Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Lilja nem edz teljes hatékonysággal. Megint a háta. Évek óta így játszik, edzést szokott kihagyni. Eddig így bírta. Ezért jött Mattison.
Rajta kívül S. Draughn (RB) és J. Baldwin (WR) végeztek limitált edzést tegnap.
Nem edzettek G. Dorsey (DE), M. Cassel, P. Hilis, és Devon Wylie (WR).
Ellenben újra teljes edzésbe állt R. Pitoitua (DE), valamint K. Lewis (FS).
Lewis visszatérése lehet legnagyobb hatással a csapat teljesítményére. Remélem nem erőltetik, de fontos volna játszania.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Minden évben eljátsszuk, hogy két játékos felváltva jön-megy a rosteren/rosterről. Idén a center Bryan Mattison és Neiko Thorpe safety az ügyeletesek.
Tehát röviden: Mattison újra rosteren.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, srácok, nem irigylem a csapat helyzetét... Egy ígéretes offseasonnal induló idény öt meccs után hogy tud ide jutni, az érthetetlen is és megdöbbentő is.

Minden héten megnézek 1-2 érdekesebbnek ígérkező meccset olyan csapatoktól, akiket amúgy nem követek. A low score, 9:6 miatt most erre esett a választásom. A meccsen történtekről nem is tudtam semmit, csak néztem a meccset, és egyszer csak jött az a Cassell play, és a sérülés. És nem hittem a fülemnek... Annyira nem, hogy utána elmentem a Chiefs fan fórumra, hogy tényleg az történt-e amit hallottam. És bár ment a vita, hogy sokan nem is azért hanem a sikeres playért örültek, stb., de egy halom ember volt, aki bizony kimondta, hogy ő ünnepelte Casselt kiesését...

Nem akarom minősíteni a dolgot, biztos vagyok benne, hogy nem általános volt a dolog, sok mindenért lehetett ott ordítani. De az is biztos, hogy amit hallottam azt hallottam. És az is, hogy Eric Winston személyében lett egy új kedvenc játékosom. Tisztelem az ilyen embereket, és minden jót kívánok neki, akármi is lesz ezután a nyilatkozat után Kansasben (vagy máshol) a sorsa.

A csapatnak meg mielőbb egy új és eredményes QB-t kívánok. (Azért a Broncos ellen nem kéne, hogy virítson, akárki is lesz. 😀 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Kérdésem az lenne, hogy nézegetted-e már a QB felhozatalt?
Ki, kik azok akik szted alkalmasak lennének a feladatra?
Akár rögtön, akár némi várakozás után kezdeni, jó szinten. Nálatok sztem hamar kellene kezdenie az újoncnak, mert Cassellt vki le fogja lőni a fan-ok közül, ha jegelnek mögötte egy ígéretes újoncot.
Barkley és Smith tűnnek most top befutónak, de azért van mögöttük még név bőven...
Csak ők? Vagy más aki esetleg kimondottan hozzátok passzolna vmiért?

Köszi
Rolni
Én szeretem a focit! 😊
Gálvölgyit idézve, de komolyan. Azt jelenti ez esetben, hogy nézek folyamatosan NCAA meccseket is. A draft is érdekel évek óta, így már csak e két dolog miatt folyton képben vagyok legalább a Top 50-100 játékossal kapcsolatban.

Irányítóknál egyre több szempont/érték van, amit szerencsére magamtól is meg tudok figyelni. Így már meg sem kell várnom az értékeléseket. Bár az nyilván sokkal pontosabb és igazabb.

Barkleyról már annyit mondtam a USC QB fóbiámat, gondolom mindenki unja . 😀 Ettől még ő Matt Barkley és nem Cassel/Sancho/Leinart/Palmer.

Barkleynak nem elég erős a karja. Nem az a gond, hogy nem dobja meg a 80 yardost, hanem időben nem elég gyorsan ér oda a labda. NFLben az idő rövidebb pedig.
Nem sorolom tovább, csak egyet amit imádok benne. (Lehet mert ebben Cassel nagyon rossz.) Nehéz elmondani. Amikor a QB dobja a labdát, nem a WR kezébe dobja. Hanem (én így hívom) MÓDOSÍTÓVAL dobja. Vagyis mindig vagy fölé, hogy ugorjon, alá (nem a föld alá), jobbra vagy balra, a WR elé vagy mögé. Leginkább ezek kombinációjában, eltérő sebességet és ívet választva. Ha megnézed, Cassel túl gyakran a legrosszabbat választja. Ha nincs védő, akkor módosító nélkül, kissé elé dobunk, hogy minél hamarabb futhasson, ne kelljen ugrani, elkapás előtt fordulhasson, stb., vállmagasságban. Cassel ilyenkor fölé és mögé dob. A WR épp eléri ugorva, elesik vagy megáll míg földet nem ér. A védő leütközi védtelen helyzetben és sérülés. De legalábbis stop ott helyben semmi YAC. Ha vonal mellett van a WR, akkor úgy dobja oldalra, hogy épp lábujjhegyen tudják elkapni szerencsétlenek, és pofára esve sem lehet tovahaladni. Pedig nincs olyan közel a védő. Bárhová máshová dobná jobb lenne egy/több yarddal.
Nos, Barkley ebben szuper. Mindig mintha a kezébe dobná, pedig egyáltalán nem. Azért van mit edzeni rajta is, de ő igazi pocket talent.

Jó hír, hogy a Chiefsbe bármilyen stílusú irányító megfelel. Lehet Scrambler Jamaal mellé. Lehet pocket QB, a kiváló elkapóink kiaknázására. Lehet dual threat, amihez mindkét blokktípusban jó és gyorsan mozgó OL kell leginkább (van).

Geno Smith. Mára megelőzte a CBSSports prospect listáján Barkleyt. Aki így hiába halasztott, hogy Luck ne vigye el előle az 1/1 státuszt 😀 (viccelek, ez változhat bőven, és nem ezért maradt önmagában).
Ő nem kész játékos technikában. Arra vannak az edzők. Ettől még első naptól kezdhet. ÉS még így is óriási potenciál marad benne. (Ez igaz volt JMR-re is például.) Én egy kicsit még várok, mielőtt elájulok tőle. Nem győzött meg teljesen, az én dolgom, maximum jól megpofoz.

Tyler Bray lehet nem jön ki a draftra, pedig nekem ő az egyik favoritom. Nagyon pontosan, határozottan tud játszani. A dobásai jók, hatékony. Sokszor meglepően higgadt, tudatos a játéka, pedig fiatal még. Vannak hibái, de abban jó, amit nehéz tanítani.

EJ Manuel, Tyler Wilson és Logan Thomas kérdéses számomra. Megvárom ezt a szezont náluk. Casselhez képest azonnal elfogadnám bármelyiket.

Landry "Lance" Jones nekem már idén is megfelelt volna. Szeretem az ilyen irányítókat. Kicsit vagabund mint Stanzi. De sokkal nagyobbat dob Tudja mi a pálya, érti a játékot. Kicsit hősködik néha, de sztem annyi kell. Én bírom az ilyet.

Vagy ott van Zac Dysert, akit egyre többen látnak és szeretnek. Lúzer csapatban is nagy király. Lehet első körben elviszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
sajnálom a kc fanokat szomorú érzés,hogy tulajdonképp egy Cassel a kerékkötője a dolgoknak és mégsem történik semmi sem.Rosszabb lehet mikor semmi sem megy mert akkor tudod,hogy szar a csapat és ennyi.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Mekkora esélye van annak, holgy Héli áthozza Stanzit?sutianap
Van esélye mindennek, lehet hogy Cassel HOFba megyen. Elvi szinten nem tudom cáfolni, de nem lesz ilyen. Egyrészt nem Haley egyedül dönt erről a vasasban sem. Itt sem így volt. Másrészt Pioli bízik benne. Csak nem akarja siettetni. Azt mondja mióta leigazolták, hogy addig el nem küldi, míg egy esélyt nem kap.

Azt nyilatkozta Brady Quinn, ő fog kezdeni. Nem igazán látható, meddig lesz sérült Matty boy. Ő így készül. Azt is mondta, a starter QB továbbra is Matt Cassel.
Mindegy, ez is eljött legalább. Így kiderül, hogy Quinn sem valami nagy király. Akkor talán elkezdődhet a QB project komolyan. Épp ideje. Ha mégis jó lesz Quinn, az sem baj, ellenben egyelőre nem mutat erre semmi.ulpianus
Quinn megkaphatná ezt az évet, hátha egy jó állományú csapatban többet tud. (Browns mindig is smafu volt, a Denverben meg, ahogy édesanyám mindig mondja "helyből UV" volt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Sok választás már nincs, mint QBt hozni. Több értelemben és így főleg összességében. Mert
1. Ha Cassel marad jövőre korai körös QB nélkül úgy, hogy Quinn van mögötte a padon. És nem lesz a (2013) szezon jó, akkor semmi magyarázata nem marad Pioliéknak. Azt már nem lehet kidumálni. Már úgy tűnik idén sem lehet, de jövőre ha mindenki marad, és a rossz széria is, akkor egész biztos nem.
2. Ha ilyen fos a szezon (márpedig ez a lényeghez tartozik, amiért szidjuk a rendszert), kiváló draftpozíció lesz. olyankor kell irányítót húzni. Jönni fog legalább 4 jó QB, de lehet több is. Első két körre értve akár 6-7 emberrel is számolhatunk.
3. Ki mást draftolsz? Nem sorlom fel, de igazából minden van minőségben. Kell egy csere safety, aki lehet akár kezdő is, de nem muszáj. Kell egy ILB és egy CB ugyanígy "csere is tökéletesen jó" alapon.
Ha sem Powe, sem Poe nem válik be, akkor egy NT, bár sztem azzal várni fognak. Egy DE, ha Dorsey vagy T-Jax repül. Ez sem muszáj, aláírhatnak újra.
És ennyi. Vagyis magyarul SEMMI nem kell. Lehetne persze lecserélni Albertet is király LOTre, de ő is 10 pontból 9, lehetne egy 9.5re kockáztatni rookie kiadásban, nagy rizikóval, sok pénzért, csak mi értelme? És minden poszt ilyen. Ha Bowe elmegy, akkor Baldwin és Breaston, stb. Minden van.
Tehát kit draftolsz, mikor a QB miatt vesztesz évek óta, és mindjárt kirúgnak miatta?
Ráadásul lassan lejár Cassel giga szerződése is. Mindenesetre már senki nem bánná a bent ragadó tételeket sem. Főleg, mert annyira nagy capspace van, alig tudják eladni valakinek, hogy a minimumszabályt betartsák. Ha sikerül.

Nem tudom mivel tudnák megmagyarázni, ha egy mittomén CBt draftolnának első körben az évekig itt maradó Flowers és Routt mögé a padra, aztán szívnánk tovább a passzjátékkal Cassel miatt. Már nincs alternatíva igazából.ulpianus
Szia Ulpi!

Teljesen logikus amit írsz külső szemlélőként...
Kérdésem az lenne, hogy nézegetted-e már a QB felhozatalt?
Ki, kik azok akik szted alkalmasak lennének a feladatra?
Akár rögtön, akár némi várakozás után kezdeni, jó szinten. Nálatok sztem hamar kellene kezdenie az újoncnak, mert Cassellt vki le fogja lőni a fan-ok közül, ha jegelnek mögötte egy ígéretes újoncot.
Barkley és Smith tűnnek most top befutónak, de azért van mögöttük még név bőven...
Csak ők? Vagy más aki esetleg kimondottan hozzátok passzolna vmiért?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
pedig micsoda epic meccs lenne ezzel a két szerencsétlen irányítóval😊ehh
Epic LOL meccseket láttunk épp eleget mostanság.
Jó meccseket is szórakoztató ám nézni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mekkora esélye van annak, holgy Héli áthozza Stanzit?sutianap
Van esélye mindennek, lehet hogy Cassel HOFba megyen. Elvi szinten nem tudom cáfolni, de nem lesz ilyen. Egyrészt nem Haley egyedül dönt erről a vasasban sem. Itt sem így volt. Másrészt Pioli bízik benne. Csak nem akarja siettetni. Azt mondja mióta leigazolták, hogy addig el nem küldi, míg egy esélyt nem kap.

Azt nyilatkozta Brady Quinn, ő fog kezdeni. Nem igazán látható, meddig lesz sérült Matty boy. Ő így készül. Azt is mondta, a starter QB továbbra is Matt Cassel.
Mindegy, ez is eljött legalább. Így kiderül, hogy Quinn sem valami nagy király. Akkor talán elkezdődhet a QB project komolyan. Épp ideje. Ha mégis jó lesz Quinn, az sem baj, ellenben egyelőre nem mutat erre semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Az a 3 Quinn dobás jó volt, kérdés egy egész meccsen mennyire állná meg a helyét..
Arról lehet tudni valamit mennyire komoly Cassel sérülése? pasztoyb
KANSAS CITY—It’s unclear how long the Kansas City Chiefs will be without starting quarterback Matt Cassel, but it seems unlikely he will be available for next Sunday’s game at Tampa Bay after suffering a concussion in the 9-6 loss to Baltimore.empty taxi
pedig micsoda epic meccs lenne ezzel a két szerencsétlen irányítóval😊
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó! Bruce
azért a védelmében annyit, hogy mindkettőt (főleg a másodikat) inkább bowe számlájára írnám, persze azért az ember mindig megremeg amikor eldobja a labdát, quinn igaz, hogy csak hármat dobott, de az első hosszú passza bowe-nak nagyon ott volt, azt a passzt csak akkor és úgy lehetett megdobniehh
A második INT-et láttam csak és természetesen az valóban nem az ő hibája volt, sőt lehet, hogy az 1 yardos vonalon csinált fumble is a C hibája volt, de valahogy vonzza a bajt a srác. Ezért is írtam hogy lúzer. Bruce
hát az, elég ránézni a kétségbeesett fejére ilyenkor😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az a 3 Quinn dobás jó volt, kérdés egy egész meccsen mennyire állná meg a helyét..
Arról lehet tudni valamit mennyire komoly Cassel sérülése? pasztoyb
KANSAS CITY—It’s unclear how long the Kansas City Chiefs will be without starting quarterback Matt Cassel, but it seems unlikely he will be available for next Sunday’s game at Tampa Bay after suffering a concussion in the 9-6 loss to Baltimore.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Az a 3 Quinn dobás jó volt, kérdés egy egész meccsen mennyire állná meg a helyét..
Arról lehet tudni valamit mennyire komoly Cassel sérülése?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó! Bruce
azért a védelmében annyit, hogy mindkettőt (főleg a másodikat) inkább bowe számlájára írnám, persze azért az ember mindig megremeg amikor eldobja a labdát, quinn igaz, hogy csak hármat dobott, de az első hosszú passza bowe-nak nagyon ott volt, azt a passzt csak akkor és úgy lehetett megdobniehh
A második INT-et láttam csak és természetesen az valóban nem az ő hibája volt, sőt lehet, hogy az 1 yardos vonalon csinált fumble is a C hibája volt, de valahogy vonzza a bajt a srác. Ezért is írtam hogy lúzer.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó! Bruce
azért a védelmében annyit, hogy mindkettőt (főleg a másodikat) inkább bowe számlájára írnám, persze azért az ember mindig megremeg amikor eldobja a labdát, quinn igaz, hogy csak hármat dobott, de az első hosszú passza bowe-nak nagyon ott volt, azt a passzt csak akkor és úgy lehetett megdobni
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekkora esélye van annak, holgy Héli áthozza Stanzit?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Sok választás már nincs, mint QBt hozni. Több értelemben és így főleg összességében. Mert
1. Ha Cassel marad jövőre korai körös QB nélkül úgy, hogy Quinn van mögötte a padon. És nem lesz a (2013) szezon jó, akkor semmi magyarázata nem marad Pioliéknak. Azt már nem lehet kidumálni. Már úgy tűnik idén sem lehet, de jövőre ha mindenki marad, és a rossz széria is, akkor egész biztos nem.
2. Ha ilyen fos a szezon (márpedig ez a lényeghez tartozik, amiért szidjuk a rendszert), kiváló draftpozíció lesz. olyankor kell irányítót húzni. Jönni fog legalább 4 jó QB, de lehet több is. Első két körre értve akár 6-7 emberrel is számolhatunk.
3. Ki mást draftolsz? Nem sorlom fel, de igazából minden van minőségben. Kell egy csere safety, aki lehet akár kezdő is, de nem muszáj. Kell egy ILB és egy CB ugyanígy "csere is tökéletesen jó" alapon.
Ha sem Powe, sem Poe nem válik be, akkor egy NT, bár sztem azzal várni fognak. Egy DE, ha Dorsey vagy T-Jax repül. Ez sem muszáj, aláírhatnak újra.
És ennyi. Vagyis magyarul SEMMI nem kell. Lehetne persze lecserélni Albertet is király LOTre, de ő is 10 pontból 9, lehetne egy 9.5re kockáztatni rookie kiadásban, nagy rizikóval, sok pénzért, csak mi értelme? És minden poszt ilyen. Ha Bowe elmegy, akkor Baldwin és Breaston, stb. Minden van.
Tehát kit draftolsz, mikor a QB miatt vesztesz évek óta, és mindjárt kirúgnak miatta?
Ráadásul lassan lejár Cassel giga szerződése is. Mindenesetre már senki nem bánná a bent ragadó tételeket sem. Főleg, mert annyira nagy capspace van, alig tudják eladni valakinek, hogy a minimumszabályt betartsák. Ha sikerül.

Nem tudom mivel tudnák megmagyarázni, ha egy mittomén CBt draftolnának első körben az évekig itt maradó Flowers és Routt mögé a padra, aztán szívnánk tovább a passzjátékkal Cassel miatt. Már nincs alternatíva igazából.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... Míg itt van, teljesen mindegy, hogy végül 6 vagy 2 győzelemmel zárunk.ulpianus
És ezt igazán szomorú egy szurkolótól hallani.
Quinn meg egy egy periódusban jó, de amúgy nem véletlenül tart ott, ahol most... azaz sehol.
Egy kicsit kár, hogy Hali, Charles legjobb évei így hullanak el.
Miattuk is remélem, hogy jön már a Qb ide is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Cassel mikor lesérült, a KC fanbase egy része hangot adott örömének. Amire meccs után Eric Winston (ROT) azt nyilatkozta: beteg dolog. Igaza van. Nem is annak örült senki, hanem hogy bármilyen okból, de nem ő játszik. Ugyanis hiába dobott megint két picket, hiába hagyta el a labdát megint, hiába már nem merünk passzolni, mert azonnal elrontja, nem jön le. Ahogy írod rengeteg futás volt (amibe Jamaal bele fog halni, most megmondom. Ahogy LJ esetén is mondtam (416 labdacipelés), ezt egy szezonon át nem bírja senki. Ő is belehalt. És mire fel? A semmire). Eleve úgy kezdtük a meccset, hogy 16 futás és nulla passzkísérlet! Aztán Cassel passzolt, tényleg el is adta.

És mit mondott Crennel meccs után? Nem gondolkoztak rajta, hogy lecseréljék! Ha még rookie lenne, megérteném hogy türelmes vele. Így nem értem meg. Mennyi ideig lehet valaki ennyire rossz? A 60%os pontosságot nem éri el. Több IT-t dob tavaly szezon eleje óta, mint TD-t. ÉS egyre rosszabb az arány! Idén MINDEN meccsen dobott legalább egyet. Ehhez jönnek a tavaly asszem 5 idén már 4 idióta fumbled, és a minden szezonban előforduló elrontott hand off, kezéből kieső labdák, felesleges, csak ellenfélnek jó időkérések (amitől a OC+HC páros haja szokott hullani, tegnap is nyomott egyet) Passzolt yard kevés, yard átlag alacsony. Ha mégis sikerül bármi az vagy garbage time, vagy csodás WR/TE/HB munka. Mindez egy jó futás árnyékában, többnyire működő védelem és ST segítséggel. Egy kiváló OL mögött. Egyedül a védők szoktak mostanság betlizni, de minden második meccsen kiválóak, csak semmi értelme.
De nem baj, mert ha esetleg 6 vagy 8 évig lesz ekkora fos, majd akkor leültetik egy negyeden át. Nekem ez magas. A vak is látja ki a gond. Aki egy meccset néz meg a Chiefstől (BÁRMELYIKET), azonnal ezt mondja, amit te is.

Igazából nem izgulok a meccseken, és nem is zavar, hogy nyert a Ravens. Még a mikéntje sem zavar, belenyúltak a bírók elég keményen, de mindegy. Nekem.
Én azt várom, hogy Cassel takarodjon. Addig itt nem lesz semmi. Hiába pusztulnak meg a többiek. Daboll is hiába rajzol bármit a táblára, semmi értelme. Feláll az ellenfél futás ellen és roham.

Vagy Brady Quinn (nem hiszem) vagy más lesz a megoldás. Most bejött és dobott hármat, az complete lett mind, de ebből semmit nem lehet megállapítani.
Felőlem lehet Stanzi is, vagy jövőre egy fiatal QB, lesz választék drafton. Addig Cassel égjen annyit, hogy kirúgják. Nem szeretném 2013ban a csapatban látni. Míg itt van, teljesen mindegy, hogy végül 6 vagy 2 győzelemmel zárunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát az van srácok, hogy ezt a meccset nem érdemeltük meg... a lent írt bíráskodás sajnos faktor volt nektek, de Cassellt hanyagoljátok... 50 futás volt... azért az nagyon kemény... kösz a kemény meccset, grat.
Ui: Charles a második félidőben már nem remekelt annyira, de basszus az az ember egy beast!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jut eszembe a védelemről. Tamba Hali valamint Justin Houston szereztek 2-2 sacket. Úgy látszik ezzel nem lesz gond, jó páros lesznek. Bárcsak a DL is tudná őket segíteni. Ha azt megoldjuk, jó lesz ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vesztettünk. A Defense remek volt. Simán lefagyasztották a Ravens minden próbálkozását.

Az offenseben Charles kiváló volt, ahogy szokta.
Cassel már az elején letette a névjegyét egy pickkel (idén nem volt olyan meccse ahol ne dobna ostoba IT-t. Ma épp kettőt dobott).
Aztán kulcshelyzetben fumblizta magát.
Aztán lesérült, mert beleállt Ngata rohamába, amiben Jeff Allen a rookie guard sem remekelt.
Remélem Cassel felgyógyul, és átveszi egészségesen a munkakönyvét, majd lelép örökre.

Aztán 9-3 volt oda és szereztünk egy TDt. Elvették mert DexMex illegal coontactja, aminek nem is igazán volt sok köze a playhez, szabálytalannak minősült. Nem volt egy korrekt döntés, de meg lehetett adni.

Aztán szereztünk 9-6nál is egy defense TD-t, amit nem is igazán értem miért vettek el? Egyértelmű fumbli volt, ha a Tdt magát el is fogadom, hogy kiveszik.Vörös zónába kerültünk volna, leginkább ezért. Mert akkor minimum kiegyenlítünk. De mi jöttünk volna, és ez a lényeg, ez a szabály, ha utálnak a bírók ha nem.
Ehelyett Flacco futott egy 3rd&15re sneak-et, majd a végén térdeltek párat, és nyertek.

Én szoktam gratulálni a nyertesnek, de most ez kicsit sem indokolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem tudom h kell-e Pioli beleegyezése ahhoz h RC ültesse Casselt, mindenesetre, ezt leszámítva mind a drafton mind az FA-piacon többnyire jó húzásai voltak Piolinak.empty taxi
Persze, hogy jó húzásai voltak. De a csalódott szurkolókat ez nem hatja meg. Vagy rúgja ki Casselt, vagy azt aki ezt nem képes megetnni két éve. Haleyt is azért rúgták ki, mert a pass offense botrány volt, meg másért is. De ez nem változott meg. Mondom, Crennelt még ezért korai elővenni, valakit meg muszáj. Cassel nem magát engedi a pályára. Mégha én is azt mondom, idiótaság Pioli remek munkáját lehúzni a WCn egy idióta QB miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
nem szokásom bírózni, de ez nem volt szép