Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A meccs eleji gyenge védelem nem lehet h game plan hiba?empty taxi
Nem volt annyira gyenge a védelem. A turnover után nem volt helyük védekezni ezt írtam. Például futás ellen lett 3.1es Bolts átlag, ami kiváló. Eddig is ment ez. Tyson Jacksonnal az élen a run stop üzemel megint.
Az nem a védők hibája, hogy 3 Pick. Meg 3 Fumble. Azzal ők mifaszt tegyenek?

Én úgy értettem, hogy meccsek vége felé feljavul nagyon jóra. Eleinte meg átlagos, de pár hiba a legrosszabbkor mindig jön. DPI meg hasonlók. Határeset mind, de befújhatják és végül is jogos. Nem kell esélyt sem adni rá, főleg ha le van védekezve a támadás. Ami a meccsek vége felé megy is. Ott is van benyalt play, de elfogadható szinten. Az legjobb védelemnek is van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
A védelem megint lassan indult be. Mintha a meccsek végén egy másik csapat(rész) játszana. Ez volt a Saints ellen is, előtte is. Érthetetlen. Ha ezt tudják (nem tökéletes, de lényegesen meggyőzőbb), akkor nem kéne eleinte lefagyni. Nem a 17-0 a hibájuk. Nehéz úgy védekezni, hogy a saját vörös zónából indul a drive, és egyet hibázol 1st&Goal, kettőt hibázol TD. Azért egy jó védelem is enged First downt, csak itt ugye erre sem hely, sem idő nem adatik.
Mindenesetre koncentrálni kellene, akármilyen idegesítő az offense. Mert Cassel nem állt le 3 interceptionig.
ulpianus
A meccs eleji gyenge védelem nem lehet h game plan hiba?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Nagy okosat nem lehet írni a meccsre. Vesztettünk simán.
Első negyedben eldőlt. Kezdett a Bolts egy szép drive-al, TD. Aztán mi is kihasználtuk, hogy a futásra figyeltek (na vajon miért?), és passzoltunk. Ment is. Aztán Cassel dobott egy elképesztő ronda és buta picket.
Majd Jamaal aki túlvállalta magát ma, elejtette a labdát (később még egyszer, Draughn is egyszer). Hiába futott megint 5.4es átlaggal majdnem 100 yardot végül, már ekkor 17-0 volt az állás.
ulpianus
az a legrosszabb, hogy simán feljöhettünk volna a charles td után,de cassel-nak sikerült az első félidőben 2 int-et dobnia még a hátramaradó pár percben, az elsőt vissza is vitték td-re, pedig mentünk a 20-13-ért ami csak egy td-nyi távolság lett volna, a félidő végén meg a red zone-ban dobott int-et,ez valami fájdalmas meccs volt, 3 int és 3 fumble, te jó ég😊
a védelem meg...azért az első hosszú drive nagyjáből a 2 berry szabálytalanságon ment el kulcsmomentumokban, a második volt a fájdalmas, mert az a passz nem lett volna meg hali siettetése miatt, utána a védelem nem túl sokat pihent az első félidőben😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nagy okosat nem lehet írni a meccsre. Vesztettünk simán.
Első negyedben eldőlt. Kezdett a Bolts egy szép drive-al, TD. Aztán mi is kihasználtuk, hogy a futásra figyeltek (na vajon miért?), és passzoltunk. Ment is. Aztán Cassel dobott egy elképesztő ronda és buta picket.
Majd Jamaal aki túlvállalta magát ma, elejtette a labdát (később még egyszer, Draughn is egyszer). Hiába futott megint 5.4es átlaggal majdnem 100 yardot végül, már ekkor 17-0 volt az állás.

A védelem megint lassan indult be. Mintha a meccsek végén egy másik csapat(rész) játszana. Ez volt a Saints ellen is, előtte is. Érthetetlen. Ha ezt tudják (nem tökéletes, de lényegesen meggyőzőbb), akkor nem kéne eleinte lefagyni. Nem a 17-0 a hibájuk. Nehéz úgy védekezni, hogy a saját vörös zónából indul a drive, és egyet hibázol 1st&Goal, kettőt hibázol TD. Azért egy jó védelem is enged First downt, csak itt ugye erre sem hely, sem idő nem adatik.
Mindenesetre koncentrálni kellene, akármilyen idegesítő az offense. Mert Cassel nem állt le 3 interceptionig.
Voltak hibák, de alapvetően nem látom amit szaba mondott, hogy Daboll rendszere nem termelne yardokat vagy pontokat. Vagy ne lenne ötletes. Az más kérdés, hogy amikor beindul a menet, Cassel üzembiztosan elbassza a dolgokat. Lehet neki van igaza, de én nem itt látom a hibát. Még részben sem.

Ahogy a védelemben is vannak gondok (Flowers ráadásul megint megsérült, de egy picket szerzett).
A TE defense továbbra sem megoldott. Berry próbálta fogni Gatest, de nem ment.
Pass rush továbbra is esetleges. Hali képes volt megverni Gaithert is megbízhatóan, de csak egyszer tudta elkapni köcsögöt. Aki persze nem vár a világ végéig a dobással, mint Matty boy. Meg kell említeni Pitoituát, aki még két sacket szerzett. Végre egy DE, aki képes erre.
Derrick Johnson már megszokhattuk ,hogy szerez egy Goal line közeli kőkemény LOS mögötti run stoppot. Ez a specialtása. Nem tudom miért.

Colquitt és Jalil Brown megint összehoztak egy szép puntot. Úgy látszik Jalil erre lesz jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hali srácok!

Boweal mi a helyzet? Játszik ma?silent7939
Hivatalolsan kérdéses. Azonban ezt nemrég tweetelte Adam Schefter:

"Despite being listed as questionable with a groin injury, Chiefs WR Dwayne Bowe is expected to play Sunday vs. San Diego."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hali srácok!

Boweal mi a helyzet? Játszik ma?
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
kedvenc sorozatunk új része:

 www.arrowheadpride.com/2012/9/29/3426562/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-week-3
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Cassel szerint egyre jobban megy a Daboll offense a csapatnak. Én azt mondanám Jamaalnak megy egyre jobban.
Azt is mondta, soha ennyi playt nem játszott egy meccsen (98 támadó snap).

A védelem a harmadik negyed végétől "engedett" 3x 3&out, mellé egy IT-t. Ezt nyilván nem tudják tartani, de jó volna látni, hogy működik a dolog, és nem pedig teljesen üres emberek azért nem szereznek TDt, mert elejtik a bogyót. Erre is volt példa, és kábé egy centin múlt, szerencsénk volt. De akkor sem volt ott senki 10 yardos körzetben.

A pass rush felemás lett. Justin Houston brutális volt (3 sack, 1 QB hit, 3 hurry), Halit Bushrod megette. Oké volt rajta egy halom holding, de ez a szakma része. Jobb ha elfogadjuk, hogy a jobb pass rushereket folyton fojtogatják, lerántják, visszahúzzák. Ez eddig sem volt meglepetés. Mindenesetre nekünk egy kiugró pass rusher jut egy hétre, be kell osztani. Belülről továbbra sem jön semmi nyomás, Dorssey ráadásul meg is sérült, kérdéses a játéka. Poe a csapat költője, nem mutat egyelőre csak villanásokat, aztán eltűnik a tömegben negyedekre.

Sokkal nagyobb gond a secondary vesszőfutása. nem tudom mit lehet tenni, de remélem Kendrick Lewis még az idén visszatér. Jövőre pedig valakit hozni kell. Bár meccs vége felé Elam is mutatott értelmes dolgokat, és Travis Daniels is. Igazából még a CB Jalil Brown is. De ott már valami elromlott a Szent antiókiai támadó kézigránátban, ... izé Saint támadógépezetben.
Amennyiben nem lesz tartós javulás, Rivers (és aztán a többi srác) nem fog kegyelmezni. Ha Flowers sérülése kiújul, kapni fogunk 30 pontokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem tudom pontosan miként megy, de azon variál a tulaj Hunt, hogy a cap space egy részét más csapatoknak kívánja "eladni". Nem tudom ennek maximális mértékét, vagy mikéntjét. gsn király blogján biztos van róla infó, de nincs most időm kikutatni. A lényeg, hogy hosszútávon is sztem erre készülhetünk. A Chiefs kis csapat, hiába a cap space, ha nincs annyi lóvé. És hiába a költekezni muszáj szabály is, ugyanezen okból. Bár ellentmondani látszik, úgy egy hónapja mondta Hunt, hogy ő simán kifizette volna Peyton Manning pénzét. Vagy más elit játékost is hozhat Pioli, rajta múlik. Ő nem ragaszkodik a nagy cap spacehez. De akkor miért rúgott ki egy halom embert tavaly, amint kicsit is szorult a költségvetés (Lockout ínséges idején)? Vagy miért keresnek egy éve névadó szponzort a stadionra?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Igen, Hudson jó volt, jobb center mint Lilja, ez lett volna a tanulóéve igazából.
Ellenben így most Allennek lesz az. Hudsonnak a lába tört el (nme tudom melyik csont), ami hosszútávon nem visszatérő sérülés. Vagyis lehet következő szezon szempontjából jobban járunk így a komplett fal tekintetében. Bár ezzel idén nem megyünk sokra, de nem akkora nagy a baj. Amíg Cassel dobál úgysem a falon múlik a siker. Eddig is megvédték szépen, és mire ment vele? Még tovább várt feleslegesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
azért ez szopás, mondjuk lilja egész jó volt centerben, allen meg csak belejön, mert nem volt túl meggyőző nekem (mondjuk az első meccse volt és be kellett ugrania😊)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Így van. És Hochstein (OG) mellé ékezett még Brian Mattison OC is. Aki a Ravensben két év padozás után került rosterre, majd tavaly a Ramsnél volt. 15 meccsen lépett pályára, ebből négyszer kezdett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hudson IR-re került.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Peyton Hillisről sincs semmi infó a sérülése ügyében. Nem is tették kérdéses státuszba sem (mint McClustert), és játszott sztem még a sérülése után is.
Hudsonról (C) sincs semmi infó, de ő nem játszott a sérülése után, bár nem is vitték le. Érdekes, hogy Lilja továbbra is kérdéses, viszont ő maradt a pályán Hudson helyett is.

Hochstein közben egy évre alá is írt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
reeves IR-re került és kukáztunk egy hochstein-t, reméljük nem látjuk élesben😊ehh
Amikor még nálunk volt, akkor teljesen korrekt csere volt, gyakorlatilag 3 poszton bevethető, nagy visszaesés nélkül (igaz, az már nem ma volt)Wyatt
Ezen posztok közt remélem közte van a QB is.ulpianus
Az Wilfork és persze Juliaaan! 😀
Néztem a végét, tényleg nem sokat (semmit?) nem fejlődött Cassel döntéshozatalban, release time-ban, pontosságban. A jó fiú, akit agyonnyom a felelősség. Szomorú történet lesz az övé, s lassan vele együtt a csapaté is.tomi-tomi
Szomorú? Irányíthatott a liga akkor legjobb csapatában, emellett négy évig kezdő a ligában, a második éve egész jó lett, keresett annyi pénzt, ami az ükunokájának is bőven elég lesz
Hát istenem, nem volt egy nagy sztár, nem az ő nevétől lesznek hangosak a históriás könyvek, előfordul. de, hogy szomorú lenne a története az egyetemi csereirányítónak, akit egyáltalán ledraftoltak, csapatban tartottak, és idáig elküzdötte magát? Nem hinném 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt írta twitteren DexMex, bár ijesztő volt a sérülése (kifordult könyökből a bal karja földet éréskor), de jól van, semmi komoly. Igazából rosszabbul nézett ki, mint amilyen. Ez nem tudom mit jelent, mikor fog játszani, de jól van, ez a fontos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
reeves IR-re került és kukáztunk egy hochstein-t, reméljük nem látjuk élesben😊ehh
Amikor még nálunk volt, akkor teljesen korrekt csere volt, gyakorlatilag 3 poszton bevethető, nagy visszaesés nélkül (igaz, az már nem ma volt)Wyatt
Ezen posztok közt remélem közte van a QB is.ulpianus
Az Wilfork és persze Juliaaan! 😀
Néztem a végét, tényleg nem sokat (semmit?) nem fejlődött Cassel döntéshozatalban, release time-ban, pontosságban. A jó fiú, akit agyonnyom a felelősség. Szomorú történet lesz az övé, s lassan vele együtt a csapaté is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
reeves IR-re került és kukáztunk egy hochstein-t, reméljük nem látjuk élesben😊ehh
Amikor még nálunk volt, akkor teljesen korrekt csere volt, gyakorlatilag 3 poszton bevethető, nagy visszaesés nélkül (igaz, az már nem ma volt)Wyatt
Ezen posztok közt remélem közte van a QB is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
reeves IR-re került és kukáztunk egy hochstein-t, reméljük nem látjuk élesben😊ehh
Amikor még nálunk volt, akkor teljesen korrekt csere volt, gyakorlatilag 3 poszton bevethető, nagy visszaesés nélkül (igaz, az már nem ma volt)

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
reeves IR-re került és kukáztunk egy hochstein-t, reméljük nem látjuk élesben😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hudson (Center) sérüléséről továbbra sincs hivatalosan semmi infó. Mikor lesérült feküdt egy darabig, ápolták. De aztán a partvonal mellett erre nem volt szükség, bár nem is játszott, de jól nézett ki.
Nem úgy mint McCluster, akinek kifordult könyökből a keze, lehet el is tört. De ha nem, akkor sem fog játszani egyhamar.

Jó dolgok is történtek a meccsen. Végre láthattuk Baldwintól azokat az elkapásokat, amikről a TC regék szóltak. Továbbra sem tudom megbocsátani Casselnek ,hogy még őt is képes volt fölédobni, pedig az égbe ugrik ez az égimeszelő. És még azt is majdnem elkapta! Ahogy Bowe és McCluster is olyanokat kaptak el ,hogy csoda. Hillis egyszer elejtett egy a háta mögé rossz ütemben érkező Cassel passzt, elég morcos lett, el is dobta a sisakját. Én megértem őt, én felrúgnám Casselt, ha ott játszanék. Képtelenség, hogy megint a saját irányítójukat is le kelljen győzni, hogy nyerhessenek. Cassel ugyanis TD helyett inkább csak egy picket szorgoskodott össze, talán mondanom sem kell, volt üres célpont ekkor is, pont ugyanazon oldalon, csoda hogy nem látta.

Jamaal elkapott 50 yardot és futott 233at (ami egyébként megint valami Jim Brown rekord volt egy meccsen így együtt), de ő is kapott ilyen screen a hátam mögött baromságot tök üresben. Az a csúnya ezekben, hogy a fal megvédte Casselt legtöbb esetben. Amikor sackelték az tipikusan azért volt, mert túl sokat vár (nem mintha nem lenne szabad célpont). Volt rossz blokk, de sztem megint 5-6 alkalommal és annak bele kellene férni.
Mindegy. Egy meccs hátravan ,de eddig ezzel Jamaal a heti legtöbb futott yard táblázat éllovasa.

Justin Houston egy sacket már bemutatott idén, most gondolta nem viccel tovább, és bemutatott hármat! Egyik ráadásul egy safety volt. Ahogy taxi ecsetelte eredménykövetőben, elég ígéretes a srác. Mellette még Derrick Johnson is véghezvitt egy sacket, bár őt nem blokkolták, ott a play volt nagyon szép. Azért persze meg kellett csinálni, Brees nem egy Cassel, őt el kell kapni, nem ugrik bele a zsákba magától.

Berry Jamaalhoz hasonlóan ACL szakadás után úgy tűnik teljesen rendben van. Nekem elsőre az ugrik be, hogy egy nagy hitet kiosztott valamelyik futón a LOS mögött, amikor nagyon kellett.

Routt pickjét élvezet volt nézni. Egyértelműen leolvasta a route-ot, rákészült és megcsinálta. Továbbá első meccsen még voltak Raidersből hozott buta szabálytalanságai ,mostanra eltűntek, vagy rosszabb esetben szünetelnek. De mindenesetre ez jó hír eddig.

Jeff Allen beállt Left Guard poszton, ezt már írtam. Elég jó volt (Lilja centerkedett Hudson sérülése miatt). Remélem mikor Hudson visszatér, akkor is kap majd egyre több lehetőséget.

STben a két rúgójátékos szokás szerint jó volt, bár Colquitt egyik puntot elrontotta.
Arenasnak (CB) volt egy kiváló visszahordása. Illetve Jalil Brown (CB) a Houston safety előtt a gólvonalon felugorva kapta el a puntolt lasztit és dobta vissza a többieknek, ezért szorultak a szentek a vonalra. Ezzel a punttal kért elnézést Colquitt sztem. 😊
Ellenben mind Arenas, mind Jalil hibázott védelemben nagy játékot. Jalil nem is egyet. Bár sztem a legnagyobbat Elam (FS) hibázta, jó lenne ha lassan belerázódna a dolgokba, mert előző két meccsen is feltűnt, hogy képes nagyot bakizni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nyertünk. Aki nem látta a meccset annak annyit, hogy ne is nézze meg.

Első három negyedben Saints fölény Cassel bénázás, és a defense sem ment jól. Lesérült DexMex mert Cassel tök üresben őt is persze nagyon fölé dobta, és alig érte el ,rosszul ért földet. Hudson a center is lesérült. Lilja adta a snapeket onnanst. Ebből két dolog látszott. Lilja képzett center, és Jeff Allen, bár rookie, jobb guard mint Lilja. Jobban ment minden blokkolás onnantól.

Aztán utolsó negyedre a védelem lehúzta a rolót, még egy (Houston) safety is sikeredett a sok FG mellé. Hosszabbításban pedig sikerült olyan közel menni a kapuhoz, ahonnan nehéz hibázni és FG, nyertünk.

Ami továbbra is nyilvánvaló, hogy Jamaal jó futó (nem csak a 91 yardos meccsbe minket visszahozó TDja miatt mondom), és Casselnek van vagy 5-6 nagyszerű célpontja. Vagyis DexMex már nincs. Bár Bowe dropolt egyet csúnyán, de őt hibáztatni ma bármiért lehetetlen.

Nem voltunk semmivel jobbak, mint a Saints. DE valakinek nyerni kellett. És rosszabbak sem voltunk a végére.

A bírók ítéltek ám összevissza. Ellenünk is, ellenük is. Én ezen nem fogok vitázni. Ezt pár éve eldöntöttem, nem éri meg. Ellenben az talán mindent elmond, hogy számtalan visszanézés után minden ítéletet meg kellett változtatni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mike Martz is azt vallotta, ha nem tudsz legalább 4,2es átlaggal futni, akkor felesleges is beszélgetni másról.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ahogy az is elfogadhatatlan kifogás, hogy Jamaal lesérült és nullázódik a futójáték. Oké, ne legyen 6.4-es átlag, nem mindenki Jamaal, de hogy 4.0-ás átlaggal szenvedünk, az botrány. ulpianus
A négyes átlag már botrányosnak számít?
Gogo
Igen. Az elvárt minimum a 4.2 vagy 4.3 körül van. Sokan hiszik, hogy elég a 10/3=3.3 (ami inkább 3.4 lenne ha már centizünk). De nem így van. Mert ehhez full futni kellene passz nélkül. Ami nyilván lehetetlen.
Egyrészt egy besült passzt is belekalkulálva, vagy egy besült futást, vagy yardveszteséget (Sack/bünti/LOS mögötti stop) is megvan az esély két futásból továbbmenni, vagy legalábbis minden további down esetén a védelem számíthat komolyan futójátékra. Tehát a hátralévő downok száma osztva a (first downhoz) szükséges yardokkal olyan 3.5 max 4 yard alatt marad, akkor igazán jó a futójáték.

Például amikor Jamaal Charles Jim Brown űrrekordját (1000+ yard 6.4es átlaggal) majdnem megdöntötte (6.38). Vagy épp emlékszem, hogy Jamaal First down átlaga volt szezon közben 7 fölött (!) is. De még így is legtöbbször a 3rd down nem volt elég rövid, mert az átlag csalóka. Egy 68 yardos futás lehet végül FG lesz (vagy turnover), és az is beleszámít, de a többi drive vagy futás esetén mégse mész vele semmire, hogy átlagban 4.0 jött ki. Márpedig olyan futó nincs, akinek egy meccsen ha sokat fut, egy 8+ fölötti vagy akár 12 fölötti ne sikerüljön.

Nem én találtam ezt ki, de hidd el, a 4.0 egy meccsen elmehet, de egy szezonban kevés egy elvileg run heavy csapattól.ulpianus
Oké, kösz a választ.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ahogy az is elfogadhatatlan kifogás, hogy Jamaal lesérült és nullázódik a futójáték. Oké, ne legyen 6.4-es átlag, nem mindenki Jamaal, de hogy 4.0-ás átlaggal szenvedünk, az botrány. ulpianus
A négyes átlag már botrányosnak számít?
Gogo
Igen. Az elvárt minimum a 4.2 vagy 4.3 körül van. Sokan hiszik, hogy elég a 10/3=3.3 (ami inkább 3.4 lenne ha már centizünk). De nem így van. Mert ehhez full futni kellene passz nélkül. Ami nyilván lehetetlen.
Egyrészt egy besült passzt is belekalkulálva, vagy egy besült futást, vagy yardveszteséget (Sack/bünti/LOS mögötti stop) is megvan az esély két futásból továbbmenni, vagy legalábbis minden további down esetén a védelem számíthat komolyan futójátékra. Tehát a hátralévő downok száma osztva a (first downhoz) szükséges yardokkal olyan 3.5 max 4 yard alatt marad, akkor igazán jó a futójáték.

Például amikor Jamaal Charles Jim Brown űrrekordját (1000+ yard 6.4es átlaggal) majdnem megdöntötte (6.38). Vagy épp emlékszem, hogy Jamaal First down átlaga volt szezon közben 7 fölött (!) is. De még így is legtöbbször a 3rd down nem volt elég rövid, mert az átlag csalóka. Egy 68 yardos futás lehet végül FG lesz (vagy turnover), és az is beleszámít, de a többi drive vagy futás esetén mégse mész vele semmire, hogy átlagban 4.0 jött ki. Márpedig olyan futó nincs, akinek egy meccsen ha sokat fut, egy 8+ fölötti vagy akár 12 fölötti ne sikerüljön.

Nem én találtam ezt ki, de hidd el, a 4.0 egy meccsen elmehet, de egy szezonban kevés egy elvileg run heavy csapattól.


Állat vagyok, ami enni kér...