak megy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear