Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahh, de durva. 😕
RIP!

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért ez valahogy nem az, mintha elütnek valakit az utcán, vagy vétlen esetben hal meg...
Szerencsétlen Chiefs

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
La Canfora lehozta Belcher nevét. RIP!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Részvétem!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A szezon a legkevesebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam mi történt, hát nem gondoltam volna, hogy ennél rosszabb is lehet a szezonotok, részvétem!
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
valóban Belchert írják több fórumon is, és wikipedián is átírták már (nyilván valamelyik szorgos fan...), de még most sincs megerősítve!MarioAna
Az gyönyörű, mert van egy 3 hónapos csecsemőjük. Szörnyű.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az idei drámai szezon végül tragédiává vált. Részvétem.

Találgatni, hogy ki lehetett az nagyon morbid lenne, úgyhogy várjuk a hivatalos infót. (Szerintem még maximum fél óra és kiderül.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Komolyabb médiumok is lehozták a hírt. Ellenben nem tudni semmi konkrétumot. Meg kell várnunk valamiféle hivatalos tájékoztatót. Lehet a rendőrség kérte, hogy ne mondjanak semmit.

De sajnos nem lehet kacsa, itt van pár fénykép amin lezárták a stadion egyik bejáratát.
 www.arrowheadpride.com/2012/12/1/3714196/arrowhead-stadium-shooting


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 957 — The Mathematician
részvétem, ha van vmi közelebbi link vagy valami szivesen olvasnám

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hihetetlen...részvétem a Chiefsnek, bárcsak kacsa lenne😕
nem megerősített de a fórumozók Belchert említik


több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Kansas City Chiefs player kills his girlfriend and commits suicide at the stadium."


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Csifu 223
Scary situation in KC right now as a player and another person have been shot at the Chiefs facility. Don't want to reveal player until his family knows

Jay Glazer twitter
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tyson Jackson nagyon örül a múlt heti sikeres sackjének. De becserélné győzelemre, a csapatnak arra lenne szüksége.
Crennel nagyon meg van elégedve Jackson idei teljesítményével, keményen dolgozik és eredményes is. Ez annyiban lényeges, hogy szezon előtt megmondták neki és Dorseynak, hogy szezon végéig valamit le kell tenniük az asztalra, hogy a fennálló igen költséges (1/5 illetve 1/3) szerződésüket ebben a formában meghosszabbítsák. A jó run stop többé nem elég. Dorsey sajnos sérült, Jackson viszont jó helyzetbe kerülhet, ha így folytatja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Claimed a new player. Ez másik playa, nevezetesen Quan Sturdivant LB.
Crennel szerint hétvégén aktív listán lesz (jelenleg PS). A STben van rá szüksége a csapatnak a főedző szerint.

Hozzáteszem, őt ismerem is. Bírtam egyetemen, remélem beválik STben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Lassan elfogynak a támadófalemberek, így felszedtük waiverről Hayworth Hicks OL manust.

Ehhez kapcsolódóan a Denver ellen (kiváló pass rushereik vannak) a rookie OT Stephenson nagyon jól szerepelt, pedig most lépett pályára először gyakorlatilag. Volt pár snapje előtte is, nem is volt rossz, de ez igen meggyőző volt.

Kisebb sérülés miatt Hali kihagyta az edzést. Valószínűleg a meccset nem fogja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
AJ Smith for Chiefs GM! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Pioli jó volt előző munkahelyein is. Brownsban sztem még csak Belichicket vitte és beégtek, ez tagadhatatlan. A Jetsbe mellérakta Crennel+Weis+Haley kombót, hoztak is egy kiugró szezont, meg pár közepeset. A Patsben azonban bizonyította, hogy ért a dolgokhoz, és jó ez az edzői kar, akkoriban a Pats sorban nyerte a gyűrűket.

Itt kapott egy csapatot, ahol semmi nem volt jó. 3 év alatt összerakott egy rostert, sok szakértő egybehangzóan az egyik legjobbnak tartja a ligában. Fiatal a gárda. Pénzben egyik legjobban állunk így is, hogy kész a roster, a QB kivételével.

Nem hiszem, mert Jamaal elfumblizik egy meccset, attól őt Pioli rossz döntéssel tartotta meg. Mikor a teljesítményéhez képest fele pénzért íratta alá. Vagy Derrick Johnson, Hali szerződése (ezek a nagy pénzes szerződések), esetleg Berry+ Lewis+ Moeaki+ Baldwin+ Hudson+ Asamoah, stb. draftolása hibás döntés. Mert neki EZ a dolga, és nem az, hogy Cassel miként dobálja a lasztit.
Routt nem jött be? Kirúgta. Másokat is.

Voltak hibái (Pollard, Carr, Cassel, Washington), de ha megnézed a ligát, ez még istenes arány. Az ő keresztje Cassel.
Valamint eme kérdésben, hogy biztosra akar menni. Nem akar még egy fiaskót, nem mer kockáztatni. Tuti irányítót akar, de az nagyon ritkán van, és nem sikerült megszereznie egyiket sem, akit annak vélt mégis.

Felőlem kirúghatják. De félő, hogy rosszabb jön a helyére. Ha elkezdi valaki leépíteni a csapatot, mert "ez nem az én csapatom, hiába tehetséges, a saját hülyéimet akarom helyette" (ez elég általános), aztán kirúgják őket 2-3 év múlva, az miért olyan nagyon jó? Addigra ez a csapat szétesik, ők elhúznak, és ennyi. Tudnék példákat mondani. Ha itt tartunk, Pioli ezt sem tette, megtartotta Herminator legjobb embereit.

Rúgják ki, ő kézenfekvő ludas a szezonért. Hiba volna, ettől még nem zavarna. Amennyiben egy legalább,ha nem is ilyen jó, de átlagosan normális GM jön a helyére. Itt már nem kell semmit felépíteni ugyanis. Meg kel találni az utolsó nagyon hiányzó és legfontosabb láncszemet. Mivel erre a draftpick+pénzügyi helyzet kimagaslóan jó, ez nem lehetetlen. Nem kell hozzá zseni, egy kis szerencse kell. Van rá olyan 2-3 szezon, addig ez a keret egyben marad. (Kivéve ha idióta jön, lásd fentebb).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 020 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt hallottam, láttak sompolyogni KC segédedzőket mostanság Mike Glennon (NC State QB) meccsein. És más QBk meccsein is egyre inkább, ha Kansas Cityhez közel kerülnek, akkor főleg.

Én állást foglaltam. Ha 1/1 kell, ha csöcsterasz kell minden meccsen, ha edzőket kell kivágni (Piolit sajnálnám, de ha ez kell), nekem mindegy, Casselt nem akarom 2013ban itt látni. Quinn szerződése lejár, nem tudom miért maradna, de végül is felőlem lehet back up még egy évre.

Legjobb lenne 1 Stanzi+ 1 jó prospect páros. Ez a lényeg nálam. Nem érdekel, hogy az Barkley Mátyás vagy Kovács Geno, vagy épp Glennon, vagy más.ulpianus
Szóval most már az 1/1-ért kell izgulni minden meccsen? Micsoda öröm 😀 Pioli meg bekaphatja, hatalmas része van ennek a szezonnak a tönkretételében.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azt hallottam, láttak sompolyogni KC segédedzőket mostanság Mike Glennon (NC State QB) meccsein. És más QBk meccsein is egyre inkább, ha Kansas Cityhez közel kerülnek, akkor főleg.

Én állást foglaltam. Ha 1/1 kell, ha csöcsterasz kell minden meccsen, ha edzőket kell kivágni (Piolit sajnálnám, de ha ez kell), nekem mindegy, Casselt nem akarom 2013ban itt látni. Quinn szerződése lejár, nem tudom miért maradna, de végül is felőlem lehet back up még egy évre.

Legjobb lenne 1 Stanzi+ 1 jó prospect páros. Ez a lényeg nálam. Nem érdekel, hogy az Barkley Mátyás vagy Kovács Geno, vagy épp Glennon, vagy más.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
köszönöm a válaszokat, nem utólag okoskodva akartam fikázni a WR-eket (utalni se akartam olyanra h ez a WR-ek hibája lenne), csak érdekelt mi miatt alakulhatott így, szerencse, védelem, qb, wr, más...

timing fontosságával tisztában vagyok, csak /*lehet h az 1 év Tebow miatt, de*/ inkább mint rövid időintervallum gondoltam rá, nem mint időpont.

YAC lehetetlenségét nem úgy általában a dig-re akartam érteni, hanem arra, h a tegnapelőtti meccsen ezekben szituációiban nem nagyon erre lehetőség (és nem is lett belőle), mert ilyen szempontból szerintem mind a 2-3 esetben jól védekeztünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ezt eredetileg Storm is mondta, hogy Decker meg Thomas bezzeg milyen jól megoldja, hogy mindig a first után fél yarddal kapják el.
Erre mondtam egyrészt, hogy akkor sosem szabadna lesre futni egy csatárnak, mert ilyen egyszerű és kész. Látja hol a védő.
Másrészt, hogy ezen két úriembert láttam tavaly, mikor Tebow pont ilyen rossz ütemben, rossz helyre, rossz magasságba, a route kellős közepén vagy a vége után fél perccel szórta a lasztikat. És valahogy számomra akkor kevésbé tűnt fel ez a végtelen profizmus a részükről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hadd kotyogjak bele, mert nagyon érdekes a téma!

Nem láttam annyi Chiegf meccset, hogy példákat hozhassak (ráadásul QB-t is váltottatok), de pl. a Denver ill. Colts meccsekből jó sok példára emlékszem. De inkább mondom a Denver példát, mert a Colts Luckkal sokkal kevesebb ilyent játszik, másrészt nem divízió csapat, így ti valószínűleg nem láttatok Colts meccseket. Szóval a Denvernél az idény meccseinek többségében ezeknek a route-oknak a jelentős része jól összejött, ha kellett akkor 5, ha kellett akkor 8, ha kellett akkor 11 yardnál is, legyen szó drag/in, out, hook route-okról. Namost, lehetne mondani, hogy egy olyan elit QB, mint PM képes finom időzítés módosításokra, stb. De szerintem ez csak az igazság fele. Ugyanis, például a Chargers elleni második meccsen a Broncos #O is pontosan ezt produkálta, jópár drive állt meg azon, hogy harmadik és X-re, passzjátéknál fél yard hiányzott. Azaz, nem mindig jön össze, ráadásul nem véletlenszerűen eloszolva a szezon meccsein, hanem van meccs amikor nagyon nem jön össze, máskor meg egyáltalán nem fordul elő. Szóval érzésem szerint ebben a védőnek is komoly szerepe van. Egy profi corner is tisztában van, hogy hol van a nyalóka, és képes úgy helyezkedni, hogy az elkapó kicsit korábban legyen kénytelen megtörni a route-ot, mert elállja előle azt az utolsó yardot.

Persze csak elmélkedem, nem tudom mennyi ebben az igazság, de határozottan feltűnt, hogy vannak meccsek amikor jól működnek, és vannak amikor meg nagyon nem működnek jól az ilyen route-ok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
YAC bármi után lehet. Nincs olyan, hogy digből nem, de slantből igen. Ha a védő jó helyzetben van, időben érkezik és elég határozottan, akkor nincs YAC. Ha nem, akkor lehet. WRtől függ mennyire vállalja be. Bowenál többet senki nem teszi.

Taxi amit ír, egyetértek, nem írom újra, meg írtam is dióhéjban. Időzítés is van a világon, és a QB oda dobja, ahová szerinte neki azt kell, (vagy Quinn pánikban kicsit korábban). Nem úgy megy, hogy futok a nyalókáig ott oldalra fordulok és aztán nem jön a labda, mert már rég hátba dobtak.
Egy playben annyi hangzik el mondjuk, hogy ..354re végződik elsőre, amiből Bowe tudja, hogy neki ebből a 3as a száma, vagyis fut egy 3as utat. Ami náluk aznap épp egy kettes mélységű dig. Beijeszt balra, indul előre, elkezdik a CBvel a harcot, beindul, hármat lép, nem siet, mert jól áll időzítésben, felgyorsít, és ahogy el tud szakadni a CBtől (látva a LB+Safety helyezkedését) és érzi az ütemet, a megfelelő pozícióba ahol CBt megveri, hirtelen bevág (külön technika, gyakorolni kell és végrehajtani), nézi a labdát, ami ha őt választja a QB, most kell odaérnie. Ha ott is van, elkapja. Ekkor semmi más nem érdekelheti, CSAK a labdára szabad koncentrálnia. Ha sikerül, akkor kezdeni kell a további előrehaladást, vagy ha eltalálják/megfogják akkor meg kell tartania minden áron.
Egy elkapást sokféleképp lehet elrontani. Utólag nektek könnyű okosnak lenni, de ő sok mindent kell figyeljen, és az események nem várnak rá. Ebből egyik a nyalóka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Akkor mégis korrepetálásra szorulok, mert ezt a route futás dolgot, nem stormST nyomán hoztam elő, tőle függetlenül én is pont gondoltam arra, nem tudom ott hol maradt abba, mert azért inkább a meccset néztem, ezért is kérdeztem meg itt.

Ahogy én tudom, az out/dig route leegyszerűsítve úgy néz ki, h egy ideig megy előre aztán vmelyik szél felé 90°ban.
Na most én úgy gondolom, h ebben az esetben, h 9 yard kell a 1st downhoz, akkor a WR 9 yardot fut előre, és utána a 1st down vonalon, ill a mögött fut szélre, egyébként nem sok értelme van a playnek, ha ott van mögötte a védő.
Black_Adder
Nem csak a nyalókától függ. Egyrészt a timing miatt, ugye az ilyen route-oknál nem ritka h irányváltás előtt el kell dobnia a QB-nek a labdát, ha megvárná az irányváltást lehet már a CB utolérné a WR-t mire a labda odaér, másrészt addigra a zseb is beszakadhat. Ezt az összhangot gyakorolni kell, szvsz ez nem olyan egyszerű dolog h azért mert 3.&8 van akk a az eredendően 6v7 és outra tervezett route-ot simán megnyújtja a WR és a QB jó időben oda is dobja. Illetve a WR is egy adott yardmennyiségre (kb. hány lépésen keresztül, hány mpig fut egyenesen az irányváltás előtt) gyakorolja be ezt a playt, továbbá a feltételezett védekező playnek is van ebben szerepe különösen ha zónázást várnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...