Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
köszönöm a válaszokat, nem utólag okoskodva akartam fikázni a WR-eket (utalni se akartam olyanra h ez a WR-ek hibája lenne), csak érdekelt mi miatt alakulhatott így, szerencse, védelem, qb, wr, más...

timing fontosságával tisztában vagyok, csak /*lehet h az 1 év Tebow miatt, de*/ inkább mint rövid időintervallum gondoltam rá, nem mint időpont.

YAC lehetetlenségét nem úgy általában a dig-re akartam érteni, hanem arra, h a tegnapelőtti meccsen ezekben szituációiban nem nagyon erre lehetőség (és nem is lett belőle), mert ilyen szempontból szerintem mind a 2-3 esetben jól védekeztünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Ezt eredetileg Storm is mondta, hogy Decker meg Thomas bezzeg milyen jól megoldja, hogy mindig a first után fél yarddal kapják el.
Erre mondtam egyrészt, hogy akkor sosem szabadna lesre futni egy csatárnak, mert ilyen egyszerű és kész. Látja hol a védő.
Másrészt, hogy ezen két úriembert láttam tavaly, mikor Tebow pont ilyen rossz ütemben, rossz helyre, rossz magasságba, a route kellős közepén vagy a vége után fél perccel szórta a lasztikat. És valahogy számomra akkor kevésbé tűnt fel ez a végtelen profizmus a részükről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hadd kotyogjak bele, mert nagyon érdekes a téma!

Nem láttam annyi Chiegf meccset, hogy példákat hozhassak (ráadásul QB-t is váltottatok), de pl. a Denver ill. Colts meccsekből jó sok példára emlékszem. De inkább mondom a Denver példát, mert a Colts Luckkal sokkal kevesebb ilyent játszik, másrészt nem divízió csapat, így ti valószínűleg nem láttatok Colts meccseket. Szóval a Denvernél az idény meccseinek többségében ezeknek a route-oknak a jelentős része jól összejött, ha kellett akkor 5, ha kellett akkor 8, ha kellett akkor 11 yardnál is, legyen szó drag/in, out, hook route-okról. Namost, lehetne mondani, hogy egy olyan elit QB, mint PM képes finom időzítés módosításokra, stb. De szerintem ez csak az igazság fele. Ugyanis, például a Chargers elleni második meccsen a Broncos #O is pontosan ezt produkálta, jópár drive állt meg azon, hogy harmadik és X-re, passzjátéknál fél yard hiányzott. Azaz, nem mindig jön össze, ráadásul nem véletlenszerűen eloszolva a szezon meccsein, hanem van meccs amikor nagyon nem jön össze, máskor meg egyáltalán nem fordul elő. Szóval érzésem szerint ebben a védőnek is komoly szerepe van. Egy profi corner is tisztában van, hogy hol van a nyalóka, és képes úgy helyezkedni, hogy az elkapó kicsit korábban legyen kénytelen megtörni a route-ot, mert elállja előle azt az utolsó yardot.

Persze csak elmélkedem, nem tudom mennyi ebben az igazság, de határozottan feltűnt, hogy vannak meccsek amikor jól működnek, és vannak amikor meg nagyon nem működnek jól az ilyen route-ok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
YAC bármi után lehet. Nincs olyan, hogy digből nem, de slantből igen. Ha a védő jó helyzetben van, időben érkezik és elég határozottan, akkor nincs YAC. Ha nem, akkor lehet. WRtől függ mennyire vállalja be. Bowenál többet senki nem teszi.

Taxi amit ír, egyetértek, nem írom újra, meg írtam is dióhéjban. Időzítés is van a világon, és a QB oda dobja, ahová szerinte neki azt kell, (vagy Quinn pánikban kicsit korábban). Nem úgy megy, hogy futok a nyalókáig ott oldalra fordulok és aztán nem jön a labda, mert már rég hátba dobtak.
Egy playben annyi hangzik el mondjuk, hogy ..354re végződik elsőre, amiből Bowe tudja, hogy neki ebből a 3as a száma, vagyis fut egy 3as utat. Ami náluk aznap épp egy kettes mélységű dig. Beijeszt balra, indul előre, elkezdik a CBvel a harcot, beindul, hármat lép, nem siet, mert jól áll időzítésben, felgyorsít, és ahogy el tud szakadni a CBtől (látva a LB+Safety helyezkedését) és érzi az ütemet, a megfelelő pozícióba ahol CBt megveri, hirtelen bevág (külön technika, gyakorolni kell és végrehajtani), nézi a labdát, ami ha őt választja a QB, most kell odaérnie. Ha ott is van, elkapja. Ekkor semmi más nem érdekelheti, CSAK a labdára szabad koncentrálnia. Ha sikerül, akkor kezdeni kell a további előrehaladást, vagy ha eltalálják/megfogják akkor meg kell tartania minden áron.
Egy elkapást sokféleképp lehet elrontani. Utólag nektek könnyű okosnak lenni, de ő sok mindent kell figyeljen, és az események nem várnak rá. Ebből egyik a nyalóka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
Akkor mégis korrepetálásra szorulok, mert ezt a route futás dolgot, nem stormST nyomán hoztam elő, tőle függetlenül én is pont gondoltam arra, nem tudom ott hol maradt abba, mert azért inkább a meccset néztem, ezért is kérdeztem meg itt.

Ahogy én tudom, az out/dig route leegyszerűsítve úgy néz ki, h egy ideig megy előre aztán vmelyik szél felé 90°ban.
Na most én úgy gondolom, h ebben az esetben, h 9 yard kell a 1st downhoz, akkor a WR 9 yardot fut előre, és utána a 1st down vonalon, ill a mögött fut szélre, egyébként nem sok értelme van a playnek, ha ott van mögötte a védő.
Black_Adder
Nem csak a nyalókától függ. Egyrészt a timing miatt, ugye az ilyen route-oknál nem ritka h irányváltás előtt el kell dobnia a QB-nek a labdát, ha megvárná az irányváltást lehet már a CB utolérné a WR-t mire a labda odaér, másrészt addigra a zseb is beszakadhat. Ezt az összhangot gyakorolni kell, szvsz ez nem olyan egyszerű dolog h azért mert 3.&8 van akk a az eredendően 6v7 és outra tervezett route-ot simán megnyújtja a WR és a QB jó időben oda is dobja. Illetve a WR is egy adott yardmennyiségre (kb. hány lépésen keresztül, hány mpig fut egyenesen az irányváltás előtt) gyakorolja be ezt a playt, továbbá a feltételezett védekező playnek is van ebben szerepe különösen ha zónázást várnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Akkor mégis korrepetálásra szorulok, mert ezt a route futás dolgot, nem stormST nyomán hoztam elő, tőle függetlenül én is pont gondoltam arra, nem tudom ott hol maradt abba, mert azért inkább a meccset néztem, ezért is kérdeztem meg itt.

Ahogy én tudom, az out/dig route leegyszerűsítve úgy néz ki, h egy ideig megy előre aztán vmelyik szél felé 90°ban.
Na most én úgy gondolom, h ebben az esetben, h 9 yard kell a 1st downhoz, akkor a WR 9 yardot fut előre, és utána a 1st down vonalon, ill a mögött fut szélre, egyébként nem sok értelme van a playnek, ha ott van mögötte a védő.

Amit a végén írsz, h a YAC-csel megszerezni az inkább a slantre vonatkozik gondlom. Ott nem lehet a routera fogni, ha nem sikerült. Ellenben ha oldalra futsz a LoS-sal párhuzamosan és szorosan rajtad a védő, akkor nem lesz YAC, csak ha a védő elrontja. És én legalábbis úgy gondolnám h ilyenkor (dig/out(/flat?)) igenis megvan, h annyit fusson előre, amennyi a 1st-höz kell, és a játékot addig ki kell várni, míg már 1st down területen fut oldalra.

Mit tudok rosszzul, vagy csak rosszul emlékszem és az összes ilyen slant volt? Vagy a mi védelmünket dicséri, h rákényszerült a 1st down vonal előtt futni? Vagy a labda volt rövidebb és ezért lépett vissza a wR, nem fordítva h a wR futott rövidebbet és ezért kellett rövidebb passz is?

--------------------------------------------------------------------

az időkérés dolognak kicsit utánanéztem play-by-playben, 6:35tel a vége előtt 4th downnál kértetek egy időt és utána puntoltatok. Nem emlékszem mi volt az oka, de én szidnám Foxot ha hasonlót csinálna, egy szoros meccsen egy időkérés sokkal fontosabb, mint h 5 yardról hátrébbról kell puntolni... Főleg a második félidőben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
A false start azért van ,mert Winston (ROT) az egyedüli kezdőjátékosunk a támadófalban. A többi rookie, vagy kukázott vészember, PS szökevény. Sok kezdő elég ideges együtt, hatványozzák a dolgot. Majd ha mind a négy (vagy legalább kettő) starter OL manus visszatér, megnyugszanak kicsit. Vagy belerázódnak.

Az időkérés az annyira azért nem olyan sok. Konkrétan három. Amíg a csapat vezet, nem ezen kell spórolni. Volt 12 ember a pályán, lepörgő óra idő előtt, és olyan kulcshelyzet red zoneban amikor kikérték. Hát istenem nem volt félidőnként 6 időkérésünk, jó lett volna valóban. Ez van, én akkora nagy hibát nem láttam. Ha te láttál volna, most leírtad volna, mert emlékeznénk rá.

Ez a rossz route futás elmélet StormSTtől ered. Értem mit mond, csak nem értek egyet.
Volt két olyan passz, amiből 4th&1 lett. Szte ez Bowe hibája, mert miért ott fordul és kapja el, és miért nem fut tovább, ha egyszer ott van a nyalóka. Világos.
(Azonban ennyi erővel soccerben aki lesre fut, egy lépéssel ha figyelne és lemarad, akkor mennyi gólt rúgna.)
Ez messze nem ilyen egyszerű. Neki bemondják a playt, és azt lefutja előre tanult lépéssel és időzítve (gyorsítva, fordulva, bevágva, ami kell), és főleg ahogy a védőjéhez képest el tud szakadni. Nincs olyan, hogy 8 yardos route meg 7 yardos route.
Ha a labda rövid, ott tudja elkapni. Nem gondolkozhat azon, hol is van a lánc vége, vagy taktikailag mi lesz ezek után.
Később kéne dobni egy ütemmel, csak Quinn parázott, kapkodott. Aztán Bowe oldja meg a maradék 2-3 yardot. Ami Bowe erőssége egyébiránt, egyik legjobb Power WR, de mindig neki sem jön össze a YAC mámor.
Ha megnézed a West Coast offense nem is próbálja a firstöt támadni mindig, hanem a YAC játékra alapoz.



4th&shortot azért nem próbálták meg, mert jól védekeztünk. És jól puntoltunk. Arenasnak a visszahordás is ment. Ilyenkor egy puntváltásnál, főleg ha be tudod szorítani az ellenfelet összességében kevesebbet kockáztatsz, mint amit egyébként nyerhetsz. Persze mindenben van kockázat. De amíg egy erősebb csapat ellen vezetsz, vagy egy TD távolságra vagy, addig a puntháború, a low score, időpörgetés a gyengébb csapatnak kedvez. Egy TDt ugyanis akár egyetlen playből, akár véletlen is lehet szerezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Megkövetem magam, ez a Chiefs most /*nem először, de nem is sokadjára*/ számomra is egy olyan csapat képét mutatta, amit egy offseason alatt meg lehet javítani.
Legalábbis most Quinn csak akkor játszott rosszul, amikor pont megnyerhette volna a meccset, erre egy jó QB képes, és akkor most nyertek egy PO-ba igyekvő csapat ellen.

Pár dologra szívesen rákérdeznék h KC szemszögből hogyan látjátok, amiket én első látásra nem tudok megítélni:

Nem figyeltem h a sok false-start hogyan oszlott meg, vagy h minek köszönhető, a sok újonc hibája? kb mintha mi játszottunk volna otthon, pedig ezt gondolnám a legkönnyebben kinevelhető hibának.
Ugyanez az időkérésekkel, hova tűnnek el a meccs végén mindig, amikor kénének. Cassel kikérte a padról? Egyet azért buktatok, mert delay of game lett volna, de az még az első félidőben volt. //mondjuk én akkor agyfaszt szoktam kapni, amikor 3&11nél kikérjük az időt, amikor semmi esélyünk az adott meccsen a 3&longoknál, de egy időkérést elbaszunk erre...

Red zone offense-t hogy bénázzátok el ennyire?
Az RZ-ben ugyanaz a QB passzol mint előtte, és Bowe, Baldwin, Moeaki pont arra gondolnék, h őket nem zavarja amikor "szűkül" a pálya. Mondjuk sokat segítene, ha Charles-ra kisebb figyelem jutna, és mondjuk lehetne rá screen passzt játszani, de igazából az ő hatékonyságának se kéne visszaesni goalline-on. Mondjuk gondolom emiatt hoztátok Hillist, csak ő sajnos nem vált be, nem a tegnapi passza miatt mondom...

A routok. Mintha lett volna, néhány, úgy 2-3 olyan out/dig route, amit az elkapó fél yarddal a 1st down marker előtt futott. Ebből adódóan több 3&longot úgy nem oldottatok meg, h 1 yard híján halt el a támadás. Ez mintha az eredménykövetőben is előkerült volna, de akkor egy slant kapcsán, de ha jól emlékszem/láttam nem csak slantnél jött elő, hanem dignél és outnál is. A routetree-vel tisztában vagyok, ha hülyeséget írok akkor valszeg a playre nem emlélkszem jól, egyszerre figyelni, h Von Miller & Doom tud-e sackelni, és hogy az elkapást milyen route előzte meg, nem megy könnyen...

Ilyen hatékony futójátékkal fél pályán miért nem próbáljátok meg a 4th&shortot? 3ből az egyiket bepróbáltátok, de a másikat nem, pedig semmi veszteni valótok nem volt, és jól hallhatóan a közönség is azt szerette volna ha neki mentek. Nálunk a Fox ballnak alapból nem eleme az, h 3 perccel a vége előtt ilyet próbáljunk, de h nálatok kinek a döntése ez, azt nem tudom...
Szerintem fél pálya környékén simán jobb mint a punt, mégha Colquitt nagyon jól is puntol, és nem is engedtetek ki a szorult helyzetből utána, és FG pozícióban is nagyobb a pontok várható értéke ha 4th&1-3-ig neki megy egy csapat. És ha a Broncos állna 1-9-cel engem az FG-k nem vigasztalnának, csak a TD-k. Az meg h nyertek 15-14-re azért nem volt benne, ha a két közeli FG az TD...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tisztességesen helytáltt a csapat, szerintem nem érheti szó a ház elejét. Kihozták magukból ami jelenleg bennük van, csináltak egy végig szoros meccset az egyik legjobb AFC csapat ellen. Az más kérdés, hogy tavaly is sikerült egy nagy bravúr (Packers legyőzése), de ha emellett nem jönnek az eredmények, akkor sok teteje nincs.

Mindenesetre azért a mai meccsen is az volt a benyomásom, mint a Pittsburgh meccsen: Ha ennek a társaságnak lesz egy decent QB-ja, akkor erős csapat lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
A meccs a szokásos volt. A védelem pár szokott TE és CB2 poszton benyalt nagyobb játéktól eltekintve jó volt. Moreno közepesen futott, neki ez az év meccse mindig ellenünk. Igazából futás ellen sem volt gond, Moreno is kimondottan jó szokott lenni, most ennyit tudott (85 yard 4.3 átlaggal).

Támadásban is a szokott kép. Jamaal hozza a 100 yardját normális de már nem extra jó átlaggal (107 yard 4.7). Ez van, mióta a komplett kezdőfal sérült, nem lehet panaszkodni, így jártunk. Ez is elfogadható.
Passzjáték megint katasztrófa volt kulcshelyzetekben. Quinn elpasszolgatott ,de semmi különös. Voltak WR hibák is de megtették amit lehetett. QB nélkül ez nem megy. A végén már azt hittem nem lesz pick. De a legutolsó playre ,ahol minden mindegy, de egy TD akár elég is lenne, dobott Quinn egy picket. Nem hibáztatom, ott dobni kellett.

STben voltak szép dolgok, de volt egy csúnya Denveri visszafutás. Összességében azért inkább a túloldalon kérhetnek elnézést, főleg Prater a két kihagyott FG miatt.

1/1 versenyben a Jax+Browns nyert, Carolina még nem játszott. Tehát vezetünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Rich Ranglin (OL) nemrég került rosterre, de repült. Pedig Winsont leszámítva nincs starter OL player a csapatban. Valakit gondolom egészségesnek fognak nyilvánítani.
Jamar Newsome (WR) került a helyére. Ő is volt itt edzőtáborban. Igaz, Bowe és Baldwin is sérült, de ez nem számít. Amíg Quinn és Cassel dobál, sztem teljesen mindegy ki a WR, és Newsome nem is hiszem, hogy oly' sok labdát fog kapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányítóehh
Még meg is kell nyerni azt az 1/1-et, az odáig vezető út pedig epével van körberakva.😊
De van abban valami amit írsz.Delonso_
1/1 úgysem volt még a chiefs, valamikor annak is kell lenni😊
ráadásul mióta jelentősen megnyírták a top pickek pénzét, igazából olyan nagyot nem lehet bukni - legalábbis pénzügyileg - a draftnak nevezett lutriban
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányítóehh
Még meg is kell nyerni azt az 1/1-et, az odáig vezető út pedig epével van körberakva.😊
De van abban valami amit írsz.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Geno Smith egyáltalán nem biztos, mint első QB pick. Nem most mondom, mikor nyert ~4 meccset, utána 1/1 várományos lett mindenhol, akkor is ezt mondtam. Nagyon túlértékelték akkor. Ettől még kiváló prospect, de mesze nem tuti 1/1. Barkley már inkább lehetne. De ő sem villogott idén, és mostanra sérült is.
ulpianus
Tegnap már ott volt az edzésen és a válla nem volt felkötve.
Egyébként sztem Kansasbe Matt nagyon illene. Tavaly sokkal jobb volt az Oline a USC-nél mint idén és ez nagyon meg is látszik. Ettől függetlenül volt pár nagyon rossz döntése, amik tavaly nem nagyon fordultak elő. Mondjuk a hibái felét legalább a támadófalra és Kiffinre kenném.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Most például Cassel azért nem játszik, mert hazai meccs (idén mind az öt meccset elvesztették otthon a nagyérdemű előtt), félnek hogy a szurkolók a lassan megszokott "booo" mellett berohannak, és agyon is verik Casselt, ha ő kezdene. 😊ulpianus
vaalhogy megérteném őket, pl. képernyőn is kifejezetten idegesítő a tanácstalan feje😊
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányító
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Geno Smith egyáltalán nem biztos, mint első QB pick. Nem most mondom, mikor nyert ~4 meccset, utána 1/1 várományos lett mindenhol, akkor is ezt mondtam. Nagyon túlértékelték akkor. Ettől még kiváló prospect, de mesze nem tuti 1/1. Barkley már inkább lehetne. De ő sem villogott idén, és mostanra sérült is.
Akkor sincs mit tenni, QBt kell húzni, első vagy második körben, esetleg lemozogni az élről, ha lesz olyan aki kell bárkinek elöl.
Crennelék is tudják, ezért kevernek QB poszton annyit.

Most például Cassel azért nem játszik, mert hazai meccs (idén mind az öt meccset elvesztették otthon a nagyérdemű előtt), félnek hogy a szurkolók a lassan megszokott "booo" mellett berohannak, és agyon is verik Casselt, ha ő kezdene. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.Bazzani
Aztán Geno smith.Petikievak01
messze van az még, lesznek itt meglepetések ebben a témában (is)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
A Practice Squad megüresedett (OL) helyére leigazolták Matt Szymanski rúgójátékost (Kicker, de tud puntolni is). Nincs szükség semmilyen rúgóra. Szymanski a szezon előtt már járt a csapatnál. Most is elfér, de sok esélye újfent nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.Bazzani
Aztán Geno smith.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
1/1 versenyben a konkurensek mind (Panthers+Jax+Browns) veszettek végül hosszabbításban. Ezért kellett veszteni ilyen őszintén.

Először is Cassel a szokásosan harmatgyenge volt. Lecserélték Quinnre, mindegy. Legrosszabb Cassel play, amikor Jamaal fut(na) balra, Cassel a hand offal jobbra fordul. A Bengals védők röhögés közepette földre viszik.

Külön probléma, hogy Albert is lesérült. Nem sokan maradnak. Eredeti helyén a meccs végén gyakorlatilag Winston maradt egyedül, mikor visszatették pár playre (alapból ő az RG most, lés Stephenson az ROT). Hochstein adott rossz snapet a meccsen, de ő a harmadik center, belefér. Így sem volt olyan rossz a támadófal, de messze nem ugyanaz, mint lehetne.
Védelemben továbbra is fő gond a TE védelem, és a CB2 poszt.
STben eddig idén nem voltak nagy gondok, most pótoltuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Jake O'Connel TE lesérült, IR listára tették. A helyére egy támadófalember tartalék került, Rich Ranglin. Leginkább nem is vesszük majd észre ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Ha nem láttad őket játszani, akkor ma pótolhatod. 😊

Pryort nem bántottam. Egyszerűen nem volt NFL szintű mikor megérkezett a ligába. Nem tudom, most az-e (alig látjuk), vagy valaha az lesz-e, de az tuti, hogy nem volt. Ez nem hiszem, hogy neked új információ. Nagyon messze volt ő az NFL szinttől, mind technikában, mind fejben.
ulpianus
Igyekszem pótolni elmaradásom college foci terén...csak az a fránya idő, amiből mindenkinek kevés van 😊

Pryor nem volt NFL ready ez tény. Most sem az még, de szerencsére nem is kell, hogy játszon. Lesz-e valaha? Nem tudom, sőt sztem még DA-ék sem tudják. Ami biztos, hogy van benne rengeteg potenciál. Fizikai adottságai kiemelkedőek, Cam Newtonnal simán felveszi a versenyt. Technikailag sokat kell fejlődni, de ezzel kapcsolatban ígéretes, hogy csak pozitív hírek jönnek a szorgalmasságáról, tanulási kedvéről. Meccseken is ott van mindik Palmer, Knapp környékén figyel, tanul. Én azt gondolom, hogy a lábtechnikáját, dobómozdulatát kemény munkával rendbe lehetne rakni. Ideje van rá, mert CP elég jól játszik, így nem lesz siettetve. 2015 előtt sztem szóba sem kerül Ő mint valós opció. Az pedig még elég idő.
A kérdés szerintem a feje. Elsősorban arra gondolok, hogy a védelmek olvasásában tudják-e eléggé fejleszteni. Ha abban is tud fejlődni akkor viszont a mérete, ereje, sebessége miatt veszélyes fegyver lehet belőle. Mostani pre-seasonban látszott minden amiről írok. Voltak zsebből olyan menekülései, védővel a nyakán is ami gyönyörű volt, voltak nagy futásai és voltak szép passzai is, de volt több homály passza is, szerintem főleg a lábmunka, dobómozdulat miatt. Pre meccsen nincs annyira bonyolult D felállás, blitz varia mint rendes meccseken, így abból kevesebbet láthattunk mennyire olvassa a D-t. Következő évben kellene neki sok játékidőt adni a pre meccseken...jövőre CPnek már nem kell majd annyira szoknia az O-t, elkapókat, így nem kell annyit pre meccsen játszania. HA összeállna egy jó kis ZBS fal, futójáték akkor ebbe a Knapp\Houston playbookba a sok zsebből kiforgással veszélyes lehetne TP sztem. De per pill még akkora az a HA, hogy nem is nagyon szabad ezen elmélkedni...
Érdekes kis project ez a Pryor gyerek 😊

Bocs az off-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!