Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Kendrick Lewis sérüléséről. Nem hiszem, hogy McGrawt behívják. Abram Elam lesz a FS, ha Lewis végleg kidől. Az utolsó, teljesen tét nélküli meccsen sérült meg a Broncos ellen. Ez a safety poszt is olyan, hogy kellett volna oda draftolni, azonban nem volt jó safety a drafton, aki megérte volna. Muszáj lesz jövőre megoldani.

A meccsről.
Jó volt a Rams, nagyon tetszett a játékuk! Igazából mi sem lettünk volna rosszak. De aki látott/játszott már olyan meccset, amikor semmi nem sikerül,az tudja mi volt. Ráadásul az elején A ramsnek konkrétan minden összejött. Első drivejuk volt vagy egy perc. Két passz két futás 80 yard TD. Aztán mi támadtunk, jó is volt, Baldwin catch és first down, de inkább fumbli. Rams az End zone előtt újabb TD 0-14, eltelt 3 perc vagy mennyi. Ekkor újabb hidegzuhany, a söröm (anyám adta nekem mikor kivittem a vonathoz nézte a fene)) felbontom, nem nézek rá és szar íze van. No alcohol, de grapefruitos (!!). Ki talál ki ilyet???? Én meg azt hittem megromlott. Akkor már tudtam, hogy kikapunk.
Egész meccsen ez ment, amint valami értelmes támadás elindult volna, kapásból fumbli. Egyszer Stanzi 4th&1, de a (csere)fal pont ereszt egy védőt, aki kergetés után ráesik, és persze fumbli (ki találja ki, a pálya mely részén? RZ előtt, igen).
Előtte volt Stanzi passza, amivel valahogy pont mellbe dobta Coppert vagy hogy volt, akiről úgy pattant vissza vagy 6 yardot, mint a falteniszben, és bele a Rams védő kezébe. Én ott már hangosan röhögtem (hatott a grapesör?), írtam is eredménykövetőbe, hogy "Championspick".
Ettől függetlenül Rickynek sokkal jobban állt a No Huddle offense, mint Casselnek (aki naná, hogy időt kért meccs elején pánikból). Izgult, hogy végre normális társai vannak, nem csak földbe gyalulják megállás nélkül, két gyenge hand off futást követve, és punt.
Nekem jobban tetszett. Értette a játékot, megtalálta a célpontot, és el is találta. Dropolták, meg ő is dobott mellé, át is jött a blitz, de összességében jó volt.

Ha az eredményt nem nézzük, a mutatott játék támadásban nem volt rosszabb, mint előző meccsen. Hillis átjutott a védőkön izomból, Jamaal és McCluster kerülgette őket, és így tovább. A fal rendben volt.
Védelemben egyrészt alig volt blitz eleinte. Ezt Crennel időről időre megjátssza. Van hogy bejön, de ez nem az a nap volt.

Aki érdekes volt megemlítés szintjén, az Jalil Brown aki Flowers helyén lépett a gyepre.
A Rams ezt ki is használta, eleinte csak rá dobáltak. Ami működött, úgy kaptuk legelső playre is a big playt. Viszont hamar belejött, látható, hogy tehetséges. Még kell neki egy szezonnyi rutin, de használhatónak tűnt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Romeo says Kendrick Lewis injured the same shoulder he had offseason surgery on. Not good news. Jon McGraw, make sure your pads still fit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Az 53-as keretedhez vissza: a 7 db OL kevésnek tűnik, ill. Copper miért érhet rostert?szaba
Sztem Mims (OT) ha továbbra is jól játszik bent lehet a rosteren. Ha nem akkor Patteson és Harris is beelőzhetik. Így egyik sem biztos, de valóban nem 7 OL ember lesz, csak vastagon szedtem akik bármi lesz, bent vannak.

Copper a liga egyik legjobb ST játékosa. Évek óta megcsinálja a rostert ezzel. Nagyszerűen blokkol és ütközik is, gyors, szereti is, mert vannak sikerei.
Minden ST sok fiatallal van feltöltve, de ha van egy olcsó és ilyen jó ember, az sokat ér egy ST coach szemében. Főleg újonnan kinevezett, és komoly célokkal megterhelt edző esetén (Pioliék meccs előtt újra megerősítették, hogy jó dolog az átlag fölötti ST munka (asszem fejből Arenas ötödik volt PRben például), de TD kell, big play kell, megtartva a biztonságot. a fiatalok mehetnek PSbe, és a Chiefs WR sora elég drága ahhoz, hogy onnan nem húzgálhat ki embert McMahhon (ST coach), mert Baldwint nem fogják a kezébe adni és mást sem. Ellenben 8 WR sem lesz rosteren csak ez miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az 53-as keretedhez vissza: a 7 db OL kevésnek tűnik, ill. Copper miért érhet rostert?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Inaktívok mára:

CB Brandon Flowers, RB Cyrus Gray, DB De'Quan Menzie, LB Cameron Sheffield, DL Ethan Johnson illetve WR Dwayne Bowe.

Flowers helyén gondolom Jalil Brown.
Sheffield (ROLB csere Hali mögött) helyén pedig sztem Edgar Jones, de utána beállhat Gabe Miller is, remélem.
Bowe állítólag jövő héten játszhat. Nem is igazán érdekes ez, inkább a többiekre vagyok kíváncsi, főleg Baldwinra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Írok egy The Right 53 Depth Chart jóslást.
Vastagon szedettel akik kerettagok előreláthatóan. Lehet pár emberen vitázni, de nagy meglepetés nem lesz.

QB (3)
Matt Cassel, Brady Quinn, Ricky Stanzi

HB (4) 7
Jamaal Charles, Peyton Hillis, Cyrus Gray, Shaun Draughn, Nate Eachus (FB)

WR (6) 13
Dwayne Bowe, Jonahtan Baldwin, Steve Breaston, Devon Wylie, Dexter McCluster, Terrance Copper, Jeremy Horne, Josh Bellamy, Jamar Newsome

TE (3) 16
Kevin Boss, Tony Moeaki, Steve Maneri, Jake O'Connel
-----------------------------------

C (1) 17
Rodney Hudson, Rob Bruggeman

G (3) 20
Ryan Lilja, John Asamoah, Jeff Allen, Luke Patterson, Darryl Harris

OT (3) 23
Brandon Albert, Eric Winston, Donald Stephenson, David Mims
------------------------------------

NT (3) 26
Dontari Poe, Anthony Toribio, Jerrel Powe

DE (4) 30
Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Allen Bailey, Amon Gordon, Ropati Pitoitua

ILB (4) 34
Derrick Johnson, Jovan Belcher, Brandon Siler, Cory Greenwood, Caleb Campbell

OLB (4) 38
Tamba Hali, Justin Houston, Andy Studebaker, Cameron Sheffield, Edgar Jones, Gabe Miller

CB (5) 43
Brandon Flowers, Stanford Routt, Javier Arenas, DeQuan Menzie, Jalil Brown, Terrance Parks, Jacques Reeves

S (4) 47
Eric Berry, Kendrick Lewis, Abram Elam, Travis Daniels, Donald Washington
------------------------------------

ST (3) 50
Dustin Colquitt (P), Ryan Succop 💋‍, Thomas Gafford (LS)

PS
Dexter Heyman (ILB), Junior Hemingway (WR), Jerome Long (DE), Brandon Bair (DE), Cam Holland (C)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Peter King tweet:
My biggest question about Bowe: Will he have enough time to learn all Daboll's shifts and motions and be up to spd on new O by Sept. 9?empty taxi
Ez hülyeség. Daboll rendszere nem speciális. Egyszerű no huddle (eddig csak olyan 60%ban az). A rouetok ugyanazok, meg minden. Viszont Haley eddig is nyomatta a no hudle offenset, csak nem volt up tempo (ami előző meccsen alig volt). Ez egy Baldwinnak, aki rookie volt tavaly, és run heavyből jött ,nagyjából 5 féle route-al az nfl szintjére lehetne gond. Ellenben Bowe tapasztalt profi.

Ami inkább kérdés és az én "biggest question" kategóriámba belefér: Most akkor hogy lesz a WR depth chart?
Bowe WR1, tiszta sor (nem pre season az már marad Baldwin).
Slot WR volt eddig is kettő (McCluster és Wylie). Őket már nincs hova tolni.
Baldwin nem lehet slot ergo Baldwin WR2.
És akkor mi lesz Breastonnal? Ő tud szélen és slotban is nyomulni. De midnen poszt foglalt, és ő csak elvben slot WR, mert 6'0 és nagyon gyors+robbanékony, de sosem játszotta ezt. (WR1 és WR2 volt életében, mert nagyon jó a keze és könnyen szakad el a védőtől).
Valamint McCLuster HB elvben, de ott meg van Jamaal+Hillis, ezért slot WR. Három slot azért már túlzás rotációban is.

Mindegy, nagyobb gondja sose legyen a csapatvezetésnek. Szvsz Breaston nem megy slotba, lehet elsőre marad Baldwin előtt. Ha Baldwin tényleg állat lesz, akkor ráérnek eldönteni, hogy Wylie elég jó slotban vagy mi legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Peter King tweet:
My biggest question about Bowe: Will he have enough time to learn all Daboll's shifts and motions and be up to spd on new O by Sept. 9?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bowe aláírta a tendert.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Dwayne Bowe aláírta a franchise tag tendert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Flowers szinte biztosan nem fog játszani a meccsen. A CBS Sports szerint Moeaki megint sérült. Ha idén sem fog pályára lépni, érik a TE draft. Bár Boss jelenleg is kezdő, és ugye Maneri, de Maneri sztem soem lesz igazi elkapó TE, csak védelmi hibákat tud kihasználni, és nagyjából üresben elkapni (van aki ezt sem tudja üzembiztosan). De olyat mint Moeaki, vagy Gonzo tudnak, hogy két védő közt is jó eséllyel megszerzik, olyat szvsz soha nem fog tudni. Márpedig egy ilyen TE kell dupla TE (Big) formációkhoz.

Flowers helyén engem leginkább a tavalyi rookie (4/21) Jalil Brown érdekelne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mivel van épp elég kiváló returner (Wyle főleg képbe került, de Arenas és McCluster is), szeretnék ezt a pályán jobban érvényesülni látni. Nem mintha első meccsen (vagy tavaly) bármi gond lett volna, de igazán nagy playeket is szeretnének gyakrabban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Egész más. A másodéves Ricky Stanzi lesz a második csapat irányítója hétvégén. (Vagyis nem a múlt heti Brady Quinn). Nem tudom miért pont most döntöttek így, de ez lesz.

Crennel annyit mondott, mindenkinek készen kell állnia. Stanzi érti a támadórendszert, keményen dolgozik, ő is kap egy megfelelő esélyt a bizonyításra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Steve Maneri esete elég érdekesen kezd alakulni. Blokkoló TE lett volna a Patsben, de végül nem fért be a keretbe, elég jól alakult a poszt nélküle is.
ulpianus
Patsnél is RT volt. Will Yeatman volt az, aki tight endként nem kellett harmadiknak. Most a wiki lapja szerint belőle meg OT lett a Miaminál. DoM
Nemtom, maga Maneri mondta, BTEként próbálgatták, mielőtt eljött. Mindegy. De a lényeg az, hogy blokkoltatják egyfolytában, mert jó nagy és erős. Erre kiderül, hogy tud elkapni is.

Azt már mondtam, hogy a Patsbe került ex Chiefs Waters pedig TEből lett OG, mert valakinek feltűnt, hogy TE poszton pazarlás amit ő blokkol. Az megváltoztatta Waters életét.

Érdekes, hogy Crennel már TC elején kijelentette, hogy szte Maneri lehet az egyik legvalószínűbb befutó a pár üres helyere a rosteren. Akkor nem értettem mire gondol, de kezdem sejteni. Nyilván ő dönt mindenképp nem én, de tényleg nem értettem, miért pont ő?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Steve Maneri esete elég érdekesen kezd alakulni. Blokkoló TE lett volna a Patsben, de végül nem fért be a keretbe, elég jól alakult a poszt nélküle is.
ulpianus
Patsnél is RT volt. Will Yeatman volt az, aki tight endként nem kellett harmadiknak. Most a wiki lapja szerint belőle meg OT lett a Miaminál.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Flowers továbbra sem edz. Nem is kell erőltetni.

Más. Steve Maneri esete elég érdekesen kezd alakulni. Blokkoló TE lett volna a Patsben, de végül nem fért be a keretbe, elég jól alakult a poszt nélküle is.
Kansas Cityben sem látott pályát első 11 meccsen, mert OTnek képezték át (+hizlalták). A mára kirúgott Richardson (aki most szólt be megint okosat, miszerint ő mindig is szerette volna jó erősen cut blokkolni Halit, meg egyébként is ő milyen jó volt Hali ellen. Ehhez képest tavaly a liga legrosszabb OTjének inkább nevezték sokan (én is)). Meglátjuk hétvégén Justin Houston ellen, mekkora király lett.

Szóval Albert mögött Richardson volt csak, így lett OT Maneri. Év elején érkezett Eric Winston (Ő a liga egyik legjobbja. Aki azt nyilatkozta az első kiválóan sikerült meccse után (főleg a Hillis 28 yardos futását ajánlom megtekintésre, ahol blokkol kifelé (jobbra) valakit eltol az útból, majd észrevesz egy védőt belül, azonnal irányt vált, és ŐT IS blokkolja, mielőtt Hillis odaér. Ő azt mondta, "a dolgunk a yardok és a pontok, jól játszottunk. De én egyénileg nem vagyok maradéktalanul elégedett magammal." Van különbség.).

Illetve érkezett a drafton az első meccs alapján (előre várhatónak megfelelően) döbbenet gyors, ellenben nagyon nyers Donald Stephenson (OT).

Itt kezd érdekessé válni a történet. Manerit vissza fogyasszák a tavalyi OT posztról Tight End méretre. Bár a felszedett izom egy része megmarad. Így kapnak egy 6'6 magas 280 fontú blokkoló TE-t. Csakhogy valakinek beugrik, hogy Maneri tavaly kapott két passzt a tök béna Palkotól (QB). Mindkettőt elkapta könnyedén. Bár egyiket holding miatt visszafújták. Szóval edzésen dobnak a srácra párat. Elkapja. Aztán route futások. Jól megy. Első pre meccsen dobnak rá hármat, mélyebbet. Maneri vezeti a ligát elkapott yardban.

Itt tartunk most. A Chiefsnél 2009 óta megy dupla TE felállás, ahogy ez terjedőben van minden csapatnál. Ajánlom megtekintésre a Broncos (mostani) meccsét például.
Egyáltalán nem "gond", ha a BTE tud elkapni, attól nem kell neki dobni. Ellenben elég megnyugtató, ha 3 komplex ember van ezen poszton. Én külön megnézem mit nyújt a Rams ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Flowers és Sheffield nem edzettek teljesen (futóedzés például volt, de kontakt nem). Valamint sérült még Junior Hemingway (WR), Travis Daniels (DB) és Cyrus Gray (HB). Ők is limitáltan edzenek.

Cameron Sheffield (ROLB) Hali cseréje.
Amennyiben nem játszik a Rams ellen, láthatunk a "B" csapattal valaki mást. Én legszívesebben Gabe Millert nézném meg, de Edgar Jones (ex Ravens) is sackelt sztem első pre meccsen (7 sack volt 7 embertől), kettejük közt dőlhet el. Elvileg a rutinos Studebaker lenne indokolt, de ő nem tud blitzelni, csak coverben jó.

NT poszton egyelőre marad Poe sub packageben (Allen Baileyvel). Alapformációban pedig Toribio. Azért, mert Poe technikája még nyers. Jerrel Powe ugyan sokkal nagyobb dolgokra képes, mint a közepes Toribio (ezt most is bemutatta), de inkonzisztens. Egy nagy játékra jut egy hiba vagy eltűnés. Crennel így inkább a mindig átlagos, de most épp egyet sem hibázó Toribiót favorizálja egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Pár minivideo a meccsről:
Jamaal és a first down:


Hillis 28 yardja:


Justin Houston (#50) + Derrick Johnson (#56) sack Skeltonon, de érdemes nézni a kezdő NT Toribio tolását is:


Belcher (LILB) repülő sack próbálkozása:


Jerrel Powe sack és trappolós sacktánc:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Elfelejtettem írni, de a csere safety Abram Elam egy szép picket fogott, és még szaladt is vele nem keveset.

Ami nekem a legjobb hír volt, hogy Bill "merrevanelőre" Muir OC utódja Daboll igen ötletesen hívta a támadó playeket.
Erről ezt mondta Crennel, hogy Daboll együtt él a játékkal, tudja mit akar, folyamatosan reagál mindenre. Nemtom, de az tény, hogy első play=passz, én már itt meg voltam félig nyugodva. 😀 De tény, hogy nagyon ötletes, változatos playek voltak.

Jamaal Charles és Peyton Hillis is (nem is ezt kérdezték tőlük) szintén kiemelték, hogy Daboll playhívásai kiválóak, likeolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
sikerült bealudnom olyan negyed kettő környékén, ennyit erről😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Legfontosabb a meccsről, hogy nem sérült meg senki. 😊 Coppert (WR+ST) egyszer ápolták, másra nem emlékszem.

Az első félidőt néztem meg élőben. A végeredmény 27-17 lett, azt írják Stanzi is hamar TD-t dobott. Majd meglesem őt is.

Szóval első negyedben játszott a 1st offense. Legelső driveban volt egy zászló a Cards ellen, mikor Cassel passza után vagy 2 mpel verték le. Asszem petey írta, hogy majdnem lesérült már itt. Aztán volt benne egy 4th&1, aminél erősen összezavarodott a Cards defense. Ha Cassel lát is a pályán nemcsak néz, akkor Hillis, aki WR posztba mozgott (4WR felállásba mentünk ki motionnel) TELJESEN üres volt már a snap előtt. A világon senki nem volt vele szemben. De persze Cassel nem reagál ilyesmire, nem is emlékszem, hogy 2.5 szezon alatt Cassel a pánik időkérésen kívül valaha is áthívta volna a playt. Mindegy kígyót futottunk és sima volt. Az egész drive egyébként is szinte túl könnyű volt és TD. Az OL végig dominált, üres elkapó mindig volt. A futás ment belül és kívül. Jamaalnak, Hillisnek és McClusternek (főleg slot WRt játszott).

Aztán bejött a 1st def. Toribio meglepetésemre jobb volt, mint Sweet Ron (Edwards) valaha. Talán volt érvényes játék, talán 3&out, de mindegy, félpályáig sem jutottak sztem. A pass rush nyomása óriási volt egész meccsen. A futásokat ölték. Teljesen reménytelenek látszott, hogy pontot ér el a cards.

Visszajött a Chiefs 1st Offense. Immár magabiztosabban gyakorlatilag mint kés a vajon, 4 playből 71 yardos (vagy mennyi) TD driveot toltak. Jamaal+Hillis (legalább 30 yard) olyan blokkokat kapott, öröm volt nézni. A végén kijelentettem, hogy szvsz ennyi volt a first offense, értelmetlen őket nézni tovább. Így is lett, ennyi voltak.

Érdekes, hogy a #2 defense is simán megállította a Cards #1 offenset. Brady Quinn a #2 KC offense-el tudott haladni a Cards #1 def ellen is. (Newsome elkapása után Coppert elég keményen leütközték, nem teljesen szabályosan, le is jött a pályáról ápolás után).
Csak 1st&goal helyzetben (kábé 7 yardon) képtelen volt TDt elérni. Easy FG volt.
Félidő végén, mikor kikapcsoltam a gépet utolsó másodpercben 17-0 után a Cards elért egy FGt. 17-3. De ott már a harmadik csapatból is védekeztek emberek.

Egyénileg Poe volt legérdekesebb kérdés. Sub packageben Allen Bailey párjaként játszott (előre mondta Pioli). Nagyon jó volt. Végig duplázni kellett, és eltolni úgysem tudták. Egyszer nem duplázták, azonnal földre is vitte a HBt. Crennelnek igaza volt, hogy lassan vezeti be az NFLbe, és szörnyet nevel belőle.
Cameron Sheffield (Hali cseréje, második csapat) nekem tavaly is tetszett, most egy szép sacket ért el.
D. Menzie (CB) emberfogásban pont az egyik leghosszabb passzt nyelte be valakin, de nem szakadt le róla, szerelte, csak el kéne ütni a labdát. Bár az 1st Cards offense volt még, rookie, elfogadom.

Quinnek volt egy pickje, ami Wylie hibája. Wylie (slot WR) felnyúlt a passzért, és a két keze között csúszott át a labda, ami lelassult, kissé felrepült, és pick. Nem Brady Quinn volt a ludas.
Stephenson (rookie OT) egy felesleges büntetést szedett össze, ami nem tetszett.
Jeff Allen (rookie guard) olyan szép lyukakat nyitott a védőfalon, mintha lett volna nála konzervnyitó, még a kamera is mutatta egyik ilyen nagy futásunk után, valóban szép volt.

Majd letöltöm a meccset és megnézem újra. Akkor beszámolok pontosabban, illetve a második játékrészről. De igazából a Cards nem volt csúcsformában (ha mégis, az nagyon rossz hír nekik). Tehát még várjunk a nagy örömtánccal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Szerintem tag lesz, de kiderül hamarosan.
Mindenesetre engem amúgy is Baldwin érdekel a mai meccsen, remélem beverekszi magát #2 WR-nek Bowe párjaként. Breaston meg mehet slotba Dex Mexxel.Stez
Nemtom hogy egyáltalán lehet-e tárgyalni még hosszútávúról?
WR poszt sztem eleve az egyik legizgalmasabb kérdés. Van ugye a 3 Buskétás tuti WR. Bowe+Baldwin+Breaston. Aztán a slot WR posztra is Breaston+az újonc Wylie, és McCluster mnd nagyon tehetséges srác.
Utánuk az újabb kérdés. A rutinosabbak jöjjenek (Horne+Newsome+Copper a ST ász), vagy van 3 ígéretes egyetemi sztárelkapó. J. Hemingway+ J. Bellamy (JJ kedvence és edzésmenő eddig)+B. Kinnie. Utóbbi nem játszott nagyot eddig, de akkor is túl sokan vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem tag lesz, de kiderül hamarosan.
Mindenesetre engem amúgy is Baldwin érdekel a mai meccsen, remélem beverekszi magát #2 WR-nek Bowe párjaként. Breaston meg mehet slotba Dex Mexxel.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
bowe újra kansas city-benehh
A KMBC 9 szerint "belsős" informátor állítja, hogy van megegyezés a csapat és Bowe között. Ezt aláírandó repült Kansas Citybe Dwayne Bowe.
Én még várok. Ssem arról nem esik szó, hogy ez a tag (egyéves) vagy többéves szerződés, meg semmiről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Meccsen amit érdemes nézni, hátha valakit érdekel.

1. Stanzi/Quinn: vajon ki lesz a no2 QB? Most meccsen Quinn, de a szezonban még nem fix.
Az igazi kérdés ettől még Cassel.

2. Centerposzton most először Rodney Hudson (#61).
Illetve a második körös guard Jeff Allen (#71) aki Lilja helyén hamar kezdő lehet.

3. Az új offense séma lelepleződik, bár nyilván nem teljes pompájában (az up tempo még nem biztos hogy lesz).
A tavalyi ultrafos Bill Muir "nemtommiakérdés" play hívások kontra idei normális OC (Daboll) play hívások különbsége.


Védelemben nagy újdonság nem várható.
1. NT poszton az elvileg cserejátékos Toribio kezd. Poe + Baileyvel alkotja a sub package (2-4-5) DL párost.

2. Jalil Brown (#30), tavalyi rookie előrelépett a depth charton, és a két nickelback (Arenas+Menzie) helyett ő áll a kis sérüléssel küzdő Flowers, illetve (ex Raider) Routt mögött. Reméljük ennek oka a jó játék.

3. Új csere safety is lesz Abram Elam (Cleveleandből jött) #32vel.


Állat vagyok, ami enni kér...