Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.empty taxi
Pedig oda van írva az ok. Casselt továbra sem ültetik padra, miközben idén nem volt meccse ahol jó lett volna, vagy legalább ne dobott volna egy/több IT-t. Most vagy vak Pioli, vagy ragaszkodik Casselhez, vagy mindkettő. Ezért őt hibáztatják. Crennel korai lenne gondolom Casselért elővenni.ulpianus
Nem tudom h kell-e Pioli beleegyezése ahhoz h RC ültesse Casselt, mindenesetre, ezt leszámítva mind a drafton mind az FA-piacon többnyire jó húzásai voltak Piolinak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.empty taxi
Pedig oda van írva az ok. Casselt továbra sem ültetik padra, miközben idén nem volt meccse ahol jó lett volna, vagy legalább ne dobott volna egy/több IT-t. Most vagy vak Pioli, vagy ragaszkodik Casselhez, vagy mindkettő. Ezért őt hibáztatják. Crennel korai lenne gondolom Casselért elővenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Bryan Mattison (center) ki lett dobva. Helyette Neiko Thorpe (DB) került a csapatba.
Még ma meglátjuk, hogy center poszton Hochstein vagy Lilja kezd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
egy szerethető..., ő Matyi a jófijú

bár szerintem Pioli inkább őt akarta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értettem elsőre is, és egyet is értek vele. Nem ellenérvként írtam, csak a hozzászólásodból kiemelt részt bővítettem ki - a Te korábbi szavaiddal😀. Túllépett azon a határon, ahol az ő lelke latba eshetne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én igazából nem is céloztam, hanem konkrétan kimondtam, Casselt le kell váltani. Az igaz (most is), még régebben mondtam, hogy Cassel amilyen kis lelkis, egyszer leváltod, és soha többet nem lesz magabiztos. Itt most ő maga egyáltalán nem számít mit érez. Itt egy komplett franchise-ról (sportszakmai sikerek, gazdasági szempontok egyaránt) és annak szurkolóiról, szimpatizánsairól van szó. Tehát 60 millió $ (Matt szerződése) ide, lelki nyugi oda, ezek nem nyomnak a latba messze ennyit. A teljes gondolat egyébiránt így festett:

"Nem lehet egy ember lelki nyugalma vagy megértése miatt tönkretenni 50 másik játékos legjobb éveit, az edzőket, a szurkolókat, a szimpatizánsokat félresöpörni, mert szegény Matty boy hátha netalántán visszatér az átlagos teljesítményhez. Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el. A többiekkel szemben ez nem korrekt. Mennie kell."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el.ulpianus
Cassel kezdő QB egy NFL csapatnál, erre rengetegen vágynak, neki sikerült; bár elcseszte, azért nem kell sírva fakadnia senkinek emiatt.ender1112
ulpi szerintem arra célzott, hogy ha Cassel-t egyszer leültetitek a padra, akkor rá már soha többet nem számíthattok, mert totálisan össze fog omlani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el.ulpianus
Cassel kezdő QB egy NFL csapatnál, erre rengetegen vágynak, neki sikerült; bár elcseszte, azért nem kell sírva fakadnia senkinek emiatt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Larry Johnsonnak meggyűlt a baja a törvénnyel. Hozzáteszem, őt sosem az eszéért szerettük, vagy a Buddhát megszégyenítő lelki nyugalma miatt. LJ saját bevallása szerint a pályán is idegből játszott, összeszorított fogvédővel, dühből tört át a védőkön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nekem erről is van saját véleményem természetesen. 😀
Én úgy látom, hogy Cassel mikor idekerült sem érte meg (én legalábbis eléggé kiakadtam az árán). Még nem ő volt a legrosszabb QB a ligában. Nem is volt nagy ígéret, de értem mire alapoztak Pioliék.
2009-ben nem volt nagy szám, de fejlődgetett.
2010ben számomra meglepőn Pro Bowlra választották, az volt karrierje csúcsa. Akkor is annyit tudott, hogy a csapat által földön/védelemben megnyert meccseket nem bukta el. Vigyázott a labdára, hozta az átlag pontosságot (60%+), befejezte a megnyert meccseket megbízhatóan. Azonban amikor igazán kellet volna neki valami pluszt hozzátenni, rendre csődöt mondott.
Aztán rájátszásban akkorát égett, mint állat (20as QB rating). Én ott tettem le róla, hogy valaha is elég jó lesz. 2011ben a csapatnak sem úgy ment. Casselnek többet kellett volna mutatni a megnyert meccsek befejezésénél, amire képtelen volt továbbra is. Egyre rosszabb lett. Majd megsérült, jött Palko és Orton. Ezzel mentette meg az állását Cassel szvsz. Ha végigjátssza a szezont, lehet kirúgják.
2012ben visszatért (Palko után ő is jó opciónak tűnt), és még a tavalyihoz képest is botrányos amit művel. Ez már valóban a liga legrosszabb teljesítménye, vagy ahhoz igen közeli. Bár aki eddig is követte a pályafutását, egyáltalán nem lepődik meg, hogy amint neki kellene valamit nyújtani, összeomlik.

Azonban úgy nem igaz ez, hogy mindig is ennyire rossz lett volna. Csak sosem volt elég jó. Mostanra lett katasztrófa. Ilyen pocsék nem volt sem tavaly sem előtte. Sztem nyilvánvaló, hogy kár várni fejlődésre nála. Csődöt mondott, szétesett, le kell váltani. Ez a folyamat visszafordíthatatlan. Nem lehet egy ember lelki nyugalma vagy megértése miatt tönkretenni 50 másik játékos legjobb éveit, az edzőket, a szurkolókat, a szimpatizánsokat félresöpörni, mert szegény Matty boy hátha netalántán visszatér az átlagos teljesítményhez. Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el. A többiekkel szemben ez nem korrekt. Mennie kell. De a mostani teljesítménye sztem akkor is bőven alatta van még a tőle megszokottnak is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Matt Cassel a liga legrosszabb kezdő irányítója?ulpianus
ezeket mondjuk el mi is hétről-hétre róla😊ehh
Inkább évről-évre 😀
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Matt Cassel a liga legrosszabb kezdő irányítója?ulpianus
ezeket mondjuk el mi is hétről-hétre róla😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Matt Cassel a liga legrosszabb kezdő irányítója?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Kevin Boss (TE) még a Bills ellen sérült meg. Most IR listára került, sajnos.ulpianus
ez nem hiányzott
szerintem jobb volt eddig, mint moeaki, aki ugye ráadásul nem az egészség mintaképe😊ehh
Kellen Winslow?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Kevin Boss (TE) még a Bills ellen sérült meg. Most IR listára került, sajnos.ulpianus
ez nem hiányzott
szerintem jobb volt eddig, mint moeaki, aki ugye ráadásul nem az egészség mintaképe😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Kevin Boss (TE) még a Bills ellen sérült meg. Most IR listára került, sajnos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Szerk. leigazoltátok Bryan Kehlt, career backup LB, Giants draftolta 4. körben a BYU-ról, onnan ment Spagnuoloval a Ramsbe, idén a Skinsnél próbálkozott, TC végi cut volt. Tessék játszatni nálam van GM játékban! 😀empty taxi
áhh, pedig nagyon jó volt a TC-ben, simán keretbe férhetett volna, csak az ILB backupok nálunk: egy idei rookie, és Lorenzo (ST csk); másrészről Fletcher sohasem sérült... (228 meccs zsinórban!), és még sokan is vannak így😀;
sajnáltam, hogy nem kapott helyet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
1. Igaz, de Stanzinak már hírneve volt, aligha véletlenül hozták el.
ender1112
Nem véletlenül hozták Stanzit, egyértelmű. Viszont ha őt annyira akarták volna, és bíznak benne mint azonnal kezdő, vagy rövidtávon kezdő irányítóban, akkor nem várnak ötödik körig. Akkor ha ilyen jó, más is látni fogja. Elviszik ott, ahová várták Stanzit a draft guruk, második/harmadik körben. Azonban Ricky Stanzi fizikálisan nem kiemelkedő, erről nemrég írtam. Ha kell részletesebben kifejtem. Fejben jó, bár azért e téren is van egy kérdés. Mindegy most.
Ezért úgy voltak vele, viszik akik kellenek, és vagy bent marad Ricky később, vagy nem.

Hírneve igazából abban állt, hogy sok meccset nyert meg hősies módon. És volt egy nagy beszéde igaz patrióta üzemmódban. Utóbbi egyáltalán nem, előbbi egy kicsit érdekli az NFL draft döntéshozóit, így Pioliékat is.

Piolit a pályán mutatott játéka és főleg hozzáállása győzte meg. Valamint az, hogy a saját szemével látta (Stanzi tudtán kívül), hogy Ricky megszállottan elemzi órákon át (4 órán át) az épp véget ért meccset is, amikor mindenki más ünnepli a győzelmet a csapatból vagy megy haza. Pioli állítása szerint ezért választotta őt.
De akkor is tudta, hogy nem egy év kell mire NFL szintre hozzák.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha ez így van, akkor a helyzet pocsék. Kapkodás, egymásnak ellentmondó elképzelések keveredése: ez maga a káosz. Mondjuk ez megmagyarázná, miért ilyen a játékunk.ender1112
Semmiféle káosz nincs. Vannak csapatok, ahol ilyenkor kitör a pánik vagy elkezdeik a 3 QBt összevissza cserélgetni. Nem igazán szokott működni ez. Pioli nem is teszi, nem is tette. Elmondom ebből a szempontból is, hátha érthető lesz.

Van egy GM (Pioli) aki még Haleyvel hozta Stanzit. Mert Cassel mögé akartak egy olyan irányítót, akiben van fantázia, és lehet belőle kezdő QB is. Ez fontos, hogy eleve nem cserének hozták.
Mikor Kyle Ortont hozták például, ő egyértelműen rövidtávra jött, egyrészt az ingyen pcikért, amit jövőre kapunk érte. Másrészt azért, mert nem akarták Ricky Stanzit tönkretenni, mikor még nem áll készen. A szezont pedig talán meg lehetett volna menteni. Csak Orton ujja eltört az ELSŐ SNAPNÉL! EZÉRT jött Palko vissza. Különben leváltották volna. Sokak szerint, ha már ORton lesérült, és Palkoról pedig már kiderült, hogy nem megoldás, akkor ITT kellett volna bevetni Stanzit (sztem is). Ekkor már nem lett volna rajta akkora nyomás, mert a vészterv vésztervének lenni úgy, ohgy egy beégett nevenincs QB a másik megoldás, az nem félelmetes. Haley máshogy döntött. Ő hozta Palkot Arizónából (oda is ő vitte), bizonyítani akarta, hogy látott benne valamit. Ez így megy. De azt a valamit mi nem láttuk meg soha.

Tehát Crennel megbíz egy HCt, és hagyja ,hogy Ő döntsön. Majd most megbíz egy másikat, Crennelt, és hagyja hogy ő döntsön. Semmi káosz ebben nincs. Ha Crennel Quinn melett fog dönteni és nem játszik jól, majd ekkor sem hozza le, hanem tolja vég nélkül (Mint Haley Palkot), akkor őt is kirúghatja. Vagy Hunt kirúghat mindenkit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Stanzi azért jött, mert Pioli és Haley is úgy gondolták, tehetséges. Ötödik körben az ára is megfelelő volt. Haley már nincs, Crennel pedig első körben draftolta anno a Brownsban Quinnt, ezért szeretné bebizonyítani, hogy nem tévedett.
Ezért van előrébb a rosteren. Egy meccsre felesleges 3 QBt jelölni.

Stanzit nem fogják kirúgni addig, amíg egy esélyt nem kapott. Kivéve, ha Pioli előbb repül. Addig viszont Quinn az első Cassel után.
Stanzi egyáltalán nem csere irányítónak érkezett, hanem kezdőbe, csak hosszabb távon. Hogy képes-e rá vagy nem, az más kérdés. De Pioli az új Bradyt látja benne, akivel ő bizonyítja be, hogy képes megtalálni a győztes típusú irányítókat bármelyik drafton. Ha ez megvalósulna, instant menne a HOF hírességek közé. 😀 Ő erről álmodik. Érthető, ki ne tenné a helyében?

Ettől még hagyni szokta a HCket dönteni, nem is nevez ki bábokat, csak önállóan döntésképes embereket. Neki igazából Quinn is jó, ha beválik. Meg nekem is. Egyelőre ennek nem látom jeleit, de ha már pályára lép, nekem az is elég. Ha rossz is lesz. Legalább ELKEZDŐDIK a QB kereső folyamat.ulpianus
Ha ez így van, akkor a helyzet pocsék. Kapkodás, egymásnak ellentmondó elképzelések keveredése: ez maga a káosz. Mondjuk ez megmagyarázná, miért ilyen a játékunk.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nagyon nem értem, mit akarunk Stanzival, ha még arra a néhány snap-re is az újhús Quinnt hozták be (tudom, hogy Stanzi nevezve sem volt). Ha ennyire nem bíznak benne, miért van a csapatnál?ender1112
Most csak találgatni fogok:
1. Stanzit ha jól emlékszem az 5. körben draftolták, az már egy olyan hely, ahol alapvetően jó picknek számít, ha vkiből hasznos csere lesz, ritka az 5. körösök között a starter szint, még ritkább h vki Pro Bowler legyen. Sok 5. körös játékos van aki 1-2 év után megy is a süllyesztőbe.
2. Nem akartak 2 QB-val nekimenni a szezonnak és a piacon nem láttak jobbat.

Szerk. leigazoltátok Bryan Kehlt, career backup LB, Giants draftolta 4. körben a BYU-ról, onnan ment Spagnuoloval a Ramsbe, idén a Skinsnél próbálkozott, TC végi cut volt. Tessék játszatni nálam van GM játékban! 😀empty taxi
1. Igaz, de Stanzinak már hírneve volt, aligha véletlenül hozták el.
2. Ezt kétlem, tavaly is hozták pl Ortont, amikor QB kellett, Stanzi meg ült a padon.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Stanzi azért jött, mert Pioli és Haley is úgy gondolták, tehetséges. Ötödik körben az ára is megfelelő volt. Haley már nincs, Crennel pedig első körben draftolta anno a Brownsban Quinnt, ezért szeretné bebizonyítani, hogy nem tévedett.
Ezért van előrébb a rosteren. Egy meccsre felesleges 3 QBt jelölni.

Stanzit nem fogják kirúgni addig, amíg egy esélyt nem kapott. Kivéve, ha Pioli előbb repül. Addig viszont Quinn az első Cassel után.
Stanzi egyáltalán nem csere irányítónak érkezett, hanem kezdőbe, csak hosszabb távon. Hogy képes-e rá vagy nem, az más kérdés. De Pioli az új Bradyt látja benne, akivel ő bizonyítja be, hogy képes megtalálni a győztes típusú irányítókat bármelyik drafton. Ha ez megvalósulna, instant menne a HOF hírességek közé. 😀 Ő erről álmodik. Érthető, ki ne tenné a helyében?

Ettől még hagyni szokta a HCket dönteni, nem is nevez ki bábokat, csak önállóan döntésképes embereket. Neki igazából Quinn is jó, ha beválik. Meg nekem is. Egyelőre ennek nem látom jeleit, de ha már pályára lép, nekem az is elég. Ha rossz is lesz. Legalább ELKEZDŐDIK a QB kereső folyamat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nagyon nem értem, mit akarunk Stanzival, ha még arra a néhány snap-re is az újhús Quinnt hozták be (tudom, hogy Stanzi nevezve sem volt). Ha ennyire nem bíznak benne, miért van a csapatnál?ender1112
Most csak találgatni fogok:
1. Stanzit ha jól emlékszem az 5. körben draftolták, az már egy olyan hely, ahol alapvetően jó picknek számít, ha vkiből hasznos csere lesz, ritka az 5. körösök között a starter szint, még ritkább h vki Pro Bowler legyen. Sok 5. körös játékos van aki 1-2 év után megy is a süllyesztőbe.
2. Nem akartak 2 QB-val nekimenni a szezonnak és a piacon nem láttak jobbat.

Szerk. leigazoltátok Bryan Kehlt, career backup LB, Giants draftolta 4. körben a BYU-ról, onnan ment Spagnuoloval a Ramsbe, idén a Skinsnél próbálkozott, TC végi cut volt. Tessék játszatni nálam van GM játékban! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nagyon nem értem, mit akarunk Stanzival, ha még arra a néhány snap-re is az újhús Quinnt hozták be (tudom, hogy Stanzi nevezve sem volt). Ha ennyire nem bíznak benne, miért van a csapatnál?