Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Crennel azt mondta, hiába épült fel Quinn, akkor sem ő kezd. Mivel szte csak annyira van jól, hogy eddzen egyelőre. Csere lesz.

Leigazoltuk DeMarco Cosby Tight Endet. Aki Green Bayben volt a szezon előtt, de nem vált be. Helyi srác, a Central Missourira járt. Jelenleg a Practice Squadban váltja meg a világot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ráfér a csapatra tényleg.
borzasztó,hogy novemberben top3pickről kell gondolkodni... bár lassan az eaglesnél is ez lesz a téma

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hát igen ami zavaró a hatalmas fizu átlagos teljesítmény... de értem a lényeget szóval nem draftol első körben főleg olyan elől ahol ti lesztek CB-t az FO.Janek

Van egy fizetési minimuma (írtam=4 millió$). Van cap hit (11 millió$), ami az őt leigazoló csapatot nem érdekli.

Például mi kirúgtuk volt társát S. Routtot, így szabadon tárgyalhat bárkivel. Ide úgy jött, hogy A Raiders adott neki 10 millió$ fölött (tizenvalamennyit) ebből 5 millió dead money ragadt be Oklandben.
Itt aláírt 4.2 minimummal illetve 6 millió$ cap hittel távozott. Aláírt 3 évre, első évben (idén) kivágták szezon közben. Így butka a 3 évest. A minimumot megkapja és az aláírási pénzt megtarthatja.

Tehát értem az átlagos teljesítmény és magas fizu dolgot. De ezért rúgják ki, és nem elcserélik. Mert utóbbi esetben maradna a szerződése. Amit nemcsak a Phillynek, de valószínű másnak sem ér meg Aso teljesítménye. (így is 11 millió$ cap hit marad utána).

Továbbra is csak mint egy lehetőséget írom őt arra, miszerint Pioli valóban nem fog Top3ban CBt draftolni. Szinte kizárt. Inkább hoz egy FA CBt. Vagy második körben draftol egyet.
Erre írtam, ha nem QB lesz, akkor DT. Megint megtolják Crennel védőfalát, "mukodj" alapon. De QB lesz úgyis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hát igen ami zavaró a hatalmas fizu átlagos teljesítmény... de értem a lényeget szóval nem draftol első körben főleg olyan elől ahol ti lesztek CB-t az FO.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ulpi te látsz fantáziát Asoban?
Játszott már 2-3 féle rendszerben mindenhol max egy erős átlagot produkált az elit fizujával...nálam ez a fő gond vele.Janek
Láttam Asot elég sokat. Az egész csoportot nézem folyamatosan lassan 10 éve.
Aso kiváló corner. Nem tudom miért nem megy neki a sasoknál, de ott másoknak sem megy.

A KC D# játék az ő játéka lehetne. Képes egyedül játszani segítség nélkül, rtika intelligens játékos (legfőbb erénye). Főleg amíg vonal mellett maradnak. Itt ez szinte garantált (vagyis különben jön az FS segítség). De ott ő van és a WR. Akárki is az, akármi a játék, meg kell oldja. Amiben sztem kicsit mindig is túlértékelt volt, az a futás elleni védekezése. Abban se rossz, de messze nem akkora király, mint a Raiders korszakban harsogták róla. Én mindig azt láttam, hogy mások munkáját végzi el, ezzel javulnak a statok. De egy jobb csapatban elvégzik a többiek. Ha csak azt nézem, amikor kívül neki kell verni a WR run blockot egy az egyben, akkor már csak átlagos (nem rossz). És túl sok tacklet elront. Phillyben is néztem őt.

Nehéz megítélni, amennyiben Crennel+Pioli ajánlatot tesz, sem biztos, hogy érdekli. Azonban az ő értéke erősen csökkent, mióta zöld mezt húzott. KCbe nem őt akarom, csak azt mondom, ha Piolinak tetszik valaki, pénz van rá. Ő sokkal inkább így oldja meg a CB kérdést, minthogy ellőne egy első kört CBre.

A fizuját pedig nem kell áthozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ulpi te látsz fantáziát Asoban?
Játszott már 2-3 féle rendszerben mindenhol max egy erős átlagot produkált az elit fizujával...nálam ez a fő gond vele.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Amennyiben le tudunk mozogni TOP5 alá, ott már lehetne CB is akár. Top5ön belül elég ritkán van corner, 1/1+1/2 sztem soha nem volt.ulpianus

Retired cornerback Shawn Springs was the highest drafted cornerback in the modern era at No. 3 overall by Seattle in 1997.
jjncaa
Köszönöm!

Akkor jól mondtam. Arra emlékeztem, hogy Woodson a Raidersbe 1/4en került. És hogy Top 5-6-7 mostanság megint divatba jött. (Elég jók is a srácok szó se róla.) Akkor tényszerűen állíthatom, hogy nem volt 1/1+1/2ben CB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Amennyiben le tudunk mozogni TOP5 alá, ott már lehetne CB is akár. Top5ön belül elég ritkán van corner, 1/1+1/2 sztem soha nem volt.ulpianus

Retired cornerback Shawn Springs was the highest drafted cornerback in the modern era at No. 3 overall by Seattle in 1997.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Sapka!

Érdekes lenne, ha nem QBt húznánk elsőre. 1/1 esetén ez kizárt. És mi ott leszünk vagy legalábbis max TOP3ban, ahogy a dolgok állnak. A Jax van még egy győzelmmel rajtunk kívül, és a Panthers+Browns áll kettővel, ha nem tévedek.
Én azt mondom nem lesz olyan CB, aki azonnal képes megoldani a gondjainkat. Ide komplett CB kell, minden rá hárul. Carr is tanulta évekig. Flowers is, aki csak méretei miatt nem lett első körös.

Első körben ha nem QB, akkor sztem megint DL lesz. Johnathan Hankins vagy Lotulelei aki jelenleg szóba jöhetnek. Dorsey helyére.
Amenniyben le tudunk mozogni TOP5 alá, ott már lehetne CB is akár. Top5ön belül elég ritkán van corner, 1/1+1/2 sztem soha nem volt.
OL szokás még 1/1re. De az OL erős (legfrissebb PFF ranglista szerint negyedik a ligában. Pedig a Centerünk IRen van, Lilja váltotta aki guard. Őt pedig egy rookie, bár ő nem rossz rookie, az tény.)
Pass rusher még szokás esetleg, de az sem kell. Houston lassan jobb, mint Hali. Lehet röhögni, de ezt mondtam Haliról, mikor itt volt Jared Allen. Houston kiba' tehetséges.

Vissza a CB kérdéshez. Asot elengedheti az Eagles, friss hír. Ebben a rendszerben jó lehetne. És 4 millió az alapfizetése (fullosan 15 lenne nekik), ami a Phillynek sok. KCben elfogadható. Ezt inkább el tudom képzelni Pioliról. És mögé húz egy újabb harmadik körös CBt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Tehát ide nem egy hosszasan gondolkodó QB kell, mint Cassel. Ki fut itt hosszú-mély utakat ehhez? Senki, mert McCluster meg nem WR.
Azonban itt van ey rakat srác, akiknek lehet tömni a gyors labdákat, elkapják egy védővel a hátukon is. Csak senki nem képes időben dobni. Quinnek mit is írt sapka (és én) első itteni meccse után? Sokat gondolkozik. Na sztem erről ennyit, hogy be fog-e válni.ulpianus
Persze, Quinn biztosan nem lesz jobb!
na de ez pont azaz időszak, amikor megvan valami/bármi infó és lehet rá kabátot szőni😀
Belekezdek. Szóval itt van a Stanzi téma, akit jegelnek, egyértelműen jegelnek, miért jegelik?, nem tartják elég alkalmasnak, vaagy elég alkalmasnak tartják, de úgy gondolják (~Rodgers), hogy még tudnának a csapaton faragni (most adja magát a DB premier pick, szerintem), top5-ben húznak erre a prémium posztra, vagy akár elengedhetik Bowet is és odakerül a top5ös pick, és máshogy oldják ezt meg. De ehhez az kellene, hogy kitartsanak a legmagasabb körök a csapat vezetése mellett. Úgy gondolom Piolit megtartják 1/1 esetén is, de Crennelt megtartja e Pioli az inkább kérdés, inkább maradjunk abban, vannak/lesznek nála jobb HC jelöltek. De ceteris paribus, ha mégis eljutnak az 1/1 közelébe (ezt nem hiszem), akkor ki lenne a kerethez alkalmas QB, mert itt megvan az a mag, amelyhez igazíthatnak egy játékost, mert eddig ezzel próbálkoztak. Vagy inkább a franchise játékosokat 'korlátozzák'? Azt fogják mondani a minimum 6-os átlaggal futó Charlesnek, hogy 15-20 carry és kész?. Azt mondják a 'power'elkapóknak, hogy WCO alapok Barkleyval?, vagy pro-spread Smith-szel?(más kávéház, de a hozott skins elkapók kissé szenvednek ezzel)
Csak mert ez nekem nem lenne elég logikus, de ha hozzáigazítanak valakit, akkor már nem premier QB pickről beszélünk, első kör vége-második eleje (2/3 whatever). De ő mitől lenne bárminél jobb az első évében, vagy a másodikban? (nem véletlen második vonalas...), egy évvel öregebb mag, új 'újjáépítési időzítés'. Szóval visszatérve az elejére, sokkal nagyobb kockázat van egy újoncban, mint egy évek óta a csapattal dolgozó irányítóban. Vagy akkor mégsem jegelik Stanzit? Vagy mégis jegelik?😮

bocs a zagyvaságért, azt hiszem ennek most nincs értelme😊, volt egy kis feszültség bennem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezt akkor külön leírom, miért...ulpianus
Az ilyen logikusan levezetett érvelések jelen pillanatban csak még jobban felidegesítenek 😀
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Egy esetet tudok még elképzelni. Pioli csúnyán beleesett Genoba/Barkleyba és nagyon akarja az 1/1-et, ezért gyengíti Cassell-lel/Quinn-nel a Chiefst 😊empty taxi
Hát ez legalább egy érthető ok lenne; mert akkor legalább they have a plan 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egy esetet tudok még elképzelni. Pioli csúnyán beleesett Genoba/Barkleyba és nagyon akarja az 1/1-et, ezért gyengíti Cassell-lel/Quinn-nel a Chiefst 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ez a turnover=pad szabály marhaság. Casselt többé nem szabad játszatni, akármit is csinál; Quinn-nel még próbálkozhat, bár valszeg felesleges az is; Stanziról kellene meg tudni, hogy érdemes e megtartani.ender1112
Egyetértek. Egyrészt ebben a szezonban ez az egyetlen értelmes lehetőségünk, hogy nyerjünk. Minden meccsen a saját irányítónk győz le minket. Ehhez képest akármi jó opció.

Van hosszabb távú szempont is. Ez a szezon kuka. Oké, Casselt kirúgják. Oké, jön mittomén Geno Genius Smith. És ki lesz mögötte? Stanzi? Pályára sem lépett. Ezért erőltetik többek közt Quinnt. Ennek is ki kell derülnie, és ő mindenképp tapasztaltabb, ha már back up Qbt keresnek.
Én pont ugyanezért mondogatom, hogy kettejük közt (Quinn-Stanzi) versenynek kellene lenni. Ami esetén az is kiderülhet, hogy Stanzi jobb is, mint csere. Mivel a rendszer a képességeinek van kitalálva.
-----------------------------------------


Ezt akkor külön leírom, miért. Bowe egy klasszikus Power WR (sztem ebben legjobb a ligában), aki akkor a legjobb, ha nehéz és gyors labdák jönnek, egy védő a hátán, küzdeni kell. De nem jó mélységi célpont.
Baldwin gyorsabb, de ő is pont abban fantasztikus, ha fel kell ugrani az égbe és izomból el kell halászni a védő feje fölött a lasztit. Nem jó mélységi célpont alapértelmezésben.
Breaston még gyorsabb és McCluster mindenkinél gyosrabb, de ők is mindketten imádják a fizikális játékot.
Ahogy Moeaki és Boss szintén nme véletlen kiváló blokkolók. Hanem mert erősek, de elég jól kapna el ráadásként (Moeaki extra jól ehhez képest). Jamaal még így is előzi sokukat elkapott yardban minden évben. Ő csak azért nem scat back, mert elég jó all down back. Elkapni sok HB tud, de ilyen jól kevesen. (Azért vannak.)

Tehát ide nem egy hosszasan gondolkodó QB kell, mint Cassel. Ki fut itt hosszú-mély utakat ehhez? Senki, mert McCluster meg nem WR.
Azonban itt van ey rakat srác, akiknek lehet tömni a gyors labdákat, elkapják egy védővel a hátukon is. Cska senki nem képes időben dobni. Quinnek mit is írt sapka (és én) első itteni meccse után? Sokat gondolkozik. Na sztem erről ennyit, hogy be fog-e válni.
És tudjátok mik Ricky Stanzi legfőbb erényei? Gyorsan dönt, bátran dob. Ha baj van nem esik kétségbe (nyomás alatt néha igen, de az eredmény lehet bármi, lehet 3 pickje aznap, tolja a passzokat mint egy gép, meg sem reccen). Az ilyen passzok kockázatosak, de és néha ez pickhez vagy incomplete sorozathoz vezet. Olyan ember kell, akit ez nem riaszt meg. Aki továbbmegy, bármi van. Mint Ricky Stanzi. Höri írta régebben (a blogján asszem), hogy Stanzi dobott egy meccsen 5 IT-t és aztán nyert. Én láttam azt a meccset, nehéz elfelejteni.
Én MINDEZÉRT tartom őt a Chiefsbe illő irányítónak. ÉS nam ezért mert akkora nagy tálentum önmagában rendszertől függetlenül. Tudom ,hogy a karja nem elég erős. De láttam a mély passzait, pontosak és jól vannak időzítve. Igaz magasak, de az nem számítana ,ha nem alapjáték ,csak ritkán menne. Főleg ha Jamaal run heavy-je (esetleg és ráadásként az ő gyorsabb no huddle alapú rövidebb, agresszív modern passzjátéka) lenne az alap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a turnover=pad szabály marhaság. Casselt többé nem szabad játszatni, akármit is csinál; Quinn-nel még próbálkozhat, bár valszeg felesleges az is; Stanziról kellene meg tudni, hogy érdemes e megtartani.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Quinn nincs könnyű helyzetben. Első meccsén nem az ő hibája volt az első pickje. Aztán persze igen, de akkor már óriási nyomás volt rajta. Például mert évek óta nem játszott, vagy mert így állunk, vagy mert ez az utolsó esélye. Aztán megsérült, duplán látott szinte. Erről írtam nemrég.
Staniznél is az van, ha nem kap csak egy vagy két meccset, akkor nehéz lesz hiba nélkül lehozni. ÉN remélem, hogy áll Crennel kijelentése továbbra is. Turn over=pad. De ez Stanzire is nagy nyomás rak, ha tényleg beáll.

Pioli szereti Stanzit, talán egy idő után rá fog szólni Crennelre. Most azt várom, ez a rossz teljesítmény és pick mit hoz ki a dolgok állásából? Elvileg ettől is padozhat Cassel, bár azt csak Quinn miatt lépik meg sztem, Stanzi miatt nem.
Akárhogy is, egyren nehezebb és nehezebb Cassel mellett érvelni nekik is, és tudták a szezon előtt is ezt, (ezért akarták RG3at, Luckot és Peytont, de mást sztem igazán nem) most ne tudnák? Pontosan tudják. De ha Stanzit tönkreteszik, az semmin nem segít. Csak ez már egyre kevésbé magyarázat, és egyre kevésbé elfogadható, ahogy a szezon száguld a lomtárba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a Crennel is egy idióta...Nem mondom, hogy Stanzi jobb lenne, de rosszabb sem. Bazzani
Crennel tényleg kezdi kiérdemelni az idióta jelzőt, amiért ilyen szerencsétlen QB-k mellett nem próbálja ki Stanzit. A szezon elment, nincs mire várni többé.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megérjük még, hogy Stanzi 0 játékperccel visszavonul. Legalább a szobra megmarad.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Crennel is egy idióta. Ő nem szeret nyerni? Mert amíg ez a fakezű van a pályán addig ez a csapat nem fog, Quinn detto. Nem mondom, hogy Stanzi jobb lenne, de rosszabb sem. Esküszöm, hogy a mi csereirányítónk Hill kategóriákkal jobb mint Cassel. Ha én lennék a következő draft legjobb irányítója akkor imádkoznék, hogy a Chiefs legyen az 1/1. Ilyen komplett csapat kevésszer szerepel ilyen szarul.
Ha belegondolok, hogy Stafford milyen csapatba került anno...

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hát nehezen tudom eldönteni, hogy a bíróktól vagy Casseltől kaptam jobban hányingert. Ez a csapat tényleg csak egy irányítónyira van a PO csapattól.Bazzani
Így van, amint lesz irányító, máris felzárkózunk a Denver mögé, akik lehet kétszer egymás után lesznek PO csapat! 😊

Azt mondta Brady Quinn a témában, hogy vasárnap már a dokik szerint rendben lesz.
Úgyhogy semmi ok aggodalomra, észre nem vesszük a különbséget, ha Casselt lehozzák. Ő is bármikor dob annyi picket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nehezen tudom eldönteni, hogy a bíróktól vagy Casseltől kaptam jobban hányingert. Ez a csapat tényleg csak egy irányítónyira van a PO csapattól.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jut eszembe, senki nem írta be, pedig most először a szezonban VEZETTÜNK a meccsen! Azért ez már igazán fantasztikus dolog! 😀ulpianus
Én beírtam a meccsen, amikor vezettünk 😉
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Akkor mindkét meccsen ugyanannyit számított a bíráskodás, oké. Ezen nem fogunk összeveszni.

Beszéljünk Casselen kívül azokról, akik megérdemlik.
Poe nagyszerűen játszott. Egyre nehezebb tartani. Passz ellen is meglepően gyorsan tolt előre, még a végén lesz belőle valami.
Justin Houston továbbra is kiváló, amikor nem zónáztatják hátul. Még úgy is odaért Benre siettetni, hogy zónában állva ismerte fel, senki más nem fogja zavarni Bent, és kell a nyomás. 1 sack 1 FF a fő mutatói.
Jalil Brown nickelben végre mutatott értelmes dolgokat. Ettől még nem lett jó, de ez is valami.
Jamaal megint úgy futott koppra 100 yardot 4.3as átlaggal, hogy minden védő rá figyelt. A TDja egészen kiváló volt például, ahogy bevarázsolta contact után másfél yardra.
Derrick Johnson 12 tackle 1 forced fumble (a földön fekve), 2 TFL amikor nagyon kell.
Berry egy TD passzt mentett. És ő is meg Arenas is épphogy nem tudta a vizes labdát pickre hozni.

Daboll első TD driveja kiváló volt! Aztán még volt egy jó drive (bírók elvették a poénját), meg pár jó playcall ami tetszett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én már azzal is megelégszem hétfőn, ha Romeo tartja a szavát, és Casselt lehozza amint eladja a labdát először (remélem utoljára!).ulpianus
Hát, nektek tényleg semmi nem jön össze. Cassel még most is kib*szott veletek, utolsó dobására adta el a labdát, hogy ne lehessen lehozni. 😊peterk2005
Akkor ha jól látom a dolgot, innentől Cassel nincs pályán... eladta, le kell hozni a pályáról... melyikről? Bármelyikről... amúgy szvsz itt és a mi meccsünkön is számított a bíráskodás, bár ettől még mindkettőt behúzta volna... teszemazt Josh McCown, vagy akár Stanzi, vagy akárki, még Delhomme is... szomorú!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ezt a sünegér Casselt te jó Isten...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!