Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Azt nem értem, hogy Stanzi miért nem játszhat? Vagy miért nem blitzelünk gyakorlatilag egyszer sem? Justin Houston is zónázik végig. Halinak volt egy sackje, sok holdinga volt rajta (nem fújták be), és ennyi.
Pedig pont nincs emberünk hogy türelmesen zónázzunk. Routt sérült, Travis Danielsről nyaltuk a yardokat sorban, meg egy TD-t.
Berry eddig is jó volt, a sok őt fikázó végre láthatta. Nem értem miért kellett őt elővenni, nem az ő hibája, hogy a CBk összeszerencsétlenkednek minden meccsen big playeket sorban, Flowers kivételével.

Legrosszabb hír, hogy Jamaal, Albert (OT), Jeff Allen (G) és Dorsey (DE) is megsérült. Dorseyt is mindig előveszik, hogy nem elég jó. De amint nincs a pályán, nyaljuk a futást a gyenge oldalon. Évek óta mondom ezt is, mégis ő a hibás sokak szemében, pedig a liga egyik legjobbja e-téren a posztján.

Stephensont (OT) először láttuk játszani huzamosabban. Sokat kell neki még fejlődni. STben egy ostoba büntetése is volt ráadásul.
Hochstein állt be Allen helyett, nem egy nagy szám, át is jöttek rajta párszor. De még ennyi sérült mellett is elfogadható volt a pass protection, de a futások nem mentek. Bár mindenki tudja, hogy a passz ellen nem is kell védekezni. Ez befolyásolja a dolgot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Még sosem voltunk 1/1es csapat drafton. Haladunk felé. Figyeljétek meg, lassan fel fogják ezt is kapni, amint leesik a megfelelő embereknek. Vagy beírom A. Pride-ra, hogy leessen.

Ez esetben már tényleg nem lesz kifogás a QB draft ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Brandon Siler (ILB) Crennel szerint full backként is pályára küldhető. Lehet ma látjuk is, ami azért érdekes, mert pont a Chargersből igazolt át.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Chiefs are first team not to hold a lead during a game in first 7 games since 1929 Buffalo Bisons, via Elias. Bisons folded after 1929.empty taxi
Engem már ezért lebasztak, hogy ezt mondogattam. Pedig nem akármilyen "eredmény".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Chiefs are first team not to hold a lead during a game in first 7 games since 1929 Buffalo Bisons, via Elias. Bisons folded after 1929.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A sérültek közé került (kérdéses státuszba) S. Routt is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Ha már szóba került Jamaal korlátozott szerepe a meccsen, itt van róla Daboll verziója:
 www.kansascity.com/2012/10/30/3893030/daboll-defends-how-chiefs-used.html
Black_Adder
Hát nem tudom...a DHB TDig szoros volt a meccs, addig egy top futó csapat szar QBval nem engedhetné el a futójátékot sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ha már szóba került Jamaal korlátozott szerepe a meccsen, itt van róla Daboll verziója:
 www.kansascity.com/2012/10/30/3893030/daboll-defends-how-chiefs-used.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
tavaly is aktív volt egyszer legalább. Palko mögött a Steelers ellen.Höri
Palko mögött senkinek nem lett volna esélye pályára lépni. 😊 Igazából fejből írtam. Elnézést, akit félrevezettem!

Lényeg, a szezont úgy kezdtük, három QB közül meg kell találni, ki lesz rosteren 2013ban. Cassel valószínű nem. Ehhez képest Stanzi továbbra sincs sehol. Ők Quinnel eleve a back up posztra pályáztak alapból. Esetleg, ha nagyon jók, akkor többre. Quinnt kezdetik elsőnek, oké. Neki lejár a szerződése szezon végén. Stanzinek 2014 végén, jobban ráér. De azért Ricky is itt van a padon másfél szezon távolságnyit. Most legalább aktív lesz, javultak az esélyei lényegesen.

Nincs mire várni.
A szezonnak úgyis mindegy. Amennyiben minden hátralévő meccsünket nyernénk, lehetne 10-6, ami reális rájátszás esély. Azonban ezt ki hiszi?
Másrészt a QB poszt siralomház, nincs ok pályán tartani Casselt a csapat/szezon érdekében, ha lenne még "szezon" sem.
Sztem tökéletes alkalom kideríteni, hogy kit érdemes megtartani hosszútávon. Végül a szurkolók megint el fognak kezdeni Stanzit kántálni, amint Cassel rémült szemmel időt kér feleslegesen, picket dob, vagy elejti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tavaly is aktív volt egyszer legalább. Palko mögött a Steelers ellen.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Cassel fog kezdeni a Chargers ellen.Stez
Igen, és Stanzi lesz mögötte a csere. Már írtam ezt ma, de legyen megint. Hátha így nem veszik el.
Utóbbi azért érdesebb, mert eddig Stanzi be sem állhatott, mivel nem is volt aktív. (Ettől még beállhat egész pontosan, csak utána más QB nem, ami túl nagy kockázat, vészesetben tennék meg.) Egyszer volt aktív, de az Quinn első éles meccse volt, nem szokás lecserélni ilyenkor senkit. Hacsak nem borzasztó, de nem volt az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Igen, Hillis sérült volt, meg más stílus, oké de engem az 5 próbálkozás "borzaszt" el. Ebből az 5 carry-ből leszűrték hogy ez ma nem fog menni? Én azt hittem hogy nagyobb a respektje neki.Fredo
Igazából ezt te szűrted le, nem ők. Ezt magyaráztam előbb is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
lesz az 6-6 is 😊

vagy sok sok meglepetésként Stanzi 100feletti QB raatinggel

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott nagy null-null lesz az a meccs.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassel fog kezdeni a Chargers ellen.

több mint 11 éve
Fredo 205
Igen, Hillis sérült volt, meg más stílus, oké de engem az 5 próbálkozás "borzaszt" el. Ebből az 5 carry-ből leszűrték hogy ez ma nem fog menni? Én azt hittem hogy nagyobb a respektje neki.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A "nem megy neki" az túlzás. Jelenleg ~600 yardnál jár 5.0 átlaggal. Ami kiváló. A meccsen meg csak peche volt, és túl kicsi a mintavétel. Ettől még elit futó maradt. Crennel sem tudta megmondani meccs után, miért nem futott többet. Sztem a 30 futás is baromság, DMC a meccsen annyit futott, értelme semmi nem volt. Én nem szeretnék több ilyet Jamaaltól látni, az biztos. 15-20 az tökéletes.

A "Hillis megpróbálja taktika".
Egyrészt Hillis sérült volt, ezért nem játszott előző meccseken. Nem taktikai okból. Most nem volt sérült.
Másrészt Hillis és Jamaal két ellentétes pólus stílusban. Nem egymástól veszik el a futásokat, más helyzetben, máskor, mást futnak.
Harmadrészt Hillis sem futott többet a hétvégi meccsen. 4-et, míg Jamaal 5öt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Fredo 205
Sziasztok! Jamaal Charles fantasy "tulajdonosként" idén jobban követem a Kansas szezonját. Sajnos elég tragikus, és nem nagyon látszik a fény az alagút végén...
Ulpi vagy valaki meg tudná mondani, hogy J.C. esetében mi volt ez a hétvégi limitált szereplés? Két hete a Baltimore ellen 31 carry, most 5(!). Ezután nehezen bízik az ember abban, hogy több labdát kaphat... Máshol azért egy kezdő futó 10-15-20 labdát azért kapni szokott egy meccsen. Ez gameplan része vagy ha nem megy neki majd Hillis megpróbálja taktika?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Devon Wylie (WR) teljes edzést végzett. Lehet látni fogjuk pályán.
Dorsey (DT) és Maneri (TE) továbbra is limitáltan edzettek.
Nem edzett Eachus (RB) mellett Brady Quinn sem. Ha továbbra sem edz, akkor Cassel fog kezdeni, és Stanzi lesz mögötte. Egyszer volt sztem eddig összesen aktív Ricky Stanzi, Cassel sérülése utáni héten, Quinn mögött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Első három lépésem:

1. Cassel kispad. Elcserélni lehetetlen ilyen szerződéssel most és később is. Ő a csere, ha minden szakad. Quinn még egy meccset kapna, és amíg nem dob 3 picket le nem hozom. Ezt meg is mondom neki. Mindenképp Stanzit kezdetném legalább 3 meccsen szintén. Ha mindkettő rossz, akkor szerzek egy újabb olcsó QBt. Rosszabb már nem lehet. A jegyek fogynak, amíg új QB jön, látják hogy próbálkozom, és tudom hol a gond.

2. Ha HC volnék, felvenném Crennelt DCnek.

3. Casselt kirúgnám mégiscsak. Egyszer engem is locsolhatna a nép pezsgővel.ulpianus
Az 1. és a 3. pont így együtt zseniális!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Crennel állítja, ha Quinn agyrázkódása helyrejön, akkor csütörtökön ő a kezdő. (Casselnek is agyrázkódása volt, nálunk már csak ilyen lököttek a QBk.)
Ha nem jön helyre, arra nem mondott semmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Ulpi!
Számomra felfoghatatlan, hogy miként tűröd ilyen nyugodtan a vereségeket. Tudom nem ez az életben a legfontosabb, de annak aki ennyire szereti a csapatát annak nem könnyű az ilyen időszak. Le a kalappal előtted, mi a recepted?

Amúgy ha holnaptól Te lennél a HC akkor mi volna az első 3 lépésed?Bazzani
Nem vagyunk egyformák. Neked félig üres a pohár, nekem félig tele. (Bár ez a pohár csak nyomokban tartalmaz nedvességet.)

Első három lépésem:

1. Cassel kispad. Elcserélni lehetetlen ilyen szerződéssel most és később is. Ő a csere, ha minden szakad. Quinn még egy meccset kapna, és amíg nem dob 3 picket le nem hozom. Ezt meg is mondom neki. Mindenképp Stanzit kezdetném legalább 3 meccsen szintén. Ha mindkettő rossz, akkor szerzek egy újabb olcsó QBt. Rosszabb már nem lehet. A jegyek fogynak, amíg új QB jön, látják hogy próbálkozom, és tudom hol a gond.

2. Ha HC volnék, felvenném Crennelt DCnek.

3. Casselt kirúgnám mégiscsak. Egyszer engem is locsolhatna a nép pezsgővel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ulpi!
Számomra felfoghatatlan, hogy miként tűröd ilyen nyugodtan a vereségeket. Tudom nem ez az életben a legfontosabb, de annak aki ennyire szereti a csapatát annak nem könnyű az ilyen időszak. Le a kalappal előtted, mi a recepted?

Amúgy ha holnaptól Te lennél a HC akkor mi volna az első 3 lépésed?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
ulpi: mennyi esély van h elboltoljátok Bowe-t a trade deadline előtt?Beki
Igen. Vagy 23.567%, de egész pontosan!

Értsd:nem tudom. Talán akkor már lenne konkrét hír, hogy mondjuk Tebowért meg két második körért megy B-o-w-e a J-E-T-S be. Egyelőre találgatások vannak, azon alapulva, hogy Bowe pénzt akar keresni. Ezért nem írt alá nyáron sem, sok újdonság nincs ebben. De hírnek lenni kell, gyártanak.
Én akkor szoktam foglalkozni ezekkel, amikor bármi kézzelfoghatót mond egy megfelelő pozícióban ülő ember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ulpi: mennyi esély van h elboltoljátok Bowe-t a trade deadline előtt?