Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A fejfájásos hír korábbi. Direkt nem írtam be, mert gondoltam, úgyis megmondják mire beírom, hogy mi a vizsgálat eredménye. Nem mondták meg, azonban visszajött Baldwin. Reméljük, semmi komoly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Baldwin (fejfájás) és Albert (családi ügy) minap kihagytak egy edzést, már vissza is tértek a csapathoz.ulpianus
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Stanzit feltolták a második csapatba edzésen. Másképp mondva beelőzte Brady Quinnt.

Előtte centerposzton Hudson kiváló munkát végez. Most először lesz kezdőjátékos eme poszton, de mindenki nagyon nyugodt ezzel kapcsolatban.

Baldwin (fejfájás) és Albert (családi ügy) minap kihagytak egy edzést, már vissza is tértek a csapathoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.ulpianus
nos
2 elsőszámú célpont pedig kicsit luxus lenne nálunk
egyre messzebb a hosszabbítástól bowe?ehh
Ő attól még az akar lenni.
Aztán hogy végül Bowe vagy ő nyeri a párharcot, nekem 8. Mi akkor csak jól járhatunk. Ez tetszett/tetszik nekem.

Bowe kivárásra játszik. Nem rossz neki a tag. Mert jövőre akkor a tag még magasabb. most 9.5 millió fix összeg. Egy évre kötelezi el magát vele, hogy egy lottó ötöst zsebre vág.

Viszont úgy néz ki, hogy a WR sor teljes Bowe nélkül is, ha kell. Sőt, úgy is erős. Tehát Pioli sem kell kapkodjon. Neki sem rossz a tag. Egy év alatt kiderül, hogy Baldwin alkalmas vagy nem kezdőszerepre.

Más. Jalil Brown tavalyi rookie CBről azt mondta Crennel, hogy év végére egyik legjobb ST ember lett. Brown saját véleménye, hogy egyetemen sokat tolta STben. főleg eleinte. Érti a dolgot, és szereti is. Valamint szerinte az NFLben nagyon fontos a jó ST játék, könnyen beleszaladhat egy csapat a késbe, ha ezt nem veszi komolyan ma már. Úgyhogy ő mindig belead mindent ott is.
Crennel azt is mondta, hogy utolsó meccsen akarta előrébb tolni Jalilt a védelemben is (előtte lett HC nemsokkal), csak Tebow nam passzolt, inkább futott. Nincs sok CB option felállások ellen, és eleve nem fenyegetett a passzjáték.
Egyelőre úgyis Flowers+Routt kezd, és Arenas+Menzie a nickelback. De lehet több snapet kap a kezdőpáros mögött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.ulpianus
nos
2 elsőszámú célpont pedig kicsit luxus lenne nálunk
egyre messzebb a hosszabbítástól bowe?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Baldwin sorban kapja el a csodás labdákat edzésen. Egykezest, meg ami kell. Routt ellen is fogott egy szépet, aki ezen felbuzdulva újfent szörnynek nevezte Baldwint.
A legjobb ebben, hogy Baldwin nem díva akar lenni többé, hanem elsőszámú célpont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
az általam sem túlzottan kedvelt walter-ról:
http://www.walterfootball.com/images/haleygirl.gif
azért a haley utálatuk sem egyszerű😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bellamy CB is volt, ki lehet próbálni majd ott is 😊 a QB meg egyéb dolgok miatt nagyon keveset használták a Cards-nál tudásához képest, nálam ő a tipikus sleeper (Wylie meg lehet amúgy bármilyen speedster, dropkirályként nagy jövőt nem jósolnék neki)jjncaa
Az túlzás, hogy Wylie dropkirály. Bár most valóban elejtett három labdát edzésen.

Igaz, hogy a QB gagyi volt Bellamy esetében. De ez igaz Hemingwayre is, ott is csak a play action miatt voltak normális passzolt yardok, és az javarészt Hemingway érdeme (hogy miként fut egy kúbé az más kérdés).
Wylie negyedik körös volt, idén nem rúgják ki. Nála inkább a sérülések lesznek gond sztem. Aztán ki tudja. volt itt már negyedik körös WR (igen pont az 😊 ), aki lesérült és repült. Will Franklin 2008ban.

Legyen igazad. Nekem mindegy ki válik be. Van három király WR (ha Bowe kap hosszútávút), meg McCluster, és kellene egy jó csere. Nekem 8, ki lesz az. Bellamy is tetszik, ez biztos, ebben egyetértünk. Csak azt mondom, jelenleg kemény a konkurencia. A hatodik vagy hetedik WR posztért folyik ádáz csata.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Bellamy CB is volt, ki lehet próbálni majd ott is 😊 a QB meg egyéb dolgok miatt nagyon keveset használták a Cards-nál tudásához képest, nálam ő a tipikus sleeper (Wylie meg lehet amúgy bármilyen speedster, dropkirályként nagy jövőt nem jósolnék neki)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem követem a játékot. Nagyon néha belenézek, főleg ha Stez ír valamit róla PM, és pont feltűnt Bellamy.

Dexter Heymant, amikor a legtöbb UDFA itt volt, mondtam, hogy leginkább meg fog ragadni. Természetesen STben egyelőre.
Hiány van a csapatban mindenes ILBből. Derrick Johnson van és a cseréje, egy régebbi hasonló noname kedvencem, a Kanadából jött Cory Greenwood. Őt is így jósoltam a csapatba, most kapott szerződéshosszabbítást újabb 4 évre (2010ben jött). És már ő DJ elsőszámú cseréje. 😊
Kitúrta az egyébként nem rossz, rutinos Demorrio Williamst (Bolts).

Azonban ők WILBk. Erős oldalra is kellene valaki. Belcher egysíkú, bár atombiztos run stopper. Siler nem rossz, csak üveg.
Ide kell beférni, Silert lehet kitúrni, ha lesérül. Van jelentkező, Caleb Campbell például, de Heyman a legjobb.

Bellamy helyzete nehezebb. Fentebb írtam, a WR sorban nincs hely (Bowe, Baldwin, Breaston, (McCluster), Wylie, Copper, Horne, Hemingway). Copper ST ász, gunner, neki ez nagy-nagy előnye. Bellamy a szintén nem rossz Hemingwayel (Michigan) versenyezhet. Még inkább Horne, aki Haley embere volt, és nem is fiatal. Jerome Newsome indul még Bellamy ellen, ő legyőzhető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
örülök, hogy figyeled a gm-es udfa draftot, én meg már május eleje fokozott figyelemmel követem ezt a topicot 😊 (csak a korábbi évekből tanulva már nem mindig írom be "előre" a kedvenceimet, de szerencsére mindkét louisville-i srác hozzám került)

udfa-kről van szó IRL is, szóval nincsenek hiú ábrándjaim, viszont erősen remélem, hogy Bellamy vagy Heyman közül legalább az egyik megragad a csapatnál, én előbbire tennék, bár utóbbinak meg nem lehet nem szurkolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gyorshírek.

McCluster egyre inkább visszatér a WR-HB multikaszthoz, és OW (offensive weapon) besorolást nyer. Azt mondta Crennel erről, hogy így lehet legjobban kihasználni az új (DAboll) rendszerben kiemelten fontos mismatch képességeit. Ugyanis DexMex 1-1 elleni játékban nagyon nehezen fogható támadójátékos. Egyelőre slot elkapóként gyakorol leginkább. Erről az jut szembe, hogy egyetemen (Rebels) is próbálkoztak vele itt, ott, amott. Nálunk is volt minden. KR+WR+HB+WC QB. Hagyni kell, hogy különleges legyen, ő ilyen.

Daboll nem törölte a Haley által 2009ben bevezetett (liga szinten is terjedő) dupla TE (big) formációkat a playbookból. Előszeretettel használja. Főleg, hogy két kiváló TE is van a rosteren (Moeaki+Boss).
Jelen állás szerint Martin Rucker a befutó mögéjük. A Route futásai és a blokkjai is megbízhatóak. A sebessége is jó. A sérülése nem jött elő.

Baldwin idén rendkívül komolyan veszi a tanulást. Tavaly problémás volt első pár héten a hozzáállása. Verekedett is. Mostanra sokat komolyodott. (szvsz rájött, hogy ha Bowe aláír, akkor Breaston is esélyes a WR2 szerepre akár évekig. Ahogy tavaly is király volt ott. Muszáj villantania valamit, a pökhendiség nem feltétlen vezet célra). Így a route futásai egyre szebbek. A többivel eddig sem volt gond. Igazi szörny a pályán, egyre inkább.
Breastonhoz annyit, hogy tegnap volt pár akrobatikus elkapása megint. Ő is ráhajt a WR2 posztra.
Az új WR edző, Nick Siriani munkájával Crennel meg van elégedve.

Devon Wylie (slot WR) nem meglepő módon elképesztő gyors minden téren. Azonban 3at is dropolt tegnap.

A támadófal jobb oldala hamar összeállt. Az Asamoah (RG) + Winston (ROT) + Boss (TE, Moeaki még gyógyulgat) hármas elég lehengerlően blokkolt Hillisnek (Jamaal is gyógyulgat). Én teszem hozzá, hogy a kemény roster nagy előnye pedig, hogy minden gyakorlatnál mindenkinek megvan a megfelelő ellenpárja. Bár itt meg Berry hiányzik egyelőre. Hillis egyébként is jónak tűnik, ha izomfutás a feladat.

Travis Daniels (DB) Free safetyt játszott. Eredetileg CB, de már tavaly is beugrott, akkor még sérülések miatt, muszájból.

Tim Bierre TE, leginkább az H-back posztot gyakorolja. A FB Bannon jobbnak tűnik a posztra.

Josh Bellamy WR (akit JJ GMGene játékban undraftolt) egyre ígéretesebbnek tűnik. BÁr a WR sor erős. Cserének befutni sem könnyű jelenleg (Bowe-Baldwin-Beaston-(McCluster)-Wylie-Copper-Horne-Hemingway).

Mims a vésztartalék OT tavalyhoz képest sokat fejlődött, és lefogyott.

Dexter Heyman ILB, nagyon jól mozog zónában és emberfogásban. Ez hiány jelenleg. Mivel ezen kívül is jónak tűnik, van esélye a rosterre.
Studebaker (egykor kezdő OLB) ellenben kissé nehézkesen mozgott coverben.

Brady Quinn szépen dobja a labdát, pontosan, és időben. Megfelelő a koncentrációja.
Stanzi 3,5,7 lépéses dropban is teljes természetességgel mozog. A dobásai jók. Zorn jó munkát végzett vele tavaly óta.
Egyelőre Quinn van előrébb a sorban, ezt pár napja mondta Crennel.

Shaun Draughn HB sok labdát kapott. Cyrus Gray (HB) ellenben meggyőzőbb volt kevesebből is (sérült).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dontari Poe (NT) a sub felállásokban is gyakorol. Eddig nem volt NT sub packageben. Meg úgy őszintén, sokáig egyáltalán nem volt NT. 😛
Az a fő oka, hogy a Chiefs is nagyon sokat játszik subot. Minden csapatnál nő az arány efelé. A FB poszt kezd kihalni, sok csapatnak van kettőnél (egynél 😛) több minőségi elkapója. Egyre dominánsabb a passzjáték.
Tehát ha ki is akarják használni, hogy van végre jó NT, akkor mennie kell Nickelbe is. Poe erényei közé tartozik a kiemelkedő állóképessége, ezt is ki lehetne így aknázni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.ulpianus
Elam nem rossz, a boxban használható, viszont coverben gyenge. Crennel alatt nem játszott a Brownsban, Mangini-guy ő is. A Sanchez-tradenél került Clevelandbe, 2009-ben.Joey Tribbiani
Nahát! Nem először tévednek ezzel kapcsolatban ahol olvastam. Bob Gretz már azt írja amit te. Vagyis hogy kirúgták Crennelt 2008 dec 29én. És Elam csak 2009 áprilisban (25.én) futott be.
Sztem az kavarhat be, hogy Crennel ide is csúszva érkezett és így "eltűnt" egy szezonja. HC is érdekes dátummal lett.

Elam strong safety, nem véletlen. Én egyelőre nm hiszem ,hogy rá lenne szükségünk. Ilyen ember van itt is pár. Vagy hozzanak normális safetyt, vagy ne. Akkor inkább egy hasonló képességű rookiet próbáljanak ki, annak több értelme van sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.ulpianus
Elam nem rossz, a boxban használható, viszont coverben gyenge. Crennel alatt nem játszott a Brownsban, Mangini-guy ő is. A Sanchez-tradenél került Clevelandbe, 2009-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tovább folytatódik a back up safety keresése. A csapathoz látogatott Abram Elam safety. UDFA volt 2006ban a Cowboysnál. Majd játszott a a Jetsben illetve Brownsban (innen ismeri Crennel), majd újra Dallas.

Hat év termése: 92 meccsen 64 alkalommal kezdő. 373 szerelés, 5 sack, 3 interception, és 8 forced fumble. Tavaly 16 meccsen 68 szerelés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OTA hír:
Az első csapattal gyakorolt az UDFA safety Terrance Parks. Florida State Seminoles product (ahogy Rodney Hudson a centerünk).
6'2 magas, 215 font. Mindenki sérülés miatt pihentetve van jelenleg. Kendrick Lewis azt mondta Parksról, hogy elég jól mozog, bár kissé lámpalázas időnként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Leigazoltunk egy WR-t Aaron Weaver személyében. A Syracuse egyetemre transzferelt 2010ben, nem volt rossz. De lesérült komolyan. 6'2 magas, 220 font, jó felépítésű. Speciális egységet töltik fel a sok hasonló jelentkezőből. Ingyen bepróbálják őt is. Most azt mondom, amilyen váratlanul jött, úgy fog menni is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Van mit pótolnom!

Jó olvasni Ulpi a hsz-eidet!

😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kérdezték tőlem, hogy szvsz ki az, aki UDFAként rosterre kerülhet. Ebben igaz, hogy a jó roster a Chiefsben adott, és nehéz befurakodni. (Abban nem értek egyet, hogy a jó roster miatt a Chiefs tuti jó csapat, és jó évet fog futni. Bár ilyen egyszerű lenne.)

Elsősorban DB volt a kérdés, ami jogos. Berry komoly sérülésből jön. Kendrick Lewis is megsérült az utolsó meccsen. Bár ő nem súlyosan. Mögöttük nincs senki.
Drafton érkezett Menzie (Bama), de ő is sérült. Évek óta McGraw volt az egyetlen jó csere. Ő a legsérültebb, és öreg is. Nem is igazoltuk le. Rossz csere van (Washington, McCarthy).

Kik lehetnek a főbb jelentkezők?
Pont most írtam Tysyn Hartmant, bár róla küön nem volt szó. Most lesz.
Átlagosan gyors, mindenben átlagos. Ezért nem draftolták. Két dologban jó. Egyik a football IQ. Mindig jobban játszott, mint a képességei mutatnák. Jó szögben érkezik, jó döntéseket hoz, egyszerűen jól játszik. Másik, hogy nagyszerű vezér a pályán, és azon kívül is, társai + edzői tisztelik. Csapatkapitány volt egyetemen (Kansas State). Safety poszton ezek fontos értékek. Ez a defense a fizikalitásra épít. Ő sem puhány, és a sebesség itt nem akkora szempont. 4.61et tud, az elég.

Neiko Thorpe (Auburn) DB
Ő elég fizikális. Ellenben gyengébb játékos. Képezni kell egy ideig.

TE csereposzt is kiadó Boss+Moeaki mögött. Ha (a nem rookie) Martin Rucker sérülése nem oldódik meg, akkor főleg.
Tim Biere TE (Kansas) jelentkezett a posztra, de benne annyira nem bízom.

Más posztokon három srác ugrik be.
WR Brandon Kinnie (Nebraska)
RB Nate Eachus (Colgate)
ILB Dexter Heyman (Louisville)

Utóbbit már írtam, hogy kedvenc UDFA jelöltem. Nehéz ILB poszton bejutni, de ő jó játékos. Mindenki STben kezdhet csak eme listáról. Heyman ott egyből beválhat.

FB poszton vannak még jelöltek, de sztem mind kuka lesz végül. Talán valami nyomoronc OL embert hoznak még tarcsiba, de azt megjósolni lehetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OTA-ról játékos szösszenetek:

Cyrus Gray (HB rookie 6. kör):
"A tempo nemcsak a pályán, de az elméleti oktatásban is gyors. A TC alatt a fejem zsibongott, mostanra lassulnak a dolgok."

Peyton Hillis (HB)
"Daboll (ex edzője) tudja, hogyan kreáljon számomra is a pályán kedvező párharcokat, akár elkapóként használva. Az irányítókra külön igaz ez. Amiben tudok, segítek a többieknek, hogy könnyen megértsék a rendszert."

Eric Winston (OT)
"Mindenhol meg kell tanulni a playbookot. Itt sok a külső zóna blokk, hasonlóan Houstonhoz. Ahogy véget ér a nap, már nem is tűnik olyan bonyolultnak. Blokkold meg, aki eléd kerül."

Matt Cassel
"Keményen dolgozom az osztályteremben, a pályán, az edzőteremben. Minden évben így megy. Soha nem megy magától semmi. Főleg, ha kiesel a játékból egy időre. Hasonló támadójáték ez is, mint az eddigi. De mégis teljesen más."

Jonathan Baldwin (WR)
"Ahogy tavaly, rengeteg filmet nézek, tanuom a védelmeket. Az LBk+CBk hogy váltanak zónát például. Egyre jobban értem a dolgok folyamatát."

Dontari Poe (rookie NT, első kör)
"Sokat kell dolgoznom a kézmunkámon, a lábmunkámon. Ami egyszer sikerült, onnan már könnyebb. Ezt próbálom nap mint nap, lépésről lépésre."

Tysyn Hartman (UDFA rookie DB)
"Örülök, hogy egy profi csapatban esélyt kaptam. A minicamp alatt már mély vízbe dobtak minket. Nem süllyedtem el, még itt vagyok."

Branden Albert (LOT)
"Most jöttem rá, hogy öregszem. Már ötödik éve vagyok a csapatnál. Tegnapnak tűnik, amikor Waters és McIntosh még itt játszott. Most én tanítom a fiatalokat. Azt mondom, amit Brian Waters mondott."

Donald Stephenson (rookie OT 3. kör)
"Vannak tapasztalt játékosok, a lehető legtöbbet kell tanulnom tőlük. Itt midnenki nagyon atletikus és jó játékos. Nagyon élvezem a helyzetet."

Martin Rucker (TE)
"Minden csapat játéka különböző. Mégis mind ugyanaz. Ez csak foci. Fontos, hogy nem szabad sietni. Aki erőlteti a dolgokat, magának árt vele."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dexter McCluster különkiadás.

Dex Mex anno azért volt jó fogás, mert több posztot oldott meg. Nem volt normális returner. Nem volt Jamaal mögött minőségi futó (Jones powerback volt). Nem volt slot WR. És nem volt playmaker elég. Volt Bowe+Jamaal, de ők nem lehetnek a pályán örökké. Playmaker kell védelembe is, de egység sokkal inkább. Támadásba viszont kötelező.
WR volt hivatalosan Dexter 2010ben, és sérült. 2011ben nem sérült és nem WR, hanem HB. Jamaal sérülése után második számú HB.

Jelenleg azonban van jó cserefutó. Hillis. Ráadásul (Dexter mögött, de posztra alkalmasabb mérettel) Cyrus Gray is megfelel cserének. Azonban van már annyi WR, hogy Breston is slotba szorulhat. Pluszban ott van Wylie, aki született slot WR.
Returner is vna már vagy 5 minőségi. Dex Mex sérülékeny, inkább csak KRben használják, de Wylie arra is veszélyes konkurens.
Sérülékenysége miatt főleg hamar átvehetik a helyét.

Mai hír, hogy edzésen Extrayard McCluster újfent WRként gyakorolt. Ettől még a posztja HB marad. Azonban kezd a sokoldalúság tweener jelzőbe átcsapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sok felejthető HL video után egy meglepően értelmes. Bár az idővonal érthetetlenül random, és a meccsek csak egy része jelenik meg:
KC season Highlights 2011 2/1
KC season Highlights 2011 2/2


Állat vagyok, ami enni kér...