Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt találta ki egy unatkozó szurkoló, hogy ha a Raiders vagy Chargers megyen LAbe, akkor a Chiefs csoportot válthat. Nem tudom ez miért lenne így? Egyrészt volt a Raiders LAben, és nem változott a csoport. Másrészt meg semmivel nincs messzebb, mint Oakland+San Diego. Vagy Kansas City sem megy ettől sehova. Szal én nem értem a dolgot, de ilyen ötlet is van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Értem én, h hír meg minden, de most őszintén mit kellene mondania egy friss Chief-nek egy szarul sikerül Oaklandi év után?
Kicsit be akarja lopni magát a vezetés, fanok, ottani média kegyeibe ennyi sztem...Rolni
Így van. Ezért mondta ezt ,amikor Oaklandbe ment is. Ja, nem. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Értem én, h hír meg minden, de most őszintén mit kellene mondania egy friss Chief-nek egy szarul sikerül Oaklandi év után?
Kicsit be akarja lopni magát a vezetés, fanok, ottani média kegyeibe ennyi sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Raidersbe. 😀szaba
Ott kinyírnának ha Boss ezen az elméletét fejtegetném, főleg egy "árulónak" az elméletét. 😀
Most így belegondolva, az lehet a dolog mögött, hogy Boss=főnök, Chiefs=főnökök, vagyis neki valóban logikusabb ez az oldal. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Ez sehol sincs ahhoz amiket Lofton nyilatkozik, twitterezik mostanában Saintesként, pedig ő azért nem 1 évig volt előtte Atlantában.empty taxi
Csak ez nem a Saints vagy az Atlanta topic. Szal érted.

Amit szaba akar mondani azt továbbra sem értem. Tehát miért nem érdekes, mit mond egy Chiefs játékos a csapatáról és a volt csapatáról, ami ráadásul csoport rivális? Akkor mi a tököm illik ebbe a topicba, ha ez nem?? Vagy melyik topicban lenne ez érdekes, ha itt nem??ulpianus
A Raidersbe. 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Ez sehol sincs ahhoz amiket Lofton nyilatkozik, twitterezik mostanában Saintesként, pedig ő azért nem 1 évig volt előtte Atlantában.empty taxi
Csak ez nem a Saints vagy az Atlanta topic. Szal érted.

Amit szaba akar mondani azt továbbra sem értem. Tehát miért nem érdekes, mit mond egy Chiefs játékos a csapatáról és a volt csapatáról, ami ráadásul csoport rivális? Akkor mi a tököm illik ebbe a topicba, ha ez nem?? Vagy melyik topicban lenne ez érdekes, ha itt nem??


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Ez sehol sincs ahhoz amiket Lofton nyilatkozik, twitterezik mostanában Saintesként, pedig ő azért nem 1 évig volt előtte Atlantában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Szerintem meg pont ezért nem érdekes. 😊szaba
Mármint?ulpianus
Szerintem tavaly abszolút nem találta meg a számításait Oakland-ben, ezek után nem csoda, hogy ilyet nyilatkozik. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Szerintem meg pont ezért nem érdekes. 😊szaba
Mármint?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.ulpianus
Szerintem meg pont ezért nem érdekes. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kevin Boss TE azt mondta, a "Chiefs-Raiders rivalizálás jobbik oldalára került". Ez azért érdekes kijelentés, mert ő tavaly Raider volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Daboll azt mondta, támadni akar idén. Mivel ő az OC, ez jó hír. Bár én azt hittem ez munkaköri leírásában is szerepel.
Azt is mondta, hogy a vörös zóna támadásokra koncentrál jelenleg, azon javítani kell. Mivel e téren utolsók voltunk tavaly, ez is logikusnak tűnt számomra eddig is. De úgy látszik, vannak dolgok, amiket ki kell mondani.

Zorn (QB edző) szerint jó döntéseket hoznak az irányítóink, csak nem elég gyorsan. Ami a vörös zónába érve kritikus tényezővé válik. Túl szűk az ablak, felgyorsul a játék, sok a védő. Ez szvsz inkább Casselnek okozott gondot (és Ortonnak). Ők valóban ha van idejük, akkor pontosak, és találnak célpontot. Zorn szerint ez az oka a RZban elért rossz mutatóknak.

McClustert tesztelték slot WR pozícióban, vagy átmozgatva (első vagy második) HBnek motionben. 2nd&2 és hasonló helyzetekben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829a8aae/article/matt-cassel-is-a-winner-according-to-new-chiefs-oc
Daboll érdekes nyilatkozata, Cassel egy nyertes mert nyer. 😀MarioAna
Palkohoz képest nyert is.

Mindenesetre most minden adott neki, hogy a 2010es számait hozza. Inkább arról van szó, hogy nincs alternatívája. Ha Stanzi/Quinn kezd, és nem jön be, akkor Daboll nem tud mit mondani, hogy miért nem Cassel kezdett.
Ellenben ha Cassel kezd, lehet jó lesz. Az jó Dabollnak. Ha rossz lesz, és akkor cseréli le Stanzi/Quinnre, azt már nem kell megmagyaráznia. Akkor sem, ha utóbbiak rosszak lesznek.

Arra csak páran emlékszünk, hogy ehhez képest Peytont meg akarták szerezni. Vagy draft előtt, míg nem tudtuk ki jön draftra, és hol draftolunk, minden Top prospectet külön személyesen egyesével megnéztek (kivéve Luckot).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Martin Rucker TE, az örök sérült ígéret ACL szalagszakadást szenvedett. Azt írják nem néz ki jól. Nem tudom, milyen a jól kinéző szalagszakadás, de ez nem olyan. Ez az ő sorsa, úgy látszik. Marad a két jó TE mögött a két bendzsó. Az a bajom, hogy Moeakit sem hiszem már el, hogy 3 percnél tovább tud pályán maradni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igazoltak egy project QBt a csapatba. Alex Tanney, 6'4" 220 font, Monmouth College (Illinois). A Bills már próbálkozott vele, de szerződést ott nem kapott.

In just over four seasons with the Fighting Scots, Tanney played in 47 games, completing 1,339 passes on 1,622 attempts (82.6 pct.). He set an NCAA Division III record, throwing for 14,249 yards and an NCAA record with 157 touchdowns. He totaled only 30 interceptions. The Normal, Ill., native was a two-time Midwest Conference Offensive Player of the Year in 2008 and 2009. Tanney was a two-time first-team Illinois All-State quarterback at Lexington High School in Lexington, Ill.ulpianus
Tanney mindenképp türelmes srác. Elég megnézni ezt az egyáltalán nem hihető, de annál szórakoztatóbb trükkös dobások összeállítását:
http://www.youtube.com/watch?v=SxDJb03a0yo


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A (gyerekkorában Cowboys fan) Brandon Carr story. Hogyan is lett szülinapi ajándék egy cornerback:
http://www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/headlines/20120529-overlooked-at-every-turn-cowboys-brandon-carr-finally-getting-his-due.ece?ssimg=585168#ssStory585293

Azért azt hozzá kell tenni, hogy Herm Edwards a védőkhöz, és a tehetségkutatáshoz nagyon ért. Kicsit túlságosan is le lett egyszerűsítve a történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Wallace Gilberry Tampába igazolt. Ez jó hír. Én szerettem őt, de itt mindig is rendszeridegen játékos volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igazoltak egy project QBt a csapatba. Alex Tanney, 6'4" 220 font, Monmouth College (Illinois). A Bills már próbálkozott vele, de szerződést ott nem kapott.

In just over four seasons with the Fighting Scots, Tanney played in 47 games, completing 1,339 passes on 1,622 attempts (82.6 pct.). He set an NCAA Division III record, throwing for 14,249 yards and an NCAA record with 157 touchdowns. He totaled only 30 interceptions. The Normal, Ill., native was a two-time Midwest Conference Offensive Player of the Year in 2008 and 2009. Tanney was a two-time first-team Illinois All-State quarterback at Lexington High School in Lexington, Ill.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elam azt mondta, neki nem gond egyáltalán, hogy SS+FS poszton is bevethetik. Ő safety, mindkét poszton. NFLben az ilyesmire számítani kell.
Csak addig keresték a minőségi csere safetyt, míg megtalálták. Ha valamit, akkor ezt szeretem Pioliban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elam aláírt.
Részleteket egyelőre nem tudni.Stez
hiába várta, hogy kinevezzék valahová Manginit 😀

fasza húzás, király depth

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elam aláírt.
Részleteket egyelőre nem tudni.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nyilván nem új senkinek, de biztos van, aki szívesen olvassa 😊
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/02/secret-superstar-tyson-jackson-and-glenn-dorsey-des-kansas-city-chiefs/Wyatt
A cikkben szereplő 2 gap defenseről. Ez igaz is meg nem is. Poe miatt sztem mostantól sokkal többet lesz az amolyan "másfél gap" rendszer. Vagyis T-Jax marad LDE poszton 5 techben és 2 gap. Azonban Poe 1 techben lesz 1 gap (rookieként ez könnyebb), felváltva a két 1 tech közt. Ritkábban 2 gap 0 tech. Dorsey is főleg 5 tech helyett bemegy 3 techbe és 1 gapet játszik (ez neki a természetes posztja is), de ez nem lesz általános. Eddig is volt ez, de kevesebbet, mert ehhez jó NT kell. Az LB sorra is hatással van, de igazából leginkább DJre, neki meg mindegy, megoldja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván nem új senkinek, de biztos van, aki szívesen olvassa 😊
https://www.profootballfocus.com/blog/2012/06/02/secret-superstar-tyson-jackson-and-glenn-dorsey-des-kansas-city-chiefs/

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?empty taxi
Sztem nem. Volt egy migrénes fejfájása, ami nem múlt el napokig. Ennek kábé 1000 oka lehet, ebből egyik a Harvint sújtó. Egyelőre nem tudjuk. Én nem is értek hozzá, meg nem is tudunk tippelni mi alapján, mert nincs infónk. Csak hogy orvosnál volt, rendben van, edz tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldwin kihagyta a mai edzést, Crennel azt mondta, hogy folytonos migrénekkel küzd, emiatt ma elküldték valami dokihoz.Stez
Harvin2?empty taxi
Ja, eléggé hasonló. AHogy Ulpi is írta, reméljük, hogy nem komoly, és nem befolyásolja majd a játékát és teljesítményét.