Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jut eszembe, senki nem írta be, pedig most először a szezonban VEZETTÜNK a meccsen! Azért ez már igazán fantasztikus dolog! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Volt pár érdekes sárga zászló a meccsen... JC6
Nekünk mindig van. Tavalyelőtt panaszt tett a vezetőség a bírókra, azóta kapják a jót. Csak sem én, sem más Chiefs fan pont nem ilyen bíróanyázós. Mert a Ravens meccset leszámítva nem ezen ment el egyik sem, most sem.

Cassel mindenesetre dobott egy picket most is. 154 passzolt yardja lett 46os ratinggel. ÉS vesztettünk is. Szóval annyira nagyon nem hiszem, hogy megmentette az állását.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Volt pár érdekes sárga zászló a meccsen...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én már azzal is megelégszem hétfőn, ha Romeo tartja a szavát, és Casselt lehozza amint eladja a labdát először (remélem utoljára!).ulpianus
Hát, nektek tényleg semmi nem jön össze. Cassel még most is kib*szott veletek, utolsó dobására adta el a labdát, hogy ne lehessen lehozni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Cassel csak összehozta vereséget is, meg azt is, hogy Stanzi ne legyen a pályán, egy igazi istencsapása ez az ember, nem lehet tőle megszabadulni 😕
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ender!

Én már azzal is megelégszem hétfőn, ha Romeo tartja a szavát, és Casselt lehozza amint eladja a labdát először (remélem utoljára!).empty taxi
Én is megelégednék ezzel. Idáig süllyedtünk 😕ulpianus
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Chiefs have placed DL Glenn Dorsey, 5th overall pick in 2008, on IR, ending his season and likely his tenure as a Chief. More on @CBSSportsempty taxi
Sajnálom Dorseyt, bonyolultabb ez mint látszik, de így valóban alig van esélye, hogy maradjon. Viszont DE poszton elég jól állunk. Ha nem számítjuk a Crennel gerjesztette pass rush problémát minőségben és mennyiségben sincs gond.

ender!

Én már azzal is megelégszem hétfőn, ha Romeo tartja a szavát, és Casselt lehozza amint eladja a labdát először (remélem utoljára!).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Chiefs have placed DL Glenn Dorsey, 5th overall pick in 2008, on IR, ending his season and likely his tenure as a Chief. More on @CBSSports


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hétfőn ütjük a Steelerst. Vagy legalábbis vezetni fogunk ellenük. Na jó, megelégszem azzal is, ha nem lesz fumble-nk. Höhöhöhö...brühühühü 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Petersonról annyit még a témában, miután a szezon igen csúfosan alakul, nemrég betalálta Piolit. Ő tudja mivel üti el az időt.

Azt pedig csak remélhetjük, hogy a "minden turn over után az elkövető padra kerül" szabály a védőkre nem vonatkozik. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/romeo-rule-chiefs-bench-player-turns-ball-over-204800363--nfl.html
Ha ez igaz, cassel nem lesz sokat pályán 😊

Más, Egy kis Pioli-Peterson összehasonlítás:
 www.kansascity.com/2012/11/10/3910735/piolis-first-four-years-with-chiefs.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Brady Quinn azt mondta, a Raiders elleni meccsen kapott olyat (térddel fejbe), hogy agyrázkódása lett. Ettől azonnal rosszul kezdett látni. Azonban mivel évek óta nem került pályára, nem akart lejönni. Dobott egy picket is, csak magát okolhatja mindenért. Azért is, hogy azóta sem kerülhet pályára.
Nemrég azt is nyilatkozta, hétfőn csereként a padon fog ülni, addigra rendben lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Egyértelmű, hogy az edzők is hullani fognak előbb-utóbb, és meg is érdemlik.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Routt nem hinném, hogy beférne a Lions sapka alá...Bazzani
Ezt mondták. De ami elsőre mondanak az nem szok bejönni.
Ellenben Routt fizetése csökkenőben. a Raidersben asszem 10 milla fölött keresett, itt már csak 5öt, szal akkor most nulla körül lesz. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Routt nem hinném, hogy beférne a Lions sapka alá...

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A védelemben három alapvető gond van. Amennyiben most csak játékosokra hegyezzük ki.(Mert elméleti szinten is van gond).

1. TE védekezésre nincs egyetlen alkalmas CB vagy LB sem a csapatban. Így Berry megy, aki még közepesnél kicsit jobban megoldja (most épp Gatest fogta nem rosszul). De így a secondary vezére és esze kiesik a játékból. Mert Berry legfőbb erénye tűnik el, miszerint ő ha szabadon játszhat(na), akkor futás és passz ellen is mindenhol ott van, és minden ötödik megmozdulása big play. (Elvileg ezért játszunk cover3-at!)

2. A Crennel féle cover 3 egy zónázó védelem. Hátul nincs két safety, csak egy tehát (FS Lewis). Neki sem kell királynak lenni, elég ha erős közepes. Lewis az. De futás ellen is be kell segítenie. Viszont a két CBnek prémium szintűnek kell lenni, mert a szélső futások, a rövid/közép/mély passzok esetén legtöbbször totál egyedül vannak elit WRek ellen is. Ugyanis nincs oldalváltás, ha Megatron a CBre áll fel gyenge oldalon, akkor a CB2 fogja egyedül és kész. Azonban Carr elengedésével Routt egyáltalán nem képes erre. Tavaly (+előtte) is szoptunk, mikor Carr vagy Flowers sérült volt. Erre hozták Jalil Brownt, nem jött be. Pedig egyetemen is árnyék CB volt Jimmy Smith túloldalán.
Így viszont legtöbb meccsen látható, hogy az ellen QB szinte kizárólag a CB2-re dobál. És haladnak. Rivers gyakorlatilag 20 dobásig nem rontott. Így azért nem lehet, hiába akármilyen jó a többi védő.

3. A RAC zónázás alapja a minimum pass rush. Mert egyrészt így marad elég védő hátul. Másrészt mindenkinek többnyire ugyanazt kell játszani, ez a RAC rendszer alapja (nem Zone blitz, hogy variálják a zónákat). Van zónavariálás, de minimálisan. Ehhez kell RACnek draftolni 3 első körös embert a 3 tagú DLbe. Lehetőleg TOP10ből. Csak ami a Patsben bejött, itt nem. Mert Dorsey 1 gap játékos, bár futás ellen megoldja ezt is (2 gap). Jackson sosem volt pass rusher. Poe sem, hiába gyors, ahhoz technika is kell.

Nincs extra blitzelő (Hali nem számít annak, 3-4ben sem), nincs sack, nincs nyomás. Nincs CB2 védelem, nincs strong safety.
Hátrányba kerülünk mindig (MINDIG), és az ellenfél nyugodtan elkezd futni. Ők vezetnek, pöröghet az óra. Az KC offense átadja nekik a labdát a saját térfelünkön többnyire, FG távban vannak, vagy egy passzal odaérnek. Vagy egy passzal TDig érhetnek.
És még így is a legtöbb meccsen a defense egy félidőn át, vagy épp három negyeden át kitart.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Routt állítólag kellene a Lionsnak. Nekem az a véleményem az esetről, hogy bűnbak keresés folyik. (Tudom, pont én neveztem meg őt többször is annak). Routt nem volt jó, de csak a meccsek felében. Most nem a pickjéről beszélek kimondottan. Daniels, J. Brown és Arenas sokkal rosszabbak voltak nála. Arenas visszahordónak jó, nickel backben is elmegy, de ettől még igaz.

Visszahoztuk Shaun Smitht DE posztra. Ez is lerágott csont. Crennel nem hajlandó blitzelni, akármi van. Amikor megpróbálja, működik (mióta Houston a fedélzeten), de ő akkor sem, és kész! Így a DLnek kellene a pass rusht hozni, és zónázhatnak a többiek. De a DL erre képtelen. Tele van run stopperekkel. Crennel meg ezt nem hajlandó megérteni, és kidolgozni egy ennek megfelelő rendszert. Pedig az övét kivéve minden rendszernek ez megfelel. Na mindegy.
Dorseyt azért rúgják ki, mert Herm Edwards embere. Ha valaki betenné a helyére (4-3 UT), jó lehetne 1 gap játékban pass ellen is. Mikor lejön a pályáról, midig gyengül a run stop gyenge oldalon. Lehet sokat sérült, de szinte mindig játszik úgy is.
Nekem aztán jó helyette A. Bailey, ő már Crennelék embere. Nem ezen múlik, hanem azon, hogy fogunk-e blitzelni, vagy találunk-e olyan domináns DE-t, aki tényleg megoldja blitzek nélkül is. Shaun Smithh ehhez kevés lesz, és Bailey is.

Gibbs kiváló LB edző. Ettől még nem lesz jó DC. Nekem ez is kapkodásra utal. Crennel is jókor jön rá, hogy nem megy a DC+HC poszt egyszerre. Pedig már lassan az edzőteremben lakik. Inkább választotta volna a másik posztot. Ez is mindegy, úgyis kirúgják, ha így megy tovább minden. A kapkodás ezen nem segít.
ulpianus
Pedig így fog menni.
Crennel most ráhagyja a szart az amúgy sem jó DC Gibbsre, aztán innentől az ő keze alatt lehet fos ez a védelem.
A Chargers elleni meccsen is írtam, Crennel szerintem nem jó HC, max jó DC.
AMúgy meg tavaly kurva jó védelmet rakott össze, ment mindenkinek, még Berry nélkül sem volt rossz a csapatrész, idén miért erőlteti akkor a szart?
Tudja, hogy a DL-től nem jön pass rush, nem is értem, mit vár akkor.
Routt egy szar volt, az is jellemzi a játékát, hogy így is kivágták, amikor ennyire szar CB-k vannak mögötte is, ettől függetlenül idén vele is, nélküle is káosz van a védelemben, abban a védelemben, aki évek óta meccsben tartotta a KC-t sok-sok hétvégén, mert hogy az offense ezt nem tette meg, és most sem teszi meg, az is tuti.
Úgy meg kurva vicces, amikor az offense szinte egy normális drivera sem képes. A fos QB-knak meg Charles is megissza a levét, mert ha rá figyel mindenki, akkor nem fog tudni villogni, és Cassel tesz is róla, hogy a passzjáték komolytalan legyen és az ellenfél megtehesse, hogy Charles seggében legyen folyamatosan.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Routt állítólag kellene a Lionsnak. Nekem az a véleményem az esetről, hogy bűnbak keresés folyik. (Tudom, pont én neveztem meg őt többször is annak). Routt nem volt jó, de csak a meccsek felében. Most nem a pickjéről beszélek kimondottan. Daniels, J. Brown és Arenas sokkal rosszabbak voltak nála. Arenas visszahordónak jó, nickel backben is elmegy, de ettől még igaz.

Visszahoztuk Shaun Smitht DE posztra. Ez is lerágott csont. Crennel nem hajlandó blitzelni, akármi van. Amikor megpróbálja, működik (mióta Houston a fedélzeten), de ő akkor sem, és kész! Így a DLnek kellene a pass rusht hozni, és zónázhatnak a többiek. De a DL erre képtelen. Tele van run stopperekkel. Crennel meg ezt nem hajlandó megérteni, és kidolgozni egy ennek megfelelő rendszert. Pedig az övét kivéve minden rendszernek ez megfelel. Na mindegy.
Dorseyt azért rúgják ki, mert Herm Edwards embere. Ha valaki betenné a helyére (4-3 UT), jó lehetne 1 gap játékban pass ellen is. Mikor lejön a pályáról, midig gyengül a run stop gyenge oldalon. Lehet sokat sérült, de szinte mindig játszik úgy is.
Nekem aztán jó helyette A. Bailey, ő már Crennelék embere. Nem ezen múlik, hanem azon, hogy fogunk-e blitzelni, vagy találunk-e olyan domináns DE-t, aki tényleg megoldja blitzek nélkül is. Shaun Smithh ehhez kevés lesz, és Bailey is.

Gibbs kiváló LB edző. Ettől még nem lesz jó DC. Nekem ez is kapkodásra utal. Crennel is jókor jön rá, hogy nem megy a DC+HC poszt egyszerre. Pedig már lassan az edzőteremben lakik. Inkább választotta volna a másik posztot. Ez is mindegy, úgyis kirúgják, ha így megy tovább minden. A kapkodás ezen nem segít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Gibbs 😂
Kevés szarabb védelmet láttam, mint ami az ő keze alatt volt New Orleansban
A Routt cut meg a rendkívül mély CB depth-tel megint csak fura...
Tényleg becéloztátok az 1/1-et


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Hoppá hoppá

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Routt cutolva.vassadi
még a waiver vonalon van, nem?

szerk. sőt még azt is olvastam, hogy Crennel visszaadta a DC posztot, és az Lb edző lett az új DC, de ki lett az új LB edző?😀

+Quinn-nek mintha lenne valamiféle sérülése is
(csak a likera játszok:😮)sapka
Elvileg ja.
A Crenneles rész is igaz, Gary Gibbs az új DC.
Hát azt hiszem, összességében azért kijelenthetjük, hogy Carrnak meg kellett volna adni a zsozsót, nagy vesztesége a védelemnek tavaly óta, Routt megha valamivel kevesebbért is, de a pénzért baromi fos volt.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Routt cutolva.vassadi
még a waiver vonalon van, nem?

szerk. sőt még azt is olvastam, hogy Crennel visszaadta a DC posztot, és az Lb edző lett az új DC, de ki lett az új LB edző?😀

+Quinn-nek mintha lenne valamiféle sérülése is
(csak a likera játszok:😮)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Routt cutolva.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egyik kansasi újság biztosra veszi, hogy Dorsey nem lesz KC játékos jövőre.
Osztom a véleményét. Utolsó éve, sokat is sérült, és hiába fasza futás ellen, a pass rush nem megy, nem is érzi magát olyan jól a 3-4-ben, úgy gondolom én is, hogy váltani fog.
Így gondolom Tyson Jackson majd marad, hisz mindketten contract yearben vannak, Tysonnak viszont jobban fekszik a séma, habár a top4-es pickért így sem igazán dolgozik meg szvsz.
Emlékszem, amikor ott ültem a kocsmában Ulpival szemben a Tyson picknél. 😀
Felejthetetlen élmény! 😂