Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
TC roster és rövid elemzés: Adam Teicher KansasCity.com (KC Star)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??Rolni
Van. Igazából nem látom, hogy melyik másik posztra vagy játékosa költhetnék el?
Mindenesetre jövőre pár ember szerződése lejár. Pioli úgy gondolkozhat, Bowe maradjon egy évre tagen. Az alatt meglátja Baldwin mit ér.

Albert marad. Pont minap láttam egy listát, liga szinten OTk közt az elmúlt három évben Winston volt pass block hatékonyságban nyolcadik, Albert pedig 12. Engem meglepett, mert mindkettő fő profilja a run block elvileg.

Előre mondta Pioli, hogy a két túlfizetett rookie szerződésű sztár DE közül az marad, aki teljesít a run stopppon túl is, vagy fizucsökkentés. Dorsey és T-Jax. (Utóbbi szerződése nem járna még le, de átalakították idén, hogy ne legyen kérdés, így lesz. Kirúgható ő is.)
Hozzá tartozik, Dorsey és Bowe nem Pioli embere, ami eddig nem jelentett túl sok embernek jót. Csak kulcsjátékosok esetében tett kivételt.

Lejár a beugrósok szerződése is, mint Lilja (Jeff Allentől függ elsősorban), Hillis, és még egyedül aki fontos lehet, az Belcher. Bár ő lehet aláír akkor is jó áron. Ha nem akkor oda idén is vártak draftot (LILB).

Sztem ezért elhalasztották a Bowe kérdést. Az a 9.5 millió jár neki és mindenki boldog.ulpianus
Szerintem például Alberttel kéne hosszabbítani, és azért Ő nem 1-2 dolcsit fog majd kapni. De mondjuk megérdemli. Én Boweot is megtartanám, mert hiába akar sokat, de elit is, Baldwinnal remek duó lehetnének, a CB-k rémálmai.
Gondolom még majd Tyson Jackson fog új szerződést kapni, miután ugye Őt már a mostani vezetés draftolta, de ez még majd eldől, érdekes szezonnak nézünk elébe, sokan a jó szerződésért fognak idén játszani.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A DB Donald Washingtont letartóztatták marihuána miatt. Mert annyi esze van, hogy gyorsan is hajt miközben be van tépve.

Fizikálisan top játékos, de annyira buta, hogy STből alig tud kilépni a fényre. Kellett ez neki? Majd ha kirúgják és mehet munkát keresni, akkor meg csodálkozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??Rolni
Van. Igazából nem látom, hogy melyik másik posztra vagy játékosa költhetnék el?
Mindenesetre jövőre pár ember szerződése lejár. Pioli úgy gondolkozhat, Bowe maradjon egy évre tagen. Az alatt meglátja Baldwin mit ér.

Albert marad. Pont minap láttam egy listát, liga szinten OTk közt az elmúlt három évben Winston volt pass block hatékonyságban nyolcadik, Albert pedig 12. Engem meglepett, mert mindkettő fő profilja a run block elvileg.

Előre mondta Pioli, hogy a két túlfizetett rookie szerződésű sztár DE közül az marad, aki teljesít a run stopppon túl is, vagy fizucsökkentés. Dorsey és T-Jax. (Utóbbi szerződése nem járna még le, de átalakították idén, hogy ne legyen kérdés, így lesz. Kirúgható ő is.)
Hozzá tartozik, Dorsey és Bowe nem Pioli embere, ami eddig nem jelentett túl sok embernek jót. Csak kulcsjátékosok esetében tett kivételt.

Lejár a beugrósok szerződése is, mint Lilja (Jeff Allentől függ elsősorban), Hillis, és még egyedül aki fontos lehet, az Belcher. Bár ő lehet aláír akkor is jó áron. Ha nem akkor oda idén is vártak draftot (LILB).

Sztem ezért elhalasztották a Bowe kérdést. Az a 9.5 millió jár neki és mindenki boldog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.ulpianus
Másik oldalon viszont még mindig van egy tonna cap spacetek nem??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy újabb érv amelett, vajon miért nem írtak alá mega dealt Bowe és a csapat. Egy SB Nation cikk arról, hogy a Chiefs lehet túlzásba viszi a WR poszt költségeit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha a franchiseok piacainak a nagyságát nézzük ugyanez a sorrend szal szvsz a sorrend nem meglepő, mindamellett a pénzben kifejezett értékek érdekesek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Forbes NFL Most valuable (értékesebb) franchise sorrend.
A csoport így fest:

#12 Denver Broncos Team Value: $1.04 Billion
#18 Kansas City Chiefs Team Value: $986 Million
#23 San Diego Chargers Team Value: $920 Million
#31 Oakland Raiders Team Value: $761 Million


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Idén újra elkészült az NFL al time top 10 snakebit franchises. Kár, hogy csak 10 csapat. Érdekes, milyen kevesen múlik néha a siker. Szóval a Chiefs lett a csodálatos kilencedik:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyre jobban teljesít Chandler Fenner DB (Holy Cross), tehát kis suliból érkezett UDFA. 6'1 magas, 189 font súlyú, jó felépítésű secondary playa. U.n. "Raideri" sebeséggel bír. Egyetemen is futott, nem csak focizott. Ráadásul nem reménytelen a pályán.
Amennyiben még fejlődik, egy hasznos ST játékos lehet belőle szezonkezdetre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Időről időre van mindenkinek titkos favoritja. Nekem a legújabb Dexter Heyman ILB.

A legfrissebb cikk Dexter Heymanről és arról, hogy az ILB poszton menniyre jól bejöttek eddig is az UDFA védők a Chiefsben. A roster eme poszton is feszes, de nem lehetetlen STbe és ötödik ILBnek beférni. Esetleg PSbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ide is beteszem, amit csoport topicba írtam. Hátha van aki ott nem olvassa, és érdekli.

CHIEFS camp battles

csere QB
Ricky Stanzi eddig éles meccsen nem bizonyított. Komoly Pro Style tapasztalattal és sikerekkel bíró elemzőmániás közönségkedvenc.
Brady Quinn ex első körös Crennel draftolt QB. Első meccsén jó beugró volt, azóta kevésbé. Bár játéklehetősége is csökkenő tendenciát mutatott.
Cassel felé a bizalom erősen csökkenőben. Ő kezd, de hamar a padra kerülhet.

FB
Shane Bannon tavalyi hetedik körös, végül nem került aktív listára. Mindenes H-back (elkapás+blokkok+futás). Jó adottságok, nyers.
Taylor Gentry Új fiú (UDFA), szintén nyers.
Peyton Hillis egyelőre Jamaal mögött csere HB lesz, de lehet viszi a FB (kezdő)posztot, akár egyedül is.

LG
Ryan Lilja Waters távozása óta kezdő LG. Előtte kezdő RG (Asamoah) volt. Minden évben (főleg hát) sérülések miatt egy-egy meccset kihagy. Jövőre lejár a szerződése.
Jeff Allen második körös rookie. Amint belejön a ZB rendszerbe, akár azonnal is átveheti Lilja helyét. Van, aki szerint ez már első éles meccsen is így lehet (pl. Mayock).


WR2
Steve Breaston kiváló WR2, de tud slotot is. Ahol nincs stabil kezdő (a rookie Wylie a terv).
Jon Baldwin tavaly és most edzéseken is kiemelkedőt nyújt. Bowe nem véletlen nem kapta meg az áhított szerződését.
Ha megkapja, a harc élesre vált.


LILB
Jovan Belcher évek óta rendkívül megbízható run stopper. Máshoz nem ért.
Brandon Siler sokoldalúbb, de sérülékenyebb. Most is komoly sérülésből jön, egy év kihagyás után.
Azonban a TE defense a csapat egyik legfőbb gondja védelemben. Ami Siler mellett szólhat.

csere ROLB
LOLB csere a sokoldalú Studebaker, az egykori kezdő. Ő pass rushban gyenge, így ROLB csere nem lehet.
Cameron Sheffieldakinek zónázáshoz is van érzéke, nemcsak blitzer. Tavaly is játszott, főleg sub packgeben.
Gabe Miller akinek ez az egy hely maradt elérhető a rosteren. Nem könnyű Sheffield ellen, de mindketten ötödik körösök (2010 és 2011), mindketten újoncként IRen voltak, nem UDFA kategória ő sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Supplementál draftról két játékos iránt érdeklődtünk előzetesen komolyabban: Gordon és Lumpkin. AFC WEST csevegőben írtam minap részleteket róluk (is.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
miután semmi érdekes sehol, így jegyezzük meg, hogy az új oldal nem tetszik😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy kis érdekesség edzőkről, edzőkkel:
http://www.kansascity.com/2012/07/02/3687173/perkins-back-on-the-sidelines.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most láttam csak, amint tavaly Stanzi Madden IRL pocket awareness drillt játszik 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=hLyGiqb-_eM&feature=relatedulpianus
😂

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Most láttam csak, amint tavaly Stanzi Madden IRL pocket awareness drillt játszik 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=hLyGiqb-_eM&feature=related


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Josh Bellamy (6'0+206) rookie UDFA WR egyre komolyabb eséllyel pályázik a rosterre.
Bellamy átlagos méretű és átlagos gyorsaságú játékos, ezért nem draftolta senki. Ellenben nagyszerűen kap el. És mivel egyetemen játszott CBt is, még ütközni is tud. Így tökéletes (méretben, gyorsaságban (4.4), blokkolásban és ütközésben) ST játékos.
Aki mivel jó csere WRnek is tűnik a mutatott jelenlegi teljesítménye alapján, elgondolkodtatta az edzőket, hogy nem PSbe kellene tenni. Anélkül, hogy felsorolnám a rostert, vagy a WR sort, tény, még így is nehéz dolga lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Abram Elam nemrég érkezett veterán safetyvel nagyon meg vannak elégedve. Mivel mindkét kezdő safety sérült, így ő van a pályán. Mérföldekkel jobb, mint az eddigi lúzer cseréink.

Martin Rucker TE mégsem szakította el a térdszalagját. A sérülése komoly, egyelőre az a terv vele kapcsolatban, hogy IR listán kezdi a szezont. (Vagy kirúgják, de egyelőre az első a hivatalos verzió.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elkészült Derrick Johnson ILB HL videoja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Így van. Ezért mondta ezt ,amikor Oaklandbe ment is. Ja, nem. 😀ulpianus
Azért volt némi különbség a 2 csapatváltás között sztem és ezt Te is tudod...Rolni
Ne engem győzködj. Kevin Boss mondta ezt.ulpianus
Ok akkor majd felhívom és megbeszélem vele 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Értem én, h hír meg minden, de most őszintén mit kellene mondania egy friss Chief-nek egy szarul sikerül Oaklandi év után?
Kicsit be akarja lopni magát a vezetés, fanok, ottani média kegyeibe ennyi sztem...Rolni
Így van. Ezért mondta ezt ,amikor Oaklandbe ment is. Ja, nem. 😀ulpianus
Azért volt némi különbség a 2 csapatváltás között sztem és ezt Te is tudod...Rolni
Ne engem győzködj. Kevin Boss mondta ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Értem én, h hír meg minden, de most őszintén mit kellene mondania egy friss Chief-nek egy szarul sikerül Oaklandi év után?
Kicsit be akarja lopni magát a vezetés, fanok, ottani média kegyeibe ennyi sztem...Rolni
Így van. Ezért mondta ezt ,amikor Oaklandbe ment is. Ja, nem. 😀ulpianus
Azért volt némi különbség a 2 csapatváltás között sztem és ezt Te is tudod...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt találta ki egy unatkozó szurkoló, hogy ha a Raiders vagy Chargers megyen LAbe, akkor a Chiefs csoportot válthat. Nem tudom ez miért lenne így? Egyrészt volt a Raiders LAben, és nem változott a csoport. Másrészt meg semmivel nincs messzebb, mint Oakland+San Diego. Vagy Kansas City sem megy ettől sehova. Szal én nem értem a dolgot, de ilyen ötlet is van.


Állat vagyok, ami enni kér...