NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Stanzi vagy nem elég jó edzéseken, vagy a csapatot nem érzik késznek, h rájátszásért harcoljon, és nem akarják idejekorán felfedni lapjukat, vagy nem tudom, de szerintem luxus ilyen WR sor mögé egy Casselt rakni...

Bár, itt megjegyezném, elég hamar kiszálltatok a Manning-raceből, ahhoz képest h az egyik dolog amiért nem bántam annyira, h a nálunk is felmerült a neve a kezdet kezdetén, h nehogy hozzátok jöjjön, vagy legalább az árát felnyomjuk egy kicsit...Black_Adder
Kezdem a végén. Nem szálltunk ki a Peyton Manning Raceből. Peyton egyszerűen közölte, hogy Denver után nem jön Kansas Citybe, ne várják. Nem érdekli az ajánlat.

Stanzi esetében nincs semmiféle laprejtegetés. Ez profi üzlet, az játszik, aki nyer, aki pénzt hoz. Az edzők ha az hinnék ez Ricky Stanzi, ma bejelentenék, hogy ő a kezdő.

Ricky átlagos QB, átlagos képességekkel. Nem rossz, nem is jó, semmi kiugró képessége vagy hátránya fizikálisan vagy technikában nincs. Hol átlag alatt van kicsit (dobóerő), hol kicsit átlag fölött (lábmunka), de leginkább átlagos ott is.
Azonban Ricky fejben/lélekben nagyon erős. Elképesztő nyomást kibír. Rendkívül "gyorsan felejt". Nyerőember és vezér egyszerre, sosem adja fel, a csapattársai követik a pokolba is.

Az a gond ezzel, hogy edzésen ez nem jön ki. Ott a Cassel féle edzőmániás, technikai tökéletességig mindent szénné gyakorló srácok a menők. Cassel az edzők kedvence. Elsőnek jön, utolsónak megy, mindenkivel segítőkész, udvarias. Azért megy haza, hogy eddzen. Jobb formában jött vissza rendre off season(ök) után, mint ahogy elment. Mindent megtanul, minden házit elvégez. Csak nem elég tehetséges, így ez az utolsó szezonja lesz, ha nem mutat valami nagyot. És szvsz ő elért tudása csúcsára 2010ben.

Ez lehet Stanzi esélye, és nem az ,hogy akkora nagy dolgokat mutatott volna. De előbb még Brady Quinn jön, ha egyáltalán nem erőltetik Casselt tovább. Mert amíg a szezon életben van, nem fognak kockáztatni. Kivéve ha Cassel lesérül vagy vállalhatatlan lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ha már Vipera úr erre tévedt (és megérem én őtet, mit mondik 😀), akkor ő is hasonlóan vélekedett az idetévedt Ortonról. Van nála sok jobb és rosszabb, de azért nyugodtan elhúzhat a búsba Denverből (és ezt mondták róla Chicagoban is már, ha jól rémlik). Cassel csont ugyanez.
De mindegy, a lényeg, hogy odakint a nagy halászlé túloldalán kezd mozogni a pad Matty boy alatt, ami sok szurkoló, ellenszurkoló, szimpatizáns, szakértő, újságíró szerint a Chiefs legfőbb problémáját oldhatja meg, ha megtaláljuk a QBt. Ennyien nem tévedhetnek, függetlenül az én véleményemtől. És ez a fontos.
ulpianus
Orton nagyon jó irányító egy formálódó csapat számára, akik nem tudnak 1/1-es QB-t igazolni. Amíg rakosgatják helyükre a kirakókat ő pont jó, ahhoz h ne dőljön össze az egész kártyavár, h együtt maradjon a csapat mert lássák a lehetőséget.
Amikor a csapat összeállt, akkor viszont már csak visszafogja azt. Amikor már tényleg be is kell fejezni a drive-ot nem csak helyzetbe kerülni, akkor tovább kell lépni. Vagy már jó időben draftolni egy project QB-t nagy potenciállal (Stanzi?), vagy akár trade-elni egyért. (Manning?)

Cassellel ugyanez a helyzet. Ilyen szempontból hasonló Ortonhoz. Nem jó QB, messze van tőle, de azért ha ott van a pályán nem egy feltétlen katasztrófa, képes akár meccseket is nyerni, pontosabban nem elveszteni ezeket
Én úgy érzem ez a chiefs már akkor kinőtte őt amikor idejött, de mostnara egészen biztos, viszont a jelek arra utalnak, h ezt az FO is tudja. Stanzi vagy nem elég jó edzéseken, vagy a csapatot nem érzik késznek, h rájátszásért harcoljon, és nem akarják idejekorán felfedni lapjukat, vagy nem tudom, de szerintem luxus ilyen WR sor mögé egy Casselt rakni...

Bár, itt megjegyezném, elég hamar kiszálltatok a Manning-raceből, ahhoz képest h az egyik dolog amiért nem bántam annyira, h a nálunk is felmerült a neve a kezdet kezdetén, h nehogy hozzátok jöjjön, vagy legalább az árát felnyomjuk egy kicsit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Istenem, Rómeó még bedraftolja Sunserit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
ohohó Uraim zene füleimnek. Mekkora lehet az az intervallum amíg Kasszél leesik a székről? A Riki gyereknek is ketyeg az óra, míg nincs pályán.sutianap
Egyelőre Casselnek ezt meccset (vs. Bills) nyerni kell. Azt mondta pár órája Crennel, hogy keresztúthoz érkezett Cassel. Bár gyorsan hozzátette, hogy mindenkinek mindig minden egyes meccs válaszút lehet. De ahhoz képest, hogy mostanság egyre több ilyesmit mond, tavalyig csak az ment, hogy ő a mi irányítónk, nincs itt semmi kérdés efelől.
Ez nem Stanzit jelenti, egyelőre Quinn a második ember a padon. Őt Crennel draftolta, az is szempont. De valamit Matty boynak virítani kell rövidtávon.

Ezzel együtt Clark Hunt (tulaj) még a vezetőségben is el tud képzelni változtatást, ha a szezon nem alakul fényesen. Ahogy erre ehh felhívta a figyelmet minap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ohohó Uraim zene füleimnek. Mekkora lehet az az intervallum amíg Kasszél leesik a székről? A Riki gyereknek is ketyeg az óra, míg nincs pályán.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Régebben te is védted, ulpi; szerencsére most már te is levetted óvó kezed róla 😉
Egyébként pedig Stanzit kellene bedobni a mélyvízbe, hátha tud úszni. Ha nem, repülhetne Cassellel szezon végén (esetleg valamelyik maradhat cserének).ender1112
Én kezdetektől fogva szidtam Casselt. Még amikor először szóba került, hogy esetleg leigazoljuk.

Annyit mondtam róla sokszor, és ez ma is igaz, hogy vannak nála rosszabbak is. Például Croyle vagy Palko esete ezt alátámassza. Nem akarok senki kedvenc csapatába belerúgni, de volt Cassel igazolása óta nem egy nálunk reménytelenebb QB játékkal kiálló gárda. Ahhoz képest Cassel védhető, hogy miért kezdőjátékos mai napig. Őszintén szólva az elsőkörös Quinn még annyit sem mutatott mint Cassel. De Stanzi sem, bár neki esélye sem volt.
Azonban ez a két kijelentés nem ugyanaz.

Ha már Vipera úr erre tévedt (és megérem én őtet, mit mondik 😀), akkor ő is hasonlóan vélekedett az idetévedt Ortonról. Van nála sok jobb és rosszabb, de azért nyugodtan elhúzhat a búsba Denverből (és ezt mondták róla Chicagoban is már, ha jól rémlik). Cassel csont ugyanez.
De mindegy, a lényeg, hogy odakint a nagy halászlé túloldalán kezd mozogni a pad Matty boy alatt, ami sok szurkoló, ellenszurkoló, szimpatizáns, szakértő, újságíró szerint a Chiefs legfőbb problémáját oldhatja meg, ha megtaláljuk a QBt. Ennyien nem tévedhetnek, függetlenül az én véleményemtől. És ez a fontos.

Stanzi.
Na igen. Őt valóban ki kellene próbálni. Sztem ki fogják. Én tavaly is vártam, hogy Cassel beégése/sérülése után jön. Haley Palkot hozta, kirúgták (ez fontos tényező volt). Crennel Ortont játszatta, mert rájátszásba akart jutni.
De az utolsó meccsen jöhetett volna. Csak akkor meg Orton árát akarták felverni kicsit.
A bizalom megvan felé, vagyis mikor Quinn elé helyezték a legfontosabb pre meccsen, megvolt. Cassel felé csökken, végül is ez vezethet idáig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 025 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fokozod itt a Cassel-ellenes hangulatot 😉
ender1112
Nem sok követője maradt mára. Régebben még védték itt is páran. Nem is az számít én mit gondolok róla.

Meglátjuk a Bills defense ellen mit tud. Aztán a többit. Tavaly vele együtt is a ligautolsók közt kullogott a Chiefs passzjátékban, és támadásban egyaránt. Nemcsak Palko meg Orton volt ott gyenge.
A vezetőség is kezd türelmetlenné válni. Az ő bőrükre is megy a játék. Lassan bele kell lendülnie a dolgokba Mattynek, ha nem akarja, hogy év végén repüljön, utolsó szerződött év ide vagy oda.ulpianus
Régebben te is védted, ulpi; szerencsére most már te is levetted óvó kezed róla 😉
Egyébként pedig Stanzit kellene bedobni a mélyvízbe, hátha tud úszni. Ha nem, repülhetne Cassellel szezon végén (esetleg valamelyik maradhat cserének).
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Fokozod itt a Cassel-ellenes hangulatot 😉
ender1112
Nem sok követője maradt mára. ulpianus
Én örülnék ha maradna 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Fokozod itt a Cassel-ellenes hangulatot 😉
ender1112
Nem sok követője maradt mára. Régebben még védték itt is páran. Nem is az számít én mit gondolok róla.

Meglátjuk a Bills defense ellen mit tud. Aztán a többit. Tavaly vele együtt is a ligautolsók közt kullogott a Chiefs passzjátékban, és támadásban egyaránt. Nemcsak Palko meg Orton volt ott gyenge.
A vezetőség is kezd türelmetlenné válni. Az ő bőrükre is megy a játék. Lassan bele kell lendülnie a dolgokba Mattynek, ha nem akarja, hogy év végén repüljön, utolsó szerződött év ide vagy oda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 025 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fokozod itt a Cassel-ellenes hangulatot 😉
DJről volt egy kisfilmösszeállítás, miként is bénázott coverben. Arról indult a PFF is, meg az előző Casseles vicces kép is. Van ilyen, neki is lehet rossz napja, főleg sérülten.

Ellenpontként másik elemző filmmatiné a meccsről Nate Eachus (RB) főszereplésével (aki meglepetésre került rosterre). Tehát ő elég üresere játsza magát, a Sólymok mintha nem is látnák (más kérdés, hogy Cassel sem látja őt, ahogy egyébként pont ugyanilyet össze tudnék vágni arról miként nem látja sokszor Jamaalt vagy Bowe-t vagy úgy senkit.):
 www.arrowheadpride.com/2012/9/13/3325546/gifd-up-chiefs-offense-vs-falcons-and-the-secret-weapon

ulpianus
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
DJről volt egy kisfilmösszeállítás, miként is bénázott coverben. Arról indult a PFF is, meg az előző Casseles vicces kép is. Van ilyen, neki is lehet rossz napja, főleg sérülten.

Ellenpontként másik elemző filmmatiné a meccsről Nate Eachus (RB) főszereplésével (aki meglepetésre került rosterre). Tehát ő elég üresere játsza magát, a Sólymok mintha nem is látnák (más kérdés, hogy Cassel sem látja őt, ahogy egyébként pont ugyanilyet össze tudnék vágni arról miként nem látja sokszor Jamaalt vagy Bowe-t vagy úgy senkit.):
 www.arrowheadpride.com/2012/9/13/3325546/gifd-up-chiefs-offense-vs-falcons-and-the-secret-weapon


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
amúgy pont DJ volt valami égetnivalóan rossz cover-ben😊ehh
Arról készült a kép, de sejtettem, ezt csak te fogod így érteni. Aki nem érti a vicc az, hogy Cassel nagyon rossz volt, de most DJ is (oké sérült), és így védelem cover hibáit is "ráfogják". Egyébként az hogy rossz az relatv, mert ha azt nézzük, hogy tavaly első két meccsen saccra kaptunk 100 pontot és szereztünk 10et, akkor egész jó meccs volt. 😀 😀

És ezzel át is tértem a Barkley témára. Ő USC QB, akikkel nekem az a fő gondom, hogy amikor a fal nagyszerű, akkor királyok. De amint jön a nyomás, mind összeomlik. Palmer volt jó, de ő is atombunkerben. Cassel, Sancho, Leinart mind egykutya. Barkley az Barkley, nem ők, nem írom le, de van bennem kétely. Mindegy, mert Pioli nem az a típus, aki RG3 szintű pick özönt áraszt bárkiért (Shanny is a büntetés elkerülése miatt volt ily' bátor).
Amit akartam jelezni a QB listával, hogy Barkley ha túl drága is lesz nekünk, azért akadni fog 4-5-6 ember mögötte, akikben nagyobb a potenciál, mint Casselben. Mind más egy kicsit, de több értelme van velük próbálkozni. És nekünk gyakorlatilag a dual threat is jó, a tisztán pocket QB is jó, még egy jó game manager is. Akinek elit WR sor kell, vagy TE páros, akinek futás kell, vagy épp jó OL, akármi kell, van. A Chiefs fiatal csapat, tudnak várni míg belejön 2-3 év alatt.

És ha idén nem lesz eredmény, akkor most már elkezdi égetni a szék Pioli ülepét annyira, hogy hozzon QBt első körben. Egyrészt ki mást hozna, másrészt a többi GM sem viccből kockáztat. Muszáj.
Ha kirúgják, akkor ugyanaz. Akárki jön, hozni fog QBt első körben, egész biztos vagyok benne, hogy nem fog Casselel szerencsétlenkedni. És nem csak a Cassel kirúgásával elérhető szurkolói tömegmámor (értsd: gyors népszerűség) miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
tüsi!

Romeo
Crennel nemtom, hogy repülhet-e? Az egy dolog, hogy HCként egy meccse volt (ideiglenesként tavaly még 3). De ettől még a defense-t ő tartja életben. Ha megy, akkor a védelmet újjáépítik? De az akkor megint egy rebuilding, ami sztem már a GM Pioli munkáját is megkérdőjelezné.

Barkleyra nem lesz valószínűleg esélyünk. De ott jön mögötte Tyler Wilson, Geno Smith, logan Thomas, esetleg Tyler Bray, EJ Manuel, Landry Jones, akár mások. Utóbbi 2012ben is TOP 15ös várományossá emelkedett, ha még egy évet jól játszik, nem lesz gagyi prospect. És megint az erős roster miatt itt bőven elég lehet. Mesze van ez még, de Chiefs szurkolóknak/szimpatizánsoknak én ajánlom, hogy kövessék ezen irányítók idei College munkásságát, sosem lehet tudni.ulpianus
Állítólag tavaly már pioli alatt is mozgott a talaj, ki tudj ami lesz idén? Ha nagyon alja módon végeznénk, akkor én simán odaadnék mindent Barkley-ért (jelen pillanatban). Bár egyelőre nem temetném a csapatot. Hali jövőhéten újra kezd, Flowers már limitáltan edz, sajnos Lewis nem mostanában fog játszani. A védelemnek kell szerintem inkább előrelépnie és nem a támadóknak, mert ami ment a Falcons ellen az egy tragédia volt, oké a futást simán kicsináltuk, de az elvárt volt, viszont akkor passzoltak ellenünk amikor akartak, semmi nyomással, még a kezdő sec-nek se lett volna sok esélye. Nekem még Bailey is hiányzik a Nickel felállásoknál. Na meg ezek a 3-4 emberes passrush dolgok akkor amikor nulla nyomást tudunk ezekkel generálni és az elkapók ellenben akkro szakadnak el amikor akarnak? Inkább bevállaltan valami agresszívabb védelem és legalább elmondhattuk volna: megpróbáltuk😊 Mindegy, ezt a Bills-t azért illik kipicsázni.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
tüsi!

Először is köszönöm! Megtisztelsz, hogy miattam olvasol bármit is. Annyit fűznék hozzá, hogy ehh kolléga (KC hard fan) BÁRMIT ír, azt pont ugyanúgy készpénznek veheted. Én nagyon adok a véleményére legalábbis. Igazából utólag többször van velem szemben igaza Chiefs dolgokban, mint nekem vele szemben. Én inkább csak sokkal-sokkal többet pofázok. 😀

ulpianus
köszönöm a megtisztelést😊
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan

ulpianus
amúgy pont DJ volt valami égetnivalóan rossz cover-ben😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
tüsi!

Először is köszönöm! Megtisztelsz, hogy miattam olvasol bármit is. Annyit fűznék hozzá, hogy ehh kolléga (KC hard fan) BÁRMIT ír, azt pont ugyanúgy készpénznek veheted. Én nagyon adok a véleményére legalábbis. Igazából utólag többször van velem szemben igaza Chiefs dolgokban, mint nekem vele szemben. Én inkább csak sokkal-sokkal többet pofázok. 😀

Válaszolok sorban, örülök ha valaki kérdez.

Csoport
Én szezon előtt amerikai nyugati csoportban leginkább a Broncost neveztem meg legfőbb esélyesnek, ha Peyton bírja. Aztán a Bolts. A Chiefs esélye ezek szerint minimális. Ami nem feltétlen jelent 3-13-as szezont, de nem is ér rájátszást.

Egy irányítóra vagyunk a rájátszástól, nem a SBtól. (oké elértük 2010ben, de milyen gagyi volt a csoport?). Ettől még bármi lehet, mert az AFC Fest elég kiegyensúlyozott mostanság.
Az egy irányítóra lenni az nagy távolság. A Chiefs 2010 óta jó csapat sztem, QB nélkül semmire nem megyünk ezzel. A Colts Peyton nélkül egy fos volt, Luckkal megint jónak tűnnek. Egy irányító. A Texans, a Panthers, a ..., érted. Az nagy távolság. Akár a Bradytlen (Casseles) Pats is. Végtelen a lista.

Romeo
Crennel nemtom, hogy repülhet-e? Az egy dolog, hogy HCként egy meccse volt (ideiglenesként tavaly még 3). De ettől még a defense-t ő tartja életben. Ha megy, akkor a védelmet újjáépítik? De az akkor megint egy rebuilding, ami sztem már a GM Pioli munkáját is megkérdőjelezné.

QB jelenleg
Stanzi nem lépett pályára élesben. Nem elemzem őt le, és Quinnt sem, nem ez volt a kérdés. De egyáltalán nem tudják elvenni egyelőre Cassel posztját.

QB draft/FA
Ez mindig az adott utolsó szezontól függ. Ami most kezdődött.
FA QB nem igazán lesz, akiben bízhatna Pioli vagy Crennel. Peyton próbálták, de az ritka eset. Cassel is FA volt, nem jött be. Vagy épp Quinn, vagy Orton. Ettől még lesznek érdekes FA emberek, akiket meg lehet venni. Például nem tisztázott, hogy ha a C-Hoxban Wilson befut, mi is lesz az überdrága Flynnel? Eladják pickért?

A Chiefs 50 éve alatt drafolt egyszer (!) első körben QBt, nem jött be. Leszoktak róla. Ellenben ha (megint csak ugye) az idei szezon pocsékul zárul, akkor azért jó helyen draftolhatunk. Jelen állás szerint lesz komoly jelölt. Én idén NCAAben külön követem is őket. Főleg ha Poe (NT) is beválik, és Albert (LOT) aláír, Bowe marad (vagy Baldwin beválik), akkor sok első körös need nem is marad a QBvel szemben. Mert ahogy mondod, erős a roster.
Barkleyra nem lesz valószínűleg esélyünk. De ott jön mögötte Tyler Wilson, Geno Smith, logan Thomas, esetleg Tyler Bray, EJ Manuel, Landry Jones, akár mások. Utóbbi 2012ben is TOP 15ös várományossá emelkedett, ha még egy évet jól játszik, nem lesz gagyi prospect. És megint az erős roster miatt itt bőven elég lehet. Mesze van ez még, de Chiefs szurkolóknak/szimpatizánsoknak én ajánlom, hogy kövessék ezen irányítók idei College munkásságát, sosem lehet tudni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ulpi először is öröm olvasni az elemzéseidet. Eszembe nem jutna KC topikot olvasni ezek nélkül.
Egy haverommal beszélgettem még szezon előtt, hogy kik lehetnek AFCben a húsos tál környékén. Én egyértelműen a KC-t mondtam Manning ide vagy oda a Westből, mint csoport elsőt, valamint, hogy egy irányítóra vannak a Superbowl győzelemtől (ismerős helyzet 2006, Bears, Grossman). Amennyiben még is balul sül el a szezon, értsd nincs PO (Manning és a Denver nagyot lépett előre a szememben vasárnap) Crennel és a stáb repülhet vagy hosszabb távúak az elképzelések. Valamint kit látsz olyan QBnak, aki átveheti Cassel helyét? Rábízni egy rookiera a feladatot, vagy FAről akasztani valakit? Mert gondolom sem Quinn, sem Stanzi nem lesz megváltó.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hali visszatér a rosterre, és kivágták helyette (na kit , na kit?) Cameron Sheffieldet!!! Az milyen durva! Eddig ő volt Hali egyértelmű cseréje, Hali és Houston után a tuti harmadik ember (beelőzte Studebakert is például), és most repül.
Rá nem tippeltem volna soha. Úgy látszik nem voltak megelégedve azzal, amit a meccsen hozott. Na de ennyire?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt nyilatkozta Romeo Crennel, hogy a második félidei rossz teljesítmény legfőképp azon múlt, hogy nem lehet 3 ingyen turnovert adni egy jó ellenfélnek. Onnantól esély is alig van nyerni.

Ebben az az érdekes sztem, hogy ez Casselt jelenti (neki volt 2 IT + 1 fumbled). Mikor Peytont le akarták igazolni mega pénzért is lehetett tudni, hogy a "Matt a mi fiunk örökkön" csak duma. De azért ez komoly üzenet sztem, hogy bizony nem vak RAC sem, tudja ki az egyik fő felelős, meg is nevezi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
ehhnek igaza lett, ahogy mindig. A secondary lesérülése, és Hali pass rush képességeinek hiányával a Defense nem bír el egy sólyom szintű légitámadást.

Cassel dobot két picket (mindkettő az ő hibája volt, de az elsőnél pechje is volt, hogy felpattant, pont Moore kezébe. Attól még túldobta) És volt egy fumblija is. Mikor rúgják már ki ezt az embert??
Charles hozta az 5.4 átlagot, ami nála "gyenge" meccs, de igazából az nagyon jó.
cseréje Draughn is hozta magát.
Hillis nem volt jó, egy jó futása rémlik.
Az OL alapvetően jó lett volna, ha Cassel hajlandó lenne dobni. Komoly hibák nem voltak, futásnál is Lilja, Winston hozott egy-egy nagy blokkot, de kiugró rossz teljesítmény nem tűnt fel. Bár én főleg a centerünket néztem e téren, mert újonc a poszton, elég biztató.
Bowe egyet dropolt, de aztán jó volt. Inkább a többiek hiányoztak mellőle. McCluster még aki legtöbbet segített neki.

Ha lesz Hali, lesz pass rush (Houston egy szép sacket elért) Ha lesz Flowers (nem tudjuk mikor), az sem árt. Mert Jalil Brown továbbra is óriási playeket nyal be. Már nem rookie, lassan kezdhetnek keresni mást. (Reeves lenne igazából Flowersék cseréje, csak ő is sérült.)

Daboll playhívásai továbbra is sokkal jobban tetszenek, mint tavaly Muir.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nemrég kirúgták PSről Junior Hemingwayt (WR), és felvették Rich Ranglint (OL) a helyére.
Ma visszavették Hemingwayt Ranglin helyett. Ismerős módszer tavalyról.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
frissítés:

Doubtful: Anthony Toribio (ankle), Kendrick Lewis (shoulder), Allen Bailey (ankle)

Questionable: Brandon Flowers (foot), Derrick Johnson (ankle), Jovan Belcher (groin)

Out: Tamba Hali (stupidity)

stupidity😊
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
egyelőre szopóágon a védelem:
"• Kendrick Lewis: Probably not going to play on Sunday.
• Tamba Hali: Not an injury but he won't play.
• Anthony Toribio: Unlikely to play on Sunday at this point.
•Derrick Johnson: Has a shot to play but limited in practice
• Brandon Flowers: Been out for five weeks. Status is unknown for Sunday.
• Allen Bailey: Did not practice on Wednesday.
• Jalil Brown: Limited in Wednesday's practice.

And the latest one is Jovan Belcher, who Adam Teicher reports did not participate in Thursday's practice due to a groin injury.
"
mondjuk toribio nem is baj, nagyon kiváncsi leszek a poe/powe kettősre élesben

közben kijött az official:

For Thursday's practice:

Did not practice: Jovan Belcher, Anthony Toribio, Allen Bailey and Kendrick Lewis

Limited practice: Derrick Johnson, Jalil Brown and Brandon Flowers

DJ és flowers mindennképpen kell, hogy játszon, különben rohadt nagy szarban lesz a védelem.

Mondjuk már olyan szlogenek röpködnek, hogy a best defense is a running offense, kezdhetjük gyászolni az első fordulót😊
h
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Junior Hemingway (WR idei hetedik kör) repült a PSből, helyére újabb OL ember, Rich Ranglin érkezett. Aki eddig is együtt edzett a csapattal. Így is maradt elég WR.


Állat vagyok, ami enni kér...