Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
bowe újra kansas city-benehh
A KMBC 9 szerint "belsős" informátor állítja, hogy van megegyezés a csapat és Bowe között. Ezt aláírandó repült Kansas Citybe Dwayne Bowe.
Én még várok. Ssem arról nem esik szó, hogy ez a tag (egyéves) vagy többéves szerződés, meg semmiről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Meccsen amit érdemes nézni, hátha valakit érdekel.

1. Stanzi/Quinn: vajon ki lesz a no2 QB? Most meccsen Quinn, de a szezonban még nem fix.
Az igazi kérdés ettől még Cassel.

2. Centerposzton most először Rodney Hudson (#61).
Illetve a második körös guard Jeff Allen (#71) aki Lilja helyén hamar kezdő lehet.

3. Az új offense séma lelepleződik, bár nyilván nem teljes pompájában (az up tempo még nem biztos hogy lesz).
A tavalyi ultrafos Bill Muir "nemtommiakérdés" play hívások kontra idei normális OC (Daboll) play hívások különbsége.


Védelemben nagy újdonság nem várható.
1. NT poszton az elvileg cserejátékos Toribio kezd. Poe + Baileyvel alkotja a sub package (2-4-5) DL párost.

2. Jalil Brown (#30), tavalyi rookie előrelépett a depth charton, és a két nickelback (Arenas+Menzie) helyett ő áll a kis sérüléssel küzdő Flowers, illetve (ex Raider) Routt mögött. Reméljük ennek oka a jó játék.

3. Új csere safety is lesz Abram Elam (Cleveleandből jött) #32vel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
bowe újra kansas city-ben
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megjött a kedvem 😊 Nem mintha eddig nem lett volna 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A legújabb kedvcsináló a meccsre:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
skullkill 40
hát a hármas pontnál nevettem egy jót, de a négyessel teljesen egyetértek 😀skullkill

chiefs jamaal
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Egy nem hivatalos depth chart az egyik szurkolótól:

Azt nem értem, Cassel mire kell neki?ulpianus
Ha ez egy Jets DC lenne mindenhol Tebowwal, szó nélkül bólintanék, de így.. 😀

Ezzel a rosterrel legalább egy AFC Bajnoki címig elkell jutni. Idén ti lesztek a superbowl favoritok.Stez

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Berry edzőmeccsen is, de főleg 1-1ben játszott Fitzgerald ellen (ők meg a QB) ~10 percet. Berry imádja kihívásokat (TC első napján, mikor sérülésből jött vissza és Crennel korábban le akarta hozni, megfenyegette meg ne próbálja). Most is tetszett neki, és szte jól ment.
Fitz szokásához híven udvariasan azt mondta, Berrynél nyoma sincs a sérülésnek, komoly benyomást tett rá. Rendkívül atletikus játékos, lehetne LB, SS, FS vagy CB is.
Azért én nem tartok tőle, hogy posztot vált. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A legújabb Baldwin catch:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem gond ez, itt van Dexter NT-nek. 😀Stez
Ott van még a popó párosból Jerrel Powe is. Ő végképp nem ért a pass rushoz (Poe még legalább potenciélban megvan), ellenben eltolhatatlan futásnál.

DexMex WRt játszott a Cards ellen is, és gyakorlatilag mindent elkapott, mindenki nagyon heppi.
Régebben írtam róla ezt, hogy elfogynak a posztjai. Bár sztem 3rd down scatbacknek hatékony volt mindig is. És KRnek sem rossz. Valamint Wylieval (akiről főleg az megy, hogy gyors óra ellen, de a pályán döbbenet igazán a sebessége.), szóval a másik kis törpevillámmal lesznek ketten slotban. Mindkettő üveg, de így kibírják a szezont. Tavaly McCluster esetében ez a kímélő üzemmód bejött, csak nem volt társa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jut eszembe a hivatalos depth chartról. Senki ne ijedjen meg, hogy nem Poe a nagy költő áll első helyen NT poszton (hanem a döbbent fos Toribio). Vannak csapatok (mint a Chiefs), ahol rookie csak kiemelt esetben kerülhet kezdőposztra. Egyébként ki kell érdemelnie. Tavalyról például sem Jon Baldwin, sem Justin Houston nem kerülhettek oda (pedig utóbbinál elképesztő nagy szükség volt LOLBre Hali túloldalára évek óta).
Utoljára Berry volt aki automatice bekerült, de Pollard kirúgása után (aki nem illett a rendszerbe), gyakorlatilag nem volt SS, és Berry pedig atom tehetséges és NFL ready játékos volt.ulpianus
Nem gond ez, itt van Dexter NT-nek. 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Jut eszembe a hivatalos depth chartról. Senki ne ijedjen meg, hogy nem Poe a nagy költő áll első helyen NT poszton (hanem a döbbent fos Toribio). Vannak csapatok (mint a Chiefs), ahol rookie csak kiemelt esetben kerülhet kezdőposztra. Egyébként ki kell érdemelnie. Tavalyról például sem Jon Baldwin, sem Justin Houston nem kerülhettek oda (pedig utóbbinál elképesztő nagy szükség volt LOLBre Hali túloldalára évek óta).
Utoljára Berry volt aki automatice bekerült, de Pollard kirúgása után (aki nem illett a rendszerbe), gyakorlatilag nem volt SS, és Berry pedig atom tehetséges és NFL ready játékos volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nemrég látott napvilágot, hogy David Garrard mielőtt Miamiba ment több csapat is megkereste ajánlattal. Köztük a Chiefs is (fejből a Jets, Cardinals, Jax ugrik még be). A KC nem hiszem, hogy Stanzi helyére. Inkább Quinn vagy Cassel.

Chiefs-Cards edzésről annyit mondanak, hogy elég jók voltunk mind a first team, mind a second team kisebb fölényben gyakorlatozott. Leginkább a KC WR corps kontra Cards secondary volt meggyőző, de az OL is méretes lyukakat nyitott a futóknak. Gyakorlatilag minden futó jónak tűnt (még Shaun Draughn is, aki leginkább rosteren sem lesz.)
Ellenük játsszuk az első pre meccset nemsoká, meglátjuk.
Megint Cassel és Quinn voltak akik így is csak közepesnek tűntek. Cassel ostoba picket dobott újfent.
DexMex leginkább WR volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
bowe abbahagyja a holdoutot:
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/08/06/bowe-plans-to-show-up-by-week-one/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ha ez egy Jets DC lenne mindenhol Tebowwal, szó nélkül bólintanék, de így.. 😀
Stez
Gondolom abból jött neki az ihlet, hogy McCluster egyik évben WR aztán HB, aztán megint WR, de most már naponta változik. Az biztos volt, hogy KR is, de már az se biztos. Ő megoldotta azt kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy nem hivatalos depth chart az egyik szurkolótól:

Azt nem értem, Cassel mire kell neki?ulpianus
Ha ez egy Jets DC lenne mindenhol Tebowwal, szó nélkül bólintanék, de így.. 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egy nem hivatalos depth chart az egyik szurkolótól:

Azt nem értem, Cassel mire kell neki?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Amint draftoltuk Jeff Allent (OT) második körben, egy percen belül elindult a történet, hogy váltja LG poszton Ryan Lilját. Akit viszont szintén pazarlás lenne sima csereként használni, annál azért jobb. De tény, hogy run heavyhez nem elég erős.
Allen OT poszton is vésztartalék (megosztva gyakorol a két poszt közt).

Friss hír, hogy Lilja elkezdett center snapeket is gyakorolni (egyetemen játszott centert, ha jól tudom). Ugyanis Weigmann helyén idéntől Rodney Hudson kezd. Azonban mögötte noname emberek vannak (Rob Bruggeman).

Ami leginkább Jeff Allenek lehet jó hír.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Az edzők meg vannak elégedve Eric Winstonnal (új ROT). A Chiefs idén az u.n. "one cut" futásfilozófiát próbálja meghonosítani. Ez illik is az up tempohoz, HB is van hozzá. DexMexnek nem ez a stílus kedvez, Jamaalnak és Hillisnek viszont igen (pontosabban nekik ez is jó).
Ennek lényege egyszerű, a LOS mögött vagy az eltervezett lyukon kell átjutni, vagy egyetlen irányváltásra kell törekedni. (LOS után már lehet kacskaringózni a yardokért)
Winstonnak azért is megy ez jól, mivel Houstonban is ezt játszották tavaly (Fosterrel a középpontban), ugyanígy Zone Blocking alapokról. Tehát neki sok újdonság ebben nincs.

Justin Houston (LOLB) ellenben meg kell még szokja, hogy a liga legrosszabb ROTje (B. Richardson) helyét a legjobb ZB ROT (E. Winston) vette át. Jól teljesít, de láthatóan nehezebb dolga van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ezt a filmecskét mindenképp ajánlom megtekintésre. Willie Roaf focikarrierjét foglalja össze. (Alatta van másik kisfilm is a beiktatási beszédéről)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Itt egy cikk Willie Roafról. Simply the Best címmel.
Derrick Johnson is nemrég azt mondta róla, hogy soha nem játszott nála jobb támadófalemberrel. És minden LB, DE akivel beszélt rookieként, mind ezt mondta. (DJ rookieként még 4-3as pass rusher ROLB volt, így Roaf ellen sokat gyakorolt.)
Még Dustin Colquitt dícsérte, milyen remek ember Willie Roaf.

Roaf azt mondta, nagyon nagy lehetőséget kapott a Chiefstől. Lesérült (gyakorlatilag szétment a térde), és a Saints nem akart vele egyszerűen kockáztatni. (Érthető, mondjuk mai példával Peyton Manninget mondanám.) Elcserélték nem is túl drágán (ha jól emlékszem egy negyedik körért). A Chiefs kapott az alkalmon. Ezért van, hogy azóta is jókat nyilatkozik a Chiefsről, ami szintén érthető.
Tegyük hozzá, szerencséje volt a csapatnak, mert felépült, és újra csodásan játszott.
Most újabb jutalmat kapott mindezért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Már amennyiben leegyszerűsíted matematikai képletté, miszerint 10+ PB = HOF, akkor nem lehet érv a "NOban is elérte volna a PB+AP jelölést", mert akkor a tényekre kell támaszkodni. Nem azt mondom, hogy 7 PB+4AP esetén nem megy HOFba, csak ha számolsz, legyél pontos.ulpianus
Ez nem csak matematikai képlet, egyszerűen 2 kiemelkedő év, mondjuk 2 All Pro first team jellemzően senkit se visz Cantonba, Pat Swilling volt év védője, egy korszakos LB-sor tagja, 2 AP, 5 PB, 100+ sack, szóba se kerül a neve. A hasonló karriert felmutató Dent meg bekerült, de neki kellett is az extra két gyűrű formájában.

Willie a nálunk eltöltött 9 év alatt csak az újonc és a sérüléses szezonjában nem volt PB, vagyis úgy volt hétszer pro bowler, hogy a csapat egyetlen egyszer volt rájátszásban és nem a félelmetes támadásairól volt híres. Ezek után szerintem nem nagy vakmerőség azt jósolni, hogy ha nálunk marad, feltételezhetően az egyéni teljesítményével a továbbiakban is kiérdemelte volna ezt az elismerést.

De ez mellékvágány, egyrészt csak feltételezés, másrészt meg eszembe se jutott az itt eltöltött éveit bármilyen szinten ledegradálni.
Egyszerűen 11 vagy afeletti PB-részvétel mellett jelenleg csak az idén először választható Shields nem HoF, de szerintem csak azért csúszott idén, mert tavaly a Faulk/Sanders "elsőbálózó" duó miatt Willie-t már nem akarták harmadik friss húsként bevinni, és ezzel csúszott egy évet most Shields is.

Ha jól olvasom, az NFL történelme során 11 vagy afeletti Pro bowl után egy játékosnak kellett egy évnél többet várnia a "bebocsátásra", Randall McDanielnek 2 évet, ennyi strigulával rajta kívül mindenki bement legfeljebb 1 év várakozás után.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
ha itt elkezdődött a téma, csak a számolgatáshoz szólnék, beugrott pl. Richmond Webb szintén tackle, 7PB+5Ap és 90es all decade, de nincs benn a HOFban sapka
Igen, biztos van még pár ilyen játékos.

Nekem egyébként van egy olyan sanda gyanúm, hogy legtöbb szavazó OL esetén egyszerűen rámegy az ismert nevekre és letudja. Roafra is szavaztak utolsó évében, amit JJ említett ,hogy 10 meccsen játszott és 15 sacket nyalt be. Jön Johnny a hülyegyerek azt "Kiezkiezkiez.... Roaf! őt ismerem, pipa"
Remélem érthető vagyok. Szal olyan nevekre szavaznak néha, aki adott évben lehet a tizennyolcadik legjobb volt. Jó esetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
11 PB szezonban van a Chiefsben elért négy is. A 7 All pro jelöléséből 3at ért el a Chiefsben.
Már amennyiben leegyszerűsíted matematikai képletté, miszerint 10+ PB = HOF, akkor nem lehet érv a "NOban is elérte volna a PB+AP jelölést", mert akkor a tényekre kell támaszkodni. Nem azt mondom, hogy 7 PB+4AP esetén nem megy HOFba, csak ha számolsz, legyél pontos.ulpianus
ha itt elkezdődött a téma, csak a számolgatáshoz szólnék, beugrott pl. Richmond Webb szintén tackle, 7PB+5Ap és 90es all decade, de nincs benn a HOFban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Colquittnak tetszik az új ST edző McMahon. Mert ő eleve szereti az új dolgokat. (Sejtem hányszor van új stratégia egy punter életében. 😀)

Aki azt kérte tőle, hogy a gyakorlásokon leginkább a hang time-ra fektesse a hangsúlyt. Ő ebben hisz, a csapattársakat megfelelő helyzetbe kell hozni, ez fontosabb mint a pontosság, vagy a rúgás hossza.


Állat vagyok, ami enni kér...