NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az a 3 Quinn dobás jó volt, kérdés egy egész meccsen mennyire állná meg a helyét..
Arról lehet tudni valamit mennyire komoly Cassel sérülése? pasztoyb
KANSAS CITY—It’s unclear how long the Kansas City Chiefs will be without starting quarterback Matt Cassel, but it seems unlikely he will be available for next Sunday’s game at Tampa Bay after suffering a concussion in the 9-6 loss to Baltimore.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Az a 3 Quinn dobás jó volt, kérdés egy egész meccsen mennyire állná meg a helyét..
Arról lehet tudni valamit mennyire komoly Cassel sérülése?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó! Bruce
azért a védelmében annyit, hogy mindkettőt (főleg a másodikat) inkább bowe számlájára írnám, persze azért az ember mindig megremeg amikor eldobja a labdát, quinn igaz, hogy csak hármat dobott, de az első hosszú passza bowe-nak nagyon ott volt, azt a passzt csak akkor és úgy lehetett megdobniehh
A második INT-et láttam csak és természetesen az valóban nem az ő hibája volt, sőt lehet, hogy az 1 yardos vonalon csinált fumble is a C hibája volt, de valahogy vonzza a bajt a srác. Ezért is írtam hogy lúzer.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó! Bruce
azért a védelmében annyit, hogy mindkettőt (főleg a másodikat) inkább bowe számlájára írnám, persze azért az ember mindig megremeg amikor eldobja a labdát, quinn igaz, hogy csak hármat dobott, de az első hosszú passza bowe-nak nagyon ott volt, azt a passzt csak akkor és úgy lehetett megdobni
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát én tegnap néztem a meccseteket, nagyon sajnáltam a KC fanokat Cassel miatt. (persze magamat is, mert a fantasyban az ellenfelem a Ravens védelemmel volt...)

Ez az ember egy elbaszott lúzer...sajnos nincs rá jobb szó!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekkora esélye van annak, holgy Héli áthozza Stanzit?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Sok választás már nincs, mint QBt hozni. Több értelemben és így főleg összességében. Mert
1. Ha Cassel marad jövőre korai körös QB nélkül úgy, hogy Quinn van mögötte a padon. És nem lesz a (2013) szezon jó, akkor semmi magyarázata nem marad Pioliéknak. Azt már nem lehet kidumálni. Már úgy tűnik idén sem lehet, de jövőre ha mindenki marad, és a rossz széria is, akkor egész biztos nem.
2. Ha ilyen fos a szezon (márpedig ez a lényeghez tartozik, amiért szidjuk a rendszert), kiváló draftpozíció lesz. olyankor kell irányítót húzni. Jönni fog legalább 4 jó QB, de lehet több is. Első két körre értve akár 6-7 emberrel is számolhatunk.
3. Ki mást draftolsz? Nem sorlom fel, de igazából minden van minőségben. Kell egy csere safety, aki lehet akár kezdő is, de nem muszáj. Kell egy ILB és egy CB ugyanígy "csere is tökéletesen jó" alapon.
Ha sem Powe, sem Poe nem válik be, akkor egy NT, bár sztem azzal várni fognak. Egy DE, ha Dorsey vagy T-Jax repül. Ez sem muszáj, aláírhatnak újra.
És ennyi. Vagyis magyarul SEMMI nem kell. Lehetne persze lecserélni Albertet is király LOTre, de ő is 10 pontból 9, lehetne egy 9.5re kockáztatni rookie kiadásban, nagy rizikóval, sok pénzért, csak mi értelme? És minden poszt ilyen. Ha Bowe elmegy, akkor Baldwin és Breaston, stb. Minden van.
Tehát kit draftolsz, mikor a QB miatt vesztesz évek óta, és mindjárt kirúgnak miatta?
Ráadásul lassan lejár Cassel giga szerződése is. Mindenesetre már senki nem bánná a bent ragadó tételeket sem. Főleg, mert annyira nagy capspace van, alig tudják eladni valakinek, hogy a minimumszabályt betartsák. Ha sikerül.

Nem tudom mivel tudnák megmagyarázni, ha egy mittomén CBt draftolnának első körben az évekig itt maradó Flowers és Routt mögé a padra, aztán szívnánk tovább a passzjátékkal Cassel miatt. Már nincs alternatíva igazából.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... Míg itt van, teljesen mindegy, hogy végül 6 vagy 2 győzelemmel zárunk.ulpianus
És ezt igazán szomorú egy szurkolótól hallani.
Quinn meg egy egy periódusban jó, de amúgy nem véletlenül tart ott, ahol most... azaz sehol.
Egy kicsit kár, hogy Hali, Charles legjobb évei így hullanak el.
Miattuk is remélem, hogy jön már a Qb ide is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Cassel mikor lesérült, a KC fanbase egy része hangot adott örömének. Amire meccs után Eric Winston (ROT) azt nyilatkozta: beteg dolog. Igaza van. Nem is annak örült senki, hanem hogy bármilyen okból, de nem ő játszik. Ugyanis hiába dobott megint két picket, hiába hagyta el a labdát megint, hiába már nem merünk passzolni, mert azonnal elrontja, nem jön le. Ahogy írod rengeteg futás volt (amibe Jamaal bele fog halni, most megmondom. Ahogy LJ esetén is mondtam (416 labdacipelés), ezt egy szezonon át nem bírja senki. Ő is belehalt. És mire fel? A semmire). Eleve úgy kezdtük a meccset, hogy 16 futás és nulla passzkísérlet! Aztán Cassel passzolt, tényleg el is adta.

És mit mondott Crennel meccs után? Nem gondolkoztak rajta, hogy lecseréljék! Ha még rookie lenne, megérteném hogy türelmes vele. Így nem értem meg. Mennyi ideig lehet valaki ennyire rossz? A 60%os pontosságot nem éri el. Több IT-t dob tavaly szezon eleje óta, mint TD-t. ÉS egyre rosszabb az arány! Idén MINDEN meccsen dobott legalább egyet. Ehhez jönnek a tavaly asszem 5 idén már 4 idióta fumbled, és a minden szezonban előforduló elrontott hand off, kezéből kieső labdák, felesleges, csak ellenfélnek jó időkérések (amitől a OC+HC páros haja szokott hullani, tegnap is nyomott egyet) Passzolt yard kevés, yard átlag alacsony. Ha mégis sikerül bármi az vagy garbage time, vagy csodás WR/TE/HB munka. Mindez egy jó futás árnyékában, többnyire működő védelem és ST segítséggel. Egy kiváló OL mögött. Egyedül a védők szoktak mostanság betlizni, de minden második meccsen kiválóak, csak semmi értelme.
De nem baj, mert ha esetleg 6 vagy 8 évig lesz ekkora fos, majd akkor leültetik egy negyeden át. Nekem ez magas. A vak is látja ki a gond. Aki egy meccset néz meg a Chiefstől (BÁRMELYIKET), azonnal ezt mondja, amit te is.

Igazából nem izgulok a meccseken, és nem is zavar, hogy nyert a Ravens. Még a mikéntje sem zavar, belenyúltak a bírók elég keményen, de mindegy. Nekem.
Én azt várom, hogy Cassel takarodjon. Addig itt nem lesz semmi. Hiába pusztulnak meg a többiek. Daboll is hiába rajzol bármit a táblára, semmi értelme. Feláll az ellenfél futás ellen és roham.

Vagy Brady Quinn (nem hiszem) vagy más lesz a megoldás. Most bejött és dobott hármat, az complete lett mind, de ebből semmit nem lehet megállapítani.
Felőlem lehet Stanzi is, vagy jövőre egy fiatal QB, lesz választék drafton. Addig Cassel égjen annyit, hogy kirúgják. Nem szeretném 2013ban a csapatban látni. Míg itt van, teljesen mindegy, hogy végül 6 vagy 2 győzelemmel zárunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát az van srácok, hogy ezt a meccset nem érdemeltük meg... a lent írt bíráskodás sajnos faktor volt nektek, de Cassellt hanyagoljátok... 50 futás volt... azért az nagyon kemény... kösz a kemény meccset, grat.
Ui: Charles a második félidőben már nem remekelt annyira, de basszus az az ember egy beast!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Jut eszembe a védelemről. Tamba Hali valamint Justin Houston szereztek 2-2 sacket. Úgy látszik ezzel nem lesz gond, jó páros lesznek. Bárcsak a DL is tudná őket segíteni. Ha azt megoldjuk, jó lesz ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Vesztettünk. A Defense remek volt. Simán lefagyasztották a Ravens minden próbálkozását.

Az offenseben Charles kiváló volt, ahogy szokta.
Cassel már az elején letette a névjegyét egy pickkel (idén nem volt olyan meccse ahol ne dobna ostoba IT-t. Ma épp kettőt dobott).
Aztán kulcshelyzetben fumblizta magát.
Aztán lesérült, mert beleállt Ngata rohamába, amiben Jeff Allen a rookie guard sem remekelt.
Remélem Cassel felgyógyul, és átveszi egészségesen a munkakönyvét, majd lelép örökre.

Aztán 9-3 volt oda és szereztünk egy TDt. Elvették mert DexMex illegal coontactja, aminek nem is igazán volt sok köze a playhez, szabálytalannak minősült. Nem volt egy korrekt döntés, de meg lehetett adni.

Aztán szereztünk 9-6nál is egy defense TD-t, amit nem is igazán értem miért vettek el? Egyértelmű fumbli volt, ha a Tdt magát el is fogadom, hogy kiveszik.Vörös zónába kerültünk volna, leginkább ezért. Mert akkor minimum kiegyenlítünk. De mi jöttünk volna, és ez a lényeg, ez a szabály, ha utálnak a bírók ha nem.
Ehelyett Flacco futott egy 3rd&15re sneak-et, majd a végén térdeltek párat, és nyertek.

Én szoktam gratulálni a nyertesnek, de most ez kicsit sem indokolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem tudom h kell-e Pioli beleegyezése ahhoz h RC ültesse Casselt, mindenesetre, ezt leszámítva mind a drafton mind az FA-piacon többnyire jó húzásai voltak Piolinak.empty taxi
Persze, hogy jó húzásai voltak. De a csalódott szurkolókat ez nem hatja meg. Vagy rúgja ki Casselt, vagy azt aki ezt nem képes megetnni két éve. Haleyt is azért rúgták ki, mert a pass offense botrány volt, meg másért is. De ez nem változott meg. Mondom, Crennelt még ezért korai elővenni, valakit meg muszáj. Cassel nem magát engedi a pályára. Mégha én is azt mondom, idiótaság Pioli remek munkáját lehúzni a WCn egy idióta QB miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nem szokásom bírózni, de ez nem volt szép
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.empty taxi
Pedig oda van írva az ok. Casselt továbra sem ültetik padra, miközben idén nem volt meccse ahol jó lett volna, vagy legalább ne dobott volna egy/több IT-t. Most vagy vak Pioli, vagy ragaszkodik Casselhez, vagy mindkettő. Ezért őt hibáztatják. Crennel korai lenne gondolom Casselért elővenni.ulpianus
Nem tudom h kell-e Pioli beleegyezése ahhoz h RC ültesse Casselt, mindenesetre, ezt leszámítva mind a drafton mind az FA-piacon többnyire jó húzásai voltak Piolinak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.empty taxi
Pedig oda van írva az ok. Casselt továbra sem ültetik padra, miközben idén nem volt meccse ahol jó lett volna, vagy legalább ne dobott volna egy/több IT-t. Most vagy vak Pioli, vagy ragaszkodik Casselhez, vagy mindkettő. Ezért őt hibáztatják. Crennel korai lenne gondolom Casselért elővenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Kint úgy tűnik nem csak Casselből, hanem Pioliból is kezd elege lenni a tömegnek:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/fire-pioli-bench-cassel-banner-fly-over-arrowhead-212452053--nfl.html
Utóbbit mondjuk én nem értem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Bryan Mattison (center) ki lett dobva. Helyette Neiko Thorpe (DB) került a csapatba.
Még ma meglátjuk, hogy center poszton Hochstein vagy Lilja kezd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
egy szerethető..., ő Matyi a jófijú

bár szerintem Pioli inkább őt akarta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értettem elsőre is, és egyet is értek vele. Nem ellenérvként írtam, csak a hozzászólásodból kiemelt részt bővítettem ki - a Te korábbi szavaiddal😀. Túllépett azon a határon, ahol az ő lelke latba eshetne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Én igazából nem is céloztam, hanem konkrétan kimondtam, Casselt le kell váltani. Az igaz (most is), még régebben mondtam, hogy Cassel amilyen kis lelkis, egyszer leváltod, és soha többet nem lesz magabiztos. Itt most ő maga egyáltalán nem számít mit érez. Itt egy komplett franchise-ról (sportszakmai sikerek, gazdasági szempontok egyaránt) és annak szurkolóiról, szimpatizánsairól van szó. Tehát 60 millió $ (Matt szerződése) ide, lelki nyugi oda, ezek nem nyomnak a latba messze ennyit. A teljes gondolat egyébiránt így festett:

"Nem lehet egy ember lelki nyugalma vagy megértése miatt tönkretenni 50 másik játékos legjobb éveit, az edzőket, a szurkolókat, a szimpatizánsokat félresöpörni, mert szegény Matty boy hátha netalántán visszatér az átlagos teljesítményhez. Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el. A többiekkel szemben ez nem korrekt. Mennie kell."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el.ulpianus
Cassel kezdő QB egy NFL csapatnál, erre rengetegen vágynak, neki sikerült; bár elcseszte, azért nem kell sírva fakadnia senkinek emiatt.ender1112
ulpi szerintem arra célzott, hogy ha Cassel-t egyszer leültetitek a padra, akkor rá már soha többet nem számíthattok, mert totálisan össze fog omlani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el.ulpianus
Cassel kezdő QB egy NFL csapatnál, erre rengetegen vágynak, neki sikerült; bár elcseszte, azért nem kell sírva fakadnia senkinek emiatt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Larry Johnsonnak meggyűlt a baja a törvénnyel. Hozzáteszem, őt sosem az eszéért szerettük, vagy a Buddhát megszégyenítő lelki nyugalma miatt. LJ saját bevallása szerint a pályán is idegből játszott, összeszorított fogvédővel, dühből tört át a védőkön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nekem erről is van saját véleményem természetesen. 😀
Én úgy látom, hogy Cassel mikor idekerült sem érte meg (én legalábbis eléggé kiakadtam az árán). Még nem ő volt a legrosszabb QB a ligában. Nem is volt nagy ígéret, de értem mire alapoztak Pioliék.
2009-ben nem volt nagy szám, de fejlődgetett.
2010ben számomra meglepőn Pro Bowlra választották, az volt karrierje csúcsa. Akkor is annyit tudott, hogy a csapat által földön/védelemben megnyert meccseket nem bukta el. Vigyázott a labdára, hozta az átlag pontosságot (60%+), befejezte a megnyert meccseket megbízhatóan. Azonban amikor igazán kellet volna neki valami pluszt hozzátenni, rendre csődöt mondott.
Aztán rájátszásban akkorát égett, mint állat (20as QB rating). Én ott tettem le róla, hogy valaha is elég jó lesz. 2011ben a csapatnak sem úgy ment. Casselnek többet kellett volna mutatni a megnyert meccsek befejezésénél, amire képtelen volt továbbra is. Egyre rosszabb lett. Majd megsérült, jött Palko és Orton. Ezzel mentette meg az állását Cassel szvsz. Ha végigjátssza a szezont, lehet kirúgják.
2012ben visszatért (Palko után ő is jó opciónak tűnt), és még a tavalyihoz képest is botrányos amit művel. Ez már valóban a liga legrosszabb teljesítménye, vagy ahhoz igen közeli. Bár aki eddig is követte a pályafutását, egyáltalán nem lepődik meg, hogy amint neki kellene valamit nyújtani, összeomlik.

Azonban úgy nem igaz ez, hogy mindig is ennyire rossz lett volna. Csak sosem volt elég jó. Mostanra lett katasztrófa. Ilyen pocsék nem volt sem tavaly sem előtte. Sztem nyilvánvaló, hogy kár várni fejlődésre nála. Csődöt mondott, szétesett, le kell váltani. Ez a folyamat visszafordíthatatlan. Nem lehet egy ember lelki nyugalma vagy megértése miatt tönkretenni 50 másik játékos legjobb éveit, az edzőket, a szurkolókat, a szimpatizánsokat félresöpörni, mert szegény Matty boy hátha netalántán visszatér az átlagos teljesítményhez. Vagy épp a kis lelkivilága mit visel/nem visel el. A többiekkel szemben ez nem korrekt. Mennie kell. De a mostani teljesítménye sztem akkor is bőven alatta van még a tőle megszokottnak is.


Állat vagyok, ami enni kér...