Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Chiefs announced Sunday's game will be played as scheduled.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Akárhogyan és akármiért is történt, nagyon szomorú dolog.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem meghaladja a képességeimet, hogy megértsem az indítékokat. Szörnyű. A csapatnak is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Szörnyű tragédia. Kívánok sok erőt az érintetteknek, hogy fel tudják dolgozni a történteket.

több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
részvétem, srácok.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Úristen... Szörnyű..
Részvétem. Nem tudom, mi vihet rá egy ilyen tettre egy embert. RIP


több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szörnyű. Részvétem.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nem tudom mi az ami idáig vezethet...
Mit keres nála fegyver???
RIP
gabokocka
amerikában szinte minden embernek van
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Nem tudom mi az ami idáig vezethet...
Mit keres nála fegyver???
RIP

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
nem akarok én helyszínelőt játszani de
gyereke volt neki, és eddig igazán zűrös ügyéről nem hallottam még
nem hiszem hogy csak úgy ok nélkül lelőtte volna a pár hónapos gyereke anyját aki ugye a barátnője is volt, valamin nagyon durván összeveszhettek, aztán Belchernek eldurrant az agya...
Aztán később felfogta mit is tett, de nem akart börtönbe menni (ezért simán kaphatott volna 15-20 évet, és az is bizonyíthatja ezt, hogy csak akkor húzta meg a ravaszt amikor odaért a rendőr) és nem látott mást, minthogy saját magát is lelövi
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Clark Hunt közleménye:  www.kcchiefs.com/news/article-2/Statement-from-Kansas-City-Chiefs-Chairman--CEO-Clark-Hunt/657092ea-a81e-46d1-9160-e06b90be42de

Ez meg egy Peter King tweet: From 5-year-old Boston Globe story on Jovan Belcher: His major at University of Maine was Child Development and Family Relations.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ó mááj...mi mehetett félre szegénynél?
Részvétem a csapat és családok felé!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ó, istenem... 😕
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Denver Broncos ‏@Denver_Broncos
The Denver Broncos extend their deepest sympathies and prayers to the Kansas City Chiefs and all involved in this tragedy.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 120yard.blog.hu/2012/12/01/ongyilkos_lett_egy_chiefs_jatekos?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_12_01&utm_campaign=index Magyarul összeszedve a lényeges dolgok eddig.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The thoughts and prayers of the entire Dolphins family go out to all the families affected and to the Chiefs organization.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem oszt nem szoroz,hogy kezdő volt-e vagy sem. Szörnyű tragédia 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
A Carolina elutazik KC-be:  www.nationalfootballpost.com/Report-Panthers-still-scheduled-to-travel-to-Kansas-City-today.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Apaként nem is tudok mit mondani,iszonyatos lelki válságban lehetett ha ilyet tett.Nyugodjon békében a lelke a gyermekre meg az Isten vigyázzon.

Borzasztó hír.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szörnyű tragédia
Nagyon sajnálom... 😕
Nyugodjanak békében.

(Azoknak írom, akik elítélik Belchert: nem tudjuk, hogy milyen lelki folyamatok játszódtak le a fiúban...ez még nem igazolja a tettét, nem azt mondom, de legalább várjuk meg a jelentéseket, mielőtt ítélkezünk...az is lehet, h vmilyen mentális betegségben szenvedett, sőt a beszámíthatósága erősen kérdőjeles, hiszen az emberölés után odahajt a stadionhoz, megköszöni a vezetőknek, és lelövi magát...egy kicsit kaotikusnak tűnik ez a viselkedés "egy hidegvérű gyilkostól" )Bear
Ez az "on-again, off-again boyfriend" duma a csaj anyjától arra sugall, hogy nem voltak túl jó viszonyban. Gondolom ki akarta sajátítani a gyereket, aztán a veszekedés kicsit keményebb fázisba lépett.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Tragédia, ilyennek soha nem lenne szabad megtörténnie, egyik részének se... 😕

Nyugodjon békében, ha már távozni nem tudott úgy... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szörnyű tragédia
Nagyon sajnálom... 😕
Nyugodjanak békében.

(Azoknak írom, akik elítélik Belchert: nem tudjuk, hogy milyen lelki folyamatok játszódtak le a fiúban...ez még nem igazolja a tettét, nem azt mondom, de legalább várjuk meg a jelentéseket, mielőtt ítélkezünk...az is lehet, h vmilyen mentális betegségben szenvedett, sőt a beszámíthatósága erősen kérdőjeles, hiszen az emberölés után odahajt a stadionhoz, megköszöni a vezetőknek, és lelövi magát...egy kicsit kaotikusnak tűnik ez a viselkedés "egy hidegvérű gyilkostól" )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi mindenkinek.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
KCPD Officer Darin Snapp confirms GM Scott Pioli and Coach Romeo Crennel were outside team facility at the time Chiefs player killed himself. KCPD say the player thanked both men before taking his life, and that Pioli and Crennel did not feel threatened. KCPD not revealing identity of the player yet to allow time for family notification but team sources say it was LB Jovan Belcher, as reported.vassadi
Még ez a Crenneles rész nem tiszta.Bazzani
Belcher köszönetet mondott mindkettőnek, aztán bement az épületbe és meghúzta a ravaszt. Sem Pioli, sem Crennel nem érezte magát veszélyben.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
KCPD Officer Darin Snapp confirms GM Scott Pioli and Coach Romeo Crennel were outside team facility at the time Chiefs player killed himself. KCPD say the player thanked both men before taking his life, and that Pioli and Crennel did not feel threatened. KCPD not revealing identity of the player yet to allow time for family notification but team sources say it was LB Jovan Belcher, as reported.vassadi
Még ez a Crenneles rész nem tiszta.Bazzani
A játékos megköszönte Piolinak és Crennelnek is, amit érte tettek mielőtt megölte magát. Egyikőjük se érezte magát veszélyeztetve.